• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jason vs võimetega para-weeblased
#1
mina ei imesta ülse millegi üle. tegelt on maailm täis igasti vingeid nõidu-võlureid jmt aga mingil imekombel on need võimed sattunud just selliste kätesse, kes miskipärast ei armasta neid reaalses elus demoda. see-eest kirjasõnas räägivad nad neist piiramatult.

pean veel meenutama, et see tuntud miljonidollariline preemia oma paravõimeid tõestada suutmale isikule on tänaseni välja maksmata...
#2
Miks peaks üks vinge võlur oma oskusi rahasumma eest demonstreerima? Arvestada tuleb sellega, et suur osa vingeid võlureid peavad materiaalseid väärtusi ebatähtsateks. Pealegi, kuidas mina peaksin kellelegi oma suurepärast aurade nägemist (kui mul see oskus oleks) esitama, kui see inimene ei suuda mind isegi mitte kontrollida?
#3
Seda saab kahte pidi vaadata, raha on välja teenimata või need raha pakkujad ise ei ole suutnud sellist katset korraldada või siis pole tahtnud raha välja maksta. Üldiselt see, et seda raha makstud pole, ei näita midagi. Minu jaoks küll mitte.
#4
Lugemiseks ja mõtisklemiseks soovitaksin:
http://www.hot.ee/tonal/warrior/warrior.htm ja seal "nõiduse 101. õppetükk"

Mingil hetkel saabub seisund, kus ei ole enam vajadust ja sellega ka soovi rahvale midagi tõestama kukkuda. Need miljonid dollarid kuskil pangakontol võivad olla kasulikumad kuskil pangakontol, kui ühe "võluri" maagilistes karvastes kätes. Motiveerivad näiteks kedagi õppima.
#5
vajadus mingu perse.

inimesena elades me sõltume inimeste maailma reeglitest.
seetõttu võtavad ka nõiad oma töö eest tasu ning seetõttu siirduks ka tõeliste oskustega paranormaalid miljoni saamiseks sinna... kuhu nad peavad pöörduma.
#6
Tsitaat:Algselt postitas: Wolfgirl
Miks peaks üks vinge võlur oma oskusi rahasumma eest demonstreerima? Arvestada tuleb sellega, et suur osa vingeid võlureid peavad materiaalseid väärtusi ebatähtsateks. Pealegi, kuidas mina peaksin kellelegi oma suurepärast aurade nägemist (kui mul see oskus oleks) esitama, kui see inimene ei suuda mind isegi mitte kontrollida?

1) kui suur võlus ISE rahast ei hooli, võib ta oma hea südame poolest saadud summa silmagi pilgutamata näiteks lastekodudele annetada - kasu missugune ja karmale kah kasulik....

2) misiganes nähtus siin ilmas toimub - olgu see kui para tahes, on see ikkagi vajadusel ka tehniliste vahenditega fikseeritav-registreeritav või mõnel muul moel tõestatav. sellele ei maksa vastu vaielda. seega on KÕIKE vajaduse ja soovi korral võimalik tõestada.

3) KUI ongi mõni teaduslike vahenditeda tõestamatute võimetega vant kes ei taha raha ega midagi vaid hoiab oma võimeid igale mõtlevale inimesele arusaamatutel põhjustel salajas, siis seda enam on kohe KINDLASTI mõni vant, kes omab vähemalt ühte tõestatavat üleloomulikku võimet ja seejuures ei ütle ära ka miljonist dollarist. KAMOOON!!!! ega sa mingi naiiv pole???
#7
Tsitaat:Algselt postitas: batoonike
Lugemiseks ja mõtisklemiseks soovitaksin:
http://www.hot.ee/tonal/warrior/warrior.htm ja seal "nõiduse 101. õppetükk"

Mingil hetkel saabub seisund, kus ei ole enam vajadust ja sellega ka soovi rahvale midagi tõestama kukkuda. Need miljonid dollarid kuskil pangakontol võivad olla kasulikumad kuskil pangakontol, kui ühe "võluri" maagilistes karvastes kätes. Motiveerivad näiteks kedagi õppima.

MINGIL hetkel ehk saabubiki see moment aga ENNE seda on hunnik hetki, mil raha loeb. ja ISEGI, kui inimene enam ise raha ei taha, ei saa ta öelda, et ta ei sooviks seda välja võtta ja, nagu enne öeldud, vaestele annetada. see materiaalsuse mittevajamise teooria seisab väga nõrkadel savijalgadel. muuseas - ga polegi VAJA see miljon välja võtta. selle võib ju suuremeelsusest ka pakkujatele alles jätta, näidates neile ainult oma võimeid. niisama ilma rahata. et skeptikutel suu kinni panna ja avada inimkonna teadvus ka üleloomulikkuse suhtes. kas pole?

oh, ma juba kujutan ette, miline vabandustekoorem selle peale laekub...
#8
mulle meenub, et mingi aja eest pakuti lausa delfis avalikult välja 10000 krooni persoonile, kes tõestab, et suudab aurat näha. kui see nähtu nii levinud on, siis siin eestis oleks ikka võinud olla vähemalt üks üritaja. minu teada keegi isegi ei üritanud.

http://woman.delfi.ee/archive/article.ph...1129176040
#9
Kui mina suudaksin mingi vägeva trikiga hakkama saada seal... silm kah ei pilguks miljonit nõudes...

aga asi selles ongi, et sääraseid värke Teaduslikult tõestada on suht keeruline. No kuidas sa tõestad et sa midagi näed, mida mitte millegagi peale SINU silmade registreerida ei saa?
#10
nojah aga sa pole ju mingi tegja! oleks sa tegija, oleks sul hoopis teisel tasandil teadvus ja sa vilistaks üleüldse igasugu väljakutsetele. etiti materiaalsetele. käiksid vaid erinevates foorumites oma võimetega kelkimas aga keelduksid igasugusest võimalusest neid reaalsuses demonstreerida et selle eest saadud preemiaga kodutuid koeri aidata.

irw
#11
Äkki ma olengi teisel tasemel, ent väga isekas inimene. Teatud põhjustel ise ei tohi võtta, aga teistele kah ei anna.
#12
ja tõenäosus, et kõik "võimekad" inimesed planeedil Maa on samasugused?
#13
See võib olla päris kõrge. Samamoodi võib tõenäosus olla kõrge ka nende puhul, keda sellisel tasemel ei koti või omavad muud põhjust, miks mitte minna mingite teadlaste jutule.

Mind ka huvitaks, et kuidas saab aura nägemist tõestada.
#14
aga ikkagi: senimaani pole pikkade aastate vältel leidunud kogu maailmas KEDAGI, misiganes tasemel vanti, kes oleks nõus oma võimeid proovile panema??

no keegi on siin loll või peab keegi kedagi teist lolliks...

ok, teen omapoolse ettepaneku: ei paku mingit raha. seega materiaalsus jääb ära. näidake lihstalt niisama minu ja oma lõbuks, milleks suutelised olete.
#15
Kust need arvandmed pärinevad, et mittekeegi kogu maailmas pole olnud nõus oma võimeid proovile panema kogu inimajaloo vältel ? Emori uuring ?

no keegi on siin rumal või peab keegi kedagi teist lolliks...
#16
Pole mõtet rääkida moosipiruka maitsest, kui sa moosi seal sees pole maitsnud.
#17
Tsitaat:Algselt postitas: batoonike
Kust need arvandmed pärinevad, et mittekeegi kogu maailmas pole olnud nõus oma võimeid proovile panema kogu inimajaloo vältel ? Emori uuring ?

no keegi on siin rumal või peab keegi kedagi teist lolliks...

kuna auhind välja maksmata...


määäääääääää
#18
Thorondor: Loogilisem oleks arvata, et tollel konkursil on midagi viga või sellel värgil.

Muudetud: 18-10-06 kell 19:38:26 Thorondor
#19
Tsitaat:Algselt postitas: elis
Loogilisem oleks arvata, et tollel konkursil on midagi viga või sellel värgil.

pole küll kuskilt kuulnud, et keegi oleks sinna läinud, üritanud ja pärast kurtnud, et seal mehed sohki tegid.
#20
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
Pole küll kuskilt kuulnud, et keegi oleks sinna läinud, üritanud ja pärast kurtnud, et seal mehed sohki tegid.

Jason, kus su loogika?? Nad ju näevad tulevikku niivõrd ette, et saavad kohe selgusele, kas minna või mitte!

Ei tegelt! Aga, Jason, kui sa oskaksid for example mõtteid lugeda.. kas sa siis läheksid ja latraksid sellest kogu maailmale, mille tagajärjel sind valgesse ruumi (hullumajja) viiakse, või oleksid vait ning kasutaksid seda "väge" salaja oma kasuks?

Muudetud: 18-10-06 kell 18:56:21 encore
#21
kas keskendume nüüd ainult mõttelugejatele?
#22
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
Tsitaat:Algselt postitas: elis
Loogilisem oleks arvata, et tollel konkursil on midagi viga või sellel värgil.

pole küll kuskilt kuulnud, et keegi oleks sinna läinud, üritanud ja pärast kurtnud, et seal mehed sohki tegid.
Mida sa seal käinutest kuulnud oled ?
#23
Q: "Kust need arvandmed pärinevad, et mittekeegi kogu maailmas pole olnud nõus oma võimeid PROOVILE PANEMA kogu inimajaloo vältel ?"
A: "kuna auhind välja maksmata..."

Ehk siis kuna auhinda pole välja antud siis pole ka keegi proovinud. Juhhei ! No kui seal keegi käinud pole siis ei saagi neist ju midagi kuulda olla, eksole, oh sind Thoronderit küll Smile

Miks me vaidleme siin ikkagi kui Jasoni tõeotsimine ja levitamine internetifoorumi vahendusel välja arvata ?
#24
Minu juures saab kartulinoppimist tõestamas käia. Seda juba ammusest ajast, mitte keegi pole proovima tulnudki. Oleksin kasti õlut andnud. Võimatu värk ju.
#25
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Mida sa seal käinutest kuulnud oled ?

järeldamiseks piisab, kui tean, et keegi pole suutnud. kui sul on vastupidiseid andmeid või andmeid, mis midagi muud huvitavat paljastavad, sis lao lagedale.
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-Webile alamfoorum ? henzukaz 13 6,037 05-06-2006, 08:25
Viimane postitus: zepac
  Para-Webile uus pealeht - templatekonkurss taasavatud henzukaz 60 17,839 14-10-2005, 17:06
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat