Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Juhtum kui ma läksin kooli
#1
Alguses peaks ütlema, et ma läksin kooli. Enda arust pole kedagi seal ära surnud, aga kus tead seal on küll maju (elan külas). Sõitsin kooli poole (rattaga) oli hommik kell oli midagi seitsmega ja oli üsna pime(seal kohas polnud tulesid ega midagi sellist). Sõidab, sõidan kuni üle tee läheb mingi hallikas mehe moodi asi. Mõtlen, et silmad petavad, aga see asi ei kao ta kõnnib rahulikult mõõda teed. Jään seisma kuni ta kaob metsa. Lähen ratta peale tagasi sõidan kooli(ma nägin teda mingi 10 sekuntit). Räägin teistele, aga nemad ei usu. Mida teie arvate sellest juhtumist?
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas: Mambu
Alguses peaks ütlema, et ma läksin kooli. Enda arust pole kedagi seal ära surnud, aga kus tead seal on küll maju (elan külas). Sõitsin kooli poole (rattaga) oli hommik kell oli midagi seitsmega ja oli üsna pime(seal kohas polnud tulesid ega midagi sellist). Sõidab, sõidan kuni üle tee läheb mingi hallikas mehe moodi asi. Mõtlen, et silmad petavad, aga see asi ei kao ta kõnnib rahulikult mõõda teed. Jään seisma kuni ta kaob metsa. Lähen ratta peale tagasi sõidan kooli(ma nägin teda mingi 10 sekuntit). Räägin teistele, aga nemad ei usu. Mida teie arvate sellest juhtumist?
Kui kaugelt sa teda nägid? Kui väga kaugelt siis võis see olla hoopis metsloom/kass/koer, kuna pimedas ikka nii hästi ei näe. Smile

//Ja isegi kui nägid lähedalt siis minu arust pole sellega midagi paranormaalselt seost, see võisgi lihtsalt olla inimene kes kõndis mööda teed ja metsas oli ta kodu vms.

Muudetud: 4-12-07 kell 17:04:13 Avo
Vasta
#3
Esiteks Su jutt on meeletult kahtlaseid lauseid täis, et Sa oleksid võinud vähemalt üle lugeda enne postitamist. Sa ei arva?
'Mehe moodi asi' ma ei tea mis ajast nagu inimesed asjad on? Aga okei.

Kui sõidad hommikuti (Ma eeldan, et natuke ka uniselt) pimedas mööda seda teed ümberringi mets kas siis mingi kõhe tunne ka peale tuleb? Kui tuleb siis kes teab võibolla hirmust kujutasid ette omale seda.
Vasta
#4
mehe moodi ASI? Smile ma nägin ka ükskord mingit kogu silme ees virvendamas- tegelikult oli kärbes silma lennanud BlehLaugh
Vasta
#5
Vot see "mehe moodi asi" oli küll nüüd natuke kahtlaneLaugh
Ega jahm,oled kindel,et see oli "mehe moodi" mitte "tulnuka moodi" sest invasioon olla alanud...LaughLaugh
Vasta
#6
Okei, saage juba üle oma mehe moodi asjast.
Aga siiski. Ebaloogiline, et kõik see juhtus 10 sekundiga: Kõigepealt näed mingit kogu. Siis tuled ratta pealt maha. Seejärel teed kindlaks, et tegu on mehega. Siis jälgid, kuidas mees läheb metsa. 10 sekundit??
Vasta
#7
Äkki oligi hallis riietuses mees.

edit: hll ei ole sõna.

Muudetud: 6-12-07 kell 18:02:00 kurk
Vasta
#8
Niisama uitaja või loodusfotograaf esimest valgust oodates. Para-para-para.
Vasta
#9
ega jahm,kasutaja "kurk"-l on täitsa õigus,pmst,muidugi oleneb,kas kukkusid ratta seljast maha või tulid,kukkudes saad kiiremini mahaLaugh
Vasta
#10
mina arvan : isegi võimalik

tahaks ise ka sellist värgendust näha Smile
Vasta
#11
Äkki oli mõni õhtul napsitanud küla mees ja kõndis otsemat teed koju, võib olla läks lühemat teed linna?

Selles suunas kuhu see mees kõndis ei ole mõnda talu?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lood nõukogude Eestist mis kõlavad kui linnalegendid Tinar 14 8,205 30-07-2018, 19:21
Viimane postitus: Tyto Alba
  Juhtum öisel maanteel - palun abi? Kivoos 13 7,502 04-07-2018, 21:17
Viimane postitus: zzz34
  Kui vaim peaks tahtma ühendust võtta SuperHit80 28 18,456 06-03-2015, 19:48
Viimane postitus: Black Goat
  Üks hirmuäratav juhtum KummitusKummikus 1 2,740 11-12-2013, 04:45
Viimane postitus: MarkoJ
  Appi, unenäod ei lõppe enne, kui olen need n.ö läbi elanud lanzuu 8 5,719 16-10-2013, 19:18
Viimane postitus: HannaManna
  Lihtsalt huvitav juhtum kadunukesega KiShaper 0 2,098 15-10-2013, 14:13
Viimane postitus: KiShaper
  Imelik juhtum! speed 7 5,841 27-09-2013, 07:12
Viimane postitus: missykissy
  Kummaline juhtum saunas mew 8 7,160 21-08-2011, 11:04
Viimane postitus: kk2ku-
  Imelik juhtum kodus lyhiz 7 6,413 20-08-2011, 20:52
Viimane postitus: kk2ku-
  Kui inimene on muutunud vihkavaks ja raevutsevaks deemoniks dunja 21 8,805 07-01-2011, 07:23
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat