Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruunimaagia. Eelkõige kaitseks.
Üks video väga halvaks kuulutatud Meistri poolt, maiade maagilised märgid, МЕКСИКАНСКИЕ МАГИЧЕСКИЕ ГЛИФЫ. https://www.youtube.com/watch?v=poN7vSwqBu4&t=144s Autor: Александр Пичуев MAGIA BLACK . Mõned märgid on une kaudu toimimiseks, pole veel proovinud. Pole ruunimaagia, midagi tõsisemat näib. Vene keeles enesestkimõista, võimalik alla laadida, tasub uurimist. Võib mõjuda väga halvasti neile kes unenägemisse sattunuina ei ole avastanud et too reaalsus on ainult Uni.
Vasta
Täna õhtus andsin sääskede asurkonnale käsu, 09.06.2022. Neid oli väga palju mitu päeva juba. Kolm märki jonnasin õhku, esimesil minuteil mitte midagi ei muutunud, muudkui kleepusid mulle külge. 10 minutit hiljem uuesti läksin toast välja, paljana enesestkimõista, mitte ühtki sääske ei paistnud. Kui see on ime, no las olla ime, kui see on juhus, seda saab uuesti proovida. Vene keeles on leitav kirillitsa tähestiku kaudu: izgonjajuštšji krest. Ma joonistasin selle valemina õhku JA MITTE NII NAGU GURUD ÕPETAVAD! Gunnar Grapps laulis kunagi: Põhi. Lõuna. Ida. Lääs. Aktiveerimine sellises järjekorras.
See on minult teine avalikuks antud valem, see toimis. Kuid on 1 njuans seejuures: Tuleb osata mõttekõnet, see lisada märkide jõule. Kõik sääsed kadusid. Enesestkimõista see mõjus ajutiselt, mingi osa neist alati peab kohal olema niisiis see pole mingi looduse muutmise programm nagu oli isakese Stalini aegu. Ajutiseks sääskede peletiseks sobib.
,,, TÄIENDAN: 10.06.2022. : Saadud tulemus on püsinud 24 tundi. Mõned üksikud isendid paistsid, kuid ei ilmutanud huvi mu tagasihoidliku kere suhtes. Ausalt, ma ei uskunud et nii hästi mõjub, nüüd tuleb olla usklik. Märkide rida: NAUT-RAIDO-NAUT.
Valemi autor: isemaag
,,, TÄIENDAN: 11.06.2022.: Üritasin sama tulemust saavutada, sest nende asurkond oli taastunud. Mõjus see valem ainult natukene seekord. Kuid meeleolu samuti polnud selline nagu oli esimese katse aegu. No igatahes see valem toimis esimesel korral fantastiliselt hästi. Nii näljased nad enam pole, pisike kergendus siiski. ,,, Täiendan: Läve-esise ümbrus sai neist vabaks, mõni samm kaugemal nad kohe kipuvad sõbraks tagasi. No ongi nagu kõik sel teemal.
Vasta
Täpsemalt NAUT kohta: Üks hekitagune väärakas, kes minu aeda oma õllepurke ja muud sodi pildus ja ähvardas ja tuli minu kodu aiasse mu pead lõhki lööma ja sattus kriminaaluurimise alla, ta köhib juba 6 aastat. Ma õppisin seda märki kasutama kättemaksuks, täpselt niikaua kuni tullakse andeks paluma ja mitte mingit süümekat pole ja ei teki mul mitte kunagi, too isend kiusas oma lähinaabreid võimsate valjuhääldite kaudu 13 aastat järelejätmatult, kuni mina keelasin ära maagiliselt ja suisa momentselt. Lihtsalt joonistage NAUT otse õhku ja lisage oma jutt sinna, lõppu vene keeles: da budjet tak, zakljato. Amin. Põhjus peab olema väga tõsine, mitte niisama et tuju tekkis. ,,, Lisan täpsema juhendi midagi kustutamata: Kuulsin hekitaguse köhimist ja lihtsalt jonnasin selle märgi õhku ja käskisin hoogu anda, kuuldus tavalisest pikem köhahoog. Väga hää meel oli seda kuulda! See märk võimendab juba olevat, ainult õigesti soovida ja sydametäiega. Ainult katsetasin.
Enda kohta võin avaldada täiesti ausalt, üks maag rääkis neitsi tähemärgi kohta: NEID PEATAB AINULT SURM! Ja see on tõesti nii, kui neitsi kodu keegi rüvetab, siis peab karistust kandma ja tavaliselt ei jääda elusse liiga pikalt, kuid see hekitagune, ta on katsetamiseks, mina ei alustanud.

Tarrbige arukalt, mitte tuju ajel. Ainult ühe märgi kaudu saab mõjuda imelikult hästi. See on jõulukink maagilistele ja vabadele minu poolt .
Vasta

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat