•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 20
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feminism ja ülisallivus on kogu ühiskonnale hukatuslik
#26
Noh, Eestis pole mõtet liigse sallivuse pärast küll muretseda, kui isegi normaalsel tasemel pole sallivust, ainult fassaadid. Vaadake korraks suhteid oma sugulaste vahel, kaasmaalaste vahel.

A feminism, see on lihtsalt sõna. Kui mehed jäävad terviselt üha nõrgemaks ja neid kasvatatakse peamiselt üksikemade poolt, kes hoiavad küll kinni traditsioonilistest soorollidest, kuid samas on võimetud mehe traditsioonilise soorolli töid õpetama, siis saabki vaid karja enesega rahulolematuid mehehakatisi, kes ei oska kokkuvõttes ei "meeste töid" ega "naiste töid". Mingeid rullnoka tüüpi tegelasi, kel oskusi pole, ainult ego. No ja kes peavad siis meeste tööd ära tegema? - ikka naised. Ja kui nonde eneseteadvus seepeale tõuseb, on see vaid loomulik areng.
#27
"Jah, iga nurga tagant võib leida täiusliku mehe...," ütles Jumal ja lõi maakera ümmarguseks.
#28
Ei, maakera on ümmargune sellepärast, et ei oleks võimalik nurga taha asjale minna!
#29
See käib rohkem meeste kohta. Naised eelistavad põõsaid.
#30
Ka põõsad saavad ja võivad kasvada nurga taga.
#31
Eestis polegi feminismi, kummaline hirm! Mul sellise kummalise hirmuga seoses tekib küsimus, kas mehed kardavad, et kui naised valitsema hakkavad, teevad meestele kõik tagasi?Laugh
#32
(25-11-2012, 02:15 )pipp Kirjutas: Eestis polegi feminismi, kummaline hirm! Mul sellise kummalise hirmuga seoses tekib küsimus, kas mehed kardavad, et kui naised valitsema hakkavad, teevad meestele kõik tagasi?Laugh

Vabandust aga see seisukoht on natuke lapsik. Eestis on feminismi piisavalt, kuid tavaliselt on sellel 3 tüüpi toetajaid - esimesed saavad aru täpselt kes ja miks seda loosungit kasutavad ja kes on selle asja esiletoojad ja tegijad (ühiskonna praeguse elukorralduse lõhkumiseks mille eesmärk on oma kliki võimul hoidmine), teised on lihtsalt kaasajooksikud kes ei saa aru milles on küsimus, kuid on varmad ära kasutama seda võitlust oma isiklike huvide ja ambitsioonide elluviimiseks - esimesed lasevad selle toimuda seni kuni see otseselt ei kahjusta nende huve. Kolmas klass on lihtsalt kari idioote kes leiavad, et need loosungid on ju "nunnud ja õiged", kuid kelledel puudub igasugunegi arusaam mis on asja taga.
Need kes seda ei toeta on Naised - nad saavad aru, et selline konflikt on kunstlik ja reaalset neid midagi ei ähvarda - peale üksikute pervertide aga selle jaoks on Mehed kes aitavad ja kellele saab toetuda.

Seega see mida sa tood välja kui meeste hirmu, et naised hakkavad valitsema on pigem Meeste (ja paljude Naiste)hirm selle ees, et saades aru kui vale selline poliitiline liikumine on kardavad nad, et kui selline asi "läbi läheb" on Mehe ja Naise omavahelised suhted veel rohkem sassis (ilusti öeldes) kui nad praegust on aetud.
#33
(25-11-2012, 02:15 )pipp Kirjutas: Eestis polegi feminismi, kummaline hirm! Mul sellise kummalise hirmuga seoses tekib küsimus, kas mehed kardavad, et kui naised valitsema hakkavad, teevad meestele kõik tagasi?Laugh


Ei, seda mehed ei karda. Mehed kardavad ikka seda, et kui mõlemad on võrdsed, siis kumb neist on veel võrdsem? Meeste jaoks seisneb siin probleem eelkõige selles, et liialt palju nende oma ressurssi läheb tühja-tähja peale asjatult raisku.
Seda viimast, aga kasutavad varmalt ära sotsiaaldemokraadid, kes püüavad kõik võrdselt vaeseks panna ja siis kui midagi enam võtta ei ole.. hakkavad armulikult (vajadus/võimalus) jaotama. Neile on parem hoida mehi/naisi omavahel tüli-pinges, et siis nende vahelt vahenduskäibetasusid kasseerida.



#34
(25-11-2012, 02:15 )pipp Kirjutas: Eestis polegi feminismi, kummaline hirm! Mul sellise kummalise hirmuga seoses tekib küsimus, kas mehed kardavad, et kui naised valitsema hakkavad, teevad meestele kõik tagasi?Laugh

"Naine roolis, auto kraavis." tõdeb iidne 13-nda Autobaasi vanasõna. Laiendades seda autodest kaugemale, annab see nii mõnegi vihje miks mõned asjad võiks nn. vanamoodsaks jääda.

Harri
#35
Meie probleemiks ei ole mitte "naine roolis ja kraavis", vaid ikka see, et "13 Autobaasi" mehed sellisel tasemel mõtlevad.
Mõelge parem paremini.
#36
(25-11-2012, 19:48 )Pesukäru Kirjutas:
(25-11-2012, 02:15 )pipp Kirjutas: Eestis polegi feminismi, kummaline hirm! Mul sellise kummalise hirmuga seoses tekib küsimus, kas mehed kardavad, et kui naised valitsema hakkavad, teevad meestele kõik tagasi?Laugh

"Naine roolis, auto kraavis." tõdeb iidne 13-nda Autobaasi vanasõna. Laiendades seda autodest kaugemale, annab see nii mõnegi vihje miks mõned asjad võiks nn. vanamoodsaks jääda.

Harri

Kusjuures ilmselt enamus mehi mõtleb kasvõi alateadlikult niimoodi, sest see on neisse sisse kasvatatud. Aga rumalaid tarkadest eraldab see, et mõned ei ütle välja kõike, mida sülg suhu toob
#37
Kui Eeva Aadama küljest välja rebiti, siis kahjuks jäi huumorsoon Aadamasse...
Laugh
#38
(25-11-2012, 20:36 )alar Kirjutas: Kui Eeva Aadama küljest välja rebiti, siis kahjuks jäi huumorsoon Aadamasse...
Laugh

Jajah, veel üks asi, mida naistel meestega võrreldes pole?
Täiesti arusaamatu, miks niisugused ebatäiuslikud olendid, nagu naised, üldse loodi.
Mehed oleksid võinud lihtsalt üksteist panna ja olekski tulnud paradiis maapeale.
#39
(25-11-2012, 20:29 )zen faran Kirjutas: Kusjuures ilmselt enamus mehi mõtleb kasvõi alateadlikult niimoodi, sest see on neisse sisse kasvatatud. Aga rumalaid tarkadest eraldab see, et mõned ei ütle välja kõike, mida sülg suhu toob

Mitte sisse kasvatatud vaid sisse kodeeritud (sama kehtib ka 13. autobaasi meeste kohta) ja siis mõndadel juhtudel on see välja kasvatatud- juuritud oleks õigem sõna, või siis kampaania korras hakatud ühiskonnast välja juurima.
Rumalate ja tarkade vahe kohta on väga hästi öeldud, sest see paneb diagnoosi kogu sellele ülitolerantsi/feminismi algatusele.

Harri
#40
(05-04-2012, 15:01 )villu Kirjutas: Pealesurutud sooline võrdsus on otseselt demokraatliku otsustusvabaduse vastu. See on märk totalitarismist, kus tuleb eelistada subjektiivsete kriteeriumide (olgu selleks õige välimus, õige partei või midagi muud), mitte tegelike ja vajalike võimete järgi.

See lõputu demokraatia jutt hakkab juba kunagi varases koolieas sundkorras loetud ideoloogiat meenutama. Siis räägiti sotsialismist ja peatselt saabuvast kommunismist.
Nüüd räägitakse demokraatiast ja peatselt saabuvast õitsengust, kus kõik on ilus nagu muinasjutus. Kõik käivad surmani tööl ja on surmani võlgades.

Minu arvates on feminism shovinistide poolt loodud kaval nõks kuidas kõik ahvid tööle sundida. Muidu tead istuvad ühed kodus ja kõlgutavad jalga, selle asemel, et tööd teha. Töö tegi ahvist inimese, räägiti kaua kaua. Enam see ei toimi. Nüüd mõeldi välja feminism mis paneb ahvid tööle.

Iga asi millega liiale minnakse lõppeb katastroofiga.
#41
(25-11-2012, 20:53 )Pesukäru Kirjutas:
(25-11-2012, 20:29 )zen faran Kirjutas: Kusjuures ilmselt enamus mehi mõtleb kasvõi alateadlikult niimoodi, sest see on neisse sisse kasvatatud. Aga rumalaid tarkadest eraldab see, et mõned ei ütle välja kõike, mida sülg suhu toob

Mitte sisse kasvatatud vaid sisse kodeeritud (sama kehtib ka 13. autobaasi meeste kohta) ja siis mõndadel juhtudel on see välja kasvatatud- juuritud oleks õigem sõna, või siis kampaania korras hakatud ühiskonnast välja juurima.
Rumalate ja tarkade vahe kohta on väga hästi öeldud, sest see paneb diagnoosi kogu sellele ülitolerantsi/feminismi algatusele.

Harri


Küll on kahju, et see ying'i yang'i jutt sinu kommentaarist ära kadus.
Tuli meelde, et need osad on küll erinevad aga võrdsed?

Muuseas, üks mu vanaema töötas aastaid autojuhina.

Smile1
#42
(25-11-2012, 20:45 )zen faran Kirjutas: Mehed oleksid võinud lihtsalt üksteist panna ja olekski tulnud paradiis maapeale.

Vaasidelt selgub, et Vanas Kreekas prooviti ka elu ilma naisteta, kui ilmselt saadi kiirelt aru, et see pole kuigi jätkusuutlik... ega normaalne.

Yin Yangi märgi ja selle teooria vanusele viitava lõigukese kustutasin ära jah, aga põhimõte öeldi ka järgmises postis- tasakaalu rikkumine ei too head.

Mis puutub naistesse nn. meeste töökohtadel, siis... no vaadake neid naisi, kas need on naised? Väga vähesed suudavad selleks jääda, samamoodi muutuvad mehed naiste töid tehes.
#43
(25-11-2012, 21:28 )Pesukäru Kirjutas: Mis puutub naistesse nn. meeste töökohtadel, siis... no vaadake neid naisi, kas need on naised? Väga vähesed suudavad selleks jääda, samamoodi muutuvad mehed naiste töid tehes.

Minu meelest on otseselt "meeste tööd" siiski vaid tööd, mis vajavad suurt füüsilist jõudu. Autot juhtida suudab naine ka, iseasi kas huvitab.
Ja kui naisel on autojuht olemas, siis miks peakski? Laugh

No minu vanaema ikka ilmselgelt oli naine, muidu poleks mind olemas. Laugh
Ja rohkem kui üks kord oli ta abielus. Ning kui meenutada, mida ta mulle on rääkinud, siis tal praktiliselt puudusidki sõbrannad, ainult meestega suhtles Bleh

Aga milline peab olema "tõeline" naine?
Ja jätaks seekord välja selle töödejaotuse jutu, sest ega ainult töö inimest defineeri.
#44
Mõtlesin meeste töid mis on jõudu nõudvaid (milliseid jääb tehnika arenguga järjest vähemaks) ja neid mis on traditsiooniliselt meeste alad- poliitika, kriminalistika, juura, it jne.

Kui naisel on autojuht, siis on korras, aga kui autojuhilt tema töö ära võetakse ja asemele topitakse sündinud mitte-juht, siis polegi enamasti muud teha kui poe taha jooma ja filosofeerima minna.

Mina ei kahelnudki sinu vanaema sootunnuste olemasolus, ma rääkisin naiseks jäämisest, mis mõnel ka õnnestub. Olen ka mina kohanud neid mul-pole-ühtegi-sõbrannat-vaid-ainult-sõbrad tüüpi naisi... kamraadiks, miks mitte. naiseks... noo ei tea. A see võib-olla minu isiklik kiiks.
#45
(25-11-2012, 22:13 )Pesukäru Kirjutas: Mõtlesin meeste töid mis on jõudu nõudvaid (milliseid jääb tehnika arenguga järjest vähemaks) ja neid mis on traditsiooniliselt meeste alad- poliitika, kriminalistika, juura, it jne.

Kui naisel on autojuht, siis on korras, aga kui autojuhilt tema töö ära võetakse ja asemele topitakse sündinud mitte-juht, siis polegi enamasti muud teha kui poe taha jooma ja filosofeerima minna.

Mina ei kahelnudki sinu vanaema sootunnuste olemasolus, ma rääkisin naiseks jäämisest, mis mõnel ka õnnestub. Olen ka mina kohanud neid mul-pole-ühtegi-sõbrannat-vaid-ainult-sõbrad tüüpi naisi... kamraadiks, miks mitte. naiseks... noo ei tea. A see võib-olla minu isiklik kiiks.

Hehee, ja minu ema läks algul ülikooli juurat õppima, et saada kriminaaluurijaks... Laugh Laugh (Ja oleski ilmselt seda õppima jäänud, kui poleks mõistus mingil hetkel koju jõudnud ja taibanud, et peab tulevikus enamuse ajast kas vanglates või pättidega tõtt vahtides veetma.) Niipalju siis traditsioonilistest töökohtadest.

Aga sa ise ütlesid minu meelest juba pool tõde ära - füüsilist jõudu nõudvate alade automatiseerimisel jääb neid nn traditsioonilisi meeste töökohti aina vähemaks. Nii et kui mitte võtta arvesse mingeid kompleksides vaevlevaid ultrafeministe, siis tegelikult pole feminismikoll midagi muud, kui tööstusrevolutsiooni tulem - naistel on võimalik töötada palju erinevamatel elualadel kui varem. Nüüd tuleb siis küsimus, et miks mehed konkurentsi kardavad? Et mitte minna poetaha jooma, tuleb end töökohal tõestada. Minu meelest ei päde jutt, et võetakse kvalifitseerimata inimene töökohale ainult sellepärast, et sellise sooga inimene peab olema sellisel tööl esindatud. Võetakse ikka (tilliga või tillita) inimene, kes on oma alal parim...(...või siis bossi sõps Laugh)

Sa libisesid mu eelmise postituse põhiküsimusest kenasti mööda ja tulid tagasi tööjutu juurde Laugh
Oleks ikka ka teada tahtnud milline on siis see tõeline naine (meeste silmis).
#46
(25-11-2012, 22:31 )zen faran Kirjutas: [
Oleks ikka ka teada tahtnud milline on siis see tõeline naine (meeste silmis).
Ma olen juba targaks saanud ja tean, millised ühed õiged naised peaksid olema.Bleh

Women: Know Your Limits!
#47
(25-11-2012, 22:57 )Eithea Kirjutas:
(25-11-2012, 22:31 )zen faran Kirjutas: [
Oleks ikka ka teada tahtnud milline on siis see tõeline naine (meeste silmis).
Ma olen juba targaks saanud ja tean, millised ühed õiged naised peaksid olema.Bleh

Women: Know Your Limits!

Aitäh, Eithea, jagamast. Ma just naersin nii et pisarad silmis. Laugh Laugh Laugh

Järeldus: naine peab olema downiku mõistusega Laugh
#48
No, mis küll teha, kui kõik aru ei saa Bleh.
#49
(25-11-2012, 20:45 )zen faran Kirjutas:
(25-11-2012, 20:36 )alar Kirjutas: Kui Eeva Aadama küljest välja rebiti, siis kahjuks jäi huumorsoon Aadamasse...
Laugh

Jajah, veel üks asi, mida naistel meestega võrreldes pole?
Täiesti arusaamatu, miks niisugused ebatäiuslikud olendid, nagu naised, üldse loodi.

Muidu oleks meestel igav olnud - ei ole kellest nalju rääkida - muust meelelahutusest rääkimata.

Olen seda korduvalt ütelnud ja tundub, et on vaja korrata - seni kuni see pärale jõuab:
Asi ei ole selles mida naised suudavad või ei suuda. Vajadusel suudavad nad kõike seda
mida mehed suudavad ja vajadusel rohkemgi. Küsimus on hoopis selles KAS ON neil kõike
seda teha vaja mida mehed teevad? Et oleks öeldud - asi käib ka vastupidi.


Meeste ja naiste vaheline keemia ja koostöö töötab vaid siis kui kehtib teineteise austamise
reegel sellel alusel mis teisel poolel on vaja teha hea koostöö ja tuleviku nimel.

Neile kes sellest lihtsast tõest eru ei saa ei ole tulevikku.



(25-11-2012, 22:57 )Eithea Kirjutas: Ma olen juba targaks saanud ja tean, millised ühed õiged naised peaksid olema.Bleh

Women: Know Your Limits!

Lisan siia veel paar pärlit samalt autorilt:

Naised ja autod:
Women don't drive - YouTube

Naised ja kombekus:
Harry Enfield - Women Keep Your Virtue - YouTube

PS. Naised - mehed armastavad teid ikka aga ärge püüdke olla need kes te ei ole.
#50
(26-11-2012, 08:21 )excubitoris Kirjutas:
(25-11-2012, 20:45 )zen faran Kirjutas:
(25-11-2012, 20:36 )alar Kirjutas: Kui Eeva Aadama küljest välja rebiti, siis kahjuks jäi huumorsoon Aadamasse...
Laugh

Jajah, veel üks asi, mida naistel meestega võrreldes pole?
Täiesti arusaamatu, miks niisugused ebatäiuslikud olendid, nagu naised, üldse loodi.

Muidu oleks meestel igav olnud - ei ole kellest nalju rääkida - muust meelelahutusest rääkimata.

Olen seda korduvalt ütelnud ja tundub, et on vaja korrata - seni kuni see pärale jõuab:
Asi ei ole selles mida naised suudavad või ei suuda. Vajadusel suudavad nad kõike seda
mida mehed suudavad ja vajadusel rohkemgi. Küsimus on hoopis selles KAS ON neil kõike
seda teha vaja mida mehed teevad? Et oleks öeldud - asi käib ka vastupidi.


Meeste ja naiste vaheline keemia ja koostöö töötab vaid siis kui kehtib teineteise austamise
reegel sellel alusel mis teisel poolel on vaja teha hea koostöö ja tuleviku nimel.

Neile kes sellest lihtsast tõest eru ei saa ei ole tulevikku.



(25-11-2012, 22:57 )Eithea Kirjutas: Ma olen juba targaks saanud ja tean, millised ühed õiged naised peaksid olema.Bleh

Women: Know Your Limits!

Lisan siia veel paar pärlit samalt autorilt:

Naised ja autod:
Women don't drive - YouTube

Naised ja kombekus:
Harry Enfield - Women Keep Your Virtue - YouTube

PS. Naised - mehed armastavad teid ikka aga ärge püüdke olla need kes te ei ole.

Aga, excubitoris, kas sa selle peale pole mõelnud, et võib-olla on mõned naised just meeste pärast üritanud liiga kaua olla need, kes nad tegelikult enam ammu ei ole? Sa räägid tulevikust ja koostööst, nagu need oleks mingisugused muutumatud, ettemääratud suurused. Mina jälle usun, et igasugusel arengul on oma põhjus, ka naiste muutumisel, sest seda ei saa keegi väita, nagu naised poleks näiteks võrreldes 17.sajandiga muutunud. Nii et äkki ongi naistel just nimelt VAJA teha kõike seda, mida seni on teinud vaid mehed.
Ausalt, ma näen sinu maailmavaadet umbes kui mehe oma, kes seisab tsunaami ees eituses ja korrutab, et seda ei saa olemas olla, et seda ei tohiks olla. Samas kui peaks vaatama, mida teha, et sellega kuidagi toime tulla.
Nii et äkki oleks just meestel vaja mõelda enda väärtushinnangute muutmise peale, kui...nad tahavad koostööd teha?
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 20
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat