Postita vastus 

Teema reiting:
  • 2 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deefa baas Muugal täitsa elus.
Autor Sõnum
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

03-08-2009 09:51
Postitus: #1
Deefa baas Muugal täitsa elus.
Sai kaardilt piirkond järgi vaadatud ja kohal käidud.
Üsna ebasõbralikud tegelased, üritasid hirmutada, hallikasvalged ümarate peadega, midagi sarnast Luusikaga.
Vaatluskoht märgitud kaardil ristiga.
Vaatlusaeg kl 22 õhtul 2 august 2009.
Mimikri täiuslik, palja silmaga midagi ei näe, vaatles ja suhtles meedium.

http://live.hot.ee/gallery/show_image?id=1359594

Uuu vaimujahtijad, minge testige oma võimeid, kui neid näete, on lootust ka teisi vaime näha.

[Muudetud: 8-3-2009 VironShaman]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tom
Veteran

03-08-2009 10:12
Postitus: #2

Huvitav, miks just "Deefa" ?

Mingisugune otsene side/seos ka hõbekuuse objektiga? Vähemalt sama raudtee möödub mõlemast.

Kas inimesi pole seal, kus on baas või pole baasi seal, kus on inimesed?

Igatahes maaameti järgi on planeeritud sealne põld ja osa metsatukast elamukrunte täis.

Anna teada: paravihje@gmail.com
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

03-08-2009 11:00
Postitus: #3

Kui nad 80ndate lõpus nii edevad olid ja Paradoksis ennast sellistena tutvustasid, milleks peaks neid teisiti nimetama. Polnud nad ühti suhtlusaldid, kaitsesid oma territooriumi ainult.
Eks nalja saab kui ehitama hakatakse, seda ma mõtlesin et mida need numbrid Delfi kaardil tähendasid, peaaegu pool nende tegevusruumist satub elamute alla.
Samas need nad pidid olema, sest ühtegi teist seal piirkonnas nii tugevat aerofotol küll välja ei paista.
Õhtu oli muidugi suht müstiline kuu ja udu ja soovitan mõnusaid jalutuskäike, ainult ärge kujumuutjatel end ära hirmutada laske.
Aaa põllu peal kolas üks heinasao moodi must mühiseja ka ringi, samuti huvitav tegelane, täiesti kohalik ja samuti võib ennast ükskõik kellena esitleda , otsib välja hirmukuju mida kõige rohkem kardad.
Toitub hirmudest, eestis kõikjalesinev maapiirkondades.
T11ger
Veteran

03-08-2009 11:16
Postitus: #4

Kuidas jalutuskäigu jäädvustamisega oli? Fotod, filnimised, häälte lindistused?
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

03-08-2009 11:33
Postitus: #5

Tiiger, olen juba mitu korda öelnud et kui ka teha sellest kohast pilti, jäävad need tegelased pildile nähtavaks samuti ainult meediumile.
Kuna ma ei taha, et igasugused tegelased mul kodus ringi kolaksid, siis pilte teen ainult neist kohtadest kus olevatelt tegelastelt on võimalik mudagi õppida, kus on võimalik ennast tervendada ja kus need tegelased ei kuulu Orioni rahaimpeeriumi seltskonda, mis läbi rahamärkide niikuinii igas kodus pesitseb.
On terve hulk kohalikke teise sageduse seltskondi, kellele on teine kord mõnus külla minna, grill huugama panna ja igavikulistel teemadel vestelda, kahju muidugi, et enamik häid seltskondi ei salli vestlema üle paari inimese.
See ei kehti Orioni ahnepäitsude kohta, eriti aktiivsed on nad suurtel rahvakogunemistel, noh nagu näiteks kabalist Madonna kontserdil.

VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

03-08-2009 12:11
Postitus: #6

veel üks tegelane kes Deefa baasi jahtinud.
Oli aasta 1995 suvi (arvatavasti Juuli). Elasin sõbral külas suvilas, mis asub Laulasmaal. Selle ajani olin juba lugenud materjale ufode ja muu ebatavalise kohta 2 aastat. Iga kord kui ma sõitsin rattaga Keilast (oma kodust) Laulasmaale tundsin kuskil Klooga I pioneerilaagri ja II pioneerilaagri vahelisel piiril, et sisenen hoopis teise keskkonda. Paar nädalat hiljem käisime sõpradega Muugal, kus peaks olema Deefa maaalune baas. Seal tajusin sarnast keskkonda enda ümber. See ajendas mind edasi uurima, mis toimub Laulasmaal. Selleks võtsin kätte pendli ning hakkasin küsima küsimusi, millele sai vastata ja/ei. Tuli välja, et mingi sarnane
baas on ka Laulasmaa piirkonnas nagu Deefa baas. Ühel päeval tuli pähe mõte, et võiks kohtuda selles baasis olevate olenditega. Küsisin pendli käest, kas see on võimalik. Vastus jaatav. Nad lubasid mul ise kohtumise päeva ja kellaaja määrata.
http://www.hot.ee/taurpi/My_Eso/ipildid.htm
HUGOTH
Veteran

03-08-2009 12:15
Postitus: #7

Kunagi sai ühe tegelasega juttu aetud, kes viibis nn defa baasis. Tema jutu järgi asb see baas hoopis tallinna lahes.Nad võivad oma sõidukid üks puha milliseks riistapuuks muuta,vastavalt olukorrale. Need olid küll inimese moodi. Temale näidati seal paljusi asju ja hiljem toodi jälle samat teed tagasi. Minule tundus ta natuke küll imelik olevat, see kuidas ta rääkis ei olnud nagu temale omane. Kusagil ajakirjas oli sellest hiljem pikk jutt. Meriväljal olen ise palu kordi olnud ja ole kõigega enam vähem kursis. Muugal ei ole olnud sellepärast ei oska midagi kindlat ütelda. Teinepool meriväljast on toompeal ja nad liiguvad teineteise suunas.
Müstik
Shambalas

03-08-2009 12:22
Postitus: #8

Täitsa huvitavad pildid!
Kes siin foorumis rääkiski, et vaimolendeid ei saa pildi peale?
Huvitav, mida näevad meediumid punase laigu ja läbipaistva punase kera asemel?

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Tom
Veteran

03-08-2009 12:25
Postitus: #9

Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
http://www.hot.ee/taurpi/My_Eso/ipildid.htm

Ei tea, kas tal on meelega need esimesed pildid seal sellised, mida kohe üldse tõsiselt võtta ei saa - ehmatamaks pinnapealseid inimesi ?

Või libastuski hulluse ja geniaalsuse vahel oleval piiril....

Kuigi võiks arvata, et ka Kaius saime ühe pildile : http://galerii.para-web.org/displayimage...m=17&pos=4

[Muudetud: 3-8-2009 Tom]

[Muudetud: 3-8-2009 Tom]

Anna teada: paravihje@gmail.com
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

03-08-2009 12:54
Postitus: #10

Tom, teie pildid Kaiust kubisesid tüüpidest, sellepärast me kohale vaatama läksimegi, tundub, et ka see pioneerilaagrite vaheline ala võiks üle vaadata, äkki aitad kaardiga, kus on pioneerilaagrid, mina neis olnud ei ole.
Kaiu omad korjavad midagi taimedelt, kolavad soos nagu töötaksid inimeste moodi põllul.

as-green
Tavaliige

03-08-2009 12:59
Postitus: #11

Tsitaat:Algselt postitas Tom

Kuigi võiks arvata, et ka Kaius saime ühe pildile : http://galerii.para-web.org/displayimage...m=17&pos=4

Tundub et pildil on isegi mitu objekti.
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

03-08-2009 13:15
Postitus: #12

Hugoth, paluks piirkonda kaardil, et tüüp imelik tundus võib täitsa reaalne olla, näha korraga mitut pilti on nii väsitav kui muudab käitumist. Kas merealusest osast ka Paradoksis juttu oli, ise enam ei mäleta täpselt,
tegu muidugi kujumuutjatega kes võivad oma välimuse ükskõik milliseks vaatajale sobivaks kujuks muuta.
Riegel
Tavaliige

03-08-2009 13:31
Postitus: #13

Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Täitsa huvitavad pildid!
Kes siin foorumis rääkiski, et vaimolendeid ei saa pildi peale?
Huvitav, mida näevad meediumid punase laigu ja läbipaistva punase kera asemel?

Ei ole ma küll meedium, aga minuarust näevadki nad välja keradena või ketastena ja eriti kirka ja puhtavärvilised. Isiklikult arvan, et kõrgemal tasandil ( kõrgema energiavibratsiooniga) olendid on puhtal kujul valguskerad või laigud, aga kui soovivad, võivad mõtte jõul võtta ükskõik mis kuju.
Ise olen näinud oma kodus valguskera, mis tunni jooksul muudkui paisus, mille diameeter oli lõpuks umbes 3 m. Ketas nägi välja nagu fotodel olevad orbid või kuidas te neid siin foorumis nimetate. Aga ketta ääreala oli täis tikitud hieroglüüfe või ruunimärke, mis sätendasid nagu peegel. Kui ketas hakkas kahanema, siis ta nagu tihenes ja keskmises osas tekkis inimkuju, nagu looteasendis inimene, kes hakkas liikuma mulle selja taha (õhus liikuma) Ja siis hakkas mul paanika, milles rikkusin kogu nägemise. Kujutis oli nii selge ja tõene, et küsisin oma mehelt, et kas ta ei karda. Ta vaatas mind kui hullu. :o

ViroShaman, Kui sa oma meediumiga kohtud kord taas, siis äkki küsid temalt arvamust, kas minu nähtu on talle ka kuidagi tuttav? See oleks mulle väga suureks infoks.
Celtic
ja sina pead kandma maailma

03-08-2009 13:37
Postitus: #14

Esiteks on nende nimi DE-FAH see aga paneb mind mõtlema et ega nad jehoovaga samast pundist pole. Igal juhul ei salli nad neid tüüpe kes kord aastas käivat "kepiga vastu ust tagumas" mingid tüübid uuralite tagant. Meiega nad aga kontakteeruvad kuna me pole uuralite tagant. Järelikult töötavad nende süsteemid kohaliku paguse pealt.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

03-08-2009 13:48
Postitus: #15

Näädsa, Celticu tegelik mina hakkab ka vaikselt kapist välja ilmuma, polegi see vaimude ja alienide nägemise asi nii hull, lihtsalt igaüks ei paku end söögiks pärast mida oleks tegelased nõus oma söögiga suhtlema.
Kohalikud on nad tõepoolest ja pikka aega siin ka elutsenud, mis edasi äkki Celtic kommenteerid.
Celtic

03-08-2009 14:10
Postitus: #16

einoh, eks iga asi omal ajal. Pole vaja nina kõikjale toppida. Lihtsalt hetkel lõid nii ilusa pildi üles et lihtsalt pidi vaatama. Koos minu ja de-fah'lasega istus lõkke ääres ka üks indiaanlane. Too pole mulle veel miskit kostnut.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

03-08-2009 14:41
Postitus: #17

Indiaanlast pead vist soomest otsima
robot
Tavaliige

03-08-2009 14:54
Postitus: #18

Kas tegemist on suure heinamaaga Muugal kus kuivenduskraavid ja lähedale jääb kalmistu?
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

03-08-2009 15:07
Postitus: #19

On ikka , kaart ju ka olemas, punasega kohal ring ümber.
robot
Tavaliige

03-08-2009 15:18
Postitus: #20

Tea nüüd kui para see on aga siis on see sama kurikuulus heinamaa kus sügisel käiakse psühhedeelseid seeni korjamas Smile
Celtic

03-08-2009 16:34
Postitus: #21

Kusjuures iga piirkonna psühhedeelised taimed lasevad kontakti saavutada esmajoones tolle kindla piirkonna eenergeetikaga, kus nad kasvavad. Seega poleks ime, kui sealse heinamaa seente tarbijad nonde tegelastega sina-sõprust peavad Laugh

HUGOTH
Veteran

03-08-2009 18:38
Postitus: #22

Kaardi peal on see koht,mis läheb toompea lossi juurde,kaitseliidu maja vastas,üle tee. Tee läks deefa baasi tallinna lahe alt,sest tükati oli tunnel läbipaistev ja meri oli selle lae all näha. Sedasi oli ka artiklis.
HUGOTH
Veteran

03-08-2009 19:52
Postitus: #23

Terve see nädal näitab REN TV Estonija saatesarja elust tulnukatest ja muust siin ....Osadel on kordus järgmine päev.
! osa just lõppes .
Nazz
Veteran

03-08-2009 21:28
Postitus: #24

Sai siis minul ja Monikal kah seal kohal ära käidud.
Huvi selle koha vastu paistab palju olevat. Ühe tuttava näo leidis sealt ja samuti läks sinna veel 2 autot.
Kohapeal oma silmaga ei näinud midagi. Tunnetuse kohalt oli küll kuidagi raske olla. Pidi võitlema, et meeled ärkvel hoida. Monikal aga oli täiesti vastupidi. Isegi tegi olemise paremaks, kui tal ennem oli.
Pilte sai kah palju tehtud ja järgnevad on need täheldusväärsemad pildid (olgu ära lisatud, et tagasi minnes sõitsime metsakalmistult veel läbi):
UFUNAUDID:
http://img442.imageshack.us/i/p7310015.jpg/
http://img262.imageshack.us/i/p7310068.jpg/

Surnuaed:
http://img526.imageshack.us/i/p7310070.jpg/
http://img262.imageshack.us/i/p7310075.jpg/

Viimase pildi eripära on see, et need kaks esimest puud paistavad nagu need oleks Photoshopiga sinna pandud. Samuti see koht millest pilti tahtsin teha. Mul läks 7 katset ja vaevu sain 2 pilti sellest. Teistel kordadel lihtsalt fotokas keeldus pilti tegemast. Vajutasin nuppu, fotokas fokusseeris, kuid pilti jäingi ootama.

[Muudetud: 8-3-2009 Nazz]
Celtic

03-08-2009 21:51
Postitus: #25

Ok. Sai nüüd pikem retk sinnakanti käidud, VironShamani õhutusel ja et kontrollida, ega too pilt mis ta vastutustundetult rippuma jättis, teistele ohtlik pole.
Ette rutates võin öelda, et ei ole.

Ühesõnaga. Tüüp, kellega mina juttu puhusin, oli umbes mulle õlast saadik, kõhna kehaehitusega, tumemusta krobelise kehakattega mis oli ühes tükis koos liibuva kapuutsiga. Kaaslaseks oli tal suht koht meetri pikkune koll, kes mulle millegipärast assotseerub krõlliga ja välimuselt meenutab toda rumalat koll-tegelinskit Muumioru lugudest (too väike ja pruunikarvaga).
Igal juhul räägiti mulle, et kord aastas käib nende "ukse" taga kaikaga koputamas mingi kamp tegelinskeid "Uuralite tagant." Ehk siis venelased. Neid nad lihtsalt eiravad, kuid on väga ärritunud nende segamisest kuna neil seal piiri taga olevat "mutmiljon deefat."

Olevat nad siia saabunud veidi enne viimase jääaja algust ning jäid paikseks peale seda, kui esimesed inimesed uuesti tagasi siia jõudsid. Nende baas on osa võrgustikust, mis kontrollib suuremaid energiasambaid. Ühtlasi toidavad need sambad nende süsteeme. Igas piirkonnas oma teatud kindla jõumustriga sammas, meie tunneme selle jõumustri alusel rahvuseid kuna inimesed kes elavad selle samba mõjusfääris omavad sama alateadlikku välja. Selle välja kaudu on võimalik ka nende tüüpidega ühendust saada ja seetõttu ei leia neid ka nood Uurali tegelased.

Too indiaanlane keda enne nägin lõkke ääres, väitis, et igal sambal on oma teatud kodeering ning kindel muster, eestlased olevat osanud juba enne kristlaste tulekut seda mustrit kunstis ja tarbes kasutada. Perevapid, suguvõsamustrid on meile tähtsad olnud sajandeid. Sama lugu olevat nende tootemitega. Oma tootemitel kujutasid nad samu mustreid, mida loeti mentaali teel nendest energiasammastest. Seetõttu oligi ta seal, et tuua sõnumit. Olevat mingi reaalselt eksisteeriv tüüp P-Ameerikast, kes hetkel elavat Austraalias ning astraalikatsetuse aegu olevat otsustanud minna uurima neid jõumustreid.

Minu mõtted aga rändasid tagasi rahvuse teema juurde. Kui rahvus loob selle ühisvälja, mille mustreid me omakorda tagasi oma alateadvusesse loeme, siis kui rahvus kaoks, kaoks ka too rahvuse energiasammas, pagus. Ning kui need sambad kaovad, kaob ka nonde baaside energiatoide. See aga sunniks deefalasi lahkuma meie planeedilt. Kes sellest kõige suuremat tulu saaks? Ega ometi need tüübid, kes lõid maailmareligiooni ning on tegevad ärimaailmas? (see viimane küsimus oli iroonia...)

PS. sellest rahvuse ja ühisvälja arengust hetkel sai kirjutatud veidi aega tagasi siin: http://vaatenurk.wordpress.com/2009/07/1...eestlased/

Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Deefa baasi projekt MGP 56 15,947 14-11-2013 18:11
Viimane postitus: Kristjan21
  Luusika baas donulme 140 37,011 12-05-2013 17:53
Viimane postitus: sootagune
  Deefa baasist (pika jutu teine osa) lahendused 45 9,698 27-07-2011 13:57
Viimane postitus: NelliN2
  Deefa baasi olemasolu tõestamine zzzxxxzzz 213 29,522 30-01-2011 21:21
Viimane postitus: Päikeseinsener

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog