Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keegi kõndis
#1
See juhtus kuskil 2 aastat tagasi. Ma olin siis 11-12.. ma täpselt ei mäleta. Igatahes ma olin oma vanaema juures. Olin üksi koos nende kassiga toas. Vanaisa raidus või saagis maja taga puid ja vanaema oli saunas. Siis ühel hetkel ma kuulsin et ülevalt korruselt tuleb keegi trepist alla ja kui lõpuks alla jõuda siis seal on üks uks millel on vana ja kriuksuv link kui seda alla vajutada ning kui sammud lõppesid käiski selline kriuksumine. Ma olin köögis ja siis selle ukse ja köögi vahel on üks väike koridor ning kui ma köögi ukse lahti tegin ja koridori vaatasin polnud seal mitte midagi. Kõige veidram selle asja juures on see, et isegi nende kass jäi väga tähelepanelikult kuulama. Ma mõtlesin küll et äkki lagi naksus, aga samas seal on kõvasti astmeid ja nii tihedalt ta ikka ei naksuks küll. Ja vanaisa puude raiumisest see ka ei saanud olla kuna ta oli liiga kaugel. Aga sellele kriginale pole ma siiamaani mingid loogilist põhjust leidnud.
Vasta
#2
Oled sa veel midagi sellist kogenud või jäi see ainukeseks juhtumiks seal majas? Kas su vanavanemad on midagi märganud? Milline ajalugu majal on? Kui sa rohkem midagi paranormaalset seal majas pole kogenud, siis võis see olla midagi, mida saab ka loogiliselt seletada...
Vasta
#3
Njaa, igale öisele krõbinale oma teema.
Vasta
#4
Vanad majad kipuvadki krõbisema ja naksuma.
Vasta
#5
Niisama nad ikka kergelt ei nagise.. mingisugune tegevus peab ka ju loogiliselt olema. Smile
Vasta
#6
(30-03-2012, 16:05 )MagicWolf Kirjutas: Niisama nad ikka kergelt ei nagise.. mingisugune tegevus peab ka ju loogiliselt olema. Smile
Näiteks vananemise tõttu igasugused pinged, deformeerumised, mingite asjade paigast nihkumine ja tont teab mis veel mille tõttu võivad igasugu hääled tekkida nö iseenesest või kergetest/nõrkadest sise- või välismõjudest.
Vasta
#7
(30-03-2012, 19:27 )kage Kirjutas:
(30-03-2012, 16:05 )MagicWolf Kirjutas: Niisama nad ikka kergelt ei nagise.. mingisugune tegevus peab ka ju loogiliselt olema. Smile
Näiteks vananemise tõttu igasugused pinged, deformeerumised, mingite asjade paigast nihkumine ja tont teab mis veel mille tõttu võivad igasugu hääled tekkida nö iseenesest või kergetest/nõrkadest sise- või välismõjudest.

Ja kui majas veel midagi remonditud, juurde ehitatud, ma ei räägi isegi mitte kapremondist, siis võib seal "liikuda ja nagiseda" nii et vähe ei ole, kuni uuesti paika loksub.

Vasta
#8
(30-03-2012, 19:43 )euroruubel Kirjutas:
(30-03-2012, 19:27 )kage Kirjutas:
(30-03-2012, 16:05 )MagicWolf Kirjutas: Niisama nad ikka kergelt ei nagise.. mingisugune tegevus peab ka ju loogiliselt olema. Smile
Näiteks vananemise tõttu igasugused pinged, deformeerumised, mingite asjade paigast nihkumine ja tont teab mis veel mille tõttu võivad igasugu hääled tekkida nö iseenesest või kergetest/nõrkadest sise- või välismõjudest.

Ja kui majas veel midagi remonditud, juurde ehitatud, ma ei räägi isegi mitte kapremondist, siis võib seal "liikuda ja nagiseda" nii et vähe ei ole, kuni uuesti paika loksub.
Nojaa.. selles on teil õigus küll.Smile
Aga arvestades Fakkyee kirjeldusi, võiks järeldada, et oli tõesti see paranormaalsusega seotud. Või mis? Smile

Vasta
#9
No see on suht ainukeseks jäänud küll jah. Vähemalt ei meenu küll rohkem midagi märkimisväärset. Remont on ka esimesel korrusel tehtud. Maja ise pärinem minuteada esimesest Eestist. Algul elas mitu peret sees kaasa arvatud mu vanavanaema,vanavanaisa ja nende lapsed (vanaema ja tema vend) Mulle on küll räägitud kuid ei meenu praegu mis teiste peredega juhtus. Ilmselt koliti minema ja need majaomanikud olid ka juba suhteliselt vanad inimesed niiet arvatavasti nad surid ära. Igatahes oli maja lõpuks vanavanaema perel. Vanaema ja ta vend kolisid vanemaks saades ära. Ja kui vanavanaisa suri siis käisid vanaema ja vanaisa päris tihti vanavanaemal abis ja kui ta suri päris mu vanaema maja endale.
Rohkem pole keegi selle majaelanikest minu andmetel ära surnud.
Veidi liiga põhjalikult sai Smile aga loodan et on arusaadav.
Vasta
#10
Olen ka samme kuulnud. Üks kord haiglas olles. See oli see vana nahakliinik seal Tartus Toomemäel. Ise olin laps. Öösel tahtsin palatist välja minna üle koridori olevasse wc-sse, aga kuulsin, et keegi kõnnib just mööda koridori ja jäin ootama. Arvasin, et mõni õde. Sammud tulid mööda koridori lähemale ja jäidki tulema... mõtlesin, et imelik küll, kas ühekohapeal siis kõnnib, aga kuna oli häda, siis avasin ikkagi ukse ja kiikasin koridori. Sammud lõppesid äkitselt ja polnudki kedagi.

Teine juhus oli, kui naabritüdruk oli üksi haige ja kodus ja nende majas elanud vanatädi oli mingi aeg surnud ning pärast seda ei tundnud ta seal üksi end mugavalt, kuulis lakapeal samme jne. Kutsus mind sinna, et tal päise päeva ajal kõhe ei oleks. Mõtlesin, et ta niisama hirmust asju ette kujutab ja läksin sinna ja mingi hetk tõesti kuulsime konkreetseid samme laka peal. Ometigi polnud kedagi kodus ja laka peale saab ainult õuest sellisest väiksest uksest katuse all ja seal polnud redelit juures ega midagi. Loomi neil polnud ja vaevalt et rotid. Igatahes me panime muusika kõvaks ja hakkasime ise ringi jooksma ja lärmi tegema, et see ei kostuks meile, sest tõesti oli kõhe ja veel keset päeva.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas keegi käib minuga kaasas? BL69 7 5,192 27-08-2019, 18:44
Viimane postitus: Avatud aken
  Aastane laps ja "keegi" kkat 4 4,458 02-09-2013, 11:22
Viimane postitus: Müstik
  Keegi teab? Gforce 4 3,403 31-03-2013, 13:24
Viimane postitus: CPC
  Keegi on minuga kaasas! IceyFall 21 10,665 06-12-2012, 15:42
Viimane postitus: -Kellu-
  Kas keegi on sellist asa kogenud ? Kahtlused 6 4,610 12-05-2012, 19:45
Viimane postitus: TheBerit
  Kas keegi oskab anda mingi loogilise seletuse, mis see on ? millumallu 3 3,506 15-12-2011, 08:30
Viimane postitus: zen faran
  Öösel keegi köögis vaaritab..?! Elis15 6 3,475 19-11-2011, 13:37
Viimane postitus: MarmorDraakon
  Keegi minu toas LendavLind 8 4,982 10-04-2010, 00:54
Viimane postitus: põlduba
  Oskab keegi aidata ? Mystica 5 3,060 03-04-2010, 23:23
Viimane postitus: Savipats
  Mure: keegi elab veel koos meiega? aiksu 6 3,757 17-11-2009, 01:15
Viimane postitus: iitt

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat