Postitused: 34
Teemad: 6
Liitus: Oct 2004
Nii mõnusat lorilugu lugedes võib enda mõnust kerra kerida. Sellist huumorit heas ulmes kogeda õnnestub harva. Väga positiivne lugemiskogemus! Auh, auh.
Postitused: 216
Teemad: 8
Liitus: Apr 2007
Positiivne lugu mille poolest?
On nõnda lood: üks tärkab, teine vaibub,
lein kondab mööda maid ja külasid,
ent eluõhtul pole ikka aimu,
kui mitu korda jätsid hüvasti.
Postitused: 27
Teemad: 0
Liitus: Jan 2007
Oi. Seda olen ma lugenud. Kunagi väga väga ammu, kui ma Zelazny Amberi sarja lummusesse langesin, avastasin raamatukoguriiulist ka selle teose ja asualt öeldes, mina pettuma küll ei pidanud.
Tõepoolest oli positiivne. Ainuüksi juba tema huumoorikuse külje pealt. Zelaznyl on väga hea ja tuntavalt soe käekiri, ta annab edasi mõjuvalt ja suurepäraselt maailma, mida ta lugejateni püüab tuua. Vaimustav!.
*Üks lemmikuid on see "Üksildane oktoobrikuu".
Olgu Valgus ikka Teiega!.