Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimulaadsete olendite liigitamine (arutelu)
#51
Jah saada või pane siia
Vasta
#52
(06-05-2022, 11:57 )selgus Kirjutas: Kust sain? "Vanamutt" ja kari muid puduloiuseid tuli kaasa haiglaskäigust, justkui koduseks ülesandeks anti need õigesse kohta ära saata.
Ma olen ka seda meelt, et need eksinud vaimud tuleb leebelt õigele sagedusele aidata, mitte ära hävitada nagu osad teenusepakkujad teevad.

Õnnestus vist metsamatkal metsa jätta see astraaltädi.

Kuidas olukord nüüd on?
Kas oled oma "sõpradest" lahti saanud?
Vasta
#53
Tervist, Pakun abi - kellel vaja enda või lähedaste sisse vaadata ning kiirelt midagi transformeerida.
Aitan vabastada ning välja tuua haavu. Mõõta tšakrate tervist ning olukorda. Mõõta inimeste sagedusi, läbi teie mõtete. Oskan ka paare mõõte ja leida milles on viga. Ilus näide oli, kui tuvastasin petise firmast. Ja aitan väljutada kehvasi energiaid, mida ma hetkel lähemalt ei puuduaks, kuna need on individuaalsed ning minu võtted on võimsad ning toimivad.
Seda ma võin oma suurest südamest vanduda.Tervist. Aitan vabastada ning välja tuua haavu. Mõõta tšakrate tervist ning olukorda. Mõõta inimeste sagedusi, läbi teie mõtete. Oskan ka paare mõõte ja leida milles on viga. Ilus näide oli, kui tuvastasin petise firmast.
Ja aitan väljutada kehvasi energiaid, mida ma hetkel lähemalt ei puuduaks, kuna need on individuaalsed ning minu võtted on võimsad ning toimivad. Seda ma võin oma suurest südamest vanduda.
Küsin rahaks teilt antava summa ning aitan vabastada vana jama. Kuskil 20-30€ oleks kena, sellise hea töö eest.
Teie tunda, kas tahate ja vajate mind.
Taustast: olen 7 aastat mõõtnud pendliga ning tervendanud inimesi - neid juhatades.
Küsin rahaks teilt antava summa ning aitan vabastada vana jama. 20-30€
Teie tunda, kas tahate ja vajate mind.
Ma tean, et pilt tuli hale välja. Aga mina koostöös agentide ning nõidadega oskan paljuski aidata. - Juhendada, seletada, teid vaimselt sirgeks painutada.
Enda hinge olen üle 20-korra ümber muundanud. Olen kiire muundaja. Kui te soovite kiiresti vabaneda, siis mina olen see inimene, kelle juures on hea neil, kes soovivad kiiret vabastust saada.
Tunnen kuskil 7-t erinevat tulnuka sorti. Siriuslased, Plejaadlased, Kiired programmi-hallid, muigu Reptiilid ja siis ka Annunakid ning kollased Andromedlased.

Martin Kutser Facebookis ning E-Mail: germo.klimov7@gmail.com
Vasta
#54
Homo sapiens, homo sapiens-sapiens, homo erectus, homo naledi, homo sovjeticus, homo spirit, sanctus spirit. Kuid üldiselt: homo https://www.google.com/search?q=homo&oq=...e&ie=UTF-8 . Vene keeles, kuid wiki on loetav ka muudes keeltes. Allservas aidatakse leiutada otsingupealkirjasid, mõnikord neist on abi. Täpselt teema pealkirja järgi.
Vasta
#55
Olen uus foorumlane, aitäh sõnumitele!

Kuidas teada, kas meil on kodus vaimu ees?
Vasta
#56
Kas kellelgi on infot sellise entiteedi (olendi), kes elab inimese peas - täpsemalt ümbritseb ja blokeerib 3. silma.
Sümptomiteks on (põhjendamatu ja liigne) enesekindlus, enda teistest paremaks pidamine.
Lisaks selle olendi mõju all inimene vaatab palju ekraani ja peab ennast kõrgelt intelligentseks, kuigi tegelikult on ta rohkem nagu intellignente idioot.
Samuti selline inimene on jutukas, tal on nagu kõige kohta midagi öelda, samas sisulist infot on vähe.
Kui see koll tal peast minema ehmatada, siis verbaalne väljendus aeglustub, hakkab peaaegu kogelema, enesekindlus haihtub ja inimese silmad vaatavad lähevad kergelt fookusest välja ja hakkavad natuke üles vaatama.
Oleks tarvis teada, kuda see koll inimese peast minema ajada ja auk kinni panna, et see tagasi ka ei saaks tulla.


Pildil kollasega on näidatud auravälja deformatsioon, st entiteet lükkab aura alla poole ja energiaväli ei ümbritse enam lagipead.
[Pilt: attachment.php?aid=1448]
   
Vasta
#57
Kas ta lihtsalt käsu peale ära ei lähe?
Ilmselt ei lähe küll, sest mulle endale tundub, et sellise olendi mõju all olles jääb mistahes käsk nõrgaks. St mingi osa inimesest tahab, et ära läheks, teine osa aga tahab, et jääks.
Vasta
#58
(13-01-2024, 14:37 )selgus Kirjutas: Kui see koll tal peast minema ehmatada, siis ...

Oleks tarvis teada, kuda see koll inimese peast minema ajada ....

Vastus on Sul ju tekstis olemas: ajad ta peast minema, kasutades ehmatamist ..... Smile Smile Smile

Kui tõsisemalt rääkida, siis kollide-hirmude asemele tuleb teadlikus/taiplikus kasvatada: nii kaovad need kollid ise ära (sh eelnevalt mainitud "enesetähtsuse koll"), kuna neil pole enam hirmude-pesa kohti, kuhu kinnituda - teadlikuse-pesadesse ei suuda koll kinnituda.

Põhimõtteliselt vaevleb enamus usklike taoliste sümptomite käes: peale "piibli pähe kukkumist" ajavad nad suure enesekindlusega täieliku kamara-jura ... ürita näiteks mõnele usklikule selgeks teha, et ta ajab pläma (kuna usklikel pole sisemist soovi muutuda, siis on kõik välised püüdlused nagu "hane selga vesi").

Sügavam põhjus peitub selles, et enamus inimesi on ikka masendavalt tühjad/lollid: seda "sisemist tühjust" üritatakse kompenseerida igasugu ühiskondlike õpetustega ja religioonidega, kuid see viib veelgi hullemate ämbri-kolinateni .... lahenduseks on see, kui inimene hakkab enda mina pealt ise asju õppima (jah alguses käib kõik vaevaliselt, kuid aegamööda muutud üha taiplikumaks ja edukamaks kõiges: ning järgmises elus jätkad sealt, kust see elu pooleli jäi, ehk kõik millest aru oled saanud kandub järgmistesse kehastustesse edasi).


Kollide kohta on Vanaküla-pundil tehtud üks näidend, mis on Youtubes olemas ... täpse lingi lisan hiljem, kuid kui Youtube otsingusse panna kanal "Arengumaagija", siis on seal kümmekond videot, millest üks oli nimega "kill koll", või midagi sarnast (video alguses on esimene koll "tähelepanu koll", keda kehastas kenakeseks riietatud naine, kes tahtis et teda imetletakse).

https://www.youtube.com/watch?v=4B6Q65cS8Hk
Vasta
#59
Mina olen kolle kohanud nina urgitsedes, eriti kui on nohu. Mujal pole kolle kohanud, aga mine tea! Viimasel ajal on palju arutelusid globalistide teemadel, ehk kas nad on inimesed, reptiilid või seestunud. Videod kus oleks nagu silikoonmask peas kui mingi kurjam kõneleb võivad olla tõesed või redušeeritud videod. Otsustada saab ainult juttude ja tegude järgi. Kurjam gates on 1 neist kellest ja tema tegemiste tagamaadest palju räägitakse. Küsimus on lihtne miks, mis põhjusel? Raha, aga see pole peamine, kas ainult kurja tegemine...kahtlane. Kui inimene on üle võetud vaimolendi poolt siis väliselt teda ei eralda teistest ainult jutt ja käitumine muutuvad imelikuks, ma mõtlen teiste inimeste vaatevinklist. Kui inimene on seestunud või skisofreenik siis temaga vaielda on mõtetu ka kõige elementaarsematest asjadest. Ta ei valeta vaid hõivanud vaimolend TÕESTI NII ARVAB, valetab punastamata ja süümepiinadeta. Milline vaimolend on inimese hõivanud, sest neid on kindlasti lollimaid ja targemaid. Ka targematel võib olla raske inimeste 3D maailmas orjenteeruda.
https://www.youtube.com/results?search_q...aja+kallas
Tahan jõuda meie kajani. Inimene ei saa nii ebakompetentne olla, lihtsalt ei saa! Oleks algharidusega alkohoolik kusagilt pärapõrgust aga isegi need on kuidagi arusaavamad ja targemad. Mulle meeldis ukraina visiidil räägitu kus kaka väitis, et ukrainlased ei ole slaavlased. Kas neegrid või maoorid - aborigeenid, selle jättis targu mainimata. wink Ja selliseid apsakaid on pidevalt. Seda tavamõistes on raske põhjendada, kui veel lisada "kõrgharidus" siis eriti. Kas meie kõrgharidus on tõesti nii alla käinud? Kah võimalik. Inimene kui on seestunud siis teda juhib võõras väline jõud mille vastu inimese tahe (kui on veel säilinud) on täiesti abitu. Väline jõud teeb suu lahti ja räägib....inimene ise ei saa midagi teha. Kaka keeldumine tagisiastumast ja paljud 3-nda järgulised globalistide auhinnad on veel lisa tõestuseks. Ka nende "auhindadega" uhkustamine ja rääkimine, et kõik tahavad temaga rääkida! Minu nägemuses on see kõik üpris imelik, mitte vähem kui gatesi ja shwabi käitumine ja jutud. Mis see eestile kaasa toob saab näha, sest kaka ise tahtis hiljuti näha oma valitsemise "viljasid"! Arvan, et need va "viljad" on mõrud kui üldse söödavad.
Vasta
#60
Kahtlemata on paljud poliitikud enesetähtsuse laksu all, aga siin me poliitikast rohkem ei räägi Smile

Hommikul seedisin seda teemat ja siis tuli meelde, et mulle tuli sel teemal oma teejuhti (või kõrgemat mina) küsitledes selline vastus: "iga info on AINULT sinu enda jaoks". Eks see kehtib ka nüüd, aga kuna ma olen ise ka sarnase kolliga kimpus olnud, siis vast annab kasutada ka siin. Seega, kui arvestada seda infot, siis mida iganes see koll peas räägib, tasub teadvustada, et see kehtib ainult minule. Ja tasub teada, et paljudel inimestel on peas samasugune koll, kes vääramatut, igavest ja ainuõiget tõde räägib. Seda teadvustades võiks tekkida kahtlus, et kas see MINU koll räägibki viimse instantsi tõde. Seda meeles hoides on kerge seda kolli võtta muigega ja tema üle itsitada. See muudab ta aga nõrgemaks. Las ta olla, teda ei tule võtta tõsiselt, on lihtsalt üks ahv peas. Tegelik mina on kuskil mujal, ei saa öelda kõrgemal (kuigi ka see termin mul läbi käis), aga lihtsalt "mujal", määramatuses, eikuskil, aga ta ON, ta on OLEMISES.
Vasta
#61
Filmis The Host (2013) näidati midagi sarnast, kus enamik inimkonnast oli anastatud mingi ajukollide poolt.
Vahel on kahtlus, et kõigil rahaliselt edukatel lääne tsivilisatsiooni liikmetel ongi mingi sihuke peas.
Siis nad omavahel teevad koostööd ja võtavad omasuguseid tööle.
[Pilt: attachment.php?aid=1452]

(13-01-2024, 19:25 )lahendused Kirjutas: Kui tõsisemalt rääkida, siis kollide-hirmude asemele tuleb teadlikus/taiplikus kasvatada: nii kaovad need kollid ise ära (sh eelnevalt mainitud "enesetähtsuse koll"), kuna neil pole enam hirmude-pesa kohti, kuhu kinnituda - teadlikuse-pesadesse ei suuda koll kinnituda.
Aitab jah teadlikkuse arendamine, aga kellel see enesega rahulolu tekitav olend peas on - tema ei taha areneda.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu! z3r0 c001 238 135,459 24-10-2018, 20:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Küsimus....arutelu "kuradi" kohta eesti vanarahvap madman07 3 4,191 14-03-2010, 11:43
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat