Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kohtumine tulnukaga Eestis
#26
(26-05-2012, 14:26 )Veli Joonatan Kirjutas: Siia veel väike lisa - kes seda ei usu siis võtke minuga kontakti.

Füüsiline vägivald ei ole lahendusBleh

Vasta
#27
To Veli Joonatan:
Mina usun, juhtum on vägagi sarnane selle magamistoa looga, millele eespool viitasin.
Ka tulnuka kirjelduses leidub kokkulangevusi.
Ja muidugi tuleks meenutada ka Haimre teeristil tulnukatega kohtumise teemat, mille Bluedreamer sel aastal tegi:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ght=Haimre

Samuti Viitna Raido juhtumit, mis üksikasjaliku käsitluse leiab siin teemas:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ght=Haimre

Samuti leiab kohtumisi tulnukatega teemast Eesti juhtumite arutelu:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ght=Haimre

Näiteks selle teema postituses 15 on juttu sellest, kuidas üks naine nägi 1915 aastal Kihnus u 4m pikkusi kummalisi olendeid.
Vasta
#28
Mis puudutab Haimre teeristis juhtunut siis on mul alles ka tolleaegne ajaleht mis jutustab sellest.
Vasta
#29
Usun, et Veli Joonatani lugu vastab tõele. Tegemist on tavalise, aga meile veel esialgu tundmatu loodusnähtusega,
mis ilmselt `töötab` ülitugeval elektromagnetilisel energial. Viimane aga kutsubki esile spetsiifilisi hallutsinatsioone.
Vasta
#30
Polkovnik Vladimir Zaitsev on endine sõjalennuki piloot, nüüdseks erus ja pensionil. Ta on Maardu elanik ja linna sõjaveteranide seltsi esimees. Maardu linna ajalehes Maardu Panoraam meenutab ta oma kohtumisi lendavate aparaatidega, mis võisid kuuluda maavälistele tsivilisatsioonidele.

Tsitaat:Tõstnud pilgu armatuurlaua näidikutelt, vaatasin teise lennuki suunas ja märkasin pisut vasakul meist umbes viie kilomeetri kaugusel liiku­vat eset. Ese oli äärmiselt ebatavaline, mitte ühegi tuntud lennuaparaa­di moodi. Kujult meenutas see kasti. Mõõtmetelt oli see suurem kui ükski maakeral tuntud lennumasin - meie hinnangul oli selle objekti laius ja pikkus vastavalt umbes 300 ja 250 meetrit.

Tundmatu lendav objekt liikus meie kursiga paralleelselt ja sama kii­rusega, mis meiegi. Objekti ees särasid ja sillerdasid kaks eredat hõbe­valget valguskiirt.

Kummaline oli see, et objektil ei olnud tiibu ega telikut, püst- ega rõhtsaba. Sellegipoolest hoidis ta hästi kõrgust ja kiirust ning manöö­verdas oivaliselt.

Smirnov (kui juhtlennuki komandör) raporteeris UFO-vaatlusest len­nujuhtimiskeskusse ja palus luba objektile läheneda, kuid luba ei an­tud, ilmselt seetõttu, et objekti ei olnud radaril praktiliselt üldse näha ja selle kohta puudus igasugune info.

Aga hoolimata sellest, et me ei lähenenud objektile, tundsime järsku midagi täiesti ebatavalist ja seletamatut: tekkis ülitugev elektromag­netväli ja meie lennukeid hakkas objekti poole tõmbama. Üsna pea rünnati Smirnovi lennukit kahe punase impulsskiirega, mis lennukist justkui läbi läksid. Sel hetkel tekkis lennuki juhtseadmetes ja mootoris rike, Smirnov rebis juhtkangi enda poole ja kaotas teadvuse. Lennuk aga sattus pöörisesse.
http://eestielu.delfi.ee/eesti/harjumaa/...d=65227500
Vasta
#31
(26-05-2012, 15:21 )Veli Joonatan Kirjutas: Mis puudutab Haimre teeristis juhtunut .....
Haimre sündmuste uurimisest olen ühes vanemas teemas kirjutanud:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=1996
Vasta
#32
(12-11-2012, 08:02 )tapsix Kirjutas: Aga hoolimata sellest, et me ei lähenenud objektile, tundsime järsku midagi täiesti ebatavalist ja seletamatut: tekkis ülitugev elektromag­netväli ja meie lennukeid hakkas objekti poole tõmbama. Üsna pea rünnati Smirnovi lennukit kahe punase impulsskiirega, mis lennukist justkui läbi läksid. Sel hetkel tekkis lennuki juhtseadmetes ja mootoris rike, Smirnov rebis juhtkangi enda poole ja kaotas teadvuse. Lennuk aga sattus pöörisesse.
http://eestielu.delfi.ee/eesti/harjumaa/...d=65227500

Põnev 1950.aasta UFO-juhtum.
"Haapsalu kandis tuli äkki eetrisse teise MIG-i komandör major Smir­nov ja esitas mulle mureliku küsimuse: "Mis see on?".

Tõstnud pilgu armatuurlaua näidikutelt, vaatasin teise lennuki suunas ja märkasin pisut vasakul meist umbes viie kilomeetri kaugusel liiku­vat eset. Ese oli äärmiselt ebatavaline, mitte ühegi tuntud lennuaparaa­di moodi. Kujult meenutas see kasti. Mõõtmetelt oli see suurem kui ükski maakeral tuntud lennumasin - meie hinnangul oli selle objekti laius ja pikkus vastavalt umbes 300 ja 250 meetrit.

Tundmatu lendav objekt liikus meie kursiga paralleelselt ja sama kii­rusega, mis meiegi. Objekti ees särasid ja sillerdasid kaks eredat hõbe­valget valguskiirt."

Haapsalu kandis on ka hilisematel aastatel UFO-emalaeva nähtud!


Vasta
#33
Mina liigitaks Eesti paremini dokumenteeritud ja kontrollitavaks tulnukatega kohtumise juhtumiks Vigala lähedal Avastes elava Rein Lättekivi juhtumi(d), millest on üks lõik isegi "Häädemeeste Ufosaates" minutitel 11:20 kuni 13:30 ära toodud.

http://kanal2.ee/vaatasaateid/Haademeest...deoid=1769

(videot saab kerida 11. minuti kanti, st teda ei pea otsast peale vaatama - vaatamist segavad alguses näidatavad reklaamid).

Pannes saates räägitu ja eravestlustes kuuldu kokku, siis käivad tal külas Jupiteri kuult pärit ca 1 meetri pikkused inimese taolised tulnukad, kellel on 4 sõrme, ning siidpehme-sametine nahk - nende tulnukate läheduses on äärmiselt meeldiv olla, st nad on äärmiselt puhta auraga.

Need tulnukad valdavad "kehast välja tõstmise võimet", st võtavad inimesel 3 sõrmega kuklast kinni ja "tõstavad" inimese peenemad kehakihid (nö minapildi) füüsilise keha seest välja: inimesed kogevad esmalt halvatust (füüsiline keha ja aju jäävad maisesse reaalsusse ja kogevad halvatust), kuid hing ja vaim "hõljuvad" väljaspool keha, ning on tulnukate poolt "tõstetavad ja liigutatavad".
Peale "vestlust" tõstavad tulnukad inimeste peenkehad "tagasi" füüsilisekeha sisse.
Igatahes "väike tõstab mängleva kergusega suuremat", "halvatuse tunne", ning "läbi seinte" minemise võime näitavad, et tegu pole füüsilise keha põhise liikumisega, vaid tegu on "kehast välja tõstetud" vähemalt astraaltasandil oleva hinge ja vaimuga, kellega tulnukad suhtlevad.

Edaspidistel kohtumistel, kui nendevaheline usaldus süvenes, lubasid tulnukad Vigala Reinul neid ka füüsilisel tasandil "sülle võtta": siit ka kirjeldus, et tulnukad on siidpehme sametise nahaga, äärmiselt puhta/meeldiva auraga, ning kooli mineva lapse suurused ja raskused.

Põhimõtteliselt pidavat olema võimalik kõigil huvilistel nende tulnukatega "kokku saada", kui suudetakse enda võnkesagedust piisavalt tõsta (tugeva enegiasamba peal olev kivi oma võnkesageduse tõstmiseks on tal sealsamas maja lähedal, st ülejäänu on juba igaühe enda soov, taotlus ja tahe - tulnukatel pole huvitav vestelda inimestega, kelle võnkesagedus on madal: analooga oleks, kui "tavaline inimene" peaks viibima elukutseliste-mõrvarite keskel vangimajas, mis on pättide madala sageduse tõttu äärmiselt ebameeldiv) - samuti peaks olema mingi "sisukas teema", millest oleks huvitav vestelda nii inimestel kui tulnukatel (igasugune maine meelelahutuslik jama neid eriti ei huvita - samuti "lähen looma-aeda tulnukaid vaatama" stiilis uudishimu) - samas maailmakõiksuse olemuse mõistmine ja muud olemuslikumat laadi küsimused võiks huvi pakkuda.
Ning kui on näha, et inimestel on "siirad soovid" tulnukatega kohtumiseks, siis nad ka tulevad - kui aga inimestes on näha hirmu, kurjust, omakasu ja muid ebapuhtaid tundeid, siis nad ei tule.


Volkel peaks olema samuti mitmeid huvitaviad juhtumeid: näiteks üks aastate tagune juhtum, kus Tallinnas Koplis sai inimene katsuda tema koju tulnud reptiloid-tulnuka nahka: st reptiloidi nahk olevat olnud nagu "kroodilli nahast käekott", st krobeline.

Ega siin vanade lugejate jaoks midagi uut polegi, kuna teistes teemades on kõike see juba ammu läbi käinud - ma panin selle siia kirja selleks, et kui mõni komistab otsingumootorite abil antud tema otsa, siis leiaks ta midagi sisulist kah.
Vasta
#34
(12-11-2012, 17:21 )Müstik Kirjutas: Põnev 1950.aasta UFO-juhtum.
"Haapsalu kandis tuli äkki eetrisse teise MIG-i komandör major Smir­nov ja esitas mulle mureliku küsimuse: "Mis see on?".

Tõstnud pilgu armatuurlaua näidikutelt, vaatasin teise lennuki suunas ja märkasin pisut vasakul meist umbes viie kilomeetri kaugusel liiku­vat eset. Ese oli äärmiselt ebatavaline, mitte ühegi tuntud lennuaparaa­di moodi. Kujult meenutas see kasti. Mõõtmetelt oli see suurem kui ükski maakeral tuntud lennumasin - meie hinnangul oli selle objekti laius ja pikkus vastavalt umbes 300 ja 250 meetrit.

Tundmatu lendav objekt liikus meie kursiga paralleelselt ja sama kii­rusega, mis meiegi. Objekti ees särasid ja sillerdasid kaks eredat hõbe­valget valguskiirt."

Lehest:
Tsitaat:Novembris 1950 olime kahe MIG-15 tüüpi lennukiga öisel lennul. Marsruut oli Ämari (endine Suurküla) - Haapsalu - Pärnu - Tallinn - Narva - Tallinn - Ämari, ilmastikuolud keerulised. Lend kulges nor­maalselt, lennukõrgus oli 8500 meetrit.
Haapsalu kandis tuli äkki eetrisse teise MIG-i komandör major Smir­nov ja esitas mulle mureliku küsimuse: "Mis see on?".

Tõstnud pilgu armatuurlaua näidikutelt, vaatasin teise lennuki suunas ja märkasin

Üsna huvitav jutt.

Tsitaat:Polkovnik Vladimir Zaitsev on endine sõjalennuki piloot, nüüdseks erus ja pensionil. Ta on Maardu elanik ja linna sõjaveteranide seltsi esimees. Maardu linna ajalehes Maardu Panoraam meenutab ta oma kohtumisi lendavate aparaatidega, mis võisid kuuluda maavälistele tsivilisatsioonidele.

Minu jaoks rikub usutavuse ülevaate puudumine tänu armatuuri silmitsemisele. Pigem soov saada lisakas veel au ja kuulsust ja kohalikus sööklas paar klaasi stolitsnajat.
Vasta
#35
(18-03-2013, 15:43 )lahendused Kirjutas: Pannes saates räägitu ja eravestlustes kuuldu kokku, siis käivad tal külas Jupiteri kuult pärit ca 1 meetri pikkused inimese taolised tulnukad, kellel on 4 sõrme, ning siidpehme-sametine nahk - nende tulnukate läheduses on äärmiselt meeldiv olla, st nad on äärmiselt puhta auraga.

Küllap on need tulnukad valguseolendid.
Eelnev jutt läheb kokku tulnukas Alaje jutuga, mida uudisteportaal Telegram järjejutuna edastab.
Alaje teatab, et praegusel hetkel on nad (plejaadlased) kontaktis ainult armastavate ja vaimsete inimestega.
Räägib, et esimene kontakt on alati unenägudes, astraalsel tasandil. Hiljem võib see juhtuda ka füüsiliselt.
Ütleb veel, et kui suuremal jaol inimkonnast oleks armastuse energia, siis spirituaalsed inimesed teistelt planeetidelt tuleksid siia ja kohtuksid meiega globaalselt.
http://www.telegram.ee/maavaline/telegra...delt-v-osa





Vasta
#36
Tsitaat:Põhimõtteliselt pidavat olema võimalik kõigil huvilistel nende tulnukatega "kokku saada", kui suudetakse enda võnkesagedust piisavalt tõsta ...
Kui see on see kontrollitav osa, siis jääb lahtiseks küsimus, et miks mitte ükski huviline seda teinud ei ole?
Vasta
#37
(18-03-2013, 19:26 )kage Kirjutas:
Tsitaat:Põhimõtteliselt pidavat olema võimalik kõigil huvilistel nende tulnukatega "kokku saada", kui suudetakse enda võnkesagedust piisavalt tõsta ...
Kui see on see kontrollitav osa, siis jääb lahtiseks küsimus, et miks mitte ükski huviline seda teinud ei ole?

Ehk need huvilised ei tea milline see võnkesagedus on? Ja mis ühikutes seda mõõdetakse. Ilmselt puudub neil ka seade millega sagedust mõõta. Seega isegi juhul kui nad suudaksid oma võnkesagedust muuta puudub neil võimalus enda sageduse kalibreerimiseks. Ilmselt ei ole tegemist antud juhul hertsidega vaid hoopis millegi muuga mis iganes see ka on. Hämmastav, et keegi ei taha seda kirjeldada.

Küsisin koleegilt
[Pilt: 220px-Heinrich_Hertz.jpg]

ja tema kehitas õlgu.
Vasta
#38
Sest need "huvilised" ei suuda enda võnkesagedust tõsta.
Need, kes suudavad, kohtuvad tulnukatega. Või nagu Lahendused eespool kirjutab:
"Kui on näha, et inimestel on "siirad soovid" tulnukatega kohtumiseks, siis nad ka tulevad - kui aga inimestes on näha hirmu, kurjust, omakasu ja muid ebapuhtaid tundeid, siis nad ei tule."

P.S. See sagedus on armastusenergia. Vähemalt selle Alaje jutu järgi. Smile
Ka kurjuse energia puhul ilmuvat teatud sorti maa-välised - need on saanud nimeks reptiloidid ja hallid on nende teenrid.
Vasta
#39
(18-03-2013, 19:53 )Müstik Kirjutas: Sest need "huvilised" ei suuda enda võnkesagedust tõsta.
Need, kes suudavad, kohtuvad tulnukatega. Või nagu Lahendused eespool kirjutab:
"Kui on näha, et inimestel on "siirad soovid" tulnukatega kohtumiseks, siis nad ka tulevad - kui aga inimestes on näha hirmu, kurjust, omakasu ja muid ebapuhtaid tundeid, siis nad ei tule."

Mis asi see inimeste võnkesagedus on ja miks seda ei suudeta tõsta ja kas langetada suudetakse?

Uhhhh. Sai pikk ja keeruline.

PS: Lugesin veidi aega tagasi Celticu arusaama sagedustest ja mulle meeldis. Seega palun seda mitte korrata vaid anda enda oma.
Vasta
#40
(18-03-2013, 20:00 )Faraday Kirjutas: Mis asi see inimeste võnkesagedus on ja miks seda ei suudeta tõsta ja kas langetada suudetakse?

(18-03-2013, 19:53 )Müstik Kirjutas: P.S. See sagedus on armastusenergia. Vähemalt selle Alaje jutu järgi. Smile



Vasta
#41
(18-03-2013, 19:53 )Müstik Kirjutas: Sest need "huvilised" ei suuda enda võnkesagedust tõsta.
Ma ei rääkinud nendest "huvilistest" kes ei suuda vaid nendest huvilistest kes suudavad ja kel on siiras soov (miks lahendustel see "siiras soov" jutumärkides on ja sina sellega nõus oled? Või kas tulnukatele ongi kahtlase, jutumärkides, "siira sooviga" vaja läheneda? Või on praegusel juhul jutumärkidel teistsugune tähendus?) tulnukatega kohtuda (lahendused ju andis isegi kivi näol viite oma võnkesageduse tõstmiseks kui normaalsetes oludes olevast väheks jääb). Kas tõesti Eestis ühtegi sellist "siira sooviga" inimest, peale Vigala Reinu, ei ole?

(18-03-2013, 19:42 )Faraday Kirjutas: Ehk need huvilised ei tea milline see võnkesagedus on? Ja mis ühikutes seda mõõdetakse.
Pendliühikutes (st üks võimalus). Samas on see kõrvalseisjale lihtsalt termin ja mõni isehakanud asjaosaline ajab selle segi tarkuse ja vaimsete väärtustega. Mis see tegelikult on ja kas võnkesagedus on päris täpne sõna selle väljendamiseks seda oskaks tõenäoliselt asjaga tegelikult kursis olev inimene seletada.
Vasta
#42
kage Kirjutas:Kui see on see kontrollitav osa, siis jääb lahtiseks küsimus, et miks mitte ükski huviline seda teinud ei ole?
Tingimuseks oli võnkesageduse tõstmine. Ja teistpidi, mul nt pole infot selle kohta, et tõesti mitte keegi seda teinud ei ole. Juhul kui ma suhtleks mingite tulnukatega, siis ma ei ütleks seda teile. Võibolla ainult mingil erandjuhul kui nemad seda tahaksid või mingi eriline vajadus tekib.
Vasta
#43
(18-03-2013, 20:53 )kage Kirjutas: Kas tõesti Eestis ühtegi sellist "siira sooviga" inimest, peale Vigala Reinu, ei ole?

Siin Läänemaal üks mees suhtles ka aastaid tagasi tulnukatega. Kutsus vahel UFO-d välja ja juttude järgi lausa kellajaliselt tulid kohale. St ütles külainimestele, mis kell UFO-d tulevad ja kui inimesed tema maja juurde läksid, siis täpselt sel kellaajal tulidki.
Miks ma Lahendusi usun?
Olin ise ka sinna Vigala Reinu juurde tookord kutsutud ja sain vahetut teavet. Aga kõik teave pole laiemale üldsusele levitamiseks.







Vasta
#44
(18-03-2013, 21:58 )Thorondor Kirjutas: Tingimuseks oli võnkesageduse tõstmine.
Ja lahendused pakkus abistava võimalusena kivi välja kuna "Põhimõtteliselt pidavat olema võimalik kõigil huvilistel nende tulnukatega "kokku saada"" (no ei saa nende jutumärkide mõttest aru).
Tsitaat:Ja teistpidi, mul nt pole infot selle kohta, et tõesti mitte keegi seda teinud ei ole.
Mul ka ei ole, aga miks ma oma küsimises sellest poolest lähtuma pean? Kui keegi sellele küsimusele vastata ei oska, siis pole foorumis järelikult kedagi kes teaks kedagi kes oleks proovinud (jah, ma tean, et vaikimine on ka võimalik).
(18-03-2013, 22:15 )Müstik Kirjutas: Miks ma Lahendusi usun?
Sa said valesti aru. Miks sa oled nõus sellega, et "siiras soov" peab jutumärkides käima kui samas ise kasutad jutumärkides neid "huvilisi" väljendit. Pane sellele "siirale soovile" sama mõttevarjund külge nagu neile "huvilistele", siis ehk saad aru mida ma mõtlen.
Vasta
#45
Tsitaat:Kui keegi sellele küsimusele vastata ei oska, siis pole foorumis järelikult kedagi kes teaks kedagi kes oleks oleks proovinud (jah, ma tean, et vaikimine on ka võimalik).
Jah kui keegi tõesti vastata ei oska. Eeldades, et on küsimust loetud. Eeldades, et ei vaikita. Eeldades, et igasugusest proovimisest piisab. Eeldades, et suudetakse seda sagedust tõsta jne. Järelikult ei saa ma midagi järeldada.
Vasta
#46
Kas sihid sinnapoole, et taolistel teemadel on üleüldse küsimusi esitada mõttetu? St, et isegi üritada ei ole mõtet?
Vasta
#47
Kannata kage, ehk Lahendused homme vastab sulle.
Kirjuta talle näiteks. Ehk annab sulle isegi Vigala Reinu numbri ja saad Reinu enda käest otse küsida selle kohta, mis ta Lahendustele rääkis.
Vasta
#48
(19-03-2013, 00:11 )Müstik Kirjutas: Kannata kage, ehk Lahendused homme vastab sulle.
Aga miks sina ei või vastata, kuna ma küsisin ju sinult, et miks sa lahendustega nõus oled? Sest lahendustelt ma nö küsisin, et miks teatud väljendite ümber jutumärgid on.
Vasta
#49

Niipalju kui mina tean, siis on Vigala Reinul mitmeid sõpru-tuttavaid, kes on "temaga samal lainel", ning ka nemad on tulnukaid näinud, ning "kehast väljas käinud" - eraldi teema on selles, et neile ei paku foorumites sellest kõigest rääkimine mingit huvi (nad elavad oma sisemise arengu nimel, mitte aga selleks, et pseudo-skeptikutega vaieldes ennast lühistada).

Ka mina mõtlesin aasta tagasi, et läheks ja saaks nende tulnukatega kokku, ning laseks ennast "kehast välja tõsta", ning küsiks kõigile oma 1001-le küsimusele vastused - kuid "kehast välja" sain ma ilma tulnukate abita, ning aegamööda olen ma maailmakõiksuse olemust puudutavatele küsimustele iseseisvalt vastused leidnud ilma tulnukatega neljasilma-vestlustesse langemata - aga ma pole maha matnud soovi tulnukatega kohtumiseks: küll kunagi tuleb õige aeg ja õige koht.

Jutumärkidest - ma kasutan taotluslikult mõnedes ilmselgetes kohtades jutumärke, et panna inimesi mõtlema teatud mõistete sügavama olemuse üle.
Nagu näha, olen suutnud nii mõnegi pseudo-skeptiku "mõtisklema panna".
Analoogia õlle versus piirituse näitel: lahjat õlut pruukiv joodik hoomab hetkega, et piiritus hakkab palju kiiremini pähe kui lahja õlu: kuid õllejoodik ei suuda kuidagi hoomata, mis pagana asi see piiritus küll olla võib (otsese kääritamise teel pole piiritust võimalik saada, kuna pärmiseened kõngevad ära teatud % vol juures) - st otsest tulemit küll pole, kuid mõte juba liigub teatud suunas.

Seda "inimese võnkesagedust" saaks võrrelda "mõtete puhtusega" - ehk mida mustemad/omakasupüüdlikumad mõtted, seda madalam sagedus - ning mida puhtamad/siiramad mõtted, seda kõrgem sagedus.
Tavalise inimese jaoks on "madalama sagedusega" elukutselised pätid ja mõrvarid (nad mõtlevad vaid sellest, kuidas röövida, petta ja tappa), st nende läheduses pole meeldiv olla, kuna nende sagedus on madal - ning "kõrgema sagedusega" on puhta auraga ravitsejad ja heatahtlikud tulnukad (nad mõtlevad loomisest ja paremast maailmast).

Võnkesagedust saab mõõta näiteks pendli abil: kui võnkesagedus suudeakse ajada piisavalt kõrgeks, siis hakatakse kogema teatavaid selgeltnägemise ilminguid (näiteks mina olen seal Avaste kivi peal olles teiste emotsioone selgelt-nägemise saanud paariks päevaks) - ehk "pendliga mõõtmist" võivad mõned küll naeruvääristada, kui aga ilmnevad teatavad selgeltnägemise ilmingud, siis neid ei saa enam eirata.

Keda aga huvitab minu sagedus, siis pole ta normaal-olekus palju kõrgem, kui keskmisel inimesel - kuid Avaste kivi peal olemise ja teiste valgustunud inimestega rääkimise järel olen ma oma sagedust suutnud mingiks ajaks tõsta.
Kui ma sealse pendlimehe käest küsisin, et millise sagedusega on Kaiu rabas elavad tulnukad, siis tegi tal pendel suure hüppe, ning ta vastas, et selline sagedus ei mahu tema skaala peale ära - ehk Kaiu raba tulnukad on veel kõrgema sagedusega, kui Avastet külastavad Jupiteri kuu tegelased.


Aga teemat oleks mõistlik jätkata nendega, kelle jaoks on "tulnukad olemas", ning kes sooviks kunagi ka ise tulnukatega kohtuda (kõik meie piisavalt selged ja puhtad soovid saavad kunagi teoks): ehk kui paljudel inimestel oleks siiras soov ja tahe tulnukaid näha, ning nendega vestelda mõnel igavikulisel teemal, siis saab kõik see ka kunagi teoks.

Niiet tahate siis tulnukatega Eestis kohtuda? .... (õige jah, neid ju pole olemas Smile )
Vasta
#50
Kage, mis sa arvad, mida on kasu sinu küsimustest peale hakitud tapeedi, mida ta tekitab teema arusaadavuse mõttes, kui ise ei näe, hangi endale suhtlusvõimeline kaaslane ja külasta neid kohti kus asuvad tulnukad. Siin jalgade trampimine ja eitamine ei maksa ju põhimõtteliselt midagi, tahad aru saada, otsi praktilisi vastuseid kohtadel koos nõidadega. Vigala Reinust ja tema tsirkusest jutustas mulle hoopis kohalik Vanga, kes tema juures käis vaatamas, mida need tulnukad siis patsientidega teevad, kellele Rein nad kallale ässitab. Võnkesageduse tõstmine pole muud kui olemine veidi kiiremas ajas kui teised. Nii et jalad selga ja vaatama selle asemel, et siin lihtsalt kõige ja kõigi vastu olla ainult põhimõtte pärast.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  UFO-de liigid (Eestis). Tom 11 11,145 03-02-2015, 17:16
Viimane postitus: HUGOTH
  Lapsed ja ufokontaktid Eestis Bluedreamer 37 25,728 21-11-2014, 13:26
Viimane postitus: Müstik
  Lendav kolmnurk Eestis excubitoris 37 20,780 08-02-2014, 17:29
Viimane postitus: Faraday
  Ufo baasid ja sõidukoridorid Eestis (kaart). Tom 44 21,833 11-11-2010, 20:57
Viimane postitus: excubitoris
  Kulda Eestis enam pole- FemaCAMP’id algavad Keilast - Stalin kirjutan123 8 6,582 12-10-2010, 09:51
Viimane postitus: Thorondor
  Otsene kokkupuude tulnukaga Taivo 19 8,080 17-11-2009, 16:30
Viimane postitus: kaurik2

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat