•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 95
  • 96
  • 97(current)
  • 98
  • 99
  • ...
  • 106
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(24-10-2021, 15:41 )Arlich Kirjutas: …et mingi kurjus on justkui meie inimkonna peale laskunud.

Sellise tunde tekkimine võib ka religioossete hirmudega seotud olla.
(24-10-2021, 15:41 )Arlich Kirjutas:
(24-10-2021, 15:14 )Minaelan Kirjutas: Sellel laupäevasel vabaduse eest seisjate kogunemisel kõlas mitme kõneleja suust, sh ka vallandatud sõjaväelase suust…et mingi kurjus on justkui meie inimkonna peale laskunud. Loomulikult käsitleb iga inimene kurjust erinevalt, aga mingi tõde selles on.
Kui võtta delfi lahti ja lihtsalt vaadata pealkirju (sisusse pole mõtet minnagi, sest seal on puhas vale) või kuulata õhtuseid uudiseid misiganes programmist, on selgelt tunnetada mingit õudset kurjuse ja hirmutamise energiat. Raske uskuda, et kõik ajakirjanikud ja meediatöötajad on ennast sellele kurjusele maha müünud.
Aga neid kuulates, vaadates ja samuti poliitikuid jälgides olen kahtlema hakanud, kas neis enam inimhinge üldse sees on...

Ma arvan, et rahvas hakkab pisitasa viimaks tõesti taipama, et seda plaan-deemiat juhib ja koordineerib looride tagant vaimne kurjus, aga mitte selle füüsilise maailma valitsejad, teadusnõukogud jms. Nemad on lihtsalt kurjuse käsutäitjad! Selle kõige taga on aga Algallikas ehk Lucifer/Saatan (Baphomet) ise oma duaalses/androgüünses loomuses. Miks kutsun teda siinkohal Algallikaks, aga seepärast, et temast on lähtunud meie langenud maailma patukoodi algolemus, sh. ka praegune DNA KORRUPTSIOON läbi nende "vaktsiinide"! Siinkohal tuleb mõista, et DNA on meie maailma iga elusolendi ELU RAAMAT (või prohveteeringu raamat) ja selle muutmine või ümberkirjutamine kutsub esile eelkõige haiguste, katkude, mutatsioonide, sh. füüsilise-vaimse progressi ja arengu peatumise.

Ja tõepoolest, kui see nüüd osutub tõeseks, nagu ühest Pentagoni salajasest videoesitlusest oli näha, et nad püüdsid juba vist mingi 2016 aastal inimese vaimsust juhtivat VMAT2 geeni VAKTSIINIDE abil välja lülitada, et sarnane funktsionaalsus kaasneb ja saavutatakse viimaks ka olemasolevate "vaktsiinide" sissesüstimisega (millede arv saab deemonite endi ülestunnistuste alusel olema 6), siis tõepoolest võib aset leida inimhinge eemale löömine tema füüsislisest kehast, kuna see on DNA poolest hübriidistunud ja ei ole enam kohane antud hinge edasise progressi seisukohast, ning kuna loodus nüüd tühja kohta ei salli, siis täituvad sellised inimtemplid koheselt deemonitega. Ja iga järgnev "vaktsiini" doos viib sellise inimese üha kaugemale Jumalast ja kõrgematest vaimutasanditest ja sealt tulevast kaitsest ja juhendusest, ning seetõttu ka antud inimene muutub üha enam seestunumaks + lisame veel siia "vaktsiinides" sisalduva grafeeni, mida on võimalik mõistusekontrolli raames tehisintellekti ja kvantarvutite poolt 5G vahendusel juhtida - ehk inimese mõistus üle võtta (kusjuurse sellise inimene loomulikult seda kõike enam ise ei taju).


Sellega kahel käel nõus, et inimkond on praegu eksperimendi katselava ja paljud eksperimenteerijad on ennast inimkonna eliidi ja nõustajate hulka nihverdanud.

Algallika suhtes on mul eriarvamus, aga see selleks.
"...Eks te tea, ET TE OLETE JUMALA TEMPEL JA ET JUMALA VAIM ELAB TEIE SEES? {17} KUI KEEGI RÜVETAB JUMALA TEMPLI, SIIS JUMAL HÄVITAB TEMA; sest Jumala tempel on püha, mis tempel te olete..."
Kuidas Sa Arlich seda mõtled ikkagi? Tähendab Ärkvelolek on Jumala Tempel? Jah...võib vist nii ka väita. Aga Jumala Vaim ei ole ju Ärkvelolekus vaid see Seisund on Jumala Riigis. Ja sellest „rüvetamisest“ ma ei saa üldse aru.
„...Täitsa Piibli lõpus, Ilmutuseraamatu viimastes ridades, on Jumal andnud meile viimase hoiatuse.. KUI KEEGI NEILE MIDAGI JUURDE PANEB, SIIS PANEB JUMAL TEMA PEALE KATKUD..“
Jumal ei ole mõistus, et hoiataks...veelvähem tekitaks Jumal Hirmu. Sellistes ridades nagu Arlich pani on tegemist tavalise mõttejumala lobaga.
Huvitav moderne lähenemine Arlichilt piiblitekstile,et siis tulevasel kohtupäeval tuleb puhta sydametunnistuse asemel puhas DNA ette näidata?
Mis sellesse hingede korrumpeerimissse voi kaotamisse puutub siis see on juba laialdasem nähtus ja on juba ammu joudnud massidesse,psyhhopaadid teevad lihtsalt oma alluvatest neid juurde.Protsessi on toesti pikaldaselt ette valmistatud et lumepall veerema saaks hakata.
(24-10-2021, 15:50 )äikesepoiss Kirjutas:
(24-10-2021, 15:31 )Ill be back Kirjutas: Kobzon oli see taat. Jossif Davõdovitš.

Õige jah. Minu viga. Ega ei suuda kõiki Mordori tõpraid meeles pidada.
Kobzon. Kolis põrgusse peale seda, kui hääletas vene orvukeste lapsendamise vastu lääneriikidesse.

Heh, miskipärast tuli alles praegu meelde piksepoisi kroonikad peale esimest kaitsvat süsti, nõudsin seepeale autentsuse huvides ka järgnevate süstide järgseid muljeid, teine sutsakas on vist juba ammu saadud, aga ootan endiselt huviga kolmanda, neljanda buustiva sutsaka järgseid muljeid!
Sõber kaasfoorumlane. Kuna ma põdesin tõve läbi, siis ma ei pea vähemasti lähemal ajal teist ega kolmandat süsti saama.
Mul aga mure Tytto Alba pärast. Kas on koroona ta pealuude maale avitanud või mõni vähem vandenõuteoreetiline tõbi külge hakanud? Mu lemmikteejuht ja saripostitaja ei rikasta foorumit oma tarkusega juba kuu aega või kauemgi?
(24-10-2021, 17:51 )äikesepoiss Kirjutas: Sõber kaasfoorumlane. Kuna ma põdesin tõve läbi, siis ma ei pea vähemasti lähemal ajal teist ega kolmandat süsti saama.

Kas põdesid läbi peale esimest süsti?
(24-10-2021, 17:54 )Minaelan Kirjutas:
(24-10-2021, 17:51 )äikesepoiss Kirjutas: Sõber kaasfoorumlane. Kuna ma põdesin tõve läbi, siis ma ei pea vähemasti lähemal ajal teist ega kolmandat süsti saama.

Kas põdesid läbi peale esimest süsti?

Kas ma pole siis seda lahti kirjutanud? Põdesin läbi jaanuaris. Ainsad sümptomid olid täielik lõhna ja maitsetunde kadumine. Sürr kogemus.
Vaktsiinisüsti sain 8 kuud hiljem. Info kogu aeg muutus. Alguss pidin ka teise vaktsiinisüsti tegema, aga uuemal ajal selgus, et põdemisel saadud immuunsusest ja ühest süstist piisab.
(24-10-2021, 17:57 )äikesepoiss Kirjutas:
(24-10-2021, 17:54 )Minaelan Kirjutas:
(24-10-2021, 17:51 )äikesepoiss Kirjutas: Sõber kaasfoorumlane. Kuna ma põdesin tõve läbi, siis ma ei pea vähemasti lähemal ajal teist ega kolmandat süsti saama.

Kas põdesid läbi peale esimest süsti?

Kas ma pole siis seda lahti kirjutanud? Põdesin läbi jaanuaris. Ainsad sümptomid olid täielik lõhna ja maitsetunde kadumine. Sürr kogemus.
Vaktsiinisüsti sain 8 kuud hiljem. Info kogu aeg muutus. Alguss pidin ka teise vaktsiinisüsti tegema, aga uuemal ajal selgus, et põdemisel saadud immuunsusest ja ühest süstist piisab.

Milleks piisab? Terve olemiseks või vabaduste saamiseks?
(24-10-2021, 18:04 )Minaelan Kirjutas: Milleks piisab? Terve olemiseks või vabaduste saamiseks?

Noh ma olen kosher, salongikõlvulik, kiibikandja, isikliku tahte ja valikuvõimekuse minetanu, lammas lammaste seas, biorobot. Ühte aga võin kinnitada. Seksuaalsetele ambitsioonidele ja võimekusele esimene vaktsiinisüst märgatavat mõju ei avaldanud. Viljakus on aga kontrollimata.

Ee ma ei tea, millest see tuleb aga rohkem peale jaanuaris haige olemist pole ma koroonat põdenud. Kiirtestidele toetudes. Tatistasin siin vahepeal aga kiirtest koroonat mulle ei omistanud.
(24-10-2021, 18:10 )äikesepoiss Kirjutas: Noh ma olen kosher, kiibikandja, isikliku tahte ja valikuvõimekuse minetanu, lammas lammaste seas, biorobot.

Nõustun.
Miks sind Tyto Alba huvitab? On ju kaks-kolm varianti, miks ta siin sõna enam ei võta. Seda peab igaüks ise välja nuputama.
(24-10-2021, 18:10 )äikesepoiss Kirjutas:
(24-10-2021, 18:04 )Minaelan Kirjutas: Milleks piisab? Terve olemiseks või vabaduste saamiseks?

Noh ma olen kosher, salongikõlvulik, kiibikandja, isikliku tahte ja valikuvõimekuse minetanu, lammas lammaste seas, biorobot. Ühte aga võin kinnitada. Seksuaalsetele ambitsioonidele ja võimekusele esimene vaktsiinisüst märgatavat mõju ei avaldanud. Viljakus on aga kontrollimata.

Ee ma ei tea, millest see tuleb aga rohkem peale jaanuaris haige olemist pole ma koroonat põdenud. Kiirtestidele toetudes. Tatistasin siin vahepeal aga kiirtest koroonat mulle ei omistanud.
Kui on korras siis kohe 2-3 ja 4-s suts! Kes ees see mees ja topelt ei kärise. 1 süstiga võib koproona ikka kätte saada....täna matkrajalt tulles nägin kuidas terve seltskond käekesi desinfitseeris ja maskid ette lükkas...2-l olid ka metsas maskid. Ainuke pääsemine kohe joosta esmaspäeva hommikult sutsutama! Kunagi ei tea millal metsast see jube viirus välja roomab! Joller ju ütles ja merits kinnitas, et ainult sutsud aitavad ja JOKK. Kui ka vähe siis teaduskoja psühholoog kinnitab: siuts ja suts ainsad võimalused täisväärtuslikult elada! Õlad alla!
(24-10-2021, 18:16 )Minaelan Kirjutas: Miks sind Tyto Alba huvitab? On ju kaks-kolm varianti, miks ta siin sõna enam ei võta. Seda peab igaüks ise välja nuputama.

Erilist huvi ei olegi, saripostitamise teatepulga võtab siin foorumis alati keegi üle või reikarneerub lahkunu ise. Lihtsalt põgus uudishimu.
Teadlaste väiteil on uudishimu ellujäämisstrateegia. Kui liigi esindajad ei ilmuta uudishimu, on liik välja suremas. Smile
(24-10-2021, 18:32 )äikesepoiss Kirjutas:
(24-10-2021, 18:16 )Minaelan Kirjutas: Miks sind Tyto Alba huvitab? On ju kaks-kolm varianti, miks ta siin sõna enam ei võta. Seda peab igaüks ise välja nuputama.

Erilist huvi ei olegi, saripostitamise teatepulga võtab siin foorumis alati keegi üle või reikarneerub lahkunu ise. Lihtsalt põgus uudishimu.
Teadlaste väiteil on uudishimu ellujäämisstrateegia. Kui liigi esindajad ei ilmuta uudishimu, on liik välja suremas. Smile

Uudishimusid on mitut sorti - reeturite uudishimu, pugejate uudishimu, küüditajate uudishimu jne. Milline neist sinu oma on?
(24-10-2021, 18:44 )Minaelan Kirjutas: Uudishimusid on mitut sorti - reeturite uudishimu, pugejate uudishimu, küüditajate uudishimu jne. Milline neist sinu oma on?

Mul on täiesti ükskõik, milline see on või mis seda minu uudishimu toidab. Loodan selle väljaselgitamisel kaasfoorumlaste teravale taibule.

Vene õigeusu kirik ei kehtesta preestritele kohustuslikku COVID-19 vaktsineerimist.
Sinodaalne mingi meedia püha asjapulk (midagi pressiesindaja taolist ilmselt) Vladimir Legoida.: "Ma ei usu, et kirik kedagi kohustaks, me ju seisame inimese vaba otsuse eest," ütles Legoida. Ta märkis ka, et kellelgi võib olla meditsiinilisi vastunäidustusi COVID-19 vastu vaktsineerimiseks.

Nüüd siis lasevad Moordori pühad ideoloogid inimesel ise otsustada. Muidu on nad küll armukadedad nagu vanatestamentlik jumal. Smile
Tegelikult oli tänase päeva olulisem küsimus, et miks on kurjus nii meedia, poliitikud kui ka ajakirjanikud oma võimusesse saanud?

(24-10-2021, 15:57 )Minaelan Kirjutas:
(24-10-2021, 15:41 )Arlich Kirjutas:
(24-10-2021, 15:14 )Minaelan Kirjutas: Sellel laupäevasel vabaduse eest seisjate kogunemisel kõlas mitme kõneleja suust, sh ka vallandatud sõjaväelase suust…et mingi kurjus on justkui meie inimkonna peale laskunud. Loomulikult käsitleb iga inimene kurjust erinevalt, aga mingi tõde selles on.
Kui võtta delfi lahti ja lihtsalt vaadata pealkirju (sisusse pole mõtet minnagi, sest seal on puhas vale) või kuulata õhtuseid uudiseid misiganes programmist, on selgelt tunnetada mingit õudset kurjuse ja hirmutamise energiat. Raske uskuda, et kõik ajakirjanikud ja meediatöötajad on ennast sellele kurjusele maha müünud.
Aga neid kuulates, vaadates ja samuti poliitikuid jälgides olen kahtlema hakanud, kas neis enam inimhinge üldse sees on...

Ma arvan, et rahvas hakkab pisitasa viimaks tõesti taipama, et seda plaan-deemiat juhib ja koordineerib looride tagant vaimne kurjus, aga mitte selle füüsilise maailma valitsejad, teadusnõukogud jms. Nemad on lihtsalt kurjuse käsutäitjad! Selle kõige taga on aga Algallikas ehk Lucifer/Saatan (Baphomet) ise oma duaalses/androgüünses loomuses. Miks kutsun teda siinkohal Algallikaks, aga seepärast, et temast on lähtunud meie langenud maailma patukoodi algolemus, sh. ka praegune DNA KORRUPTSIOON läbi nende "vaktsiinide"! Siinkohal tuleb mõista, et DNA on meie maailma iga elusolendi ELU RAAMAT (või prohveteeringu raamat) ja selle muutmine või ümberkirjutamine kutsub esile eelkõige haiguste, katkude, mutatsioonide, sh. füüsilise-vaimse progressi ja arengu peatumise.

Ja tõepoolest, kui see nüüd osutub tõeseks, nagu ühest Pentagoni salajasest videoesitlusest oli näha, et nad püüdsid juba vist mingi 2016 aastal inimese vaimsust juhtivat VMAT2 geeni VAKTSIINIDE abil välja lülitada, et sarnane funktsionaalsus kaasneb ja saavutatakse viimaks ka olemasolevate "vaktsiinide" sissesüstimisega (millede arv saab deemonite endi ülestunnistuste alusel olema 6), siis tõepoolest võib aset leida inimhinge eemale löömine tema füüsislisest kehast, kuna see on DNA poolest hübriidistunud ja ei ole enam kohane antud hinge edasise progressi seisukohast, ning kuna loodus nüüd tühja kohta ei salli, siis täituvad sellised inimtemplid koheselt deemonitega. Ja iga järgnev "vaktsiini" doos viib sellise inimese üha kaugemale Jumalast ja kõrgematest vaimutasanditest ja sealt tulevast kaitsest ja juhendusest, ning seetõttu ka antud inimene muutub üha enam seestunumaks + lisame veel siia "vaktsiinides" sisalduva grafeeni, mida on võimalik mõistusekontrolli raames tehisintellekti ja kvantarvutite poolt 5G vahendusel juhtida - ehk inimese mõistus üle võtta (kusjuurse sellise inimene loomulikult seda kõike enam ise ei taju).


Sellega kahel käel nõus, et inimkond on praegu eksperimendi katselava ja paljud eksperimenteerijad on ennast inimkonna eliidi ja nõustajate hulka nihverdanud.

Algallika suhtes on mul eriarvamus, aga see selleks.

https://www.delfi.ee/artikkel/94947959/m...st-ei-pade
Miks ikka ja ainult vaktsiin? Miks mingi muu ravim? Eksperdid kaotavad iga päevaga rohkem usaldusväärsust.
https://virumaateataja.postimees.ee/7369...1631096437
krt teil on vahel õigus ka
Tsitaat:Jaanuaris vaktsineeritud Suurkaev tunnistas pühapäeval, et tunneb end kehvalt. "Olen pikali maas, köhin, tatistan. Söögiisu on hea, aga aru ei saa, mida söön. Kui ei näeks, ei teaks."
Hästi lühidalt:

Moderna= modereeritud (juhtitud/ suunatud/ vabaduse vastand) RNA= transhumanism
(24-10-2021, 19:14 )xcad Kirjutas: https://www.delfi.ee/artikkel/94947959/m...st-ei-pade
Miks ikka ja ainult vaktsiin? Miks mingi muu ravim? Eksperdid kaotavad iga päevaga rohkem usaldusväärsust.

Spetsiaalselt Covidi vastast tabletti töötatakse ju välja, võibolla hetkel käivad juba katsetused hiirte ja vabatahtlike peal.
Aga ega sa seda nii kui nii sisse ei julge võtta....mustad ussid, grafeen ja kiibid sees. Laugh

(24-10-2021, 19:25 )Ken Kirjutas: Hästi lühidalt:

Moderna= modereeritud (juhtitud/ suunatud/ vabaduse vastand) RNA= transhumanism

Uurisin ausalt öeldes kohe netist, et mis või kes see transhumanist on.

Transhumanism on rahvusvaheline filosoofiline, kultuuriline ja tehnoloogiline liikumine, mille eesmärk on inimvõimete ja inimese kui sellise muutmine tehniliste vahendite abil. Transhumanistid arvavad, et selline muutus on võimalik, soovitav ja isegi vajalik. On olemas terve rida alaeesmärke, mida tahetakse saavutada.

Ka üks kurjuse väljendustest.
Arlich Kirjutas:Ja iga järgnev "vaktsiini" doos viib sellise inimese üha kaugemale Jumalast ja kõrgematest vaimutasanditest ja sealt tulevast kaitsest ja juhendusest, ning seetõttu ka antud inimene muutub üha enam seestunumaks.

Kristliku kurjuse vaimust üha kaugemale
=Üha vähem seestunumaks kristlikust kurjusest.

Kurjuse kantsid (kirikud) siis kaduma maapealt (?)
Ammu aeg ju. Hrmm

-Põrgu neelab nad?
Hrmm



Eks ikka kurjus, mis kõris pigistab..

https://www.para-web.org/showthread.php?...#pid273874

..kui "surnud tantsivad"

https://www.folklore.ee/rl/pubte/ee/vana...tt/63.html
Siin Arlichi seisukoht on nagu inimene saaks ise Jumalale ligineda ja siis need vaktsiinid seda kuidagi pärsivad.
Inimene ei saa midagi teha, et Jumalat tunda. Jumal Ise „ligineb“.
Aga küsimus tekkib...Kellele? Kuna Jumal on Ainuke Mina.
(24-10-2021, 21:53 )Q11 Kirjutas: Siin Arlichi seisukoht on nagu inimene saaks ise Jumalale ligineda ja siis need vaktsiinid seda kuidagi pärsivad.
Inimene ei saa midagi teha, et Jumalat tunda. Jumal Ise „ligineb“.
Aga küsimus tekkib...Kellele? Kuna Jumal on Ainuke Mina.

Huvitab mind ka kuidas need pärsivad Hrmm

https://www.para-web.org/showthread.php?...#pid282153
(24-10-2021, 21:57 )Kunglas Kirjutas:
(24-10-2021, 21:53 )Q11 Kirjutas: Siin Arlichi seisukoht on nagu inimene saaks ise Jumalale ligineda ja siis need vaktsiinid seda kuidagi pärsivad.
Inimene ei saa midagi teha, et Jumalat tunda. Jumal Ise „ligineb“.
Aga küsimus tekkib...Kellele? Kuna Jumal on Ainuke Mina.

Huvitab mind ka kuidas need pärsivad Hrmm

https://www.para-web.org/showthread.php?...#pid282153
Kas kivi või mingi puunott saab "jumalale läheneda"? Selleks, et tunda elust rõõmu, olla inimene peab olema elus. Laip ei saa tunda rõõmu ei jumalast ega elust. Samuti ei saa sombi, elus surnu. Wodo rituaalidest sombi = 3-e vaktsiinikuuri läbiteinu. Ehk elus surnu kes liigub, töötab ja isegi sööb ja joob. Peale 2 süsti inimene muutub, algul vähesel määral ja pidevalt suheldes ei pane tähele. Kui ise ka 2 sutsu saanud siis klapite ideaalselt! Ehk tekibki parallelühiskond: need kes vaktsineeritud ja need kes ei. Vere pilt näitab, olek näitab. Tõesti on ka erandeid: suured kogused alkoholi ütleme 0,5l 40 kraadist päevas ja pidevalt siis nagu muutus puudub? Samas see tapab teistpidi, maks või aju ei pea vastu. Ja jälle ka siin on erandeid! Mõnedel peavad mõlemad vastu.ShockShock Koroonateema on tõeline vandenõu teema! Ehk vaktsiinidega inimkonna vastu! Inimesel on vaja midagi uskuda: kes usub jumalasse, kes kuradisse kes aga vaktsiinidesse. USA näitel kus on fauci nukud lastele ja muud "fauci meened". Tekib uus usk, usk vaktsiinidesse ja sellega liitumiseks pead olema vaktsineeritu. Siis kogukond võtab vastu ja tunnistab omaks. Riiklik usk millega kaasnevad kõikvõimalikud soodustusedBleh Usus aga ei saa ega tohi kahelda, kui kahtled oled ketser! Veelgi hullem on olla lahkusuline vaxik. Ikka pead olema peavoolu vaxik ja oma riigi teaduskoja ja valitsuse tulihingeline pooldaja. Nemad ju tõid õnne sinu õuele ja nemad kaitsevad sind koroona (kuradi, deemonite, pahade vaimude) vastu. Lihtsalt see on usuküsimus!
http://www-1.ms.ut.ee/krista/covid/vakts_nakat.html
Nakatumis graafikud eestis. Ehk vaktsineerimata nakatuvad sagedamini
https://assets.publishing.service.gov.uk...pdf?fbclid=
Muu maailma statistika
https://minuaeg.com/novembris-uletab-olu...syViJ-XlOo
Novembrist lukku!
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 95
  • 96
  • 97(current)
  • 98
  • 99
  • ...
  • 106
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10 antiamerikanist 2,524 321,293 26-03-2024, 13:06
Viimane postitus: Aadu66
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 280 44,924 17-03-2024, 22:05
Viimane postitus: xcad
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I hiidlane 2,591 561,777 19-10-2021, 09:31
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 47,767 02-05-2021, 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 227,586 17-04-2021, 09:06
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 1. 2020 Viimne Roomlane 2,291 364,727 19-01-2021, 13:43
Viimane postitus: xawa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat