Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
paar päeva tagasi pildile jäänud vaim.
#1
See pilt on tehtud paar päeva tagasi põltsamaa lähedal Pajusi vallas kütimäe kalmistul. Läksime sugulasega pilte tegema ja minu piltide peale jäid imelikult sinised nagu tossu kogud,kuigi ei olnud udu ja midagi peegelduda ei saanud sest seal ei olnud peale ristide,puude midagi kuna taevas oli pilves siis taevas ka ei saanud paista.kui sugulane oli minust pildi ära teinus siis ta tegi uuesti aga ilma minuta ning seda ei jäänud enam pildile.
sugulase ühel pildil jäi ka se peale(paljudele piltidele jäi.
Vasta
#2
parem silm ka erinev wink
sul mudu sinised ju.
vasakul silm siuke punakas
parem silm oleks nagu pime, hallikas
punasilmsus veel saan aru fotolt ,et tekib, aga siuke hallikas?
Vasta
#3
See "udu" on ees silmal, seetõttu kahtlane toon.
Väga paeluv efekt. Täiesti võimalik, et vaim, aga tekib kysimus, miks ta niisuguse kujuga on, nagu oleks kaamerat kiiresti liigutatud?
Veel on huvitav, et Olend näib olevat puu taga, või ymber, mitte aga ees ja see, kuidas ta fotografeeritavat peast rinnani embavat näib. Paremal pool puud on ka teda veidi näha.
Muidugi oleks huvitav originaalsuuruses fotot puurida. Laeks ehk photobucketisse vms kohta yles?
Vasta
#4
seda küll jh et mul on sinised silmad muidu
aga seda et se üks silm mul halliks läks on küll imelik.
Vasta
#5
se udu moodi asi ei saanud mu silmade ees olla kuna on veel pilte kus on mu silm muutunud halliks.
ja kaamerat ei ole liigutatud (kiiresti) tõestajaks mu sugulane.
selle kuju kohta ei oska ma midagi öelda sest ma ei tea miks ta just selline on ja vaimud ei ole kõik ühesuguse kujuga. mu teiste lpltidel on ta teissuguse kujuga. ja ühe pildi peal on se täiesti minu ümber. kui kaamerat oleks liigutatud siis oleksin mina ja ka see rist teistsugune. ja kui vaja siis lepime aja kokku saamiseks ja ma näitan neid pilte digikast.
Vasta
#6
Tere tulemast ParaWeebi Jarko. Esmalt palun jälgi meie raudreeglit - Eesti Keele õigekiri - koha nimed
kirjutatakse ikka suure tähega nagu Põltsamaa näiteks.

Mis puudutab aga pilti siis siis võiad seal olla mitmed huvitavad aspektid. Silmad muudavad värvi päris
tihti olenevalt valgusest ning mitme erineva valgus allika koostööna - seda aspekti tähtsustada ei maksa.
Mis aga puudutab seda "udu" siis see on päris huvitav nähtus. Päris sellsit efekti ma nagu polekski varem
näinud. Varjude järgi võiks oletada, et miski asi liikus kaamera eest läbi. Efekti pikkus näitab, et see pidi
toimuma kas väga objektiivi lähedal või oli põhus küllaltki pikk ja sinu - siis pildil oleva isiku - lähedal.
Teine võimalus võib tõesti viidati mingi energia olemasolule. Igatahes tundub huvitab pilt olema. Kannata
paar päeva - meil on siin kasutajaid küll kes pilditamisega põhjalikumalt tegelenud ja võivad ka paremat
analüüsi anda. Ja ära lase ennast kritiseerijatest heidutada - see käib asjaga kaasas.
Jõudu edaspidiseks ja ära unusta, et meil on siin palju huvitavat kirjas - head avastamise rõõmu.
Vasta
#7
Kas see on välja lõigatud kuskilt suuremast pildist?
Kunstiliselt väga ilus pilt.

Siin ootaks küll fotograafide ja arvutigraafikute arvamust, nad tahavad kindlasti pildi originaali saada Smile
Sest mulle tundub asi huvitav. Tavaliselt sügisõhtuti on väga lihtne hingeaurupilvest "vaimusid" pildistada, kuid see siin on kuidagi liiga kompaktne ja "seesmiselt helendav", kusjuures olles juba inimese näost küllalt kaugel. Ilus energofoor. Ja paistab et pildistaja käsi on värisenud.

"Energofoori" googeldades sattusin selle huvitava lingi otsa: http://www.elfaelektroonika.ee/foorum/th...-ehitamineTehnikainimesed ehitavad "ufomeetrit".
Tsitaat sealt:

Tsitaat:Esiteks peab ette hoiatama, et tegu on tundlikku teemaga, mis kipub alati jääma kahe tule või vastasleeri vahele: Ühelt poolt elukutselised skeptikud, kes üritavad kõiki nähtusi suruma üldtuntud füüsikaseaduste raamesse ning naeravad välja ka teoreetilise võimaluse, et mingi "elu" (või maailm) võiks eksisteerida ka väljaspool seda. Teiselt poolt esoteerikud ja sensitiivid, kes vastupidiselt soovivad kõiges näha ainult müstilist ja seletamatut, kipuvad triviaalsetele füüsikanähtustele omistama tundmatute jõudude päritolu ja tihtipeale ei soovigi asjasse selgust tuua. Teema ise aga seisneb selles, et aegade jooksul on meie ümber täheldatud palju anomaalseid nähtusi, mida ei saa alati kindlalt seletada olemasolevate teaduslike põhjendustega. Nähtuste hulk ja täiesti eri allikatest tulnud vaatluste sarnasus annab põhjust arvata, et tegu ei saa olla ainult juhuste, kokkulangemiste või väljamõeldiste ja ettekujutlustega.
Ilusat seletust või kirjeldust mõistele energofoor aga ei leidnudki. Niipalju kui mina aru saan, on mõeldakse selle all pildile jäänud seletamatut udukogu, silmaga nähtavat helendavat kera või muu kujuga energia (plasma?)tompu ja teiste hulgas ka keravälku.

Võib ka kaaluda, et tegu on mingite surnukehade lagunemisel tekkinud gaasipilvega?

Igatahes, midagi pole öelda - hingedeaeg ...

PS
Minu osundatud foorumis kirjutabki kasutaja vtl. Loodan et ta ei pahanda, et teda tsiteerisin siia. Võin maha ka võtta kui ebasobivaks osutub.

[Muudetud: 7-11-2010 Marina]
Vasta
#8
Keravälk peaks ju olema sellest äikesest ja ikka ohtlik asi. Olen kuulnud kui ikka tuleb korstna kaudu sisse ja teeb paksu pahandust.Et ma usun ,et selle saab välistada.
Mu isa tegeleb ka selliste para värkidega, näitaisn talle, tema ütles ,et surnuaias võivad olla sellised energiad.
Vasta
#9
Äikesega kaasneb keravälk küll, aga ega tekkemehhanismi seletada ikka ei osata ja ei teata ka, MIS ta siis ikkagi on. Aga see on teemaväline.

Neid pilte peaks spetsialistidele näitama, Volke ja co; ka meil siin foorumis käis vahepeal üks fotograafiaspetsialist (tegi vist lausa Volkega koostööd pildimaterjali osas). Kui ta nime leian, siis teatan, et võiks otse tema poole pöörduda?

Materjal on tõesti huvitav.

Edit: Leidsin, see on kasutaja vtl
http://para-web.org/viewthread.php?tid=6050

[Muudetud: 7-11-2010 Marina]
Vasta
#10
Vesi võib mõnigi kord päris vinget auru tekitada. Kas on üldse uuritud seda varianti, et see fotol olev udu võib olla puu seest või maast tulnud veeaur? Kas selle puu tüvel on maapinna lähedal mingeid kahjustusi?
Vasta
#11
Keravälk see igatahes ei ole. Veeaur ka ei ole kuna veeaur ei saa olla selline ja gaasi pilv ka. Kuida siuke asi siis mu sugulase osadele piltidele ei jäänud ?
Vasta
#12
Aa tahtsin veel lisada et kui se oleks olnud mingi veeaur või midagi sellist siis
miks seda ei olnud siis pildipeal kui mind kaamera ees ei olnud ??
Vasta
#13
Marina - pigem siis juba energiapilv kui gaasipilv - lihtsalt märkus Smile
Vasta
#14
Hei

Kui nüüd seda kivisammast hoolega jälgida, siis paistab sealt samuti üks mehenägu Smile
Vasta
#15
tõsi seda ma ei märganudki Laugh
Vasta
#16
Mina olin see kes too õhtu tegi kasutajast JarkoSepp neid pilte. Ja asi on hakkanud mind närima. Mul soovitati igaksjuhuks viia sinna kalmistule täiskuul küünal.
Mis seal toimub? Selles surnuaias on juba läbi aegade toimunud `veidrad`asjad. Nii palju kui ma oma emalt ja vanaemalt olen kuulnud. Meie pere on elanud siin juba üle 90. aasta.
Mida edasi teha?
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas kastiauto
Hei

Kui nüüd seda kivisammast hoolega jälgida, siis paistab sealt samuti üks mehenägu Smile
Selline mustritest nägude otsimine on suht mõttetu tegevus ning kategoriseerub minu arvates läbuks.

Ma leidsin pildilt:

- Pimedusest fotograafi poole suunatud ragulka
- Kummitushobuse
- Irvitava tondi
- Kapuutsi ja kirvega deemoni
- Karupoja
- Nõia käe, mis hoiab sõrmede vahel mingit asja



[Pilt: tondid.gif]
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas Thorondor
Selline mustritest nägude otsimine on suht mõttetu tegevus ning kategoriseerub minu arvates läbuks.

Ma leidsin pildilt:

- Pimedusest fotograafi poole suunatud ragulka
- Kummitushobuse
- Irvitava tondi
- Kapuutsi ja kirvega deemoni
- Karupoja
- Nõia käe, mis hoiab sõrmede vahel mingit asja



[Pilt: tondid.gif]
Jah- on tõesti! Minagi näen neid ainult see käsi on minu meelest rohkem võluri käe moodi mis hoiab sõrmede vahel ussitanud pähklit.
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas Thorondor
Selline mustritest nägude otsimine on suht mõttetu tegevus ning kategoriseerub minu arvates läbuks.

Mõttetu ärapanemine! Hakkas parem?
Lihtsalt märkasin esimese asjana seal fotol sellist nägu, regasin ainult selleks foorumisse, et seda näidata. Ma ei teadnud, et see mõne mehe jaoks läbuks osutub.

Parimat.
Vasta
#20
Just huvitav ju mis võib kuskil hauakivil olla.
Mul kusjuures maal puul 1 suur oks ära lõigatud kunagi selle küljes, sinna tekkinud ka taoline nägu.
Aga jep, mõni fotoekspert uurigu seda pilti juba Bleh
Vasta
#21
Tahaks kohe küsida, kellele see hauakivi kuulub. Äkki saab tema kohta uurida, kuna tegu on suure kiviga, võib eeldada, et oli keegi tuntud/kuulus isik? Kuidas ta suri? Äkki juhtus temaga midagi, mis annaks kinnitust võimalusele, et tema hing nüüd kummitabki seal kalmistul.
Vasta
#22
Seal kalmistul peksti kunagi kõik segamini ja ristid ning hauad ei pruugi kokku minna.
Nimeplaat on suht kulunud aga ma üritan selle nime sealt pealt saada.
Kuna sinna on maetud sõjaajast sakslasi siis ma arvan et see on mõne sakslase rist.Smile
Vasta
#23
Sakslaed ei armastanud sõja ajal eriti riste haudadele panna - riiklik poliitika oli selline.
Vasta
#24
Ma täpselt ei tea seda veel ma uurin seda veel ühe inimese käest kui ma ta jutule pääsen.
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas Halo
Jah- on tõesti! Minagi näen neid ainult see käsi on minu meelest rohkem võluri käe moodi mis hoiab sõrmede vahel ussitanud pähklit.

Juhin lihtsalt tähelepanu sellele, et erinevatelt pindadelt nägude otsimine ei ole paranormaalne. Varem siin tehtud terveid teemasid puhtalt sellepärast, et keegi leidis kuskilt kolm täppi ja mõtles, et need on silmad ja suu. See kui nägu (kõigile ära tuntav, mitte suht suvaline täpp) hõljub kuskil õhus, on juba teine teema.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pärnus jäi turvakaamerale vaim? rebane20 23 13,664 19-11-2017, 00:01
Viimane postitus: Nielander
  Kui vaim peaks tahtma ühendust võtta SuperHit80 28 18,500 06-03-2015, 19:48
Viimane postitus: Black Goat
  Vanavanaisa vaim Elessandra 2 3,460 26-10-2014, 13:20
Viimane postitus: torukoll
  Väikse lapse vaim kodus? Ann 17 10,540 02-01-2014, 23:14
Viimane postitus: Müstik
  Venna vaim kaitseb mind? pekine 6 4,884 17-12-2013, 14:08
Viimane postitus: Raibert IV
  Kummitus tabatud pildile mustdeemon 69 46,394 22-09-2013, 17:35
Viimane postitus: jonnipunn
  Kahtlustan, et korteris on vaim furryhyena 3 3,893 16-04-2013, 15:52
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Vaim surnuaiast? Helkuu 11 7,768 05-04-2013, 19:20
Viimane postitus: ParaHuviline
  Vaim või misasi? gfreak 12 6,709 26-08-2012, 12:31
Viimane postitus: põlduba
  Vaim kummitab jupats333 3 4,048 25-07-2012, 23:52
Viimane postitus: star scream

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat