Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EKRE vandenõu
#1
Tere!
Teadupäraselt on kuulda olnud, et parteide nähtavate ja kuulsate nägude taga on päris otsustajateks nn hallid kardinalid. Reformierakonnas Rosimannused ja Keskerakonda pidi Putin isiklikult rahastama.

Toon siinkohal välja ühe huvitava vandenõu mille õigsust võiks keegi kinnitada või ümber lükata.
Vandenõu sisu on alljärgnev:

Kui me teame, et EKRE vaimseks juhiks ja liidriks on tõusnud perekond Helmed ning neid toetavad Ruuben Kaalep ja üks sileda soenguga poiss kelle nime ma ei mäleta, siis päris reaalsuses juhib seda seltskonda hoopis teine inimene.
Anti Poolamets on vandenõu järgi isik, kes on seda partei juhtimist kavandanud ja planeerinud nüüdseks ligi 15 aastat ning selle kõige juures veel avalikult ja osavalt varju jäänud. Nimetab ennast ajaloolaseks ja seltsilõviks. Tema on mees, kes alustas juba 90' aastate keskpaigus enda ümber noorte neonatside kogumist. Kahetuhandendate alguseks oli ta kogunud enda ümber kümneid noornatse, kellega viidi õismäe keldrites läbi natsiriituseid ning kummardati svastikat. Mõne aasta pärast laiendati ringkonda ning arendati välja terve struktuur, kus jagati auastmeid (huvitaval kombel on üks aste nt. Kindral) mida tätoveeritakse randmele, ning mida siis omavahelisel kohtumisel vastakuti pannakse. Anti Poolametsa märk ei ole randmel, vaid tätoveeritud südame kohale, veidi vasakule. Peagi levis see kultuur üle Eesti ning vastava salaorganisatsiooni liikmeid leidus nii Tallinnas, Tartus (vahepeal oli seal eriti tugev ja äärmuslik esindus, keda isegi pealik ise pidi korrale kutsuma, kuna avalikuks tulemise aeg ei olnud veel käes) kui Viljandis.
Peale Jörg Haideri mõrva (nii väitis Anti Poolamets) otsustas antud ühing restruktrueerimise kasuks ning leiti, et vältimaks erinevate salateenistuste operatiivtööd, tuleb muuta oma välimust, heita maha natsirüü ning selga tõmmata ülikonnad. Peagi imbuti korraga mitmesse parteisse. Esmalt võeti üle Iseseisvuspartei ning Iseseisvuspartei egiidi all hakati siduma kokku üleeestilist relvastatud Kaitseliitlaste võrgustikku. Imbuti regioonide kaupa perekondade juurde, kes paistsid silma aktiivsete kaitseliitlastena. Valgustati oma perekondasid ning suure plaani eesmärgina kingiti juba siis neile koju tõrvikuid- siunati koos valitsust ning jagati lubadusi kuis ühel kauaoodatud päeval kogunevad vaid tõelised eestlased tõrvikurongkäikudele. Kanti oma ühingu sümboolikat avalikel kogunemistel ja nii mõnigi kord tõusti rohkem või vähem tahtmatult ka meedia huviorbiiti. Kord olid selleks svastikakujulised kõrvarõngad või ootamatu käemärk mõne avaliku ja lugupeetud kodaniku poolt. Kord hakkasid nad kodanikukohuse korras tänavatel patrullima, et testida rahva valmisolekut ning ühingu aadete tolereerimist ühiskonnas.
Vanglasüsteemis said need natsid endale väga kiiresti eriti karmi nime ning peagi langesid nad tugevasse võitlusesse Kemerovo grupeeringuga, misjärel langetati otsus võtta üle nii narko kui prostitutsiooniäri. Kemerovo meestele see ei meeldinud ning esimese allilmalahingu käigus tapeti teistele hoiatuseks ühes Tallinna ööklubis 2 Kemerovo grupeeringu liidrit. Antud ööklubi oli ka Tallinna staabi kogunemiskoht, kus samaaegselt ilmsüüta klubikülastajate tantsusaali kõrvaltoast jagati laiali kilode kaupa narkootilisi aineid ning teises toas oli püsti pandud altar, mille taga Anti Poolamets maika väel Hitleri pildi ees au andis. Tapjad tõusid nn. natsiliikumise täieõiguslikeks juhtideks ja jätkavad endiselt oma tegevust vanglamüüride vahel. Romeo Kalda isiklikult pidavat seisma selle eest, et noored, kes vanglasüsteem satuvad, ei astuks nende võrgustiku liikmeks.

Ka kutsuti siia Soome motojõukude esidajad, võõrustati neid heldelt ning loodi ärisidemed nii Hellangelitega kui Bandidostega. Sellest tuli hiljem väike jama, mistõttu üks neist motojõukudest taandus nii eestist kui andis üle osad oma läänid soomemaal.

Rahvaliidu lagunemisel nähti suurepärast võimalust, ning Anti Poolamets rakendas kogu oma jõu, et siduda kokku kaitseliitlastest võrgustik ning välja koolitatud noorpoliitikud. Partei sai valimistel korralikult hääli ning peagi nägime eriti julgeid ja ülbeid käemärke juba riigitelevisioonis. Partei auesimeheks jäeti poolseniilne president Rüütel, kes osade arvamuste kohaselt on olukorrast teadlik, osade arvamuste järgi mitte. Nii mõnigi kord võib teda näha kandmas salaühingu sümboolikat, kuid see ei pruugi olla teadlik kandmine, vaid pigem on need märgid talle justkui lugupidamisest külge riputatud.
Tänase seisuga on selle ühingu juht ja liider tõusnud riigikogu liikmeks- varjates oma tätoveeringud ülikonna alla, ning suutnud viia eesti rahva polariseerumise olukorrani, kus eestlased (tegelikult küll siis antud salaühingu 2 juhtliiget) peksid lavale roninud eurosaadikut, kellel oma rumaluses polnud isegi aimu, millesse teda tõmmmati. Mitmed korrad pakuti leppimist ning asjasse pidi isegi sekkuma KAPO, kuid salaühingu liikmed jäid endale kindlaks: mingit leppimist ei tule.
Tänaseks võime antud ühingu liikmeid näha toetamas nii eesti sporti kui kultuuri. Veel hiljuti oli üks ühingu Harju osakonna juhtliige peavoolumeedias, kuna tuntud spordi ja kultuurielu tegelane sõimas auto aknast igapäevaselt kohalike mustanahalisi.

Varjatud kombinatsioonidega on nad suutnud luua enda ümber täieliku ringi pühendunud natse ning ca 1000 superaktiivse liikmega katavad nad praktiliselt kõik valdkonnad. Lihtliikmete ning vanglasüsteemis olevate liikmete arvu ei tea peale ühingu juhi keegi. Nad on imbunud politseisüsteemi ja prokuratuuri ning lolliks teinud isegi suurimad luurajad ning nende rumalad naised. Vaid kohtusüsteem ja kohtunikud on veel EÜS kontrolli all.
Kogu see suur show, vaen ja pidev manipulatsioon peab välja viima kodusõjani, mil enamus eesti rahvast on enesele teadmata nende poolt ning toetab üks ühele Mein Kampfi ideoloogiat. Selle kodusõja eesmärgiks on hävitada eesti juudi kogukond ning allutada tänane eliit, misjärel saab Anti Poolamets tõusta erakonna tõelise juhina esile, ning ovatsioonide saatel astuda välja tänasest Euroopa Liidust ja kuulutada välja Eesti Natsionaalsotsialistlik Demokraatlik Partei (ENSDP) sünd. Eesmärgiks on koheselt sulgeda piirid nii sisse kui väljasõiduks ning alustada oma ettevõtmise II etappi.
Keegi veel ei tea, mis see teine etapp on, aga üldiselt arvatakse, et ühe ööpäeva jooksul mõrvatakse kümneid väärideolooigia käes vaevlejaid ning peagi muudetakse kogu haridussüsteemi. Osa neist unistavad sunnitööst saadavast kasust, osa tahavad lihtsalt saada osa "millestki suurest"

Mina isiklikult võin nii mõndagi aspekti antud vandenõust kinnitada, kuid rõhutan, et tegu on vandenõuga ning edastan siinkohal lihtsalt juba vastavates ringkondades ringi liikunud üldlevinud teadmise, mis ei saa eales suurema ringini jõuda, kuna ka üle poole meie kohalikust meediast (Postimees, Linnamäe) on tänaseks nende käpa all.
Mida sellest arvata?
#2
(24-05-2020, 23:30 )syntaxerror Kirjutas: Mina isiklikult võin nii mõndagi aspekti antud vandenõust kinnitada, kuid rõhutan, et tegu on vandenõuga ning edastan siinkohal lihtsalt juba vastavates ringkondades ringi liikunud üldlevinud teadmise, mis ei saa eales suurema ringini jõuda, kuna ka üle poole meie kohalikust meediast (Postimees, Linnamäe) on tänaseks nende käpa all.
Mida sellest arvata?

Vaata kulla inimene - see ei ole vandenõu aga vandenõuteooria.
Peale põidlast imetud seoste ei ole sul midagi ette näidata ehk asi jääb just teooriaks.
Kui esitaksid mõne pildi neist tätoveeringutest või video liikmetest kes seda räägivad siis ehk oleks liha luudel...
#3
Sinu(kirjaviga) südamelähedaste erakondade (ref, sotsid) soovist meie Eesti selliseks muuta nagu alljärgnevas näete. Klipis me näeme eelnimetatud erakondade soovi siia importida puhast "armastust" ja kohe kindlasti mitte natsismi.

https://www.dailymail.co.uk/news/article...EJJMHHcuk0

'Can this be for real?' Trump tweets his disbelief at disturbing video showing a man repeatedly punching an elderly care home patient lying helplessly in his bed/«Может ли это быть на самом деле? Трамп пишет в Твиттере о своем неверии, когда ему показывалось, как мужчина неоднократно избивал пожилого больного, беспомощно лежащего в постели.

Aga jha kes teeb see jõub ja REf on meil palju jõudnud...

[Pilt: 98484950_160473288807019_604812561998256...e=5EF2957E]

Tegelikult oli esimene kosmonaut maailmas Saaremaa Kingissepa rajooni Agrotööstuskoondise peaspetsialist Jürgen Ligi...
#4
@Eithea - sinu toodud link - erinevalt artiklis toodud väitest, et antud negroid on tundmatu siis see isik identifitseeriti juba päevaga ja hetkel peaks ta olema Politsei valve all. Juhtus see eelmine nädal ja "net" oli ikka päris kihevil korraks.
Jääme ootama sealsete "reffide" ja tolerastide avaldusi, et antud vanainimene ise provotseeris sellist käitumist :/
Selliste uudiste /mis ilmuvad päris regulaarselt/ valguses lausa ootaks, et Anti seda teooriat rakendaks...
Aga ei - meil on ju siin "Kirjaviga" kes leiab, et sellised inimesed rikastavad meie ühiskonda.
Jääb loota, et olles haige kohtub ta just sellise sanitariga - äkki õpib midagi inimese loomusest.
#5
Teooria on huvitav aga mingid viited võiksid olla? Kui sellest mingi osa tõsi on polegi paha! Natsid võrrledes sotsidega on valged inglikesed. Huvitavam teooria on, et sotsid eesotsas ossinovskiga meelega lasid eesti majandust lüpsta ja rahad lätti saata. Vana oosinovski on lätis krimiuurimise all, kui rahad sinna läksid oldi vait ja kannatati ta altkäe makse ja sigadusi, sest seda aksiisi raha tuli ikka kõvasti! Ja ossinovski lollid jutud "rahva tervisest" olid nõrgamõistuslikele ettekäändeks. Lisaks sotside vandenõu eesti rahava ajupesuks alates lasteaiast nokutädiga ja lõpetades ülikoolis lauristini poolse ajupesuga. Ka TalTech oma olematu õppekvaliteediga (nii väidavad vandenõu teoreetikud) olla sotside suursaavutus ja aaviksoo olla hingelt sots kes teises parteis on nuhi ülesannetes. Hullumeelseid teooriad on veelgi ja midagi on kusagil ka tõsi. Kui tahad ikka Vinge Super Vandenõu jälile jõuda vaata sotsiaaldemokraatliku erakonna poole seal igas nurgas haiseb ja kui juhuslikult mõtled midagi juurde vaevalt, et mööda paned!
#6
Teema lukku kui puhtpoliitiline.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat