Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas saada selgeltnägijaks
#51
(21-05-2022, 11:49 )isemaag Kirjutas: No olgu neljas moodus kah,  kasvõi naljapärast: Valida endale maagiline süsteem ja kui selle pääjumal vääriliseks arvab, siis ta une kaudu annab märgid ette. Ilma petistele maksmata. Nii nagu mulle anti kui lihtsalt kaitset otsisin ühe narkomaanide jõugu eest 21 aastat tagasi. Juhtus naljakaid asju takkajärgi mäletada, ühe kohaliku kõrtsi panin päevapealt tühjaks, ma tõesti ei tahtnud, kena koht oli, läks äri neil peesse ja pandi kinni too kohake.
 
Akkillus kirjutas eelnevalt teemas tabavalt: selgeltnägemine on sisse häkkimine.

isemaag pakub siinkohal lihtsalt sissehäkkimist, sest oma jõust tuleb puudu.

Ja võibolla polegi võimalik sisse häkkida/ selgelt näha inimese tasandil, ja uued ja vanad jumalad surevad ja sünnivad ja näed ainult seda, mida sinu jumalused sul näha lasevad ja näidata tahavad.
Vasta
#52
Isemaag ainult käis välja veel ühe mooduse, isemaag nuhkijaid jälestab ja mitu varast ja 2 põletada lubanut on magama pandud, olgu muld neile kerge. Isemaag on lõpmata kuri olevus, kedagi puutuma ei hakka ja lolli halastust jägus õige mitmete jaoks, kuni ühel õhtul narkar tuli lööma üle ukseläve. Nüüd isemaag õpib väga huvitavaid wärke, kuid mitte ründamiseks. Selline musta maagia esindaja, lihtsalt kohutav. ÕUDNE! Oma jõu kaudu on võimalik näiteks mõttekõne ja isemaag seda on praktiseerinud mõne korra, ettekavatsemata. Tee järele ilma kuhugi sissehäkkimata. Kuid põhjus peab olema tõsine, muidu selline võime võidakse nagu naksti tagasi võtta ja kaevata pole kuhugi.

Mul unus lisada minu poolt tühjaks lausutud kõrtsi kohta: Teispool teed asub tänaseni veel kirik, pühapäeviti käidakse sääl meelt parandamas ja kel pää kirikus huugama hakkas, saivad kohe minna kõrtsi pääd parandama, meeleparandus ja pääparandus käsikäes nagu helladvelled. Koht asub Nõo alevis. Üks segane tolles kõrtsis otse lubas et teeb mulle otsa peale kui ma talle viina ei osta, järgmisest päevast alates polnud ühtki kundet enam istumas ja sumisema enam mitte kunagi ei hakanud. Nonii, Nõo valla kõrtsiomanikud, kui keegi neist loeb, võivad tulla mind maha lööma, annan lubaduse et ei halasta. Seda enda vastust ma ise kustutama ei hakka, kõik on otse elust info.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kommentaarin:
lumm Eemal 4 tundi tagasi
nihelev tihane
#52
(5 tundi tagasi)isemaag Kirjutas:
No olgu neljas moodus kah, kasvõi naljapärast: Valida endale maagiline süsteem ja kui selle pääjumal vääriliseks arvab, siis ta une kaudu annab märgid ette. Ilma petistele maksmata. Nii nagu mulle anti kui lihtsalt kaitset otsisin ühe narkomaanide jõugu eest 21 aastat tagasi. Juhtus naljakaid asju takkajärgi mäletada, ühe kohaliku kõrtsi panin päevapealt tühjaks, ma tõesti ei tahtnud, kena koht oli, läks äri neil peesse ja pandi kinni too kohake.

Akkillus kirjutas eelnevalt teemas tabavalt: selgeltnägemine on sisse häkkimine.

isemaag pakub siinkohal lihtsalt sissehäkkimist, sest oma jõust tuleb puudu.

Ja võibolla polegi võimalik sisse häkkida/ selgelt näha inimese tasandil, ja uued ja vanad jumalad surevad ja sünnivad ja näed ainult seda, mida sinu jumalused sul näha lasevad ja näidata tahavad.
Vasta
#53
Huvitav, kas see on viies moodus? Avaldan väga salajase info, ise läbi tehtud, ei ole kusagilt loetud, mitte üheski poeletis raamatuis seda ei avaldata. Mind viidi kaugesse minevikku, kõrbekuivus ja püramiidid, ilma ainsagi etteütleva sõnata ja ilma hüpnoosimulata. Üteldi ainult nii: VAATA! Ma vaatasin. Seejärel kästi too minevik lukku panna nii et ainult mina saan seda kunagi uuesti avada. Vaatamise läbiviija nimi on Ursula. Teda enam pole, kuid millalgi ikka uuesti saadakse kokku, ükskõikmillal. Keegi oskas aidata ajas tagasi vaatamist.
Vasta
#54
(21-05-2022, 19:41 )isemaag Kirjutas: Huvitav, kas see on viies moodus?  Avaldan väga salajase info, ise läbi tehtud, ei ole kusagilt loetud, mitte üheski poeletis raamatuis seda ei avaldata. Mind viidi  kaugesse minevikku,  kõrbekuivus ja püramiidid, ilma ainsagi etteütleva sõnata ja ilma hüpnoosimulata. Üteldi ainult nii: VAATA!  Ma vaatasin. Seejärel kästi too minevik lukku panna  nii et ainult mina saan seda kunagi uuesti avada. Vaatamise  läbiviija nimi on Ursula. Teda enam pole,  kuid millalgi ikka uuesti saadakse kokku, ükskõikmillal.  Keegi oskas aidata ajas tagasi vaatamist.

Kui sai minevikku, kas ka tulevikku saab? Ma mõtlen kaugemat tulevikku mis jääb elueast kaugele ütleme ~1000 - 10000a.?
Vasta
#55
ei, tulevikku ei saa, selles mõttes, nagu ma arvan, et sina arvad Smile

esiteks, me praegune tajutav elu/elamine toimubki juba minevikus, tajumine ja info ajus töötlemine toimub viivitusega, 
ja reageerib nö ilmunud maailmale (tonal) , tulevik on ilmumata maailm.

Selles mõistes tulevikku minemine on nagu .... uue maailma/universumi loomine, pauguga või ilma.
Aga see on ainult teooria.....minu teooria...
Vasta
#56
(22-05-2022, 03:28 )lumm Kirjutas: ei, tulevikku ei saa, selles mõttes, nagu ma arvan, et sina arvad Smile

esiteks, me praegune tajutav elu/elamine toimubki juba minevikus, tajumine ja info ajus töötlemine toimub viivitusega, 
ja reageerib nö ilmunud maailmale (tonal) , tulevik on ilmumata maailm.

Selles mõistes tulevikku minemine on nagu .... uue maailma/universumi loomine, pauguga või ilma.
Aga see on ainult teooria.....minu teooria...

Tahaksin õelda et Maa Planeedi kultuur on 1961 tasandil. Siin on juhtunud mingi Glitch et reaalaeg ja kultuuri aeg ei ole samas arvus. Sellega järgneb see et tuleb teha parandus, viia Planeedi aeg tagasi 1800 arvu et alustada algusest, nii autotega ja teedega. Seda on tehtud varem ka, vaata piibli salajased kirjad Johannese ja Matteuse järgi kuskilt teisest kohast.
Vasta
#57
(21-05-2022, 22:58 )xcad Kirjutas:
(21-05-2022, 19:41 )isemaag Kirjutas: Huvitav, kas see on viies moodus?  Avaldan väga salajase info, ise läbi tehtud, ei ole kusagilt loetud, mitte üheski poeletis raamatuis seda ei avaldata. Mind viidi  kaugesse minevikku,  kõrbekuivus ja püramiidid, ilma ainsagi etteütleva sõnata ja ilma hüpnoosimulata. Üteldi ainult nii: VAATA!  Ma vaatasin. Seejärel kästi too minevik lukku panna  nii et ainult mina saan seda kunagi uuesti avada. Vaatamise  läbiviija nimi on Ursula. Teda enam pole,  kuid millalgi ikka uuesti saadakse kokku, ükskõikmillal.  Keegi oskas aidata ajas tagasi vaatamist.

Kui sai minevikku, kas ka tulevikku saab? Ma mõtlen kaugemat tulevikku mis jääb elueast kaugele ütleme ~1000 - 10000a.?
VASTAN: Ise olen näinud pool aastat ette oma praeguse elukoha  ja 8 aastat ette nägin ühe isendi, kes paari km. kaugusele elama kolis, polnud kunagi varem lähedalegi sattunud. See ainult näidati ette, sellist värki ise ikka ei leiuta. Ja vot kahte narkomaanide pesakonda ei näinud ette millegipärast, nad vaikisid momentselt kui uuesti hakkasin maagiat harrastama, 12 aastat olin ülimalt heasoovlik ja nüüd oldakse illikukusti tasa, kui uuesti nõutakse lisan veel neile midagi, kanepikimujad enam ei ole inimesed ja enesesüstijatega oli varem probleeme, otse Elva politseijaoskonna läve ees lõhuti õllepudeleid ja raamatukogu peldiku seinu määriti sitaga kokku, politsei ei saanud midagi teha, minu algatusel need vead kõrvaldati, üksi poleks jaksanud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas häälega negatiivset energiat keskkonnas lahustada Tegudele 9 4,617 27-07-2019, 20:25
Viimane postitus: Tegudele
  Kuidas kiirelt rämpstoidu sõltuvusest lahti saada Tegudele 5 3,637 27-07-2019, 18:04
Viimane postitus: Tegudele

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat