Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Qlimax - avalik tseremoonia
#1


Enamus meist teab juba praeguseks, et globaalne vandenõu kui selline eksisteerib, kuid endiselt ei suuda mõista selle mõtet või eesmärki.

Mul ei ole hetkel kavatsust jääda siia selle üle arutlema ning sooviksin vaid jagada kahte videolõiku ning esile tõsta natuke huvitavamad kohad.

Qlimaxi puhul on tegemist üritusega, mille muusikat, mõtet või ideed ma edastada ei taha. Ühtlasi ei ole mul mingit eesmärki levitada nende "sõnumit" või olla sellega seotud rohkem, kui vaid kriitiliselt mõned faktid esile tõsta. Videod siis -

http://www.youtube.com/watch?v=bewNSMKIbp4

Leian, et väga intrigeerivad on minutid 4.40 - 6 / 7 ning 12 - 15. Video pikkus 15 minutit.

http://www.youtube.com/watch?v=FDoSNS_hF...re=related

See video on algusest lõpuni täis huvitavat informatsiooni. Video pikkus 9 minutit ning soovitan väga vaadata.

Esimene video on kohati muusikalik ning võib venida pikaks. Mina tõstan esile vaid ürituse sisu ning sõnumi, mida nad edastavad - muusikastiil, üritus ise mind ei huvita.

Vandenõu on rohkem, kui vaid majandusliku ning poliitilise võimu haaramine. Ei ole kokkusattumus, et meie ühiskond eelistab rumalat meelelahutust üle oma päritolu otsimisele, kosmoses käimisele ning teiste rassidega kontakteerumist....Anyway, happy puzzling ! Smile
EDIT:

Esimeses vidoes unustasin esile tõsta minutid 2.30 - 4. (Ancient civilizations, Sacred Geometry etc.)
Vasta
#2
Hullumaja, ei teadnudki et selline ajupesu seal käib, ise muidu kuulan seda stiili muusikat aga pole ühelgi üritusel käinud.
Vasta
#3
No ilmselgelt on nende tsemendised näpud ja kellud siin mängus. Nagu igal teiselgi nii massiivsel üritusel. See nagu polegi mingi üllatus. Ise olen muidu ammu juba tahtnud sinna minna. Aga ma ei näe otseselt midagi halba sellest, et inimeste tähelepanu pööratakse veel peo ja tantsu käigus iidsetele tsivilisatsioonidele ja pühageomeetriale (?) Ehk tunneb mõni pärast pidu isegi huvi selle vastu ja hakkab vaikselt uurima seda värki.
Igatahes, eks ta ole see milleks ta nimetatud on, seal video pealkirjas, aga üritus on siiski lahe; elamus on kindlasti vägev; ja kui ta tekitab massides huvi iidsete tsivilisatsioonide ja pühageomeetria vastu, siis on üldiselt kõik okei. Vähemalt minu silmis.
Aitäh, et lisasid. Polnudki ammu kuulanud sellist muusikat Smile Värskendav!
Vasta
#4
ütleks midagi aga see pole seda väärt vist! mida te veel välja ei mõtle Laugh
Vasta
#5
Jah, Hollandist on pärit igasugu vahvaid asju Smile
Natuke kursis olles asjaga, siis Qlimax-i teemad on algusest peale sarnasele joonele loodud, valguseffektid on alati vinged olnud. Ja enne sedagi korraldatud üritused on analoogsetele teemadele rajatud (Thunderdome jne).

Samas, kaldun arvama, et paljud asjad mis praegu seal riigis lubatud on, enam kuigi kaua ei ole seda Sad
Vasta
#6
Uus variant noorte inimrste massiliseks ümber programmeerimiseks kindla tagamõttega. Tavaliselt kahjulikus suunas.....HI!
Vasta
#7
Tõsine massihüpnoos. Sellele lisaks võib vaadata ka seda videot: http://www.youtube.com/watch?v=ICG0x_uP9...re=related - kirjutab ka sellest, millised Illuminaatide sümbolid muusika- ja Hollywoodi-tööstuses kihavad. Aga tegelikult sobiks see teema siia juurde: http://www.para-web.org/showthread.php?t...luminaadid
Vasta
#8
Massihüpnoos või mitte, aga muigama ajas, ja näitab minu arust ka publiku suhtumist, kui "close your eyes, open your mind, the secret sequence" ajal esimese video lõpus (u 13:35) rahvas vilistama ja karjuma hakkas. Seega ühelt poolt on see lihtsalt lahe show ja muusikaüritus.
Vasta
#9
Jah, väga head postitused.
Hardstyle ja Hardcore muusikastiilid ning nende helisagedused töötavad väga madalatel sagedustel, tavaliselt 200 - 333 hz (eranditega). Mitte kunagi ei ole ma kuulnud üle 396Hz sagedust.
Naljakas asi sellega on, et helisagedused, kuulates neid kõvasti ning "hingega", tekitavad reaktsiooni, mille tulemusena hakkab aju töötaba teatuid vedelikke, provotseerides ebastabiilsust, närvilisust etc.
Kuna ma ise usun hingega, et me tõesti ei ole õnnetus universumi äärel ning usun, et kõrgema teoreetilise füüsikaga on juba tänapäeval võimalik tõestada nii holograafilist reaalsust kui põhjust, mis teeb selle "füüsiliseks" siis loomulikult ma leian ka "storyline" olevat väga intrigeerivat - nende connection egiptusega, püramiididega, kvantfüüsikaga, geomeetriaga, astroloogiaga jne.
Ma leian, et nende massiivse ego ja võimuvajaduse tõttu nad tegelikult reedavadki end sellistel üritustel, kes nad on ja mis businessi nad tegelikult ajavad. Ma muidugi ei soovi levitada sellist negatiivsust, eriti anda põhjust "eelarvamusele", et tegemist on mingit moodi tegijatega või millegi lahedaga....see rahvas kes seal on....see on massiivne viha mida nad eraldavad, tekitab emotsionaalseid sõltuvusi.

Vot huvitav ongi, et keegi ei ole ju otseselt maailma vallutanud (millest videodes räägitakse). Kõik need maailmalõpu filmid, säärased üritused jne jne....kui mõtlema hakata, siis kogu kaos, mis maailams toimub on justnimelt inimesed teinud. Keegi "väline jõud" pole meid alistanud....ja inimestele ei meeldi võtta vastutust oma tegude eest, mis on tegelikult fantastiline tunne, sest süümetunne ning enesekindel vastutuse võtmine on rangelt erinevad "state of mindid".
Pööran hetkel tähelepanu sellele, et üritused on loodud provokatsiooniks, et inimestel tekitada agressiivne "state of mind", kontrollides neid seeläbi ning surudes inimesed ISE üksteisele kallale... ja loomulikult, enese emotsioonide kontrollimine selles situatsioonis saab uue tähenduse kas pole?

Ma tean, et inimesed mõistavad globaalset võimuhaaramist...ma siiralt oma südames usun, et kui inimesed mõistaksid ühlasi ka psühholoogilisi, emotsionaalseid, mentaalseid tulemusi ning mõju.... see annab kõigele uue valguse. Selline üritus on päris "energy-draining".

Ja kui oma "edastan oma sõnumit" ma proovin rääkida kõigile, kõige suuremale skeptikule nagu ühtlasi ka huvilistele...mõne koha peal ma ütleksin, et inimestel oleks aeg lõpetada vingumine ja võtta vastutus oma tegude eest. Kui päev-päevalt Sa püüad "rõõmustades" olla teiste vastu ülbe ja negatiivne, natuke ebaõiglane süüdistada teisi või nii ? Kui ma ütleksin, et lähme ja muudame koos struktuuri, et reorganiseerida ressursside jagavus, anda inimestele süüa, kodu...esimene reaktsioon - ma ei viitsi. Ole aus, laiskus ...
Teistpidi ma ütleksin, et headel inimestel ei tuleks end varjudes peita. Maailm on tõesti ilus koht....inimesed ja nende teod on teine teema, aga maailm kui ise selline...ja halbu inimesi ei ole väga palju, nad on lihtsalt väga lärmakad ja viisakad ei soovi end siduda...kuid ometi ei saa ju lasta domineerida sellisel käitumismallil ? Mitte ükski inimene ei suuda negatiivselt käituda, kui ta on ümbritsetud massiivselt positiivsusega...
Ja teate kui hea tunne on kedagi aidata....see on Teil originaalses loomuses. Ja teate mis kõige parem selle kogu asja juures on ? Fakt, et tegelikult halbu inimesi polegi olemas - kes on Sulle suurim vihavaenlane, on kellelegi parim sõber. Kuna ühiskond on õpetanud ja manipuleerinud inimesei kritiseerima üksteist oma uskumuste, stiili või huvide põhjal, siis võime ju järeldada loogiliselt, et palju konflikte justnimelt sealt pärit ongi.

Seega...mõistes psühholoogilist mõju ning inimelu väärtust, nii enda oma kui teista oma, hoolides ja toetades üksteist, oleks muutus massiivne...ja kas pole nüüd kohatu süüdistada teisi oma enda tegudes? Inimesel pole ilusamat omadust, kui julgust vaadata iseendale silma, parimas ja halvas ning teha muutus. See on tõeline vaprus...mitte vägivaldne või agressiivne käitumine üle igasuguste eetikanormide...see on hirm. Ja seda ei saa peita Smile
Vasta
#10
Tsitaat:Hardstyle ja Hardcore muusikastiilid ning nende helisagedused töötavad väga madalatel sagedustel, tavaliselt 200 - 333 hz (eranditega). Mitte kunagi ei ole ma kuulnud üle 396Hz sagedust.
Naljakas asi sellega on, et helisagedused, kuulates neid kõvasti ning "hingega", tekitavad reaktsiooni, mille tulemusena hakkab aju töötaba teatuid vedelikke, provotseerides ebastabiilsust, närvilisust etc.
Ma ise kuulan väga palju sellist madalatel sagedustel mängivat muusikat, põhiliselt 90nendate alguse house'i ja trance'i, mida "sügavamat" seda parem. See annab mulle energiat ja tõstab meeleolu, mitte agressiivsust ja närvilisust. Ju ma siis ei kuula "hingega".

Kuid ma olen viibinud ka mõnel taolise muusikaga tantsuüritusel. Seal on pisut teistsugune "energia" kui üksi kodus kuulates, kuid ma ei nimetaks seda agressiivseks. Mingit manipuleerimist see aga võimaldab küll kuna tekitab tugeva kuplitaolise ühisvälja. Samas on väga huvitavaid kogemusi olnud seal (ilma igasuguste aineteta).
Vasta
#11
Kuna helispektri teatud sagedused mõjuvad inimestele erinevalt siis tuleb meelde Elu Sõna liikumine 80. datel aastatel. Seal toimis samuti massihüpnoos kuigi seal olid kasutusel kõrgem sagedus. Teistmoodi sagedusspektrit kasutab Hosiana kirik...seal on just kasutusel rohkem hs i madalam osa, mis tekitab lõpuks inimestes lummust ja siis on inimesi kergem mõjutada......
Vasta
#12
Ma isiklikult olen eriti intrigeeritud justnimelt sellest storylinest, informatsioonist ja vihjetest, mida nad nii lembeliselt seal jagavad Smile
Vasta
#13
Kusjuures sellest on ilmselt ka mujal kirjutatud juba, aga erinevad madalsagedused ei mõjutagi ainult nii, et teevaks närviliseks/agressiivseks, olen omal nahal kogenud ka näiteks selliseid sagedusi, mis on südame rütmist välja ajanud või näiteks südame tohutult pahaks ajanud (iiveldama siis).
Vasta
#14
Need on infrahelid, 10 HZ mõjutab näiteks südant ja nii edasi....
Vasta
#15
Tundub, et pigem on tegemist pelgalt turundusliku ideega kasutada ära seda praegu aktuaalset ja peavoolustuvat “enlightment & ancient wisdom” temaatikat reivitööstuse hüvanguks. Samas aga ka pakkuda meeli ülendavat ja show mõttes kahtlemata head kontserdielamust.
Teisalt on see “open your mind” ja new age temaatika väga kaua juba reivis sees olnud aga võibolla mitte nii võimsal professionaalsel tehnilisel tasemel, kui eelneval näitel.

Mingit ajupesu siin küll kuskil otseselt ei täheldanud, vähemalt mitte sellisel kujul.
Samas ka sõnum oli üldiselt väga keskpärane, selline natuke siit ja natuke sealt “new age enlightment kompott.” Selline pop ja veits deep. Võhikule läheb peale küll - peaasi, et kõlab hästi ja tämber käiks seest võimsalt läbi. Efektid on professionaalsed aga kontsept ise on veits väheütlev või pigem isegi klišeede valdkonda kuuluv.

Minu arust miks mitte, lasku edasi. Niikaua kui see ei õhuta vägivallale on ju kõik okei ja seda enam, et inimesed tundusid üpris positiivsed...

Kuigi jah, ei saa ikka üle ega ümber nendest narkootikumidest.
Kunagi korraldati ka sarnaseid üritusi meil siin puhtalt vaid selleks,
et sellele samusele “rattabisnessile” käivet teha...
See on muidugi selle asja pahupool...

Vasta
#16
Pakun välja, et mitte muusikaga ei mõjutata noori, vaid noori on mõjutatud kuulama just "sellist" muusikat. See on ju "popp" ning "kes ei kuula träna, on [tsenseeritud]" Smile See suhtumine ei sõltu muusikamaitsest. Mina olen kohanud selliseid halvustajaid igasuguste seas, näiteks klassikalise muusika austajad, metallistid jne. Igas seltskonnas võib leiduda keegi, kes just "seda" stiili ülimaks peab, samal ajal teisi stiile karmilt maha tehes. Näiteks proovi enda muusikat levitada Eesti Kristlikus Foorumis. Kui su musa pole kristlik, siis oled sa nende silmis "ebapuhas" ka siis, kui hoiad neutraalset joont. Minuga nii juhtus, mulle öeldi otse, et "selline muusika siia ei sobi".

Stroboskoobid läbudel on päris huvitavad asjad. Minul kaob suuna-, ruumi- ja kohataju, kui sellisesse välklevasse särasse satun. Oli juhuseid, mil mu tasakaalusüsteem läks sassi nii, et ma lihtsalt kukkusin teistele otsa. Omamoodi kaif, aga samas võib olla ohtlik.
Vasta
#17
paadikapten: tasakaaluelund on kõrvas - tee sellest omad järeldused wink
Vasta
#18
(16-01-2012, 23:24 )paadikapten Kirjutas: Pakun välja, et mitte muusikaga ei mõjutata noori, vaid noori on mõjutatud kuulama just "sellist" muusikat. See on ju "popp" ning "kes ei kuula träna, on [tsenseeritud]" Smile See suhtumine ei sõltu muusikamaitsest. Mina olen kohanud selliseid halvustajaid igasuguste seas, näiteks klassikalise muusika austajad, metallistid jne. Igas seltskonnas võib leiduda keegi, kes just "seda" stiili ülimaks peab, samal ajal teisi stiile karmilt maha tehes. Näiteks proovi enda muusikat levitada Eesti Kristlikus Foorumis. Kui su musa pole kristlik, siis oled sa nende silmis "ebapuhas" ka siis, kui hoiad neutraalset joont. Minuga nii juhtus, mulle öeldi otse, et "selline muusika siia ei sobi".

Stroboskoobid läbudel on päris huvitavad asjad. Minul kaob suuna-, ruumi- ja kohataju, kui sellisesse välklevasse särasse satun. Oli juhuseid, mil mu tasakaalusüsteem läks sassi nii, et ma lihtsalt kukkusin teistele otsa. Omamoodi kaif, aga samas võib olla ohtlik.


Ma olen Sinuga nõus, muusikamaitse on iga omaenda otsus. Loomulikult iga muusika stiil tekitab teatud emotsionaalse seisundi, olenevalt, mida inimene ise otsib. Klassika teeb rahulikuks ning metal tõstab pulsi kiiremini käima.

Kusjuures, nagu ma eelnevalt mainisin, jagasin neid videosid pigem selle kõne tõttu, kui muusika maitse üle arutlemiseks.

Oh.ja see ei ole minu maitse Smile
Vasta
#19
Muusikastiilidest rääkides tasuks mõelda sellele, et igal muusikastiilil on ju siiski kaks otsa ja lõputult variatsioone. On olemas meloodilist ja hästi komponeeritud trance-i ja samuti on täieliku nö pop-rämpsu. Samuti nagu on HipHop-i mis kõlab nagu hülgemöla ja mille juurde kuuluvad prostituudid ja 100 dollarised ning siis on HipHop-i mis kõlab nagu harmooniline jazz ja mida tehakse kultuuri, positiivse meele ja loomingu enese pärast.

Polegi otseselt vist ühtegi halba muusikastiili. Ja ükski stiil pole ülim, kuigi klassika on oma harmooniaga meloodiliselt ja suurejoonelisuselt ehk peaaegu ligilähedaseim... Samuti on palju igasugust india ja sufide jne etnomuusikat millel on vast veidi kõrgem muusikaline ja kultuuriline väärtus kui nö levimuusikal.

Igas voolus, kultuuris, ... on peidetud omad pärlid ja nende leidmine ei pruugi olla sugugi lihtne. On ju selge, et googeldades näiteks "Best of trance" ei leia kaugeltki seda parimat... pigem vastupidi.
Vasta
#20
(17-01-2012, 11:05 )Tarawah Kirjutas: Muusikastiilidest rääkides tasuks mõelda sellele, et igal muusikastiilil on ju siiski kaks otsa ja lõputult variatsioone. On olemas meloodilist ja hästi komponeeritud trance-i ja samuti on täieliku nö pop-rämpsu. Samuti nagu on HipHop-i mis kõlab nagu hülgemöla ja mille juurde kuuluvad prostituudid ja 100 dollarised ning siis on HipHop-i mis kõlab nagu harmooniline jazz ja mida tehakse kultuuri, positiivse meele ja loomingu enese pärast.

Polegi otseselt vist ühtegi halba muusikastiili. Ja ükski stiil pole ülim, kuigi klassika on oma harmooniaga meloodiliselt ja suurejoonelisuselt ehk peaaegu ligilähedaseim... Samuti on palju igasugust india ja sufide jne etnomuusikat millel on vast veidi kõrgem muusikaline ja kultuuriline väärtus kui nö levimuusikal.

Igas voolus, kultuuris, ... on peidetud omad pärlid ja nende leidmine ei pruugi olla sugugi lihtne. On ju selge, et googeldades näiteks "Best of trance" ei leia kaugeltki seda parimat... pigem vastupidi.

Enam paremini ja tervema mõistusega oleks seda teemat võimatu kokku võtta. Respect!

Vasta
#21
Mnjah... võimas, milliseid vahendeid anorgaanika kasutab.
See ei ole lihtsalt mõttetu sõu vaid on pesuehtne ajupesu.
Selles ei ole mingeid kasulikke vihjeid vaid justnimelt desinformatsioon. Püha Geomeetria ei ole miskit niiväga püha vaid on asümmeetriline ja anorgaaniline. See niinimetatud püha elulille geomeetria on kinnis-tsükliline ja me oleme füüsiliselt ehitatud sellise geomeetria põhistruktuuri järgi ning seeläbi olemegi füüsiliselt anorgaanilised ning suletud tsüklilisse, korduvasse ja hävivasse reaalsusmudelisse.

Kui kellelgi tekib küsimus, et kuidas inimene on anorgaaniline, siis lihtne mõttemõlgutus teemal "miks me peame ellujäämiseks sööma surma?" aitab ehk mõtteradadel huvitavaid suundumusi leida. Et kuidas "sööme surma"? Väga lihtsalt: me sööme ellujäämiseks teisi elusid. Liha on elusenergia kandja ja me toitume sellest. Nisuidu või mis-iganes seeme on elu alge ja me sööme seda. Munadest, viinamarjadest ja muus kraamist ma ei räägigi. Me ei suuda ellu jääda kui me ei söö miskit, mis on elus. Meie orgaaniline hingeke on seotud anorgaanilisse kehasse ja kogu keha ja siinse reaalsuse anorgaanilisel alusel baseeruv mudel on üles ehitatud "püha geomeetria" alusel ning anorgaaniline.

Sellistel üritustel looritatakse kindlate ja valitud helisagedustega inimeste analüüsivõime, antakse saladusliku hüpnootilise häälega edasi sõnum mingitest "iidsetest saladustest" ja ongi tulemus käes: inimene arvab ennast olevat näinud tõde, pürgib selle poole ja sulgub väändunud geomeetriasse lõplikult. Siis tuleb veel keegi drunvalo ja jutlustab "pühaima elulille-geomeetria ülimast pühadusest" ning inimene ei üritagi leida oma tegelikku olemust ja tõest loomisgeomeetriat. Selle lõplikuks tulemiks on see, et me tiirleme edasi oma reinkarneerumistsüklis seni kuni meid on lõplikult alla neelatud anorgaaniliste jõudude poolt, kes paraku saavad toituda vaid madalasageduslikest energiatest.

See kuradima Qlimax on ikka päris vägev ja jube asi! SEE EI OLE MEELELAHUTUS vaid on MEELE LAHUTUS!

P.S. Kõik pole kuld, mis hiilgab - ka sitt helgib kuldselt kui seda sobiliku valgusallikaga valgustada.
Vasta
#22
Matrix (huvitav nimi btw)
Väga asjalik postitus, aga ma tahksin ühele asjale tähelepanu suunata.

Sa ütlesid, et seal ei toimu mingit informeerimist, vaid lihtsalt ajupesu...jah, Sul on õigus, kuid ajupesu millisel skaalal? Nad hõlmavad seda alternatiivset materjali, kuid ma pole kordagi öelnud ju, et neil õigus on....vaid soovisin esile tõsta, et rääkides vandenõudest, on tegemist rohkemaga, kui kohalike omavalitsuse petmisega....etc etc.

Kuna tegemist on vandenõuga, saaks ju järeldada, et isegi kui nad levitavad sellist informatsiooni, nagu nad seda teevad, on neil ikka mingi isiklik kasum mängus....ja tavaliselt nende kasum sõltub inimeste manipuleerimisest.

Ja nüüd "skeptikutele"
Seega, all in all, tahtsin ma tegelikult esile tõsta justnimelt selle jutusisu, mida nad rõõmsalt jagavad, eesmärgiga tekitada huvi inimestel sääraste asjade vastu - mitte neid uskuda, oh ei, ma olen ennast korranud juba 4 korda vist....aga näidata, et elus on rohkemat, kui see, mida avastanud oleme.

21 sajand mõjus inimestele natuke halvasti....nad hakkasid uskuma, et on jõudnud oma evolutsiooni tippu, et kõik on vallutatud, et oleme kõike teadjad. Ka siin foorumis loen, mida Te kirjutate, mida need "tegelased" tahavad teha ja mida mitte...selles suhtes nemad ise rääkisid natuke teist juttu, kui osad Teist räägivad...aga eks Te vist tea paremini kui nemad ise, jah? Smile

PS! Vabandust ,kui olen natuke kriitiline või liialt otsekohene. Ma leian, et kuna aeg on niivõrd edasi tiksunud ja inimesed ikka ei hooli ja põhjendavad oma hoolimatust mingite imelike asjadega, siis tõesti, tuleks natuke radikaalsemalt lähenda.

Kosmos on kui malelaud. Kõik liigub, pöörleb ja tiirleb seal seaduspäraselt. Kuidas inimesed saavad üldse uskuda, et nad teavad täpselt, et elu kui selline on juhuslik õnnetus ? Analüüsimata kvantfüüsilisi protsess, kuulamata teiste arvamusi või avastusi. Muideks need samad Illuminatid, kelle muusikat paljud teist austavad, ütlesid 1x - inimese mõistus on nii primitiivne, et seda peetakse kohati lausa haiguseks. Ei, mina ei poolda vägivaldsust ega alandamist...kuigi ma mõistan mõttekäiku - inimesed kasutavad VÄHEM kui 3% oma tõelisest potensiaalist ning vähe sellest, kummardavad oma enda 3% -i ees tundes end geeniustena...ei suuda tunnistada, et on asju, mida me ei tea, mis käivad meil kohati üle jõu...Enamus inimesi toetuvad enda (primitiivset) mõistust imetledes justnimelt meid ümbritseva teaduse arengule...ometi 90% inimestest ei tea isegi kuidas telekapult töötab (ja ma ei räägi nuppude vajutamisest)

EDIT:

Kiire lisa - üks asi, mille alusel inimesed hindavad üksteise ja omaenda intelligentsust, on oskus üksteist mõnitada ja alandada....asi mille üle tõsiselt mõelda tuleks.
Vasta
#23
to: Dannil
Igatahes suured tänud selle infi jagamise eest. Ma polnud selle Qlimaxiga enne kokku trehvanud.
Selles mõttes on sul õigus, et ajupesu toimub teatud "skaalal" - kui vaadata neid noori inimesi, kes sellel üritusel viibisid ja käivad, siis ega neil massidel eriti palju individuaalset mõttetegevust ei toimugi.

Aga tegelikult ei ole point mitte ajude pesus vaid kogu see elulille geomeetria (selle geomeetrilise alusstruktuuriga on ka illuminaatide poolt tarnitud muusika) toimes inimesele/reaalsusele kui tervikule. Geomeetriast lähtuva informatsiooni toime ulatub absoluutselt igasse inimolemuse ja reaalsuse aspekti, sest kogu universumi baastruktuur ongi geomeetria. Kui me asetame inimese välja sisse (see asetseb ja paikneb kõikjal lõpmatuseni välja) mingi geomeetrilise struktuuri (olgu see või lihtne pisike joonis, või suisa hiigelpüramiid), siis see geomeetria hakkab kogu välja struktuuri mõjutama. Milleks muidu igasugu mandalad, kuldlõikelised arhidektuurilised konstruktsioonid ja muu kraam? Kui see geomeetriline struktuur on sümmeetriline, hakkab see järjest laienedes sümmeetriat looma. Kui kasutatakse asümmeetrilist struktuuri, hakkab see olemasolevat sümmeetriat kiiva vedama ja kiivas olekus ka niiöelda fikseerima. Olen selle geomeetria sümmeetria ja asümmeetria uurimisele kulutanud päris hulga aega ning leidnud päris huvipakkuvat infot.

Kokkuvõtlikult võiks öelda siis niipalju:
Me oleme anorgaaniliste jõudude poolt füüsiliselt topitud asümmeetrilisse elulille mustrisse, mis moodustab kogu meie füüsilise reaalsuse kuni meie paralleelmaailma kõiksuspiirideni välja. Seda elulille mustrit leidub paksult kogu meie universumis, erinevatest nn kultuuritraditsioonidest rääkimata. Selle kiivas geomeetria avalik demonstreerimine hoiab meid selles anorgaanilises maailmas kinni, sest me üritame selle geomeetria järgi küll evolutsioneeruda või de-evolutsioneeruda, kuid tegelikult tambime ringi ühes ja samas paigas ega liigu siit reaalsusest kusagile. Me oleme elulille geomeetria abil suletud petlikku illusiooni ja isegi selle illusiooni muutmine selle sama elulille geomeetria alusel on endiselt petlik illusioon. Elulille geomeetria põhiline vigasus seisneb selles, et see hoiab meid llahus Allikast väites, et see muster ongi Allikas ise. Kõlab sarnaselt sellele, et meid elulille mustrisse sulgenud anorgaanilised tegelased lasevad ennast Jumalateks nimetada.

Kui on natsa huvi tekkinud geomeetria asümmeetria ja sümmeetria suhtes, siis lisan siia ühe pisikese lingi: http://www.magicalmatrix.com/Spiral_of_Cration_1.pdf
http://www.magicalmatrix.com/Geomeetria.html
P.S. see ei ole promo mingile kindlale kodukale - mujal seda infi internetis lihtsalt ei ripu.

Aegajalt on siinseski foorumis VS ja teised tegelased rääkinud mingitest "farmeritest" ja "juhtmetest kuklas". See on adekvaatne lõpresultaadi kirjeldus, kuid milline on selle kõige toimemehhanism, kuidas neid sigadusi meiega on tehtud ja tehakse, sellest pole keegi rääkinud. Mina väidan, et selle taga ongi geomeetria, elulille kuldlõikeline geomeetria, meie kõikide jamade algus ja lõpp.
Vasta
#24
Tsitaat: Selle kiivas geomeetria avalik demonstreerimine hoiab meid selles anorgaanilises maailmas kinni, sest me üritame selle geomeetria järgi küll evolutsioneeruda või de-evolutsioneeruda, kuid tegelikult tambime ringi ühes ja samas paigas ega liigu siit reaalsusest kusagile.
Aga mis oleks järgmine etapp sellele anorgaanilisele maailmale?
Lõppeks ikkagi kogu maailm põhineb anorgaanikal, ka meie orgaaniline elu.
Vasta
#25
(18-01-2012, 12:32 )Matrix Kirjutas: Aegajalt on siinseski foorumis VS ja teised tegelased rääkinud mingitest "farmeritest" ja "juhtmetest kuklas". See on adekvaatne lõpresultaadi kirjeldus, kuid milline on selle kõige toimemehhanism, kuidas neid sigadusi meiega on tehtud ja tehakse, sellest pole keegi rääkinud. Mina väidan, et selle taga ongi geomeetria, elulille kuldlõikeline geomeetria, meie kõikide jamade algus ja lõpp.

Miks pole - vaata või minu uudiste veergu - seal on päevast päeva (neil päevil kui jõuan siis) kirjas kes ja kuidas
seda teevad. Meid lolliks, pimedaks, haigeks, segaseks ja milleks iganes, et vaid nemad saaksid olla seal kus nad on.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Avalik kiri Eestile Vunts3000 12 7,021 17-11-2018, 01:21
Viimane postitus: haliaeetus

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat