Pean ka mõistlikuks seda kui lehekülje jumal kustutab ära ka selle mida keegi sõnavabaduseks loeb ja peremehele vastu maksa käib. Pean ise lehekülge kus ka foorum ja ma ei küsi kunagi kas kellegile meeldib või mitte. Reeglite vastu eksis, hoiatus ja kui siiski aru ei saanud - välja. Nii sain oma lehel lahti mõtetust tatipritsimisest ja kujutage ette ka asjalikke inimesi juurde - need pritsuvennad või õed kolisid mujale
.
Nii et kui pead vajalikuks reegleid karmistada - anna tuld. Sinu hoovis, sinu reeglid. Olen päri !
Lp.
. Nii et kui pead vajalikuks reegleid karmistada - anna tuld. Sinu hoovis, sinu reeglid. Olen päri !
Lp.
