Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muusika ja stanism
#26
oled sa selles täitsa kindel et jälgivad?
#27
ei ole aga üldjuhul on. vaevalt sa'gi seda nii kindlat väita saaksid et nad ei jälgi. reeglina ikka tehakse nii
#28
Celtic, sina oled see kes tegeleb energia teemaga, kõik jäljendavad midagi, jäljendamine on ka teatud sorti energia ülekanne endale, kas pole? Isegi satanistid on selleks võimelised.
Miks keskmine satanist riietub musta(kui aus olla siis ma pole spetsialist ja andmed puuduvad selle koha pealt, aga), kas see pole mitte ühtekuuluvustunde tekitamiseks? Kas sedasama ei ole ka religioon ja ülekõige, iidolid on ka teatud sorti kultus, niiet me võime vabalt öelda, et osad satanistid on kindlalt jälginud oma iidoleid riietumise koha pealt.
Peale selle leian ma, et see vestlus on mõttetu. Sama hästi võiksime vaielda selle üle, kas puud jäljendavad muru oma rohelise värviga. Selle tõestuseks võime jällegi tuua väite, et kõigepealt tuleb muru ja siis alles puude otsa lehed.
#29
on jah mõttetu...

satanism pole religioon.
must on puhtus. erinevalt valgest mis pärsib mõttevõimet ja vaimset tegevust.
#30
Nujah ... kõik on hea, mis hästi lõpeb ... ainult et enne Müstikut keski miskipärast eriti ei vaevunud neid originaallinke siia panema ...
#31
ponud erilist vajadustki.
#32
ma soovitan ära kustutada kogu selle teema ja teha asemele post satanismi vormidest viitega MVO lehele.

punkt.
#33
raffas, küsige konkreetselt. saate ka konkreetse vastuse. ausalt öeldes on niigi palju-palju teha ja ei jaksa kümnes eri kohas ümmargust keerujuttu ajada ja diskuteerida-arutleda ning mõistatada, millal oleks õige hetk midagi kuskile linkida.
#34
Hmmmh...
Suutsin ka mina ühe testiga maha saada ja selle järgi, olen ma suht satanistlike vaadetega. Kunagi sai midagi oldud ja koos käidud ise arvan, et see oli puberteet. Enam millegi pärast ei mäleta seda aega nii hästi.
#35
- Mulle meeldib Celticu mõtteviis..Üks targemaid siin foorumis..
- Ja see ei olnud kompliment, see oli kommentaar.
#36
Tsitaat:Algselt postitas: kissyke
Hmmmh...
Suutsin ka mina ühe testiga maha saada ja selle järgi, olen ma suht satanistlike vaadetega. Kunagi sai midagi oldud ja koos käidud ise arvan, et see oli puberteet. Enam millegi pärast ei mäleta seda aega nii hästi.

eks paljudel tekibki huvi puberteedi tõttu. aga see pole enam religioon inimse hinges vaid lihstalt põnevus millegi erilise suhtes. see on ka põhjuseks, miks MVO oma likmeskonda, eriti aga just nooremapoolseid kandidaate läbi detailsete ankeetide üksipulgi puurib - meile on vaja hinges pühendunud tegelasi, mitte selliseid, kes aasta-kahe pärast "suureks saavad"
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat