Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abi selgeltnägemise/nägemuste/segaste mälestuste jms alal.
#1
Tere. Pikk lugu lühidamalt - minu perekonnas (eriti emapoolses) on juba pikka aega edasi levinud selgeltnägemisvõimed. Ka minul on need arenema hakanud väiksest peale. Viimasel ajal aga tunnen, nagu need hakkaks segama minu elu ja ma ei oskaks neid enam ohjata. Mul on samuti olnud mitme-aastane mitte eriti hea ajaperiood, millest mul on ähmaseid mälestusi/tutvusi, millega ma nüüd tugevat seotust tunnen kuid ei suuda õieti meenutada/nende osas midagi teha. See ajab mind vaikselt meeleheitele ning samuti on mul tunne, et võib hakata tekitama skisofreeniat. Ühesõnaga, justkui ajaks see kõik mind hulluks.
Sooviksin mingisugust nõu,abi. Kas näiteks parapsühholoogist oleks abi? Mõndasid selgeltnägijaid/vms samal alal olevaid inimesi, kes oskaks juhendada/aidata? Milliseid selliseid usaldusväärseid inimesi on Eestis?
Aitäh
Vasta
#2
Võimed on hakanud elu segama, aga otsid inimesi, kes oskaks juhendada?
Ehk siis tahad abi, kuidas oma võimeid ohjeldada ning samal ajal leida hingerahu?

Ma ei julge küll soovitada võõrastelt abi küsida, isegi kui neid tituleeritakse kui usaldusväärseid.
Kas kedagi lähedast ei ole, keda täielikult usaldad ning kellega oleks võimalik neist teemadest rääkida? Näiteks perekonnast keegi, kui neil on ka selgeltnägemisvõimed? Või mõni sõbranna või sõber, kelle vahel on tugev usaldus.
Vasta
#3
Tundub, et oled jätnud oma ajus asuvad ruumid puhastamata. Siis tekkivad samasugused tunded ja aistingud, nagu teil. Õppige iseend puhastama. Selgeltnägijate puhul on see .
Reegel number üks.
Vasta
#4
(16-07-2015, 13:04 )LostSoul Kirjutas: Kas näiteks parapsühholoogist oleks abi?

Kui sul mingisugune ähmane periood elus oli, siis soovitan sul enne igasuguseid para- eestliitega asju pöörduda tavapsühholoogia poole. Kõlab natukene nagu depressioon, mis võib kõiksugu hullemaid asju tekitada.
Vasta
#5
(16-07-2015, 13:31 )Anonymous Kirjutas: Võimed on hakanud elu segama, aga otsid inimesi, kes oskaks juhendada?
Ehk siis tahad abi, kuidas oma võimeid ohjeldada ning samal ajal leida hingerahu?

Ma ei julge küll soovitada võõrastelt abi küsida, isegi kui neid tituleeritakse kui usaldusväärseid.
Kas kedagi lähedast ei ole, keda täielikult usaldad ning kellega oleks võimalik neist teemadest rääkida? Näiteks perekonnast keegi, kui neil on ka selgeltnägemisvõimed? Või mõni sõbranna või sõber, kelle vahel on tugev usaldus.

Enamus minu perekonnast on kahjuks siit ilmast lahkunud juba. Oli üks sõbranna, kes oli nagu oma pere ja kellega oli plaan asju siluda, aga ka temal endal olid sarnased probleemid - tavaliselt oli lahenduste otsimise lõpptulemus tupik ning lisaks pole suhted meie vahel enam väga kiita.
(16-07-2015, 14:00 )Nielander Kirjutas:
(16-07-2015, 13:04 )LostSoul Kirjutas: Kas näiteks parapsühholoogist oleks abi?

Kui sul mingisugune ähmane periood elus oli, siis soovitan sul enne igasuguseid para- eestliitega asju pöörduda tavapsühholoogia poole. Kõlab natukene nagu depressioon, mis võib kõiksugu hullemaid asju tekitada.

Olen ka tavapsühholoogi juures käinud, kuid kahjuks abi pole olnud. Samuti mitme terapeudi juures, kuid esiteks pole osanud neid asju eriti seletada või siis pole sellele justkui tähelepanu eriti pööratud. On tõepoolest ka depressioon, kuid need probleemid teevad asja ainult hullemaks/ongi pool selle põhjusest ja vice versa. Ühesõnaga, nõiaring, millest üritan kuidagi hakata välja murdma - ennem kui hilja.
Vasta
#6
(16-07-2015, 13:04 )LostSoul Kirjutas: Tere. Pikk lugu lühidamalt - minu perekonnas (eriti emapoolses) on juba pikka aega edasi levinud selgeltnägemisvõimed. Ka minul on need arenema hakanud väiksest peale. Viimasel ajal aga tunnen, nagu need hakkaks segama minu elu ja ma ei oskaks neid enam ohjata. Mul on samuti olnud mitme-aastane mitte eriti hea ajaperiood, millest mul on ähmaseid mälestusi/tutvusi, millega ma nüüd tugevat seotust tunnen kuid ei suuda õieti meenutada/nende osas midagi teha. See ajab mind vaikselt meeleheitele ning samuti on mul tunne, et võib hakata tekitama skisofreeniat. Ühesõnaga, justkui ajaks see kõik mind hulluks.
2012 on möödas ja mõjud avalduvad Smile Nali naljaks, aga küsi endalt (ja vasta endale), et:
Kuidas nad su elu segavad? Mida nad mõjutavad?
Kas sa soovid neid ohjata või tundma õppida?
Milles see seotus seisneb? Mis tunne see on mis tekib? Hea, halb, millele mõtted viib?
Jne...

Lühidalt: mõtle ja seleta need tekkinud tunded endale lahti.
Vasta
#7
(16-07-2015, 20:41 )kage Kirjutas:
(16-07-2015, 13:04 )LostSoul Kirjutas: Tere. Pikk lugu lühidamalt - minu perekonnas (eriti emapoolses) on juba pikka aega edasi levinud selgeltnägemisvõimed. Ka minul on need arenema hakanud väiksest peale. Viimasel ajal aga tunnen, nagu need hakkaks segama minu elu ja ma ei oskaks neid enam ohjata. Mul on samuti olnud mitme-aastane mitte eriti hea ajaperiood, millest mul on ähmaseid mälestusi/tutvusi, millega ma nüüd tugevat seotust tunnen kuid ei suuda õieti meenutada/nende osas midagi teha. See ajab mind vaikselt meeleheitele ning samuti on mul tunne, et võib hakata tekitama skisofreeniat. Ühesõnaga, justkui ajaks see kõik mind hulluks.
Lühidalt: mõtle ja seleta need tekkinud tunded endale lahti.

Sellest võib palju abi olla. Minu puhul on kõige paremini mõjunud oma mõtete ja tunnete kirjeldamine läbi kirjutamise. Ja seda kirjutatud teksti ei pea kuskil avalikult kirjutama ega isegi mitte ühelegi konkreetsele inimesele, piisab ka, kui ainult enda jaoks kirjutada.
Märka oma tundeid, jälgi neid, kuidas tekivad ja su sisemaailm muutub su jaoks natuke arusaadavamaks.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Probleemile abi? Jinny 1 2,609 30-08-2016, 17:33
Viimane postitus: Habemik
  Luupainaja - Kehavaldaja ??? Palun abi! Kittekassitar 22 12,438 21-02-2016, 11:24
Viimane postitus: Kayaman
  Vajan nõu/abi, mida teha Drnv 17 8,129 11-07-2013, 15:40
Viimane postitus: Psühholoog
  Palun abi- magamine Kai-Ri 11 6,064 10-05-2013, 12:27
Viimane postitus: lahendused
  mälestuste kiuslik kasvamine murmur 4 2,663 23-03-2013, 14:28
Viimane postitus: Manaja
  Oleks abi vaja. Co0zhy- 6 3,356 28-11-2011, 12:55
Viimane postitus: Co0zhy-
  Paluks abi! riinukene 10 3,086 01-08-2010, 11:29
Viimane postitus: Cassiopeia
  Otsin abi probleemi lahendamisel. Serks9 4 2,849 12-03-2010, 17:34
Viimane postitus: Müstik
  Vajan abi Kairikas000 3 2,529 22-07-2008, 23:05
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat