Teema on suletud 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
Autor Sõnum
vasamasa
Veteran

Postitusi: 1,320
Liitunud: Feb 2012
23-10-2021 20:46
Postitus: #2376
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
Paljud vaktsiinivastased on K.Kallase vihkajad, sellepärast ei vaktsineerigi, jonni pärast lihtsalt. See on nagu näljaprotest.
Ma ei ole ka temast vaimustusest, ja ma olen valimistel ikka konservatiivide poolt hääletanud... Ja-jaa ärge imestage, selliseid on, nagu ka H.Kingo.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Q11
Veteran

Postitusi: 2,006
Liitunud: Nov 2018
23-10-2021 21:01
Postitus: #2377
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
„...Paljud vaktsiinivastased on K.Kallase vihkajad...“

Kasutame ehk viisakamat terminit - mittepooldajad.
Huvitav kui Mittepooldajad on ühel pool ja teisel pool Pooldajaid ei olegi, siis kuidas sellist situatsiooni nimetada?

https://ärkaja.com/index.php
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Saidil

Veteran

Postitusi: 4,656
Liitunud: Dec 2015
23-10-2021 21:18
Postitus: #2378
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(23-10-2021 20:46 )vasamasa Kirjutas:  Paljud vaktsiinivastased on K.Kallase vihkajad, sellepärast ei vaktsineerigi, jonni pärast lihtsalt. See on nagu näljaprotest.
Ma ei ole ka temast vaimustusest, ja ma olen valimistel ikka konservatiivide poolt hääletanud... Ja-jaa ärge imestage, selliseid on, nagu ka H.Kingo.
Mis teda vihata? Isa küll aga kaja on vale inimene valel ajal ja vales kohas. Kriisi ajal isegi mingis mõttes on hea kui kurjamite käsualune on nõrk ja tahtejõuetu naine. Mis ikka naisest tahta...ka kurjamite poolelt? Juba tema sõnavõtud kus vassib, räägib enda eilsele jutule vastuBleh Aga järsku seestunud sombi?BlehBleh Ka üks võimalus? KaKa ja vaktsiinid on 2 eri asja neid segada pole mõtet. Las KaKa tegutseb, nii kaua kui päris hulluks ei lähe olgu seal "peata ministriks". Ja järsku tänu tema tahtejõuetusele meie pääseme läti saatusest?
Kui nii siis isegi võiks KaKa kujulisi ikoone toota kus tal pühapaiste ehk nimbus hõljub pea kohal????BlehBlehBleh USA-s ju fauci kultus ja "püha fauci kujukesed" ja küünlad müügil!
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Saidil

Veteran

Postitusi: 4,656
Liitunud: Dec 2015
23-10-2021 23:00
Postitus: #2379
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
https://www.who.int/news/item/12-07-2021...7PdehPniM4
Seda ei saanud postitamata jätta!
2021/WHO annab RAHVATERVISE EDENDAMISEKS VÄLJA UUED SOOVITUSED INIMESE GENOOMI REDIGEERIMISE kohta
Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) täna avaldatud kaks uut kaasraportit annavad esimesed ÜLEMAAILMSED SOOVITUSED, mis aitavad luua inimese genoomi redigeerimise kui rahvatervise vahendi, rõhutades ohutust, tõhusust ja eetikat.
Tulevikku suunatud uued aruanded tulenevad esimesest ulatuslikust ülemaailmsest konsultatsioonist, mis käsitles somaatilist, idutee ja päriliku inimese genoomi redigeerimist. KAHE AASTA JOOKSUL KESTNUD KONSULTATSIOONIL osales sadu osalejaid, kes esindasid erinevaid vaatenurki kogu maailmast, sealhulgas teadlasi ja uurijaid, patsientide rühmitusi, usujuhte ja põlisrahvaid.
"Inimese genoomi redigeerimisel on potentsiaal edendada meie võimet ravida haigusi, kuid täielik mõju saavutatakse ainult siis, kui kasutame seda kõigi inimeste hüvanguks, selle asemel, et suurendada tervisealast ebavõrdsust riikide vahel " ütles dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, WHO peadirektor.
Inimese genoomi redigeerimise potentsiaalsed eelised hõlmavad kiiremat ja täpsemat diagnoosimist, sihipärasemat ravi ja geneetiliste häirete ennetamist. Somaatilisi geeniteraapiaid,MIS HÕLMAVAD PATSIENDI DNA MUUTMIST haiguse ravimiseks või ENNETAMISEKS, on edukalt kasutatud HIV, sirprakulise haiguse ja transtüretiini amüloidoosi ravis. See meetod võib oluliselt parandada ka erinevate vähivormide ravi.
Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) täna avaldatud kaks uut kaasraportit annavad ESIMESED ÜLEMAAILMSED SOOVITUSED, mis AITAVAD LUUA INIMESE GENOOMI REDIGEERIMISE kui rahvatervise vahendi, rõhutades ohutust, tõhusust ja eetikat.
"Inimese genoomi redigeerimisel on potentsiaal edendada meie võimet ravida ja ravida haigusi, kuid täielik mõju saavutatakse ainult siis, kui kasutame seda kõigi inimeste hüvanguks, selle asemel, et suurendada tervisealast ebavõrdsust riikide vahel ja sees," ütles dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, WHO peadirektor.
Kutsuge kokku väike ekspertkomisjon, et kaaluda registri järgmisi samme, sealhulgas seda, kuidas paremini jälgida kliinilisi uuringuid, kasutades murettekitavaid inimgenoomi redigeerimistehnoloogiaid
Kutsuge kokku mitut sektorit hõlmavad sidusrühmad, et töötada välja juurdepääsetav mehhanism konfidentsiaalseks teavitamiseks muredest seoses võimalike ebaseaduslike, registreerimata, ebaeetiliste ja ohtlike inimgenoomi redigeerimisuuringute ja muude tegevustega.
............
Ehk tänu vaktsiinidele tehakse inimesest "patenteeritud toode". Ja seda teadatakse avalikult ilma mingi võltshäbita. Inimene on kellegi organisatsiooni omand või ori kuidas paremini kõlab. Ja selle "toote" nagu ka roboti, auto või muu tehnika vidina juhtimine kuulub ainult valdajale! Kas sa lubad oma autot võõral näiteks autovargal kasutada? Sama hakkab ka vaktsineeritud kodanikule kehtima ehk "toode" on DNA põhiselt orjastatud ja kiibistatud ja tema elu kuulub teda haldavale & valdavale organisatsioonile. Nii vaxikud egas midagi "uued sutsud" ja õlad alla! Ainult nii tuleb õnn vaxiku õuele!
(selle postituse viimane muutmine: 23-10-2021 23:09 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
Kunglas
Vana kala

Postitusi: 377
Liitunud: Jun 2018
24-10-2021 07:30
Postitus: #2380
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(23-10-2021 17:33 )Q11 Kirjutas:  Delfi tulistab sellise suhtumisega endale jalga. Kommenteerimise keelamine, ääretult läbinähtavalt kallutatud artiklid, lapsikud pealkirjad - „Täna on planeeritud mingi meeleavaldus Vabaduse Väljakule. Aga ilm on vihmane ja kõle“ , „Vabaduse Väljak täitus koroona protestiatega. Selle tulemusel viidi inimene kiirabiga ära“, „Tõnis Mägi paneb käojaani“ jne...

Üks pealkiri oli hea ka.. “Jeesus Kristuse nimel. “


Peavool peavooluks, aga kui ravida tagajärge põhjusega (nagu ÜK-d kristlusega) siis selle nimi on....... Reset.
Ja selline “revolutsioon“ roosidega üle külvata..
https://www.para-web.org/showthread.php?...#pid282343

Veider, on see maailm Smile


Tsitaat:Lollus mahub sama hästi paremale kui vasakule, tal vahet pole..
Eestlastel (teadagi miks) kalduvus teda vasemale asetada, see ei tähenda et ta paremale sama hästi ei sobiks.

Küsimus lihtsalt kummal pool silmaklapid..
'Eitajate' äärmused parempoolse lolluse lapsed


Roosid ei saa ka suunast aru.Looja... Sad

Maarjamaa... SadSad
(selle postituse viimane muutmine: 24-10-2021 09:24 Kunglas.)

tuumikas
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Saidil

Veteran

Postitusi: 4,656
Liitunud: Dec 2015
24-10-2021 08:14
Postitus: #2381
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
https://rus.delfi.lv/news/daily/latvia/v...d=53705039
https://rus.delfi.lv/news/daily/latvia/o...d=53707589
https://rus.delfi.lv/turgid/turisms/s-21...d=53701625
Kolm linki lätist: kõik metsarajad on suletud ; arutlus sunduslikust vaktsineerimisest ja võltstestidest. Võltstestide teema on eriti huvitav, selles öeldakse otse välja, et vaktsineeritute veri on HOOPIS MIDAGI MUUD KUI INIMESEL. Ehk vere pilt on hoopis teine! Kui ka see ei tekita kahtlust on midagi lahti. Venemaa läheb 2022a. uude “eksperimentaalsesse õigusreziimi” ehk maailmapanga ja klaus shwabi juhiste järgi. Ametlik uudis! Kas maailma ja rahvuslik eliit on seestunud? Ehk kest on alles aga inimest sees enam ei ole? Eilsel koosolekul Varro ütles välja, et oleme deemonliku kurjuse rünnaku all! Küsisin Igor Mangilt tuleviku kohta ja vastus oli väga ebamäärane, et läheme pimedusse. Maailma lõppu ei näe aga uus tsükkel on tulemas õigemini juba tekib. Järsku ongi nii, et valitsejal-presidendil-peaministril on ainus võimalus alluda, vastasel juhul kas tapetakse või jääb ainult tühi kest mida juhib deemonlik jõud. Gatesi lahutus on kaudne tõend antud teemasse. Miks just nüüd? Järsku naine tundis, et elab deemoniga, tühja kestaga ja see on ainus legaalne lahendus? Teated kurjamitele täideviidavatest kohtuotsustest ja samal päeval nad esinevad ja on avalikkuse tähelepanu all, ka see võib olla kaudne tõend antud teooriale? Tuleb kloon ja midagi ei muutu? Biden, putin, merkel, paavst, macron, trudeau, paavst j.n.e. Kõikide käitumine ja jutt on täpselt sama, ilma eriliste erinevusteta nagu oleksid seestunud ehk võõra deemonliku jõu mõju all. Kõik sunnivad ainult vaktsineerima ja veel kord vaktsineerima. Kui inimene vaktsineerib siis ta on läinud lõplikult üle kurjuse poole. See on sõda ja sõjas on kõik lubatud! Kas eesti eesotsas on veel inimesed või ainult tühjad kestad mis on deemonliku jõu juhtida? Popov, joller, merits tunduvad olema deemonliku jõu võimuses aga lutsar veel kahtleb, vassib endale vastu ja tundub, et on veel inimene. Olgugi, et enda lõplikult kurjuse jõududele maha müünud. Kui müüd siis enam pääsu pole…tundub nii. Tagasitee puudub ja järsku ainus võimalus on enesetapp? Kui seegi aitab? Õhku jääb küsimus, et mis saab eestist? Kas Karl Reitsi ennustus täitub? Kas on meil kui rahvusel üldse tulevikku ja kui on kas tuleb jälle orjanduslik kord….kordades hullem kui eelnev 700a. pärisorjuse periood? Kõik see otsustatakse lähikuudel maksimaalselt 2022a. lõpuni. Hiljem tuleb leppida sellega mis on, muidugi eeldusel, et jääd ellu ja oled veel inimene mitte 5G vaxik. Allpool link vene blogeri eesti demonstratsiooni kirjeldusest:
https://www.youtube.com/watch?v=xHZXGCHkTUw
Leia selle kasutaja kõik postitused
robot
Vana kala

Postitusi: 313
Liitunud: Nov 2008
24-10-2021 09:02
Postitus: #2382
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
Saan selle Vabaduse Väljaku ürituse poindist väga hästi aru aga milleks oli vaja neid Pizza Americana töötajaid mõnitama ja ähvardama hakata on küll arusaamatu.

You are free, to do as we tell you!
Leia selle kasutaja kõik postitused
Kunglas
Vana kala

Postitusi: 377
Liitunud: Jun 2018
24-10-2021 09:16
Postitus: #2383
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
Et nii peavool kui vastuvool usuteemast covid-maania puhul tugevalt üle hüppama kalduvad-
Esimeste puhul põhjus usuteemanduse marginaalsusest nende silmis- ei saa ju olla et mingi nende silmis nii marginaalne tähtsaks saab osutuda.
Teisel puhul nad on lihtsalt selles nii tugevalt sees.

tuumikas
Leia selle kasutaja kõik postitused
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,958
Liitunud: Apr 2011
24-10-2021 09:43
Postitus: #2384
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
Koroonat levitavad eelkõige vaktsineeritud!

Näide: minu koolis käivad lapsed (kes pole elus ühtegi vaktsiini saanud) on juba 5 KORDA "lähikontaktsena" pidanud jääma enese-iseolatsiooni (testid pole minu lastel koroonat näidanud), ning põhjuseks oli KÕIGIL 5 JUHUL VAKTSINEERITUD ÕPETAJA .... taoline statistika näitab veenvalt, et koroona-vaktsiin ei toimi (nakatutakse vaktsineerimisele vaatmata), ning kõige suuremad korrona-levitajad on just koroona-vaktsineeritud ise (vaktsiin annab võlts-turvalisuse).


Mistahes haiguse vastu aitab "piisav kogus väge": kui süüa tervislikult ja puhata piisavalt, siis on alati küllalt elujõudu varuks (vajadusel lööd telliskivi karatee-löögiga pooleks, või viskad 10 eriväelast hetkega üle plangu, või suudad rasket malm-vanni liigutada) ... vastand: kui süüa rämps-toitu, väsitada ennast tundleva meelelahutusega ära, siis on varsti väsimusest "pilt silme eest must", ning mistahes haigus hakkab kergesti külge.
(selle postituse viimane muutmine: 24-10-2021 09:44 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
Kunglas
Vana kala

Postitusi: 377
Liitunud: Jun 2018
24-10-2021 09:47
Postitus: #2385
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
„Konspirituaalsus”

Iseendast tabav väljend, selle kohta kuidas kõigest konspiivsest "ülim para" või ülima vaimsuse väljendus saab.

Enda kaotamine vaimlevasse meelelaadi.

Samas peavoolu kasutuses seda tihtipeale kasutatakse lihtsalt õigustuseks et vaimsust marginaliseerida.
Vaadatakse läbi „marginaliseerivate„ prillide.
Mis muidugi ei tähenda et kõik öeldu vale peaks olema..

https://epl.delfi.ee/artikkel/94888273/v...eooriateni
(selle postituse viimane muutmine: 24-10-2021 09:49 Kunglas.)

tuumikas
Leia selle kasutaja kõik postitused
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,821
Liitunud: Aug 2010
24-10-2021 09:49
Postitus: #2386
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(24-10-2021 09:02 )robot Kirjutas:  Saan selle Vabaduse Väljaku ürituse poindist väga hästi aru aga milleks oli vaja neid Pizza Americana töötajaid mõnitama ja ähvardama hakata on küll arusaamatu.
Aga kas neid ikka mõnitati ja ähvardati? Kas kaamerasalvestus selle kohta on olemas? MIna käisin Vabaduse platsi serval asuvas kunstipoes soojas vahepeal, ja seal küll ei olnud mitte mingit mõnitamist ja ähvardamist. Müüja oli maskita ja maskita kliente lasti sisse ka. Loodan, et poele nüüd sellest teadaandest kahju ei sünni.
Ja arstide jaoks pitsade saatmine on tore üritus, ma usun, et ka meeleavaldusel osalejad lõid selles kaasa. Sest meeleavaldus polnud mitte vaktsineerimise VASTU ja arstidele avaldati poolehoidu ja kaastunnet, meeleavaldus oli SUNDvaktsineerimise vastu, laste massilise vaktsineerimise ja valitsuse rumalate sammude vastu kriisijuhtimises.
Ajalehtede kajastus on kallutatud. No ma tõesti ei tea, kas ähvardati, mõni töll võis tõesti pahaseks saada, kui restorani uksel covid-tõendit küsiti, kuid suured pealkirjad, et "vaktsineerimisvastaste meeleavaldus" on kõvasti liialdatud.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused
KkkeldrimeesK
Tavaliige

Postitusi: 61
Liitunud: Aug 2021
24-10-2021 09:53
Postitus: #2387
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(24-10-2021 08:14 )xcad Kirjutas:  https://rus.delfi.lv/news/daily/latvia/v...d=53705039
https://rus.delfi.lv/news/daily/latvia/o...d=53707589
https://rus.delfi.lv/turgid/turisms/s-21...d=53701625
Kolm linki lätist: kõik metsarajad on suletud ; arutlus sunduslikust vaktsineerimisest ja võltstestidest. Võltstestide teema on eriti huvitav, selles öeldakse otse välja, et vaktsineeritute veri on HOOPIS MIDAGI MUUD KUI INIMESEL. Ehk vere pilt on hoopis teine! Kui ka see ei tekita kahtlust on midagi lahti. Venemaa läheb 2022a. uude “eksperimentaalsesse õigusreziimi” ehk maailmapanga ja klaus shwabi juhiste järgi. Ametlik uudis! Kas maailma ja rahvuslik eliit on seestunud? Ehk kest on alles aga inimest sees enam ei ole? Eilsel koosolekul Varro ütles välja, et oleme deemonliku kurjuse rünnaku all! Küsisin Igor Mangilt tuleviku kohta ja vastus oli väga ebamäärane, et läheme pimedusse. Maailma lõppu ei näe aga uus tsükkel on tulemas õigemini juba tekib. Järsku ongi nii, et valitsejal-presidendil-peaministril on ainus võimalus alluda, vastasel juhul kas tapetakse või jääb ainult tühi kest mida juhib deemonlik jõud. Gatesi lahutus on kaudne tõend antud teemasse. Miks just nüüd? Järsku naine tundis, et elab deemoniga, tühja kestaga ja see on ainus legaalne lahendus? Teated kurjamitele täideviidavatest kohtuotsustest ja samal päeval nad esinevad ja on avalikkuse tähelepanu all, ka see võib olla kaudne tõend antud teooriale? Tuleb kloon ja midagi ei muutu? Biden, putin, merkel, paavst, macron, trudeau, paavst j.n.e. Kõikide käitumine ja jutt on täpselt sama, ilma eriliste erinevusteta nagu oleksid seestunud ehk võõra deemonliku jõu mõju all. Kõik sunnivad ainult vaktsineerima ja veel kord vaktsineerima. Kui inimene vaktsineerib siis ta on läinud lõplikult üle kurjuse poole. See on sõda ja sõjas on kõik lubatud! Kas eesti eesotsas on veel inimesed või ainult tühjad kestad mis on deemonliku jõu juhtida? Popov, joller, merits tunduvad olema deemonliku jõu võimuses aga lutsar veel kahtleb, vassib endale vastu ja tundub, et on veel inimene. Olgugi, et enda lõplikult kurjuse jõududele maha müünud. Kui müüd siis enam pääsu pole…tundub nii. Tagasitee puudub ja järsku ainus võimalus on enesetapp? Kui seegi aitab? Õhku jääb küsimus, et mis saab eestist? Kas Karl Reitsi ennustus täitub? Kas on meil kui rahvusel üldse tulevikku ja kui on kas tuleb jälle orjanduslik kord….kordades hullem kui eelnev 700a. pärisorjuse periood? Kõik see otsustatakse lähikuudel maksimaalselt 2022a. lõpuni. Hiljem tuleb leppida sellega mis on, muidugi eeldusel, et jääd ellu ja oled veel inimene mitte 5G vaxik. Allpool link vene blogeri eesti demonstratsiooni kirjeldusest:
https://www.youtube.com/watch?v=xHZXGCHkTUw
See teema kummitab mind juba aastaid.Kas tegemist on ikkagi nende algsete päris inimestega või tegemist on kestadega,seestunud inimestega.Poliitikute viimased ütlemised üle ilma on väga sarnased,nad on ületanud normaalselt toimiva loogika piiri,NAD EI MÕJU ENAM INIMESTENA.
Kuidas siis ikkagi toimib nende ülevõtmine,seestumine.
Minu jaoks vastus peitub filmis TWIN PEAKS,kus suurimast tõe ja õigluse eest võitlejast,uurijast Dale Cooperist saab ka filmi lõpus seestunu ,kurjus võtab ta üle. Ta vaatab filmi lõpus peeglisse ,ta teab ,et kurjus on tema sees,Ta tunneb tohutut väge endas,mida ta inimesena ei tundnud.Ta ei soovigi otseselt sellega võidelda,sest vastus on liiga karm tema jaoks,ainus tee oleks enesetapp...No ja ka siin on Jumal inimesele vaba valiku jätnud.
Aga selleks me maised ei ole ju valmis,nagu tegi Kristus.Ma suren ,et te saaksite elada.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Kunglas
Vana kala

Postitusi: 377
Liitunud: Jun 2018
24-10-2021 10:06
Postitus: #2388
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(24-10-2021 09:49 )Mannu Kirjutas:  Aga kas neid ikka mõnitati ja ähvardati? Kas kaamerasalvestus selle kohta on olemas? MIna käisin Vabaduse platsi serval asuvas kunstipoes soojas vahepeal, ja seal küll ei olnud mitte mingit mõnitamist ja ähvardamist. Müüja oli maskita ja maskita kliente lasti sisse ka. Loodan, et poele nüüd sellest teadaandest kahju ei sünni.
Ja arstide jaoks pitsade saatmine on tore üritus, ma usun, et ka meeleavaldusel osalejad lõid selles kaasa. Sest meeleavaldus polnud mitte vaktsineerimise VASTU ja arstidele avaldati poolehoidu ja kaastunnet, meeleavaldus oli SUNDvaktsineerimise vastu, laste massilise vaktsineerimise ja valitsuse rumalate sammude vastu kriisijuhtimises.
Ajalehtede kajastus on kallutatud. No ma tõesti ei tea, kas ähvardati, mõni töll võis tõesti pahaseks saada, kui restorani uksel covid-tõendit küsiti, kuid suured pealkirjad, et "vaktsineerimisvastaste meeleavaldus" on kõvasti liialdatud.

Ilustatult see kõlab aga vaidlemiseks põhjust ei näe (ainult pealkirju lugesin ).

Huvitav kuidas vaktsineerimise vastased endi kohalolu numbrit ja mõju nägid..

tuumikas
Leia selle kasutaja kõik postitused
säga
röövkala

Postitusi: 315
Liitunud: Aug 2010
24-10-2021 11:24
Postitus: #2389
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
Fbs ringles täna järgmine kirjanduslik jutuke

kopin:
Jagan autori loal (autor toimetusele teada). Ütleks, et kokkusattumus päris inimestega on sama olematu kui koroonaeitamine ning vaktsiinivastasus eilsel miitingul.

Välivelsker: "Marssal, meil on järjest rohkelt inimkaotusi. Äkki peaks ikka väljale saadetutele kiivri ja gaasimaski andma? Suur osa haavatuid ... roomates haavad maapinnalt nakatuvad, veremürgitus, kangreen. Teeks või teetanuse süstid enne...."

Marssal MARTIN: "VAIT! See on süvariigi ja meditsiinimaffia möla. Tahavad mürki müüa sulle. Mingeid süste pole vaja. Kiivreid ka mitte - tee lihtsalt laatsaretti kohti juurde!"

Velsker: "Arste-õdesid pole, voodeid ju leiaks... ravi ei anna eriti tulemusi, kui juba mürgistus. Ehk ikka ennetavalt..."

Marssal MARTIN: "Kõigil peab olema vabadus! Vabadus meie püha ürituse nimel surra. Meil vabatahtlike jagub. Ja mis sinise ristikesega karbid sul seal nurgas vedelevad?"

Velsker: "Need on ju hobustele. Ussirohi..."

Marssal MARTIN: "Toda annadki hädistele. Kui suure ratsu päästab, mis meie etturid siin viletsamad. Mulle aga tee küll üks arsti antud doosike veel - peaga poisse meie hulgas napilt, neid tuleb hoida.
Vapral Vurru - mine loe õndsatele palved peale ja saada vabadusvõitlusse!"

Vapral VURRU: "Mehed küsivad ... hkhm... toitu... issanda olgu armuline allaheitlikele, alleluuja... pühalooja .. puntaänta.."

Marssal MARTIN: "Kõige olulisem on vaimutoit! Tõnn, mine laula midagi neile nõtradele!"

Rõhutute rinne asub lõikava tuule ja tuisu käes pesuväel teele. Taamal mürtsub lembelauliku "Toit! To-to-toit! Tuline toit..."

Staapi astub liuaga MART: "Poiss, lõika nüüd hani lahti. Kae kui rasvane teine ... "

(Täielikult väljamõeldud kolekirjanduslik jutuke. Igasugune kokkusattumus tegeliku eluga on sama juhuslik ja tahtmatu kui vaktsiinide toime)
(selle postituse viimane muutmine: 24-10-2021 11:25 säga.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,221
Liitunud: Oct 2010
24-10-2021 11:42
Postitus: #2390
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(23-10-2021 21:18 )xcad Kirjutas:  
(23-10-2021 20:46 )vasamasa Kirjutas:  Paljud vaktsiinivastased on K.Kallase vihkajad, sellepärast ei vaktsineerigi, jonni pärast lihtsalt. See on nagu näljaprotest.
Ma ei ole ka temast vaimustusest, ja ma olen valimistel ikka konservatiivide poolt hääletanud... Ja-jaa ärge imestage, selliseid on, nagu ka H.Kingo.
Mis teda vihata? Isa küll aga kaja on vale inimene valel ajal ja vales kohas. Kriisi ajal isegi mingis mõttes on hea kui kurjamite käsualune on nõrk ja tahtejõuetu naine. Mis ikka naisest tahta...ka kurjamite poolelt? Juba tema sõnavõtud kus vassib, räägib enda eilsele jutule vastuBleh Aga järsku seestunud sombi?BlehBleh Ka üks võimalus? KaKa ja vaktsiinid on 2 eri asja neid segada pole mõtet. Las KaKa tegutseb, nii kaua kui päris hulluks ei lähe olgu seal "peata ministriks". Ja järsku tänu tema tahtejõuetusele meie pääseme läti saatusest?
Kui nii siis isegi võiks KaKa kujulisi ikoone toota kus tal pühapaiste ehk nimbus hõljub pea kohal????BlehBlehBleh USA-s ju fauci kultus ja "püha fauci kujukesed" ja küünlad müügil!

Ega jah naisest polegi midagi tahta . Ainult hääli valimisel ja kohalolekut meeleavaldusel. Ja et ta süüa teha oskaks ja teie ideaalidele vastaks , on ju? Tööl ka käiks .
Muide, zombi on see sõna . Kuidas nüüd looduse kroon seda ei tea? Küsisin aastaid tagasi, miks enamus kodutud mehed on, küsin uuesti.
(selle postituse viimane muutmine: 24-10-2021 11:46 olematu.)

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused
äikesepoiss
Vana kala

Postitusi: 666
Liitunud: Mar 2020
24-10-2021 12:10
Postitus: #2391
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(24-10-2021 11:42 )olematu Kirjutas:  Küsisin aastaid tagasi, miks enamus kodutud mehed on, küsin uuesti.

Tõepoolest. Miks? Või miks enamik prostituute on naised?
Siin tuleb kohe mõlgutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,221
Liitunud: Oct 2010
24-10-2021 12:24
Postitus: #2392
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(24-10-2021 12:10 )äikesepoiss Kirjutas:  
(24-10-2021 11:42 )olematu Kirjutas:  Küsisin aastaid tagasi, miks enamus kodutud mehed on, küsin uuesti.

Tõepoolest. Miks? Või miks enamik prostituute on naised?
Siin tuleb kohe mõlgutada.

Mõlguta siis selle üle ka, miks Taimaal lapsprostituudid ja gayd ning transsoolised end müüvad . Ja mida Toora laste ja noorte poiste pruukimise kohta ütleb . Ma nüüd seda ainult ei tea , kas see pruukimina niisama või raha eest käis . Ei ole juut, kas
tead. Aga jah, saad tükk aega mõelda . Ja miks sutenöörid mehed on ? (On muidugi Madame ka ajaloos olnud )

Edu Sulle ! Vastuse leiad , anna teistele ka teada .

Ja mina mõtlen, miks äikesepoiss xcadile suunatud postituse peale kiunatas ?Laugh

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused
Prooton
Uudistaja

Postitusi: 98
Liitunud: Nov 2007
24-10-2021 13:16
Postitus: #2393
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(23-10-2021 23:00 )xcad Kirjutas:  Inimese genoomi redigeerimise potentsiaalsed eelised hõlmavad kiiremat ja täpsemat diagnoosimist, sihipärasemat ravi ja geneetiliste häirete ennetamist. Somaatilisi geeniteraapiaid, MIS HÕLMAVAD PATSIENDI DNA MUUTMIST haiguse ravimiseks või ENNETAMISEKS, on edukalt kasutatud HIV, sirprakulise haiguse ja transtüretiini amüloidoosi ravis. See meetod võib oluliselt parandada ka erinevate vähivormide ravi.
Teemaks siis nt ohtliku mutatsiooniga geeni väljalülitamine, puuduva normaalseks ainevahetuseks vajaliku geeni sisestamine genoomi jms. Ei ole midagi öelda, hea xcad on jälle naelapead tabanud, sest see kõlab taas kui genotsiid! Kuradi Bill Gates! SadAngry

Koroonastatistika 5 aastaks salastamise teema puudutab Kaja Kallase raporteid riigikogule, ei ole põhjust uskuda, et seal avalikustatakse reptiloidide vereliine ja tegelikke plaane inimkonnaga, asja taga on pigem kogenematu peaministri hirm andmekaitsega vastuollu minna (mis on minu meelest tänases kriisiolukorras üsna nõme ja kohatu, nagu sellest on arvanud ka Sven Sester). Samas, järelduste tegemiseks jagub piisavalt ka salastamata statistikat. Ja see näitab paraku ühemõtteliselt, et vaktsineeritute terviseriskid on palju väiksemad, nii covidisse haigestumise, haiglasse sattumise kui ka surma osas.
Leia selle kasutaja kõik postitused
lumm Eemal
nihelev tihane

Postitusi: 225
Liitunud: Jun 2008
24-10-2021 13:38
Postitus: #2394
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(23-10-2021 23:00 )xcad Kirjutas:  https://www.who.int/news/item/12-07-2021...7PdehPniM4
Seda ei saanud postitamata jätta!
2021/WHO annab RAHVATERVISE EDENDAMISEKS VÄLJA UUED SOOVITUSED INIMESE GENOOMI REDIGEERIMISE kohta
Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) täna avaldatud kaks uut kaasraportit annavad esimesed ÜLEMAAILMSED SOOVITUSED, mis aitavad luua inimese genoomi redigeerimise kui rahvatervise vahendi, rõhutades ohutust, tõhusust ja eetikat.
Tulevikku suunatud uued aruanded tulenevad esimesest ulatuslikust ülemaailmsest konsultatsioonist, mis käsitles somaatilist, idutee ja päriliku inimese genoomi redigeerimist. KAHE AASTA JOOKSUL KESTNUD KONSULTATSIOONIL osales sadu osalejaid, kes esindasid erinevaid vaatenurki kogu maailmast, sealhulgas teadlasi ja uurijaid, patsientide rühmitusi, usujuhte ja põlisrahvaid.
"Inimese genoomi redigeerimisel on potentsiaal edendada meie võimet ravida haigusi, kuid täielik mõju saavutatakse ainult siis, kui kasutame seda kõigi inimeste hüvanguks, selle asemel, et suurendada tervisealast ebavõrdsust riikide vahel " ütles dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, WHO peadirektor.
Inimese genoomi redigeerimise potentsiaalsed eelised hõlmavad kiiremat ja täpsemat diagnoosimist, sihipärasemat ravi ja geneetiliste häirete ennetamist. Somaatilisi geeniteraapiaid,MIS HÕLMAVAD PATSIENDI DNA MUUTMIST haiguse ravimiseks või ENNETAMISEKS, on edukalt kasutatud HIV, sirprakulise haiguse ja transtüretiini amüloidoosi ravis. See meetod võib oluliselt parandada ka erinevate vähivormide ravi.
Unnatural Selection (TV series)
https://en.wikipedia.org/wiki/Unnatural_...TV_series)

Tehnoloogia on olemas, CRISPR iga genoomist jupi lõikamine ja uue asemelekleepimine on väga lihtne, Netflixis on isegi miniseeria selle kohta, kus käsitletakse ka asja eetilist külge ja kirjeldatakse, kuidas põhimõtteliselt on inimesi, kes kogu protseduuri viivad läbi oma kuuris või garaazis. Ja muudetud geenikompotti manustatakse korduvate süstidena, et saavutada vajalik tulemus.

Josiah Zayner, kui tuntuim ja skandaalseim garaazi biohacker
https://www.youtube.com/watch?v=4vmHweDC5SY
(selle postituse viimane muutmine: 24-10-2021 14:11 lumm.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,321
Liitunud: Jul 2011
24-10-2021 15:14
Postitus: #2395
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
Sellel laupäevasel vabaduse eest seisjate kogunemisel kõlas mitme kõneleja suust, sh ka vallandatud sõjaväelase suust…et mingi kurjus on justkui meie inimkonna peale laskunud. Loomulikult käsitleb iga inimene kurjust erinevalt, aga mingi tõde selles on.
Kui võtta delfi lahti ja lihtsalt vaadata pealkirju (sisusse pole mõtet minnagi, sest seal on puhas vale) või kuulata õhtuseid uudiseid misiganes programmist, on selgelt tunnetada mingit õudset kurjuse ja hirmutamise energiat. Raske uskuda, et kõik ajakirjanikud ja meediatöötajad on ennast sellele kurjusele maha müünud.
Aga neid kuulates, vaadates ja samuti poliitikuid jälgides olen kahtlema hakanud, kas neis enam inimhinge üldse sees on...

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused
Kunglas
Vana kala

Postitusi: 377
Liitunud: Jun 2018
24-10-2021 15:21
Postitus: #2396
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(24-10-2021 13:38 )lumm Kirjutas:  
(23-10-2021 23:00 )xcad Kirjutas:  https://www.who.int/news/item/12-07-2021...7PdehPniM4
Seda ei saanud postitamata jätta!
2021/WHO annab RAHVATERVISE EDENDAMISEKS VÄLJA UUED SOOVITUSED INIMESE GENOOMI REDIGEERIMISE kohta
Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) täna avaldatud kaks uut kaasraportit annavad esimesed ÜLEMAAILMSED SOOVITUSED, mis aitavad luua inimese genoomi redigeerimise kui rahvatervise vahendi, rõhutades ohutust, tõhusust ja eetikat.
Tulevikku suunatud uued aruanded tulenevad esimesest ulatuslikust ülemaailmsest konsultatsioonist, mis käsitles somaatilist, idutee ja päriliku inimese genoomi redigeerimist. KAHE AASTA JOOKSUL KESTNUD KONSULTATSIOONIL osales sadu osalejaid, kes esindasid erinevaid vaatenurki kogu maailmast, sealhulgas teadlasi ja uurijaid, patsientide rühmitusi, usujuhte ja põlisrahvaid.
"Inimese genoomi redigeerimisel on potentsiaal edendada meie võimet ravida haigusi, kuid täielik mõju saavutatakse ainult siis, kui kasutame seda kõigi inimeste hüvanguks, selle asemel, et suurendada tervisealast ebavõrdsust riikide vahel " ütles dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, WHO peadirektor.
Inimese genoomi redigeerimise potentsiaalsed eelised hõlmavad kiiremat ja täpsemat diagnoosimist, sihipärasemat ravi ja geneetiliste häirete ennetamist. Somaatilisi geeniteraapiaid,MIS HÕLMAVAD PATSIENDI DNA MUUTMIST haiguse ravimiseks või ENNETAMISEKS, on edukalt kasutatud HIV, sirprakulise haiguse ja transtüretiini amüloidoosi ravis. See meetod võib oluliselt parandada ka erinevate vähivormide ravi.
Unnatural Selection (TV series)
https://en.wikipedia.org/wiki/Unnatural_...TV_series)

Tehnoloogia on olemas, CRISPR iga genoomist jupi lõikamine ja uue asemelekleepimine on väga lihtne, Netflixis on isegi miniseeria selle kohta, kus käsitletakse ka asja eetilist külge ja kirjeldatakse, kuidas põhimõtteliselt on inimesi, kes kogu protseduuri viivad läbi oma kuuris või garaazis. Ja muudetud geenikompotti manustatakse korduvate süstidena, et saavutada vajalik tulemus.

Josiah Zayner, kui tuntuim ja skandaalseim garaazi biohacker
https://www.youtube.com/watch?v=4vmHweDC5SY

Üks huvitav biohäkkimise meetod-
https://www.reddit.com/r/Nootropics/comm...rs_geared/
https://www.youtube.com/watch?v=Tn9eFRuvQ3A

tuumikas
Leia selle kasutaja kõik postitused
äikesepoiss
Vana kala

Postitusi: 666
Liitunud: Mar 2020
24-10-2021 15:23
Postitus: #2397
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
Venemaal uuendas COVID -19 uute juhtumite ja surmajuhtumite arvu - 37678 uut juhtumit, 1075 kolisid Gobsoni kontserdile (oli üks andekas laulja aga sisult lurjus. eestlastele ehk tuntud 17 kevadist hetke soundträkist. "17 kevadist hetke" on üks vana nõukogude romantiline seriaal 2. ilmasõja ajal elanud ja olnud vene špioonist saksamaa ladvikus)
(selle postituse viimane muutmine: 24-10-2021 15:29 äikesepoiss.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
I'll be back
Veteran

Postitusi: 2,113
Liitunud: Oct 2016
24-10-2021 15:31
Postitus: #2398
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
Kobzon oli see taat. Jossif Davõdovitš.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Arlich
Veteran

Postitusi: 879
Liitunud: May 2006
24-10-2021 15:41
Postitus: #2399
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(24-10-2021 15:14 )Minaelan Kirjutas:  Sellel laupäevasel vabaduse eest seisjate kogunemisel kõlas mitme kõneleja suust, sh ka vallandatud sõjaväelase suust…et mingi kurjus on justkui meie inimkonna peale laskunud. Loomulikult käsitleb iga inimene kurjust erinevalt, aga mingi tõde selles on.
Kui võtta delfi lahti ja lihtsalt vaadata pealkirju (sisusse pole mõtet minnagi, sest seal on puhas vale) või kuulata õhtuseid uudiseid misiganes programmist, on selgelt tunnetada mingit õudset kurjuse ja hirmutamise energiat. Raske uskuda, et kõik ajakirjanikud ja meediatöötajad on ennast sellele kurjusele maha müünud.
Aga neid kuulates, vaadates ja samuti poliitikuid jälgides olen kahtlema hakanud, kas neis enam inimhinge üldse sees on...

Ma arvan, et rahvas hakkab pisitasa viimaks tõesti taipama, et seda plaan-deemiat juhib ja koordineerib looride tagant vaimne kurjus, aga mitte selle füüsilise maailma valitsejad, teadusnõukogud jms. Nemad on lihtsalt kurjuse käsutäitjad! Selle kõige taga on aga Algallikas ehk Lucifer/Saatan (Baphomet) ise oma duaalses/androgüünses loomuses. Miks kutsun teda siinkohal Algallikaks, aga seepärast, et temast on lähtunud meie langenud maailma patukoodi algolemus, sh. ka praegune DNA KORRUPTSIOON läbi nende "vaktsiinide"! Siinkohal tuleb mõista, et DNA on meie maailma iga elusolendi ELU RAAMAT (või prohveteeringu raamat) ja selle muutmine või ümberkirjutamine kutsub esile eelkõige haiguste, katkude, mutatsioonide, sh. füüsilie-vaimse progressi ja arengu peatumise.

Ja tõepoolest, kui see nüüd osutub tõeseks, nagu ühest Pentagoni salajasest videoesitlusest oli näha, et nad püüdsid juba vist mingi 2016 aastal inimese vaimsust juhtivat VMAT2 geeni VAKTSIINIDE abil välja lülitada, et sarnane funktsionaalsus kaasneb ja saavutatakse viimaks ka olemasolevate "vaktsiinide" sissesüstimisega (millede arv saab deemonite endi ülestunnistuste alusel olema 6), siis tõepoolest võib aset leida inimhinge eemale löömine tema füüsislisest kehast, kuna see on DNA poolest hübriidistunud ja ei ole enam kohane antud hinge edasise progressi seisukohast, ning kuna loodus nüüd tühja kohta ei salli, siis täituvad sellised inimtemplid koheselt deemonitega. Ja iga järgnev "vaktsiini" doos viib sellise inimese üha kaugemale Jumalast ja kõrgematest vaimutasanditest ja sealt tulevast kaitsest ja juhendusest, ning seetõttu ka antud inimene muutub üha enam seestunumaks + lisame veel siia "vaktsiinides" sisalduva grafeeni, mida on võimalik mõistusekontrolli raames tehisintellekti ja kvantarvutite poolt 5G vahendusel juhtida - ehk inimese mõistus üle võtta (kusjuurse selline inimene loomulikult seda kõike enam ise ei taju ja arvab, et need on kõik tema enda mõtted).

ÜLDINE SURNUTE ÜLESTÕUSMINE JA VIIMNE KOHUS

(Taaniel 7:9-10) Kui ma seda vaatasin, asetati aujärjed ja Elatanu võttis istet. Tema kuub oli valge nagu lumi ja ta juuksed nagu puhas vill! Tema troon oli kui leegitsev leek, ja selle rattad kui põlev tuli! {10} Tulejõgi voolas ja väljus tema eest: Tuhat korda tuhat teenisid teda, ja kümme tuhat korda kümme tuhat seisid tema ees: KOHUS VÕTTIS ISTET JA RAAMATUD AVATI! (inimeste DNA raamatud)

(Ilmutuse 20:11-15) Ja ma nägin suurt valget trooni ja seda, kes sellel istub, kelle palge eest põgenesid maa ja taevas, ja neile ei leitud aset (st. taevas ja maa olid kadunud). {12} Ja ma nägin surnuid, suuri ja väikeseid, seisvat Jumala ees, JA RAAMATUD AVATI: JA TEINE RAAMAT AVATI, MIS ON ELU RAAMAT: JA SURNUTELE MÕISTETI KOHUT SEDAMÖÖDA KUIDAS RAAMATUISSE OLI KIRJUTATUD, NENDE TEGUDE JÄRGI. {13} Ja meri andis tagasi need surnud, kes temas olid, ja surm ja Põrgu andsid tagasi surnud, kes neis olid: ja igaühe üle mõisteti kohut tema tegude järgi. {14} Ja surm ja Põrgu heideti tulejärve! SEE ON TEINE SURM, TULEJÄRV. {15} JA KEDA EI LEITUD KIRJUTATUD OLEVAT ELU RAAMATUSSE, HEIDETI TULEJÄRVE! (ehk siis keda enam ei leitud olevat kirjutatud selle maailma üldisesse DNA Raamatusse ehk geenivaramusse, see heideti tulejärve; inimDNA ümberkirjutamine, aktiveerimine, "täiustamine" või ükskõik mil muul moel muutmine tähendab antud inimese DNA informatsiooni rikkumist ja tema nime maailma tervik-olemusest ja eluraamatust väljakirjutamist - ja see ongi praeguste mRNA "vaktsiinide" mõte - inimeste füüsilis-vaimne hävitamine).

(1 Korintlastele 3:16-17) Eks te tea, ET TE OLETE JUMALA TEMPEL JA ET JUMALA VAIM ELAB TEIE SEES? {17} KUI KEEGI RÜVETAB JUMALA TEMPLI, SIIS JUMAL HÄVITAB TEMA; sest Jumala tempel on püha, mis tempel te olete. (inimtempli rüvetamine on võimalik üksnes DNA muutmise teel; seetõttu on meil ka termin "Metsalise Märk", kuna see tähendab DNA muutust - ühest liigist teise üleminek või muundumine on võimalik üksnes DNA muutmise läbi; inimesest võib saaba metsaline/elajas üksnes tema DNA muutmisel)

Hoiatus Piibli ja DNA muutmise eest!

Täitsa Piibli lõpus, Ilmutuseraamatu viimastes ridades, on Jumal andnud meile viimase hoiatuse:

(Ilmutuse 22:18-19) Mina tunnistan kõikidele, kes kuulevad selle raamatu ennustuse sõnu: KUI KEEGI NEILE MIDAGI JUURDE PANEB, SIIS PANEB JUMAL TEMA PEALE KATKUD, MIS SELLESSE RAAMATUSSE ON KIRJUTATUD! JA KUI KEEGI VÕTAB MIDAGI ÄRA SELLE PROHVETIRAAMATU SÕNADEST, SIIS JUMAL VÕTAB ÄRA TEMA OSA ELU RAAMATUST ja pühast linnast ja asjust, millest on kirjutatud selles raamatus!
---
Parem on seega surra algupärase ja muutmata DNAga inimesena, kui mRNA "vaktsiinide" poolt hübriidistatud metsalisena!
(selle postituse viimane muutmine: 24-10-2021 16:04 Arlich.)

Minu materjalid : Mystery Babylon the Great / The Biblical Flat Earth
Leia selle kasutaja kõik postitused
äikesepoiss
Vana kala

Postitusi: 666
Liitunud: Mar 2020
24-10-2021 15:50
Postitus: #2400
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(24-10-2021 15:31 )I'll be back Kirjutas:  Kobzon oli see taat. Jossif Davõdovitš.

Õige jah. Minu viga. Ega ei suuda kõiki Mordori tõpraid meeles pidada.
Kobzon. Kolis põrgusse peale seda, kui hääletas vene orvukeste lapsendamise vastu lääneriikidesse.
(selle postituse viimane muutmine: 24-10-2021 15:56 äikesepoiss.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
Teema on suletud 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10 antiamerikanist 591 42,404 Täna 20:06
Viimane postitus: Q11
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 38 5,083 17-11-2021 22:29
Viimane postitus: Mauno
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I hiidlane 2,590 404,759 19-10-2021 09:31
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 27,005 02-05-2021 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 145,728 17-04-2021 09:06
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 1. 2020 Viimne Roomlane 2,288 260,938 19-01-2021 13:43
Viimane postitus: xawa

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 2 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog