•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 29
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimude väljakutsumine
Olen proovind seda moodust. Väga ebameeldiv ja kurnav...
Ja pole võimalust selle hinge tagasi saatmiseks. Kui välja arvata veel keerukamad protsessid, kui see kutsumine ise. Ning see tagasi saatmine on suht keeruline, sest see hing tõesti imeb sult praktiliselt kogu energia välja...

Muudetud: 5-6-07 kell 10:29:35 Nazz
Vasta
see valge daami asi on pääris kohutav.
ma ei taha enam kunaigi kedagi väljakutsuda.
võib muutuda elugariskimiseks.
Vasta
Mulle sõber rääkis , kes neid välja kutsus .
ta oli nagu ühes vaanas maha jäetud majas .
Kusjuures kui ta kutsus tema siis temast enam lahti ei saanud .
seda ma ei mälketa kelle ta ainult kutsus .(H)
Vasta
mulle räägiti seda juttu, et kunagi kutsuti valge daam välja ühe kortermaja keldris ja ta ikka kummitab seal ja osades korteritesja üks inimene olevat teadmatul põhjusel ära surnud ühes korteris, kuigi see jutt tundub natuke väärana.
Vasta
aga mina olen kuulnud , et mingit vaimu saab kutsuda ka paljude küünaldega .
Mingi rohelsed , punased , ja kollased küünlad olid .
Ise pole kutsunud , teda.
Aga kunagi sõpradega kutsusime, Minuarust , ei tulnud ta välja, kuid meil oli nagu sdeal ketassae ketas maas ja see tõusis õhku , ning kirves lendas ka vastu seina .
Meil oli küünal ringisees ja seal sõber midagi rääkis , pärast oli suht scary koju minna .
Kas keegi soovitaks mingit raamatud vaimudest , nende kutsumisest , jne. ?? (A)
Vasta
See jutt tundub suht uskumatu, kuid ma ei hakka veel väitma, et seda ei olnud juhtunud...
Kuid vaimude ja vaimude väljakutsumise kohta on info siin ka olemas... Milleks sul siis raamatut vaja on?
Raamatutues tavaliselt kajastatakse üldtuntud või ühte moodust. Kuid siit saad palju varjatsioone, ja raamat tavaliselt ei räägi ka ohtudest ja kuidas neid vältida...
Vasta
Olgu , aga sugulane rääkis mingit versiooni , taldriku ja paberiga. Vaikne ja pime peab ka olema .
Asetad paberi keskele ( paberil peab olema : JAH , EI , tähestik ja numbrid ) , taldrik paberi peale . tagurpidi , küünlaga põletad taldriku tagusele joone , et aru saaks kuhu see vaim nagu näitab . siis küünal kõrvale ( paberi ) . Siis parema käe nimetissõrm taldrikule . Seljärel valite ühe juhi , teist kes räägib .
Sugulased alustasid niimodi : Kallis Lydia Koidula , kas oleksite nõus meie mõnele küsimusele vastama.
Neil natuke liikus , aga telekas all mängis.
Võiksite proovida kas funkab ,

Lõpetada niimodi enamvähem : Kallis Lydia Kooidula , kas oleksite nõus nüüd lahkuma , nimetisõrmi ei tohi ära võtta , küünal ei tohi ka ära kustuda . Niiet see on raske , ei tohi ehmatusest näppe võtta.
Kui võtad jääb vaim sinna .

Muudetud: 13-6-07 kell 14:20:18 Mr.Eku
Vasta
See on väga populaarne moodus. Ja täiesti töötab. Olen ise proovind, kuid see ei kuulu mu lemmikute hulka.
Soovitus rahvale kah. Ärge kutsuge nimeliselt, sest te ei saa kunagi kindel olla, et kas see on ikka see sama isik. Seega, võtke ükskõik kes on nõus teiega rääkima.
Kutsumine peaks käima nii:" Kas siin leidub hinge kes on nõus meiega rääkima?"... Uskuge mind, et see karanteerib suuremat edu ühendust saamisel, kuid see on ka veidike ohtlikum, sest nii avate te tee "kõigile". Kaasaarvatud halbadele hingedele.

Lemmik on mul ikka Ouija Laud, kuigi vahest kardan seda kui tuld... Sest see ei ole kaugeltki ohutu.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Nazz
Olen proovind seda moodust. Väga ebameeldiv ja kurnav...
Ja pole võimalust selle hinge tagasi saatmiseks. Kui välja arvata veel keerukamad protsessid, kui see kutsumine ise. Ning see tagasi saatmine on suht keeruline, sest see hing tõesti imeb sult praktiliselt kogu energia välja...

Muudetud: 5-6-07 kell 10:29:35 Nazz

Äkki viitsiksid lähemalt kirjeldada saadud kogemust?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Aga "Emily Rose" oli olemas. Kuigi ta tegelik nimi oli Anneliese Michel ja oli selle kaheksa deemoniga siis nagu oli (või ei olnud).

Soovitan kõigil huvilistel see wikipedia leht läbi lugeda... Mina küll usun, et deemonid olid talle sisse läinud. Väga creepy värk tegelikult.. Aga huvitav, kas siis deemonid võivad igaühe sisse minna või mingite teatud inimeste sisse ainult?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: bridget
Tsitaat:Algselt postitas: Nazz
Olen proovind seda moodust. Väga ebameeldiv ja kurnav...
Ja pole võimalust selle hinge tagasi saatmiseks. Kui välja arvata veel keerukamad protsessid, kui see kutsumine ise. Ning see tagasi saatmine on suht keeruline, sest see hing tõesti imeb sult praktiliselt kogu energia välja...

Muudetud: 5-6-07 kell 10:29:35 Nazz

Äkki viitsiksid lähemalt kirjeldada saadud kogemust?

See protsess vajab ise juba palju energiat sinult, ja see hing samuti imeb seda sult.
Tunne on selline, et kohe tahaks pikali visata ja magama heita. Lihtsalt nii kurnatud oled peale seda.
Vasta
Heh. Mul endal on päris halbu kogemusi selle teemaga seoses.
Meiegi, noore(mad) ja lollid tahtsime siis vaime välja kutsuda. Asjale aitasid kaasa ka mõned klaasid veini, mida osad tarbinud olid.
Proovisime seda klassikalist taldrikuliigutamist. Seejärel mingi isetehtud paberist tähtedega alusel. Puupulk oli selle asja jaoks, mis liikuma peaks ja mille nimi mulle hetkel meelde ei tule.
Igatahes. Alguses ma oma käsi külge ei pannud, taldrik ei liikunud ka. Hiljem ühinesin ja asi liikus. Loogiline, et see teeb nalja ja keegi ei usu. Sama oli ka selle paberi ja noolega. Teateküll 'itsits sina liigutasid'.
Pärast toda õhtut ei saanud ma mitu nädalat magada. Pidevalt oli selline tunne, et keegi katsub ja istub mu peal ja selline ängistav tunne oli. 'Ravi' sain alles ühelt tuttavalt pendeldajalt, kes kategooriliselt keelas mul sellised asjad - ma pidavat olema suure energiaga ja kergesti 'läbitav'.

See õhtu õpetas meid kõiki selliste asjadega mitte mängima. Ega vist enne saagi aru, et tegu on tõsise asjaga, kui pole seda n-ö laksu kätte saanud.
Vasta
ega jh,kui ei tea mis teed ja tagajärgi kh ei tea,siis ei tasu jännata.pealegi,vaimud rändavad ju ilma kutsumatagi ringi,milleks siis neid veel härida ja eraldi kutsuda?selle kutsumisega pidi nii olema,et kui ei vea,saad kurja vaimu ja see sind seni piinab,kuni lähed hulluks ja end tapad vnii.heaga pidid asjalood muidugi paremad olema a neid pidi ikka vähem ka olema kui halbu.niiet kui ei tea mida teed siis ple soovitatav neid segama hakkama,võivad ka ju pahaseks saada naq sa saad kui sind ntx keset head und üles aetakse:pSmile
Vasta
jah suht kahtlane!

Kui minu vanavanaema ära suri, siis ta hakkas mu vanaema juures kummitamaSad. Vanaema on alles 50 ja täiesti terve mõistuse juures töötav inimene.
Vanaema nägi seda: tal on kodus saun ja mitte keegi polnud mitu tundi saunas käinud. Vanaema läks vannituppa suitsu tegema ja tegi sauana ukse lahti, sest sealt tuleb sooja õhku.
Igatahes ta nägi saunalaval täiesti värsket märga jalajälge ja meie peres on ainult yhel inimesel nii suur jalanukk. Ja see oligi mu vanavanaema jalajälg!

Häästi kahtlane aga ma usun oma vanaema sest ta ei joo ja on muidu täiesti normaalne inimene! wink
Vasta
Kutsusime sõpradega. Meid oli 7 tükki kui alustama hakkasime. 4 lõi põnnama. Mina ja veel kaks sõpra panime näpud taldrikule ning tahtsime gunnar krapsi välja kutsuda. Ei suutnud välja kutsuda kuna hakkasime ennem naerma. Nii naljakas on kui näpp on taldrikul ja üritad kedagi välja kutsuda. Proovisime oma 5 korda, ei tulnud midagi välja. Ei usu ka eriti , et vaime välja saab kutsuda. Täielik valejutt.
Vasta
me kunagi kutsusime noortetornis.....

küünal põles ja meie hoidsime kätest kinni ja kordasime näiteks arto tule välja arto tule välja....

järsku hakkas küünal ära kustuma ja mu klassiõde karjus EI!!!! ja küünla leek läks hästi suureks.....
Vasta
kui me nooremana sõpradega vaime väljakutsusime siis ka paberi ja taldrikuga ja temalt asju küsisime siis näitas ta aind mingeid suvalisi tähti (kahtlane Laugh). see oli minu pool ja ma ei saand mingi nädal aega magada, pidevalt ärkasin öösel üles...siis kas me ei saatnud teda korralikult ära või ta lihtsalt ei läinud ära.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: hirmutaja
me kutsusim ükskord "tule deemonit" see oli ühe poisi kodus, klaas hakkas väga kiiresti liikumaja paber läks põlema kõik jooksid minema, ja siis me nägime varju ja see jälitas meid ja järgmine päev oli see poiss surnud... tulekajuga, ta tuba oli öösel põlema läinud...



Mina seda hästi ei usu. Tulekahju (kui see üldse aset leidis) võis olla tolle poisi süü, jättis küünla kusagile kardina lähedusse, või... tegi salaja toas suitsu, põlev koni kukkus tekile või vaibale. Ja miks läks paber "deemonit" väljakutsudes põlema? Niisama ei lähe peaaegu ükski asi põlema. Nägite varju? ...Olite kõik piisavalt hirmu täis ja kõik jäi kujutlusvõime hooleks. Ja miskipärast ei usu, et sa oled 14aastane. Juba "käekiri" seletab kõik...
Vasta
Oijah, need esoteerikaturistid, kes loodavad "kärtsu ja mürtsu" näha ning ise puutumata jääda...

Annan siinkohal ühe lingi, eks igaüks ise otsustab, mis selle lingi taga leiduva infoga peale hakata:

http://tuulepesa.zzz.ee/viewtopic.php?t=623


Mistahes vaimuga suhtlemisel on hea olla ettevaatlik ja püüda nii vaimu ennast kui ka olukorda jälgida - mõnigi kord võib ette sattuda tegelane, kes alguses mängib head haldjat ja hiljem hakkab mõnuga mõõda päid ja jalgu andma.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: drlecter
Tsitaat:Algselt postitas: Lillian
Tsitaat:Algselt postitas: EiTahaOllaMina
Tegelikult olen ma tupsik123-ga enamvähem nõus. Ma avan et vaimude väljakutsumine pole nii lihtne ettevõtmine, kui te arvate. Kui kellegil on õnnestunud kutsuda, siis neil lihtsalt ''vedas''. Ma arvan et kui vaime välja kutsuda, on võimalus umbes 1 võimalus 100-st, et ta tõesti tuleb.

Tegelikult on see lihtne. Piisab ainult sinu uskumisest ja heast, mõjuvast põhjusest.

Olen nõus.



Ka mina arvan et piisab vaid põhjusest..Ning nagu eelpool korduvalt mainitud on, ärge tülitage neid vaime ilmaasjata, kui tea asjast suht mittemidagi ei tea...See ei ole mingi lõbus seltskonnamäng..Ning 1 klassi päkapikkud kes peegli ees keerutavad ja ploodi meerit üritavad kutsuda, no kammoon minge mängige barbidega või midagi..Ma ei ole ise vaime välja kutsunud, kuid ma olen viibinud kohas, kus mingid tattid vaime välja kutsusid ja neid tagasi ei saatnud..Sellised mängud võivad kurvalt lõppeda..
Vasta


Hiljem vaadates tunduvad mõned küsimused küll veidi kohmakad ja kentsakad, aga tol hetkel......

Miks siis klaasi liikus?
Tuul liigutas - ei
Keegi meist saboteeris teadlikult - ebatõenäoline
keegi meist liigutas alateadlikult - üsna tõenäoline
Paranormaalsed jõud - usutav, kuid siiski õrnalt kaheldav


Kes ei viitsi vaadata, siis seal videos lippab klaas, millest kõik näpuga kinni hoiavad, mööda paberit ringi.

Muudetud: 25-10-07 kell 10:47:01 Tom

[Muudetud: 24-1-2009 Tom]
Vasta
tglt tahaks ka proovida vaime välja kutsuda aga tagajärgi suht isegi kardan niiet ma ei tea ikka kas tasuks proovida ja jamada sellega :/
Vasta
ma ei usu, et on vaja torkida seda, mis meile pole ette nähtud. võib endale kujuteldamatu häda kaela tõmmata.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: jaan
ma ei usu, et on vaja torkida seda, mis meile pole ette nähtud. võib endale kujuteldamatu häda kaela tõmmata.

u 200 aastat tagasi oleks Jaan ütelnud : "Mis te selle elektriga mässate, mingi nähtamatu asi ja sellest saab ainult särtsu."

Järsku peitub selles valdkonnas mingi kujutlematu ressurss? Piiritu infoväli? Ühendus teipoolsusega? Midagi hädavajalikku, mida me veel ei tea, et vajame? Revolutsioon meditsiini diagnostikas ? jne jne

Loomulikult tuleb enne käima õppida, kui jooksma hakata.


Muudetud: 26-10-07 kell 15:12:30 Tom
Vasta
just tom! las sellised tegevused jääda ikka teadlaste, mitte suvaliste võhikute uurida.
seda enam, et selle võhiku katsetused ei vii mitte kuhugi isegi õnnestumise korral.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 29
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 30,513 01-11-2018, 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 44,662 25-12-2016, 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 15,534 16-04-2012, 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,055 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Vaimude maailm mr. Alan 26 12,410 31-05-2010, 21:20
Viimane postitus: mr. Alan
  Kuradi väljakutsumine. -3gl3- 31 13,408 12-05-2008, 20:07
Viimane postitus: Hallucigenia
  Vaimude mingid piirid ? Eekam 28 11,974 07-07-2007, 23:58
Viimane postitus: Eekam
  Thomas Edison tahtis teha vaimude telegraafi(EVP) yodalr 13 9,402 08-10-2006, 07:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat