•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 84
  • 85
  • 86(current)
  • 87
  • 88
  • ...
  • 148
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 3.75 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naljanurk
(23-08-2017, 13:44 )pimedus Kirjutas: Mis vahe on mononatsipasal ja monoglobalismipasal? Ühe pasa hais on lihtsalt meeletult suurem.

"Sitt on leiva isa"

Vanarahva tarkus
Vasta
(23-08-2017, 15:36 )positiivne Kirjutas: "Sitt on leiva isa"
Vanarahva tarkus
Tea mis to leiva poeg siis on - peer vai?
Lihtsalt vhilusuuvhiline küsimus.
Vasta
https://youtu.be/szws9rMV4yg

Vembumees Jeesus
Vasta
(23-08-2017, 08:57 )positiivne Kirjutas: Päevanali:

- Isa, kas see on tõsi, et nõidu pole olemas?
Isa heidab kiire altkulmu pilgu ämmale
- Kui ma väike olin, arvasin sama.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Tõsikristlasest ämmamoor võib korraldada hambavalu mis pole nali, ilgelt valus võib olla. Nali muidugi. Nalinalinali. Kes ise pole proovinud, ei saa kunagi teada.

Vasta
[Pilt: 20768094_10155601915162552_4025205507148...e=5A1D6140]
Vasta
14. juulil kosmosesse lastud kolme satelliidiga ei saa kontakti. Roskosmos hoidus kommentaaridest.

[Pilt: v4fan3u.jpg]

Samal ajal Roskosmose lennukeskuses.
Vasta
Arved oli tõsine eesti mees.
Ükskord Türgis turismireisil olles armus Arved ilusasse türklannasse.
Ja jäigi tema juurde elama.
Läksid kuud, kõik sujus.
Ühel õhtul ütles naine:
“Tead, meil on kõik hästi aga külaelanikud suhtuvad sinusse tõrjuvalt. Usk on teine. Peaksid usku vahetama.”
Kutsutigi vaimulik, see valas kausi pühitsetud vett täis, surus Arvedi pea vette ja pomises:
“Oli Arved – nüüd Ahmed, oli Arved – nüüd Ahmed…….”
Ja elu läks edasi.
Ükskord kodumaal käies, tõi Arved-Ahmed kaasa põrsa.
Naine kurjustama:
“Mida sa tegid?!? Tead ju küll, et sead ei ole meie pool sallitud!”
“Pole probleemi!”
Surus põrsal pea ämbrisse ja podises:
“Oli põrsas – nüüd lammas, oli põrsas – nüüd lammas……..”
Vasta
Venemaal on sõpru küll ja küll.
Põhja-Korea seadis sisse lihtsustatud viisarežiimi Venemaaga.
Venemaal avati esimene Põõhja-Korea turismiagentuur.
Vasta
Blondiinile paigaldatakse günekoloogi juures spiraal.
Pärast protseduuri küsib ta arstilt..
"Aga kui palju ma Calgonit pean jooma?"
"Arst on sokeeritud.."Mis pagana Calgonit?"
Neiu.."No et spiraalile katlakivi ei tekiks..."
Vasta
Mulle sattus pihku naljarubriiki sobiv uudis.

Nimelt külastas Medvedev Južno-Sahhalinskit. On selline linn Venemaal. Kohalikud võimud panid tähtsa sündmuse eel linnaväljakutele biopeldikud.
Ainult et, neid ei saanud kasutada. Need olid mulaazhid. Seega. Võime ei huvita kohaliku rahva arvamus. Milleks siis küll need parapeldikud.
[Pilt: f599d564a96e20.jpg]

Uudis pärit siit:
https://www.sakhalin.info/news/137598
Vasta
Päevanali ka siiajuurde. Elust endast.

- Mul on veekindel kell. 100 meetrit allpool veepinda peab vastu. Ja ongi veekindel. Vett enam seest välja ei saa.
Vasta
Ent Južno-Sahhalinski peldikusaagat harutades - mis te arvate miks oli vaja neid võtsitud vetsusid? Osundatud artiklis mainitake võimalust, et tehispellerid pandi üles paraadi peaproovide ajaks. Aga isegi see kõlab jaburalt.
Vasta
[Pilt: 6a00d83451bd4869e201b8d24e6308970c-800wi.jpg]
Vasta
Dr. Inno ennustab Eestile tulevikku:
Tsitaat:Eesti konkureerib Venemaaga sõjalises valdkonnas. Käib vastastikune võidurelvastumine. Üha suurem osa eestlaste rahast läheb relvadesse. Kõike muud tõmmatakse Eestis selle tõttu koomale. Sündivus langeb, paljud eestlased lahkuvad kodumaalt. Eesti relvastumise eelduseks on asjaolu, et Venemaad on võimalik sõjaliselt alistada. Välismaal arvestatakse sellega, et eestlased on valmis Venemaa vastu sõdides end ohverdama, sooritama kollektiivse enesetapu. Sõditakse, kuni elus on viimane põlvepikkune poisike kasvõi sellepärast, et pesta maha 1939. aasta veretu allaandmise häbi. Arvatakse, et pärast eestlaste hävitamist rahuneb Venemaa maha ja elu saab edasi minna. Sõja järel inimestest tühjaks jäänud Eesti jagatakse Venemaa ja Lääne vahel nagu kunagi jagati puruks pommitatud Berliin. Tühjaks jäänud Eestisse saaks ümber asustada osa pagulastest, miljoneid inimesi, kellega Euroopas ollakse hädas. Eestisse saavad laieneda Euroopa suurfirmad, rajada tootmised ning võtta soodsa hinnaga ametisse pagulased.

Sõda on alati aidanud lahendada mitmeid probleeme.
https://innojairja.blogspot.com.ee/2017/...stega.html
Vasta
Kaks meest võtsid viina. Üks küsis teiselt: „Kuule, mis asi on loogika?“ Teine vastu: „Noh kuidas sulle nüüd selgitada. Näed, seal kõnnivad kaks meest. Üks on puhas, teine must. Kumb neist sauna läheb?“ Esimene: „Must.“ Teine: „Õige. Ta on must, seepärast läheb pesema. See ongi loogika.“ Esimene: „Aga mis on dialektika?“ Teine: „Näed seal kahte meest. Üks on must, aga teine puhas. Kumb neist sauna läheb?“ Esimene: „Must.“ Teine: „See pole õige vastus. Õige on puhas mees. Must sellepärast must ongi, et ta saunas kunagi ei käi. Seda nimetatakse dialektikaks.“ Esimene: „Aga mis asi on siis filosoofia?“ Teine: „Näed seal kahte meest kõndimas? Üks on must, teine puhas. Kumb neist sauna läheb?“ Esimene: „Kurat seda teab?“ Teine: „Tubli! See ongi filosoofia.“
Vasta
kOERA VÕTAB SEE, KES TAHAB, ET TEDA ARMASTATAKSE, KASSI AGA SEE, KES ON ISE VALMIS ARMASTAMA...
Vasta
Tõnissonil tekkis tüli vallas asuva Kirikumõisa pagulaskeskuse elanikega, kes keeldusid tunnistamast maailma parimaks asjaks seapraadi hapukapsaga ja üritasid talle sisse sööta mingit rosinasuppi, milles polnud isegi soola. Väitele, et tegemist on lurriga, vastasid keskuse elanikud omapoolsete solvangutega sigade aadressil. Tekkis tüli, Tõnisson lubas moodustada Odini sõdalaste rakukese ja lasi kättemaksuks põgenike paadi, millega need üle Piusa jõe olid tulnud, jõe põhja.
Kuna samal ajal viibis jõesadama läheduses ka sihtasutuse "Paunvere Kirik" raskes joobes haldusdirektor Kristjan Lible, langes kahtlus temale. Lible sai süüdistuse võõravihas ja vallandati. Kättemaksuks kirjutas ta köstri facebooki kontole solvava postituse, nimetades viimast seal julk-jüriks. Tulevikus plaanib Lible EAS-i toetuste najal Paunvere jõe tagurpidi käima panna ja hakata nii rohelist energiat tootma.
Ülesoo vanaperemees lasi vallakirjutajal kahe liitrise viski eest taotlused kirjutada ja sai PRIA-st mustavalgekirju karja soetamiseks toetused peale ning ostis nende eest omale kaks Dodge Rami, ühe musta ja teise valge, millega ta nüüd kordamööda küla vahel päevade kaupa ringi kihutab. PRIA nõuab nende meelest ebasihipäraselt kasutatud raha tagasi, hetkel on asi kohtutäituri käes ja kui mingit lahendust ei leita, siis Tõnisson teadis Arno Talile rääkida, et täitur müüb talu täitemenetluse käigus võlgade katteks maha.
Ja eks ta nii läheb muudkui edasi...
Täna "Delfi " kommentaariumis .
Vasta
Briti huumorit vanadest aegadest. BBC teadaanne: Leedid ja džentelmenid, Londonile lähenevad Nõukogude tuumaraketid. Seniks muusikat...

Jaapanlaste reklaam: Põhja-Korea raketid jõuavad Tokyosse 40 minuti pärast, seni jõuate meilt veel sushit ja saket tellida!
Vasta
https://youtu.be/BgUxF7gvYeE
Nii tehakse kullast tina Smile
Vasta
Päevanali:

Mees ja naine kaevad õudukat telerist. Pingeline hetk ja pildile ilmub ootamatult nõid.
- emake!, sosistab ehmunud naine
- mis, tundsid ära jah?, ühmab mees
Vasta
[Pilt: 21271298_461109250911228_348901914589248...e=5A155903]
Vasta
Pole vastu. Läks teemast välja jah.
Ma siiski jätkan venekeelses infos tuhnimist ja paremaid palasid siia postitades. Küll teised foorumlased kaaluvad tasa juudijuttude ja USA needmisega. Oluline ja märksõna on ju huumoriprisma eksole?
Seoses islamistide sanktsioneerimata meeleavaldusega Birma saatkonna ees Moskvas karikatuur:
[Pilt: aI1TPYX.png]
Vasta
Päevanali:

- Tulle kuradi nõid!
- Ma ei ole nõid, ma olen arst, siin on lubakiri...
- Ahah aga ma ei oska lugeda, tulle see neetud nõid!

Edit: eemaldatud veneteemaline mitte-nali
Vasta
Minu meelest saab iga foorumlane siin postitada kallis Viimne Roomlane.



Nats napakat huumorit ka:

Öösiti kõneles Buratino tikkudega inkvisitsioonist. Ta sai suurepäraselt aru, miks põletati hereetikuid ja nõidu ent ei suutnud kuidagi mõista, miks põletati puid.
Vasta
effbeest, autor pole mina:

Hakkasin mõtlema, et kui kasutada kellegi, näiteks abielurikkuja, kividega surnuks loopimiseks tervendavaid maagilisi kristalle, siis kas see muudab olukorra humaansemaks või mitte.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 84
  • 85
  • 86(current)
  • 87
  • 88
  • ...
  • 148
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Naljanurk siis batoonike 676 262,633 28-07-2011, 14:37
Viimane postitus: igihali

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat