Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robert Zelazny " Üksildane oktoobriöö"
#1
Nii mõnusat lorilugu lugedes võib enda mõnust kerra kerida. Sellist huumorit heas ulmes kogeda õnnestub harva. Väga positiivne lugemiskogemus! Auh, auh.
Vasta
#2
Positiivne lugu mille poolest?
Vasta
#3
Oi. Seda olen ma lugenud. Kunagi väga väga ammu, kui ma Zelazny Amberi sarja lummusesse langesin, avastasin raamatukoguriiulist ka selle teose ja asualt öeldes, mina pettuma küll ei pidanud.

Tõepoolest oli positiivne. Ainuüksi juba tema huumoorikuse külje pealt. Zelaznyl on väga hea ja tuntavalt soe käekiri, ta annab edasi mõjuvalt ja suurepäraselt maailma, mida ta lugejateni püüab tuua. Vaimustav!.

*Üks lemmikuid on see "Üksildane oktoobrikuu".Laugh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Roger Zelazny "Amberi Kroonikad" mr-applecake 7 20,106 15-05-2013, 13:56
Viimane postitus: NelliN2

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne