Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks?
#1
Olen kuulnud, et väga paljud inimesed on just kell 3 öösel näinud vaime või ärganud luupainajate peale üles nagu minagi. Kas teil on mõni kella kolmene insident vaimude või luupainajatega?

Muudetud: 4-1-08 kell 17:56:35 Hallucigenia
Vasta
#2
See võib tulla sellest, enamus inimesi sellel ajal magab ja seega on meie esimene tähelepanu veidi nõrgem kui päevasel ajal. Esimene tähelepanu on siis see mida kasutame igapäeva maailmas hakkama saamiseks. Seda hoiavad üleval taotlusega kõik inimesed aga öisel ajal on esimese tähelepanu kontroll veidi vabam ning võib tajuda kummalisi asju.
Vasta
#3
Mu sõber rääkis tal on juhtunud ,et keegi koputas kell 3.00 . Ta ei teinud ust lahti ,
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: Blondiin
Mu sõber rääkis tal on juhtunud ,et keegi koputas kell 3.00 . Ta ei teinud ust lahti ,
Ma arvan, et kui keegi mulle ukse peale öösel kell 3.00 koputaks, siis ma ka ust lahti ei teeks.
Väliuksele koputamine ei ole üldiselt märk sellest, et vaim tahab sisse tulla.
Vasta
#5
ma ise olen just täpselt kui kell näitas 3.00 ylesse ärganud ja siis pole olnud enam und alles kui hommikul tuleb uni peale
Vasta
#6
Ainult üks kord, aga ma ei seosta seda millegi kummalisega. Ma tahtsin öösel mingeid vanu filme vaadata ja just kell 3 ma hakkasin lihtsalt kartma. Sest köögist tuli õudne purunevate nõuda klirin. Muidugi ma jooksin kohale, aga köögis polnud midagi XD Kusjuures, imelik on see, et ma kuulen iga paari päeva tagant seda klirinat ja tavaliselt kohale enam ei jookse, sest ma tean, et midagi ei juhtunud. Aga seekord see lihtsalt ehmatas mind. Väike õde tuli hommikul ja küsis, mille ma ära lõhkusin. Niiet luulud need ei olnud.

Muudetud: 26-1-08 kell 12:32:38 Sacred.
Vasta
#7
ainsad kummitused mida/keda mina kell 3 öösel näen on Sellised kes trepikodade ees juttu ajavad ja suitsu teevad... Bleh

peaaegu iga öö kella 3 ajal üleval a midagi näinud küll ei ole... vb lihtsalt kodus kummitused puuduvad (i)
Vasta
#8
Olen ka üles ärkand u. kella 3 paiku öösel.. nägin õudukat, aga vaime seekord ei olnud.
Vasta
#9
Olen ise ka kuulnud , et kella kolme aeg pidi olema just see aeg kus vaimud on aktiivseimad . kell 3.00 on & tean nagu , et 3:15 on nagu see kõige-kõige aktiivsem aeg.
Luupainajate ülesärkamised & sellised asjad on ka jah toimunud kella 3aeg , ei tea miks just see kellaeg , sest põrgunumber peaks justkui olema ju 666 ? aga 3 on pool 6est . ei oska öelda , vott .
Vasta
#10
Olen märganud, et öised ärkamised varieeruvad mul kella 3:00 ja sealt edasi 3.15, 3.30. On see lihtsalt juhus-harjumus või miski muu, ei tea?!
Vasta
#11
Vahepeal oli mingisugune periood kus ma ärkasin igal öösel umbes-täpselt kell 3 üles.
Mõnikord oli küll selline tunne, et kuulsin midagi, aga ma arvan, et see oli lihtsalt sellepärast, et olin väga väsinud ja vaevu ärkvel.
Vasta
#12
Mingis ilukirjanduslikus teoses, vist oli Montague Rhodes James'i "Kummitused nukumajas", kuid võin ka eksida, oli ühes loos kirjas umbes selline lause, et kell 3 on aeg, kui kõik naised ja lapsed magavad. Ei tea, miks mehed välja jäeti Smile

Enda puhul olen ka märganud, et kella kolmeni võib suht vabalt üleval olla, aga siis on mats ja maaühendus Laugh

Kusjuures komistasin netis niisuguse jutu otsa:
"For example, some people regularly wake up at three o'clock in the morning. In Chinese medicine theory, the body's energy (Chi) circulates through the twelve principal meridians over a 24-hour period. Each meridian relates to an internal organ. If a person wakes or has some unusual symptoms at the same time every day, it is probable that there is an imbalance in the organ system that is "highlighted" at that time of day. Energy peaks in the Liver meridian at 3:00 a.m., which is why people often wake up then. Liver problems can result from unexpressed anger, stress triggering Liver Chi stagnation, and Liver Fire."
http://www.tcmpage.com/hpinsomnia.html

Ehk siis maakeeli paari sõnaga kokku võttes - kell kolm öösel on Hiina meditsiini järgi maksa meridiaan (12-l tähtsamal siseorganil on Hiina meditsiinis 24-tunnised tsüklid, mida läbib Chi - eluenergia) st Chi on sel hetkel maksas kõrgseisus ja kui sel ajal üles ärgatakse, siis olevat selles organis mingi tasakaalutus.
Vasta
#13
(21-03-2012, 06:23 )zen faran Kirjutas: Energy peaks in the Liver meridian at 3:00 a.m., which is why people often wake up then.

Lihtsalt mõte:
Kui see teooria ka praktikas väljendub, ei toimu see tavaliselt mitte kellaaja, vaid planeetide liikumise järgi, kuna igas keeles on räägitud samast kellaajast. Kui meil on kell 3:00 hommikul siis näiteks Melbourne'is on juba kell 12 hommikul Laugh
Vasta
#14
Tegelt ei lähe vaimudele üldse korda meie kellaaeg. Küsimus selles, kas kell 3 öösel oled sa ise - on sinu vaim kontaktiks valmis. Teispoolsus on igavik, seal puudub aja lineaarne kulg ja seega pole kellaaeg seal tähtis.
Vasta
#15
(27-03-2012, 15:11 )Wilholmensis Kirjutas: Tegelt ei lähe vaimudele üldse korda meie kellaaeg. Küsimus selles, kas kell 3 öösel oled sa ise - on sinu vaim kontaktiks valmis. Teispoolsus on igavik, seal puudub aja lineaarne kulg ja seega pole kellaaeg seal tähtis.

Kui sa räägid ajast kui mõõdetavast ühikust, siis pole sel muidugi mitte mingit tähtsust. Ma ei välista nüüd teispoolsuse olemasolu, aga ma välistan selle, et seal puudub aja kulg. Kui ajal puudub kulg, siis teda ei eksisteeri, siis ei eiksisteeri ka ruumi, ega muid mõõtmeid ja kuna sa välistasid aja külgemise teispoolsuses, siis välistad sa ka teispoolsuse olemasolu.

Vasta
#16
(27-03-2012, 16:46 )Chaos Kirjutas:
(27-03-2012, 15:11 )Wilholmensis Kirjutas: Tegelt ei lähe vaimudele üldse korda meie kellaaeg. Küsimus selles, kas kell 3 öösel oled sa ise - on sinu vaim kontaktiks valmis. Teispoolsus on igavik, seal puudub aja lineaarne kulg ja seega pole kellaaeg seal tähtis.

Kui sa räägid ajast kui mõõdetavast ühikust, siis pole sel muidugi mitte mingit tähtsust. Ma ei välista nüüd teispoolsuse olemasolu, aga ma välistan selle, et seal puudub aja kulg. Kui ajal puudub kulg, siis teda ei eksisteeri, siis ei eiksisteeri ka ruumi, ega muid mõõtmeid ja kuna sa välistasid aja külgemise teispoolsuses, siis välistad sa ka teispoolsuse olemasolu.
Seal puudub aeg meie mõistes ja ruum pole kah selline kui meil. Seal on igavik. Teispoolsust ei maksa võrrelda meie mõistetega.

Vasta
#17
(27-03-2012, 19:16 )Wilholmensis Kirjutas:
(27-03-2012, 16:46 )Chaos Kirjutas:
(27-03-2012, 15:11 )Wilholmensis Kirjutas: Tegelt ei lähe vaimudele üldse korda meie kellaaeg. Küsimus selles, kas kell 3 öösel oled sa ise - on sinu vaim kontaktiks valmis. Teispoolsus on igavik, seal puudub aja lineaarne kulg ja seega pole kellaaeg seal tähtis.

Kui sa räägid ajast kui mõõdetavast ühikust, siis pole sel muidugi mitte mingit tähtsust. Ma ei välista nüüd teispoolsuse olemasolu, aga ma välistan selle, et seal puudub aja kulg. Kui ajal puudub kulg, siis teda ei eksisteeri, siis ei eiksisteeri ka ruumi, ega muid mõõtmeid ja kuna sa välistasid aja külgemise teispoolsuses, siis välistad sa ka teispoolsuse olemasolu.
Seal puudub aeg meie mõistes ja ruum pole kah selline kui meil. Seal on igavik. Teispoolsust ei maksa võrrelda meie mõistetega.

Just nimelt mõista, mina ei saa sulle seda kirjeldada ja sina ei saa seda ettekujutada, aga seda saab mõista, mitte lugedes kirja foorumist, vaid numbreid matemaatikast.

Üldiselt ma arvan, et kui tuleb paramaailmas ka kunagi mõni teaduslik läbimurre, siis just rohkem sellistes valdkondades, mitte inimsööja tulnukate olemasolu tõestusest. (Minu subjektiivne arvamus)
Vasta
#18
(27-03-2012, 22:01 )Chaos Kirjutas:
(27-03-2012, 19:16 )Wilholmensis Kirjutas:
(27-03-2012, 16:46 )Chaos Kirjutas:
(27-03-2012, 15:11 )Wilholmensis Kirjutas: Tegelt ei lähe vaimudele üldse korda meie kellaaeg. Küsimus selles, kas kell 3 öösel oled sa ise - on sinu vaim kontaktiks valmis. Teispoolsus on igavik, seal puudub aja lineaarne kulg ja seega pole kellaaeg seal tähtis.

Kui sa räägid ajast kui mõõdetavast ühikust, siis pole sel muidugi mitte mingit tähtsust. Ma ei välista nüüd teispoolsuse olemasolu, aga ma välistan selle, et seal puudub aja kulg. Kui ajal puudub kulg, siis teda ei eksisteeri, siis ei eiksisteeri ka ruumi, ega muid mõõtmeid ja kuna sa välistasid aja külgemise teispoolsuses, siis välistad sa ka teispoolsuse olemasolu.
Seal puudub aeg meie mõistes ja ruum pole kah selline kui meil. Seal on igavik. Teispoolsust ei maksa võrrelda meie mõistetega.

Just nimelt mõista, mina ei saa sulle seda kirjeldada ja sina ei saa seda ettekujutada, aga seda saab mõista, mitte lugedes kirja foorumist, vaid numbreid matemaatikast.

Üldiselt ma arvan, et kui tuleb paramaailmas ka kunagi mõni teaduslik läbimurre, siis just rohkem sellistes valdkondades, mitte inimsööja tulnukate olemasolu tõestusest. (Minu subjektiivne arvamus)

Wilholmensis, ma mõtlesin seda kella kolme teooriat just arvates seda, et nimetatud kellaajal kipuvad päris paljud inimesed pigem sügavas unes kui ärkvel olema... Siis ongi palju tõenäolisem midagi sellist kogeda.

Chaos, kuidas saab paramaailma või teispoolsust mõista matemaatika abil? Ma olen vist tõsine loll selle teema kallal arutledes, seetõttu palun täpsemat seletust.
Vasta
#19
Kella ajaliselt toimuvad Maa organismis teatud piirkondadess teatud muudatused.
Need protsessid järgivad päeva-öö tsüklit ja kuna ka ajaarvestus järgib sama siis
pole ju imelik kui tekib teatud korrelatsioon.
Ka kummitused (mis iganes nad siis ka on) ilmuvad tsükliliselt ja kui neile soodne
tsükkel läheb kokku Maa tsükliliste muudatustega/tingimustega siis vahet pole
kas meie järgi on kell 3 öösel või mitte. Lihtsalt asi jookseb kokku.
Vasta
#20
Selge... tegu on siis pigem maakoore all toimuvaga?
Vasta
#21
hmm ma ei väitnud, et saab mõista paramaailma, ma väitsin, et saab mõista kuidas asjad toimivad ja miks nad nii toimivad ehk (aeg ei saa olla kuskil teistsugune) aja kui dimensiooni mõistmisest rääkisin. Võibolla kunagi ka loodakse Kõiksuse Teooria kus ei pea fakte seletama mumbrite ja konstantide näo.
Vasta
#22
Ega seletamatut ei saagi ju üheselt seletada... olenemata sellest kas ühel või teisel pool on aeg sama tähendusega või mitte. Sellega tuleb meelde üks hea anekdoot:
Uusrikas palvetab:
"Oo, Jumal, mis on sinu jaoks miljon aastat?"
"Üks hetk!" vastab Jumal.
"Oo, Jumal, mis on sinu jaoks miljon dollarit?"
"Üks kopikas!"
"Saada mulle siis, palun, üks kopikas!"
"Hea küll," vastab Jumal, "oota üks hetk!"
Vasta
#23
Seletada ei saagi, aga mõista saab miks aeg on ühemõõtmeline ja ühesuunaline miks ta on seotud ruumiga ja miks ta liigub vaid ühesuunailiselt. Nii, et päris "seletematu" ehk meile mõistmatu ta ei ole. Kui ka on olemas teispoolsus, siis aja kulgemisega on ta paratamatult seotud.

Vasta
#24
Aga kui Looja aja vektor on ortogonaalne meie aja vektoriga, siis on meie aeg tema jaoks kui üks silmapilk?
Ja ei taha ma olla sugugi nõus sellega, et paramaailmas või teispoolsuses reeglid ei kehti - pigem juhus ja seletamatu on see, mille seaduspärasusi me ei tunne või ei ole mistahes põhjusel võimelised kirjeldama.
Vasta
#25
Erinevates taustsüsteemides võib aja kulg olla erinev, aga aeg on pöördumatu ajas saab liikuda vaid edasi ja aeg on pidev me ei saa mõnest ajavahemikust ülehüpata ilma teda läbimatta. Kui aeg ei liiguks kontstantselt, siis iseliikudes me ei jõuaks kunagi sihtpunkti... paras filosoofia.

Lähenedes valguse kiirusele, suureneb keha mass, keha mass läheneb lõpmatusele. Tehes jämeda lahenduse ning vaatame hetkeks Newtoni II seadust. Selle kohaselt tuleb keha kiirendamiseks rakendada sellele jõudu. Mida raskem on keha, seda suuremat jõudu on vaja. Kui aga keha mass läheneb lõpmatule, läheb vaja lõpmatult suurt jõudu, lõpmatult palju energiat. See aga ei ole mõeldav. Seega ükski massiga osake ei saa liikuda valgusest kiiremini.

Seaduspärasus peab olema ja kindlasti on palju asju mida me veel ei tea.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 30,276 01-11-2018, 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 44,260 25-12-2016, 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Vaimude väljakutsumine XHK 720 242,327 05-11-2013, 18:30
Viimane postitus: Ken
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,024 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Vaimude maailm mr. Alan 26 12,344 31-05-2010, 21:20
Viimane postitus: mr. Alan
  Vaimude mingid piirid ? Eekam 28 11,879 07-07-2007, 23:58
Viimane postitus: Eekam
  Thomas Edison tahtis teha vaimude telegraafi(EVP) yodalr 13 9,345 08-10-2006, 07:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat