Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaim jättis märgi(d) paberile
#1
Nii kutsusin siis vaime välja ja mõtlesin et prooviks paberi ja pliiatsiga. Panin küünla põlema, paberi lauale ja hariliku selle kõrvale, siis panin silmad kinni ja hakkasin kutsuma. Tegin korra silmad lahti paberil helkis midagi, panin silmad kinni ja kutsusin edasi.

Uuesti silmad avades oli paberil ühe nurga alt juba selgelt midagi näha. Nagu alati ma kedagi ära ei saatnud, panin tule põlema ja siis oligi paberil selgelt näha kaks asja. Kuna skänner seda läikivat paberit ei tunnistanud pidin selle ise tavalisele paberile joonistama aga selline ta on - http://www.zone.ee/bumfights/scan0008.jpg

Muudetud: 11-12-05 kell 01:31:59 monk
Vasta
#2
No-nii!
Vaimud annavad autogramme?
Vaatame siis mida nad pajatavad!Bleh

Esimene märk sarnaneb araabia abdžaadi nr.2 (28 märki), kirjatähele LAM, mis on seotud tekstis järgneva kirjamärgiga. Vastab arvväärtusele 30

Teine kirjamärk sarnaneb juuda (heebrea) abdžaadile nr. 3 (22 märki), kirjatähele LAMETH. Vastab samuti arvväärtusele 30

Kummaline kokkusattumus! :kar:

Üritame nüüd koostada kabalistliku sefirotsiskeemi.
Nagu teada on praegu heebrea keelena kasutatav nn. kvadraatkiri pärit samuti foniikia kirjast lähtunud aramea kirjast. (muidugi praegu kasutatakse kirjutuskirjana heebrea kursiivkirja). Samuti on sellest iidsest Foniikia kirjast lähtunud araabia abdžaad ehk tähestik. Ka praegu kasutatav.
Mida siis ütleb Kabalistlik mantika.
LAM (30) ja LAMETH (30)
Heebrea atributsiooniomistus
Käsk - härja ajukepp
Filosoofiliselt piiristamata kabalistliku Tarot:i võtmeskaala annab aga väärtuse 22
Vaatame nüüd nelikelemente 22:le
-----------------------------------------------
+ - +(0) -( )
kepp karikas mõõk raha
------------------------------------------------
Mida ütleb kabala?
Nelikelemendid ja nende järjestus (kõrvutus) on vastustatud mitmeti ja erinevalt (astro-aritmo-noialis-hermeetilis-alkeemilised teisendused)Bleh

Heebrea abdžaadile saame aga Lameth (30) vastavused:
tempel - kaalud - poodu :ink:
Edasi võiks veel arvutada sefiroti vastavusi Kunrothi järgi siis inglite järgi, siis kabala tetraeedris ja heksaeedris, JAHVEH:i templitavas ja Abramelini talismanis...jne. jne Laugh

No mis siis kokkuvõtteks vaim tahtis öelda?
Nähtavasti nii:

käsk - kepp(sund) - karikas - mõõk - raha - tempel - kaalud - poodu :lach:

Siit nüüd vaba voli ettekujutusele!:hy:
Head ööd ja ilusaid unenägusid!
Vasta
#3
sellest eelmisest zed-i jutust ei saa ma hästi aru... loodan et sa ei pahanda... Mhh, ma arvan et ta püüdis OMA keeles midagi rääkida (ma mõtlen need vaimu jäetud märge). See ei ole vist logic, aga ma arvan jälle, et astraal kehad unustavad meie, inimeste, keele.:o
Vasta
#4
zedi tõlke õigsusele toetudes usun, et tegu on üsna iidse, kuid mitte halva, vaid abiotsiva vaimuga. ouija laua kaudu kontakteerumine on antud juhul vist mõttetu, sest mulle tundub, et see vaim ei valda tänapäeva kirja.
Vasta
#5
väga keeruline jutt ise ma kyll sellise jutu peale ei tuleks aga mina usun seda seletust:o
Vasta
#6
pilti pole kahjuks näha.
Vasta
#7
Pole originaali leidnud ega ka arvutist seda pilti Sad
Aga ma otsin veel edasi
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: monk
Aga ma otsin veel edasi

Ja parem oleks! (hyes)
Vasta
#9
joonista pilt uuesti...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaim meie kodus Unetujahirmul1 0 1,883 09-03-2013, 14:57
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  Mul on vist vaim kodus. mihkel92 18 8,617 06-02-2013, 12:52
Viimane postitus: Wilholmensis
  Vaim kiusab. Getu135 21 7,305 29-06-2008, 19:29
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat