Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miks süütu tüdruk parim abieluks.
Autor Sõnum
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,736
Liitunud: Oct 2007
19-10-2014 22:39
Postitus: #1
Miks süütu tüdruk parim abieluks.
Miks soovitati kuningatel abielluda tingimata neitsitega? (5)
Rainer Kerge, 19. oktoober 2014, 18:00

Share on Google+

KELLE LAPS?: Loomulikult oma ema ja isa laps. Vanade kuningate hirm, et vereliini puhtuse säilitamiseks tuleb abielluda tingimata neitsiga, oli asjatu: naise varasema partneri geenid ei jää tema organismi kuudeks ja aastateks luurama.
KELLE LAPS?: Loomulikult oma ema ja isa laps. Vanade kuningate hirm, et vereliini puhtuse säilitamiseks tuleb abielluda tingimata neitsiga, oli asjatu: naise varasema partneri geenid ei jää tema organismi kuudeks ja aastateks luurama. (AOP)

Naise varasemate seksuaalpartnerite – iseäranis esimese – omadused võivad päranduda tema hilisematele lastele, kahtlustas juba kõikide teaduste isa Aristoteles. Sel väitel võib olla all suurem tõepõhi, kui veel paarkümmend aastat tagasi arvata söandati.

Puhta vereliini säilitamiseks on kroonitud peadel olnud iidsetest aegadest alates kombeks abielluda neitsitega – et prints tuleks ikka kindlasti kuninga tegu ja nägu.

Usk, et varasemast partnerist jääb emasorganismi jälg, mis mõjutab tema tulevasi järglasi, on juhtinud aga ka näiteks koerakasvatajaid.

"Tõuaretajad kartsid paaniliselt lita varasemaid paaritumisi muud tõugu isasega. Veel hullem oli, kui tõukoer sai pojad krantsiga," mäletab praegune Eesti Maaülikooli rektor Mait Klaassen oma kunagisest erialatööst veterinaarina. Lisades kiiresti, et tegelikult peab kogu koeramaailm olema tänulik nimelt krantsidele, kes on koerapopulatsiooni liikuvad DNA-pangad: "Tõututes koertes on niisuguseid geene, mis aitavad ka tõukoeri püsida tervetena ja olla elujõulised."

Geneetika võidukäik sundis tõuaretajate hirmudesse skeptiliselt suhtuma. Imetajate isassugurakud peavad emasorganismis vastu enamasti loetud päevad ega tohiks kuidagi sekkuda hilisemate, teiste partneritega saadud pesakondade tunnustesse.

Nüüd hakkab aga üha enam paistma, et DNA avastamisega pole pärilikkuse küsimus kaugeltki lahendatud. Tuleb välja, et ei ole päris tõsi rehkendus: 50 protsenti DNA-d emalt ja 50 protsenti DNA-d isalt annab kokku 100 protsenti lapse tunnustest.

Uus-Lõuna-Walesi ülikooli teadlased näitasid kärbeste peal, et järglaste suurus sõltus esimesest isasest, kellega nende ema oli paaritunud, mitte nende tegelikust sigitajast. Mis voodoo see nüüd olgu?

DNA pole ainus tegija

Alustame algusest. Kõigepealt: kärbeste ja inimeste sigimine pole päris lõpuni võrreldavad.

"Kõik emased putukad hoiavad paaritumise järel isase sugurakke mõnda aega nii-öelda seemnehoidlas," jutustab putukafüsioloog Urmas Tartes . Veelgi enam, emasputuka ühes ja samas munakurnas võib olla eri isade viljastatud mune. "Emased kuklased paarituvad ühe öö jooksul paarikümne isasega," selgitab Tartes.

Lisaks konkreetselt isassugurakus asuvale DNAle sisaldab aga nii sperma ise kui ka seemnevedelik mitmeid ühendeid, mis võivad mõjutada järglase tunnuseid. Ja selles punktis on nii inimene kui kärbes üsna sarnased.

"Nüüdseks on aru saadud, et lisaks DNAle kannavad pärilikkust ühelt põlvkonnalt teisele üle ka rida muid molekule. Pilt on läinud hoopis huvitavamaks ja kirjumaks," ütleb rakubioloogia professor Toivo Maimets . Päritavaid omadusi, mille kandjaks pole geenid, on nii palju ja nende osakaal sedavõrd tähtis, et sel aastal loodi Tartu Ülikooli molekulaar- ja rakubioloogia instituudi alla epigeneetika professuur. Epigeneetika uurib just neid tunnuseid, mis kanduvad põlvest põlve muul viisil kui konkreetselt geenide abiga.

"Hiljaaegu näidati ühes artiklis, et spermatosoidist ei lähe munarakku mitte ainult DNA, vaid ka terve hulk pisikesi RNAsid, mis hakkavad kohe reguleerima igasuguseid arenguprotsesse," illustreerib

Maimets.

Lühidalt: koos spermatosoidide ja seemnevedelikuga satub emasorganismi terve hulk hormoone, valke, virgatsaineid ja muid ühendeid, mis kas kannavad pärilikke tunnuseid, mõjutavad nende avaldumist või koguni kujundavad emasorganismi suguteedes valitsevat keskkonda.

Inimestest ja kärbestest

See on hetk, mil astub lavale tulevase ema kõige esimene sekspartner.

"Tema jätab kustumatu jälje ja mitte ainult hinge," tunnistab Maimets.

Uurime seda väidet kärbeste ja inimeste peal.

Konkreetse Uus-Lõuna-Walesi ülikooli katse puhul võisid esimesena paaritunud isase pärilikkusaine või hormoonid toimetada midagi emase veel alles küpsemisjärgus munarakkude juures. Nii et kui teine, hilisem partner need viljastas, kandsid nad juba esimese isaskärbse jälge. Teiste sõnadega: emakärbes ei kasutanud mitte mõlema partneri sugurakke, vaid esimese partneri tunnused olid kinnistunud munarakkudesse, mille teine partner viljastas.

Kuidas mõjutab esimene partner aga naise tulevasi järglasi?

"Lisaks epigeneetikale võib siin olla roll teataval immunoloogilisel tolerantsil," arutleb meestearst Margus Punab . "Esimese vahekorra ajal võib tekkida naise organismis tolerants mingit tüüpi infot kandva spermatosoidi vastu ja võimalik, et hiljem lubatakse viljastuma eelistatult sarnase mustriga spermatosoide."

Mida see tähendab? Nii spermatosoidid kui seemnevedelik on naise organismi jaoks kehavõõrad ained ja keha seesuguseid üldiselt ei salli. Naise suguteed on siiski kursis, et suure tõenäosusega peavad nad mingil hetkel hakkama leppima teatut tüüpi võõra valguga. Esimese partneri spermal võib siin olla võtmeroll – naise organism jätab meelde selle eritunnused ja suhtub edaspidi sarnaseid tunnuseid kandvasse seemnevedelikku leebemalt.

Teisisõnu: naisel võib olla tulevikus lihtsam saada lapsi mehega, kelle seemnevedeliku koostis sarnaneb teatud markerite poolest esimese partneri spermaga. "Tekib mingi immunoloogiline muster, mida organism hiljem aktsepteerib," täpsustab Punab.

Organism suudab muidugi ka ümber harjuda ja -õppida, aga pärast mitut partnerit ei pruugi naisel uue kaaslasega kohe rasestumine õnnestuda.

Inimeste puhul ei ole laps kindlasti naise esimese partneri nägu sellepärast, et tolle geenid kuskil nurga taga varitseksid – selles mõttes oli kuningate kartus asjata. Küll on aga võimalik, et laps meenutab daami esimest armastust seetõttu, et tal ongi konservatiivne meestemaitse: kõik tema partnerid on olnud kitsa näoga sihvakad punapead. Kui teistsugused need lapsedki siis tulla saavad.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,072
Liitunud: Aug 2012
20-10-2014 07:51
Postitus: #2
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
Kuningad abiellusid neitsiga avalikku arvamuse ja poliitika pärast ja vereliin minu meelest ei olegi olnud nii oluline. Hm ma oleks piirdunud ilmselt lihtsamate põhjendustega. Smile Isase, pealegi kuningliku inimeselooma omandikirg, võimalike haiguste ennetamine, kristlikus mõõtmes jumalale meelepäraselt käitumine - ikkagi neitsi, ja muidugi ka ülalkirjaldatud järglase küsimus.
Kuningad võtsid küll neitsi naiseks aga tegelikku sugulist elu ja kogemust arendasid nad oma õuedaamidega.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,736
Liitunud: Oct 2007
20-10-2014 16:31
Postitus: #3
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
No vereliin oli ikka esmane, kuningate naised pidi olema pärit Jeesuse hõimust mida siniverelised väga täpselt jälgisid ja ka praegu jälgitakse. On siiski palju peenemaid nüansse millest ei räägita, naine nimelt toidab oma elujõuga partnerit ja pidev ühendus mehega ongi läbi spermast saadud DNA millest mingi osa säilib müstilisel kombel naises terve elu. Ja toidab ta kõiki partnereid kes seemne jätnud, seega pole naisele sugugi kasulik olla lõdva püksikummiga. Ja kas mehelgi naist vaja kes kümneid mehi toidab.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,072
Liitunud: Aug 2012
20-10-2014 16:41
Postitus: #4
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
Ma võtaks natuke pinget maha. VS, ära pahanda. Luikedestki on räägitud legende, et nad olla truud elu lõpuni. Küllap see ongi tõsi. Aga nende kaunite lindude truudus väljendub koos pesateos ja poegade toitmises. Ei meenu enam täpselt aga pesakonna isa ei ole pea poolte poegade isa. Ma puusalt kirjutan ja kontrollida ei viitsi seda täpselt.

Mis ma tahan öelda. Loomade elus on sarnased protsessid ja inimeste omas kahtlemata samuti. Kuningate omas päris kindlasti. Siniverelised vajasid ju värsket verd oma kiduratesse soontesse.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
20-10-2014 18:48
Postitus: #5
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
Seda nimetatakse meeste markeriteks. Kunagi sai natuke uuritud seda teemat ja sel on tõsi taga. Niipalju, kui naisest mehi üle käib , niipalju erinevaid meestemarkereid ta kogub ja neid kõiki kannab ta kogu elu.Ja need mõjutavad tulevase lapse omadusi. See peab paikka küll, et esimese suhte mõju on tugevam teistest suhetest.....
Seda kantakse edasi kolmel tasandil. Bioloogiline, elektriline ja optiline tasand.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,072
Liitunud: Aug 2012
21-10-2014 09:23
Postitus: #6
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
(20-10-2014 18:48 )HUGOTH Kirjutas:  Seda nimetatakse meeste markeriteks. Kunagi sai natuke uuritud seda teemat ja sel on tõsi taga. Niipalju, kui naisest mehi üle käib , niipalju erinevaid meestemarkereid ta kogub ja neid kõiki kannab ta kogu elu.Ja need mõjutavad tulevase lapse omadusi. See peab paikka küll, et esimese suhte mõju on tugevam teistest suhetest.....
Seda kantakse edasi kolmel tasandil. Bioloogiline, elektriline ja optiline tasand.

Elektriline ja optiline tasand? Mis need on?

Tulevaste laste omadustele avaldavad mõju väga suur hulk tegureid. Julgen kahelda, kas ülalkirjeldatud markerid (elektrilised, optilised) suudavad pakkuda arvestatavat konkurentsi nn tavamarkeritele. Mil moel need markerid mõjutavad tulevase lapse omadusi?

Kas ma võin nii, teemase süüvimata, mõistatada, et markerite mõju toimib naise emotsionaalse intellekti ja emotsionaalse kogemuse mõjutamise kaudu nende meeste poolt, kes kõik on temasse mingi jälje jätnud?
(selle postituse viimane muutmine: 21-10-2014 09:28 positiivne.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
21-10-2014 14:06
Postitus: #7
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
See tähendab seda, et kui mees kasutab kaitsevahendit, siis naine jääb bioloogilisest ollusest ilma. Aga elektrilise ja optilise markeri saab ikkagi omale , sest selle eest pole kaitset. Ja mis veel hullem , see on ehitatud nii, et ta laseb läbi just kõige halvema osa spektrist.....
Tavaliselt arvestataksenii...50 ja 50 aga tegelikult on 25%pluss 18% on 43% korda kaks....see 14% ongi nn markerite osa....mis puudu jääb.
Omal ajal oligi nn puhtaid tüdrukuid vaja, et sünniks terve ja puhas järglane. Ja enne ei lastud poisi või mehe juurde , kui alles peale abiellumist.
See oli omamoodi kaitse geneetilise prahi eest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
21-10-2014 15:56
Postitus: #8
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
Neid ei saa eemaldada enam. Saab ainult lugeda,palju tal neid on olemas.Ja ta kannab neid elulõpuni.
Mehed on paljundajad ja naised selle kandjad.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,072
Liitunud: Aug 2012
22-10-2014 00:11
Postitus: #9
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
(21-10-2014 15:56 )HUGOTH Kirjutas:  Neid ei saa eemaldada enam. Saab ainult lugeda,palju tal neid on olemas.Ja ta kannab neid elulõpuni.
Mehed on paljundajad ja naised selle kandjad.

Julgen vaielda. Mehedki kannavad kaasas kõiki ja kõike.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
22-10-2014 11:42
Postitus: #10
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
Praegu puudub selleks vastav tehnika....
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,736
Liitunud: Oct 2007
22-10-2014 12:29
Postitus: #11
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
Castaneda tehnikates on ju täiesti olemas elu ülevaatus, mille käigus esmane ülesanne on seksuaalakti käigus energiavahetuse tulemus ehk oma energia tagasi tõmmata ja võõras endast eemaldada. Hugoth räägib aga neist muutustest mis toimuvad suhtluses energiakeha tasandil. Muide see on ka karjade moodustumise alus, kui sõprade niidid eemaldada siis muutuvad nad täiesti võõrasteks inimesteks ja ei tunne enam sind kui sõpra vaid kui võõrast. Et sõpru omada pole kasulik sellega tegelda. See on ka üks holotroopse hingamise kõige ohtlikumaid tulemusi.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
22-10-2014 16:53
Postitus: #12
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
Praeguse elu juures on see tavaline moodus aga lõpp on allamäge minek.
Inimene pole veel nii kaugele arenenud , et minna astraali kahekesi ja seal oma" tembud "ära teha......Muide seal näed oma järglast ka ja milline ta välja näeb. Sealt tagasi tulles on naine rase....
Seda loetakse puhtaks mooduseks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

Postitusi: 644
Liitunud: Apr 2013
22-10-2014 21:45
Postitus: #13
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
Telegoonia. Vadim Želnin. Ilma tarkade aparaatideta ilmatark. Vellavere.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
23-10-2014 15:42
Postitus: #14
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
Varem vaadati tüdruku puhtusele rangelt. Praegu on nn kombelõtvus läinud järjest rohkem....õigemini hoolitsetakse, et see veel rohkem allapoole viia.
Uus nn pereseadus, teenibki seda eesmärki. Peresidemed ära õnnestub lõhkuda , siis on allamäge minek 100% kindlustatud.
Praegu juba ei hoolita enam sellest. Mida rohkem seda uhkem ja seda nn mõnu nimel.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Veli Joonatan
Veteran

Postitusi: 1,242
Liitunud: Feb 2012
23-10-2014 16:37
Postitus: #15
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
Hetkel on kombelõtvuse periood. Kui elu peaks muutuma raskemaks siis areneb ka moraal. Inimesed hakkavad elu järgi mõtlema.
Hetkel on suurem osa inimestest raha teenivad robotid.
Minu arvates oli moraal kõrgeimas seisus esimese vabariigi ajal.
Hetkel on ta miinuses.

Reaalsus ei lõpe veel seal, kus lõpeb meie arusaam sellest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,072
Liitunud: Aug 2012
23-10-2014 18:13
Postitus: #16
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
Kombelõtvus näib valitsevat maailmas, kus domineerib meedia ning anonüümsus. Tegelikult vaadake nüüd seda hävinevat, roiskunud kapitalistlikku Läänt. Langeb ja langeb ja ei saa langetud kuidagi. See tähendab aga, et imekauni, vikerkaarevärvilise, seebimullina õlmitseva pealispinna all on mingid tõekspidamised, reeglid ja kultuur. Kas ma arutlen valesti?
Teemast jah läks natuke välja jälle. Palun tagantjärgi vabandust head parakaaslased.
(selle postituse viimane muutmine: 23-10-2014 18:15 positiivne.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,635
Liitunud: Jul 2011
23-10-2014 18:23
Postitus: #17
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
Ok, mängime nüüd mängu, et olen Tulnukas kusagilt "mujalt" ja tahan teada, et mida tähendab Maa meessoost olevuste jaoks kombelõtvus? Kuidas te seda seletaksite? Mis on komme? Mis on lõtvus? Mida tähendab süütus?
Olen kindel, et te kõik jääksite hätta seletustega...ok, neid, mida teie vanemad või ajakirjandus räägivad...ma objektiivseks ei tunnista.
Miks naine, kes on maganud paljude meestega, on pigem mingi negatiivne nähtus? Kas pole võimalik, et just naine on see, kes korjab oma erinevatelt seksipartneritelt teavet oma arengu jaoks...ja vastupidi?
Lihtsalt mõte wink.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Veli Joonatan
Veteran

Postitusi: 1,242
Liitunud: Feb 2012
23-10-2014 18:28
Postitus: #18
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
(23-10-2014 18:13 )positiivne Kirjutas:  Kombelõtvus näib valitsevat maailmas, kus domineerib meedia ning anonüümsus. Tegelikult vaadake nüüd seda hävinevat, roiskunud kapitalistlikku Läänt. Langeb ja langeb ja ei saa langetud kuidagi. See tähendab aga, et imekauni, vikerkaarevärvilise, seebimullina õlmitseva pealispinna all on mingid tõekspidamised, reeglid ja kultuur. Kas ma arutlen valesti?
Teemast jah läks natuke välja jälle. Palun tagantjärgi vabandust head parakaaslased.
Lääs ei ole veel kogu maailm.
Islamis kehtivad kindlad reeglid. Aga on need paremad?
Kui Indias loobitakse naine kividega surnuks kuna oli petnud oma meest - mis sellest siis arvata.
Väga piinarikas surm.
Indias - kui mees sureb siis naine heidab ennast tuleriidale et minna kaasa mehega.Mida siis sellest arvata?
(selle postituse viimane muutmine: 23-10-2014 18:30 Veli Joonatan.)

Reaalsus ei lõpe veel seal, kus lõpeb meie arusaam sellest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
23-10-2014 18:46
Postitus: #19
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
(23-10-2014 18:23 )Minaelan Kirjutas:  Ok, mängime nüüd mängu, et olen Tulnukas kusagilt "mujalt" ja tahan teada, et mida tähendab Maa meessoost olevuste jaoks kombelõtvus? Kuidas te seda seletaksite? Mis on komme? Mis on lõtvus? Mida tähendab süütus?

Kui tulnukad on näiteks anunnakid, siis ise nad meid ju Maale tegid.
Aga sumerite ajast semiitide juurde minnes, siis juudi usundis oli naisdeemon Lilith, kes oli Aadama esimene naine ning kelle ühendusest Aadamaga sündisid deemonid.
Küllap käib see naiste alavääristamine sestajast peale.
Lilithi hilisemaks abikaasaks oli Samael, kes oli ühtlasi Eevat pattulangemisse meelitanud Saatan.
Juute foorumis vihatakse, aga juudi mütoloogiat arvamustes järgitakse.
Ka on sellest ajast saanud alguse see vereliini puhtuse järgimine.
Seda muidugi ainult valitsejatel.
(selle postituse viimane muutmine: 23-10-2014 18:50 Müstik.)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,844
Liitunud: Aug 2010
23-10-2014 19:20
Postitus: #20
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
(23-10-2014 18:46 )Müstik Kirjutas:  /-/
Aga sumerite ajast semiitide juurde minnes, siis juudi usundis oli naisdeemon Lilith, kes oli Aadama esimene naine ning kelle ühendusest Aadamaga sündisid deemonid.
Küllap käib see naiste alavääristamine sestajast peale.
Lilithi hilisemaks abikaasaks oli Samael, kes oli ühtlasi Eevat pattulangemisse meelitanud Saatan.
Juute foorumis vihatakse, aga juudi mütoloogiat arvamustes järgitakse.
Ka on sellest ajast saanud alguse see vereliini puhtuse järgimine.
Seda muidugi ainult valitsejatel.

See Lilithi deemoniks , deemonite sünnitajaks ja saatana kujustamine ei ole midagi muud kui vana valitsemast tõugatud n.n. klanni igakülgne halvustamine ( ühiskondlik-majandusliku formatsiooni ja ideoloogia muutus) ja n.n. uue (juudi mütoloogia ja edasi kristluse) heaks ja ainuõigeks kuulutamise vorm ehk et võitjate üle kohut ei mõisteta. Sama toimub ka praegu momendil olemasolevaga, mis on igati paha jne, jne ja tuleb uus New Age ja juba olevat saabunud uued energiad ja nüüd on ja saab olema parem kui kunagi varem ja oh seda roosamannat, mis me peale nüüd saab langema, ole ainult kuulekas.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
23-10-2014 19:27
Postitus: #21
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
Just, sealt läks see edasi kristlusse ja uutesse kristluse vormidesse (uuskristlased) ja ikka edasi ja edasi...
Aga vähesed viitsivad uurida, kus kohast ja millal see kõik alguse sai.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Veli Joonatan
Veteran

Postitusi: 1,242
Liitunud: Feb 2012
23-10-2014 19:43
Postitus: #22
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
See, et abielluti neitsiga ei ole midagi imelikku selles ajas. Just nii see pidigi olema.
Ehk seletab siis kõiketeadja VironShaman lahti ka selle miks olid iidsetel aegadel moes sugulasabielud.

Reaalsus ei lõpe veel seal, kus lõpeb meie arusaam sellest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,295
Liitunud: May 2008
23-10-2014 22:38
Postitus: #23
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
Kui nüüd näiteks kammida oma tutvusringkond peas läbi "kombelõtvuse" joonlauaga, siis need, kes on eriti lõdvad on kuidagi jõu poolest "tugevamad" - jäksavad palju ja on üldse tegusamad ja edukamad. Müürilillekesed aga on sellised närbid ja jõuetud... võta siis kinni, et mismoodi see toitmine siis peaks meid kurnama kui hoopis paistab vastupidi.

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,072
Liitunud: Aug 2012
24-10-2014 01:52
Postitus: #24
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
(23-10-2014 22:38 )Temimoor Kirjutas:  Kui nüüd näiteks kammida oma tutvusringkond peas läbi "kombelõtvuse" joonlauaga, siis need, kes on eriti lõdvad on kuidagi jõu poolest "tugevamad" - jäksavad palju ja on üldse tegusamad ja edukamad. Müürilillekesed aga on sellised närbid ja jõuetud... võta siis kinni, et mismoodi see toitmine siis peaks meid kurnama kui hoopis paistab vastupidi.

Ütleme teisiti hea Temimoor. Enesekindlamad, oma isikut, vajadusi, soove ja kapriise kõrgelt hindavad naised lubavad endale vabadusi, mida vooruseprillidega vaadates hoopiski kombelõtvuseks võib pidada. Laugh
Aga kas nad on ka tugevamad?
Tsiteerides Alliksaart: "Kes laulma ja liikuma tehti, ei tea, mis on peatused, ja nende kohta ei kehti, vaikuse seadused..." Oli vist kuidagi nii.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,635
Liitunud: Jul 2011
24-10-2014 08:16
Postitus: #25
RE: Miks süütu tüdruk parim abieluks.
(24-10-2014 01:52 )positiivne Kirjutas:  
(23-10-2014 22:38 )Temimoor Kirjutas:  Kui nüüd näiteks kammida oma tutvusringkond peas läbi "kombelõtvuse" joonlauaga, siis need, kes on eriti lõdvad on kuidagi jõu poolest "tugevamad" - jäksavad palju ja on üldse tegusamad ja edukamad. Müürilillekesed aga on sellised närbid ja jõuetud... võta siis kinni, et mismoodi see toitmine siis peaks meid kurnama kui hoopis paistab vastupidi.

Ütleme teisiti hea Temimoor. Enesekindlamad, oma isikut, vajadusi, soove ja kapriise kõrgelt hindavad naised lubavad endale vabadusi, mida vooruseprillidega vaadates hoopiski kombelõtvuseks võib pidada. Laugh
Aga kas nad on ka tugevamad?

Aga mida siis teha, kui see nö kombelõtvus käib suga kaasas elust elusse Laugh?

http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid207322
(selle postituse viimane muutmine: 24-10-2014 08:17 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Miks on inimesed kurjad? das 31 10,085 21-12-2019 12:39
Viimane postitus: pimedus
  Lapsed: miks-küsimused? kalldunn 14 5,028 05-11-2016 12:36
Viimane postitus: Müstik
  Lendav tüdruk Stenn 22 5,878 10-10-2014 12:42
Viimane postitus: Müstik
  Miks inimesed nii rumalad on? Nielander 54 17,867 09-07-2014 20:51
Viimane postitus: Nielander
  Miks ma ei suuda muutuda? lendav kokk 7 3,568 04-02-2012 20:22
Viimane postitus: VLAD
  Röntgensilmadega tüdruk yar 6 2,569 14-02-2009 10:38
Viimane postitus: Indr3k
  Röntgenpilguga tüdruk rabab teadlasi levis 16 5,250 21-06-2008 16:21
Viimane postitus: ONE
  Paradiisist välja! - ehk MIKS? Narsiaanlane 18 5,037 12-06-2008 09:59
Viimane postitus: Narsiaanlane

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog