Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas minu juures on keegi ?
#1
See juhtus sügisel..Kui just jätsin akna lahti, läksin siis akna poolt ära noh, aken oli minu vastu.Siis äkki nägin seal kedagi tooli istumas aga kedagi pole seal..Kuigi seal oli pisike vahe ei saa seal keegi istuda...(laud on läheduses)

Tuntsin see pühapäeva öösel oleks keegi minu juures kõnniks ringi..Mul tundus nagu telefon heliseks(nagu oleks telefon vibra)
aga mul ei helisend..Siis ma ma tuntsin nagu oleks mul kuumas toas hakkand jahe ja tundsin nagu keegi võtaks mult ümbert kinni.Panin enda voodi ääres tule põlema sest hakkasin kartma ja siis polnud enam kedagi minu toas....


Mis see olla võiks..Äkki kummitus oli toas.
Vasta
#2
Vaime välja kutsunud sa vist pole, eks? Mujal igasugu usugruppides, kirikutes ja vaimsetes seltskondades pole viibinud (ei välista, et sealtki võib kellegi endaga "kaasa kutsuda")?

Ei välista ka lihtsalt emotsiooni mõju... äkki sa tol hetkel igatsesid kellegi läheduse järele? Sel juhul pole välistatud, et emotsioonid võivad kuidagi realistlikult avalduda (seda ma olen pendeldamisel märganud) või siis leidus just sel ajal kusagil lähedal mõni vaim....
Vasta
#3
pole välja kutsunud kedagi aga tol pyhapäeval mõtlesin yhe niinimetatud isiku peale aga kirikus olen käind kyll aga ammu juba...Aga kui ma nägind mingit asja istmas siis ma mitte millelegi ei mõelnud..lihtsalt vaatasin ringi...
Vasta
#4
Arusaamatuks jääb, kas tegu on oleviku või minevikuga. On juttu sügisest ja siis tulevad seal sellised oleviku sõnad nagu 'pole' ja 'on'.
Vasta
#5
...(laud on läheduses)-- väike näpuvika tulis sisse...minevik
Vasta
#6
Hmm, kas seal nurgas on alati tool olnud? Kas see, kes istus, tundus tuttav? Kas ta vaatas sulle otsa, või oli seal tuimalt, nagu sind ei oleks?
Vasta
#7
Seal pole eales tooli olnudgi ja kui ma hiljem vaatasin polnud seal tooli kah..See oli lihtsalt must vari ja vaatas minu poole ja istus liikumatult, vahepeal tundus nagu keeraks ta pea eemale..Nii mulle tundus mõnihetk vaatas minu poole siis aga keeras pea ära...



Muudetud: 11-12-07 kell 22:05:04 helen009
Vasta
#8
See on nyyd kyll imelik.Olen arvutis ja mulle tundub et noor naine laulab ja ümiseb minu kõrval.Laulusõnadest ma kahjuks aru ei saa.Kõik inimesed on köögis, minu kõrval pole kedagi.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: helen009
See on nyyd kyll imelik.Olen arvutis ja mulle tundub et noor naine laulab ja ümiseb minu kõrval.Laulusõnadest ma kahjuks aru ei saa.Kõik inimesed on köögis, minu kõrval pole kedagi.

Iga inimese juures on alati "keegi", sellega pead lihtsalt leppima.
Vasta
#10
kuulge, vaadake ärge keegi solvuge, aga tegelikult inimese aju mõjutab teda... ma vist ei oska seda nii hästi selgitada, üritame niipidi: näiteks kui ma mõtlen millegi tondi peale siis ma järsku nagu näen teda, see on kujutlusvõime... aga muidugi ka vaimud ja muu staff, mis nendega kaasneb või päriselt olems ollaSmile keegi ei solvu eksSmile
Vasta
#11
getu mis sa lihtsalt ei usu seda ma pole nende tontide peale mõelnud.... Bleh
Vasta
#12
Ei ole mõtet kana kitkuma hakata. Getul muideks võib väga vabalt õigus olla. Isegi ekslikult ajus ümber töödelnud ja tembeldanud mingit tavalist heli vaimude tegevuseks.
Teisalt ei pea sa olema midag kaasa tarinud. Neid on kõikjal meie ümber, ja ei oleks ime, kui see isik on seal juba ammu olnud ja alles nüüd annab endast märku.
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: helen009
See juhtus sügisel..Kui just jätsin akna lahti, läksin siis akna poolt ära noh, aken oli minu vastu.Siis äkki nägin seal kedagi tooli istumas aga kedagi pole seal..Kuigi seal oli pisike vahe ei saa seal keegi istuda...(laud on läheduses)

Tuntsin see pühapäeva öösel oleks keegi minu juures kõnniks ringi..Mul tundus nagu telefon heliseks(nagu oleks telefon vibra)
aga mul ei helisend..Siis ma ma tuntsin nagu oleks mul kuumas toas hakkand jahe ja tundsin nagu keegi võtaks mult ümbert kinni.Panin enda voodi ääres tule põlema sest hakkasin kartma ja siis polnud enam kedagi minu toas....

Päevavalguses domineerib meil üks meel - see on nägemismeel, meie kiskjalik pool. Mure söögi, asjade ja paarilise leidmise pärast..

Hämaruse ja pimeduse saabumisega saab suur hulk energiat, tähelepanu vabaks , mis muidu on hõivatud nägemise poolt. Pimedas tunneme ennast veidi kohmakalt ja abitult kuna meil pole nö täit ülevaadet aga samas on see ka võimalus näha asju mida päeval alla surume.

Meie ümber on tõesti palju igasugust..kogu aeg aga päeval me seda lihtsalt ei taju..tavaliselt.

Mis on nüüd hirmuäratavam - näha seda miskit öösel või teada, et ta on seal ka päeval kuigi me teda ei näe?
Vasta
#14
laulmine oli kõige imelikum lihtsalt..Teistest häältest ma ei tee väljagi nagu sammud või keegi kolistab yleval Laugh NT: Keegi kolgib mingi asjaga vastu potti..Suht ei teint välja kah, isegi seda kui keegi minu toas räägib,või mingi muu jobu heli.Ükskord kuulsin surnuaia muusikat see oli paar päeva tagasi, aga ma selline ei ole et kohe usuksin et kummitus.

Imelik oli see , et ykskord kuulsin et keegi hingeldab aga selle kohapeal kus see tulipolnud tegelt kedagi..See oli sygisel. ega ma kohe ei mõelnud et see kummitus on..
Vasta
#15
teklikult ei ole olemas kummitusi ega vimme inimene võib endale lihtsalt kujutada väga palju asju ette.
Vasta
#16
Vaimud ei ilmuta end meile, nad võivad meie juures olla aga nad ei näita ennast meile
Vasta
#17
ma isegi usun sind aga kas sa oled mõelnud hallutsinatsioonidele et äkki on se kõk üks suur pettus?

proovi lõõgastuda ühes toas kus kedagi ei ole aga ära magama jää kuula seda vaikust ja kui kuuled mega võõrast häält võid öelda talle lahku või rääkida temaga miks ja kuidas see kõik juhtus!!!
Vasta
#18
kõige parem on lasta end vabaks milleski millest oled kinni hoidnud kas terve oma elu või alates kellegi surmas
!!!

pead proovima!
Vasta
#19
Kas Sa ei võiks näiteks kõik oma ütlemised ühte postitusse ära mahutada?
Sulle on juba eelnevalt mainitud, et on olemas siukene võlu nupukene nagu "Muuda" see tähendab seda, et kui unustasid näiteks midagi kirjutamatta või tahad midagi muuta siis saad seda kasutada, et ei peaks kirjutama 101 postitust järjest!
Vasta
#20
ega see juhtus esmaspäeva öösel läksin pool 12 magama ja juba mingi 5 mintsa pikutasin silmad olid kinni ja tundsin et keegi tuleb tegin silamd lahti ja vaatasin mingi inimese kujutis on minu juures ja vahib mind, panin silmad kinni, et edasi magada, ma ei teinud sellest väljagi....
Vasta
#21
Kui ta sulle midagi ei tee ja sind ei sega siis on kõik korras ju?
Ära tee väljagi lihtsalt.
Või kui sa just nii kangesti tõestada tahad et seal ikka midagi on siis tee pilti vms...
Vasta
#22
ega ma ise arvasin et nägin luulukaid sest võis vabalt kass sisse tulla, mul tuli meelde et enne olin ma vaadanud The Ring...Ei tea jh footokas on papsi käes nii et ma ei saa teha pilti.... :S
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas keegi käib minuga kaasas? BL69 7 5,229 27-08-2019, 18:44
Viimane postitus: Avatud aken
  Kas filmisin orbe? Beatrice 2 3,628 20-01-2016, 17:10
Viimane postitus: Nielander
  Minu juhtumused Caty88 16 10,425 26-10-2014, 12:53
Viimane postitus: torukoll
  Aastane laps ja "keegi" kkat 4 4,474 02-09-2013, 11:22
Viimane postitus: Müstik
  Minu kogemus vaimudega. Kerttuti 6 4,021 15-06-2013, 11:17
Viimane postitus: Kerttuti
  Kõhedad juhtumised sõbranna juures Unetujahirmul1 4 3,873 07-04-2013, 15:40
Viimane postitus: coolymarxy
  Keegi teab? Gforce 4 3,413 31-03-2013, 13:24
Viimane postitus: CPC
  Kas lähedase hing läheduses? (külm ohk, saan kõikjalt elektrit) Grissuu 3 3,522 23-12-2012, 14:42
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Keegi on minuga kaasas! IceyFall 21 10,703 06-12-2012, 15:42
Viimane postitus: -Kellu-
  Keegi kõndis Fakkyee 9 5,130 16-10-2012, 09:56
Viimane postitus: Pirx

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat