Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Õudusunenäod
#1
Tere kõigile,

viimasel ajal olen unes näinud kohutavaid olendeid, peamiselt on need musta värvi ja mõnikord on neil helevalged hambad säramas. Vahel nais-, vahel meessoost ning neil on muidugi eesmärgiks mind hirmutada, mis ei ole just kõige parem idee. Ühel ööl proovis must koletis mind mu enda voodist röövida aga see tal hästi ei õnnestunud, sest hakkasin meie isa palvet lugema (kuigi ei ütleks, et oleks kristlane). Pärast seda muutus koletis lapseks ja jooksis minema. Lisaks sellele nägin ilusat helendavat ringi mu ees, mis oli nii valget kui sinist värvi.

Kellelgi on mõtteid miks sellised mind kummitavad? Ma ei usu, et tegemist on tavaliste õudukatega, sest need on mul hoopis muud sorti.

Mida see ring võib tähendada?

Kuidas saaksin paremini ennast kaitsta?

Ja kas tegemist võib olla kellegagi kes mu kodu vahete-vahel külastab?

Jagage ideid ja paremat und teile,

aitäh
Vasta
#2
(31-03-2020, 20:02 )elavloomus Kirjutas: Tere kõigile,

Kellelgi on mõtteid miks sellised mind kummitavad? Ma ei usu, et tegemist on tavaliste õudukatega, sest need on mul hoopis muud sorti.

Mida see ring võib tähendada?

Kuidas saaksin paremini ennast kaitsta?

Ja kas tegemist võib olla kellegagi kes mu kodu vahete-vahel külastab?

aitäh

Tere, elavloomus

- Keegi meist ei ole siin Maa peal üksi, pealegi kui oskad veel "Meie Isa palvet" lugeda.

Lihtne mantra: "Olen täielikult kaitstud! Jeesus Kristuse nimel, aamen!" ...ja ükski koll ei lähene.

- Kas elasid päeval või ligemal ajal midagi jubedat üle? Vaatasid enne ehk õudukat?
Hirmu sugementidega unenäod on lihtsalt sinu enda mõtete kujutlus, mis realiseeruvad piltidena, kuna sa ise tahad seda ja mida elavam mõte, seda vingemad tulemused.
Kui inimene õudust näeb, on ta sisemiselt hirmul? Kas sul on kellegi ees kunagised kohustused, lubadused ikka veel täitmata? Kas sa põgened mingisuguse vastutuse eest? Püüa need lahendada, siis saad rahulikult magada, sest uni on organismile asendamatu ravi.
Voodisse heites tuleb ikka häid sündmuseid meenutada, siis on vaimude maailmast saadud edasised mõtted kosutavama tulemusega.

- Milline on see tavaline õudukas ja milline on see nn ikka õige õudukas?

- Sinine orbi või auraring tähendab peainglit Miikael'it. Ta on mütoloogias välja toodud, kui noort ja tugevat inglit, kes seisab Jumala paremal küljel. Tal on sinine kuub üle õlgade, mis ulatub maani, käes hoiab ta mõõka tumedate energiate alistamiseks.

- Enne voodisse heites tuuluta magamistuba ja püüa magama jäädes mitte mõelda nende erinevate õuduka versioonidele. Päeval tegele füüsilisemate asjadega, et uinudes poleks soovi mõtteid nii aktiivseks ajada.

Valikuid:
Jäta küünal ööseks põlema /Aseta voodi alla männipuu oksi / Öölamp jäta põlema / Ukse taha, mati alla puista meresoola triib / Üles uksepiida keskele joonista või kleebi sümbol OM / Jäta ööseks vaikselt mängima mingi relax mitmetunnine pala / Riputa sängi kohale unenäopüüdja, siis kaovad luupainajad* / Koduloom jäta tuppa / Tugev kaitse on ruunisümbol Algiz. Tähendus: kaitse, kaitstus, kaitsma. Kui kardate midagi, ootate kellegi kallaletungi või teadlikku kahjustamist. Kandke seda ruuni ja ta ei lase kellelgi teid ootamatult tabada / Paigalda ümber voodi seitsmekiuline vasktraat / Košmaaride eemale hoidmiseks pane padja alla SHO-KU-REI sümbol, see sümbol on ka organismi nähtamatu tervistaja / Võimast armastusenergiat kiirgab Lemuuria seemnekristall. Aseta kristall öökapile / Peegli koht pole magamistoas. Kui mujale seda panna pole, siis kata kinni / Levinud on ka ümber enese energeetilise kaitsesõõri tekitamine, kuid Kõrgem Teadvus seda meetodi ei soovita, kuna sellega blokeerid ka armastusenergia ligipääsu / Mediteeri, siis kaovad ka painajad. Vaimne kirjandus ütleb: "Kui pole aega mediteerida viis minutit, tuleb mediteerida kümme minutit"/ Küüslaugu vanik riputada ukse juurde / Viiruki lõhn kirgastab meeli. Enne voodisse kobimist teha viirukiga magamistoale nurgast nurka tiir peale ja soovida oma mõtetes või verbaalselt, et too pikantne aroomisuits annulleeriks aegunud energiad / Usklikel on tõhusaks abiks rist ja ikoon / Tõlvlehik ja Havisaba on väga vaimsust toetava jõuga toalilled. Hangi need!

- Kas see pind on äsja sinu koduks saanud või oled seal alaline elanik?

*Indiaanlaste legendi järgi takerduvad halvad unenäod võrku, kuni hommikused päikesekiired kõik tumeda aurustab. Head unenäod aga libisevad läbi võrgu, mööda sulekesi sinuni.
Kui unenäopüüdja enam ei toimi, aseta ta hommikuste päikesekiirte kätte, see laeb temasse taas head energiat. Kui unenäod muutuvad liiga aktiivseks või tunned vajadust teha neist pausi, aseta unenäopüüdja horisontaalsele pinnale, see muudab ta passiivseks, kuni oled valmis ta jälle üles riputama.

Unenäopüüdja on meisterdatud esoteerilistest elementidest: Ringid, helmed, võrgud, suled.

Ring, kui eluring ja ringi kuju on täiuslik.
Helmestega saab soovida.
Võrkudes elavad vaimud.
Suled – Looja meisterlikkus. Sulgi pelgavad tumedad jõud.

Kosutavat und!
Vasta
#3
Kõigepealt loe see teema läbi.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9136
Kui midagi jääb arusaamatiks – kirjuta privaati.
Vasta
#4
Enda kogemusest võin öelda, et aitab enesekindlus ja jõhker ülbus. Laugh Sa oled tohutu palju võimsam, kui nemad! Nende eesmärk on hirmutada, kuid sellele ei pea alluma. Mina olin ka nende olenditega kimpus, koguaeg nad elasid mul seljas. Ühel hetkel ma lihtsalt enam ei jaksanud nendega jantida ja unemaailmas nende eest põgeneda ning pidevat hirmu tunda. Hirmust tüdimine tegi mu vihaseks ning rinna peale maandunud uriseva musta olendi eest ma enam ei jooksnud minema, vaid vaatasin talle otsa, muundasin ta oma fantaasia abil paksuks täissöönud puugiks (sest tunnetuslikult ta oligi mulle kui parasiit) ning keerasin tal kahe käega pea otsast. Seepeale olend kadus ning mind haaras ülevoolavalt võidukas tunne. Pärast seda mul polegi enam vist olnud meeldejäävaid öiseid külalisi. Lühidalt siis - kui suudad hirmutasandilt ära liikuda (misiganes meetodite-vahenditega), peaksid nad kaduma. Smile
Vasta
#5
(02-04-2020, 19:57 )Aniir Kirjutas: Enda kogemusest võin öelda, et aitab enesekindlus ja jõhker ülbus. Laugh Sa oled tohutu palju võimsam, kui nemad! Nende eesmärk on hirmutada, kuid sellele ei pea alluma. Mina olin ka nende olenditega kimpus, koguaeg nad elasid mul seljas. Ühel hetkel ma lihtsalt enam ei jaksanud nendega jantida ja unemaailmas nende eest põgeneda ning pidevat hirmu tunda. Hirmust tüdimine tegi mu vihaseks ning rinna peale maandunud uriseva musta olendi eest ma enam ei jooksnud minema, vaid vaatasin talle otsa, muundasin ta oma fantaasia abil paksuks täissöönud puugiks (sest tunnetuslikult ta oligi mulle kui parasiit) ning keerasin tal kahe käega pea otsast. Seepeale olend kadus ning mind haaras ülevoolavalt võidukas tunne. Pärast seda mul polegi enam vist olnud meeldejäävaid öiseid külalisi. Lühidalt siis - kui suudad hirmutasandilt ära liikuda (misiganes meetodite-vahenditega), peaksid nad kaduma. Smile
Sinu jutustus tuletas mulle meelde; et kunagi ammu, ühte naist keerutades, sori, spiritistliku meditatsiooniga, sori, hüpnootilise seisundiga, tegeldes. Ning tema ajus asuvaid ruume puhastades. Seal oli seda sodi ja moodustisi, rohkem kui küllaga. See on tõesti õige, kui neid moodustisi karta, siis jäädki jooksma. Nendele tuleb vastu hakata. Kas või algul, tasa ja targu. Iga väiksemgi õnnestumine toob enesekindlust juurde. Kuni suudetakse ka suurtele moodustistele vastu hakata.
See naine avastas lõppuks – miks ma peaksin naad hävitama. Ta muutis neid nii palju ja pani nad enese kaitseks ja kasuks tööle.
Hirmul on tõesti suured silmad. Aga kuidas hirmust jagu saada – see on juba omaette ooper.
Elavloomus.
Arvan et sul tasub selle ringi sisse minna. Tavaliselt on ring, alati kaitsevahend.
Eriti heledates toonides.


Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Palun abi.. Õudusunenäod Death_Angel 6 3,692 01-05-2014, 17:02
Viimane postitus: Digitaria
  Igaöised õudusunenäod Arryetty 3 3,687 25-02-2014, 14:22
Viimane postitus: fallenboy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat