Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Svetlana Nikolajeva - Jookse ilma ruttamata
Autor Sõnum
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

Postitusi: 1,095
Liitunud: Oct 2004
01-12-2018 03:07
Postitus: #1
Svetlana Nikolajeva - Jookse ilma ruttamata
1. osa: https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?272429

Tsitaat:Abiks otsijale, abiks uues maailmas olijale olen kirja pannud selle tõestisündinud loo muutustest planeedil Maa anno Domini 2010 kuni 2015 ning kõigest sellest, mis neile järgnes, nähtuna oma kogemuste kaudu ning vürtsitatuna Taevaste Õpetajate kommentaaridega otse sündmuste tandrilt.

Loo sellest, kuidas igaühest meist väljaspool igasuguseid tavasid, aegu ja takistusi rekordkiirusega Ülestõusnud Meister vormistati. Loo sellest, kuidas igaüks meist astus sisse maailma, kus kõik on võimalik. Ja saab seal elada nüüd täiesti vabana. Loo nüüdseks juba edukalt läbitud üleminekust ja muutustest, mis üleminek kaasa tõi. Ning sellest, kuidas nende muutustega toime tulla, pead-käsi–kaela-ajusid ja hinge murdmata.

Maailmas toimub Ärkamine. Just nimelt Ärkamine, suure tähega. Planeet Maa on ärganud. On ärkamas inimkond tervikuna. Ärkavad rahvad, ärkavad inimesed, on ärganud nende eneseteadvustamine ja eneseväärtustamine ning enesemääratlemise soov.

Muutunud on inimkond, muutus planeet Maa, muutus Päikesesüsteem, muutus kogu Linnutee. Muutusin mina, muutusid sina, muutusid kõik teised. Muutus nende elu, muutus sinu elu, muutus minu elu. Ja seda väga kardinaalselt.

Kõik kokku moodustab lühikirjelduse ühest suurest loost, kuidas Taevased Väed inimesi üles äratavad sadu tuhandeid aastaid kestnud sügavast vaimsest unest, neid kogunenud prahist ja tolmust puhtaks pühivad ja igas inimeses vankumatust unimütsist taas särava valgusolendi valmis vormivad. Ei puudu selles loos ka kuri nõid ega ahned rivaalid. Kõiki on parajalt palju. Käib Suur Lugu Okasroosikesest, kus igaüks meist mängib oma osa suure kosmilise Okasroosikese loo kohalikus miniatuuris. Nii et see puudutab kõiki.

Seda võib lugeda kui ulmelugu, seda võib lugeda kui tänapäevast muinasjuttu, seda võib lugeda kui elulookirjeldust, seda võib lugeda kui lugu meist endist, seda võib lugeda kui arutelu või vestlust, seda võib lugeda kui mõtete jagamist. Sobib laiale lugejaskonnale.

2. osa: https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?276224

Tsitaat:Muutused Maal aastatel 2010 – 2016. Suhete tervendamine esivanemate ja iseendaga. Tänulikkus ja selle puudumine. Kurjuse eri liigid ja nendega toimetulemine. Looduse seitse kuningriiki.

Raamat muudab mõtlemist, avardab teadvust, aitab märgata muutusi ja nendega toime tulla meie igapäevaelus.

Omalaadne nägemus maailmas toimuvast, mõni infokild seal erineb teiste samalaadse kirjanduse autorite infost. Sealt võib leida mitmesuguseid teemasid - filosoofia, astro- ja numeroloogia, mütoloogia, alternatiivajalugu. Ja seal on antud mitmeid konkreetseid nõuandeid Uues Ajastus elamiseks.

Huvitav nähtus nende raamatute juures on see, et neid saab soovi korral vaadelda lihtsalt ulmekirjanduslike romaanidena.

Autor on välja andnud meditatsiooniplaadi "Tänu".
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog