Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joy of Satan/ Saatana Rõõm
Autor Sõnum
Õhtumaalane
Saatana Advokaat

21-05-2020 21:45
Postitus: #1
Joy of Satan/ Saatana Rõõm
Tere!

Tahaksin jagada oma imelist kogemust spirituaalse satanismiga. Joy of Satan on usuline liikumine mis on muutnud mu elu imeliseks. Alustuseks tuleks teha oma hinge Saatanale pühendumise rituaal. https://satanisgod.org/www.angelfire.com...TANIC.html

Seejärel peaksite hakkama tegema Toora Tagasipööramise Rituaali:
http://final-rtr-js.epizy.com/?i=1
See muudab teie enesetunde imeliseks ja aitab maailma vabastda juutide orjusest.

Seejärel saate leida oma kaitsedeemoni.
https://ancient-forums.com/viewtopic.php...on#p165227

Lisaks võite leida palju muid nõidusi mis teid aitavad.
https://satanisgod.org/www.angelfire.com...agick.html

Saatan võtab vastu igasuguse nahavärvi ja seksuaalsusega inimesi, ainult te ei tohi harrastada rassidevahelisi seksuaalsuhteid, sest Isand Saatan on loonud meid erinevateks ja Ta loomingut ei tohi rüvetada. Ning te ei tohi olla juut ega mustlane sest Saatan vihkab neid ega andesta neile nende kuritegusid iialgi.

Saatan on mu jumal, Hitler on mu kuningas.
satanisgod.org
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

21-05-2020 21:55
Postitus: #2
RE: Joy of Satan/ Saatana Rõõm
Kas see on kuidagi seotud minu lemmikteema & haigusega COVID-19? Kui on kuulaks huviga! Kas saatan on rassist sest juudad ja mustlased on alati olnud teistele probleemiks?Shock
(selle postituse viimane muutmine: 21-05-2020 21:57 xcad.)
Q11
Veteran

21-05-2020 21:59
Postitus: #3
See on lihtsalt üks ego trikke. Ego olemus ongi „saamine“. Ükskõik kas materiaalset või siis vaimset „asja“.
Ehk „mina tahan“.
Satanism on usk. Minal(Jumalal) pole usku.
Aga...seda Deemoninähtust niisama „torkida“ pole mõtet...Smile

https://ärkaja.com/index.php
Õhtumaalane
Saatana Advokaat

21-05-2020 22:05
Postitus: #4
Harvardi ülikooli keemia ja keemiabioloogia osakonna juhataja Charles Lieber on arreteeritud ja talle on esitatud kriminaalsüüdistus USA kaitseministeeriumile „valede, fiktiivsete ja petlike avalduste” esitamises seoses tema sidemetega Hiina valitsuse programmiga välisteadlaste ja -teadlaste värbamiseks. .

Justiitsministeeriumi teatel valetas 60-aastane Lieber oma kontakti üle Hiina programmiga, mida tuntakse tuhandete talentide plaanina, mida USA on varem tunnistanud tõsiseks luureprobleemiks. Teda süüdistatakse ka valetamises tulusast lepingust, mille ta sõlmis Hiina Wuhani tehnikaülikooliga.

Teisipäeval kinnitamata avaldusega ütles FBI eriesindaja Robert Plumb, et nanoteadustele keskendunud Harvardi uurimisrühma juhtinud Lieber on Wuhani ülikoolis asutanud teaduslabori - ilmselt Harvardi teadmata.

Nagu alati-wikipeediast tuleb välja et Charles Lieber on juut, ka sadu aastaid tagasi viskasid juudid väidetavalt katku ajal laipasid kaevu. See ongi miks Saatan juutidele ei andesta, sest nad pole sajandeid muutunud ega muutu.

Joy of Satana hinnangul koosneb juudi hing heebrea tähtedest ja Toora Tagasipööramise Rituaal põhineb nende kustutamisel ja see aitab maailma vabastada. Miks juut ei saa satanistiks on see et Toora tagasipööramisel ta lihtsalt kustutaks oma hinge.
satanisgod.org

selle aadressi kaudu leiate kõik ülejäänud Joy of Satana materjalid.
Joy of Satan on antikommunistlik, sest Marx, Lenin, Stalin olid juudid ja neis voolas sama Jehoova rüvetatud veri mis Jeesuses.
(selle postituse viimane muutmine: 21-05-2020 22:23 Õhtumaalane.)

satanisgod.org
Aadu66
Vana kala

21-05-2020 23:38
Postitus: #5
Hää nüüd küll, juutidest saan ma aru, aga räägi nüüd, mis jubedat kurja need mustlased on teinud?
lahendused
Veteran

21-05-2020 23:46
Postitus: #6
Saatan on ristiusu maise jumalapoja (jeesuse) vastand/peegelpilt: ehk mõlemad (saatan & jeesus) on maailmakõiksuse mastaabis tähtsusetud tühikargajad (nagu maised "tehase direktorid", kes suudavad vaid endasse uskuma panna, kuid midagi uut nad luua ei suuda).

Ristiusk ja satanism on pigem nö "poja põhised" (jeesus & lucifer on "pojad klassi" olendid, mitte aga "isa klassi" olendid, nagu seda on kabalistide Jahve) ... ilmselgelt ei hakka "poja" hammas peale teda loonud "isale": seetõttu on ristiusk kabalistide juhitav, ning satanistid ei taha kabalistidega/juutidega tegemist teha.

Kui lucifer & jeesus peaks kohtuma Eesti muinaslegendide Vanapaganaga (kes on äärmiselt kõrge arengutasemega olend Igavikust/Atmast kõrgemal), siis kahvatuks lucifer & jeesus täielikult Vanapagana ees ... sarnaselt kahvatuks lucifer & jeesus ka eeposes "Kalevipoeg" mainitud Kalevi, Linda, Kalevipoja, Suure Tõlla, jne ees.

Tajuge maailma laiemalt, ning ärge lömitage igasugu lamedikest jeesuste-luciferide ees, vaid püüelge Igavikuliste väärtuste poole.
xcad
Veteran

22-05-2020 05:17
Postitus: #7
(21-05-2020 23:38 )Aadu66 Kirjutas:  Hää nüüd küll, juutidest saan ma aru, aga räägi nüüd, mis jubedat kurja need mustlased on teinud?
Kurja? Alati ei pea otsest kurja tegema. Mustlane ei sobitu teiste euroopa inimestega, mitte seetõttu, et tahab rännata (minu arust see on hea, ise ka tahan!) vaid seetõttu, et elab teiste kulul. Varastab, valetab ja "ennustab". Raamatupidaja mustlane millest kirjutasin on suur erand. Kas keegi tahab endale naabriks üht õiget mustlasperekonda? Soomes on mustlased riigi ülalpidamisel (et ei varastaks)....aga see on nagu kassiga kui kassil on kõht täis siis ikka katsub linde ja hiiri püüda, nii ka vargustega mustlastel. Loomus kutsub! Soomes mustlased käivad koolis minimaalselt, et "raha lugeda", seda peab oskama! Ega päris kirjaoskamatud nad ka pole aga tööd ei tee PÕHIMÕTTELISELT sest riik toidab. Nagu somaallased aga palju kuus saavad on teadmata, üldiselt piisavalt: tasuta elamine, korralik taskuraha ja kui tegeled veel "põhitööga" ehk paned midagi pihta või müüd narkotsi nii vaikselt, mitte suurelt elad paremini kui loll soomlane kes rassib mingis erafirmas päevast päeva. Soomlane on sellega LEPPINUD ja loeb normaalseks, et mustlane ja somaallane tööd ei tee. Selle eest aga paljunevad nagu lemmingud austraalias, mustlasperekonnas on ikka 3-5 last, somaalidel veelgi rohkem. Käies rumeenias nägin mutlasküasid kus kõik mustlased. See "küla" oma mustusega annab isegi india slummile silmad ette! Ja seal peatumine ei ole soovitav. Mitte, et otse kallale tullakse aga lapsed ja naised tulevad kohe kerjama, mustlasmees ei tule, tal on "väärikus" ja nendega ollakse isegi prantsusmaal hädas. Tulevad ja löövad laagri üles. Kokkuvõttes parasiit kes elab teiste rahvaste kulul kelle keskel ta on sunnitud elama. Mutlasparun on omaette teema ja sellisel on elamu lossi mõõtu...kust see raha tuleb on täiesti arusaamatu ja isegi riik kes kõikide rahakotis tahab sorida ei tunne seal huvi....lihtsalt on RIKAS.Bleh
Mustlasel ja juudil on ühisjooni, huvitavam oleks teada kuidas nad teineteisse suhtuvad? Kas loevad saatusekaaslasteks või konkurentideks? Umbes nii, et kus juut võtnud seal mustlasel pole enam midagi võtta või vastupidi?Shock Pärit pidid olema indiast ja olles rändrahvas lagunenud üle maailma laiali...soomes on enamasti paiksed ja rändavad ainult mööda soomet ringi. Kui riik maksab, toidab ja kõike hüvitab ei saa ju kaugele minna! Ega kõuts ka peale paaripäevast "tiiru" enam viitsi konnata ja tuleb näljasena akna alla näuguma...lase sisse kõht on tühi!
(selle postituse viimane muutmine: 22-05-2020 05:21 xcad.)
Õhtumaalane
Saatana Advokaat

22-05-2020 13:23
Postitus: #8
Ma hoiatan teid selle eest, et kui tahate saada satanistiks, siis kõigepealt ründavad teid kristlikud inglid, kes on tegelikult hoopis maavälised halvad tulnukad ja nad üritavad teid igal võimalusel uskuma panna et teie esivanemad olid juudid ja te ei saa satanistiks. See oli minu elu suurim paranoia, depresioon ja surmahirm, aga Toora Tagasipööramine ja kaitsedeemodi leidmine aitab sellest üle saada.

satanisgod.org
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Posessed by Satan Metamorphosis 31 6,753 17-01-2004 22:53
Viimane postitus: Thorondor

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog