Teema on suletud 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
Autor Sõnum
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,321
Liitunud: Jul 2011
22-10-2021 17:04
Postitus: #2326
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
Delfi nõretab hõbeseeklite eest ostetud ajakirjanike kurbadest lugudest, kuidas keegi ikka koroona tõttu väga vaevles. Oehh.

Algab vaheaeg. Haigeid lapsi ei tohi viia vanavanemate juurde, suured peod tuleb pidamata jätta. https://www.delfi.ee/artikkel/94940443/a...mata-jatta
Mina kui vanavanem eelistan oma haigeid lapsi kallistada. Ma ei karda surma, ma tervitan surma kui uut algust Smile Kõik tuleb omal ajal ja nii nagu me sealpool planeerisime.

Varaste, mõrtsukate, terroristide, islamistidest immigrantide, perevägivallatsejate, ravimitöösturite/poliitikute/meediamaffia rahaahnus jne toob meie inimkonnale kordades rohkem kahju...kui inimesed, kes on terved ja ei kanna maski ning ei vaktsineeri ennast mürgiga.
Kuid kus on meediamaffia ja politsei fookus? Kuhu raisatakse mõttetult politsei jõude? Kelle huvides?
(selle postituse viimane muutmine: 22-10-2021 17:06 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Veteran

Postitusi: 4,658
Liitunud: Dec 2015
22-10-2021 17:23
Postitus: #2327
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
https://www.youtube.com/watch?v=fnA5tb7n0p8
Venekeelne saade kus räägitakse "ülemaailmsest durdomist". Ehk kõik peab lõppema kunagi.... muidugi "kui". Iga ~100a takka toimub midagi sellist. Ja peale seda elu läheb edasi. Kui tahad tõtt teada vaata ulmekaid, need on põhimõtteliselt dokumentaalid ehk tõelisus.
Peamine erinevus eelnevatest on see, et nüüd tahetakse seda põlistada. Ehk enam tagasi pöördumist ei toimu. Pangandus on võõrrasside juhtida, olla maailmapanga tegelase ingliskeelne video. Tahaks näha!
(selle postituse viimane muutmine: 22-10-2021 17:27 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
Arlich
Veteran

Postitusi: 879
Liitunud: May 2006
22-10-2021 17:24
Postitus: #2328
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(22-10-2021 14:03 )Prooton Kirjutas:  Ühtlasi tekkis uitmõte: ehk kardavad lugupeetavad xcad, Minaelan, Arlich, Kunglas, Mart Helme, Anneli Ott jpt lihtsalt süsti, omades ses osas valulikke lapsepõlvekogemusi. Olukorra ratsionaliseerimiseks hakatakse siis mittevaksimisele igasuguseid õigustusi otsima, seestumise ohust genotsiidini. Võin kinnitada, et seda "õla allapanekut" peaaegu ei tunnegi, sest süstlanõel on hästi peenike ja protseduur kiire. Nii et hakake julgesti "vaksikuteks", ei juhtu teiega midagi, aga ühiskonnale teete sellega teene. Ühtlasi pääsete suure tõenäosusega koroonahaigusest, mis vähemalt kahe minu lähituttava näitel väga ebameeldiv ja pikaajaline võib olla, isegi kui veab ja intensiivravipalatisse ei satu.

Eks ma siis vastan siinkohal vast ka natuke enda eest jättes nüüd siinkohal üldjoontes religioossed, usulised ja vaimsed põhjused puutumata (kuigi minu isiklike otsuste langetamine mingi asja suhtes baseerub esmalt alati vaimsete põhjuste ja tagajärgede analüüsimisel ja uurimisel ning alles seejärel liigub see edasi meie füüsilisse reaalsusse):

1) ei tunne mingit hirmu süstimise kui sellise ees, ega pole see ka seotud minu lapsepõlvega ja seal saadud vaktsiinidega, vaid keeldun sellest kõigest esmalt kuna see on "eksperimentaalne" ja muudab minu inimolemuse DNAd + mikroskoopilised "vaktsiinide" analüüsid näitavad ebasoovitavate ja inimtervisele kahjulike ainete sh. LOOMULIKKU IMMUUNSUST KAHJUSTAVATE PARASSIITIDE olemasolu antud "vaktsiinides" - selle tõestuseks:

a) Video: Dr. Zandre Botha: Vere-doktor avalikustab hirmsad avastused inimvere ja vatktsiinide analüüsimisel

(videos tõestus nanotehnoloogia kohta vaktsiinide koostises vaktsiinipudelite analüüsil, sh. täielikult deformeerunud inimveri vaktsineeritutel, imelikud ja paha-endelised tume-aine moodustised inimveres, mis isegi peale vere surma/kuivumist säilitavad oma funtsionaalsuse ja jätkavad tumedate struktuuride ja "väänide" moodustamist)

https://www.bitchute.com/video/mR6tL2ieAqwj/

b) Video: Dr. Carrie Madej: Esimene USA laboratoorium uuris "vaktsiinide" koostisosi, hirmuäratavd avastused

(antud video kinnitab eelmist: lisaks tundub, et nad leidsid mingid tehislikud elusorganismid või "parassiidid" vaktsiinide koostisosast)

https://www.bitchute.com/video/c2GGSQcUTzRs/

c) Dr. Robert Youngi CoV-19 vaktsiinide teaduslik uuring elektronmikroskoobi abil (koos hea pildimaterjaliga)

https://www.drrobertyoung.com/post/trans...9-vaccines

2) ühtlasi ei tunne mitte mingit hirmu koroona ees ega sellesse isegi suremise ees, kuna vaimselt ümbersündinud kristlasena on mind minu füüsilise keha surma puhul koheselt ootamas ees Igavene Elu Jumala juures (eelnevalt olen korduvalt arutanud ka asjaolu, et antud "vaktsiinid" lülitavad inimesel välja VMAT2 geeni, mis aluseks ühendusele kõrgemate dimensioonide ja Jumalaga - seega see üks põhjus, miks ma antud "vaktsiine" mitte kunagi vastu ei võta!)

3) Niiet tänan pakkumast, aga "vaksikuks" ei hakka mitte kunagi! Ning kuna need reeglid jms mida praegu peale surutakse on vastuolus Nürnbergi Koodeksiga ja inimese vabat tahet soosivate põhiseaduslike õigustega, siis olen ühtalsi ütelnud juba lahti meie kurjust teeniva valistuse ja sellele ajupesu/propaganda läbi allunud ühiskonna huvide teenimisest. Piibel käsib valitsustele ja valitsejatele alluda, aga seda kuni teatud piirini, mil eelkõige inimeste usulisi tõekspidamisi ning vabat tahet piirama hakatakse. Piibel nimetab kõiki ümbersündinud kristlasi lähitulevikus saabuva Uue Jeruusalemma kodanikeks ning eelkõige selle seadustele alluvateks!

PS! Selline on minu ülestunnistus ja nüüd võite selle pisitasa ilusti oma kurjuse isandatele ette kanda, sest kui mind ühel hetkel kinni võetakse, siis on teil juba minu tunnistus ilusti olemas!

Ahjaa! Unustasin mainida, et olen Koroona juba eelmisel aastal läbi põdenud ja selle tunnistuseks on mul siiani kadunud haistmismeel ehk ma ei tunne juba pea aasta aega enam mitte mingisugust lõhna! Ometi tänu sellele on mul nüüd olemas loomulik immuunsus ja ma ei tunne vajadust enam mitte mingite täiendavate "vaktsiinide" jms järele, vaid pean iga inimese puhul vajalikuks loomuliku immuunsuse tugevdamist ja ennetava ravi sisseviimist (nagu näiteks vitamiinid, Ivermektiin jms), et haiglate koormust pea 80% vähendada!
(selle postituse viimane muutmine: 22-10-2021 17:39 Arlich.)

Minu materjalid : Mystery Babylon the Great / The Biblical Flat Earth
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Veteran

Postitusi: 4,658
Liitunud: Dec 2015
22-10-2021 17:35
Postitus: #2329
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(22-10-2021 17:24 )Arlich Kirjutas:  PS! Selline on minu ülestunnistus ja nüüd võite selle pisitasa ilusti oma kurjuse isandatele ette kanda, sest kui mind ühel hetkel kinni võetakse, siis on teil juba minu tunnistus ilusti olemas!
Respekt! Austus ja müts maha ausa ülestunnistuse eesBleh Minul endal on umbes sama, olgugi, et päästjasse ei usu aga see ei muuda suurt midagi. Tulevad rasked ajad ja tuleb vaim valmis seada. Ainult tõeliselt kahju on eestlaste lihtsameelsusest ja valitsuse uskumisest. REF-i valimine näitab rahva lauslollust, ainult hull, korruptant või masohist võis REF-i valida! Ja tulevikus kindlasti ka sombivaxik on REF-i valija......
https://mvlehti.net/2021/10/22/paaminist...ustuslaki/
Teadmiseks, et sama on ka eestis.
Väljavõte ekspressist:
Septembris jõudis haiglasse 647 patsienti ja suri 81. Kui võtta olukord, kus kõik oleksid olnud vaktsineerimata (ehk meil poleks veel olnud vaktsiine), oleks haiglasse jõudnud 1543 ja surnud 204 inimest. Kui kõik oleksid olnud vaktsineeritud, oleks jõudnud haiglasse 259 ja surnud 27 inimest. Tasub tähele panna, et 0% ja 100% vahel on viie-kuuekordne haiglaravi vajaduse vahe. Ja see kiire analüüs ei võta arvesse, et vaktsineeritud viibivad haiglas üldiselt lühemat aega, mistõttu aktiivselt haiglas olijate arv oleks igal ajahetkel väiksem ning vaktsineerimata inimesed oleks haiglas keskmisest kauem. Samuti oleks laialdasem vaktsineeritus hoidnud ära niivõrd laialdase nakkuse leviku, mistõttu ka vaktsineeritute seas oleks tegelik nakatumine veelgi madalam olnud (nagu on näha kõrge vaktsineeritusega Soomes ja Skandinaaviamaades).
Kindlasti on palju neid, kes arvavad, et aga las neil olla see vaba tahe ja las siis viirus püüab nad kinni. Eestis on praegu vaktsineerimata ca 390 000 inimest erinevates vanusegruppides. Kui võtta septembri andmed aluseks ja vaadata haiglasse jõudmise määrasid, siis jõuaks kokku ca 31 500 inimest haiglasse, neist kolmandik vanuses 80+ ning sureks ligi 5800 inimest. Kui võtta haiglate võimekuseks ca 600 patsienti ning keskmiseks haiglas olemise ajaks 10 päeva, tähendab see haiglate ühtlast ülikõrget koormatust üle 500 päeva ehk ligi poolteist aastat. See ei ole ratsionaalselt või?

Minu kommentaar: Kui 1543-est oleks kõik surnud oleks tühine võrreldes nende meetmetega kaasnevalt otseselt & kaudselt hukkunutega. Kaudseid surmasid ilma vaktsiinitüsistusteta tuleb kevadeks 3-5tuhat. Kui ka vaximist arvestada siis suurusjärgu võrra suurem ehk üle 10tuhande.Ph34r2Ph34r2Ph34r2 ja isegi siis on veel üpris hästi! Majanduslik kahju aga ÜÜRATU, ~0,2-0,5 riigi eelarvet millega oleks saanud nii teed välja ehitada kui ka 10-neid tipptasemel haiglaid!
https://objektiiv.ee/meedikute-ja-teadla...-lopetada/
Tervishoiu töötajate ühispöördumine. Kõik pole veel juudaseeklite vastu südametunnistust vahetanud!
https://objektiiv.ee/thomas-t-siler-vakt...jNTQZyThbA
Uurimus näitab, et vaxikud on labiilse mõttelaadiga ja ei oma enda arvamust. Mina arvan, et nad on lihtsalt "lihtsameelsed lollud" kes valivad REF-i ja usuvad valitsust kõiges. Kui kästakse siis ka pöial pe...see, anaalkoroona ründab!
https://www.youtube.com/watch?v=EdlWDQ3oluY
Lätis varsti 2-e sutsu saajad lotakse mitte vaktsineerituteks
https://www.youtube.com/watch?v=Lfjt24DCff8
Enam teaduslikku diskussiooni ei ole. On koroonausu kaanonid ja kõik.
https://objektiiv.ee/sona-on-vaba-delfi-...oordumise/
Sõna on vaba?
(selle postituse viimane muutmine: 22-10-2021 18:41 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
säga
röövkala

Postitusi: 315
Liitunud: Aug 2010
22-10-2021 18:22
Postitus: #2330
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
vahel ma mõtlen, et mittevaimse ja lihtsa inimesena on mu elu tegelt lill.
peamine mure on vahel selles, et võiks rohkem magada, sest muidu kurnan keha, aga Elu on sedavõrd põnev, et magama minemine lükkub muudkui edasi...
oki, korra olin raskema jalaga ja panustasin korra oma elus siis teede ehitusse 60 euriga hahaaa, aga kuna ma eelistan seda raha panustada iseenda heaolusse, mitte meie kõigi hüvanguks, jälgin nüüd spidokat korralikumalt

kas ma tunnen end riigi seadusi austades zombina? mittevabana? mkm
ma olen valiku teind ja austan oma kodus reegleid.
ise ma seda süsteemi juhtida ei oska ega viitsi, seega olen tänulik, et leidub, kes seda teevad nagu mina teen oma igapäevast tööd mulle meeldivas valdkonnas. saan leiva lauale, panustan oma aega riigimasinavärgi pisimutrina ja olen rõõsa ja rahul.
vahel teen draamat, ja saan aru, et ainus, mis mind vangistab, on mu iseenda ülemõtlemine, - reageerimine ja vaat siis saan küll mina ise midagist ette võtta, mitte isake tsaar või mõni jummelus pilvepiiril...

Kui te igavusest siin jahute, on ok, aga kui see suur mure, vastuseis jnejne teid ka väljaspool foorumit kummitab, siis mõelge, et elu peaks olema lill, mitte karistus ja on/off nupp õnnelik /vaevatud, on teie enda käes...
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Veteran

Postitusi: 4,658
Liitunud: Dec 2015
22-10-2021 18:48
Postitus: #2331
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(22-10-2021 18:22 )säga Kirjutas:  vahel ma mõtlen, et mittevaimse ja lihtsa inimesena on mu elu tegelt lill.
peamine mure on vahel selles, et võiks rohkem magada, sest muidu kurnan keha, aga Elu on sedavõrd põnev, et magama minemine lükkub muudkui edasi...
oki, korra olin raskema jalaga ja panustasin korra oma elus siis teede ehitusse 60 euriga hahaaa, aga kuna ma eelistan seda raha panustada iseenda heaolusse, mitte meie kõigi hüvanguks, jälgin nüüd spidokat korralikumalt

kas ma tunnen end riigi seadusi austades zombina? mittevabana? mkm
ma olen valiku teind ja austan oma kodus reegleid.
ise ma seda süsteemi juhtida ei oska ega viitsi, seega olen tänulik, et leidub, kes seda teevad nagu mina teen oma igapäevast tööd mulle meeldivas valdkonnas. saan leiva lauale, panustan oma aega riigimasinavärgi pisimutrina ja olen rõõsa ja rahul.
vahel teen draamat, ja saan aru, et ainus, mis mind vangistab, on mu iseenda ülemõtlemine, - reageerimine ja vaat siis saan küll mina ise midagist ette võtta, mitte isake tsaar või mõni jummelus pilvepiiril...

Kui te igavusest siin jahute, on ok, aga kui see suur mure, vastuseis jnejne teid ka väljaspool foorumit kummitab, siis mõelge, et elu peaks olema lill, mitte karistus ja on/off nupp õnnelik /vaevatud, on teie enda käes...
Tegelikult valik annabki rahu! Kui oled teinud "lõpliku valiku" mine oma lõpuni rahulikult ja muretult. Reisi, puhka, söö ja joo palju aega järel, tuleb 3-as ja 4-jas....mis ikka. Elu on nii üürike ja kõigil polegi mõtet otsida "elu mõtet". Saatust ehk faatumit muuta suudavad üksikud, erilise andega väljavalitud nagu Matrix-is Neo. See pole kõigile jõukohane. Loomulikult ka mulle, ainult huvi, et mis toimub ja kuhu asjad kalduvad on tõukejõuks. Elu on ju huvitav, eriti praegu!Bleh
Leia selle kasutaja kõik postitused
vasamasa
Veteran

Postitusi: 1,321
Liitunud: Feb 2012
22-10-2021 18:50
Postitus: #2332
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(22-10-2021 17:35 )xcad Kirjutas:  Tervishoiu töötajate ühispöördumine. Kõik pole veel juudaseeklite vastu südametunnistust vahetanud!
Lugege ise ka see läbi, see grupp meedikuid vähemalt ei aja sellist jura nagu mõningad siin, et vaktsiin tapab või sisaldab nanotehnoloogiat jne.
(selle postituse viimane muutmine: 22-10-2021 18:51 vasamasa.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Veteran

Postitusi: 4,658
Liitunud: Dec 2015
22-10-2021 18:59
Postitus: #2333
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(22-10-2021 18:50 )vasamasa Kirjutas:  
(22-10-2021 17:35 )xcad Kirjutas:  Tervishoiu töötajate ühispöördumine. Kõik pole veel juudaseeklite vastu südametunnistust vahetanud!
Lugege ise ka see läbi, see grupp meedikuid vähemalt ei aja sellist jura nagu mõningad siin, et vaktsiin tapab või sisaldab nanotehnoloogiat jne.
Nad teavad aga ei julge väljendada. TV3-es samuti oli vägagi lahja jutt ja kinni. Nii ka see kustutati delfist, sest ei lähe kokku WHO ideoloogiaga. Vaktsiin ei tapa kohe ja mitte kõiki. Väidetakse, et osad doosid on platsebo, siin aga küsimus kellele? Need kohesed "ekstsessid" on tootja praak mida pole planeeritud. Nanotehnoloogia ja kiibistamine on juba tõendatud ja iga tavainimene saab seda oma vanema mobiiliga kontrollida kui ei usu! See "teema" on selline, et isegi Varro Vooglaid ütles, et ei julge isikliku julgeoleku huvides puutuda....küll aga huvitab. Kalle Grüntaliga täpselt sama jutt....on ka muud millest rääkida, jätame selle kõrvaleSick Kes seda teemat avalikult puudutab.....ise arvake.
https://objektiiv.ee/sona-on-vaba-delfi-...oordumise/
ERROR 404
https://epl.delfi.ee/artikkel/94940903/i...s-langevad
Siin aga pikk, pikk tasuta artikkel....muud kui ainult loe. Antivakserid on lollid lamemaalased ja ei saa üldse matsust aru. Kahju neist ja kuidas pöörata nad vaesed lollid vaxikuks? Ainult see küsimus on tähtis....kõik muu pole üldse oluline, ehk õlg alla ja suts sulgurlihasesse!
https://epl.delfi.ee/artikkel/94935011/p...elikkusest
Pisarakiskuja aga tasuline. Just kõige tramaatilisema momendi kohal muutub tasuliseks....ehk ikka äri isegi surmadega.
https://epl.delfi.ee/artikkel/94937775/p...e-hullemat
Jälle sama jura!Küll ika palju on neid honorari nillijaid
https://epl.delfi.ee/artikkel/94940645/j...ud-ja-kohe
APPI, aidakem! Kas neid vallandatud kiirabi ja tervishoiu töötajaid? Tundub, et neid on kordades rohkem kui vaja!
https://epl.delfi.ee/artikkel/94940645/j...ud-ja-kohe
Mida ta pumpas? Kas belarussi kummi või? Kui kirovetsi kummi vana käsipumbaga täis lüüa tõesti teeb haiget ja võid ka "kopsu koroona" saada.
......
Kokkuvõttes peavool....mingu sinna kuhu ka anaalkoroona ei ulatu! Ja minu soov neile müüdavatele leheneegritele saage "rahutu päraku sündroom" see on teile paras honorar.
(selle postituse viimane muutmine: 22-10-2021 19:16 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
Vesilik
Veteran

Postitusi: 1,881
Liitunud: May 2009
22-10-2021 19:11
Postitus: #2334
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
Minule jääb millegipärast ikkagi selline mulje et inimkond on ise oma saatuse valinud, ennast mahamyynud ja hävinguteele asunud.Kunagi ammu yks ilmselt usklik naisterahvas ytles et vaata kuidas kyll saatan neisse koigisse on pugenud,hakka voi uskuma.Aga nagu petetakse madalamal positsioonil olijaid nii tehakse ka korgemal paiknevatega.See on systeemi omapära.Nagu yleval nii ka all voi vastupidi.

Truth shall set you free.
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Veteran

Postitusi: 4,658
Liitunud: Dec 2015
22-10-2021 19:19
Postitus: #2335
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(22-10-2021 19:11 )Vesilik Kirjutas:  Minule jääb millegipärast ikkagi selline mulje et inimkond on ise oma saatuse valinud, ennast mahamyynud ja hävinguteele asunud.Kunagi ammu yks ilmselt usklik naisterahvas ytles et vaata kuidas kyll saatan neisse koigisse on pugenud,hakka voi uskuma.Aga nagu petetakse madalamal positsioonil olijaid nii tehakse ka korgemal paiknevatega.See on systeemi omapära.Nagu yleval nii ka all voi vastupidi.
Või on saanud invasiooni ohvriks? Käib sõda mitmel tasandil. Koroona on ainult 1 ja hetke peamine. Teised tasandid on hullemad ja tulevad varsti ehk aastavahetuse paiku.
https://www.youtube.com/watch?v=xxoF1DVUlZc
Huvitavad aga arusaamatud uudised USA-st. Totaalne kontroll tehisintelligentsi tasandil. Isegi kommerts huvides. Inimeste mõjutamine mentaalsel tasandil....vaja vaxima minna. Biden on juba hologramm? Nagu vahel ka paavst? MATRIX-i KARKASS KÄRISEB. SIIN TAGA ON VÕÕRAD!
https://www.youtube.com/watch?v=1uhOhOQTF0s
Imelikud uudised ka venemaalt
https://www.delfi.ee/artikkel/94939011/k...hREF2qgGH4
See on juba aparteid!
(selle postituse viimane muutmine: 22-10-2021 19:36 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
Vesilik
Veteran

Postitusi: 1,881
Liitunud: May 2009
22-10-2021 19:30
Postitus: #2336
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(22-10-2021 19:19 )xcad Kirjutas:  Totaalne kontroll tehisintelligentsi tasandil. Isegi kommerts huvides. Inimeste mõjutamine mentaalsel tasandil....vaja vaxima minna.
Huvitav olen tähele pannud et millest olen moelnud ja ka siia foorumisse kirjutanud hakkavad inimesed rääkima umbes 5 aasta pärast,olen seda täheldanud paljude puhul kasvoi see kivialt jutlustaja puhul.

Truth shall set you free.
Leia selle kasutaja kõik postitused
äikesepoiss
Vana kala

Postitusi: 666
Liitunud: Mar 2020
22-10-2021 19:36
Postitus: #2337
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(22-10-2021 19:30 )Vesilik Kirjutas:  Huvitav olen tähele pannud et millest olen moelnud ja ka siia foorumisse kirjutanud hakkavad inimesed rääkima umbes 5 aasta pärast,olen seda täheldanud paljude puhul kasvoi see kivialt jutlustaja puhul.

mul äripartneril igatahes on ainult kahe-aastane "ma ju ütlesin" sündroom. ta mõtles juba 2 aastat tagasi kõigele, millest ma talle kõnelen täna.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Kunglas
Vana kala

Postitusi: 377
Liitunud: Jun 2018
22-10-2021 19:37
Postitus: #2338
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(22-10-2021 18:59 )xcad Kirjutas:  Nanotehnoloogia ja kiibistamine on juba tõendatud

Naljakas et keegi usub seda eks?

tuumikas
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Veteran

Postitusi: 4,658
Liitunud: Dec 2015
22-10-2021 19:38
Postitus: #2339
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(22-10-2021 19:37 )Kunglas Kirjutas:  
(22-10-2021 18:59 )xcad Kirjutas:  Nanotehnoloogia ja kiibistamine on juba tõendatud

Naljakas et keegi usub seda eks?
Eks tõesta, et on vale. Näita, et on vale ja põhjenda omad seisukohad.Bleh
....
Huvitav olen tähele pannud et millest olen moelnud ja ka siia foorumisse kirjutanud hakkavad inimesed rääkima umbes 5 aasta pärast,olen seda täheldanud paljude puhul kasvoi see kivialt jutlustaja puhul.
....
Unes vahel näeb tulevikku. Ehk "õpetaja", "emissar" on kusagil nähtamatuna selja taga ja seletab asju. Alati siis kui tuleb kõige huvitavam ärkab üles. Seda on harva aga juhtub. Arvan, et oma alateadvus ja NÄGEMISEST on asi vägagi kaugel.
https://www.youtube.com/watch?v=MaeWpBP3lho
Bidenil oli tarkvara uuendus? Nalja USA-st.
(selle postituse viimane muutmine: 22-10-2021 19:47 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
Prooton
Uudistaja

Postitusi: 98
Liitunud: Nov 2007
22-10-2021 22:05
Postitus: #2340
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(22-10-2021 14:20 )Minaelan Kirjutas:  Et ulatan oma õla mürgisüstile?
Ei ole see süst rikkalike ja üha lisanduvate andmete kohaselt mainimisväärselt mürgisem kui mistahes muu vaktsiinisüst (vähemalt xcad on möönnud, et osa vaktsiinidest on "head", mis on antivakserite seas vist küll üsna ketserlik seisukoht). Ülekaalukas osa ekspert-teadlasi on nende andmete põhjal veendunud, et Covidi põdemise riskid on paljukordselt suuremad kui vaktsineerimise omad, rääkimata tänase vaktsimisvastaste tekitatud kriisiolukorra mõjust ühiskonnale.

Aga jah, peab nõustuma Minaelan ja skip128-ga, et uskliku ümberveenmine on üsna lootusetu üritus. Antivakserlus on selgelt ususekti tunnustega nähtus oma mustvalge tõekäsitluse, absoluutset kurjust kehastavate vaenlasekujude, lõpuaja prohveteeringute ning väheste äravalituse / pääsemise uskumisega (erinevalt nt kristluse peavoolust ei ole "uskmatutel" vaktsituse tõttu küll enam pääsemise lootust, ega ole nad mõne meelest isegi enam inimesed, vaid "vaksikud"). Paralleele religioosse usuga rõhutab tõik, et siin foorumis on esindatud ka kristlik vaktsiinivastasus, kõhestava näitena kahe usu sulandumisest eriti krehvtiseks "kokteiliks", vaatamata sellele, et Piibel manitseb mitmes kirjakohas riigipeade käskudele kuuletuma.

Usu sugemeid on tõesti ka teadusliku maailmapildi juures. Eks mingi baasuskumus peab ikka olema, mille pinnalt maailmaga suhestuda. Teadusfilosoof Enn Kasak räägib teaduse ja usu sarnasustest, osutades, et ka teadlaste maailmapilt püsib koos hulga "usaldavate uskumuste" najal. Ent samas on hea teaduse tunnuseks (ja teadustöö soliidses ajakirjas avaldamise eelduseks) siiski esitatavate väidete kontrollitavus ja ümberlükatavus, mis paraku teadusväliste propagandistide jaoks väärtust ei oma.

Ma ei ole kohanud ainsatki antivakserite "šokeerivat" väidet, mis oleks andnud mulle põhjust oma vaktsiinialaseid arusaamu muuta, aga see meelekindlus põhineb teema üsna põhjalikul uurimisel teaduspõhistest allikatest. Keskmine antivakser end omal käel teadusega vaevama ei hakka, samas, teemas pädevatel "vaksikutel" ei ole aega kõiki sihilikke või inimlikust rumalusest sündinud vaktsiinivalesid ümber lükata (sageli on see ka võimatu väidete umbmäärase sõnastuse ja/või allikate puudumise tõttu), ja nii need võhikute jaoks "kehtima" jäävad. Igasugune veebisisu, mis alternatiivikule omast vaktsiinivastalisuse usku toidab, sobib pealispindsele isikule ka kiireks jagamiseks ja laikide kogumiseks. Asjale lisab romantilist hõngu "ausa" info ning selle edastajate oletatav tagakiusatus ja vaprus. Sealjuures on jagajal reeglina üsna suva info kontrollimisest ja vastutusest (vt nt xcadi siinset lähenemist), ning nii see alternatiivsete faktide kogum üha paljuneb. Osa agaralt šeeritavast infost on ilmselt täie teadlikkusega loodud hübriidsõja eesmärkidel, aga see on juba teine teema.

Lisan siia vastukaaluks järgmise "väljamõeldud" "sorosmeedia" uudise. https://epl.delfi.ee/artikkel/94935011/p...elikkusest.
Ja teinegi värske sõnum: https://tervis.postimees.ee/7368403/eest...1627167293

Hea vaktsiinivastane (kui tunned end kõnetatavat, siis lisa siia mõttes enda nimi), kas oled mõelnud, et järsku oled amatöörina selles küsimuses eksiteele sattunud ning teadlastel ja arstidel, kes reeglina üle keskmise hea peaga ning antud teemat enamuse elust süsteemselt õppinud ja praktiseerinud, on ikkagi õigus?

Sellisel juhul on Sul üsna suur oht saada aktiivseks osaliseks kellegi surmas, kui juhtud nt oma aatekaaslastest sõbrad-sugulased ära nakatama. Sest see pagana delta tüvi on teadlaste sõnutsi äärmiselt nakkav ja keskmine vaktsineerimata isik samas potentsiaalilt palju tõhusam viiruse levitaja. Isegi kui vastav tõenäosus tundub väike ja ka haiglasüsteemi olukorrast või Eesti riigist tervikuna savi on, väärib asi ehk järelemõtlemist.

Vabandust, et jutt sai pikk, aga eks teema ole ka oluline.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Kunglas
Vana kala

Postitusi: 377
Liitunud: Jun 2018
22-10-2021 22:23
Postitus: #2341
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(22-10-2021 22:05 )Prooton Kirjutas:  Sealjuures on jagajal reeglina üsna suva info kontrollimisest ja vastutusest (vt nt xcadi siinset lähenemist)

Ah ta ei usu ise ka mis räägib, lihtsalt tahab et asi kiiremini läbi saab..
Mida rohkem jampsi levib seda kiiremini see ümber lükatakse..

Tõestagu vastupidist. Bleh

tuumikas
Leia selle kasutaja kõik postitused
säga
röövkala

Postitusi: 315
Liitunud: Aug 2010
22-10-2021 22:38
Postitus: #2342
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
.....
(selle postituse viimane muutmine: 22-10-2021 23:16 säga.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
Kunglas
Vana kala

Postitusi: 377
Liitunud: Jun 2018
22-10-2021 22:46
Postitus: #2343
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(22-10-2021 22:05 )Prooton Kirjutas:  Sellisel juhul on Sul üsna suur oht saada aktiivseks osaliseks kellegi surmas. kui juhtud nt oma aatekaaslastest sõbrad-sugulased ära nakatama.

Ja võimalus saada osaliseks kellegi surmas on ka kui agiteerid teda vaktsineerima. Minu ema näiteks oleks pea-aegu läinud, sel kevadel.

Näiteks, kui juhid oma agitatsiooniga kellegi tema jaoks vale vaktsiini juurde.
(selle postituse viimane muutmine: 22-10-2021 22:57 Kunglas.)

tuumikas
Leia selle kasutaja kõik postitused
skip128
Astronaut

Postitusi: 476
Liitunud: Oct 2008
22-10-2021 23:34
Postitus: #2344
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(22-10-2021 17:24 )Arlich Kirjutas:  1) ei tunne mingit hirmu süstimise kui sellise ees, ega pole see ka seotud minu lapsepõlvega ja seal saadud vaktsiinidega, vaid keeldun sellest kõigest esmalt kuna see on "eksperimentaalne" ja muudab minu inimolemuse DNAd + mikroskoopilised "vaktsiinide" analüüsid näitavad ebasoovitavate ja inimtervisele kahjulike ainete sh. LOOMULIKKU IMMUUNSUST KAHJUSTAVATE PARASSIITIDE olemasolu antud "vaktsiinides" - selle tõestuseks:

a) Video: Dr. Zandre Botha: Vere-doktor avalikustab hirmsad avastused inimvere ja vatktsiinide analüüsimisel

(videos tõestus nanotehnoloogia kohta vaktsiinide koostises vaktsiinipudelite analüüsil, sh. täielikult deformeerunud inimveri vaktsineeritutel, imelikud ja paha-endelised tume-aine moodustised inimveres, mis isegi peale vere surma/kuivumist säilitavad oma funtsionaalsuse ja jätkavad tumedate struktuuride ja "väänide" moodustamist)

https://www.bitchute.com/video/mR6tL2ieAqwj/

b) Video: Dr. Carrie Madej: Esimene USA laboratoorium uuris "vaktsiinide" koostisosi, hirmuäratavd avastused

(antud video kinnitab eelmist: lisaks tundub, et nad leidsid mingid tehislikud elusorganismid või "parassiidid" vaktsiinide koostisosast)

https://www.bitchute.com/video/c2GGSQcUTzRs/

c) Dr. Robert Youngi CoV-19 vaktsiinide teaduslik uuring elektronmikroskoobi abil (koos hea pildimaterjaliga)

https://www.drrobertyoung.com/post/trans...9-vaccines

Ikka ja jälle need kenad "allikad", millele tugineda. Kust kurat te neid leiate? Niiöelda sõltumatud asjahuvilised (alternatiivmeditsiini praktik, osteopaat ja loodusraviarst), ma tõesti keeldun neid viroloogiat õppinud teadlasteks nimetamast. Teaduspõhisusest on asi kaugel. Samahästi võiks mingit Jamaika voodoo-tohtrit kuulata. False and misleading claims jne. Ma ei viitsi isegi enam linke panna. Kirss tordil on see, et dr. Robert Young istus kinni selle eest, et osutas meditsiiniteenuseid ilma et tal vastavat litsentsi oleks olnud. Tüübil on nüüd 100 miljoni dollarine nõue ühe vähihaige kasuks kaelas, kellele väitis end olevat arstina.

NASA - Never A Straight Answer
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Veteran

Postitusi: 4,658
Liitunud: Dec 2015
22-10-2021 23:38
Postitus: #2345
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(22-10-2021 22:38 )säga Kirjutas:  kui on valida, kas teha endaga eksperiment - kuda keha ja immuunsus tuleb toime viirusega versus kuidas talud vaktsineerimist, ma isiklikult soovitan teist versiooni

uskuge, pärast vaktsineerimist ei ole ma segasem, haigem kui olin enne…
see , mis katuse all viltu, on ikka täitsa minu enda emotsioonide ja mõtlemise tulem, mitte pole vaktsiinid minust veidrikku teind wink
no ei ole võimalik oma hullust ajada meditsiini süüks!
Kõige lollikindlam ehk "teaduslik" lähenemine on vaadata ja uurida statistikat. Kuidas on vaximine aidanud just neis riikides millistes on tase 100% lähedal. Ja teha mingid järeldused. Miks eestis statistika salastati 2026a-ni? Sellel peab olema mingi põhjus kui isegi riigikogu komisjonide liikmed kes omavad riigisaladuse luba sellele ligi ei lasta! Ehk midagi siin ei klapi ja just see tekitab vandenõu teooriaid. Lingid mida olen lisanud vajavad süva uuringut ja pole selleks aega, et iga üks ise otsustagu mida või keda uskuda. Nüüd viirusest ja haiglate ülekoormusest. Meditsiinitöötajate lahtilaskmisel peab olema mingi põhjus. Egas poleks neil olnud vaja töödata just covid haigetega, ka muid töid leidub meditsiini valdkonnas. Lätis isegi nohikust arvutidisainer kellel on 1-e mehe firma ja üldse õues ei käi ei saa varsti enam endale palka maksta....vaxi enne. Uurige covid osakondade täituvust ja "hullu olukorda". Hetkel minul info puudub, järsku keegi saab uurida, tuleb selgus? Miks on lepingud salastatud, eriti praegu kui vaktsiinide probleem on ühiskonnas nr.1?Sick
Võtame hüpoteetilise olukorra: vaktsiin toimib ja 1-gi kõrvalnähtu pole, ta on tasuta ja lisaks jagatakse ka pirukaid ja jäätist. Kas headel asjadele peab sundima, ähvardama ja petmise teel suunama? Kui poekett avab uue poe 1 sel päeval super allahindlused näiteks 65" TV 50EUR. Kas sinna peab inimesi meelitama, ähvardama, et kui lähe laseme lahti ja ja muud sarnast? Vastupidi tuleb ukselt tagasi suruda hullunud ostjate (vaxijate) karjaBleh Isegi suurt reklaami pole vaja küll saavad teada!
Kui you tube kustutab ainult sõna covid tõttu terve striimi mis see on? TV3 üpriski rahulik saade võeti maha? Miks? Delfi ei kajasta arstide ühispöördumist, olgugi, et oli liigagi vaoshoitud. Ravi ja ravimid on keelatud ainult vaximine??? Need on need küsimused mida vaktsiini vastased küsivad ja millele pole vastuseid. EKRE soovib antud teemal avalikku debatti. See aga on KEELATUD TEEMA! Jälle miks? Kas meie elame Põhja Koreas? Isegi valgevenes batka räägib antud teemadel ja avalikult tervele riigile ja meil "dermokraatias" on see keelatud?? Jälle miks? Kõik taandub lihtsale asjale: inimene tahab teada kui omale midagi süstib. Auto mootorisse solki ei kalla ja "mootorit alla ei pane", õlg aga tuleb panna alla!
Viirus versus vaktsiin? Hea teema. Kui jääd viirusesse ja sured või haigestud on see saatus, faatum. Kui aga vaxid kas hirmust või soovist reisida siis on enda süü! See aga on PÕHIMÕTTELINE vahe. Kui kardad ära üldse välja mine, jäed auto alla, tuleb pätt ja lööb maha või meteoriit kukub pähe. Elu on üldse riskantne asi! Kui kardad ei saagi elada....miks aga pead siis vaxima kui oht on haigestumisel 0,26%? Lisaks sellele 0,26% pead selle ülimalt defitsiitse viiruse ka saama ja see pole üldse kerge asi! Mõned maksavad 100EUR ja ei saagi!! Eriti võrreldes vaximisega....mine ja igas nurgataguses on "sutsu" buss või telk. Itaalias isegi hobusetallis vaxitakse nagu narkarid kusagil peldikus või prügimäel. Mõtteainet on. Kes aga korra vaxinud see jääbki seda tegema! Kas see hirmu ei tekita, et kunagi tuleb näiteks 66 suts või kui tõesti raudne tervis ka 666 suts? Nagu iisraelis ka eestis muutub varsti 3-as kohustuslikuks ja 2-e omanikud võrdsustatakse vaktsineerimata inimestega. Ja katsu siis haigestumis ja surmade statistikas mingitki selgust saada. Ainuke selgus tuleb siis kui su lähikonnast ikka massiliselt lahkuvad ja autod & majad jäävad vabalt saadavale sest pärijad ka lännu. Siis saabub see kauaoodatud "selgus". Aga on hilja ja oma lõpp on ka kohe tulemas.
Leia selle kasutaja kõik postitused
skip128
Astronaut

Postitusi: 476
Liitunud: Oct 2008
22-10-2021 23:56
Postitus: #2346
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(22-10-2021 22:05 )Prooton Kirjutas:  
(22-10-2021 14:20 )Minaelan Kirjutas:  Et ulatan oma õla mürgisüstile?
Ei ole see süst rikkalike ja üha lisanduvate andmete kohaselt mainimisväärselt mürgisem kui mistahes muu vaktsiinisüst (vähemalt xcad on möönnud, et osa vaktsiinidest on "head", mis on antivakserite seas vist küll üsna ketserlik seisukoht). Ülekaalukas osa ekspert-teadlasi on nende andmete põhjal veendunud, et Covidi põdemise riskid on paljukordselt suuremad kui vaktsineerimise omad, rääkimata tänase vaktsimisvastaste tekitatud kriisiolukorra mõjust ühiskonnale.

Aga jah, peab nõustuma Minaelan ja skip128-ga, et uskliku ümberveenmine on üsna lootusetu üritus. Antivakserlus on selgelt ususekti tunnustega nähtus oma mustvalge tõekäsitluse, absoluutset kurjust kehastavate vaenlasekujude, lõpuaja prohveteeringute ning väheste äravalituse / pääsemise uskumisega (erinevalt nt kristluse peavoolust ei ole "uskmatutel" vaktsituse tõttu küll enam pääsemise lootust, ega ole nad mõne meelest isegi enam inimesed, vaid "vaksikud"). Paralleele religioosse usuga rõhutab tõik, et siin foorumis on esindatud ka kristlik vaktsiinivastasus, kõhestava näitena kahe usu sulandumisest eriti krehvtiseks "kokteiliks", vaatamata sellele, et Piibel manitseb mitmes kirjakohas riigipeade käskudele kuuletuma.

Usu sugemeid on tõesti ka teadusliku maailmapildi juures. Eks mingi baasuskumus peab ikka olema, mille pinnalt maailmaga suhestuda. Teadusfilosoof Enn Kasak räägib teaduse ja usu sarnasustest, osutades, et ka teadlaste maailmapilt püsib koos hulga "usaldavate uskumuste" najal. Ent samas on hea teaduse tunnuseks (ja teadustöö soliidses ajakirjas avaldamise eelduseks) siiski esitatavate väidete kontrollitavus ja ümberlükatavus, mis paraku teadusväliste propagandistide jaoks väärtust ei oma.

Ma ei ole kohanud ainsatki antivakserite "šokeerivat" väidet, mis oleks andnud mulle põhjust oma vaktsiinialaseid arusaamu muuta, aga see meelekindlus põhineb teema üsna põhjalikul uurimisel teaduspõhistest allikatest. Keskmine antivakser end omal käel teadusega vaevama ei hakka, samas, teemas pädevatel "vaksikutel" ei ole aega kõiki sihilikke või inimlikust rumalusest sündinud vaktsiinivalesid ümber lükata (sageli on see ka võimatu väidete umbmäärase sõnastuse ja/või allikate puudumise tõttu), ja nii need võhikute jaoks "kehtima" jäävad. Igasugune veebisisu, mis alternatiivikule omast vaktsiinivastalisuse usku toidab, sobib pealispindsele isikule ka kiireks jagamiseks ja laikide kogumiseks. Asjale lisab romantilist hõngu "ausa" info ning selle edastajate oletatav tagakiusatus ja vaprus. Sealjuures on jagajal reeglina üsna suva info kontrollimisest ja vastutusest (vt nt xcadi siinset lähenemist), ning nii see alternatiivsete faktide kogum üha paljuneb. Osa agaralt šeeritavast infost on ilmselt täie teadlikkusega loodud hübriidsõja eesmärkidel, aga see on juba teine teema.

Lisan siia vastukaaluks järgmise "väljamõeldud" "sorosmeedia" uudise. https://epl.delfi.ee/artikkel/94935011/p...elikkusest.
Ja teinegi värske sõnum: https://tervis.postimees.ee/7368403/eest...1627167293

Hea vaktsiinivastane (kui tunned end kõnetatavat, siis lisa siia mõttes enda nimi), kas oled mõelnud, et järsku oled amatöörina selles küsimuses eksiteele sattunud ning teadlastel ja arstidel, kes reeglina üle keskmise hea peaga ning antud teemat enamuse elust süsteemselt õppinud ja praktiseerinud, on ikkagi õigus?

Sellisel juhul on Sul üsna suur oht saada aktiivseks osaliseks kellegi surmas, kui juhtud nt oma aatekaaslastest sõbrad-sugulased ära nakatama. Sest see pagana delta tüvi on teadlaste sõnutsi äärmiselt nakkav ja keskmine vaktsineerimata isik samas potentsiaalilt palju tõhusam viiruse levitaja. Isegi kui vastav tõenäosus tundub väike ja ka haiglasüsteemi olukorrast või Eesti riigist tervikuna savi on, väärib asi ehk järelemõtlemist.

Vabandust, et jutt sai pikk, aga eks teema ole ka oluline.

Täiega naelapea pihta, Prooton! Suure haamriga.

NASA - Never A Straight Answer
Leia selle kasutaja kõik postitused
Arlich
Veteran

Postitusi: 879
Liitunud: May 2006
23-10-2021 00:54
Postitus: #2347
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
[Pilt: DPPORm0.jpeg]

Kas taipate irooniat?

Minu materjalid : Mystery Babylon the Great / The Biblical Flat Earth
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Veteran

Postitusi: 4,658
Liitunud: Dec 2015
23-10-2021 05:52
Postitus: #2348
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(22-10-2021 22:46 )Kunglas Kirjutas:  
(22-10-2021 22:05 )Prooton Kirjutas:  Sellisel juhul on Sul üsna suur oht saada aktiivseks osaliseks kellegi surmas. kui juhtud nt oma aatekaaslastest sõbrad-sugulased ära nakatama.

Ja võimalus saada osaliseks kellegi surmas on ka kui agiteerid teda vaktsineerima. Minu ema näiteks oleks pea-aegu läinud, sel kevadel.

Näiteks, kui juhid oma agitatsiooniga kellegi tema jaoks vale vaktsiini juurde.
Vaktsineeritud kaasfoorumlased. Kumba Teie usute rohkem kas teadust või statistikat? Viimast muidugi eeldusel, et pole palju võltsitud? Kui kõik perearstid ja teadlased kutsuvad vaxima aga kuiv statistika ütleb, et mida rohkem on vaktsineerituid seda rohkem on haiglas ja rohkem surnuid. Ehk progressioonis 1x süst 2x rohkem, 2 süsti 4x rohkem ja nii edasi. Kas ka siis lähete vaktsineerima? Kui tulevikus üldse statistikat saab usaldada, sest ka 2x sutsatud lähevad juba vaximata inimestena kirja.
https://www.youtube.com/watch?v=PLHtMFmcZtU
https://bastyon.com/ivansbobrovs?v=3911d...14a7633855
https://www.youtube.com/watch?v=oF56xXcy3kY
https://www.facebook.com/photo/?fbid=102...0288955887
Mina usaldan statistikat, ja seetõttu statistika ongi ABSOLUUTSELT SALASTATUD. Aga isegi see mis on kättesaadav näitab, et vaxitutega on lood väga hullud. Ja tulevikus on lood veelgi hullemad sest aritmeeriline progrsessioon muutub geomeetriliseks!Ph34r2Ph34r2Ph34r2Ph34r2
(selle postituse viimane muutmine: 23-10-2021 06:57 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Veteran

Postitusi: 4,658
Liitunud: Dec 2015
23-10-2021 08:34
Postitus: #2349
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
https://foorum.perekool.ee/foorum/koroon...-covid-19/
Perekooli foorum annab küllaltki asjaliku ülevaate rahva, õigemini selle jõukama osa meelsusest. Ise ei arva midagi, kui loed tekib ka arvamus!
Leia selle kasutaja kõik postitused
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,321
Liitunud: Jul 2011
23-10-2021 08:44
Postitus: #2350
RE: Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(23-10-2021 08:34 )xcad Kirjutas:  https://foorum.perekool.ee/foorum/koroon...-covid-19/
Perekooli foorum annab küllaltki asjaliku ülevaate rahva, õigemini selle jõukama osa meelsusest. Ise ei arva midagi, kui loed tekib ka arvamus!

Smile1 Jah, see ütleb palju, samas tundub trollimise moodi, et inimesi üksteise vastu ässitada. Vaxi-usku inimesed ei ütleks covidi kohta koroova:

Teema: Nonii puhtaverelised homme Vabaduse väljakul ja vaktsineeritud on ohus.
Postitas: Kägu22.10.2021 18:45
Ma niigi kardan seda ringi levivat koroovat nii meeletult ja nüüd siis nemad ka.
Sellised inimesed tuleks ühiskonnast isoleerida ning me peaks eeskuju võtma demokraatlikust valgevenest
(selle postituse viimane muutmine: 23-10-2021 08:48 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused
Teema on suletud 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10 antiamerikanist 595 42,551 Täna 21:33
Viimane postitus: Malandro
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 38 5,089 17-11-2021 22:29
Viimane postitus: Mauno
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I hiidlane 2,590 404,790 19-10-2021 09:31
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 27,009 02-05-2021 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 145,739 17-04-2021 09:06
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 1. 2020 Viimne Roomlane 2,288 260,956 19-01-2021 13:43
Viimane postitus: xawa

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 3 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog