•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 29
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimude väljakutsumine
jaan - aga sa näita mulle üks teadlane kes seda teemat tõsimeeli uuriks Laugh
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
jaan - aga sa näita mulle üks teadlane kes seda teemat tõsimeeli uuriks Laugh


Njah,

Ühe Eesti tuntud para-maailma asjatundja arvates tegelevad enamik suur-riikide salajased-sõjalised organid kuskil sügaval maa all väga intensiivselt antud valdkonna uurimisega. Mida "nad" senimaani teavad, jääb loomulikult meie eest saladuseks.
Aga nagu tavaliselt, saavad sõjanduses tehtud suured avastused (kui üldse saavad) omaks lihtsurelikele kümneid aastaid hiljem.

Ühesõnaga, miks mitte ise mõistlikult, ettevaatlikult ja hoolikalt puzzlet kokku panna...
Vasta
ju siis pole alust uurida! kuigi ma arvan, et on ka selliseid, kuid tavaliselt räägitakse alles siis, kui tulemusi on. tõenäoliselt siis pole.

kui aga vaimumaailm üldse olemas on, siis inimestele on keelatud sellega suhelda. pole ette nähtud! reeglitest üleastuja saab karistada.

Muudetud: 27-10-07 kell 16:25:05 jaan
Vasta
Milleski nõustuks nii jaani kui Tomiga, milleski vaidleks mõlemale vastu. Minu arvamus "asjast" on: kõik või mitte midagi - st et "vaimude" taga on kas midagi tõsiselt uut, tundmatut ja suurejoonelist või ... mull. Ma ei kahtle ka selles, et kinnistes laborites on läbi aegade õige mitmesuguseid "vaimuuuringuid" tehtud. Aga ma olen ka enam kui veendunud, et nad kõik on lõppenud praktiliselt tulemusteta - vähemasti selles mõttes, et pole midagi lisanud meie fundamentaalteadmistele ja (tõenäoliselt) pole andnud ka midagi praktiliselt kasulikku. Miks ma nii arvan? Õige mitmel põhjusel:
1. Pole kunagi olnud nii, et mõnest põhjapanevast teaduslikust avastusest saame me esmakordselt teada selle mõnesuguse praktilise rakenduse kaudu. Nt et lõhatakse tuumapomm ja alles seejärel (ehk isegi märksa hiljem) kuuleme me Rutherfordist, Curiedest, Einsteinist, tuumeenergiast või midagi sarnast. Koroljovist jt siinkohal rääkida ei maksa - tegemist on inseneride, konstruktorite jm sedasorti rahvaga. Iseasi, kas mõne teadustulemuse võimalikke rakendusi kohe läbi nähakse. Ja siin on kõige kõnekam asi, kui mõnes hoogsalt alanud suunas artiklite ilmumine nagu noaga läbi lõigatakse. Siis võib ehk küll mõne aja pärast miskit oodata.
2. Nõela liiga kaua kotis ei peida - tänaseks teatavaks saanud mineviku edukate salaprojektide ajaskaalad on teada - millal asi algas, kaua kestis, millal avalikuks sai. Muidugi ei saa välistada, et just äsja kusagil ... midagi ... aga kasulikuks ostunud asjad mis on üle 10 (no mõnekümne) aasta vanad, on meil kõik teada.

Kas "amatöörid" tohiksid tegutseda aladel, millega "päristeadlased" ei tegele ja kas sellest ka mingit tulemust võiks tõusta? Ma poleks nii kategooriline kui jaan. Kuigi selle lõpliku ja "päris" teadustulemuse panevad küllap ikka professionaalid paika, võib amatööridel olla oluline osa selles, et asi üldse "päristeadlaste" töölauale jõuaks. Küsimuste küsimine on mõnikord olulisem vastuste leidmisest - sest kui piisava järjekindlusega esitada põhjendatud küsimusi, siis on raske küsimust ignoreerida. Ja küllap siis keegi kunagi ka vastuse leiab.
Vasta
ma arvan, et asi on usus. kui inimene usub teispoolsust, siis ta võib ju uurida teatud riskiga. kui teispoolsust pole, siis ei juhtu midagi, kui on saab kannatada vaid see uurija ja võibolla ka tema lähedased, sest sel juhul peaks uskuma ka jumalat ja jätma sellised asjad asjatundjate hooleks, sest kõik usud viimseni hoiatavad piiri rikkumise eest. kristlus ei luba seda üldse, mõnes usus on see lubatud vaid ¹amaanidele.
seega kui vaime pole, siis võib ju mängida, kui on siis võidakse ka karistada, sest tegemist on ruumiga kuhu meie oma lihalikus kehas tungida ei saa ja meile on seda keelatud.
eks igaüks võib ju pärast surma sinna jõuda, kuid vaid juhul, kui seda üldse on.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
jaan - aga sa näita mulle üks teadlane kes seda teemat tõsimeeli uuriks Laugh

lihtne oleks asjast rääkida, kui me teaks kus ja kes mida kuskil uurib. tegelikult jõuab aegajalt meieni vaid info, et uuritakse igasuguseid mõtekaid ja mõttetuid asju. seejuures vahel tundub, et viide teadlaste uurimiselegi võib eksitav olla.
seega kahjuks ei saa midagi näidata või mitte näidata, sest maailmas on tuhandeid teadlasi, kes kõik midagi teevad ja uurivad, kuid me ei tea isegi nende olemasolust midagi.
Vasta
kulla inimesed palun saag eru vaimud ei ole mänguasjad et võtad mängid natuke ja viskad ära
nad ei pruugi iial lahkuda
nad võivd mõjutaa tegema sind asju mida sa vabaahtlikult ei teeks
nad võivad viia su enese käeläbi hauda
või ajada hulluks
kui te seda ei soovi jätke nad rahule
las nad otsivad ise teid üles kui neil vaja on
aga ise ärge neid tüüdake
see on minu soovitus
ise ma nendega ei mängiks
kuid luban neil endaga ise ühendust võtta kui soovivadLaugh
Vasta
aga kes oskab öelda, mitmel korral neid halvimaid juhtumeid on toimunud Eestis? Ma näiteks ei tea ühtegi korda, kus vaimude väljakutsumisega oleks midagi väga hullu inimestega juhunud. Võibolla hullem asi on see (olen kuulnud), et vaim ennast ilmutab vahetevahel. Mu ema näiteks räkis, et kui tema vaimu sõpradega välja kutsus, siis kutsutuv koguaeg rääkis mingit jaburdust ja segast pani ainult... see oleks tglt ju päris huvitav vaadata, mida ta vastab.

Muudetud: 19-11-07 kell 16:22:04 romm5
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: romm5
aga kes oskab öelda, mitmel korral neid halvimaid juhtumeid on toimunud Eestis?

Oleneb, mida Sa halva all mõtled. Oleneb ka, kuidas Sa vaimude kohaolekut tunnetad.
Ühe halva näitena võin tuua ühe krutskeid täis vaimu, kes käib/käis kolmel inimesel kodus koputamas ja sahistamas ja ründas veel kolme.
Kui Sulle muidugi selline seltskond meeldib, siis aga palun, enamik siiski ei soovi seda koju.
Vasta
Ma ei saa kunagi aru, miks inimesed neid välja kutsuvad.
Tegelt aru ma saan, et see on adrenaliin või uudishimu, aga keegi ei hinda olukorra tõsisust.
Isiklikult olen vist jah liiga arg inimene, et harjuda elama ühes korteris kummitusega, aga mis seal meeldivat on?
Samas tegelt ma väga ei usu, et tihti on väljakutsutud vaimud kurjad, pigem suhtuvad nad inimesse ükskõikselt...
Või mis teised arvavad?
Mis ajab vaimud kurjaks?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: eliiizze
Olen teadlik sellest, et seda tehes riskime oma eludega.

see kõlab nagu sa tahaks suitsiidi teha :/

ma ei soovita seda ... aga kui tahtmine nii suur on siis on ka teisi viise

aga jah mulle ka ei koida mix on just vaime vaja välja kutsuda ... kutsuge näiteks mõni sõber või keegi, palju ohutam ja lõbusam

.R.I.P.

Muudetud: 19-11-07 kell 19:15:36 Lich
Vasta
Miks riskida ? See võibolla alguses ju lõbus ja õudne . Aga mis siis kui vaim ei tahagi
enam ära minna ? See võib vabalt lõppeda surmaga . vot siis on alles lõbus ,või ?
Olen küll ise kutsunud, aga meil ei tahtnudki ära minna, pikka aja peale läks .
Ja olen kuulnud sõbrannadelt, ka . Ja need on päris reaalsed .
Mina parem ei teeks, ssest sa ei tea kunagi mis juhtuda võib....
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: neitsi
.Millks on siis exorsism,kui te nii kindlalt väidate,et väljakutsutud vaimud enam ei lahkugi?

Muudetud: 30-11-06 kell 12:18:48 neitsi


Need vaimud ei lahku omal soovil, on vaja tiba vägivaldsemat lähenemist... selleks siis see eksortsism vajalik ongi.
Vasta
Alles eile kutsusime. Tegime aluse peale tähestiku, numbrid 0-9, jah ja ei. Alguses tuli keskenduda ja õelda mitu korda: vaim, vaim tule välja. Näpud hoidsime pitsi peal, mis oli teist pidi keeratud. Iga kord mõjus. Aga ei soovita, näiteks sain teada, et minul ja ühel teisel tüdrukul on üle aasta vaim järel käinud. See polnud kaitsevaim vms. Ütlesid, et kndlal põhjusel, mida nad ei avalda. Keegi ei liigutanud, sest nad rääkisid asju mida me polnud üksteisele rääkinud.Ütlesid veel niipalju, et ruumis viibivad nad koguaeg ja meie neid ära ei saa saata või kutsuda. Meie saavat kutsuda neid ainult endga rääkima.


kuidas täpsemalt neid vaime välja saab kutsuda?
Vasta
aga kui vaim aitaks?ma kutsusin oma parima sõbraga ka välja oma ammu surnud sõbra(suri koos oma emaga tuberkoloosi).küsisime talt asju ja ta vastas koputustega 1koputus-ei 2koputust-jah.ja siis kui meil suur eksam oli aitas ta meid kirjutades ise vastuseid.tema küll halb ei olnud.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Lich

aga jah mulle ka ei koida mix on just vaime vaja välja kutsuda ... kutsuge näiteks mõni sõber või keegi, palju ohutam ja lõbusam

Ei mõista hästi, et kutsun sõbra enda poole või kutsun sõbra vaimu enda poole?
Vasta
Tsitaat:Ei mõista hästi, et kutsun sõbra enda poole või kutsun sõbra vaimu enda poole?

Ma mõtlesin siiski elus olevaid inimesi ...
Vasta
eriti ei soovita...Need võivad igaveseks sulle majja jääda ja sind kummitada...Ma eales ei kutsuks....See on ohtlik...
Vasta
Kas on võimalik naq nähe et vaim su kannul on?...Mul mingid klassiõed tõmbasid käega üle selle hauakivi ja siis hakkasid nägema et keegi neid jälitab....ja siis naq jooksid ja nutsid....jne.....aga nad nägid neid naq ainult ühe õhtu....oli see nende välja mõeldis või midagi päriselt??
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: martin65
Kas on võimalik naq nähe et vaim su kannul on?...Mul mingid klassiõed tõmbasid käega üle selle hauakivi ja siis hakkasid nägema et keegi neid jälitab....ja siis naq jooksid ja nutsid....jne.....aga nad nägid neid naq ainult ühe õhtu....oli see nende välja mõeldis või midagi päriselt??

Kuule ma kahtlen sügavalt, et keegi sul käib ühe päeva järgi. Kui käib, siis oli see surnuaiaelanik. Pealegi, miks pidid nemad nägema ja sina mitte, võimalus, et nad mõlemad on meediumid on hirmväike ja siiski oleksid sina ka siis pidanud seda nägema. Klassiõekesed mängisid vingerpussi sulle.
Vasta
Tegelt nad naq ise uskusid sellesse ja siis hakkasid nägema asju mida pole....isegi seda tundnud....kui liiga palju usud ja tegelt sittagi ei tea siis hakkad naq mingit olematud kuulma ja nägema
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: rocky87
Mina tahan aga teie ei taha. On mingit põhjust siis vaja?

Hmm... otsi ise. meie sulle seda värki kandikul kätte tooma ei hakka(hyes)


Foorumlastele aga veidi valgustavat lugemist selliste läbustajate kohta:

Ärge toitke trolli!
Vasta
Sõber ääkis kuidas ta kutsus keldris välja rohelisi silmi. Pani küünla põlema ja hakkas korrutama järjest rohelised silmad tulge välja.Ja mingi aja pärast tekkisid keldri seinale rohelised silmad nii ta hakkas kohe paaniliselt ära jooksma. Kui keldri trpist ülesse jooksis siis oli keldri uks kinni st teised hoitsid ust väljaspoolt kinni ja need silmad tulid temale mööda keldri seina lähemale, täpsustan et kui silmad välja ilmusid siis ta kustutas küünla ja pani jooksu ja mida lähemale need silmad jõudsid seda kurjemaks muutusid.Sõber hakkas paaniliselt karjuma ja nutma ja uks lasti lahti ja ta oli täielikult paanikas ja nuttis täiel hirmul. Jahh kas ta siis nägi neid silmi kes seda täpselt teab aga nii ta rääkis ja need kes ust kinni hoitsid olid tõestuseks, et ta läks paanikasse ja nuttis surma hirmus.Muidugi oli keldris pime ja seal olid pirnid läbi põlenud. Eks proovige järgi äkki toimibSmile
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: rocky87
Tsitaat:Algselt postitas: Freya
Ma ei saa küll aru, miks keegi üldse peaks tahtma vaime välja kutsuda,nagu sellest vähe oleks, et nad aegajalt end ise ilmutavad...Sad
Ise ilmutavad? Kes ja kus seda veel nägi?

Nalja teed või? Kas sa oled kuulnud majadest kus kummitab, igasugustest kokkupuudetest vaimudega? Need ongi kõik ju ise ilmutamised. Meil on siin foorumis ju isegi alafoorum, kus räägib sellest, kus jälle mõni vaim end ilmutas. http://www.para-web.org/forumdisplay.php?fid=6 Palun.
Lõviosa kokkupuuted vaimudega juhtuvadki siis, kui nemad end meile ilmutavad ilma, et meie oleks selle jaoks midagi teinud.
Vasta
Tere tere kõigile!
Lugesin huviga enamvähem kõiki kirjutisi. Ma ei hakka vaidlema selle üle, kas on olemas teispoolsus ja kas on võimalik vaime välja kutsuda. Aga seda võin öelda, et kui inimene piisavalt usub, võib ta hakata nägema selliseid lolluseid, et vähe pole. Inimene tekitab ise endas mingi haiglase psüühhilise seisundi ja siis tekivad luulud mida tegelikkuses ei eksisteeri. Ja asi võib minna nii kaugele, et inimene ise ennast veel kuidagi vigastab ja pärast arvabki, et üleloomulikud jõus või vaimud seda tegid. Ja selline asi on võimalik ka seltskonnas, seda nimetatakse massipsühhoosiks. On ju lausa sadu inimesi hulluks aetud massipsühhoosiga, nii et sooritatakse massisuitsiid. Mis siis siin imelikku on, kui väike seltsond siiralt usub, et suudavad vaime välja kutsuda. Siis tundubki ka väiksem tuuletõmbus mõne vaimu puudutusena. Ja uskumisele veel juurde liita igasugu peeglid, küünlad, vaikus ja pimedus ainult aitavad fantaasiale kaasa ja mõistus võibki vähe segi minna. Mõnel juhul läheb nii segi, et inimene jääbki elu lõpuni "vaime" nägema! Ärge manipuleerige oma mõistusega, proovige põnevust millegi muuga rahuldada! Tänan tähelepanu eest!
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 29
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 30,427 01-11-2018, 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 44,552 25-12-2016, 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 15,504 16-04-2012, 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,048 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Vaimude maailm mr. Alan 26 12,365 31-05-2010, 21:20
Viimane postitus: mr. Alan
  Kuradi väljakutsumine. -3gl3- 31 13,368 12-05-2008, 20:07
Viimane postitus: Hallucigenia
  Vaimude mingid piirid ? Eekam 28 11,953 07-07-2007, 23:58
Viimane postitus: Eekam
  Thomas Edison tahtis teha vaimude telegraafi(EVP) yodalr 13 9,378 08-10-2006, 07:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat