Para-web'i kokkutulek 30. august - 1. september 2019


Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 2 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orioni grupi maavälised tehnoloogiad ja teised salastatud pr
Autor Sõnum
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,717
Liitunud: Oct 2007
14-02-2009 01:41
Postitus: #1
Orioni grupi maavälised tehnoloogiad ja teised salastatud pr
Valdamar Valerian © 1992

Sissejuhatus

See ettekanne koostati rohkem kui 9 tunnist videotest, isikuintervjuudest ja üksikutest kommentaaridest.
See on üles ehitatud lihtsale küsimuste ja vastuste vormile sõltumata sellest kes küsib ja kes vastab.
Selline vorm võimaldab ettekande hilisemas osas sisse tuua muid andmeid selles samas küsimuste-vastuste vormis. Andmed ei ole kontrollitud ega tõestatud, vaid on edasi antud nii nagu nad saabusid.
See ettekanne sisaldab infot järgneva kohta: Philadelphia projekt ehk projekt Vikerkaar, 1.-3. Phoenixi projekt, raadiosondi päritolu ja selle seosed Wilhelm Reichi tööga, valitsuse ilmastikukontrolliprogrammid ja salajane tegutsemiskava (agenda), Montauk Mind Control'i projektid, tuhandete ameerika laste tahtlik mõrvamine mõttekontrolli uuringute ja ajatunneli eksperimentide käigus, valitsuse ajatunneli projektid ja nende järgimine, kuidas Nicola Tesla ja Von Neumann aitasid kaasa neile projektidele (tegid koostööd), "märterlusklausel", mõttekontroll isikliku allkirja abil, tehnilised moodused planetaarse hologrammi ja Maitreiya efekti loomiseks, suletud ajasilmuse seletus, valitsuse aluspõhimõtted ja vangilaagrite ning orjatöö plaanid, projekt Uneskaneering (Dream scan), projekt Kuuskaneering (Moon scan), lendavad instrumendilaborid, projekt Mõistuselõhkuja (Mindwrecker), tulnukarühmad, kes on tuntud nime Kondrashkin all ning nende mõju USA valitsuse mõttekontrolli programmidele, Kamgol II ja Giza grupid, negatiivsed siiriuslased, Nõukogude skalaarrelvad, Orioni grupi manipulatsioonid, 6. põhirassi kehastused, telepaatiat põhjustavad narkootikumid ning nende kasutamine ja kasutamise mahasurumine, FAA ja nullaja (zero-time) generaatorid, Philadelphia projekti kõrvalarendused, Rahvusvaheline Atmosfääri ja Kosmose Liit (The International Aerospace Alliance), siirdamisseadme läbilõige, Wilhelm Reich ja mõttekontroll, Reichi orgasmieelses seisundis programmeerimine ja selle kasutamine USA valitsuse ja siiriuslaste poolt, Psii-korpus (Psi-Corp), tulnukate hingekaubandus, Montauk ja Antarese süsteemist pärit tulnukad, Leveronid, Elohimi Grupp, USA merevägi ja ajatunneli projektid, USA valitsus ja "hallid" (Greys), elektrooniline elutagamissüsteem, reptiililaadsed humanoidid, uute eluvormide massiivne hulk kosmoses pooluste kohal ja nende seotus gripiepideemiate, AIDSi ja NSAga, maglevi rongid ja USA maa-alune tunnelite võrgustik, inimese puuduvad/ kadunud geenid (pikaealisuse geenid), mahamaetud kosmoselaev ja tulnukate tehniline arhiiv Giza püramiidi all, tulevane uus raha, "must aadelkond", Nordic-tulnukate vasel põhinev siniveri ja füsioloogia, kloonimistehnoloogia ja tehisinimeste arendamine ja poliitilised asendamisprogrammid, Lähis-Ida olukord, USA kongressi teadlikkus narkootikumide ja tulnukate programmidest, MIB (mehed mustas), USA sõjavägi ja mustade helikopterite väeosad, valitsuse mobiilne mõttekatkestuse (segaduse) tehnoloogia, Orioni grupi olemus ja eesmärgid, inimrassi 4. sageduse muundamine, geoloogilised muutused, Siiriuse mõttekontrolli tehnoloogia...

Intervjuud küsimuse-vastuse vormis.

Milles te tahaksite alustada?
Alustame siis Phoenixi projektiga.
See projekt sai oma alguse Philadelphia projektist, mida arendas merevägi 1930ndatel ja 1940ndatel aastatel.
Philadelphia projekti eesmärgiks oli teha sõjalaevad nähtamatuks.
Ja ühel päeval õnnestus saata laev hüperruumi. Kuid tekkis terve rida erinevaid probleeme laeva meeskonnaga. See projekt oli nii ülisuur õnnestumine kui kolossaalne läbikukkumine.
Võeti vastu otsus panna projekt edaspidisteks paremateks päevadeks kalevi alla.
1947. aasta paiku otsustati seda projekti uuesti jätkata ja ta anti üle Brookhaveni laboratooriumile (Brookhaven National Laboratories) kuhu kaasati Dr. John Von Neumann oma seltskonnaga.
Esimesest Phoenixi projektist tekkis ühe haruna stealth tehnoloogia... Projekti käigus loodi rida eksootilisi kompaktseid energeetilisi mänguasju (energetic little toys), raadiosondide näol.

Mis oli raadiosond (radiosonde)?

Kõikidel piltidel kujutab ta endast väikest valget karbikest, mis kinnitati meteoõhupalli külge ja lasti õhku. Valitsus teatas ,et nende pallidega koguti andmeid ilmastiku kohta. Saatjas kasutati väga erisugust impulssmodulatsiooni. Enamikul juhtudel kasutati kandelainena CW (continous vawe) ostsillaatorit, mida moduleeriti impulssignaalidega.
Seade osutus väga efektiivseks el energia konverteriks eetrienergiaks (etheric energy).
Hiljuti hakkasin ma kollektsionerima neid raadiosonde ja mulle pole kätte sattunud mitte ühtegi nende satjate vastuvõtjat.
Uurisin välja et kõik need seadmed olid projekteeritud Brookhaven National LAB-is.
Küsitledes endisi Brookhaveni kaastöölisi kes kasutasid sonde selgus, et seadme esialgse konstruktsioon pärineb Wilhelm Reichilt.
See tõstis järsult minu huvi teema vastu, teatavasti andis Reich 1947 aasta paiku USA valitsuse käsutusse seadme millega sai ilmastikku juhtida.
Huvitav kogu selle seadme kasutamise juures on see et hiljem hakati kasutama sama seadet mõttekontrolliks.


[Muudetud: 2-15-2009 VironShaman]

[Muudetud: 2-22-2009 VironShaman]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Liine
Vana kala

Postitusi: 489
Liitunud: Sep 2008
14-02-2009 19:04
Postitus: #2
 
Tänud. On hea teada, kuidas "asju" ametlikult nimetatakse.

Chaos Control. WW Uniwersumi parimas strateegiamängus osaleja.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
14-02-2009 19:24
Postitus: #3
 
Palju siin antud märksõnad on juba varem mujal olnud ,põhiliselt venekeelne materjal. Sest siis oli mul nendele lihtsam juurdepääs.Nüüdseks on need kohad likvideeritud.Siis valitses n-liitu tegelikult paramafia.Muu oli selle varivalitsus. Need jõud valitsevad maailma tänini ega ole kuhugi kadunud.Muidugi on huvitav seda materjali koos lugeda, siis saavad ka teised teada, mis tegelikult toimub siinilmas. Kuigi praegugi toimub topelt mäng.Iga üks peab ise oma tõe leima sellest info kuhjast. Ma vaatan.kui siinsest midagi puudu jääb lisan omalt poolt ka puuduva osa.Seniks head ajude ragistamist....
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,717
Liitunud: Oct 2007
14-02-2009 22:00
Postitus: #4
 
Eks ma vaikselt tõlgi nende jaoks kel inglise ja vene keel parimal moel käpas pole, vene keelne tekst näiteks ei sisalda sedasama sissejuhatust ja tekste võrreldes juba esimesel leheküljel jäetud tõlkimata üks oluline lause mis muudab kogu lõigu sisu ja mõtte, toon keele valdajatele originaallingid ära ja ise loodan vaikselt tõlkida.
Võtsin tõlkimise ette noorematele , sest tunda on, et keegi üle paarilauselist teksti ise toota ei viitsi ja panevad üles lihtsalt ingliskeelseid tekste või linke, millest jälle mina eriti aru ei saa, sest vanasti polnud inglise keelega midagi teha, pigem Saksa keeles oli huvitavaid asju ajakirjades..
Mõlemad viited on üleval ka ühes teises teemas, kuid ei kutsunud esile ühtki kommentaari, järelikult ei pääsetud mõttele ligi.
http://orionmontauk.narod.ru/
http://users.rcn.com/zap.dnai/orion.htm
Materjal tundus äärmiselt huvitav eriti ameeriklaste valmisehitatud kontsentratsioonilaagrite ja kirstuvirnade taustal ühes teemas seoses nende ilmumatajäänud kosmoselaevadega.
Üldiselt on vene UFOmaterjali meeletult palju, aga ma ei suuda vene keelde tõlgitud nimedele anda normaalset kuju tagasi ja seetõttu lihtsalt ei võta seda ette.
Ka kõik Eestit puudutav varasem osa on ju olemas ainult vene keeles.
Eks ma siis vaikselt nokitsen tõlkida, Hugoth aga saab kohe oma uudishimu rahuldada.
Head sõbrapäeva seltskonnale.
Tesla zero time generaator
http://community-2.webtv.net/SkyVessel/0time/
http://www.youtube.com/watch?v=cx3VTkbnRtI
http://www.youtube.com/watch?v=_zBBu3LDIbU

[Muudetud: 2-15-2009 VironShaman]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
sala
Tavaliige

Postitusi: 104
Liitunud: Dec 2008
14-02-2009 22:57
Postitus: #5
 
Ülimalt huvitav teema on jälle tulemas. Tänan juba ette.
Proovisin inglise keelset varianti automaatselt tõlkida, ma ei tea kas sellest mingit abi on aga google autotõlge on selline: http://translate.google.ee/translate?pre...l=en&tl=et
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
troodon Eemal
ilge reptiloid

Postitusi: 324
Liitunud: Dec 2007
15-02-2009 12:32
Postitus: #6
 
Mis lainepikkused need 403 MHz ja 1680 MHz on? Kas need amatöörraadiovastuvõtjaga on kuuldavad? Mis seal kuulda oleks?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
15-02-2009 13:43
Postitus: #7
 
Amatöörraadio on 432-434MHz. Kui on lairiba vastuvõtja, siis saab neid kuulata. Osadel jaamadel on lai riba kus kuulata 430-470MHz. Tööliigi saab samuti valida. On olemas ka lairiba vastuvõtjad, mille sagedusriba jookseb kuni 2,4GHz. Kui võimalust on võite proovida kuulata neid sagedusi.

[Muudetud: 2-15-2009 HUGOTH]

[Muudetud: 2-15-2009 HUGOTH]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tehnoloog
Veteran

Postitusi: 958
Liitunud: Mar 2007
15-02-2009 14:38
Postitus: #8
 
Tsitaat:Algselt postitas troodon
Mis lainepikkused need 403 MHz ja 1680 MHz on? Kas need amatöörraadiovastuvõtjaga on kuuldavad? Mis seal kuulda oleks?
Lihtne valem, lainepikkuse meetrites saab kui 300 jagada megahertsides antud sagedusega.

403MHz on mitmesuguste vastuvõtjatega (skanneritega) või isegi mõne
laiendatud funktsioonidega käsiraadiojaamaga kuuldav,
1680MHz kuulamiseks on ilmselt vaja mõnda paremat mudelit.

Mida ja mis sagedustel üldse kuulatav on, saab vaadata sagedusplaanist:
https://www.riigiteataja.ee/ert/get-atta...?id=856489
Seal lk. 62, 63 ja 88 on eelmainitud sageduste kasutamise kohta -
ka meil on need antud kasutamiseks raadio-meteoroloogiale
(nagu nt. ilmasondid-õhupallid seda on). Raadiosageduste eraldamine
käib rahvusvaheliste kokkulepetega, siia üks näide ühest teisest riigist:
http://www.radiospectrum.cz/eng/g400me.html

Lisaks veel pilt ja natuke andmeid ühe "ilmapalli" kohta:
http://www.alma.nrao.edu/development/sit.../IS5A2.pdf
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,717
Liitunud: Oct 2007
16-02-2009 03:12
Postitus: #9
 
Hakkasin selle Reichi tausta uurima ja tuli välja vägagi värvikas kuju, eriti huvitav on firma, kes müüb neid Orgonigeneraatoreid tänapäeval ja üsna soolase hinna eest ilma selgitamata, et nad paralleelselt ka midagi muud teevad kui paremat enesetunnet, ühesõnaga ostad oma raha eest endale aparaadi mis hakkab tegelema sinu mõttekontrolliga aparaadi valmistajafirma huvides.
http://www.orgon.org/cando.html
Kardan et kogu tehnilist jura pole eriti mõtet tõlkida, kel huvi võib originaalist lugeda, tõlkida tuleks ainult asja sisuline kokkuvõte, tuuseldasin terve õhtu selle meteosondi kallal ja ei jõudnudki kaugemale kui toortõlkeni paberile, homme jätkan.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
hullkeel
Tavaliige

Postitusi: 107
Liitunud: Nov 2006
17-02-2009 09:59
Postitus: #10
 
Vabandage mu rumalat küsimust, aga mul jäi kahe silma vahele, et kes see vend on üldse selline? Et kellega see intervjuu tehtud on? Muidu lugesin kogu intervjuu läbi ja kui see müstifikatsioon-fiktsioon ei ole siis on see päris huvitav. Kuigi, kogu see ajas rändamine on ikka liiga sürr teema veel tänast tehnoloogiat vaadates ja et seda nii labaselt teostada saab (mõttejõud ja mingid generaatorid jne), eriti veel teise maailmasõja ajal, seda ei taha ma mitte kohe uskuda.

[Muudetud: 2-17-2009 hullkeel]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
17-02-2009 12:07
Postitus: #11
 
Asi pole selles mida SINA (või kes iganes) tahad või mida sa ei taha uskuda - asjad on olemas ning nähtused siin maailmas toimuvad sellest olenemata.

Kui mingit ajaliini muutust soovib (või eeldab selle toimumist kas siis OMA tahte järgi või lähtuvalt valedest mis neile ette söödetud) piisav hulk ISIKUID siis on võimalik selle muutus.

Universum on ENERGIA - inimese aju toodab energiat oma tegevuses. Iga hulk energiat on võimeline mõjutama igat hulka energiat - kõik sõltub sellest kui tugev on mõju kas ühes kindlas punktis ruumis või punktis ajaliinil ja kui tugev või suur on mõjutuse tagajärg. Inimene üldjuhul hetkel ei ole teadlik oma suutlikusest Universumit või selle osi mõjutada. Kuskil 20 grammine kivike suudab vales kohas, valel hetkel veoki ratta alla jäädes põhjustada selle paiskumise teelt välja tappes nii inimese või mitu ning põhjustades palju kahju. Nagu ütles Archimedes - asi on toetuspunktis.
Seega - ideeliselt ei tohiks olla sellel väitel (, et suudab mõttejõul mõjutada Universumit) põhimõttelist vastuolu - küsimus ju jääb vaid kui kaua ja kui tugevalt.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Liine
Vana kala

Postitusi: 489
Liitunud: Sep 2008
17-02-2009 14:25
Postitus: #12
 
... ja kui kaugelt (H)

Chaos Control. WW Uniwersumi parimas strateegiamängus osaleja.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,717
Liitunud: Oct 2007
17-02-2009 15:44
Postitus: #13
 
hullkeel, sa ei lugenud esimest postitust-sissejuhatust, seal on otse öeldud, et materjali mugavamalt esitleda, on eri vastajad pandud ühe nimetu vastaja alla.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
18-02-2009 09:33
Postitus: #14
 
Meil on siin ka ühel inimesel elektriline aparaat,mis on samuti valmistatud nende tehnika järgi. Töö põhimõte seineb x sagedusel ja impulss reziimil. kASUTI VENE SÕJAVÄES. Teed endale !0 korda 8 minutilist seanssi ja oled kõrgvererõhu tõvest lahti. See on nüüd vene toode.Millegi pärast ei taheta selle seadme levikut propageerida,kuna kaob vajadus vastavate ravimite järgi. Ravimifirmad jäävad lihtsalt oma kasumist ilma. Pidi olema ka muid analoog seadmeid muude hädade raviks.Uurin seda veel edasi. Teistele ka natuke mõtlemist....
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Riegel
Tavaliige

Postitusi: 190
Liitunud: Jul 2007
18-02-2009 11:11
Postitus: #15
 
Kas ka Sirje Gabriel´i mikrolaineresonants aparaati saaks siia alagruppi liigitada?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,717
Liitunud: Oct 2007
04-03-2009 13:11
Postitus: #16
 
Leidsin ühe järjekordse lingi uhuundusele.
Aigar säde oli seda vist oma kodulehele tõlkinud aga nüüd link ei tööta.
http://www.metatech.org/blue_planet_proj...earch.html
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,717
Liitunud: Oct 2007
04-03-2009 13:24
Postitus: #17
 
See peaks huvi pakkuma zedile Iraagi sõja tegelik põhjus pole nafta, vaid Baabüloni väliskontaktid tulnukatega ja Iraagi Saddami kontaktid nendega, zedil oli vist õigus kirjeldades Antarktise pommitamist.
http://www.exopolitics.org/Study-Paper2.htm
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
04-03-2009 22:14
Postitus: #18
 
Igaks juhuks tõmbasin terve lehe alla. Kui tarvis panen kogu info mälupulga peale, siis saab igaüks seda omale kopeerida. Samuti tegin koopiad ka mujale.
Ma vaatasin, praegu on kõik materjal veel lingi peal olemas.

[Muudetud: 3-4-2009 HUGOTH]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,717
Liitunud: Oct 2007
05-03-2009 00:13
Postitus: #19
 
väike näide paper 4 jast metatech.orgist otseselt antarktika lahingust admiral Byrdiga
There are two sub-groups that can be identified in the testimonies of those having had contact or witnessed
evidence of ETs in the Protective Parent category. The first is an on-world presence of humanoid races that
have historically assisted humanity in its evolutionary development. Such a race has been argued by a
number of authors to be the remnants of the ancient Lemurian and Atlantean civilizations that established
large crystalline cities inside the Earth’s crust after abandoning their cities/civilizations established on the
Earth’s surface. [39] In a secretive flight to the Artic Ocean in 1947, Admiral Richard Byrd reported in his
diary – whose veracity continues to be debated [40] - of an encounter with a tall Nordic looking race in a
subterranean city under the North Pole in which the following conversation occurred with the city’s leader:
'We have let you enter here because you are of noble character and well-known on the Surface
World, Admiral' … you are in the domain of the Arianni, the Inner World of the Earth…. Admiral,
I shall tell you why you have been summoned here. Our interest rightly begins just after your
race exploded the first atomic bombs over Hiroshima and Nagasaki, Japan. It was at that
alarming time we sent our flying machines, the "Flugelrads", to your surface world to investigate
what your race had done…. You see, we have never interfered before in your race's wars, and
barbarity, but now we must, for you have learned to tamper with a certain power that is not for
man, namely, that of atomic energy. Our emissaries have already delivered messages to the
powers of your world, and yet they do not heed. Now you have been chosen to be witness here
that our world does exist. You see, our Culture and Science is many thousands of years beyond
your race, Admiral.' [41]
Strictly speaking, this sub-group is not extra-terrestrial in origin but simply a sub-terrestrial humanoid race
that is genetically linked to humanity. A number of archeologists/historians believe that these ancient
advanced races are the basis of numerous myths concerning the intervention of mysterious ‘white
brothers/gods’ in the development of civilization around the planet. [42] The Aztecs and Incans, for example,
at first believed that the Spanish Conquistadores were their returning ‘white brothers/gods’. These
sub-surface Lemurian cities continue to interact with ET races, have advanced technology and assist humanity
in dealing with its myriad social, economic, political and environment problems. Sources describe the
pyschotronic crystal technology used by these Lemurian sub-surface cities, and the efforts to promote this
technology for peaceful purposes. [43]
http://www.exopolitics.org/Study-Paper-4.htm

[Muudetud: 3-4-2009 VironShaman]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tehnoloog
Veteran

Postitusi: 958
Liitunud: Mar 2007
05-03-2009 05:31
Postitus: #20
 
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
... Aigar säde oli seda vist oma kodulehele tõlkinud aga nüüd link ei tööta...
Ehk olid ajutised serveri tõrked, aga nüüd küll töötab.
Link .pdf-failile on selline:
http://aigarsade.com/tulnukad/Sinise_pla...rojekt.pdf

Selle inglisekeelse pealehel on keeleoskajale huvilisele
väga põnev ja suur lingikogu koos lühitutvustustega:
http://www.metatech.org/index.html
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,717
Liitunud: Oct 2007
05-04-2009 22:49
Postitus: #21
 
Venelased tegid huvitava filmi küsimusest, miks kuuekspeditsioonid lõpetati ja keskenduti kaitsesüsteemidele ümber maa.
http://rutube.ru/tracks/482634.html?v=14...a3959ab8ee

[Muudetud: 4-5-2009 VironShaman]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Paavo
Uustulnukas

Postitusi: 14
Liitunud: Feb 2008
11-04-2009 16:39
Postitus: #22
 
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Venelased tegid huvitava filmi küsimusest, miks kuuekspeditsioonid lõpetati ja keskenduti kaitsesüsteemidele ümber maa.
http://rutube.ru/tracks/482634.html?v=14...a3959ab8ee

[Muudetud: 4-5-2009 VironShaman]

Ameeriklased lõpetasid Kuu-lennud Lyndon Johnsoni sotsiaalprogrammi pärast, mis muud sfäärid rahast tühjaks imes.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,717
Liitunud: Oct 2007
11-04-2009 17:56
Postitus: #23
 
Aga see ei vasta ju küsimusele miks venelased oma programmi kokku tõmbasid, olid ju neil automaatsondid ja kuukulgurid valmis, kas filmi vaatasid?
Äkki on need tegelased kuul teisest rassist kes ameeriklaste valitsusega koostööleppe teinud hallidega (Orioni tulnukrass, kes maad ja inimkehasid püüab omale sobitada,) koostööd ei tee.
Siis pole midagi imestada kui hallide ufolaevad saatsid iga lendu kuule ja tagasi, ühe laevaga ju tehti üks null ka.
Vaata esimest teksti ja loe hoolega läbi.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Paavo
Uustulnukas

Postitusi: 14
Liitunud: Feb 2008
11-04-2009 19:14
Postitus: #24
 
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Aga see ei vasta ju küsimusele miks venelased oma programmi kokku tõmbasid, olid ju neil automaatsondid ja kuukulgurid valmis, kas filmi vaatasid?


Venelased ei suutnud oma raketile N1 luua F-1 rakettmootori vastet ja kasutasid selle asemel suurel hulgal (30 N1-l vs 5 Saturn V-l) väiksemaid mootoreid, mis viisid tasakaaluprobleemideni. N1 raketti ei suudetudki töökorda saada, neljast katsetusest kukkusid kõik neli täielikult läbi - rakett hävines igal katsel juba enne esimese astme eraldumist.

Ajaks, mil N1 raketi arendamisest lõplikult loobuti, oli Nõukogude Liidu majandus hakanud alla käima ja uue raketi loomine polnud mõeldav. Meenub ehk mõiste "stagnatsioon".
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,717
Liitunud: Oct 2007
18-05-2009 20:35
Postitus: #25
 
kes ütleb mis siin vale mis õige, tundub et hallide poolt toodetud.
http://www.liveinternet.ru/users/amayfaar/post99101871/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog