Para-web'i suvine kokkutulek 2018

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jumalameelsed Eesti Riigikaitse ja Julgeoleku struktuurides?
Autor Sõnum
Waffa
Uustulnukas

25-03-2018 18:47
Postitus: #1
Jumalameelsed Eesti Riigikaitse ja Julgeoleku struktuurides?
NImeta Eesti Kaitseväe-Riigikaitse struktuurides inimesi kes on JUmalameelsed?

Lisaks Kaplaniteenistuses olevale, keda tead kindlalt?
http://www.mil.ee/et/kaitsevagi/muud-yks.../ylesanded
(selle postituse viimane muutmine: 26-03-2018 09:34 Waffa.)

ma.:.gus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
euroruubel
vaatlen ja jälgin

25-03-2018 19:07
Postitus: #2
RE: Jumalameelsed Eesti Riigikaitse ja Julgeoleku struktuurides?
Kogu asi on avalik, teenistuskord on üksipulgi kirjas, sh ka riietusnõuded. Midagi para seal pole. Kui aga militaari poolelt rääkida ,siis para alla võiks kuuluda juhtum, kus kunagine kaitseväe juhataja tabati kaitseväe mundris mingeid kentsakaid riitusi tegemas ja tuli välja, et kuulub templirüütlite hulka. Jättes välja möga orbude toetamisest ja issanda kiitmisest, siis kindlasti on seal võõrvõimude ordudes rohkem, kui avalikult räägitakse. Orbude toetamiseks ja kõrbejummeli kiitmiseks ei pea mingitesse ordudesse kuuluma, on teised ja vägagi avalikud insitutsioonid selleks. Ja siis veel küsimus, miks peab meie nn. rahvusliku kaitseväe jms muud tegelased kuuluma mingitesse võõrvõimu institutsioonidesse.
(selle postituse viimane muutmine: 25-03-2018 19:29 euroruubel.)

mäng mängus
togli
Vana kala

25-03-2018 19:33
Postitus: #3
Kaplan on kui jumalasulane, psühholoog ja poliitiline agitaator ühes isikus kelle ülesandeks on jälgida ning hoida ohjes sõdurite vaimset poolt. Sõdur peab olema veendunud oma ja ülemate teguviisi ainuõigsuses. Kaplani ülesandeks ongi kahtlema hakanute avastamine, sellest ette kandmine ning "õigele teele" pööramine. Rahu ajal on asi lihtne kuid tõsisema veristamise juures tahaks nii mõnigi selle jama koos jumalasulastega kuradile saata.

Ei ole kohanud ühtki teises ilmasõjas olnud meest kes oleks Jumalasse uskunud. Jumasse usu kaotasid nad ruttu kuid usk millessegi jäi. Enamasti nimetati seda saatuseks (nimel ei ole vahet, sisu on üks). Olid teatud asjad mida teha ei tohtinud, näiteks surnu rüvetamine või surnu isiklike asjade võtmine (sõrmused, kuldhambad jne.). Kogemuste põhjal said sigatsejad kiirelt hukka...
Tyto Alba
Veteran

25-03-2018 19:33
Postitus: #4
Selleks, et võõrvõim saaks neid institutsioone kontrollida.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Waffa
Uustulnukas

26-03-2018 10:50
Postitus: #5
// vahekanaldus

Ma tegelikult mõtlesin,
Et kas on nimeliselt ja kui paljusi inimesi teada, kes kaitsejõududes ja muudes riigiteenistustes oleks Jumalateadlikud, st enesekindlad, et nad teenivad Jumalat selle riigi hoidmise, kaitsmise ja arendamise läbi, koos kõige vajalike vaimulike tasandite kaitsmise organiseerimisega.
Need silutud lõugadega habemetud kes usuvad ennast migite rituaalide läbi kedagi-midagi teenivat, kindlasti midagi-kedagi teenivad, kuid vast parimal juhul "Rooma/röövkotka impeeriumit" kes ennast ammu Jumalariigi ja selle maa ning kõikide teiste maailmade vahepealse ainuõige monopolina kehtestanud läbi kotkaste ja viisnurkade, anarhismist liberaal luterlasteni või resoluutsete ülikooli elukaugete mingi kitsa ala spetsalistidega.

Ausaltöelda seda ma pole siiani veel kindlalt saanud teada mis seos lõplikus astmes neil kotkastel ja lõvidel on, enamasti proovitakse väita nagu tegu oleks täiesti ebaoluliste juhuslike ei-tea-mis-algpõhjusel "harjumusest" päritud sümbolitega mille taga midagi olulist ei saa olla ja need kes seda seost eelnevate planeedi vallutustega näha proovivad naaberiigi või muude viisnurkade ja kotkasümbolite taga rünnatakse suht tervate naeruvääristavate solvangutega sest "kui midagi olulist oleks siis oleks ju sellest räägitud ammu ja kõigile teada..."

Nu see selleks, minu maailmapildis on Looja sellisena nagu ma kohanud olen, valge habemega sandaalides papa oma taimeaias kellel on vaja, et me puid kasvataksime ja HINGELISENA hoiaksime, nii selle maailma kaitseks kui ka iseenda elus hoidmiseks. (mingi mustmaterial mis sõi igaltpoolt paljunedes ennast läbi mis aga millegi pärast puidust ei saanud kergesti läbi närida, ummistus, seda mul näitlikult või päriselt näidati, et kaitsevalli aga ohtralt laudadest ehitati järjepidevalt)
Ja ma üldse ei pane pahaks, et need kogemused nii kärbseseente kui muude ainetega on täpselt sarnase vana juurde viinud/toonud. Ning sama vaimutunnetust mitmes vanamehes ka suvalisel tänavanurgal tunnetanud kui tõsisemalt kellegi habemikuga rääkima hakata.

(25-03-2018 19:07 )euroruubel Kirjutas:  mingeid kentsakaid riitusi tegemas ja tuli välja, et kuulub templirüütlite hulka. Jättes välja möga orbude toetamisest ja issanda kiitmisest, siis kindlasti on seal võõrvõimude ordudes rohkem, kui avalikult räägitakse. Orbude toetamiseks ja kõrbejummeli kiitmiseks ei pea mingitesse ordudesse kuuluma, on teised ja vägagi avalikud insitutsioonid selleks. Ja siis veel küsimus, miks peab meie nn. rahvusliku kaitseväe jms muud tegelased kuuluma mingitesse võõrvõimu institutsioonidesse.

Muidugi Jumalausline mu silmis on eelkõige mitte mingi keegi kes saab kuuluda kuskile, sinna otsa kuulugu kuhu iganes vaja, kuid eelkõige tähendab see arusaama, et on olemas meie maailma ümber muud maailmad kes olid enne meid ja kes on peale meid ja kelle algset soovi me arusaame ja täide viime (ehk korda tooma taimetoidust kuni absoluutse kurjuse likvideerimiseni mitte aga nüüdisaja selle demokraatlikus tasakaalus hoidmises ja säilitamises kaitsmises, kuid peade maharaidumisest ei piisa ammugi mitte, korda peab saama ka kõik muud maailmad millesse inimene on võimeline ja loodud Ligipääsema. Nii need kus muid liike vorbitakse kui piraat liikide ebaseduslikud laborid teistes aegruumides, kelle värdloominguid ei ole vaja kui need mingi hea asja arendamise asemel sõjamassiks,seksrelvaks, psyc-relvaks või progressi takerduseks sünnitakse, üks eesti tipp psühiaater pikemas isiklikumas tutvuses ütles mul kuidas ta teises aegruumis käib nendes titelaborites likvideerimistööd tegemas, eelkõige nende osas keda läbi tema vangistuste on sünnitatud.. mainis ka muid laboried kus erinevaid liike kokku segatakse ja siis inimkujul neid siia ilma tuuakse..isiksused sisse laaditakse.. ja algsete inimeste asemele vist ka pannakse kui õigesti aru sain)

(25-03-2018 19:33 )togli Kirjutas:  Rahu ajal on asi lihtne kuid tõsisema veristamise juures tahaks nii mõnigi selle jama koos jumalasulastega kuradile saata.
Ei ole kohanud ühtki teises ilmasõjas olnud meest kes oleks Jumalasse uskunud.

See on küll huvitav uudis, ma olen pigem vastupidi kuulnud kuid vast see soov-kuulmine, pean uuesti üle uurima... nu enamus vanainimesi keda ma tean maalt, on ikka kas jumalausku või siis viinaninad ja viinaninadest enamus on ka omakorda jumalausku kes üle 60ne.
Kuid see huvitav tõdemus, pean hoopis uutmoodi,teravamalt, täpsemalt seda asja uurima/küsima.
Isenesest minu silmis on meil siin asjad nii lõdvad ja käest äraantud just sellepärast, et jumalausk on puudulik või puudub ja siis saab tulla igaüks igast uue võimuga meil siin uut teadust pähe määrida.

(25-03-2018 19:33 )Tyto Alba Kirjutas:  Selleks, et võõrvõim saaks neid institutsioone kontrollida.

Kuid jah, päris jumalausklikud minumeeltmööda just peaks kaitsma igasuguste kontrollimiste ja manipulatsioonide eest sest see annab vabadust eirata rituaale ja lepinguid ainuüksi sellepõhjal, et meile jumal nii südames ütles (ja käsukirjas) ja kes Quackerite kombel pole nõus otse vaimu kanaldama või seeni metsas koos sooma siis nende lipsudega ei tasu pikalt üldse rääkida ja tuleks oma kontorisse tagasi saata lipse kohandama. Vähe on mis saaks niipalju õigust ja kaitset anda riiklikul tasendil kui kuninglikult veendunult väita, et Jumalanimel oled veendunud, et pead nii tegema, kui MEIL sisetunne nii ütles, kui kellegi lteisel teiselpool piiri teisimoodi ütles siis tuleb koos vihelda ja šamanismi jms moodusel koos heebria tarkadega selgeks teha kus on vajalik suund ja vaevalt, et majandusküsimustes nüüd üldse sobiks sellisel tasemel arutlusi esile tuua. Kui inimestel pole habet või naistel eluterveid juukseid siis see ka nende sõnaõigust peaks iseenesest alandama maailmaasjade õiguse tunnetamise osas.
Lihtsalt liialt inpeeriumi tegevus see oma karvade puruks kraapimine ja enese liialt imetlemine ja vaimutugevuse nõrgestamine tundub see tegevus olema. Nüüd joostakse veel jeesuse piltidega ka ringi kellel disainer habe ees kuigi Nazariidid vast ei tohtinud karvagi peas endal lõigata, ei ole arusaanud kust see jultumus võetud on ja kas see thatlik kurjutsemine või loomupärane nõdrameelsus moega kaasa jooksmisel, voolides kõike harju kesmise näojärgi. Kas see veel mõtestamisel, st selle positiivne pool veel mõtestamisel, miks see paha ja kelle poolt on, neid varjante tuleb kergesti.
Kristlaste ja JUmalameelsete täielikust seosest ma lõpuni ka arusaanud veel pole..
Kristlikusse foorumisse ei lastud mind sissegi ja näoraamatu ühest suurimast kristlikust grupist blokeeriti kui räuskavat ja ropendavat Joel Steinfeldi korrale kutsuma hakkasin ning uurisin mida tema üldse Kristlikus grupis õiendab, tema jäeti rõõmsalt punti muidugi. Lisaks ignoreeriti kõikide administraatorite poot, kui selgitusi küsisin, mis oli äärmiselt ebakristlik käitumine ning iga selline möödategu mul ikka tulevikku lahendusele pantud.
Seega mul endal suht raske siin maal lapsestsaati olla JUmalameelsena, sest pole veel leidnud nö kambajõmme kes julgeksid jätkusuutlikult lisaks ettekirjutatule ka samm edasi minna ja ülejäänud maailmad ja jõud ning oskused vestlusesse ja koostööse haarata. Kogu elu vast Jumalakartli kolnud ja pole veel siiani ühtegi kristlasest sõpra leidnud kuigi nii põrgus kui mujal käinud. Ma selle jätkusuutliku lootusega kirjutan siis Jumalamüsteeriumi ja langenud inglite ja kommunismi-roomaimpeeriumi üliosava meeltevangla arvele kele labüründis ma siin seigelnud tegemaks loodetvasti seda mida südames tunnen, et tegema pean, Jumalale.
Veider veel see, et mul väga usaldav ja armas näha kui keegi risti kannab kuid ma iseennast ristida meestel rituaalis ei lase ja risti kaelas ei saa kanda kuid kaasas heameelega. Kaela panna tundub aga äärmiselt äärmiselt imelik, ühtegi muud eset ka muidugi ei meeldi kanda.. kunagi paar eset olid mis meeldisid..
Nu ma isegi jehoovakate pea lossis käisin kuna inglismaal nad mu eest pidevalt ärajooksid ja kuigi oma kontakte jagasin siis nad kunagi ei kutsunud lubatud kohtumistele teistkorda tagasi, ja siis lootsin, üles haibitud juttude põhjal, et tegu selliste jugemate fanaatilistemate tõsiusklikutega, kuna nimi juba paljulubav.. ja nad ei olnud nõus muga isegi tulema kaitsejõududesse selgitama, kuidas jumalasilmis need asjad olema peaksid ja kui mul vaim peale tuli ja neile miskit seletasin mõnda aega siis selle org. soomlasest mehe ehmatasin ära millegagi ja ta värisema hakkas ja ma teda rahustama pidin hakkama. Ja loomulikult jätkusuutlikutele plaanidele nad mind ei kutsunud, ma nüüd niisama valvepostide juures saan nendega rääkida sest sellejuurest nad ei ole lubatud põgeneda ja ikka proovinud veenda neid Lipsud maha jätta ja lipsuteenimise asemel Jumalateenimisega tegeleda... Mormonitel oli edu palju kiirem ja nad uuesti kohtudes hulk vähem nö ametlikud olid.. nad väga hea energiaga ja lootusandvalt siirad kuid kahjuks selline müügimehe komme ka neil sisse harjutatud miskite äeripresentatsioonide taolistel kohtumistel. Kuid mõte oli, miks ma neisträäksiin, et nende jumalameelsus tundub mitmeti õigem kui austusväärsetel asutustel kes peaks kogu asja au ja uhkus olema kui siiralt lapsesilmadega asja vaadata. NU ma proovi paremaks teha kõike mis teha annab, kuid imestama paneb, et huvi reaalselt naturaalseks saamise osas, on nii väheseks jututeemaks, enamasti räägitakse asjadest korduvalt üle erinevates kohtades, kordvalt ühtesi samu asju ja kordagi ei ole veel mainitud vanatestamendi lõppu mis asja tegelik point on ega ka seda, et Naisvaim enne maa loomist olemas oli naiseliku Tarkuse vaimuna piibli endagi sõnul sulaselgelt (proverbs 26 kandis vast) ning sellised asjad väga murettekitavad, et kus need päris usklikud siis on ja mõtlesin hakata miskitki registrit pidama selles osas.

Mõtlesin, kes siis veel tugevamad,targemad ja selgemad saavad olla kui reaalsed tõsimeelsed riigikaitsega tegelevad Jumalameelsed, kellelt meie maa korda korda sättimise plaane siis kuulda sooviks ja kes rahustavalt selgitaks, mis moodi ja millise lõpliku õige usureeglistiku siis nad soovitavad, mis elu ja surma seduste, enesekindluste ja väärtustega igasugustes olukordades poleks väärtuslikuima tulemiga.
Eelkõige mis on teoksil mida nad jagada saavad ja mis on plaanis mida jagada ei saa. Jumalameelsete silmis peaks ju punaviisnurk see otsene vasturinne olema, igas mõttes, hingetus või Jumalameelsuse tunnetuse puudus peaks ka suurim nõrgeim lüli olema riigikaitses, nii väga mitmes mõttes.

Ja rituaalidest rääkides, ma Kristlasi enda suurimateks sõpradeks pidades ei julge isegi neid rituaale teha mis nad pakuvad sest ma pole siiani veel vastust saanud elementaarsetele küsimustele, mis asi on milleks ja kas see ka mu šamanistlikute jms tegevusi limiteerima asub, ehk mingi konksu enda külge pane, kristlasena ju ei tohiks teha ühtegi tegu mille sisust pole loplikult arusaanud veel, ja eks aega selleks antud meil kaua, et õppida ja siis teha kui arusaadud on milleks see JUmalale kasulik on. Ja kas just selline versioon võrreldes mõne muu versiooniga ja miks, ku iteine versioon ebaõige on , miks nad ei ole nõus muga kohe tulema ja need teised rituaalid laiali ajama ning asja õigeks tegema. Ja siis kui ebaõigeid ei olda nõus parandama minema, lastakse neil inimesi nõrgemale teele hukutada, see väga kahtlema paneb kohe kogu selle õiglasema pundi õigluses ja heameelsuses, julguses ja enese arusaamades. Oih peaksin Dr. Phillile vist kirjutama, see hingekriis läheb pikaks kirjeldada.

kuid seni kuni ei tea piire ei hakka neid ka ise umbes joonistama sest pärast veel unustan ja ajan sassi mis arusaadud ja mis niisama umbes paika pandud ja siis ikkagi kraav käes, seega enemasti lasen sõrmedest läbi selle mis vaim toob, seni kuni saad endal selle kes mu vaimu kinnitaks. Kes piiri teaks ja oskaks linti läbilõigata siis kui tarvis peale selle kättesaamist mis vajalik kogu hetkedeks praegu ja enne ja peale praegust.

Täitsa natuke muud teemad mul siin nüüd vist esile tulid, loodan, et see ülemäära mõtet kõrvale ei viinud,

Teemana rohkem veel, et:

Mis muidu aga puutub sellesse
(25-03-2018 19:07 )euroruubel Kirjutas:  mingeid kentsakaid riitusi tegemas /... /
miks peab meie nn. rahvusliku kaitseväe jms muud tegelased kuuluma mingitesse võõrvõimu institutsioonidesse.

Siis kas Anu on teile vist kindlasti tuttav arvestades kui pika taustaga tema on, kas Anu ka siin foorumis?
Ta küll vahepeal nõid ja siis šamaan ja enneseda veel... aga enne kõike aktiivne kaitseväelane ka.
Kas ka see läheb miskisuguste kahtlaste või pigem positiivsete suundade alla ?

https://www.facebook.com/anu.pahka
https://www.facebook.com/events/545072305873033/
https://www.facebook.com/harjumalev/phot...=3&theater
(selle postituse viimane muutmine: 26-03-2018 10:51 Waffa.)

lahendused
Veteran

27-03-2018 17:51
Postitus: #6
Waffa ürita esmalt teljel ISIKSUS-ÜHISKOND endas selgus saavutada (alles siis oleks mõtet antud teemaga sügavamalt edasi minna).

Mõned pidepunktid:

1) Algsete Loojate (jumal sinu terminites) olemuse mõistmine.
1a) Isiksuse tasandil on see võimalik läbi vaimsete & okultsete õpetuste (budistlikes tasandites alt üles: aegruumis, ehk budhi tasandis tegutsevad arhatid-cohanid-budhad-maised_jumalad -> igavikus, ehk atma tasandis tegutsevad aegruumilisi maailmu loovad Brahmad -> tühjuses, ehk anupadaka tasandis tegutsevad igavike loovad Vishnud -> foonis kõigele, ehk adi tasandis tegutsevad tühjusi loova Shivad -> jagunemata brahman, ehk koht kus Algsed Loojad tegutsesid.
1b) Ühiskonna tasandil on see võimatu: jäädakse kinni mingi maise religiooni poolt müüdavasse budhi tasandi kirjeldusse (kirjelduste sügavus küündib aegruumini, ehk "praeguse maailma=universumi loomiseni", kuid eelnevalt eksisteerinud paljusid maailmu=universumeid ja nende loomise dünaamikani ei küündita).

2) Sõjaväe olemuse naeruväärsus.
2a) Isiksuse tasandil on oluline vaid sinu vaimne üleolek teistest: ehk nö "ilma püssi & pussita" saab edukalt paljusid vaenlasi kahjutuks teha (algajatel "kontakt-võitlus", kus lööd vaenlaste põlved-liigesed-kaelaluud paigast ära -> seejärel "täpsus-löögid tsakra-punktidesse", kus täpse löögiga jätad vaenlase südame, või hingamise seisma -> seejärel "lähivälja tehnikad", kus sõidad kontaktivabalt lähedal oleva vaenlase teadvusesse ja käsed tal ennast maha lasta -> seejärel "kaugvälja tehnikad", kus suudad mistahes maakera punktis oleval vaenlasel mida iganes teha kontaktivabalt).
St kõike seda saab teha vaid oma südametunnistuse põhiselt (teed ise, kuid ka võtad vastutuse ise), mitte aga käsuliinide korraldusi täites (teised käsevad, sina vastutad).
2b) Ühiskonna tasandil on vajalik "sõjavägi & relvad": vaimsed võitlus-tehnikad ei saa põhimõtteliselt toimida käsuliinide pealt töötavas ühiskondlikus sõjaväes (käseb keegi teine, vastutad sina ise: nii võimed ei toimi, ehk lähevad lukku).

-----

Ehk üldisemalt: arenenud isiksused suudaks Algsete Loojate olemust mõista - kuid arenenud isiksustel pole mingit tõmmet ühiskonna & sõjaväe poole .... ehk algses käsitluses on tegu sisutühja = nonsens teemaga (mida vaimsetes kõrgustes olevad isiksusesd sõjaväest & ühiskonnast otsivad Smile ).
(selle postituse viimane muutmine: 27-03-2018 17:55 lahendused.)
Waffa
Uustulnukas

30-03-2018 03:48
Postitus: #7
Lahendused:
Kas see oli paraleeliroonia või ... miks sind ikkagi Veteraaniks kutsuti ?

"arenenud isiksustel pole mingit tõmmet ühiskonna & sõjaväe poole " Nonsense. (Ilmselgelt said aru, et mul pole tõmme vaid huvi mursi lahendada
)
Siin ühiskonna mateeria struktuuris on rohkem kui mitu % SEDA sõjaväelist korraldust näiteks näha ja ühiskond(nende puuraidumise arusaamad jms) on üldse kõige olulisem teema mille kordaajamisega inimloom tegelema peab kui ta maailmaparandus budismiga tegeleb. Tikkun Olam. panimajesh?

Arenenud isiksused või teisi Nende oma ühiskonnna probleeme lahendama proovida saadavad tegelevad nende strkutuuride lahendamisega ja ilma neist rääkimata on väga mugav välisluurjatel ja mustemate kõrgemaklassi maagidel ja kontroll tulnukatel siin mingid teemad maha suruda,
Sama tulemuse suunaline liigutus tehti veel karmimalt Eesti Militaar foorumis, Kus suure pingutuse peale, peale suurt sõda, lubas vabateema alla panna Õudus ja Ulmekirjanikust Moderaator, paar rida , kinnisesse toobikusse, kus vastuseid ei saa lisada (mu postituse sisu ise sobivaks muutis, arusaamaks, et " avalikult seda teemat arutada ei tohi, eraviisiliselt vastake ainult.. // ..mis oli isegi suur võit..).
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic...25&t=41470

Mis Sa arvasid, et need viisnurgad niisama mundritel ja kas saaksid aidata arenenuna, selles osas, et selgitaksid Kotka, kahepeaga kotka, lõvi ,kolme lõvi ja suure kotka all väiksena kolm lõvi, draakoni, aheldatud ükssarv....., olemuse, alge, struktuurid nii maakeeles kui saad seda meeletult suurt teemat kokku võtta, mille ma võtaks kokku Roomaimpeerium ja selle eelased mustade langenud võimurite liidud.
Alustuseks kas selle häma või usu uskuja oled, et neil tänapäeva suurimatel/tugevaimatel sümbolite kandjatel pole suurt olulist midagi pistmist nende sümbolite algetega
VÕI arvad, Sa, et see on järjepidevus nende uute programmide osas mis nad jupiti ja ajati ja olukorrati koraldavad kuid mine tea kas uhkusest kuid vast üksteise äratudmiseks ennast nende algetega uuesti märgistavad, et peale laiali lagundamist kõiki nad üksteist üles leiaks ja koostöösse end liita saaksid koos sellega kaasnevate õpetuste ja filooofiada, mis toimib koostööna ka siis kui nad erineval pool lahingujoont, teiselpool sinimägesi nö.

Kuid räägi siia teemasse juurde nüüd seda asja.

¤¤¤
Isiklik emotsioon/frustrutsioon/pettumus/abikutse/kittumine/igaksjuhuks mainimine/jutujätkuks/konteksti vürsitamiseks täsilugu/kokkusattumus-vb:
Mis jama see on, sõjaväe foorum huitab, õigeusu kirik katkestas mu riitused kirikus ja eskortis mind välja ühe vaenuliku agendi jõul, keeluga osaleda sääl, Telia likvideeris selle teemaga seotud postkasti ja emailid öeldes, et neid nad ei saa ise näha ja ei ole võimali kaastada, vaimufoorumis siin Veteran inimene hakkad sellist olulisemat teemat, nendest mundrilistest kes siia maandusid, ja pipse.. seda teemat mõtetuseks kutsuma, varjupaigast ära käisin linnas täna siis seeaeg kodust kõvakettad pihta pannakse lukkus ustetagant ja mingid tõestamtud vihjed jäetakse katkise pirni ja liigutatud voodiga... siis veel üks nõid kargas kallale kes olevad 100 000 allkirja kunagi kokku saanud mille ERSP neilt kaaperdas jms... nu mis toimub mis toimub täna
--- --- --- Pole jõudnud uurida, kas see Foorumi reeglitega kooskõlas kuid kui on siis pöördun Su poole sedasi:
(...mõtte jätk)

...Ja arvestades, et Sa suht betoonehitusjäägilise strutuurina ViruShamaani kallal haukunud oled (http://www.para-web.org/showthread.php?t...pid238864) ja tunnetatavalt muud sellist, paneb üldse mind küsima, kas Sa saad tõestada, et Sa oled inimene, selle parimas mõistes, Hea inimene ?

Mis video ja päris elu tõestusmateriale Sul oma elust on pakkuda kus on näha kes Sa tegelikult oled ja millega tegeled?
See isiklik küsimus liialt, kuid sama ma ka sõjaväe ja ühiskonna käest küsin, kuid kui kui see tundub ründav liialt siis saada mulle see info meilile.

// Jah mina saan, loomulikult, kuid see ei puutu asjasse, see mu erialaga seotud, kuid Sinul midagi ikka on mida saad jagada mille kaudu ma saaks tunnetada kes Sa oled ja millega tegeled ? videod oleks hea, osad pildid ja eramõtted iseenda jaoks, need ka kasutatavad. Sõrade kommentaarid ka vahest. lõhn ja meeldimised..

// muide mis juutide samanismi puutub (mille ma sõjaväe vaimulikude struktuuri ja Õigeusku seda mõistvaks teha saame) siis tasub veel ida-eurooplaste Ortodox juutide programmi "Ühenda Habemed" uurida, kus nad NY hippidega koostööd otsisid avalikult..
(selle postituse viimane muutmine: 30-03-2018 04:38 Waffa.)

lahendused
Veteran

30-03-2018 19:23
Postitus: #8
Waffa Sinu terminid (a'la jumalameelsed) nö "logisevad", ehk pole üheselt-adekvaatselt mõistetavad.

1a) Üldlevinud tähenduses on "jumalameelne" mingi religiooni huve teeniv usujupp (näiteks ristiusu kiriku tõsimeelne kummardaja) - ehk puhtalt ühiskonna=massimeele=egregori mõjudes olija.

1b) Kuid Sinu selgitusi lugedes selgub, et pead "jumalameelse" all silmas hoopis isiksuse põhist arusaama maailmakõiksuse olemusest.

Punktid 1a ja 1b on aga täiesti erinevad: ehk kirjutad üht, kuid mõtled teist (sarnaseid "logisemisi" on kogu Sinu tekst täis) - reeglina ei viitsi keegi sellise kvaliteediga tekstidesse süveneda, vaid liigitab need "hullaris olid avatud uste päevad" kategooriasse.

Ehk punkti 1a tähenduses saanuks Sa vastuseks Eesti sõjaväelased, kes on ristiusklikud (neid on mitmeid, kuid isiksustena nad ei hiilga) - kuid punkti 1b tähenduses tulnuks vastuseks EinarLaigna & AnuPahka taolised.

--------

Siin foorumis ilmneb "veteran" kirjelduseks automaatselt, kui on piisavalt palju postitusi olnud - mina seda "veterani" sinna ise lisanud pole, st foorumi mootori automaatne seade - sõjaväelises mõistes pole ma mingi veteran.

Enda kasutajanime osaks võib "Shamaan" valida suvaline tropp/joodik, kellel pole shamanismiga mingit pistmist.
Mis aga puudutab mainitud isikut, siis pole ta mingi "puutumatu", kelle dogmaatilistes tekstides olevaid vastuolusid ei tohiks esile tuua, või kritiseerida.

Laskudes minu isiksusse, siis olen ma ammu välja kasvanud looma arengutasemele omasest "hea-halb-polaarsusest", ehk mind köidab pigem põhjuslike ja loojalike tahkude lihvimine.

Kui lugeda kümmekond kellegi postitatud lauset, peaks vaimusilma moodustuma mingisugune pilt inimese olemusest - kui aga lauseid & postitusi on tuhandeid, siis peaks pilt äärmiselt selgeks saama - kui aga endiselt küsitakse lisainfot, kas see ei viita nö "vaimsele pimedusele"?
Waffa
Uustulnukas

30-03-2018 22:50
Postitus: #9
Eks ma jba üle 10 ne aasta tagasi foorumeid instaleerinud ja vast tea, kuidas veteraniks keegi sünnib foorumi mõistes, ja sellesosas panigi imestama, et niipaljude postitustega nii kõrgtasemeliste inimeste fooruis ja siis selline tase millele ma ei sa aülesse vaadata.

Ku isa hea/halb tasemest oled arenenud kuskile, kus kujutad ette,et ei ole halba/ebavajlikku või hea/vajalikku siis on tegu ülearenguga mis on samamoodi taandareng. Kuigi ma ei rutta ette seda arvama, kuid slogisema jäädes jäi ikka arusaamatuks, et MIKS Sind
" köidab pigem põhjuslike ja loojalike tahkude lihvimine."

Jällegi ,loodan, et Sa ei tegele sellega nagu need kes lihtsalt tarkust õpivad juurde kuid mitte selleks, et selleläbi teisi ja jumalat teenida vaid lihtsalt iseeenda jaoks.. ilma mõistuseta, lõputult, ilma lõpliku misjooni ja arusaaamata, ilma plaanita ja arusaamast oma tööst jumalasilmis,et milleks seda vaja kellele ja kas see on tõesti maksimum milleks ollakse loodud.

Osad saavad lihtsalt naudingut tarkusest ja siis neid kutsutakseniisama filosofeeriatkes vahest, aga kas Sinul siin on plaan reaalselt inimkonda koos kõikide inimkonda puudutavate struktuuridega korda sättida, nagu minu tasemel inimestel (tead küll, need kelle "logiseb" "hullari kandidaadid")

või on tegu iseka, argliku enda arusaamadest pimestatud ning ennast väiksemaks ja ebaoluliseks mõelnud lootusetu juhtumiga, kes veendunult võtab endale arusaama, et ta ei oska õigust mõista ja ei hakka kunagi arusaama mida vaja maailmas keelat,a korda thea ja mida julgustada, elluäratada.

Muide leidsin selle rabi ja hippide osas video ka: https://www.youtube.com/watch?v=os43HTIoGxc
See loeng on minusugustele loodud, kuid ehk ka Sa sulle piisav. Miust arusaamiseks. Ära takerdu keelekirja tasemetesse vaid mu kirjad on mõeldud õnistusena et ende hulgast need kes osavad võtavad seda mida tarvis ja kui nad samas tasemes tegeleva,d siis saavad mida tarvis, asju mida saada on väga mitmesuguseid nii idenditeedi kinnituseks, tuhandete suudade teede kirjelduseks (kord ühe kord teise, kord kõikide korraga, kirjeldusi saab olla ka mitmeid eri vajalikusega, kirjeldades deperatuurist kuni struktuuri ja ideoloogia ja actionplaaniga mis milliste takistustega millises ajajärgus tuleb käituda millises oluorras, nii teatud kui teadmatus. Lihtsa paraleelina: hea supp, lemmik supp, aga kui selle sees on ese mida Sa ei tohi tarbida siis sa seda ülejäänud suppi ignoreerid ja pead sellest loobuma, isegi kui maitse teoorias saab olla parem, siis me ei toitu maitse tõttu ja enensemaitse tunente rahuldamiseks vaid selleks ,et eri vaimudel ja tegevustel tarvis erinevaid asju, ja on asju mida ei pea endasse panema et neid välja näljutada keda pole tarvis. )
samamoodi nagu eelarvamusi paari rea järel pannakse, samamoodi on inimesi kes saab tunnetusi inimeste olemuste kohta mone ükskiku meediakillu või sõnumi formaadi ja hoiaku osas, mis annab kohe teada MIS suunalised ja MIKS kõik ülejäänud postitused tehtud on, ainuke huvi saab olla et mida kuidas puudutanud ja mis moodi sisse integreerinud või arneneud, ja vahest üllatusena saab ka näha murranguid ja muutusi, kus nteks inimene oli normaalne ja siis pööras liberaalseks vms.

Kuid kas Sa saaksid palun ikkagi enda kohta anda meedia pilte , video pilte, Sul pole vaja mind karta kui enda soovid on head, seda absoluutselt pead ka siis aru saama kui enda teod ja mõtted pole head, et nii on.
Ma paljude pahade poolt kelleolemuste likvideerimine suuresplaanis teadlikult arusaadavalt neis on minu töö, ja seda nad mõistavad kuid sellegi poolest ma saan neid usaldada ja nad mind armastada, esiteks sest ma praegusel ajastul veel suuresplaanis ohutu ja teiseks ,sest olen olemuselt see kelle osas ainult nõrgad ja arad pöörduksid rünnakule ja vastuvõitlemisele.
+ siis kurjuse tipud //

JUmalameelne on inimene ,kes arusaab, et inimene teenib JUmala huve
vastutasuks see mida naine annab ja kuhu transporditakse .. kuigi kuna me oleme paraleelselt väga mitmes kohas ja ajas siis ei tasu muretseda selle uuesti sündide ja uksetaga ootamiste asjus.. enamõistes ma praegu selle kehaga teenin töd, et mu päris keha ja muud kehad saaksid ellu ärgata
(selle postituse viimane muutmine: 30-03-2018 22:59 Waffa.)

lahendused
Veteran

31-03-2018 12:03
Postitus: #10
Minu jutu mõte on selles, et suudaksid maailma avaramalt näha, kui Sinu piiratud tsitaat " JUmalameelne on inimene ,kes arusaab, et inimene teenib JUmala huve."

Inimese kehastuse mõte on selles, et ta enda tervikolemust (vaimu) arendaks erinevate elukogemuste & õppetundidega - igasugu "isehakanud jumalate teenimised" on kõige selle kõrval sekundaarne ja pidurdav.

Igaühel on vabadus elada oma elu selliselt kui õigeks peab: kuid igasugu "teenritel" on kehastuse lõpus nö "nutt kurgus", kuna kehastuse jooksul pole enda tervikolemust arendatud, vaid elujõud on kulutatud teiste "teenimise" peale (mis seal ikka: mis tegemata jäi, läheb kordamisele, ehk uus kehastus sarnaste probleemide & valikutega - kui aga järjepidevalt oma valikutega "puuse panna", siis teiste tervikolemused arenevad eest ära, ehk jääd arengus maha, ehk muutunud nö "kiduraks puuks" vohavas metsas).

------

Waffa ürita lahti seletada, mis huvid on "jumalal" seoses riigikaitse & sõjaväega?
See viiks arutelu ka sisuliselt edasi vastuste suunas.
Waffa
Uustulnukas

31-03-2018 22:28
Postitus: #11
Milleks?

Sa võtad planeedi ühe kõige mitte piiratuma ja täeilikult selgemeelsema lause mis on võimalik Tolle teema osas Eesti keeles koostada, ja ütled, et see on piiratud?
(Ja kas Ta isehakanud on, ..ju vist?)

Kuidas ma sellele reageerima peaks ?

Ja siis asud sellist liberaalset (vabandust) "newAge enesehävituslikku pläma" sarnast juttu ajama, et inimesed "lihtsalt" siin ISEENDAarendamiseks ja ISEENDAkogemuste saamiseks. See on täiesti fantastiline ja vaja salvestada ajaloo arhiividesse. Endiselt paneb imestama see hellus ja armastus siin foorumites, et Sul on lastud saada Veteraniks, samal ajal kui nii mõnetki on bännitud ja pole veel uurinud täpsemalt mis põhjustel, kuid mina oma infosüsteemis koheselt sunniviisiliselt liigitaks need inimesed alamklassi ja eraldi kasutajate gruppi, kus märge ilmub inimese postituse alla, tema olemusest, et iga postitusega oleks selge, kes räägib ja miks räägib.

Jääb vahest mulje, nagu salakesi kaudselt ka sellisest võimust mida siin kirjeldatakse: https://www.facebook.com/Psychedelic.Exp...544899370/ su kergemeelne käsitlus (kui see sul tõene oli, mitte minu viamu testimiseks huumori mõttes, mis ka täitsa tavapärane, kui seda tehakse, seega ma päriselt veel ei ründa ega solva kui pole Su olemust selgeks saanud)

Me siin ei räägi JUMALATEST, vaid JUMALAST,
(Olgugi, et Einar Laigna ka Elohimi põhjal teab rääkida, Eesti Loojatest kui jumalastest https://www.facebook.com/Psychedelic.Exp...361660231/
ning lühike 2 minutiline klipp: https://www.facebook.com/Psychedelic.Exp...778336377/ VIP'lt
mis teatud piirini aksepteeritav, kuid minu käsitlus pigem sellepõhjal mida ise kogenud ja kohad mida ise külastanud + tunnetus ja loogika ning keskmine tarkus mis praeguse ajahetkes kõige õigemini õiges suunas eriusud ja uskumused tõmbaks, et selgemeelsus saaks selgindatud nendevahel kellel alusprinsiibid miks nad elus on ja olla tahavad, kellel need alusprinsiibid maiselt õvi vaimselt samad ja omavahel kooskõlas on (vaimne ja maine tegevus) ). Muidugi lisan juurde ka usladus ja sümpaatsete isikute tõdemused ja tervemõistuslikud kirjutised minevikust ja võtan arvesse ka asjad mis meelega mööda kirjutatud arusaamaks millest ja miks nad mööda kirjutati ning mis selle loo paraleel tänapäeva tehnoloogiates ja meedias on.

Kindlasti äravõta solvavalt seda, sest kuigi ma pole näinud Endiselt sinu videojäädvustust, et vaadata kas Sinus on inimene kes on programeeritud või on tegu olendiga mis on inimeseks programeeritud, inimest imiteerivad olendid kes järjepidavalt tekitavad vaimset kurnatust ja loogilisi krahhe inimhingedes ja psüühikas kuni nad ked üles tstavad ja alla annavad, sest mõtlevad, et tuuleveskitega ei ole mõtet võidelda.

Siis teaksin ka paremat positsiooni Su osas võtta, ma meelega ei sisene ilma küismatta kohtadesse, et ka need kes ise sisenemistega tegelevad teiste märgistatud maale saavad seda õigust tunda mida nad väärviad ning koos oma all ja üla organisatsioonidega.

Ma saan aru, et Sa seda küsisid publiku jaoks, nagu saatejuhid, sest seda ei saa olla võimalik, et päriselt vaimufoorumi Veteran ei teaks, see oleks nagu küsimine, et mis eesmärk on Koolis õpetajal. Mitte, et seegi küsimus nii selge oleks ajastul, kus on koolid olemas kes inimeste hinge äride ja vaimuvahetustega, otseselt tegelevad paraleelilmadega, kui kellegil ligipääs nende sala raamatukogudesse ja algprintsiipidele siis saate isegi aru, nad viimase koorekihijärel, mida "riigisüsteem" veel pole kätte saanud või kelle osas on oht, et imuunseks saadud või käest lipsatakse koduõppe jms ga. (Waldorfi ja nende alasektid jne)

Kuid siis teema järjele saamisega, ma ei ole kindel mida sa "jumalal" all mõtled, kuid JUmalast rääkides, siis JUmala seljatagune on elementaarne aluspirnsiip igasugusele sõjalisele riigikaitsele, nii vaimselt kui füüsiliselt. nii aeg(ade)ruumiliselt kui aja-de väliselt.

Ja kui nüüd täpsemalt Jumala seisukohalt asja vaadata, sest eelmine oli rohkem inimese seisukohalt, nende seisukohalt kes soovivadreaalselt alles jääda selleks, et võimalikult edualt saaks seda teha mida kõige ülem kõikide loojate looja soovib või vajab. Milleks meid lubati teha nii tema vastaste (väärarengute) poolt kui ka tema enda poolt, sest keegi pidi ju MeOlemuse noise imelistesse kehadesse ka ligipääsuks andma koos ühendusega Keskusesse. NU kehad ka selleks head, et saaksime kogeda armastust ja arusaamisi, tarkusi erinevatel tasemetel olendite ja olevuste vahel. NIng neid kõiki omavahel sättida paika, korda, selliselt et see lendav jumala laev siin kes meid kannab edasi armastuse jõul lendaks.

Jumala huvi meie riigikaitset tugevdada ning sõjaväge vaimseks pöörata on selles, et siis me saame kogu planeedi muud rahvad säilitada ja neid nende enda algolemuse suunas arendada ning see sisemaailm siin korda sättida vabastades impeeriumid ikkest ja kaitstes neid kellel on väärtusi millest ülemat ja asendust pole.
Eri liigid ja putukatki on siin teatud sorti mõttemaailmade ja käitumis, ründe ja hoolimis struktuuride hoidmiseks.

Kas see viimane lõik lausetest selgindas, miks on Jumalal ERILINE huvi meie riigikaitse osas, et meie riik saaks meie maa inimesed õigesti loodusmeelseks haritud ja praeguse aja tehnologiaga luua platformid ja tehnoloogiad millega ülejäänud rahvad välja filtreerida, kaitsta, arendada ja siis lasta neil kõigil oma moodi naturaalselt üles tõusta ja oma maa eriversiooni mustad samamoodi paika panna nagu multifilmis ChostBusterid ülemeelikute vaimudega tegid, ning neid siis jaopärast kasutada hoides neid kohtades kus vaja.

Ei saa kasvada jaareneda kõik loomad ja liigid ju kui suvalistest kohtadest võtta suvaliselt levivaid liikeja neid pilduda laiali, kui aga ebahea liialttugevaks ja organiseerituks saab siis on teada, et lopp on fataalne ja siis seda oma armsamate hinnaga ikkagi tehakse, sest segaduses vaenalsed ja segaduses kodumaalased ei ole võrdsed, kodumaalased alati jõuavad kiiremini eluosas kohaneda, ja ennast elus hoida läbi vaenlase aitamise, mida abi vaenalne vastuvõtab selleks, et siis saada jõudu oma abistaja hävitamiseks, kuid kui kaarte õigesti mängida, siis saab targa armastusega ja Jumala mõistmisega ennast piisavas koguses elus ja alles hoida, et iga masstoodang lopuks ajaga oodates murendada ning neilt parimal juhul nende hävituse käigus loodud uusi väheseid väärtusi neilt enne tulmustumist ülevõtta ja uute samasuguste kuid teisteversioonide vastu neid relvi ja tarkusi edukalt kasutada.

Nii Füüsiliste sõjalis-luure-tehnoloogilise tarkuse ja vaimutarkuste osas (et inimene ei jooks, ei suitsetaks, ei räägiks EGA mõtleks naistest ebasündsalt kõike selleks, et kunagi aastakümnetega nende patutegude kogum eip tooks fataalset ukatust või pahade inflatreerimise võimet inimmaailmaliselt, aka "lähme koos litsidesse, ikkagi poismeeste õhtu" jms on alatud armastuse hävitus võtted mis on vaimse sõja osa, kui PÄRIS sõbrad peaks julgustama ja kiitma mehe ja naise kokku liitumist, et ühe mehe hing nüüd Jumalateel on. )

Hästi lihtne asi ja hea, et seda küsisid üle, et saaksime teistele ka selgitada, kuigi, veteraani ja tunduvalt rohkem aktiivsema postitaja ja siin ka rohkem tarkusi lugenud inimesena (Kuna siin foorumis tõesti, palju jumalast Tarke kellelt oled saanud õppida, lisaks veel taimetarkusi, millega ehk ka tegelema hakkad kui valmis saad maise elementaarse struktuuri selles osas (kes teab taimede saladusi võidab kõik jõud), milleks siin ollakse, ning ei oleks nagu ülikooli piuneer kes ohtralt opib ja uurib ja kogeb aga milleks ja kuidas kelle jaoks rakendada ,see oluliseim osa lopuks. See osa jäetakse tegematta massiliselt, sest see nii planeeritud võõrvõimu pederastliku greeka-rooma hävituskuuri, Saturni https://www.youtube.com/watch?v=niqrrmev4mA tumeda päikeste või mis iganes jõudude lihtsamaid kirjeldusi kaustada. )

Kuid ma palun veel üht, et Sa omaltpoolt minu arhailise ja küllaltki lihtsustatud postituse ja vastuse täidaksid lisa pilti selgindavate teamdistega, oluliste puuduvate faktide, tõdede, absoluutsete arusaamadega (koos viitega millest ja kust, kes Nendest keda absoluutselt usaldad KA neid samu uskumusi vileljes, andmaks topelt tõestuse, et tasub seda arusaama uskuda, sest need keda kummarad, järgid, usaldad või usud, või tead teadmat samasugusttarkust nagu mingisugunegi võimu osa osaliselt, siis palun nimeta ajaloos need osakesed või isikused, kelle tarkused Sinu omadega ühtid, kelle osas sa nõustuks, et nad on sinuväärilised, või sinu väärikuse poole küündivad. Pedepromojast aristotelesest kes ei saanud naistest, taimedest ega loodusestki aru, vaevalt sul palju on aga miskeid sügavaid tarku ja jõude. See väga oluline,et sellelegi vastad, kui sa oma enda videopilti, tavalistki pilti mule endast saada eip söenda või arvad, et ma pole selleks vääriline. )

Et siis saaks see arusaam selgemaks, kokkuvõtvalt, mis on päris tarkus ja MILLEKS tarkusi ja kogumusi kogetakse (teiste ja Sinu poolt, kui Siul erisugune põhjus), kes on need (reaalselt võimul olevad tugevad järjekindlad) jõud kes tarkusi hävitavad või otseselt kogemusi taga ajavad mida ei ole vaja kogeda ei neil ega kogetaval. Palun ära ütle kohutavat väärastust, et kõike on vaja mis toimub ning, et nii peabki jääma, parima tulemuse saamiseks.

Tänud hea teema eest, jätkame teemat ja kuna riigikaitsele oluline, nende teemade lahtiselgitamine, sest kaitstud riik saab olla ainult siis kui ta aru saab kes ta on, miks ta on ja mida serinevate nähtuste keskel sünnib või lausa teha ei tohiks kui iseenda sugustele parimat soovida soovid.
(selle postituse viimane muutmine: 31-03-2018 22:59 Waffa.)

lahendused
Veteran

01-04-2018 11:45
Postitus: #12
Arenenud isiksused eristavad mitmeid erinevaid "jumalate" tähendusi, sõltuvalt nende loomise võimekusest - vaid piiratud maailmapildiga primkadel & padu-usklikel üritab üksainus mõiste "jumal" kirjeldada kogu loomise spektrit.

Järgnevatel minu koostatud piltidel on kujutatud erineva loomise võimekusega "jumalad":
a) Läbi ruumi ulatuvuse, ehk nais-aspekti:
https://www.upload.ee/image/8275540/yhis...atuvus.jpg

b) Läbi aja kestvuse, ehk mees-aspekti:
https://www.upload.ee/image/8275539/yhis...estvus.jpg

Tumepunase kirjaga on asetatud enamlevinud "jumalad" nende personaalsele loomise võimekusele vastavatesse kohtadesse.

------------------

Nagu joonistelt näha, on maiste religioonide "jumalad" (jeesus & allah) kõige mannetumad: nad ei suuda iseseisvalt midagi uut luua (maailm oli juba enne nende sündimist loodud, ning nad ei loonud maises kehastuses ühtegi taime-liiki, ega looma-liiki) - nende analoogiaks on "tehaste direktorid" (panevad töölised uskuma tehases töötamise vajalikusesse), ning poliitikud-telediktorid (panevad pööbli uskuma nende poolt öeldud kamara-jurasse).

Siis tulevad "maised jumalad", kes suutsid ka midagi reaalselt luua: näiteks viikingite Thor lõhkus vikerkaaresilla (kaugemas minevikus), ning viikingite Heimdall tegi vikerkaaresilla korda (hiljuti) - kuid kõik need loomised on ikkagi "aeg-ruumilised" (ehk igaviku vaates olematu kestvusega).

Edasi tulevad igavikus, ehk ajatuses tegutsevad loojad, nagu hinduistide-budistide Brahma: ta loob uusi planeete & universumeid - ehk on uute elulainete looja.
Kuid ka Brahma on surelik (igaviku vaates) - Vishnu loob Brahmasid.
Kuid ka Vishnu on surelik (igavikust avarama tühjuse mõistes) - Shiva loob Vishnusid.

Neist igavikus & tühjuses tegutsevatest Brahmadest-Vishnudest-Shivadest on veelgi suurema loomise võimekusega nö "jagunemata brahman" (teda pole isegi budistid-hinduistid suutnud kirjeldada oma puraanades).
Taolistes kirjeldamatutes kõrgustes tegutsevad nö "Algsed Loojad", kes loovad nö "foone kõigele", millest rulluvad lahti tühjused, igavikud, aegruumid, ning aegruumides toimuvad surelikud lihakehade kehastused.

-----

Algsete Loojate huvi seisnes selles, et nende poolt loodud loomis-võimekusega alged (tervikolemused, ehk igavikulised vaimud) oleksid loomis-võimelised (areneksid ja saaksid maailmakõiksuse olemusest aru, luues selle käigus iseseisvalt väiksemaid arenemisvõimelisemaid maailmu).

Seega on Algsete Loojate jaoks mingi "maine sõjavägi" täielik jamps (vaata planeedi mastaabis: kelle vastu sõjaväge vaja läheks, kui kõik oleks ühe mütsi all, st tegutseks Planeedi kui terviku huvides).

Selle asemel, et gaasimaskidega polügonidel joosta, ning automaate täristada, võiks sõjaväelased minna ülikoolidesse, ning õppida arhitektuuri, projekteerimist, filosoofiat, astronoomiat ja muid tervikolemust arendavaid õpetusi.

-----

Ma küsisin eelmises kirjas "milleks jumalale sõjaväge vaja" vaid selleks, et läbi vastuse paljastuks piiratus & vastuolud. Smile
(selle postituse viimane muutmine: 01-04-2018 11:52 lahendused.)
Tunne
Uustulnukas

12-06-2018 09:22
Postitus: #13
[quote='Waffa' pid='241894' dateline='1522528092']

Ma saan aru, et Sa seda küsisid publiku jaoks, nagu saatejuhid, sest seda ei saa olla võimalik, et päriselt vaimufoorumi Veteran ei teaks, see oleks nagu küsimine, et mis eesmärk on Koolis õpetajal. Mitte, et seegi küsimus nii selge oleks ajastul, kus on koolid olemas kes inimeste hinge äride ja vaimuvahetustega, otseselt tegelevad paraleelilmadega, kui kellegil ligipääs nende sala raamatukogudesse ja algprintsiipidele siis saate isegi aru, nad viimase koorekihijärel, mida "riigisüsteem" veel pole kätte saanud või kelle osas on oht, et imuunseks saadud või käest lipsatakse koduõppe jms ga. (Waldorfi ja nende alasektid jne)

Kas pidasid silmas, et Waldorf ja tema alasektid tegelevad inimeste hingede äridega ja vaimuvahetusega? Kui see nii on ja Rudolf Steiner ka ise Thule ühingusse kuulus, miks olid waldorfkoolid Hitleri ajal Saksamaal keelatud?
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Odin ja Eesti Salomon Vesipruul 15 4,247 01-05-2018 10:55
Viimane postitus: Eithea
  Eesti Mütoloogia xawa 17 10,115 20-04-2018 22:07
Viimane postitus: togli
  Eesti maausk henzukaz 122 54,519 02-05-2017 09:56
Viimane postitus: Nofretete
  Kohaliku eelkristliku Eesti aladel olnud usundi taastamine VironShaman 350 67,612 30-07-2015 05:10
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Eesti uskumised ja manamised pupu 5 3,070 02-05-2013 10:49
Viimane postitus: Krt

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog