Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enesetapja ilmumine unenägudes
#1
Tere
Mu isa tegi aastaid tagasi suitsiidi ja ilmub nüüd ema unenägudes väga kurja olendina, võiks öelda, et deemonina. Kas keegi oskab öelda, miks see nii on ja kas sellest võib järeldada, et isa ongi nüüd kusagil sellises paigas, kus kõik on ainult halb?
Vasta
#2
Deemon ei ole kuri. See on lihtsalt nähtus mida on inimesel raske taluda. Sellega pole antud juhul tegemist.
Aga Su ema näeb teda kurjana tõenäoliselt sellepärast, et isa tegi oma teoga lähedastele paratamatult haiget. Ehk pani toime halva teo. Psühholoogiliselt võttes paneb halvateo toime alati paha „olend“. Sellest tulenevalt Sinu ema Unejoonistaja ka sellisena isa unenägudes kujutab. Sarnaneb nagu maisele inimesele aga on välimuselt ja ehk ka käitumiselt hoopis teine.
Kuidas nüüd seda muuta? Esimene asi on muidugi mitte karta. Kui õnnestub unes teadlikuks saada või astraalis kohata võib laskuda dialoogi. Ehk võtta ära enda sisemusest teise teo taak andestamise näol.
See oli rohkem selline üldine teoreetiline lähenemine. Võib-olla siin vastab mõni ka kellel rohkem praktilist nõu anda on.

Vasta
#3
Täna nägin ka ise teda unes. Samasugusena nagu ema kirjelduses- hästi kuri ja mitte enda moodi vaid nagu deemon. Ta ütles mulle ühe sõna: "Zaza". Kas see võiks midagi tähendada? Mida teha kui need unenäod korduma hakkavad?
Vasta
#4
Enesetapjate ja vägivaldse surma puhul on see häda et nende hing ei lähe siit meie juurest minema. Hingede maale. Vaid jäävad siia meid kollitama. Tavaliselt on nad kõikide peale solvunud, ning soovivad oma solvajatele kätte maksta.
Loe see läbi. Võib olla saad aru – miks nad nii toimivdd.
https://www.para-web.org/showthread.php?tid=4565 Postitus:18
Võib olla leiad siit mõne mooduse, kuidas end kaitsta ja mida edasi teha!
https://www.para-web.org/showthread.php?tid=9136
Vasta
#5
Mul on sellised andmed (teistelt ja iseendalt), et niimoodi kurjaks surnuks võib muutuda kestahes enneaegselt surnu (haigus, õnnetus, enesetapp,mõrv). Ja samas enesetapjatest: nad läbivad kõik kohutava segaduse ja ebameeldivuste etapi, kuid paljud jõuavad õige pea (ajamäärus on ebatäpne) märksa mõnusamasse kohta. Ei ole selleks vaja teha mingit kirikliku eestpalvet.
See, kus ja mis olekus enesetapja pärast surma asuma hakkab sõltub enesetapja seisundist enne surma, kas tegu tehtud afektihoos või pika kalkulatsiooni tulemusena, viimane annab kiirema rahu. Teiseks sõltub kõik surnuga seotu elevate suhtumisest. Kui palju tuntakse end süüdi. Süüd pole vaja tunda, sest see on enesetapja enda otsus, ja teiste inimeste põhjustatud osa on tegelikult kaduvväike, sisuliselt ainult päästik, mis vallandab pikalt kogunenud frustratsiooni. Arusaamatus, ebaõigluse tunne, kõik selline aitab surnut kinni hoida.

Kui ma saan aru õigesti, siis algul ta end näitamas ei käinud ja nüüd aastate möödudes hakkas käima? Sel juhul tuleks teil vaadata oma elukorraldus üle. Kas on tekkimas stress, valed valikud olnud, muutused, mis äkki pole kasulikud?
Tavasoovitus oleks minna hauale, korrastada, kaunistada hauda. Haual käimise ajal mälestada, leppida, rääkida, kuid mitte marineerida selles teemas oma tavaliste toimetuste ajal. Kui hauda pole (tuhk laiali kusagil), siis selles paigas asjad selgeks mõelda.

Surnute kättemaksu teemat ma väga ei usu. Mõni eluajal kättemaksuline inimene on peale surma ka selline, ja eks kinnijäänud mingi emotsiooni abil kinni ongi, kuid kättemaks pole ainus. On palju inimesi, kelle jaoks kättemaks on mõttetu ajaraisk ja energiakulu; ja eks kinnijäänudki võivad hoopis õilsamatel eesmärkidel kinni olla.

Deemonlik välimus võib olla hoopiski hoiatus, mitte märk sellest, et surnu ongi kurjaks muutunud olemuselt või asub halvas kohas.
Vasta
#6
Zaza või ka nimena Zozo on ouija lauaga mängides tulenev entiteet. Võib tekkida ka hüpnoosiga, automaatse kirjutamise praktiseerimisel jne. ehk siis lastes oma mõistuse valvuri magama ja liikudes sügavamale tunnetuslikku maailma kaosesse.
Kas see nüüd Sinul oli, ei oska öelda, võibolla lihtsalt kokkusattumus.
Igaksjuhuks muidugi ei maksaks Sul isegi temast lugeda midagi. Mõistus, millesse on segatud emotsioon (hirm) siis ka sellist pool-eneseteadliku olendi võib elustada...Smile

Vasta
#7
Oled ilmselt Ouja lauda kasutanud, Paraweeber? Või siis kasutajatega suhelnud, juures olnud.
Vasta
#8
See kõik on nii õudne. Kuidas unes ennast kaitsta, kui see mis iganes olend tahab mulle liiga teha? Samas ma ei saa aru, kas võtta teda kui kurja vaimu, kes tuleb minema ajada/ paika panna või suhtuda temasse ikka kui oma isasse? Mannu- selle 8 aasta jooksul olen näinud teda mõned korrad, vahel rahulikuna, vahel vihasena(kui vihasena, siis näen teda mingi muu olendina). Viimasel ajal on lihtsalt tema kurjus võimendunud, enne see polnud nii hull. Nii imelik kui see ka pole, siis unenäod tulevad just enamjaolt pärast haual käimist. Kuigi meenutan teda ka muul ajal küllaltki tihti. Pärast seda viimast nähtud õudukat ma nägin teda magama jäädes uuesti.Tavaliselt mu unenäod pärast ärkamist ei jätku. Ta polnud enam nii kuri, aga kartsin teda ikka. Ta oli midagi inimese ja hundi vahepealset. Tuli unes meelde Q11 antud soovitus öelda, et oleme talle andestanud. Tegin seda hoides peopesad avatuna tema poole(ei tea kust selline liigutus tuli või kas see oli õige). Pärast seda ta muutus väikseks ja kaitsetuks ja sain temaga rääkida ilma hirmu tundmata. Millest täpselt, ei mäleta. Ainus küsimus, mis meenub, oli et: "Kas see oli valus, kui endalt elu võtsid?" Ta vastas jaatavalt. Mannu, mis mõttes deemonlik välimus hoiatus võib olla? Hoiatus mille eest? Mannu- ei ole kasutanud seda lauda ega tea isegi kedagi, kes selliste asjadega tegeleks. Minu ainuke tagantjärgi mõeldes vist loll tegu mis praegu meenub, on Patarei vangla külastus- jube halb hakkas seal kusagil operatsioonitoa lähedal. Hukkamisruumides seevastu ei tundnud midagi.
Vasta
#9
Seda Sinu kirjutatut arvesse võttes, siis vist jah, pigem mingi kuri -kahtlane olend teie peret kiusab. Tuleks kindlaks teha, kas keegi "väline", st mitte Sinu isa ise või siis ikkagi on isa Kalldunni kirjeldatud (ma ei ütleks ikkagi kättemaksuhimuline, vaid) elavate energiat tarbiv surnu (isa).
Oskan soovitada ainult veelkord teadlikku und, nagu oled juba teinud, ja mitte seekord rõhuga andestamisel, vaid deemonliku kuju puhul puhtalt enesekaitseks. See on minu puhul hästi töötanud. Anda taotlus, et surnu ilmumisel unne saavutad teadlikkuse, siis vastavalt surnu ilmumise kujule käitud. Kas siis ründad teda või küsitled, et miks sa unedes käid.
Surnuaias käik siis antud juhul aktiveerib mingi valusa seose. Mina ise nt ei käi peaaegu üldse oma lähedaste haudadel ja (minu suguvõsa) head ja kurjad surnud ilmuvad hoolimata mittekäimisest ja sellest vähesest käimisest. Ja see hoiatuse asi on oma kogemuse pealt öeldud. Kui oli haigus hiilimas, siis lambist kuri surnu aktiveerus. Ning muud asjad ka. Nt surnud sugulane, kes polnud mitte kunagi varem end näidanud ilmus, küll leebel kujul, kuid halvas märgis. Ja hoiatused olid õigeaegsed ning halba asja jõudsin tagasi pöörata.

Aga kuna Sinu juhtumi puhul ilmutab ta end nii Sulle kui emale, siis ilmselt tervise ja puht isikliku elu küsimuses asi pole, vaid kas terve pere tervikuna, või siis ikkagi mingi kurja olendiga on seos tekkinud. Kas enesetapja on kurjaks muutunud, selles ma veel natuke kahtlen, kuid pöördu selles osas kellegi targema poole. Välistada seda ei saa.
Vasta
#10
Aga mis siis saab, kui ma ei võta selles suhtes midagi ette? Kui ma võtan neid lihtsalt kui halbu unenägusid, mis midagi ei tähenda? Proovin ära unustada ja loota, et enam ei näe unes midagi sellist. Mis need kõige hullemad asjad on, mis sellisel puhul juhtuda võivad? Mannu, ütlesid, et ründaksin teda unes. Kuidas? Mis asjad/ märgid/ sõnad on nö tõhusad une ajal deemoni vms olendi vastu võitlemisel?
Vasta
#11
Paraweeber: Tegelikult tegid sa unes ainuõige liigutuse. Esoteerikas kasutatakse - käed ette – peopesad olendi poole – peeglina. See on; selles liikuvas ajahetkes moodustatud energeetiline peegel. See viib tolle olendi tagasi tollesse ajahetke, kus ta oma teo sooritas. Nüüd võiksid küsida, kuidas ma sind aidata saan. Esoteerikud, selgeltnägiad kasutavad oma töödes, oma uuringute retkedel väga tihti peeglit. See on aga juba kõrgeim pilotaaš. Kui sa midagi ette ei võtta, võib ta viia sind sinu ajast enda aega. Mittesoovitav liikumine. Sinu hingele. Õpi kindlasti selgeks enese ümber ringi moodustamine. See on samuti energeetiline peegel.
Vasta
#12
Kalldunn- aga ma ei oska midagi ette võtta, kellegi poole pöörduda, see maailm on minu jaoks täiesti võõras ja ma ei tea ega oska millegi järgi leida sellist inimest, kes võiks osata ja tahta aidata. Lisaks kardan, et äkki "aitajal" on mingid omad halvad kavatsused. Kust leida selline pädev ja usaldusväärne inimene? Kusagilt siit foorumist leidsin, kus õpetasid enda ümber ringi moodustamist, kuid kui aus olla, ei saanud ma täpselt aru, kuidas seda tegema peaks. Nende asjadega vist on nii, et üks vale liigutus ja kogu tegevus on mõttetu?
Vasta
#13
Mittemidagi ei ole vaja kartta! Sassi võib minna ainult see et see ring ei moodustu. Tuleb harjutada seni kuni ring moodustub. Selle teema esimeses postituses kirjeldan, kuidas seda ringi moodustada.
https://www.para-web.org/showthread.php?tid=9136
Seda võib harjutada, ükskõik millal, ükskõik kuss ja ükskõik missuguses asendis. Senikaua kuni see muutub automaatseks. Minu kiisud on minuga hädas. Nad tahaksid öösel mind putitada aga mina olen ringi sees ja nad ei pääse mulle sisse. Nad on prohfesionaalid. Kusagil tagapool olen ma kirjeldanud, kuidas selle ringi ja küünalde abil on võimalik end ka puhastada. Kõik need pahalased kardavad tuld ja peeglit. Kõige põhilisem on kujutlus pilt, mille te moodustate. Kui see õnnestub – on kõik korras. Hirm visake nurka. Julge algus on juba pool võitu!
Veel: Kui see ring õnnestub, võid sa tajuda väga ebameeldivaid lõhnasid. Mingi pahalane sai oma palga.
Kui tahad üksikasjalisemat selgitust: Kirjuta privaati.
Vasta
#14
Hirm ja pimedus (magad aga öösel!) sünnitavad koletisi, mida rohkem kardad seda rohkem alatedvus söödab ette. Austraalia aborigeenide kondikeerutus rituaal on pärismaalasele surmav, sest ta USUB sellesse, valgele inimesele absoluutselt ei mõju. Sama stigmaatikutega kus alateadvus tekitab stigmad, ehk mõtte jõud on suur. Kaetamised ja muidu nõidumised mõjuvad esmajoones neile kes usuvad, kui aga on ülitugeva nõiaga tegu siis ka uskmatule.....ainult ühel tingimusel, see "uskmatu" peab olema nõrgem saatjast, vastasel korral saatjal endal läheb halvasti. Mediteerimine, rahustamine ja kujundliku oma ringi tegemine millest (pead olema veendunud!) midagi sisse ei pääse. Ja oma mõtete kontroll lisaks, sest eks meil kõigil ole olnud on ja tuleb lolle mõtteid. Mõte aga on tegevus peenmateerias....energiaväljas. Hakkab nii: mõte ; sõnadega väljendatud mõte ja lõpuks füüsiline tegevus.
Vasta
#15
Kartmise ja valestiminemise osas olen sama meelt Kalldunniga. Valesti saab minna ainult see, et lihtsalt ei õnnestu (esialgu). Sama kehtib unedes toimetamise kohta. Teadlik uni oli Sul juba see, kus peod tema poole pöörasid. Küll Sinu alateadvus teab, mis liigutusi teha, kuidas olla; küsimusele peaksid aga olema keskendunud varem, enne uinumist. Et miks sa rahu ei saa vms küsida. Või KES sa oled tegelikult?
Vasta
#16
Minu uuringute tulemusena ei tohi nende käest küsida: Kes sa oled? Tavaliselt vastavad nad, kes nad tahaksid olla – aga mitte seda, kes nad tegelikult on. Siis võetaksegi seda, kes nad tahaksid olla tegelikkusena, ning hakatakse seda oletatavat olendit võimendama. Aga küsimusele; kuidas saaksin sind aidata? Ajab nad segadusse. Siis võivad nad rääkida isegi tõtt.
Põhimõttelisele; mida vähem sa tead kes nad on? Seda vähem sa neid võimendad. Seda väiksem on nendel võimalus tagasi tulla.
Vasta
#17
Selline variant ka. Unenägudesse ilmuvad olendid kasutavad meie peas olevaid projektsioone meie lähedastest, sest üldiselt inimene kuulab ja usaldab oma lähedasi. Unusta ära see, et see on su lähedane ja vaata mis su taju ütleb ja mida sa tunned tema läheduses unes. Kas sa saad elektrit kas on täiesti võõras energia jne jne. Mis nähtused unes toimuvad jne.
Vasta
#18
Esimeses unes(umbes aasta tagasi), kui isa kurjana nägin, oli ta nähtamatu, aga ma tajusin, et see on tema. Toas asjad lendasid ja uksed paukusid. Küsisin teda nägemata, et: "Deemon, ütle mulle oma nimi!" (See küsimus tuli ilmselt kunagi nähtud õudusfilmidest). Ta häält ma ei kuulnud, aga ta kritseldas mingi terava asjaga seina peale IZA, seejuures kõiki tähti mitmeid ja mitmeid kordi edasi-tagasi üle kraapides, A oli üldse pigem kolmnurk, ilma selle vahepostita. Kuid selles viimati nähtud unes, mille pärast ma ka siia kirjutasin, ei küsinud ma ta käest midagi. Ma lihtsalt vahtisin teda, ta oli õues pimedas härmatanud akna taga- talv oli, mina olin toas ja ei saanud sealt välja. Ta oli kasvult palju suurem kui isa, juuksed olid valesti kammitud, puhvi (samamoodi nagu isal olid tema matustel), tal olid hästi pikad ja teravad küüned, millega hakkas aknaklaasi kriipima. Hambad olid peenikesed ja teravad ja suu suur ja imeliku kujuga, umbes nagu jokkeril. Ja siis ta ütles, ilma, et ma midagi oleks küsinud: "Zazzzzaaaaa". Ma ei tea mida nendest sõnadest IZA ja ZAZA arvata või miks seal just see Z täht sees on iga kord. Igaljuhul oli see viimane uni nii kohutavalt õudne, et ma pole saanud viimased ööd enam normaalselt magada. Olen väga tänulik just selliste nõuannete eest, et mida on õige ja mida mitte temaga unes rääkida. Pila- olen samuti mõelnud, et äkki see pole üldse mu isa, kuid iga kord unes ma tajun seda täielikult, et on. Samas isa on ainuke lähedane, kes mul surnud on, võibolla siis sealt see seos.(Vanaisad olid surnud juba enne mu sündi ja ma neid ei tundnudki).
Vasta
#19
(28-11-2020, 14:53 )pila Kirjutas: Selline variant ka. Unenägudesse ilmuvad olendid kasutavad meie peas olevaid projektsioone meie lähedastest, sest üldiselt inimene kuulab ja usaldab oma lähedasi. Unusta ära see, et see on su lähedane ja vaata mis su taju ütleb ja mida sa tunned tema läheduses unes. Kas sa saad elektrit kas on täiesti võõras energia jne jne. Mis nähtused unes toimuvad jne.

Täpselt selline kogemus on ka minul. Teadlikus unes läheneb sulle keegi ja tekib nagu kaksiktaju. Sea tead, et see on sinu lähedane, kuid samas tead ka väga täpselt, et ta seda pole. Samas kui tulebki lähedane, kes ei pruugi üldse olla oma maist nägu, siis tunnetad ainult teda ja mingit võõra tunnet ei teki.
Nende võõraste teesklejatega mina pikka pidu ei pea. Algul kohe, pooljuhuslikult ründasin ühte. Tormasin otse talle kallale ja ta lihtsalt kadus. Nüüd toimetangi nii, kui tunnetan võõrast ja soovimatut.

Vasta
#20
Ma loodan et Viimne Roomlane ei pahanda – kirjutasin ja täiendasin
Ristimise mahavõtmine. Kasu? Kogemused? olevat teksti.
Sai kaunis korralik puhastuse rituaal. Tasub proovida!!!


Pimeduse pahalased kardab kõige rohkem: tuld, valgust ja jõudu, mis on suunatud pimeduse pahalaste vastu.
Seega selleks, et alustada enda puhastamisega, peavad sul olema täidetud mõningad tingimused. Seda toimingut võib läbi viia näiteks kodus, kuid kindlasti kohas, kus sind ei segata. Pahalaste vastase rituaali sooritamiseks peab sul olema tool, selle ümber asetatakse ringikujuliselt põlevad teeküünlad, 4 - 6 tükki, võib ka rohkem olla. Sellest tekib n-ö tuletelk, mis isoleerib protseduuri sooritades sind välistest segajatest ja loob n-ö puhta ruumi.
Eelnevalt võib enda keha puhastada viirukiga, põletades viirukit ja viibides selle suitsus paar minutit.
Käepärast võta klaas joogiveega.
Ringi sisse asetatakse üks kausike soolalahusega ja teine õliga. Need võib asetada tooli alla. Soolalahus ja õli valatakse kohe peale rituaali tualetipotist alla.
Ning nõud pestakse kuuma veega puhtaks. Kasutades kummikindaid.
Kui kõik on valmis seatud, võta toolil istet, toeta jalatsiteta jalad mugavalt taldadega vastu põrandat ja joo klaasist aeglaste lonksudega 1/3 ära - eelnevalt andes veele käsu: puhastada keha seest ära kõik võõras ja tume ning mis ei kuulu keha omanikule.
Nüüd sulgege silmad ja kujutage enesele ette, et te olete tõesti tuleringis, mis pöörleb kellaosuti liikumise suunas. Päripäeva. Kui on moodustunud tuletelk ja pöörlemine alustage kujutluspildi abil tuld aeglaselt altpoolt ülesse poole tõstmisega. Et kujutluspilt paremini töötaks võite kasutada kätte abi. Tõstes aeglaselt käte abiga tuld altpoolt ülesse poole. Kuni pealaeni. Ja nüüd täpselt sama moodi ülevalt alla kuni jala taldadeni. Ja nii kolm korda järjest.
Nüüd võite puhata ja jälgida oma kehas toimuvaid muutusi. Tavaliselt algab jalataldadest meeldiv soe või surisev energia ülesvool, mis lõpeb kusagil allpool põlvi. Samuti tekib vahel tunne, nagu kasvaksid jalataldade alla juured. See ongi nii, sest toimus enda taas ühendamine Emakese Maaga. See tunne on väga meeldiv!
Nüüd joo aeglaste lonksudega ära teine kolmandik klaasi vett.
Andes uuesti veele käsu: puhasta minu keha ära kõigest mis on võõras ja tume ning mis ei kuulu minu kehas mulle.
Nüüd tõstame tuld uuesti jalataldadest kuni pealaeni ning pealaest kuni jalataldadeni. Ja nii kolm korda.
Nüüd joo ära järelejäänud vesi klaasist ning jälgi ja tunneta oma keha.
Anname uuesti veele käsu:
Puhasta minu keha ära kõigest mis on võõras ja tume ning ei kuulu minu kehas mulle.
Nüüd tõstame tuld uuesti jalataldadest kuni pealaeni ning pealaest kuni jalataldadeni. Ja nii kolm korda.
Jälgime ja tunnetame -mis kehas toimus.
Nüüd teeme kätega kõva plaksu ning ütleme häälega; kõik tumedad pahalased soola ja õli sisse! Plaks; kõik tumedad pahalased soola ja õli sisse! Plaks; kõik tumedad pahalased soola ja õli sisse! Teksti öeldes võite kätega pealaest kuni tooli all olevate nõudeni kujuteldavalt kaasa aidata.
Enamasti tekib koheselt peale rituaali sooritamist tugev soojalaine, mis tõuseb ülespoole kuni südameni, vahel ka peani ja need aistingud on väga individuaalsed. Mõnel on vaid kerged energiavood, sest inimesed on väga erineva tunnetusega, kuid peamine on teha riitus. Küll protsessid ise juba teavad, kuidas kulgeda.
Seda riitust võite teha kaks korda nädalas, muidu väsite liiga ära. Kui olete kohtunud ebameeldiva inimesega, või külalised – on soovitatav korraldata riitus
Pärast riitust oled astunud Valge Rahva ridadesse ja saad alustada oma Elu ülesannete lahendamist.
Edu kõigile!


Vasta
#21
(28-11-2020, 13:26 )kalldunn Kirjutas: Minu uuringute tulemusena ei tohi nende käest küsida: Kes sa oled? Tavaliselt vastavad nad, kes nad tahaksid olla – aga mitte seda, kes nad tegelikult on. Siis võetaksegi seda, kes nad tahaksid olla tegelikkusena, ning hakatakse seda oletatavat olendit võimendama. Aga küsimusele; kuidas saaksin sind aidata? Ajab nad segadusse. Siis võivad nad rääkida isegi tõtt.
Põhimõttelisele; mida vähem sa tead kes nad on? Seda vähem sa neid võimendad. Seda väiksem on nendel võimalus tagasi tulla.
Kas nad saavad valetada? Anorgaanika nagu ei tohiks valetada, küll aga keerutada ja hämada vastusega. Midagi põhjapenevat neilt ei leia, ainult midagi sinu alateadvusest võivad leida, see on vahel ka vajalik ja on suur avastus.
Vasta
#22
(02-12-2020, 23:57 )xcad Kirjutas:
(28-11-2020, 13:26 )kalldunn Kirjutas: Minu uuringute tulemusena ei tohi nende käest küsida: Kes sa oled? Tavaliselt vastavad nad, kes nad tahaksid olla – aga mitte seda, kes nad tegelikult on. Siis võetaksegi seda, kes nad tahaksid olla tegelikkusena, ning hakatakse seda oletatavat olendit võimendama. Aga küsimusele; kuidas saaksin sind aidata? Ajab nad segadusse. Siis võivad nad rääkida isegi tõtt.
Põhimõttelisele; mida vähem sa tead kes nad on? Seda vähem sa neid võimendad. Seda väiksem on nendel võimalus tagasi tulla.
Kas nad saavad valetada? Anorgaanika nagu ei tohiks valetada, küll aga keerutada ja hämada vastusega. Midagi põhjapenevat neilt ei leia, ainult midagi sinu alateadvusest võivad leida, see on vahel ka vajalik ja on suur avastus.
Ei ole mina oma lucid dreamides kellegagi vesteldes iial saanud mingeid konkreetseid vastuseid, ikka üks keerutamine ja häma.
Ainult üks kord, kui küsisin oma ammu surnud isalt, et kas ei annaks mulle kuidagi ühte lotovõitu nikerdada, siis vanamees ütles nagu südametäiega, et kas sul siis tõesti nii kirves taskus ja viimane häda käes. Ma vastasin, et ei ole ja nii jäigi.

Vasta
#23
Ka minul on olendid unenägudes pigem vaikinud või keerutanud mingit uinamuinat, vastus tuleb aga mingi näoilmes vms. Üks targem inimene ütles, et selleks, et vastust saada anorgaanilistelt peab olema sul endal piisavalt isiklikku jõudu ja teadlikkust (resoluutsust?), et see vastus välja "pigistada".
Vasta
#24
Kui vaadelda situatsiooni enesetapja seisukohalt; siis tekkib esimene küsimus. Miks ta seda tegi? Hea ja turvalise elu seisukohalt ei ole ju mõtet niimoodi tegutseda. Öeldakse, et inimene jäi elu hammasrataste vahele. Kõik probleemid kasvasid üle pea. Tavaliselt on kõikidel probleemidel komme võimenduda. Kellegagi ei ole võimalik oma probleemidest rahulikult arutada, nii ei vastaspool ei hakkaks sind kohe süüdistama. Tavaliselt kardetakse omastele rääkida. Sest nemad võivad sulle, mingi emotsiooni ajendil, kõike seda ikkagi nina peale määrida. Ja nii jõutaksegi enesetapuni.
Ja mida siis enesetapja , enne oma teo sooritamist kõikidest oma lähedastest mõtleb? Olen kindel et – head mitte kunagi. Siit ka küsimusele; kas ma saan sind aidata? Sattub ta segadusse, kuna sellelt seltskonnalt ei looda ta mitte kunagi abi. Nendega tuleb käituda nii, naga nad seda ei looda!
Oma õpetustes olen ma püüdnud järgida põhimõtet. Kõik olgu lihtne ja arusaadav. Ükski ebaõnnestumine ei tohi sooritajale probleeme juurde tuua.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis saab enesetapja hingest? Laanelill 10 10,135 30-04-2011, 15:44
Viimane postitus: alar

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat