Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Võtame kontrolli üle
#1
Alati on jutud sellest kuidas kuskil keegi korraldab ning kuskil on mingi paralleelmaailm ja tulnukad ning muidugi mõista replikaanid, rääkimata hallutsinatsioonsetest maailmadest meie ümber (Grahami viimase aja suur avastus(i)). Pidevalt toimub nende uurimine, mingis kartuses mis jagunevad enamasti kaheks:

1. Hirm
2. See on olemas aga seda pole tõestatud seega kahtlane = hirm, teised jälle kardavad, et äkki ongi tõde.

Kui võtta omaks, et kosmoses (makro, mikro) on tohutult rohkem asju millest me üldse aru saame, siis pole hirmust eriti kasu, sest hirm sööb meid muidu ära. Tuleb võtta asju lihtsalt teadmiseks ning olla selgelt enesekindlamad kui me oleme. Hea näide on "Silmarillionis", kus arutletakse inimeste üle ning inimeste kohta imestatatakse, et nad on soositud, sest nad on surelikud! Surelikkusel on oma väärtus, sest siis oled sunnitud tegutsema. Täpselt sama jama kohtab pidevalt Eestis, kus kogu aeg inimesed ootavad midagi ning arutavad ja arutavad otsides Ericsoni, või midagi materiaalset, samas paraku eksis meie armastatud Lennart mitmes asjas, sest oli edev - eesmärk pole olla edev vaid tegus - mida ta tegelikult oli - respekt!
Ma arvan, et Paraveeb on just hea koht ning seltskond, kes teadvustaks endale, et kõik need "para" asjade tähelepanekud peaks lähtuma taotlusest, et meie ümber on asju aga me mitte ainult ei pane neid tähele, hullem veel et kardame, vaid kasutame neid ära ning need on just need asjad, mis teevad meid tugevamaks ja osavamaks ning just meie oleme need, kes kontrollime seda kõike, mis toimub - oleme loomeinimesed, kunstnikud siin Maailmade rägastikus ning tasapisi, nagu juba muiste, hakatakse meid järjest rohkem tähele panema ning järgmise asjana ootamatult oleme otsustajate ning "vanemate" seas, olgugi et pole just nii vanad nagu arvatakse wink.

Seega, tuleb taastada enesekindlus ja väärikus ning kõik ümbritsev koondub selle enesekindluse ja väärika ümber.

Küll ma nüüd ütlesin(H)
Vasta
#2
Sihukese pealkirja pärast on sul varsti KAPO uksetaga.wink
Vasta
#3
Põhimõtteliselt on sul õigus. Vaja oleks revolutsiooni, aga mitte relvadega ega laulvat vaid vaimset revolutsiooni. Tegelikult on see vist juba alanud.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas FISH
Sihukese pealkirja pärast on sul varsti KAPO uksetaga.wink

Sellega on vist nii, et saladusi pole olemas, on olemas vaid teadmatus, seega kõik mis meelel ja keelel on nii kui nii avalikus ilmapildis ja kes oskab, kasutab igavikku, kes seda ei oska, kasutab nuhkvara või mikrofoni ja lintmakki.

KAPO kasutab ilmselt kõiki võimalusi ja küllap hoiab ka siinsel foorumil tasapisi silma peal wink
Vasta
#5
See on kahe otsaga asi.Ühed on need, kes musta töö ära teevad,teised, kes tegelikult tüüri juurde saavad. Olen ühe sellise sellise asjaga seotud ja tean täpselt,kuidas asjad tegelikkuses käivad. Mitte nii nagu meie seda arvame ja tahame.Praegused sündmused näitavad seda,et me ei ole veel päris põhja jõudnud.1vabariik oli selle ajaga juba ennast üles upitanud aga praegune lnn vabariik lastakse millegi pärast hoopis põhja.Sellist riiki me küll ei tahtnud. Kõik on müüdav ja ostetav, riigist on ainult tegelikult nimi jäänud veel alles, see on kõik.Ja mis vaimsust te veel tahate saada Sellise õpetuse ja kasvatuse korral,kus kõik tomub võlts naeratuse saatel.Vaadake natuke avatud silmadega ringu, siis näete ise, mis tegelikult siin toimub.Me oleme siin ainult väikesed mutrid suures mängus.Head tuuleveskitega võitlemist......
Vasta
#6
http://uus-riigikogu.blogspot.com/
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
http://uus-riigikogu.blogspot.com/
Lugesin seda aga eelistaks kommenteerida ikka siin para-webis.
Tsitaat: Erinevad poliitilised jõud on pakkunud välja oma lahendusi. Alates Stalinist, Leninist minnes Hitleri juurde ja ei tasu ka unustada teisi poliitilisi suurkujusi. Milles on olnud nende ebaõnnestumise peamised põhjused ? Minu arvates selles, et pole suudetud näha vajadust muuta süsteemi PÕHIMÕTET ja on piirdutud ainult kosmeetiliste muudatustega.
Minule tundub ka see uus-riigikogu suht kosmeetilise muudatusena. Küll leidub ka pakutud variandile oma Lenin või Hitler(või nende rahastaja) kes oskab süsteemi ära kasutada. Uus ajastu ei peaks lähtuma poliitilistest jõududest, nende aeg on möödas. Uus maailm peaks välja nägema nii nagu seda nägi John Lennon:
Tsitaat:Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace...
Vasta
#8
Lennon oli vana Tavistocki product ja see kajastus ka tema muusikas ning lüürikas - kahjuks...

Liites selle süsteemi tänase tehnilise seisuga peaks olema piisavalt kindel, et Stalini taolised ei suudaks kardinaaselt võimu haarata. Sellised asjad kui blogosfäär ja muud tehnilised saavutused mis viivad info kiiresti ja tihit isegi liigse detailsuseni inimesteni annab päris hea eelkontrolli selliste isikute eesmärkidest.

Võtaks näitena selle USA Obama (http://leitud-lood.blogspot.com) - isik on täiesti sobimatu oma kohale nii seaduslikult (ei täida Põhiseaduslikke nõudeid) kui ka poliitiliselt (hullemat marksisti annab otsida USA poliitikast), kuid tänu kindla kliki kontrollile meedia üle tehakse tast President. Ja seda vaatamata sellele, et on miljonid inimesed (isegi neegrid USAs endas) protestivad selle vastu ja, et netis on saada pea KOGU info mis näiteab tema tühisust.
Seega - kui KÕIGIL oleks pääs info juurde siis kaoks ära selline üldine lollitamine. Riigikogu hoiab silma peal Valitsusel (nii nagu TEGELIKULT peaks) ning ülejäänud detailid on ära toodud blogis.
Tean, et asi natuka toores kuid peale kokku tulekut peaks mul ajaga natuke kergem olema ning üritan asja täiendada ja paranda põhiliselt detailides.
Vasta
#9
No nii naiivikud, millal siis maailmarevolutsioon pihta hakkab?
Vasta
#10
hommikul kell 4:38

ole kindlasti "kohal"(hyes)
Vasta
#11
Ma ei mõtlegi revolutsiooni traditsioonilises mõttes. Võib-olla olen jah naiivne aga mulle tundub, et vaimselt on mingi nihe juba tekkinud. Vaadake kasvõi para-webi kasutajate hulka ja postituste arvu. Ka laulev revolutsioon tekkis järsult, esmesed märgid 1987 ja mõni aasta hiljem oli maailm muutunud. See on minu isiklik arvamus aga tundub, et mingi muutus tekkis ka aastal 2008. Sellepärast arvangi, et mõne aasta pärast elame teistsuguses maailmas.
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas sala
Ma ei mõtlegi revolutsiooni traditsioonilises mõttes. Võib-olla olen jah naiivne aga mulle tundub, et vaimselt on mingi nihe juba tekkinud. Vaadake kasvõi kommunistliku partei liikmete arvu . Ka maailmarevolutsioon tekkis järsult, esmesed märgid 1905 ja mõni aasta hiljem oli maailm muutunud. See on minu isiklik arvamus aga tundub, et mingi muutus tekkis ka aastal 2008. Sellepärast arvangi, et mõne aasta pärast elame kommunistlikus töölisparadiisis.

FIXED!

wink
Vasta
#13
Minu mõte oli mitte võim teiste inimeste üle vaid iseenda üle. Kui oled võitnud iseenda, siis hakkad tasapisi oma sammusid seadma ning ei pea kartma tonti ega elevandi lonti, ka igasugused olendid ei tiku ligi, sest saad tasapisi hirmust vabaks.
Ilmselt on samasugune lugu teistes võnkesagedustega keskkondades mis meil, et kui kardad koera, siis eritad hirmu ja koer tabab selle kohe ära ja näitab hambaid, halvimal juhul tuleb hankida uued püksid. Kui sa aga koera ei karda, siis hakkab tema sind kartma või austama või ei tee sust välja. Igasugu negatiivse energiaga on sama lugu.

Seega Võtame kontrolli üle - iseendas.
Vasta
#14
to sputnik

Vahet pole milliste pöördeliste aegadega võrrelda, eks neid olnud teisigi. Aga mingit maailmarevolutsiooni ei tule. Inimesed hakkavad aru saama, et on elatud mingis illusioonis ja nagu Rein just ütles - võtavad iseendas kontrolli üle. See hakkabki maailma muutma. Sellepärast nimetasingi seda vaimseks revolutsiooniks. Vabandust kui see sõna "revolutsioon" ärritas või segadusse ajas.
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas Sputnik
Tsitaat:Algselt postitas sala
Ma ei mõtlegi revolutsiooni traditsioonilises mõttes. Võib-olla olen jah naiivne aga mulle tundub, et vaimselt on mingi nihe juba tekkinud. Vaadake kasvõi kommunistliku partei liikmete arvu . Ka maailmarevolutsioon tekkis järsult, esmesed märgid 1905 ja mõni aasta hiljem oli maailm muutunud. See on minu isiklik arvamus aga tundub, et mingi muutus tekkis ka aastal 2008. Sellepärast arvangi, et mõne aasta pärast elame kommunistlikus töölisparadiisis.

FIXED!

wink

=Joke( notice the wink )(muidugi, eks siingi ole väike varjatud viide)

http://www.minut.ee/article.pl?sid=09/01...ode=nested =reality

Tsitaat:Algselt postitas sala
to sputnik

Vahet pole milliste pöördeliste aegadega võrrelda, eks neid olnud teisigi. Aga mingit maailmarevolutsiooni ei tule. Inimesed hakkavad aru saama, et on elatud mingis illusioonis ja nagu Rein just ütles - võtavad iseendas kontrolli üle. See hakkabki maailma muutma. Sellepärast nimetasingi seda vaimseks revolutsiooniks. Vabandust kui see sõna "revolutsioon" ärritas või segadusse ajas.

Ära muretse sõnad helendaval ekraanil ei tee mulle kuigivõrd haiget. Smile
Vasta
#16
Tundub, et vana hea ütlus Juudasele, et jõuad kolm korda mind enne kukke reeta on ikka hästi üteldud.

Island, Iirimaa, USA - eks ole eestlased ju hiljutistel aegadel salamisi üldiselt mingis sisemises olekus, mis tuleneb üldisest foonist neid kiitnud ja kadestanud. Tegelikult on kolm ikka lliiga vähe, mis vähe. Mida me veel eriliselt silmas peame? Dubai oma totrustega ehitada, mis iseenesest on hea narrus! Ainult mõned aastad tagasi rääkisid turismigurud ja toitlustustegelased väimustavalt Lätist. Soome on me alatine iidol. Rootsist tuleb raha. Norras on fjordid ja nad on rikkad. Taanlased on muhedad ja kuradi rikkad. Islandil on ju "tõesti" eestlaste unelm - teed rahulikult oma muusiku asju ning Sulle makstakse arusaamatult palju selle pisikese asja eest, et paned nad laulma Smile

Tegelikult ma ei nori ühegi riigi ja rahva kallal, sest kui võtta igat seda geograafilist kohta selle inimese kaudu, kes seal elab, siis sellest vaatevinklist on kõik need inimesed hästi toredad ja rikastavad me maailmapilti iga jutuajamise, pidutsemise või mingi muu kohaliku omapäraga.

Kuhu ma oma jutuga tüürin, et kõik mis läheb üles, läheb ka alla, seega iga liigne kiigekaar, ehk mingi riigi ja rahva kadestamine, on tühi töö ja vaevanägemine, tuleb uskuda iseendasse.


Me vaimustume paljudest riikidest, aga riike ju pole olemas, on vaid inimesed, traditsioonid ja maalapike.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas Rein
Tundub, et vana hea ütlus Juudasele, et jõuad kolm korda mind enne kukke reeta on ikka hästi üteldud.

Peab olema hästi üteldud, kui seda ilma mingi selgelt nähtava põhjuseta tsiteeritakse.

Tsitaat:Algselt postitas Rein
Island, Iirimaa, USA - eks ole eestlased ju hiljutistel aegadel salamisi üldiselt mingis sisemises olekus, mis tuleneb üldisest foonist neid kiitnud ja kadestanud.

Selle lause grammatika käib mul veidi üle jõu. Bleh

Tsitaat:Algselt postitas Rein
Tegelikult on kolm ikka lliiga vähe, mis vähe. Mida me veel eriliselt silmas peame? Dubai oma totrustega ehitada, mis iseenesest on hea narrus! Ainult mõned aastad tagasi rääkisid turismigurud ja toitlustustegelased väimustavalt Lätist. Soome on me alatine iidol. Rootsist tuleb raha. Norras on fjordid ja nad on rikkad. Taanlased on muhedad ja kuradi rikkad. Islandil on ju "tõesti" eestlaste unelm - teed rahulikult oma muusiku asju ning Sulle makstakse arusaamatult palju selle pisikese asja eest, et paned nad laulma Smile

Islandil tehakse rahulikult oma muusika asju ja makstakse selle eest?

Tsitaat:Algselt postitas Rein
Me vaimustume paljudest riikidest, aga riike ju pole olemas, on vaid inimesed, traditsioonid ja maalapike.

No nii päris ausalt öeldes on riigis üpriski olemas.

Kuhu mina oma jutuga tüürin on see, et postitada tuleks ainult kaines seisundis. Smile


[Muudetud: 24. Jan 2009 Flash]
Vasta
#18
Kui Sa ei kontrolli iseennast,siis ei kontrolli Sa ka sündmusi enda ümber. Mõte on iseenesest õige-üritame kontrolli enda üle tagasi võtta. (Kui mõjutatav Sa oled?)
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas alar
Kui Sa ei kontrolli iseennast,siis ei kontrolli Sa ka sündmusi enda ümber. Mõte on iseenesest õige-üritame kontrolli enda üle tagasi võtta. (Kui mõjutatav Sa oled?)

duh, sellepärast ongi väga tähtis vähem meeltesegadust tekitavaid aineid võtta, mida ma kahtlustan, et osad sellesse teemasse postitajad.wink
Vasta
#20
Lugesin Para-Webis Sputniku kõik kirjutised läbi - põhiliselt kommentaarid teiste ütlemiste kohta, mis enamasti asjalikud ja head aga vahest siiski liiga sapised. Minu soovitused on, et Sputnik -1957 taevasse lähetatud Nõukogude Liidu poolt (venelastel on Kosmonaudid, ameeriklastel Astronaudid, hiinlastel Taikonaudid aga mis eestlastel on ?) võiks ise algatada mingi teema, mida asjadest arvab ning võiks seda siis tasapisi arendada - kõik see mida teised arvavad ja mis kirjavigu teevad, (lugedes Sputniku kommentaare leidsin ka sealt hulgaliselt tähevigu) pole edasiviiv tegevus, arendav tegevus on vaid eesmärgistatud tegevus, mis on pööratud iseenda sisse ja sealt välja. Seega mina, kes Sputniku arvates olen kas maani täis või lendan taotluse tiibadel, soovitan Sputnikule, kes nimest tulenevalt on saadetud kellegi poolt raketina orbiidiile, tegele parem mingi konkreetse peatükikesekesega, selle asemel, et ennast nautida tähtsa kommenteerijana - võta kontroll üle iseendas, mitte teistes

[Muudetud: 1-25-2009 Rein]
Vasta
#21
Ära Rein pahanda ligimesega. Kõigil meil on oma etapid,mida tuleb läbida teel tähtede poole. Vahel kuulub ka sapine teeosa läbitavate hulka. Mõnikord on targem oma tundeid vaka all hoida,mõnikord nad välja elada.Just seepärast teema mulle meeldib-kontrolli oma tundeid,mõtteid ja sa kontrollid ennast. Samas on kindlasti vaja ka teistsugust mõtlemist- kas või selleks,et Sa näeksid oma tee paikapidavust.
Vasta
#22
Alar - tõsijutt, sest pahandamine teeb vaid paha tuju nii endale kui teistele.

Seega SPUTNIK - minu poolsed vabandused - läksin liiale!
Vasta
#23
Seda töölis võimu on juba nähtud, sealt ei tule midagi uut.See on omadega läbikukkunud ja selle võib rahulikult maha kanda. Praegu püüavad endised tegelinskid ainult oma kohta kümmne küünega kinni hoida,ise seejuures mittemidagi tehes. Sellised ei vii kuhugi meid edasi vaid allapoole.Omal ajal lasti õige moment käest ära, nüüd on raske nende sõnnikust lahtisaamisega, Muutus tuleb siin igatahes ja tuleb selline, mida te ettegi ei oska praegu kujutada ega loota. Head mõtlemist....
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas Rein
Alar - tõsijutt, sest pahandamine teeb vaid paha tuju nii endale kui teistele.

Seega SPUTNIK - minu poolsed vabandused - läksin liiale!

Nagu mainitud, sõnad helendaval ekraanil mind eriti ei morjenda. wink

Edit: Ma tunnen ennast samas äärmiselt austatuna, et sa viitsisid kõik mu postitused läbi lugeda(kuigi need vist kõige arvukamad pole, aga siiski) Sick

[Muudetud: 1-27-2009 Sputnik]
Vasta
#25
Täna autoroolis, oodates rohelist tuld, mõtisklesin, et kas inimene on ikka ise valinud oma elutee või mitte, ja et huvitav, mis see eluke veel toob. Paus. Pärast seda keerasi pea paremale ning lugesin kõrval seisvalt autolt reklaamteksti: Elu on vaatamist väärt!

Esitasin küsimuse ja sain vastuse.

Selline asjade käik pani küll kõvasti naerma ja tegi tuju heaks. Küsimus muidugi jäi, et kuidas see sai juhtuda:

1. juhuslikult
2. minu tahtest
3. kellegi teise tahtest

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Üle 2000 aasta vana seade hämmastab teadlasi Thorondor 9 7,019 04-01-2011, 21:13
Viimane postitus: Leena

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat