•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 121
  • 122
  • 123(current)
  • 124
  • 125
  • ...
  • 147
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 3.75 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naljanurk
LHV foorumist: ""Mob Rule", ilma kohtuorsuseta ja faktideta emotsioonidel põhinev kohtumõistmine. Vale jõuab tänu sotsiaalmeediale ja valeuudistele mitu tiiru peale teha enne, kui kohtuveskid jahvatatud saavad.
Meedia ketrab uudiseid, et rassistlikud politseinikud tapavad süütuid mustanahalisi - ei suuda näha, et see hästi lõppeda võiks."[Pilt: 70d37fe823e826b3.png]
Vasta
Mõnel harval juhul naljasoon paremini ristlusele vastu peab.. Siin nt peaaegu pool veel alles.






Vasta
Suunamudijad

Vasta
Tõlget vist pole vaja...

[Pilt: 1d380139538ab5ae.jpg]
[Pilt: f4d682eee068bf11.jpg]



[Pilt: b00c352b3591dabc.jpg]



[Pilt: 9891d2de30b4ae4f.jpg]
[Pilt: 1da185bb87912681.jpg]
Vasta
[Pilt: f416584431700766.jpg]
[Pilt: 15ff32452f4d20b7.jpg]
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=rrC8V-I6Bxg
Sajandi vargus Kubanimaal! Möödunud sajandi alguspoole tummfilmi stiilis. Aga järsku poistest sirguvad kuulsad koomikud?
https://www.facebook.com/photo?fbid=1412...7868125766
Ilma kommentaarita
https://www.facebook.com/ahelik/videos/1...5906403764
Eesti "ajugeenustest poliitikud". Puratiina ka siin eksib: ka seal peetakse hulluks!
Vasta
Tõeline sõprus on võimalik ainult meeste vahel [Pilt: eQapp7D.png]
[Pilt: 000.jpeg]
Vasta
Faktikontrollijad - milline on põrgu kuumus...
[Pilt: 48d8ffec39757054.jpeg]
[Pilt: 8b302560049f9c13.jpeg]
Vasta


"anna vaktsiini" - Ari Matti Mustonen

Vasta
Onu Bella oli moodsa ajastu selgeltnägija!
Tõestuseks tema laulu sõnad:

Sina oled naine, mina olen miis
Mõni arvab teisiti, aga mis siis.

Need on asjad, need on värgid
Millest valjustii
Ei räägiii.

Minul tema laulude plaat on olemas selle lauluga, ühe ta kamba kõige võimsama häälega lauljanna poolt saadetud kogumik. Juutuubist otsida pole mõtet, kristlastest perverdid on ära keelanud kõik ilusa. Mitte ühtki sõimusõna pole laulus, kuid otsingu kaudu antakse vastuseks roppusi.
Vasta
Mäetan, kuidas Onu Bella diskol esines. Blondi patsi tipuni juua täis. Mis oli talle iseloomulik ja groteskselt lummav. Kui tema esinemine algas, sai ilmselt ka põlvepikkune poisike aru, et sellele mehel pole rütmitunnet mitte kunagi elus olnud ega ilmselt ka eelmises elus.
Samuti viisipidamist.
Onu bella koha eesti muusikatevas ja kultuutimaastikul on edukalt üle võtnud üks kutt, kelle nimi mulle kuidagi ei meenu, atleetvõmleja, kes poolpaljaste poistega lavalaudadel lisaraha teenib, ja erootilisi muusikavideoid valmistab.
Vasta
Ma pole just kõige korrektsema suuvärgiga inimene. Pigem vastupidi. Ja soolast nalja austan terava nalja kõrval tegelikult rohkem kui magedat või maitsetut nalja. Aga naljas peab iva olema. Mitte nagu 5 aastane poiss, kes laob kuskilt kuuldud sõnu lasteaia kamraadidele ette ja selle julgustükiga kohe kõva mees on. Labane roppus pole huumor. Roppuse muudab huumoriks sellesse peidetud terav mõte või iva.
Mind ei panegi niivõrd nördima esineja rõve ja mõttetu ropendamine, kui publiku reaktsioon sellele. Pidevalt kostub iga tilluja putsi peale noorte naiste rõõmus naerurõkatus. Kas türade rittaladumine on siis nüüd see tipphuumor ka publiku meelest? Huvitav, mis publikule seda kõike esitati?
Sellise humoristi esinemisel lahkuks mina saalist.
Vasta
(28-04-2021, 10:16 )Aadu66 Kirjutas: Ma pole just kõige korrektsema suuvärgiga inimene. Pigem vastupidi. Ja soolast nalja austan terava nalja kõrval tegelikult rohkem kui magedat või maitsetut nalja. Aga naljas peab iva olema. Mitte nagu 5 aastane poiss, kes laob kuskilt kuuldud sõnu lasteaia kamraadidele ette ja selle julgustükiga kohe kõva mees on. Labane roppus pole huumor. Roppuse muudab huumoriks sellesse peidetud terav mõte või iva.
Mind ei panegi niivõrd nördima esineja rõve ja mõttetu ropendamine, kui publiku reaktsioon sellele. Pidevalt kostub iga tilluja putsi peale noorte naiste rõõmus naerurõkatus. Kas türade rittaladumine on siis nüüd see tipphuumor ka publiku meelest? Huvitav, mis publikule seda kõike esitati?
Sellise humoristi esinemisel lahkuks mina saalist.
Aga järsku need "noored tüdrukud" kuulevad selliseid sõnu esmakordselt? alles mitmete sõbrannade käest järgi küsides selgub "mõte"Bleh Ja siis on nalja nabaniBleh
Vasta
(28-04-2021, 10:16 )Aadu66 Kirjutas: Ma pole just kõige korrektsema suuvärgiga inimene. Pigem vastupidi. Ja soolast nalja austan terava nalja kõrval tegelikult rohkem kui magedat või maitsetut nalja. Aga naljas peab iva olema. Mitte nagu 5 aastane poiss, kes laob kuskilt kuuldud sõnu lasteaia kamraadidele ette ja selle julgustükiga kohe kõva mees on. Labane roppus pole huumor. Roppuse muudab huumoriks sellesse peidetud terav mõte või iva.
Mind ei panegi niivõrd nördima esineja rõve ja mõttetu ropendamine, kui publiku reaktsioon sellele. Pidevalt kostub iga tilluja putsi peale noorte naiste rõõmus naerurõkatus. Kas türade rittaladumine on siis nüüd see tipphuumor ka publiku meelest? Huvitav, mis publikule seda kõike esitati?
Sellise humoristi esinemisel lahkuks mina saalist.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Onu Bella poolt türasid ritta ei laotud, lähtun sellest infost mida mulle saadeti tema pundi kõige võimsama lauljanna poolt ja mida müüdi avalikult. Mitte ühtki sõimusõna mitte üheski laulus. Kontsertidel palju võib olla. Seda nõuda ei tasu et kes mulle ta laulud saatis, ei avalda nime. Mitte ühtki sõimusõna ja kõik on ilusti ära üteldud. Oli nende pundi harjutamiste alguse ajast salvestis kehva kvaliteediga, mitte midagi rõvedat polnud kui võrrelda venkude joptujumatiga mis võib liigutada mägesid.

Vasta
[Pilt: 9bdf9316cd3f7a6e.jpg]
Vasta
[Pilt: a19794aec3781374.jpeg]
Vasta
[Pilt: 52ff48db297fd692.jpeg]
Vasta
Midagi kergemat vahelduseks... särtsakat...

[Pilt: d8255a86f6d06fcc6a8a10f4fa55f149.jpg]
Vasta
(28-04-2021, 23:47 )isemaag Kirjutas:
(28-04-2021, 10:16 )Aadu66 Kirjutas: Ma pole just kõige korrektsema suuvärgiga inimene. Pigem vastupidi. Ja soolast nalja austan terava nalja kõrval tegelikult rohkem kui magedat või maitsetut nalja. Aga naljas peab iva olema. Mitte nagu 5 aastane poiss, kes laob kuskilt kuuldud sõnu lasteaia kamraadidele ette ja selle julgustükiga kohe kõva mees on. Labane roppus pole huumor. Roppuse muudab huumoriks sellesse peidetud terav mõte või iva.
Mind ei panegi niivõrd nördima esineja rõve ja mõttetu ropendamine, kui publiku reaktsioon sellele. Pidevalt kostub iga tilluja putsi peale noorte naiste rõõmus naerurõkatus. Kas türade rittaladumine on siis nüüd see tipphuumor ka publiku meelest? Huvitav, mis publikule seda kõike esitati?
Sellise humoristi esinemisel lahkuks mina saalist.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Onu Bella poolt türasid ritta ei laotud, lähtun sellest infost mida mulle saadeti tema pundi kõige võimsama lauljanna poolt ja mida müüdi avalikult. Mitte ühtki sõimusõna mitte üheski laulus. Kontsertidel palju võib olla. Seda nõuda ei tasu et kes mulle ta laulud saatis, ei avalda nime. Mitte ühtki sõimusõna ja kõik on ilusti ära üteldud. Oli nende pundi harjutamiste alguse ajast salvestis kehva kvaliteediga, mitte midagi rõvedat polnud kui võrrelda venkude joptujumatiga mis võib liigutada mägesid.

Kirjutasin kommentaari selle Mustoneni video peale, mitte onu Bella. Bella oli omal ajal omas kohas ja tema asjade kohta pole minul mingeid vastuväiteid.
Vasta
Pfizer Girl (Barbie Girl Parody)
https://www.youtube.com/watch?v=KTFBNcE-XXE
Vasta
(01-05-2021, 23:26 )VRPLSRF Kirjutas: Pfizer Girl (Barbie Girl Parody)
https://www.youtube.com/watch?v=KTFBNcE-XXE
Mõnus, lühike ja naljakas lugu. Kuid nii massiivsel hulgal mittemeeldimisi. Kas tõesti vaktsiin on NII suur pühadus, et nalja ka ei tohi teha? 24 tuh vs 404?
Vasta
(02-05-2021, 08:00 )Mannu Kirjutas:
(01-05-2021, 23:26 )VRPLSRF Kirjutas: Pfizer Girl (Barbie Girl Parody)
https://www.youtube.com/watch?v=KTFBNcE-XXE
Mõnus, lühike ja naljakas lugu. Kuid nii massiivsel hulgal mittemeeldimisi. Kas tõesti vaktsiin on NII suur pühadus, et nalja ka ei tohi teha? 24 tuh vs 404?

Siin tuleks lugupeetud Mannule meenutada juutuubu algoritme mis muutuvad vastavalt sellele kas juutuubi ülemused peavad asjast lugu võ mitte. Keeravad nad ju "like"-e seal vastavalt oma arusaamisele asjast ja nii koroona kui vakktsiinid - eriti "vaktsiinid" on seal püha lehma staatuses.
Pealegi - kui mittemeeldimiste summa on piisavalt suur siis kaob see video kuhugi neti musta nurka ja ei avaldu ega näidata kellegile, et ei kogemata viiks inimesi "valedele mõtetele" Ph34r2 Angry Like
Vasta
(02-05-2021, 08:00 )Mannu Kirjutas:
(01-05-2021, 23:26 )VRPLSRF Kirjutas: Pfizer Girl (Barbie Girl Parody)
https://www.youtube.com/watch?v=KTFBNcE-XXE
Mõnus, lühike ja naljakas lugu. Kuid nii massiivsel hulgal mittemeeldimisi. Kas tõesti vaktsiin on NII suur pühadus, et nalja ka ei tohi teha? 24 tuh vs 404?


Ei usu et vaktsiini pühadus asjasse puutub. Pigem see kui asi üle võlli keerata ja see soovitule vastupidise tulemuse annab..

Video lihtsalt täpselt see kuidas ajupesu välja näeb.

Vasta
(02-05-2021, 08:56 )Kunglas Kirjutas:
(02-05-2021, 08:00 )Mannu Kirjutas:
(01-05-2021, 23:26 )VRPLSRF Kirjutas: Pfizer Girl (Barbie Girl Parody)
https://www.youtube.com/watch?v=KTFBNcE-XXE
Mõnus, lühike ja naljakas lugu. Kuid nii massiivsel hulgal mittemeeldimisi. Kas tõesti vaktsiin on NII suur pühadus, et nalja ka ei tohi teha? 24 tuh vs 404?


Ei usu et vaktsiini pühadus asjasse puutub. Pigem see kui asi üle võlli keerata ja see soovitule vastupidise tulemuse annab..

Video lihtsalt täpselt see kuidas ajupesu välja näeb.
Vaktsiin ja selle manustamine on üle võlli. Selle vastu võib ka termotuuma pomme kasutada! Ja ikka pole "üle võlli"
https://uueduudised.ee/arvamus/kivisildn...TdemQ9yM3I
...........
Kõiki naisi pole mehed ainult sellepärast maha tapnud, et oleks kedagi seksuaalselt orjastada ja rakendada sunnitööl kas presidendi, peaministri või kohvimasina varastamise peaspetsialistina. Olukord on täiesti kohutav, sel ajal, kui naised peavad tuuri panema kontorimasinaid ja õigustama Eesti metsade mahavõtmist süsihappegaasi rünnakuga, ajavad jürgenligid püksid maha ja hooplevad oma lihaseliste tuharatega.
...........

Vasta
Üle võlli sealt kus tõestamismaania nalju relvana kasutama hakkab.

Viiruste õiguste eest võitlemine?
https://www.youtube.com/watch?v=0mqXrNDMeCg

Inimese v2.0 suhtlusvorm tõejärgses ühiskonnas - meemid ja loosungid?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 121
  • 122
  • 123(current)
  • 124
  • 125
  • ...
  • 147
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Naljanurk siis batoonike 676 261,041 28-07-2011, 14:37
Viimane postitus: igihali

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat