Postita vastus 

Teema reiting:
  • 3 Häält - 3.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naljanurk
Autor Sõnum
Jõhvikas
Veteran

18-11-2010 21:04
Postitus: #476
Reisifirmade kaebuste raamat pajatab:
Austraalia reisifirmadele on viimase aasta jooksul tulnud ka kaebus selle kohta, et Fijil on koolivaheajal liialt palju lapsi liikumas ning et Hiinast turult ostetud üliodav Gucci-käekott polnudki ehtne.

Briti reisifirmasid koondav organisatsioon on samuti oma liikmetelt puhkajate veidraid kaebusi kogunud. Puhkusel viibinud turistid on surmtõsiselt kaevelnud selle üle, et rannas on liiga palju liiva ja et meres on kalad. «Keegi ei hoiatanud meid, et meres võib kalu olla. Lapsed hakkasid kartma,» kõlas Aftenposteni järgi üks kaebus.

Neid britte, kel on loodusõpetuse tunnis ilmselt raskusi olnud, on veel. Nimelt on tulnud kaebus sääskede kohta: «Ma sain sääskedelt hammustada. Keegi ei hoiatanud mind, et sääsed võivad hammustada.»

Üks briti turist, kes viibis puhkusel Austraalias, kurtis, et hotellis pakutud supp oli liialt paks ja vürtsikas. Hiljem selgus, et klient oli kõhutäiteks hoopis kastet helpinud.

Samuti kõlab anekdootlikult ühelt naiselt tulnud kaebus, et tema jäi hotellis ööbimise ajal rasedaks. «Mina ja minu kihlatu tellisime kahe voodikohaga toa. Selle asemel saime aga toa abieluvoodiga. Nüüd olen ma rase ja pean teid selle eest vastutavaks. See poleks ealeski juhtunud, kui me oleksime saanud toa, mille tellisime,» kaebas naine.

Veel on brittidelt tulnud kaebusi selle kohta, et Hispaanias on liiga palju hispaanlasi ja et India restoranid kasutavad liiga palju karrit.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
WhiteWolf Eemal
Veteran

26-11-2010 10:15
Postitus: #477

Järgnev palake on kuumade tervitustega soolise võrdõiguslikkuse volinikule...

1940nda aasta sügis... Vallamajas on koosolek, ideoloogid räägivad rahvale, kui hea ikka nõukogude võim on... pikalt ja laialt... rahvast on palju ka, enamus on uudishimust kuulama tulnud.
Jõuavad siis küsimusteni, mis kellelgi südamel... üks külamees siis küsib, et kuda, kuda... et naised ja mehed on nüüd siis ikka päris võrdsed kohe...?
Partorg selle peale keerutama, et jaah, mehed ja naised on nüüd võrdsed, ainult üks pisike vahe olevat veel jäänud.
Sellepeale aga kargab tagantreast püsti üle valla tuntud pilli- ja pullimees ning hüüab... Elagu Naiste väikene vahe!

Maa on kvantarvuti, millel jookseb Uniwersumi parim strateegiamäng.
(isiklik tähelepanek)
Müstik
Shambalas

26-11-2010 10:26
Postitus: #478

Tuntud seksiterapeut laiab, et inimesed valetavad tihti selle kohta, kui sageli nad seksivad. Selleks, et tõde välja selgitada, töötab ta välja nn. naeratuse-testi. Uurimuse käigus palub ta inimestel naeratada ning püüab selle põhjal arvata, kui sageli inimene seksi saab. Lõpuks jõuab ta meheni, kellel on suu kõrvuni peas. “Kaks korda päevas,” pakub terapeut. Mees raputab pead, omal suu kõrvuni. “Kord päevas?” oletab terapeut. Jälle pearaputus. Arst pakub veel, et paar korda nädalas, kord nädalas, kord kuus... ikka saab ta eitava vastuse. Lõpuks pakub arst, et kord aastas ning saab jaatava vastuse. Terapeut on hämmeldunud, miks mees selle üle nii õnnelik paistab olevat ja saab vastuseks: “Täna on see õhtu!”

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Müstik
Shambalas

26-11-2010 13:38
Postitus: #479

Nali oli naiste lehelt!Smile
Seal on teisi nalju ka: http://www.naistemaailm.ee/?id=28992

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Matrix
Tõele lähemale

26-11-2010 15:23
Postitus: #480

Tsitaat:Algselt postitas Eithea
No jah..need on natuke liiga räiged naljad..nõrganärvilistel mitte vaadata !

Pealkirjaks " Venemaad ei saa mõistusega võtta......"

http://www.youtube.com/watch?v=aOo0totRb...re=related

Tõeline tõsielu kullasoon see klipike! Kui miski muu ei ole, siis see on kindlasti parade para - uskumatu, aga eksisteerib Smile

[Muudetud: 11-26-2010 Matrix]

Maailm on palju lihtsam kui meile näib, näidatakse ja lastakse näha!
Tõde ei vaja, et seda usutakse, see eksisteerib niigi, aga vale vajab uskumist.
Eithea
Veteran

30-11-2010 06:23
Postitus: #481

Klipp teemal "Jõulukuuskede kättemaks"
Alla 18.a. ja nõrganärvilistel mitte vaadata(!) naljaks seda lugeda ei saa, kui siis musthuumor.....pigem nõme õudukas..
http://rutube.ru/tracks/3822421.html?con...59161295d3

[Muudetud: 12-1-2010 Eithea]
(selle postituse viimane muutmine: 29-05-2011 19:58 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
RexLegend
Uustulnukas

05-12-2010 22:55
Postitus: #482

Kaubanduskeskusesse paigaldati automaat, mis 100 krooni eest alaüüsib uriini ja paneb põhjaliku diagnoosi. Mees otsustas automaati testida ja ning analüüs näitas, et mehel on küünarliigese põletik ja lähima kahe nädala jooksul tuleks küünarliigesele rahu anda. Mees oli rabatud diagnoosi täpsusest, sest ta oli tõesti tennisemängus oma küünarliigesele viga teinud.
Analüüsi tulemusest hämmastuses mees otsustas masina võimed proovile panna. Ta segas ühte kokku kraanivee, koera uriini, oma naise ja tütre uriini ja kõige lõpuks pani juurde veel sortsu spermat. Segas kenasti ära ja viis vedeliku analüüsimiseks kaubanduskeskusesse.
Päev hiljem sai ta analüüsi vastused:
1. Teie kraanivesi on liiga kare, võib põhjustada katlakivi.
2. Teie koeral on ussid. Tuleks anda ussimürki.
3. Teie tütar tarbib kokaiini. Ta vajab võõrutusravi.
4. Teie naine ootab kaksikuid, kuid teie pole nende laste isa. Pöörduge advokaadi poole.
5. Kui ta jätkate mastrubeerimist, siis teie küünarnukk ei saa kunagi terveks!

Selline võiks isegi olemas olla :S
Matrix
Tõele lähemale

11-12-2010 17:20
Postitus: #483

Päevakohane teema:

Eestis on ilus elada…
… ehk jutuke sellest, kuidas väliseestlane Floridast kolis Eestisse elama ning oma juuri otsima…

August
12.08 – Kolisime oma uude kodusse Eestis. Siin on nii ilus.
20.08 – Kõik on nii ilus. Ei suuda ära oodata aega mil saan lund näha.
Oktoober
14.10 – Eesti – kõige ilusam koht kogu maailmas. Lehtedel võib näha kõikvõimalikke värvide
kombinatsioone punaste ja oraanzide varjunditega.
21.10 – Läksin väiksele väljasõidule imeilusasse loodusesse linnast väljas ja nägin seal põtru. Nad on nii elegantsed. Kindlasti on nad kõige imelisemad loomad kogu maailmas. See siin peab olema paradiis. Oeh kuidas ma seda paika armastan.
November
11.11 – Algab põdrajahihooaeg. Ma ei suuda ette kujutada, et keegi tahaks tappa selliseid meeldivaid loomi. Loodan, et varsti tuleb lund. Mulle hirmsalt meeldib siin.
23.11 – Öösel sadas lund. Ärgates avastasin, et kõik on valge vaibaga kaetud. Kõik näeb välja nagu postkaardil. Läksime välja ja puhastasime trepi ning garaažitee. Mängisime lumesõda (mina võitsin). Kui lumesahk mööda sõitis, pidime garaažitee uuesti puhastama. Milline ilus koht. Ma armastan Eestit.
24.11 – Öösel sadas veel lund. Lumesahk ummistas jälle väljapääsu garaažist. Mulle meeldib siin.
25.11 – Veel lund. Ei saanud garaažist välja, ei saanud tööle. Siin on ilus, aga see kühveldamine hakkab ära tüütama. Kuradi lumesahk.
Detsember
22.12 – Veel seda valget jama. Mul on villid kätel ja selg on ka haige. Mulle tundub, et lumesahk peidab end senikaua nurga taga kuni ma oma kühveldasime lõpetan. Lollpea.
25.12 – “Merry **** Christmas!” Veel külma lund. Kui ma peaksin selle värdja kunagi kätte saama, kes lumesahka juhib, siis ma vannun, et tapan ta. Ma ei saa aru miks nad ei võiks rohkem soola teedele panna, et seda kuradi jääd ära sulatada.
27.12 – Veel seda valget s…tta läinud öösel. Olen kolm päeva toas kükitanud, välja arvatud lumekühveldamine garaažiteel peale lumesaha möödasõitu. Ei saa kuhugi minna, kuna auto jääb lumme kinni ja pealekauba on kuradi külm. Ilmatark ennustas, et veel kuni 30 cm lund võib täna öösel sadada. Kas teate mitu labidatäit on 30cm lund?
28.12 – See kuradi ilmatark eksis. Sadas hoopis terve meeter seda p…ska. Selline kogus ei sula kindlasti enne suve… Lumesahk jäi lumme kinni ja see värdjas tuli minu juurde ja palus, et ega ma ei saaks talle labidat laenata? Seletasin siis talle, et olen juba kuus labidat murdnud, loopides minema kogu seda lund, mida ta mu maja teele on lükanud. Ma peaaegu murdsin oma seitsmenda labida vastu tema lolli pead.
Jaanuar
04.01 – Lõpuks õnnestus majast välja saada. Läksin poodi toitu ostma ja üks kuradi põder jooksis teele ette. Kahju autol umbes 10 000.- Need kuradi värdjad tuleks maha lasta. Neid kuradeid on igal pool. Soovin, et kütid oleksid nad kõik novembris maha lasknud!
Mai
03.05 – Viisin auto linnas asuvasse töökotta. Lausa uskumatu kui ära roostetanud ta oli kogu sellest soolast, mis teedele laotati.
10.05 – Kolisin Floridasse. Ma ei saa aru, miks keegi täie mõistusega inimene peaks iialgi tahtma elada sellises jumala poolt hüljatud kohas nagu Eesti!

Maailm on palju lihtsam kui meile näib, näidatakse ja lastakse näha!
Tõde ei vaja, et seda usutakse, see eksisteerib niigi, aga vale vajab uskumist.
Müstik
Shambalas

11-12-2010 17:25
Postitus: #484

Jah, see on hea nali - ringleb juba mitu aastat internetis!Smile
Praeguste lumeolude tõttu sobib ka hästi.
Ja eelmine nali on ka hea!

Lisan enda poolt ka ühe:
"Doktor, kas mu tervis on paremaks läinud?"
"Jah, memmeke, võite jälle tasapisi hakata trepist käima."
"Jumal tänatud! Oligi juba isu täis mööda vihmaveetoru koju ronimisest."

[Muudetud: 11-12-2010 Müstik]

Stolypin
Uustulnukas

14-12-2010 02:34
Postitus: #485

Koomikud Joe Rogan ja Joey Diaz Alex Jones'i saates

http://www.youtube.com/watch?v=i9p6jRHDZ0E
Nielander
Questioning Everything

14-12-2010 19:55
Postitus: #486

Õnne ja rikkust toov maagiline ja mineraale sisaldav kivi...

https://www.osta.ee/index.php?fuseaction...d=15618785

NB! Kivi on korduvalt viibinud samas toas televiisoriga kus näidatakse nõid Nastjat!

[Muudetud: 12-14-2010 Nielander]

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Halo
Passiivne konto

14-12-2010 20:19
Postitus: #487

Ohsaaa!
Kõht on naerust krampis, nüüd oleks seda kivi vaja- kõhuvalu raviks, ma mõtlen, et kui kukutaks ta varba pääle, siis ei pane kõhuvalu enam tähele.

Tänud, Nielander!
Leena
Bännitud

14-12-2010 20:27
Postitus: #488

Tsitaat:Algselt postitas Nielander

NB! Kivi on korduvalt viibinud samas toas televiisoriga kus näidatakse nõid Nastjat!

Tõeliselt hea...eriti kommentaarid. Tnx.
Liine
Vana kala

14-12-2010 21:01
Postitus: #489

Uudisteküljelt.

Väikelennuk kukkus puruks surnuaeda. Päästjad annavad teada, et leitud on juba 428 hukkunut.

Piirivalveamet teavitab.
Lugupeetud piiririkkujad, seoses laskemoona nappusega hoiatuslaske õhku me enam ei tee. Vabandame.

Chaos Control. WW Uniwersumi parimas strateegiamängus osaleja.
Jõhvikas
Veteran

15-12-2010 06:57
Postitus: #490

Tsitaat:Algselt postitas Leena
Tsitaat:Algselt postitas Nielander

Tõeliselt hea...eriti kommentaarid. Tnx.

Tegelikult peaks foorumis ka nuturubriik olema. Nutma ajab see, et leidub inimesi, kes ei suuda seda ilmselgelt pilavast tekstist aru saada ja kogu seda juttu tõepähe võtsid.
Nazz
Veteran

17-12-2010 18:21
Postitus: #491

[Pilt: 1292578002-953_01.jpg]
Päikeseinsener
Bännitud

29-12-2010 19:56
Postitus: #492
RE: Naljanurk siis
Wikileaks

Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)

"You're all individuals"
Halo
Passiivne konto

29-12-2010 20:38
Postitus: #493
On kohe tõsiselt naljakas Smile Ausalt kohe!

Tegelikult on selles sõnumis peale nalja veel peidus tõde. Palju, oi kui palju on inimesi kes on nagu väikesed lapsed.
Eithea
Veteran

30-12-2010 06:05
Postitus: #494

(14-12-2010 19:55 )Nielander Kirjutas:  Õnne ja rikkust toov maagiline ja mineraale sisaldav kivi...

Ei noh..viimasepeal nali, hea suutäis naeruSmile)))))))

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Eithea
Veteran

30-12-2010 07:39
Postitus: #495

[Pilt: 00r3rsfg]

Vene mandala

[Pilt: 860167b4d257.jpg]

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Päikeseinsener
Bännitud

02-01-2011 16:22
Postitus: #496
Et vanglast välja saada peavad eestlane, venelane ja sakslane: ämbritäie viina ära jooma, karu käppa suruma ning nunna ära vägistama.
Sakslane joob pool ämbrit viina ära, on siruli.
Eestlane joob ämbritäie viina ära, aga ega temagi rohkem jõua.
Venelane joob ämbritäie viina ära ja suundub karu koopa poole.
Sealt on kuulda karu möirgamist ja venelase vandumist.
Lõpuks tuleb venelane välja ja küsib: "Kus see nunn on kelle käppa ma pidin suruma?"

Taigas elavad kaks sõpra - põdrakasvatajat. Üks käib Helsingis loomaaias. Tagasi taigasse jõudes küsib temalt sõber: "Kuidas seal oli?" "Väga palju loomi oli." "Milliseid näiteks?" "Ninasarvik oli." "Kuidas ninasarvik välja näeb?" "Põtra tead?" "Jaa." "Vot, täpselt nagu põder, aga tal oli sarv nina juures." "Milliseid loomi seal veel oli?" "Kaelkirjak oli." "Kuidas kaelkirjak välja näeb?" "Põtra tead?" "Jaa." "Vot, täpselt nagu põder, ainult et hirmus pika kaelaga." "Milliseid loomi sa veel nägid?" "Krokodilli nägin." "Kuidas krokodill välja näeb?" "Põtra tead?" "Jaa." "Vot, üldse ei olnud põdra moodi."
Vanamutike läheb mööda teed, äkki kargab röövel põõsast välja ja karjub:
"Raha!"
Mutike vaatab siia-sinna ja hüüab:
"Kus?
Bussis vaatab üks mees teisele mõnda aega otsa ja lausub siis:
"Kuulge, te olete täitsa Jeesus Kristuse moodi."
"Hm, te pole esimene, kes nii arvab. Kui ma sisenesin, öeldi mulle: "Jumal, kuhu te ometi trügite?"
Savisaare juurde ilmub kurat ja teeb ettepaneku:„Anna mulle oma hing ja ma avaldan sulle kolm võimule pääsemise saladust.“
„Olgu peale,“ nõustub Savisaar pikemalt mõtlemata.
Kurat sosistab talle midagi kõrva.
„Jama, selle tegime me juba enne 2005. aasta kohalikke valimisi ära!“ teatab Savisaar.
Kurat sosistab talle midagi teise kõrva.
„Kuule, vana, seda proovisime me 2009. aasta kohalikel valimistel!“
Kurat sosistab talle kolmandat korda kõrva.
„Vana lugu, sellega tegeleme me ju praegu, enne Riigikogu valimisi! Aga kas tahad, ma ütlen sulle, mis on minu võimule pääsemise saladus?“ küsib Savisaar ja sosistab kuradile midagi kõrva. Kurat põrkab tast järsult eemale ja karjatab: „Karda jumalat, Edgar!!!“
Munk astub baari ja istub lauataha maha. Tema ees istub joodik ja joob õlut.
Veidike hiljem kallab joodik õlut suust mööda ja karjub:" KURAT, MÖÖDA LÄKS!" Munk vastab, et ärgu võtku saatana nime suhu, muidu Jumal karistab sind.
Peale viite minutit jälle kallab õlut suust mööda ja karjub uuesti:" KURAT, MÖÖDA LÄKS!" Munk ikka oma jutuga, et ta hoiatas, et Jumal karistab teda.
Järsku lööb välk selgest taevast alla, ja lööb munga maha. Taevast kostub:" KURAT, MÖÖDA LÄKS!
Genal on kohutav pohmell ja kutsub Potsataja:
"Kuule, palun mine poodi ja too mulle pudel limonaadi"
Tuleb's Potsataja tagasi:
"Gena, limonaadi ei olnud, aga ma tõin sulle küpsist"

"You're all individuals"
Päikeseinsener
Bännitud

04-01-2011 11:54
Postitus: #497
Blondiin ja mees on kliinikumis ooteruumis. Mees: "Kas olete ka doonor?" Blondiin: "Jah, ma tulin siia, et verd loovutada, hiljem saan kompensatsiooniks paki kohvi ka." Mees: "Rõõm kuulda. Ma olen jälle spermadoonor ja saan selle eest arvestatavas koguses raha." Kuu aja pärast kohtuvad samas kohas mees ja blondiin uuesti. Mees küsib rõõmsalt: "Ka olete jälle siin verd loovutamas?" Blondiin raputab eitavalt pead ja suudab kinnise suuga ainult mõmiseda...

"You're all individuals"
Leena
Bännitud

04-01-2011 16:57
Postitus: #498
(04-01-2011 11:54 )päikeseinsener Kirjutas:  Blondiin ja mees on kliinikumis ooteruumis. Mees: "Kas olete ka doonor?" Blondiin: "Jah, ma tulin siia, et verd loovutada, hiljem saan kompensatsiooniks paki kohvi ka." Mees: "Rõõm kuulda. Ma olen jälle spermadoonor ja saan selle eest arvestatavas koguses raha." Kuu aja pärast kohtuvad samas kohas mees ja blondiin uuesti. Mees küsib rõõmsalt: "Ka olete jälle siin verd loovutamas?" Blondiin raputab eitavalt pead ja suudab kinnise suuga ainult mõmiseda...

Kunagi oli üks ütelus... Oleks tädil rattad all oleks omnibus.
Kuulsin sellest uut versiooni:
Oleks tädi tagurpidi....oleks rahakassa.....
(selle postituse viimane muutmine: 04-01-2011 16:58 Leena.)

----------------------------
Kui inimene ajab jama ühes pisikeses valdkonnas mida ma täpselt tean, siis miks peaksin arvama, et ta ei aja ka mujal jama?
Einstein oli kindel vaid Universumi ning inimimlike lolluste lõpmatuses. Kusjuures esimeses ei olnud ta lõpuni kindel.
Nielander
Questioning Everything

04-01-2011 19:20
Postitus: #499
http://www.youtube.com/watch?v=YuvK2JVRlOY

Lõpu poole ka mõned para-"uudised"...

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Päikeseinsener
Bännitud

05-01-2011 17:27
Postitus: #500
*Ameerika turist tundis Moskvas äkki suurt vajadust enda kergendamiseks. Otsis ja otsis, aga kuidagi ei suutnud leida sobivat kohta. Niisiis läks ta ühte kõrvaltänavasse, et asjatoimetused ära ajada. Enne, kui ta oleks isegi püksiluku lahti saanud, küsis Moskva miilits:
"Hei, sina,mida sa teed?"
"Ma pean pissima, härra."
"Sa ei tohi siin pissida. Tule minu järel."
Miilits juhatas ta ilusasse aeda, kus oli ereroheline muru, kaunid lilled ja pügatud hekid. "Siin võid pissida," ütles võmm.
Ameeriklane kehitas õlgu, pööras selja, avas luku ja lasi otse lillepeenrasse. "Ahhh. Väga hea. Tänan. See oli teist väga lahke. Kas see on vene viisakus?"
"Ei. See on Ameerika saatkond."

*Inglane palub soomlasel (hr. Ruokokoinen`il) telefonitsi oma
nime spellida. Soomlane:
"aar ju õu kei õu kei õu..."
Inglane:
"Yes I`m fine, but could you spell your name, please?"

*Soomlaselt küsitakse:
"Mis häält teeb koer?"
Soomlane:
"Auh-Auh"
Seejärel küsitakse soomlaselt:
"Mis häält teeb kass?"
Soomlane püüdlikult:
"M i ä u - M i ä u"
Kui aga kõlab küsimus:
"Aga mis häätl teeb põder?"
Ütleb soomlane pahuralt:
"Mitä, Mitä?!?"

*Toimub Balti riikide mitteametlik võistlus naelte peaga seinalöömises. Esimene lööb Eesti puupea ja saab 60 naela seina löödud. Siis jõuab kätte leeduka kord ja tema saab hakkama pooleteise kasti naeltega. Lõpuks asub võistlustulle lätlane, kes lööb oma peaga seina kaheksa kasti naelu, enne kui kohtunikud vahele astuvad. Kohtunikud lähevad otsust tegema ja kuulutavad tagasi tulles, et võitjaks tuli leedukas. Kõik on otsuse üle väga imestunud, kuid siis selgub, et lätlane diskvalifitseeriti, kuna ta lõi naelad seina tagurpidi, see tähendab pea ees.
*Poiss tuleb lasteaiast ja küsib ema käest:
"Ema, kas ma olen juut, venelane või eestlane?"
"Miks see sulle nii tähtis on?"
"Ma ei saa aru, kas ma peaksin lasteaias mänguasjad ära varastama, ära lõhkuma või tegema skandaali, miks valitsus nende peale nii palju raha on raisanud."

*Tuleb eestlane ameerikas poodi:
"Whiskas."
Müüja:
"Te soovite arvatavasti Whiskey-d ikka ?"
"Whiskas," ütleb eestlane, võtab põuest pisikese kassipoja.
Järgmine päev tuleb eestlane:
"Chappi"
Müüja:
"Ei, teil on ikka Whiskast vaja !"
Eestlane võtab põuest pisikese koerapoja:
"Chappi."
Ülejärgmisel päeval tuleb eestlane, toetab sõnalausumata paberis paki lauale. Müüja pistab käe sisse, tõmbab välja, nuusutab:
"OH SH*T!"
"Toilet paper, please," ütleb eestlane häirimatult.

*Vaevalt jõuab eestlane ületada Läti piiri, kui lätlasest politseinik eestlase kinni peab ja teatab:
"Te rikkusite liikluseeskirju. Palun kirjutage seletuskiri, loomulikult riigikeeles!"
"Aga ma ei oska ju!"
"Kirjutage niipalju, kui oskate!"
Eestlane võtab siis paberilehe, seejärel rahakotist 10-latise, paneb selle paberi vahele ning ulatab politseinikule. Too lausub:
"Mida Te rääkisite, et ei oska: pool on juba kirjutatud!"

Tudeng sureb ära ja satub põrgusse. Antakse valida, kas minna tavalisse või tudengite osakonda. Mõtleb tudeng veidi, ja valib tavalise põrgu. Saab seal nädala oldud, nädala lõpus astub kurat tema juurde, kaasas haamer ja 4 naela. Lööb need naelad tudengile neljast küljest sisse. Tudeng mõtleb, et "mida hekki?! Ah, elab üle", aga kui sama asi veel 2 kuud iga nädala järel kordub, otsustab tudeng lasta end tudengite põrgusse üle viia lootuses, et seal ehk on parem. Elab seal tudengite põrgus ühe kuu, teise ja kolmandagi... aga neljanda kuu esimesel päeval astub kurat juurde, haamer ja ämbritäis naelu käes, ning lausub lõbusalt: "Noh, tudeng - tule siia, sessioon hakkab."
*Kaks hunti uurivad eemalt jahimehi - kõht nagu tühi, haukaks ühte nati.
Üks hunt hakkab imelikult nihelema ja teeb ettepaneku nendest
jahimeestest eemale hoida.
Teine imestunult pärib siis põhjust.
Esimene vastu - kurat ma sõin alles eelmine kuu ühe uusrikka jahimehe
ära - mobiiltelefon helises nädal aega kõhus.

*Nixoni külaskäigu ajal Nõukogude Liitu demonstreeris Breznev talle
uusimat traadita telefoni, millega sai võtta otseühenduse põrguga. Nixonile
anti kõne, see maksis 27 kopikat. Ameerikasse tagasi tulnud, rääkis
Nixon nähtust, ent selgus, et USA-s on taoline telefon ammu leiutatud.
Nixonil õnnestus uuesti põrguga rääkida. Arve oli aga 12 000 dollarit.
Nixon oli hämmelduses:
"Kuidas nii? Seal maksis vaid 27 kopikat."
Talle tehti selgeks, et seal oli see võrgusisene kõne.

*Blondiin on kaupluses. Heliseb mobiiltelefon.
Blondiin küsib: "Kus Sa teadsid, et ma siin olen?".

*Lenin näitas, kuidas võib juhtida.
Stalin näitas, kuidas peab juhtima.
Hrustsov näitas, et iga loll võib juhtida.
Breznev näitas, et mitte iga loll ei suuda juhtida.

*"Mis asi on pool liitrit Aafrika moodi?"
"Kaks joovad, kolmandat hammustatakse peale."
*Elevant hakkab loomaaiast põgenema ja jääb aiaauku kinni. Augu juurest roomab mööda madu.
"Kuule madu, lükka mind kätega!"
"Aga mul ei ole käsi."
"No lükka mind siis jalgadega."
"Aga mul ei ole jalgu."
"No mida sul siis üldse on?"
"Ma ei tea", vastab madu ja kehitab õlgu.

*Kohtuvad universumis kaks planeeti.
"Kuidas läheb?"
"Ah, kehvasti. Mingid söödikud on selga elama asunud, kratsivad ja kaevavad, jube kehv on olla."
"Oh, see on Homo Sapiens. Pikapeale läheb iseenesest üle."
---
Muna ja kook hakkavad kaklema. Lepivad kokku, et enne panevad reeglid paika.
"Pähe ei tohi lüüa" pakub kook.
"Munadesse ka" lisab muna.
---
Teadmised see on valgus, ütles Pinoccio jälgides, kuidas Papa Carlo aabits põleb.
---
Imeline Venemaa. Kohtunik otsustas korraldada uusrikkale intellekti proovi ja esitas küsimuse:
"Mis see on: Kaks rõngast, kaks otsa , keskel aga nael?"
"Prillipapast tudengile löödi prillid naelaga otsa ette."
Kohtunik vaatab uusrikkale lootusetult otsa ja lausub:
"Vale. Need on hoopis käärid."
"Ah, et hoopis käärid löödi! Ägedalt paned, oi mam, kui ägedalt."
---
Venemaa ülikoolides on saalides seinal kaks pilti: üks akadeemik Pavlovist, kes mõtles välja aurumasina, lennuki, allveelaeva ja avastas tuumaenergia; ning tema kõrval on pilt luuletaja Ivanovist, kes mõtles välja Pavlovi.

*Mees ostis papagoi. Aga juhtus hirmus ropendaja lind olema - keela või käse, ajab sellist juttu, et häbi endalgi kuulata, mis siis veel, kui mõni külaline juhtub tulema. Mida teha? Lõpuks tuleb mehele hea mõte - panen selle neetud linnu veidikeseks külmkappi kinni, ehk võtab aru pähe. Mõeldud-tehtud. Aga esialgu ei midagi - külmkapist kostab hirmsat räuskamist edasi. Korraga saabub täielik vaikus. Mis nüüd, mõtleb mees, ega ta ometigi ära ei külmanud? Teeb kapiukse lahti - papagoi tuleb kapist välja. Viks ja viisakas, kummardab ette ja taha, palub vabandust ja lubab mitte kunagi enam rumalasti rääkida. Lõpuks küsib väriseval häälel: "Aga mida see kana tegi?"

*"Mis need on?" küsib tzuktz kaupluses Vasjalt, kes endale aluspükse ostab.
"Need on aluspüksid," vastab Vasja.
"Mis sa nendega teed?"
"Panen jalga. Need on väga hügieenilised ja soojad."
Tzuktz ostab ka endale aluspüksid. Paneb jalga ja läheb tundrasse kükitama. Teeb häda ära ja vaatab mätast, mille kohal kükitanud oli.
"Ongi hügieenilised!" nendib t¹ukt¹.
Kõnnib veidi mööda tundrat ja istub kännule.
"Ja soojad kah!" rõõmustab tzuktz.

*Kui tzuktz vahel nõukogude võimu peale tigedaks sai, siis ta kirus:
"Küll see Aleksander II oli ikka siga mees! Alaska sai maha müüa, aga Tzuktzimaad ei saanud!"

*Rootslane, norralane ja soomlane satuvad Aafrika dzunglis matkates inimsööjate kätte. Näljased metslased võtavad kõigepealt käsile rootslase ja panevad ta toorelt nahka. Seejärel pistetakse patta norralane ja keedetakse teda kaks päeva. Tursket soomlast keedetakse igaks juhuks kolm päeva. Kui katlalt viimaks kaas tõstetakse, pistab soomlane pea auru seest välja ja kiidab:
"Küll teil on siin hea saun! Äkki on teil vihta kah?"

*Kõrtsis istuvad ühe laua taga soomlane ja seitse rootslast ning joovad viina. Enne esimest pitsi hüüavad rootslased:
"Skool!"
Soomlane ei ütle midagi. Enne teist pitsi hüüavad rootslased jälle:
"Skool!"
Soomlane ei ütle midagi. Enne kolmandat pitsi hüüavad rootslased taas:
"Skool!"
Nüüd kargab soomlasel hing täis ja ta põrutab:
"Kurat! Tulime me siia viina jooma või kõnesid pidama!?"

*Lennuk lendab Atlandi ookeani kohal, kui hakkab järsku vajuma.
"Visake kõik üle liigne välja!"
Hetke pärast hüüdis piloot:
"Keegi peab end ohvriks tooma, sest me kaotame kõrgust."
Inglane hüppab lennukist välja ja hõiskab:
"Elagu kuninganna!"
Piloot teatas, et veel keegi peab end ohverdama.
Prantslane hüppas alla ja hüüdis:
"Elagu vabadus."
Piloot nõudis veel üht ohvrid.
Norralane ja soomlane vaatasid teineteisele otsa, haarasid rootslasest kinni ning viskasid ta lennukist välja, ise hüüdes:
"Elagu Põhjamaade koostöö! "

*Kümme tzuktzi kuulutavad ameeriklastele sõja. Ameeriklaste saadik ütleb tzuktzidele:" Meid on mitusada miljonit. Teid aga ainult kümme! "Kõige vanem tzuktz ohkab: "jumal, jumal! kuhu me teid kõiki matame?"

*Kolm noorikut kohtuvad enne pulmi. Rootslanna räägib, et tema ütles mehele kohe, et tema mingiks koduperenaiseks küll ei hakka. Ei
kavatsegi küürima ja vaaritama hakata. Selle peale ei olevat kaks päeva meest
näinud, aga kolmandal oli mees platsis ja koos
täieliku viimasepeal köögitehnikaga. Sakslanna ka räägib, et tema ütles ka, et temast koduorja ei saa ja muudki teha ja...kaks päeva
meest ei näinud. Ja samamoodi kolmandal tuli tagasi- kõik mikserid, nõudepesumasinad jne kaasas.
Venelanna ütleb siis, et tema oli mingit sarnast juttu ajanud.
Ja kaks päeva meest ei näinud, aga kolmandal juba parema silmaga natuke nägi...

*Indiaanlane küsib pealiku käest:
"Pealik, kust sa kõik need nimed võtad, mis sa lastele nimeks paned?"
Pealik:
"Kui ma näen, et linnuke siutsub puul, siis ma panen lapsele nimeks Siutsuv Linnuke Puul, aga kui ma näen kotkast kõrgel taevas lendamas, siis ma panen lapsele nimeks Kõrgel Taevas Lendav Kotkas. Aga miks sa seda üldse küsid, Kaks Keppivat Koera?"

*Kauboi valmistub talveks ja teeb metsas puid. Kui nädal aega puid tehtud, lõpetab ära ja läheb indiaanlaste zamaani juurde ning küsib:" Ei tea, kas tuleb külm talv?" zamaan vastu: "Jaa, väga külm talv tuleb, väga külm."
Kauboi kardab, et puid jääb väheks ning teeb veel kaks nädalat puid. Tuleb zamaani juurde tagasi ja küsib jälle: "Ei tea, kas tuleb ka külm talv ?" "Jaa, väga külm talv tuleb, väga külm talv", on zamaani vastus. Noh teeb kauboi veel nädal aega puid ja läheb uuesti zamaani juurde ning küsib: "Ei tea, kas tuleb ka väga külm talv ?""Jaa, väga külm talv tuleb, väga külm talv.", vastab zamaan. Kauboi küsib :"Aga kust sa tead, et külm talv tuleb ?" "Valge mees teeb palju puid", vastab zamaan.

*Ameeriklane on Dublinis. Ta ütleb giidile: "Teil siin Iirimaal on kõik kuidagi väike ja vilets! Näiteks selle maja seal oleksime meie Ameerikas küll kolmkorda suurema ehitanud!" "Seda arvan minagi," vastab giid. "See on nimelt hullumaja."*
(selle postituse viimane muutmine: 05-01-2011 17:37 Päikeseinsener.)

"You're all individuals"
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Naljanurk siis batoonike 676 203,013 28-07-2011 14:37
Viimane postitus: igihali

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog