Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zeitgeist - Addendum
#1
Vaatasin ka huvi pärast järje ära.
Millest siis see Zeitgeist Addendum räägib:
1. Kuidas kogu maailma majandus toimib ehk kuidas õhust raha tehakse.
2. Korruptsioonist, demokraatia illusioonidest, väljamõeldud terrorismist.
3. Tehnoloogiatest ja alternatiividest reostuste ära hoidmiseks kogu Maal jms. (The Venus Project)
4. Looduse üksusest (ei esine teistest sõltumatust).

Ei hakanud pikemalt välja tooma. Igatahes soovitan vaadata küll.
Vasta
#2
Tere, vaatasin inglise keelset versiooni "zeitgeist addendum", mis on nüüd vabalt netis vaadatav aadressil http://www.zeitgeistmovie.com/. Võin julgelt öelda, et see on üks parimaid filme, mida olen näinud. Filmis on esile toodud just need mõted ning hirmud, mis pole mulle kunagi rahu andnud. Olen selle filmiga täiesti päri. Soovitan kõigile vaadata ning teha omad järeldused .... "None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free." Van Goethe
Vasta
#3
Aga üldiselt leidsin ka mina filmist palju mõtteainet. Kui selline kontrolliv süsteem ka kehtib, siis selle kukutamiseks läheb sajandeid, asi toimuks järk-järgult, kuna see on lihtsalt liiga tugevalt kanda kinnitanud. Vaevalt on võimalik, et kõik inimesed soostuvad järsku oma funktsioone selle toimimises maha jätma. Ja kõigini see info lihtsalt ei jõua.

Muudetud: 8-10-08 kell 23:40:24 Flash
Vasta
#4
Closure, su link ei vii ühegi teemani.

Mulle tundus ta ka hea kokkuvõtlik film. Ma ei saa veel aru kas film oli tõesti nii hea või lihtsalt kriitiline hulk infot läbi töötatud, st karikas sai lihtsalt täis.
Mõtlesin, et nagu paljudes filmides räägitakse lihtsalt jälle alguses rahandus üle jne. Selle tegi see film küll selgeks.
Veenuse projekt ja ressursi- ja rahamajanduse kõrvutamine oli ka üsnagi huvitav.
Kuigi lõpus räägiti ühtsustundest kõigega jms, siis jättis film ikka natuke materjalistliku mulje. Ju see teeb filmi paljude jaoks söödavamaks, kui nii mõnigi samalaadne. Räägib kuidas maailma saaks muuta paremaks puhtalt tehnoloogia arengu pealt, kus tekkib küllus, kuid inimene ise jääb samasuguseks, lihtsalt süsteem mis inimese käitumist esile kutsub on teistsugune. Nt vähem vaesust = vähem kuritegevust.
Vasta
#5
Liikumine nagu teisedki. Liiguvad vastavate eesmärkide nimel.
Vasta
#6
Zeitgeist - Addendum 2008

Keda huvitab, siis laadisin eestikeelsete subtiitritega enda Youtube channelisse üles ka:
http://www.youtube.com/user/TheElderm#pl...5CE7F41C3D

[Muudetud: 7-21-2009 Elderm]
Vasta
#7
Kui kusagil leidub mõni asjalik ja argumenteeritud faktide ümberlükkamine, mida selles filmis presenteeritakse, siis võiks neid siia linkida. Tavaline väide on, et tegemist on n.ö. "mustkunstiga" - tundub tõene, aga ei ole. Samas ma ei ole suutnud leida mitte ühtegi arvamust, mis tõestaks, et tegu trikiga on. Päris põhjalikult olen otsinud. Ma ei mõtle väiksemaid ebatäpsusi või individuaalseid vaatenurki, mida isikud seal dokumentaalis tutvustavad, vaid midagi, mis konkreetselt põhitõed ümber lükkaks.
Enamus väiteid piirdubki mingi üldise naeruvääristamisega stiilis "haha, jamps". Muidugi ilusamini sõnastatult.
Oleks huvitav lugeda.
Vasta
#8
Kasuta otsingut, selle filmi kohta on juba teema olemas, minu mäletamist mööda oli seal isegi mõned arvestatavad vastuväited.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  FILM: "Zeitgeist. The Movie" Demoriel 88 44,720 21-05-2017, 16:38
Viimane postitus: Tyto Alba
  Zeitgeist: Moving Forward skip128 66 33,446 24-04-2014, 10:12
Viimane postitus: Antropovich

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat