• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antikristus
#1
Kas Vladimir Putin on anti kristus? Leidsin sellise huvitava lehe. http://www.angelfire.com/zine2/Number666...damus.html

Muudetud: 14-8-08 kell 09:21:55 noltsik

Muudetud: 14-8-08 kell 13:24:36 Tom
Vasta
#2
Võimalik, kuid näiteks Medvedev läheb paremini kokku mõningate teiste näitajate alusel - nagu etniline taust ja mõned muud asjad. Peamine oli aga, et "alguses ei usu keegi, et tegemist on sellega kes ta tegelikult on". Putini "kõva käsi" ja taust ei jätnud kunagi kahtlust tema tegevusest. Sama aga ei saa ütelda Medvedevi kohta. Tegemist on suhteliselt vaikse ja tagasihoidliku isikuga (väliselt) keda aga seestpoolt purevad hirmsad deemonid.
Vasta
#3
Kas anti kristus ei käi kokku? Ma mõtlen sõna - antikristus. Muidu jääb tunne nagu Anti oleks kristus. Smile
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
Tegemist on suhteliselt vaikse ja tagasihoidliku isikuga (väliselt) keda aga seestpoolt purevad hirmsad deemonid.
Jaa-jaa ... ja seda enam, et Putini varjust pääsemiseks on talle nüüd jäetud vaid võimalus olla veelgi puutinlikum kui Putin ise.
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
Tegemist on suhteliselt vaikse ja tagasihoidliku isikuga (väliselt) keda aga seestpoolt purevad hirmsad deemonid.
Jaa-jaa ... ja seda enam, et Putini varjust pääsemiseks on talle nüüd jäetud vaid võimalus olla veelgi puutinlikum kui Putin ise.
Ma arvan jälle selleks ,et medvedjev võimu saaks tuleb venemaal kõigepealt kodu sõda , sest ma ei usu et putin lihtsalt annab ohjad käest.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: Cassiopeia
Kas anti kristus ei käi kokku? Ma mõtlen sõna - antikristus. Muidu jääb tunne nagu Anti oleks kristus. Smile
Antikristus ehk beast ehk saatana sigitis ehk siis kristuse vastand.
Vasta
#7
ANTIKRISTUS

Kristuse vastane, kes maailma lõpu eel koondab kurjuse jõud võitlema kristliku kiriku vastu.
Nostradamuse järgi kestab uue messia tulekule eelnev valitsusaeg 27 aastat.
Selle järgi Hitler ja Stalin ei olnud Antikristused ja Gorba ka mitte. Kes siis on? Ehk on selle Antikristuseni veel aega, enne kui tuleb? Aga vaevalt küll, kui sellele 2012 aastale mõelda...
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
ANTIKRISTUS

Kristuse vastane, kes maailma lõpu eel koondab kurjuse jõud võitlema kristliku kiriku vastu.
Nostradamuse järgi kestab uue messia tulekule eelnev valitsusaeg 27 aastat.
Selle järgi Hitler ja Stalin ei olnud Antikristused ja Gorba ka mitte. Kes siis on? Ehk on selle Antikristuseni veel aega, enne kui tuleb? Aga vaevalt küll, kui sellele 2012 aastale mõelda...
Nu venemaaal putinil vist jookseb juba 9 aasta võimul nii et sealt võib midagi luua küll!

Muudetud: 14-8-08 kell 13:26:38 noltsik
Vasta
#9
Kui järgida päikesekummardamist, siis "jumala poeg" ehk Horus, lõpuaegade "messias" võiks olla isik, kelle sünnipäev on 21. juunil,(sel hetkel on päike kõige kõrgemal) ja kes aastaks 2012 on 30. aastane- Prints William. Londonist pidavat saama "Uus Jeruusalemm", Maailmariigi võimukeskus. Seal toimuvad ka London Olympics 2012: Zion (The New Jerusalem), mis tähistavad Uue maailmakorra kehtestamist.
(Sellise teooria pakkus välja üks inglane, Icke loomingu austaja)
Prince William võiks sobida Antikristuse kohale oma VÄLISE tagasihoidlikuse ja headuse tõttu Laugh Aga kas temas on juudi verd, seda ma ei tea...
Vasta
#10
Kui jälle teist ette kuulutust lugeda siis inglismaal toimub suur tuuma katastroof lähi aastatel!
Vasta
#11
Nostradamuselt võib igaüks välja lugeda seda, mida ise soovib :-)

1999. aasta seitsmendal kuul
Tuleb taevast suur hirmutekitav kuningas:
Ellu äratama suurt Angolmois’ kuningat,
Edasi pärast Marssi valitsema õnneks

8. augustil 1999 sai Putinist Venemaa peaminister ning pärast president Boriss Jeltsini tagasiastumist 31. detsembrist 1999 kuni 7. maini 2000 oli ta presidendi kohusetäitja.
Vasta
#12
Antikristuse kirjeldusi on nii palju erinevaid. Kes nüüd ütleb, milline see õige on.
Vasta
#13
Miks peaks antikristus olema juut?
Piibli järgi on antikristuse iseloomulkum väline tunnus metslase arv (mis peaks olema vist ainutl paaris teatud kohas)
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: Nazz
Antikristuse kirjeldusi on nii palju erinevaid. Kes nüüd ütleb, milline see õige on.

Definitsioon on üks.
Nagu Müstik juba mainis, Antikristus on inimene/grupp/jõud, keda on kirjeldatud Piiblis kui Kristuse vastandit ja kes ennustuse järgi võtab tema(Kristuse) koha.

Tõlgendusi on miljoneid, näiteks, et iga ateist või millessegi muusse uskuja on ka antikristus.

http://en.wikipedia.org/wiki/Antichrist järgi on antikristuse nime päris paljudele antud.

Tsitaat:Algselt postitas: neoon
Piibli järgi on antikristuse iseloomulkum väline tunnus metslase arv

Metsaline on hoopis teine tegelane.


PS. Aga ma ei muretseks, sest ennustuse järgi peaks peale antikristust kohe ka päris kristus uuesti tulema. Mõni arvab, et näiteks 2012 aastal Laugh http://en.wikipedia.org/wiki/Second_Coming#Predictions



Muudetud: 14-8-08 kell 15:13:36 Tom
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: neoon
Miks peaks antikristus olema juut?
Piibli järgi on antikristuse iseloomulkum väline tunnus metslase arv (mis peaks olema vist ainutl paaris teatud kohas)

Ta ei pea olema juut, see oli lihtsalt üks mõte, mis tekkis seoses Siioni Tarkade Protokollide lugemisega. Seal kirjeldatud Juuda keiser-despoodi maailmavalitsejaks saamine ühtib päris kenasti ennustatud Antikristuse tulekuga.
Vasta
#16
Veel üks huvitav versioon antikristusest! http://www.youtube.com/watch?v=b_SbJRn5jE8


[Muudetud: 29-1-2009 noltsik]
Vasta
#17
Viimastel aegadel on ka palju rääkima hakatud sellest , et Barack Obama on antikristus isegi nagu mõtlesin ,et see võib nii olla kül ,sest ta tekitab kuidagi vastakaid tundeid. http://www.youtube.com/watch?v=0dlkto3nDFM
Vasta
#18
Täpselt, viimasel ajal on koguaeg juttu, et Barack Obama on antikristus Laugh. Kas kõik suur-riikide presidendid tembeldatakse antikristuseks ?Laugh
Vasta
#19
Pigem on antikristus selline isiksus kes on nagu hunt lamba nahas. Väliselt hea ja kõigiga arvestv lootust andev jne... Kuid sisimas nagu vana kuri ise. Ütleme siis nii ,et saatan kes on võtnud kristuse kuju. Vähemalt mina olen sellest nii aru saanud.
Vasta
#20
Minu arust on kogu antikristuse lugu üks muinasjutt.

Ma saan aru, et seda väljendit on võimalik kasutada kirjeldamaks poliitiliselt mõjukat inimest, kelle teod on halvad, vägivaldsed, õigustamatud a la Mao Zedong või Hitler, aga mingit ettemääratud antikristust ei tule.

Tagantjärgi lahtiselgitatud ennustused kipuvad olema mitme kandi pealt tõlgendatavad.
Vasta
#21
Samas kui sa ütled ,et antikristus on muinasjutt siis sa mõtled ka seda et kristlus ja piibel on suur muinasjutt?
Sest kristus ja anti kristus on ju piiblis üles tähendatud.

[Muudetud: 13-3-2009 noltsik]
Vasta
#22
Piibel ongi ju enamjaolt muinasjutt.
Vasta
#23
Oled sa kindel? Elasid saa 2000 aastat tagasi et võid nii väita?
Vasta
#24
Sa elasid või ?
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas noltsik
Samas kui sa ütled ,et antikristus on muinasjutt siis sa mõtled ka seda et kristlus ja piibel on suur muinasjutt?
Sest kristus ja anti kristus on ju piiblis üles tähendatud.

Kui ma arvan, et ettemääratud antikristust ei tule, siis ei seostu see kuidagi mu arvamusega, mis on piiblis õige ja mis metafoorne. Piiblis on mitmeid tarku õpetussõnu, mis kehtivad ka tänapäeval näiteks Jeesuse õpetus selle kohta, et teha teistele seda, mida tahad, et sulle tehtaks. Aga loomislugu Vanas Testamendis sisaldab küll muinasjutulisi elemente nagu rääkivad loomad.

Ma ei julgeks öelda, et piibel on suur muinasjutt, sest ma ei tea täpselt. Kahtlen, kas üldse keegi teab. Religioon põhineb ju uskumisel mitte teaduslikel faktidel. Igaühe isiklik asi.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat