•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 69
  • 70
  • 71(current)
  • 72
  • 73
  • ...
  • 106
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(16-09-2021, 15:20 )Q11 Kirjutas: "...Üldse magus on kahjulik (olgugi, et väga, väga maitseb ) aga enam ei tarbi üldse v.a. vahel teelusikas mett...."

Kuidas ta siis kahjulik on kui Sulle väga maitseb? Ei ole seal miskit kahjulikku...Smile
Kõik mis liigselt maitseb on kahjulik. Sest inimene on loodusest irdunud. Maitsetugevdajad ja muud tekitavad võlts näljatunnet, ehk söö seda mis on tervislik aga ei maitse! Kui ei maitse ei söö kunagi ülearuBleh
Siin siis arvamus, mis eeloleval talvel toimuma hakkab vaktsineeritutega Iisraeli ja UK sündmuste arengu põhjal. https://americasfrontlinedoctors.org/fro...USyiIbXCmw
Tsitaat:Ja pemine: colasid ei tasu tarbida (katseta korrodeerunud vaskmündiga).

Irw...mis juhtub korrodeerunud mündiga selle maohapesse sattumisel, sellele selle legendi levitajad tavaliselt millegipärast vastata ei taha... Pigem tuleks muretseda cola-jookide suhkrusialduse üle.
Saunas räägitakse! Kuna juba mõned korrad olen tarrbinud riigisauna teenust, tean mis toimub. Waxikud omavahel pläravad, millä keegi oma teise süsti sai, millä on plaanis endale välja nõuda guarkood oma moblasse, elik Ausweiss nagu oli Hitleri ajastus. Seda kõike saab kuulata pealt, ainult ise tuleb tasa olla, muidu äkki kipuvad külge nagu jeesusestseestunud.
MINGE RAHVA SEKKA JA KUULAKE.
Pisike täpsustus: Need kes pole süstimist tahtnud, mitte ükski pole iitsatanud, ja polegi mõtet. Las süstivad end surnuks.
(16-09-2021, 22:02 )isemaag Kirjutas: Saunas räägitakse! Kuna juba mõned korrad olen tarrbinud riigisauna teenust, tean mis toimub. Waxikud omavahel pläravad, millä keegi oma teise süsti sai, millä on plaanis endale välja nõuda guarkood oma moblasse, elik Ausweiss nagu oli Hitleri ajastus. Seda kõike saab kuulata pealt, ainult ise tuleb tasa olla, muidu äkki kipuvad külge nagu jeesusestseestunud.
MINGE RAHVA SEKKA JA KUULAKE.
Pisike täpsustus: Need kes pole süstimist tahtnud, mitte ükski pole iitsatanud, ja polegi mõtet. Las süstivad end surnuks.

Arvan et see on autentne kiri, on ainult tõeline küsimus keda need piirangud puudutavad.
(16-09-2021, 22:02 )isemaag Kirjutas: Saunas räägitakse! Kuna juba mõned korrad olen tarrbinud riigisauna teenust, tean mis toimub. Waxikud omavahel pläravad, millä keegi oma teise süsti sai, millä on plaanis endale välja nõuda guarkood oma moblasse, elik Ausweiss nagu oli Hitleri ajastus. Seda kõike saab kuulata pealt, ainult ise tuleb tasa olla, muidu äkki kipuvad külge nagu jeesusestseestunud.
MINGE RAHVA SEKKA JA KUULAKE.
Pisike täpsustus: Need kes pole süstimist tahtnud, mitte ükski pole iitsatanud, ja polegi mõtet. Las süstivad end surnuks.
https://americasfrontlinedoctors.org/fro...USyiIbXCmw
See ongi vandenõu peamine tunnus. Vaxi saad "päästetud", tegelikkus on hoopis muu. Inimene just tööinimene on hõivatud oma igapäevase leiva teenimisega ja tal ei ole aega uurida tagamaid. Elektrihind on (vist) maailma kallim ja kaka soovitab minna sots abisse! Ta ei teagi mis tingimustele seda abi antakse ja katsu 150EUR kuus toidu - riidega hakkama saada. Kas majandus eestis pilootprojektina kukutatakse 1-na kokku? Kas osadel on nälga karta? Mis kurat toimub? Kas kogu rahvas saeb oksa millel istutakse? Ehk kuhu läheb eestimaa?
https://www.youtube.com/watch?v=OrcMYd8wCjM
https://lounaeestlane.ee/kuum-koroona-vo...Mwco7wkqBo
Vohab....sest on kõik vaktsineeritud ja roosamanna hooldekodu äri varsti hakkab lõppema. Ehk tuleb siseneda matuseärisse, seal pole klientidel koroonat vaja karta ja klientuur ainult suureneb!
Koroona on tarkuse vastu vaktsineerimine. Telgitagused üritavad tarkust välja juurida. Kui keemiaga õhus ja toidus ja ajupesuga ei saavutata eesmärke, siis on vaksimine. Vastupanu liikumise tõttu neil ei õnnestu kunagi kõiki tarkuse vastu vaktsineerida. Suur osa inimesi siiski alistub neile. Mäng käib sellepeale, kes suudab kauem olla vaksimata. Minu seisukoht võib minna muutmisele, kui vaksitud saavad oma kümnenda doosi.
Koroona-surmasid üritatakse Eestis nö "juurde kirjutada".

Üks hiljuti surnud tuttava tuttav oli lootusetu vähi-haige (ta oleks nii-ehk-naa kuu pärast surnud olnud), kuid enne surma sai veel koroona kah külge ... arstid märkisid aga surma-tunnistusele "koroona", kuid omaksed hakkasid protestima (ta suri ju vähki, mis koroona-surmast te siin jahute) ... vestluse käigus kõlas ka arstide poolne väide/meelitus: "ME MAKSAME TEILE, kui koroona surma-tunnistusele jätate", kuid omaksed keeldusid.

Huvitav palju need arstid siis maksnud oleks (äkki on mõni nende pakkumise vastu võtnud?), ning kes sellist koroona-surmade-haipimise-jampsi rahastab?

Olen kuulnud summadest 100-200 kolhoosirubla.
(17-09-2021, 11:59 )Kahvanägu Kirjutas: Olen kuulnud summadest 100-200 kolhoosirubla.
Ehk see on elu hind? Sutsaka tegija saab 5 kolhoosnikut ja sedapidi võttes see on elu hind! Elu (vist) keskajal ka polnud nii odav!Sick
...
Kõik või vähemalt enamus mõtleb, et sm. maailmapangast, bilderberglased ja kõiksugu ordudest illuminaadid on midagi eriliist, meist üle. Ei, nad eluvõõrdunud värdjad kes ei jaga üldse asja ja rahva meelsust. Oleks tehtud viirus ~10-15% suremusega ja kästud mahavaikida....gripp! Maski kohustust ei ole aga räägitakse, et olla vaja maski ja vaximist....just vahel moka otsast. Vaktsiinid olgu penskaritele ja hooldekodus tasuta aga muidu ütleme 50-100EUR olenevalt riigist. Ja loomulikult mingit sundust! Usun, et siis oleks ka läinud vaxima ja sutsaka sulgurlihasesse vastu võtnud.....nu vaja! Lisaks kui igas tutvusringkonnas noored ja terved kõngevad...oli taliujuja ja jooksis maratoni....olgu talle muld kerge! Kurjamid on kas hübriidid tulnukatest või tõesti lollid? Muud valikut nagu pole ja mitte mina üksi!

Natuke ilusat propagandat, eriti loo lõpp...
https://www.err.ee/1608342824/kra-sonul-...e-arv-suur
(18-09-2021, 12:27 )meeskaugelt Kirjutas: Natuke ilusat propagandat, eriti loo lõpp...
https://www.err.ee/1608342824/kra-sonul-...e-arv-suur

"Kui sa oled vaktsineeritud, on sul palju rohkem võimalusi," ütles Karl Henrik Tiko, kes oleks enda sõnul end vaktsineerinud ka siis, kui poleks ajateenistusse läinud.

"See ei peaks olema kohustus, sest läbi selle, kui keegi keelduks, me kaotaksime oma riigi õilsaid teenijaid ja kaitsjaid," ütles aga Frederik Saal.

"Kui me läheme 11 kuuks enda kaaslastega kaitseväkke, siis me peaks hoidma ennast kui ka oma kaasrahva tervena," rääkis Gerhard Kein Ivo Virolainen.

"Kaitseväes on vaja liikuda ja et liikuda, on vaja olla terve," sõnas Erm Robert."

Laugh Täitsa naljanurk. "Kui keegi keelduks, kaotaksid nad ÕILSAiD teenijaid....

Ja et terve olla, pead pidevalt mürgivaktsineerima...

Vanasti püüti sellest sõjaväe kohustusest pääseda igasuguste nippide abil - nägemine, depressioon jne. Nüüd on asi veel lihtsamaks tehtud. Ütle, et keeldud vaktsineerimisest ja pääsedki sellest ....
Huvitava video leidsin Smile:

"Sõna "me" ja "inimene" ei saa panna ühte patta kokku. 66 % inimkonnast polegi võimeline kaasa minema eluliste muudatustega ...mõistmisele, mis tegelikult toimub, sest nad on omas mullis kinni. ..teevad seda, mida "ülalt" kästakse.
24 % inimkonnast on need, kellel on säilinud mingisugune intuitsioon ehk kompass elu suhtes. Ehk ära vaktsineeri, kui tahad edasi areneda.

Neist 66% -st, kes ennast lasevad vaktsineerida, neist 33% on sellised nagu omal ajal pioneeride ja komsomolide juhid - nad annavad oma elu "juhtide" käskude eest, nad teevad kõik, et inimkond saab vaktsineeritud või teevad nii nagu see viimane tüüp seal Rakvere Maximas, kes tahtis mittemaskikandja auti lüüa.

Neist 66% ajupestust 33% on vaatlejad, nad teevad seda, mida TV ja meedia ette ütleb.

Ülejäänud 24% suhtuvad asjasse vabalt ja omamoodi.
Ka need jagunevad omamoodi, aga on vabamad kui need 66%.

Huvitav mõtteavaldus. Soovitan kõigil... ka peavoolumeedial kuulata...saate targemaks.


https://www.youtube.com/watch?v=xaTlosOmNWc
https://leht.postimees.ee/7340953/who-pe...-hindamise
to Mina elan
Ma olen maski kandja, aga olen vaktsiinivastane. Ma tean, et mask aitab vähe, aga ma oleks samamoodi maski maskitule näkku löönud. Kuna kontakt pole mõtekas siis hoian neist nii kaugele kui võimalik. Tean küll, et korrale kutsuda neid pole mõtet. 15-30 minutiks mask ette panna korra nädalas kui poodi lähen on nii väike pingutus, et ei ole vaidluskoht. Kõige hullemad on maskitud kes räägivad ja köhivad ja naudivad oma süsti mis annab neile liikumise vabaduse. Poodi minnes peab olma nagu radar peas, et teada kus on võimalikud viirustepilved ja sinna mitte minna. Ignorante kes ei kanna maski ja ei vaksi on vähe, nad ignoreerivad teisi norme samuti. Ignoreeijad ei saa poolikult ühiskonda perse saata. Võid muidugi kõike ignoreerida, aga siis pead olema majanduslikult täiesti iseseisev ja sõltumatu, nii et sind ei saa mitte millegi ega kellegi poolt kottida. Kui sind ikkagi saab kottida siis on sul veapunkt, mida süsteem saab sinu vastu kasutada.
Fb-st:

Kalle Grünthal

KES KURAT SEDA EESTI RIIKI VALITSEB?
Vist ei ole olemas inimest, kes ei oleks teadlik Eestis toimuvast diskrimineerimisest. Politseipoolne üle reageerimine rahulike meeleavalduste laialiajamisel, seaduses reguleerimata koroonatõendi rakendamine ning ettevõtjatele selle kontrollimise kohustuse panemine, vaktsineeritute ja vaktsineerimata inimeste eraldamine aiaga ning nende lahterdamine nakkusohtlikeks ja mitte nakkusohtlikeks, vaktsineerimispropaganda läbiviimine koos sellega kaasnevate fataalsete tagajärgedega, inimeste ebaseaduslikud töölt vabastamised, sundvaktsineerimise läbiviimine, laste süstla otsa ajamise kampaaniad jne ja jne, sest nagu ütlevad klassikud, enne läheb jumala päike looja, kui selle paturegistriga lõpule jõuab.
Selle õuduse tegelik põhjus peitub aga asjaolus, et Eesti Vabariik on möödunud aasta märtsis aktiviseerinud Inimõiguste ja põhivabaduste kaitse konventsiooni artikli 15, teavitades sellest ka Euroopa Nõukogu.
Nimetatud artikkel on sisustatud järgmiselt: „Sõja ajal või muus hädaolukorras, mis ohustab rahva eluvõimet, võib konventsiooniosaline võtta meetmeid, millega ta peatab konventsiooniga võetud kohustuste täitmise ulatuses, mis on olukorra tõsiduse tõttu vältimatult vajalik, tingimusel et meetmed ei ole vastuolus tema teiste rahvusvahelise õiguse järgsete kohustustega. Selle artikli alusel ei või peatada artiklist 2, välja arvatud inimeste hukkumine õiguspärase sõjategevuse tagajärjel, ega artiklitest 3, 4 (lõige 1) ja 7 tulenevaid kohustusi.“
Seega on seatud löögi alla õigused isikuvabadusele ja -puutumatusele, õiglasele kohtumenetlusele, era- ja perekonnaelu austamisele, kogunemiste ja ühingute moodustamise vabadusele.
Mida see kõik tähendab?
Tähendab seda, et kaebustega eelmärgitud õiguste rikkumise korral Euroopa Inimõiguste kohtusse pöördumise korral, võib Eesti, viitega Inimõiguste ja põhivabaduste konventsiooni artiklile 15, millest ta on taganenud, vabaneda igasugusest vastutusest tekitatud kahju eest.
Ei hakka siin analüüsima selle sisu, vaid seda, kes on vastu võtnud sellise otsuse.
Arvate Riigikogu? Kus sa sellega. Pole näinud.
Arvate, et Peaminister Jüri Ratas? Tema sõnul pole ta seda samuti näinudki.
Välisministri ametit pidanud Urmas Reinsalu? Aga nüüd hakkab vist asi natuke selginema! Reinsalu sõnul ei kirjutanud ta sellele dokumendile alla, vaid võttis selle info vaid teadmiseks.
Aga kes on siis otsustajaks meie põhivabaduste ja põhiõiguste osas?
Seda tehti AMETNIKE TASEMEL, Euroopa Nõukogus teostab meie liikmeõigusi meie suursaadik ja välisministeerium esindab neid protseduure. See ei pidavat olema poliitiline samm, vaid puhtal kujul juriidiline samm.
Siin kohal olen veelkord sunnitud küsima, KES KURAT MEIE RIIKI VALITSEB?"
(19-09-2021, 13:34 )akkillus Kirjutas: to Mina elan
Ma olen maski kandja, aga olen vaktsiinivastane. Ma tean, et mask aitab vähe, aga ma oleks samamoodi maski maskitule näkku löönud. Kuna kontakt pole mõtekas siis hoian neist nii kaugele kui võimalik. Tean küll, et korrale kutsuda neid pole mõtet. 15-30 minutiks mask ette panna korra nädalas kui poodi lähen on nii väike pingutus, et ei ole vaidluskoht. Kõige hullemad on maskitud kes räägivad ja köhivad ja naudivad oma süsti mis annab neile liikumise vabaduse. Poodi minnes peab olma nagu radar peas, et teada kus on võimalikud viirustepilved ja sinna mitte minna. Ignorante kes ei kanna maski ja ei vaksi on vähe, nad ignoreerivad teisi norme samuti. Ignoreeijad ei saa poolikult ühiskonda perse saata. Võid muidugi kõike ignoreerida, aga siis pead olema majanduslikult täiesti iseseisev ja sõltumatu, nii et sind ei saa mitte millegi ega kellegi poolt kottida. Kui sind ikkagi saab kottida siis on sul veapunkt, mida süsteem saab sinu vastu kasutada.

Alistunud inimene on rääkinud, hau!
Sa võid maskiasemel omale samahästi aiavõrgu ette tõmmata, mingit tolku temast pole. Kui sa arvad, et kaltsu kandmisega maailma päästad, siis.... arenguni on sul veel vääga vääga pikk maa.

(19-09-2021, 13:34 )akkillus Kirjutas: to Mina elan
Ma olen maski kandja, aga olen vaktsiinivastane. Ma tean, et mask aitab vähe, aga ma oleks samamoodi maski maskitule näkku löönud. Kuna kontakt pole mõtekas siis hoian neist nii kaugele kui võimalik. Tean küll, et korrale kutsuda neid pole mõtet. 15-30 minutiks mask ette panna korra nädalas kui poodi lähen on nii väike pingutus, et ei ole vaidluskoht. Kõige hullemad on maskitud kes räägivad ja köhivad ja naudivad oma süsti mis annab neile liikumise vabaduse. Poodi minnes peab olma nagu radar peas, et teada kus on võimalikud viirustepilved ja sinna mitte minna. Ignorante kes ei kanna maski ja ei vaksi on vähe, nad ignoreerivad teisi norme samuti. Ignoreeijad ei saa poolikult ühiskonda perse saata. Võid muidugi kõike ignoreerida, aga siis pead olema majanduslikult täiesti iseseisev ja sõltumatu, nii et sind ei saa mitte millegi ega kellegi poolt kottida. Kui sind ikkagi saab kottida siis on sul veapunkt, mida süsteem saab sinu vastu kasutada.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Vaata hoolega et sa kogemata mõnd minusugust lööma ei satu, mitu mind löönut või suure suuga lubanut on imelikult ruttu maha kärvanud. Imelikke haigusi on liikvel, jajahh. Ainult mõned hääd sõnad lausuda ja küll ta tuleb, see paradiisi sattumine. Inimene mõtleb, Jumal juhib.

(19-09-2021, 19:00 )isemaag Kirjutas:
(19-09-2021, 13:34 )akkillus Kirjutas: to Mina elan
Ma olen maski kandja, aga olen vaktsiinivastane. Ma tean, et mask aitab vähe, aga ma oleks samamoodi maski maskitule näkku löönud. Kuna kontakt pole mõtekas siis hoian neist nii kaugele kui võimalik. Tean küll, et korrale kutsuda neid pole mõtet. 15-30 minutiks mask ette panna korra nädalas kui poodi lähen on nii väike pingutus, et ei ole vaidluskoht. Kõige hullemad on maskitud kes räägivad ja köhivad ja naudivad oma süsti mis annab neile liikumise vabaduse. Poodi minnes peab olma nagu radar peas, et teada kus on võimalikud viirustepilved ja sinna mitte minna. Ignorante kes ei kanna maski ja ei vaksi on vähe, nad ignoreerivad teisi norme samuti. Ignoreeijad ei saa poolikult ühiskonda perse saata. Võid muidugi kõike ignoreerida, aga siis pead olema majanduslikult täiesti iseseisev ja sõltumatu, nii et sind ei saa mitte millegi ega kellegi poolt kottida. Kui sind ikkagi saab kottida siis on sul veapunkt, mida süsteem saab sinu vastu kasutada.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Vaata hoolega et sa kogemata mõnd minusugust lööma ei satu, mitu mind löönut või suure suuga lubanut on imelikult ruttu maha kärvanud. Imelikke haigusi on liikvel, jajahh. Ainult mõned hääd sõnad lausuda ja küll ta tuleb, see paradiisi sattumine. Inimene mõtleb, Jumal juhib.
Reedel sain pipragaasi turva poolt merimetsa selveris näkku. Kõik hakkas maskist peale ja oma süüd oli üksjagu: olles purjus ei allunud korraldustele ja ühele turvale väntasin kõigest jõust molli. Eks see nad kurjaks ajaski. Et põhjus ikka oliBleh Lõpuks kiirabi tõi kojuBleh
Vaja on mõista, et kogu Koroona Plaan-deemia on maailma valitseva kurjuse eliidi, kelledeks on vabamüürlased ja eelkõige Jesuiidid (selle nimel pole midagi tegemist Jeesus Kristusega), ning kes alluvad otse Saatanale (Luciferile), inimkonna väljasuretamise ehk genotsiidi plaan ... Pole siis ime, et Suure Lähtestamise plaaniderga kooskõlas hakkavad eletri-energia hinnad globaalse soojenemise võlts-propaganda raames siin maailmas nüüd järsku tõusma, mille alusel (üheskoos teiste piirangutega) püütakse üha enam ja enam nüüd kesk-klass ja kõik eraldiseisvad firmaomanikud ja eraettevõtjad täielikult eemaldada.

Suur Lähtestamine näeb ette üksnes 2 klassi olemasolu:

a) vaene orjaklass, kellele ei kuulu enam mitte kui midagi isiklikku, ning kes teeb hommikust õhtuni eliidi elushoidmiseks rasket tööd, saab natukene süüa ja neljakandilise kasti, kus öö ära magada ja ei midagi muud isiklikku (ei isiklkule autole, TVle, korterile jne); ja selle orjaklassi plaanitav arv peab nüüd jääma Georgia Juhtkivide 10 Saatanliku käsu alusel 500 miljoni piirimaile, ehk siis ~7 miljardit inimest on kohe kiiresti vaja ära kõrvaldada!

b) valistev tehnokraatlik saatanlik (ennast jumalikustav) eliit, kes naudib kõiki kõrgtehnoloogilisi hüvesid ja kes omab 100% kontrolli valisteva orjaklassi (ehk nende alusel "mõttetute muidusööjate karja") arvukuse ja tegevuse üle!

Ja loomulikult kontrollib ja valitseb läbi kvantarvutite jms seda kõike Saatan vahetult ise!

Seega sissejuhatuseks:

Jesuiitide Vanne (ehk vere-leping Saatanaga)

Mina vannun nüüd Kõigeväelise Jumala, õnnistatud neitsi Maarja, õnnistatud peaingel Miikaeli, õnnistatud püha Ristija Johannese, ja mu vaimse isa, Jeesuse Seltsi (ehk Jesuiitide), mis asutatud püha Ignatius Loyola poolt, kõrgema kindrali, juuresolekul, läbi Neitsi üsa, ma vannun, et Tema Pühadus Paavst on Kristuse asevalitseja ning tõeline ja ainus Katoliku ja universaalse kiriku pea. Ma ütlen nüüd lahti (loobun) ja salgan maha igasuguse kuulekuse ükskõik millise ketserliku Kuninga, Printsi või Riigi, eelkõige Protestantliku või Liberaalse, nende seaduste või juhtide (kohtunike), või ametnike, suhtes. Ühtlasi tunnistan ma neetuks kõik Inglise, Šotimaa, Kalvinistide, Hugenottide, ja kõikide Protestantlike ja Liberaalsete Kirikute doktriinid ja ühes sellega neetuks ka kõik need, kes ei hülga seda sama – lisaks luban ja kinnitan, et juhul kui mind Emakiriku kohustuste täitmisest vabastatakse, eeldusel, et minu usk on ketselik, siiski hoidma ajast aega isiklikus saladuses kõik tema agendid ja nõustajad, ning neid mitte avalikustama ei sõna, kirjutise, või ükskõik millise muu asjaolu tõttu. Lisaks luban ja kinnitan, et igal võimalusel pean ma nii salaja või avalikult järeleandmatut sõda kõikide ketserite, Protestantide ja Liberaalide vastu, nii nagu mind on juhendatud; et neid maa pinnalt täielikult välja juurida; ja et ma teen seda vanusest, soost ja seisundist hoolimata, ja et ma poon ülesse, põletan, kurnan (rõhun), keedan, nülin, kägistan ja matan elusalt maha kõik need autud ketserid; rebin ja kisun lõhki naiste kõhud ja üsad, ja lõmastan nende imikute pead vastu seinu, et täielikult ära hävitada nende kalk rass. Ja kui seda kõike ei saa teha avalikult, siis kasutan salaja mürgist karikat (nüüd siis mürgist “vaktsiini-süsti”), kägistavaid nööre, pistoda tera, või tina-kuule, sõltumata inimeste auastmest, väärikusest, autoriteedist (mõjuvõimust), sõltumata nende avalikust või privaatsest elukorraldusest, nii nagu mind vastavalt vajadusele ükskõik millise Paavsti esindaja, või Jesuiitide Püha Isa ülemuste, poolt juhendatakse. Selle kinnituseks, millele ma nüüd oma elu, oma hinge ja kõik oma kehalised jõud pühendan; ja ühes selle pistodaga, mille ma nüüd sain, kirjutan ma nüüd tunnistuseks verega alla oma nime; ja peaksin ma kuidagi osutuma võltsiks või nõrgaks oma otsustes, siis minu vaimsed vennad ja kaas-sõdalased Paavsti militaarsest armeest lõigaku maha minu käed ja minu jalad, ja minu kõri kõrvast kõrva, rebigu lahti minu kõht ja põletagu selle sisemus väävliga; ja põhjustagu mulle kõik kannatused, mida saab mulle tekitada maa pinnal, ja saagu minu hing piinatud deemonite poolt igaveses põrgus igavesti. Selle tunnistuseks võtan vastu kõige pühama ja õnnistatud (Katoliikliku) armulaua sakramendi, ja kinnitan seda veel täiendavalt oma nime allakirjutamisega omaenda verre kastetud pistoda otsaga pitseeritud püha lepingu ees.
(“Jumalik Kalender”, osa 11, 1916)

Video: The Plots of the Wicked, Part 2 (Õelate Salaplaanid, osa 2)

Pastor Dean Odle kajastab Piibli alusel praegust ja peastelt saabuvat maailma hetkeolukorda! NB! Ühtlasi näeme siin video-ülestunnistust, kus maailma Koroonapandeemia esi-propageerija Tony Fauci kinnitab meile, et on Jesuiit!

https://rumble.com/vmf2vv-the-plots-of-t...art-2.html

ja toon ka veel eraldi välja Jesuiit Dr. Tony Fauci isikliku pöördumise Jesuiitide kõrg-koolide poole:
Kas teised vaktsiinid on ka mürgisüstid? Millal mürk mõjuma hakkab?

(19-09-2021, 21:06 )Thorondor Kirjutas: Kas teised vaktsiinid on ka mürgisüstid? Millal mürk mõjuma hakkab?

Tuleb loota, et ei ole. Samas liigub igasuguseid hulle jutte kus hambapastat ja toitu on mürgitatud. Praegusel ajal ei saa midagi tõepähe võtta. Aga alati tuleb loota paremat. Tänane räägime asjast saade maalis üpriski musta tuleviku. Kui vaximist ja rohepööret jätkatakse läheb kogu riik omadega pankrotti ja seda vist ongi vaja!Sick
https://www.delfi.ee/artikkel/94618391/v...IwYy6WMP8s
Inimesed on ikka ära pööranud. Minu "äkšen" oli ägedam 3 turvat vaevu said jagu purjus vanamehest. Mõtlesin järgi ja turvade üle viha ei pea.... ju oli vaja taltsutada kui liiga härga täis läksin. Kõik said oma jao ja vastavalt "teenetele", kes molli, kes gaasi. Kõige imelikum, et pole kunagi enne vägivaldseks muutunud. Ju ikka vihastati lõplikult välja. Politseid ei kutsustud (vist) sõttu et kõik said vastavalt "teenetele"
(19-09-2021, 21:06 )Thorondor Kirjutas: Kas teised vaktsiinid on ka mürgisüstid? Millal mürk mõjuma hakkab?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kogusin julgust vastamiseks. JAHH, KÕIK VAKTSIINID ON MÜRGID. Mürk hakkab mõjuma otsekohe pärast manustamist. Rooma paavstide seas oli tava end iga päev mürgiga harjutada, jumalat nad küll palusid aga abi otsisid oma mürgisegajatelt. Vaktsiin võib olla vajalik, kui on ette teada kuhugi ohtlikku kohta minek, siis enne tehakse haigusele teretuttavaks ja enam haigus ei ilmuta huvi. Tõsiseid nakkushaigusi levitavad täid, kirbud, rotid, lutikad ja need vuntsidega elukad kelledest õitsva sotsialismi aegu paljud linnakorterid lausa kihasid, täpselt mäletan sellist aega mil korraldati lutikajahti, vereimejate ajastu normaalsed inimesed, saunas nad käisid, vannitoad neil olid, rõivad puhtad neil olid, kuid oli palju allüürnikke madratsi all. Kui pannakse korda oma mõtteviisid, siis kõik need elukad kaovad nagu nõiaväel ja enam pole vaja pisielukaid mürgitada, enam pole kellega pidevalt võidelda, siis leiutatakse mõni uus lollus et elu ikka huvitav oleks, nagu see kõige moodsam haigus nüüd. Juba arstid tahavad hakata rasedaid süstima kohustuslikus korras, venekeelses alas on sattunud sellist infot. Nõukogude ajas seda mitte kunagi ei tehtud. Omastarust justkui selgesti panin siia kirja nüüd.

Tsitaat:Lisaks luban ja kinnitan, et igal võimalusel pean ma nii salaja või avalikult järeleandmatut sõda kõikide ketserite, Protestantide ja Liberaalide vastu, nii nagu mind on juhendatud; et neid maa pinnalt täielikult välja juurida

V for Vendetta
Guy Fawkes

Gunpowder Plot

He Was All Of Us
We Are Q

ParanoialändSmile


TRUST THE PLAN!
https://www.youtube.com/watch?v=G4szi_nvW5Y
Mida arvata? Kas hirmutamine? Või on asjad tõesti nii nihu?
https://www.bitchute.com/video/305pvEE6F...EBTKrDP2SY
Inimeste kiibistamisest
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 69
  • 70
  • 71(current)
  • 72
  • 73
  • ...
  • 106
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10 antiamerikanist 2,531 323,852 8 tundi tagasi
Viimane postitus: xcad
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 280 45,454 17-03-2024, 22:05
Viimane postitus: xcad
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I hiidlane 2,591 563,754 19-10-2021, 09:31
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 48,148 02-05-2021, 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 228,913 17-04-2021, 09:06
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 1. 2020 Viimne Roomlane 2,291 365,811 19-01-2021, 13:43
Viimane postitus: xawa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat