Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obama nagu antikristus
#1
nägin ühte nii huvitavat ja jubedat videot youtubes ja mõtlesin teha siia konto ja jagada seda teiega

pealkiri ütleb kõik ära selle video kohta
http://www.youtube.com/watch?v=CF0SOUJKF9s

vaadake ikka lõpuni ära sest lõpp on just kõige jubedam
külmavärinad tulid peale

ma pole usklik ega mingi usuhull kuid see video pani mõtlema . tehke omad järeldused
Vasta
#2
Njah, Obama oskab ka muud :
Video 1
Video 2
Video 3
Video 4
Video 5
Smile
Vasta
#3
minu arust ükski usa president pole nii palju laulnud , pole omanud sellist populaarsust , pole nii palju lootust andnud ja poolehoidu saanud .
teda ülistatakse ja peaaegu kummardatakse talle .
üleüldse väga imelik on see kõik tema ümber
Vasta
#4
(21-11-2012, 15:54 )robotboyy Kirjutas: minu arust ükski usa president pole nii palju laulnud , pole omanud sellist populaarsust , pole nii palju lootust andnud ja poolehoidu saanud .
teda ülistatakse ja peaaegu kummardatakse talle .
üleüldse väga imelik on see kõik tema ümber

Ära toetu vaid oma mälule ja uuri eelnevate presidentide elukäike. Pole see Obama midagi nii eriline.
Vasta
#5
(21-11-2012, 15:54 )robotboyy Kirjutas: minu arust ükski usa president pole nii palju laulnud , pole omanud sellist populaarsust , pole nii palju lootust andnud ja poolehoidu saanud .
teda ülistatakse ja peaaegu kummardatakse talle .
üleüldse väga imelik on see kõik tema ümber
ja siis ükshetk toob ta hävingu
Vasta
#6
(21-11-2012, 17:30 )pillu Kirjutas:
(21-11-2012, 15:54 )robotboyy Kirjutas: minu arust ükski usa president pole nii palju laulnud , pole omanud sellist populaarsust , pole nii palju lootust andnud ja poolehoidu saanud .
teda ülistatakse ja peaaegu kummardatakse talle .
üleüldse väga imelik on see kõik tema ümber
ja siis ükshetk toob ta hävingu

juba toob ja on toonud ka . see et ta tahab Süüriasse, Iraaki, Egiptusesse jne rahu ainult on vale . see tüüp lubas lõpetada sõjad aga ei . tsiviilelanikke lihtsalt pommitatakse ja tulistatakse iga päev . sõdur saab isegi medali esimese tapetud inimese eest ja vahet pole kas ta oli ohtlik v mitte . samal ajal ta saab Nobeli rahupreemia . mulle ei mahu see pähe lihtsalt . õnneks Venemaa ei sekku eriti . minu teadmist mööda Putin kirjutas mingi leppe Iraani presidendiga koostöös . loodan et see sõda ei lähe edasi ja lõppeb varsti .
Vasta
#7
juulis eraldas obama israhelli irondome jaoks 70 miljardit dollarit
Suvel tihti rääkisin sõpradele, et obama brings the drama ja ütlesin, et tema jääb presidendiks.
Üks tuttav pani tihti näpud kõrva, et mitte kuulda minu jutte Bleh

Vasta
#8
Antikristus? Täpsem on teda ikka nimetada marksistlikuks sotsialistiks. Ja nagu "pillu" mainis - eraldas 70 miljardit USA
maksumaksjate raha, et israhelli sots-kibuts-geto`t toetada.
Antikristuseks saab teda nimetada vaid siis, kui ta annab oma U.S. AIR FORCE`le käsu, Vatikan/Meka maatasa teha.
Vasta
#9
(23-11-2012, 17:32 )Ott Sama Kirjutas: Antikristus? Täpsem on teda ikka nimetada marksistlikuks sotsialistiks. Ja nagu "pillu" mainis - eraldas 70 miljardit USA
maksumaksjate raha, et israhelli sots-kibuts-geto`t toetada.
Antikristuseks saab teda nimetada vaid siis, kui ta annab oma U.S. AIR FORCE`le käsu, Vatikan/Meka maatasa teha.

Vatikan pole ammu juba püha pleiss , maha müüdud ja verine religioon , millel pole "jumalaga" mitte mingit pistmist . Mekast ei tea midagi . Antikristus ei pea kirikuid maatasa tegema , ta peab inimestele valetama ja jeesust ning kristlust eitama . Mida ta on teinud ja teeb , ning lambakari järgneb talle . Ma ei väida , et jumal on olemas , kuid igal ühel peaks enda arvamus olema selle kohta ja president peaks austama inimeste religioone ning uskumusi . http://www.youtube.com/watch?v=zqncQ85Q1qA
Teda nähtavasti häirivad kristlikud sümbolid ja katavad neid mustadekolmunrkadega . Minu arust see pole eriti normaalne .
Vasta
#10
Ma ei ütleks, et kristlus oleks eriti rahumeelne religioon, või islam. Muidugi hakkavad silma just iga usundi ekstreemsemad isendid, aga siuke ekspansiooni põhimõttel paljunev religioon ju. Ühes käes piibel ja teises kirves. Miks ma peaks austama lambist mingit religiooni või inimeste usku? Lihtsalt kena inimene ei või olla? Usk pole püha lehm ju.
Vasta
#11
Puhas viisakus , eriti presidendil peaks olema , arvestades seda palju kristlasi on üldse maailmas ja tema on oma riigi nägu ja suu . Ma usun , et kristlus aitab väga palju inimesi , kellel on abi vaja . Ja nii ongi , silma jääb alati kõik halb , kuid heategudest ei kirjuta keegi sul uudistes .
Vasta
#12
https://www.youtube.com/watch?v=ZAf7UR3NNZ8
Antikristus tuleb venemaalt ja tal on suure tõenäosusega huilo & putja nägu. Muidugi versioon nr.? aga võib tulla ka otse "sortir-ist", mis on putja lemmikpaik......vähemalt vaendlaste motžita-mises. Bleh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Film: "The Obama Deception" Pyramid 23 9,434 01-10-2009, 08:37
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat