•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31(current)
  • 32
  • 33
  • ...
  • 92
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koroonaviirus, osa 1. 2020
Molukas oli paar head juttu mis sobib ka siia lugemiseks, kui seda pole juba tehtud.

Jagan sõbra postitust, mis mu meelest on väga mõistlik: vanasti raviti HAIGLAS kopsupõletikku lisaks antibiootikumidele ka kuppude ja sinepiplaastriga. Aga postitus on selline:
Rääkisin paar päeva tagasi oma sõbra endise kopsuarstiga. (Ma nime ei ütle, ehkki ilmselt ei oleks tal selle vastu midagi.) Ta on ekstsentrik ja arstile kohaselt musta huumorisoonega, mistap kasutan ümberjutustuses natuke leebemat väljendust. Ja ehkki ma üldiselt armastan lihtsat sõnastust, siis seekord jätan kõik meditsiinispetsiifilised terminid sisse.
Kõik sai alguse sellest, et tohtri sõber, Lembit, 70+, nakatus koroonasse ja sattus haiglasse.

„Mis toimub haiglas. Haiglas öeldakse: „Lama!“ kõik käivad äraseletatud mureliku näoga ringi ja mitte si**agi ei toimugi – sa lihtsalt lamad seal.
Nüüd Lembit helistab mulle: „Mida teha?“ Ma ütlen, et ütle sellele arstile või õele, et toogu kupud välja ja tõmmaku rindkere vedelikust puhtaks. Mis sa arvad, kas toodi või?! Kupud on minema visatud, haiglatel ei ole neid enam!
Siis ma ütlesin, et tehku või sinepiplaastrit. Sinepiplaastrit ka pole!
Helme pakkus hanerasva. Teda on selle eest ebaõiglaselt naeruvääristatud, sest hanerasvaga määrimine on täitsa hea mõte, ehkki seda niikuinii haiglas ei ole.“

Doktor selgitab, kuidas hanerasv, kupud ja sinepiplaaster töötavad:
„Rindkeres on kops. Kops on kaetud sellise kilega, mille nimi on pleura. Teine osa pleurast vooderdab rindkere seestpoolt. Vistseraalne pleura on kopsu peal ja parietaalne rindkere siseküljel. Kui kopsus tekib põletikuprotsess, siis see põletikuline vedelik ehk eksudaat koguneb kopsu, ummistab ära hingamispinnad. Eksudaati võib koguneda ka kopsu ja rindkere vahele ning sellest tekivad sinna liited. Nüüd kui inimene hingab sisse, siis ta ei saa seda korralikult teha, sest kops on kinni kiilunud ja õhk jääb pendeldama. Ta ei saa täississehingamist teha ja vähehaaval lämbub ära.
Kui sa nüüd määrid hanerasvaga, siis tõrjud põletikulise vedeliku rindkere siseseinalt minema ja liited ei saa tekkida.“

Miniloeng jätkub. Arst lisab, et koroona demoniseerimisega on kõvasti üle pingutatud:
„Tavalise gripi puhul surevad pooled neist, kes intensiivi satuvad. Koroona puhul märksa vähem. Mis siis nüüd juhtus?“ (Juhtus see, et praegusel juhul tegemist on äärmiselt kergesti nakkuva ja tohutu laia levikuga viirusega.)
„Tuleme tagasi mõistusele! Ostame koju sinepiplaastri. Kui juhtus, siis paned sinepiplaastri – tekitad sellega rindkere seinale esimese astme põletuse ja vesi tõmmatakse rindkerest naha alla, et seda põletust kompenseerida.
Sinepiplaaster tuleb panna külje peale kopsu alasagarate piirkonda. Kui rinnaku peale paned, siis jääb süda seisma. Kopsu kõige alumised sopid, kuhu vedelik koguneb, ongi just külje peal, kus tekib kolmnurk diafragma ja rindkere seina vahele.

Samamoodi tõukab hanerasv vedeliku rindkereõõnest välja ja liiteid ei teki ning sama toime on kupul.
Sinepiplaastrit panna ja hanerasva määrida võib ka profülaktika korras – hakkad kergemini hingama. Ja veel üks asi – Gelomyrtol. Too apteegist seda! Seal on väga head looduslikud eeterlikud õlid sees.“

Vaheküsimus laialt diskussiooniks olnud C-vitamiini võimaliku ravitoime üle saab sellise vastuse:
„C-vitamiin ei võta vedelikku ära, aga üldtugevdava foonravina on ta igal juhul väga hea. Pealegi kõigile kättesaadav. Koroonaravi on kupud, hanerasv ja sinepiplaaster. Pluss vitamiinid ja hea toit.
.....................................

Kuidas saada haigusest vabaks? Joo teed ja leia tark arst.
Ma nüüd ei taha kedagi kurjaks ajada,
AGA MIDA FUCK.
IDA-TALLINNA KESKHAIGLA JUHT Kinnitab ,et plaaniline ravi on vähenenud 53%. Ehk EMTY. JA SIIS TULEB EESLIIN !!!!! Viime neile süüa, mingi hotell pakkus tasuta majutust, Circle-K jagab tasuta kohvi jne. HAIGLAD ON TÜHJAD HALLLLLLLLOOOOOO. Hommikuse seisuga oli Eestis 1373 koroona haiget. Mainin ära, et nad kõik pole haiglas. Tegelikult enamus on neist kodus. Aga me ajame ära 53% abivajajatest. Mõnes haiglas ehk rohkemgi. Arstid kinnitavad, et ravi sellele pole. Tuleb lihtsalt kannatada. Minul isiklikult kästi teed juua. See selleks. Ravi pole ja enamus haiged on kodus!!!! Nagu mida perset ausalt. Ilmselt vabariigi loomisest alates pole arstidel nii lebo elu olnudki. Mis tasuta kohvi ja muu jama. Vilgutage tulesid parem. IT HELPS. Vilgutage neile ka, kes kaotavad töö ja kodu. Tulin reisilt Märtsi alguses. 10 päeva hiljem sain kõik sümptomid. Helistan Koroona telefonile. Kästi kiirabi kutsuda. Saan käsust aru ja teen ära. Tuleb arst kaasas ainult kraadiklaas. Isegi seda kaigast pole millega kurku vaadata. Ütleb, et minuga kõik korras. Sain sellest juba telefonis aru. Antibiootikumide asemel saan peale veidi tänapäevasema ravi. JOO SOOJA TEED. Ma tegelikul jõin seda juba enne ka mõtlen endamisi. Liptoni tee oli. Ehk oli vale mark või midagi. Oleks juba unustanud. Suhkrut ka ei lubatud panna. See pidi viirusele meeldima. Mõtlen endamisi, kust selline professionaal hariduse on saanud. Tagasihoidliku Eestlasena ma ei julge väga kiita ka. Lasen pea norgu, lähen eluga riskides poodi ja valin uue tee. Nädal hiljem satun ühe pereliikmega uuesti haigla ruumidesse. Enne muidugi helistame Pärnu EMO numbrile ja võtame ühendust perearstiga. Kuna mu kaaslasel väga halb ja palavik 39, alla ei lähe tundus see õige käik. Nii nad vähemalt soovitavd. Vastus lihtne. Jõuad siia helistada ei ole vaja kohale tulla. Järelikult nii hull pole veel. Aga me eriti seaduse kuulekad pole ja kutsume kiirabi. Mõtleme igasuguseid asju välja, et saada siiski arstile. Arst kuulab igaks juhuks kopsud üle. Mingi jama , aga muretsemiseks pole põhjust. Midagi oli lausub arst. Aga see juba taandumas. Teeb veel üllatava näo, et eelmine arst midagi ei märganud.
Kallis spetsialist, kui sa ennast ära tunned võta ennast töötuks ja jaluta mu majast mööda.
Tule pimedas" ma vilgutan teed juues sulle tulega ja elan su tööotsingule kaasa".
Räägin hetkel Pärnu Haiglast. Seal on siis kaks sissepääsu. Emo ja neile, kellel see peavoolu tappev haigus küljes on ( coronavirus ). Lähen oma 6 kuuse beebiga. Teame, mis viga on ja valime selle turvalisema ukse. Aga oh üllatust. Meid viiakse sinna, kuhu surevad viiakse. Pannakse otse covid19 sissepääsu ja covid19 uksle. Tunnen ennast päris turvaliselt. Teen väikese video ja pärin arstil aru. Mis tal ometi arus on , et nii väikese lapse siia tassib. Ah jaa tal ju sümptomid. Tegelikult võib ju pea kõik peale kuulihaava selle alla liigitada ja paraku tundub, et nii ka tehakse. Õnneks tuleb üks tubli arst ja kinnitab, et ma ei pea muretsema. Nakkusohtu pole ja osakond on tühi. Küsin üle tubade kohta, kus silt covid19. Ära muretse kõik on tühjad. ( Räägin siis ühest osakonnast ). Kui me ise testimas käisime ennast diagnoositi mu kaaslasel kahepoole kopsupõletik ja minu diagnoosiks oli taastuv. Ma küll ei tea millest taastuv. Tehti proovid ja samal ajal arst kinnitas, et muretsema ei pea. Tegemist on gripiga. Ainuke ravi on aeg. Aga arstid metsikult rabelevad ju........ ! Kell on üks läbi öösel. Minu kaaslane jäetakse haigla ja mina pääsen koju. Arst ütleb, et on 120% kindel minu positiivses corona testis. Aga vastus saabub alles homme ja mind lubatakse Taksoga koju. Takso on ju ühistransport. Te saadate väidetava haige Takso peale. Õnneks siiski keegi meist seda peavoolu haigust ei saanud. Pean midagi veel üles tunnistama. MUL MUL ON PANGAS LAEN. Kommunaalarve tuli. Vilgutasin lambiga aga tuli uus arve. Seekord oli lisatud ka intressid. Pangad on vastutulelikud ja me täname neid . JÜRI RATASE SÕNAD. Huvitav, kas peaks panga ette oma taskulambiga minema. Kutsuks sõbrad ka. Pea kõigil on ju panga ees midagi. Aga sõpru ei saa kutsuda siis rikuksime piiranguid. Swedbanki tegelane esineb terevisoonis, kui abivalmis nad on. Lausa kõrv puhkab teda kuulates. Maksate ainul intressid. Laenu alguse on enamus intressid ja põhiosa on väga väike. Mul on makse 300 eurot millest intressid esimesed kuud on 230 eurot. Kirjutan siis ka uudishimust panka. Räägin ära oma loo, et selle piirangu pärast mul on sissetulek null hetkel jne. Jah ma töötan palju oma ajast välismaal. Küsin, kas saab kaks kuud võtta täieliku puhkuse. Tädi telekas lausub, et saab. AGAaaaaaaa!!! Pakuvad maksimum kaks kuud tingimusel, et kolmandal kuul maksan kõik korraga tagasi. Pakun välja , et vilgutan neile tulega kolmandal kuul aga see sobi. Jah mina elan selle üle aga kahjuks on palju neid, kes ei ela seda üle. Mina võiksin neile pakkuda häid vilgutajaid, et elu ikka paremaks muuta natuke. Siiski kahtlen, et see pankadele sobiks. Täna siis järjekordselt kinnitavad suured isad maskid massidesse. Palun maskid igapäevaseks. No selline pop värk. Nii pop , et saadame isegi teistele riikidele FFP2 maske. Tahan ajaga kaasa minna ja võtan sammud apteegi poole. Palun mulle hunnik maske. Jah hunnik. Olen näinud poes, et kõike peab ahnitsema. Saaks maskid kätte läheks kohe poodi wc paberit kokku ajama. Ostaks hunnikus ka asju mida vaja pole. Apteeker naeratab mulle üsna armsalt. Vaatab kohati isegi, kui lollakat. MEIL POLE MASKE . POLE KUU AEGA OLNUD JUBA.
Kindlasti leiame siit ka palju positiivset. Inimesed ei sure vanadusse ega muude haiguste kätte. Enam pole ka tavalist grippi mille kätte suri ennem veel rohkem inimesi, kui covid19 võtta suudab. Ehk, kui covid19 kaob siis elavad meie vanurid kõik 100+ aastat.
Last news. Just mainiti, et viimasel ajal on palju vähem haiguslehti võetud. See ju võetakse, kui inimene tööl käib või omab mingi gripi laadset. MEIL POLE JU KUMBAGI ENAM.
Maskid välismaale ja Igale eestlasele TASKULAMP. MIKS ME EI VÕIKS NEILE TASKULAMPE SAATA VÕI LIHTSALT VILGUTADA. #Jooge #teed ja #Vilgutage.
9. mai paraad jääb siis venes see aasta ära, püha riitus pole kunagi varem ära jäetud, gorba lasi isegi Kiievis võiduparaadi ära pidada, mis siis et Tsernobõlis oli katastroof oli vist siis paar nädalat tagasi ( siis veel varjati).

Seoses Koroonaga ja majandusele paugu panemisega, kuulaks mida targematel meestel on selles suhtes ráákida pankadest ja inimkonna nuhtlusest mida nad pòòritavad.
https://youtu.be/LgQry-UQD1g
Iraanis on sõjaväelastel paravõimed, sest vitsa ja taldrikuga suudavad nad tuvastada nakatanud inimised 5 sekundiga.
Playlist: The Q Deception - The Beast that is 8 (Q = 8)

https://www.youtube.com/playlist?list=PL...xLruFArx28
(16-04-2020, 05:16 )Arlich Kirjutas: Üle-eelmise postituse jätkuks ... video nimega - Donald Trump, Q ja lapsed!
Krüptilised Q sõnumid, mis puudutavad tervet praegust maailma eliiti jms.
Kui selle ära vaatad, siis mõistad, et miks äraostetud meedia Trumpi kogu aeg ründab!

Siin üks kirjeldav pilt, mille vastu Trump ja Q võitlevad - vt. pilti

(video siin ei avane, seega järgi Youtube linki, mida süsteem soovitab)
Väga huvitav! Tramp nagu kunagi Hitler oli on erakordne isiksus. Trampi sõimatakse isegi siis kui teeb igatpidi vaadates ainuõigeid otsuseid, obama see "noobeli rahupreemia kandidaat" oli jälk tegelane võrreldes Tram-iga.....teda aga kiideti isegi siis kui tegi lauslolle otsuseid mida isegi koolijütsile oli näha.
Juttu viiruse algupärast, kõik süüdistavad kõike, mida võiks järeldada:
https://www.err.ee/1077748/wuhani-koroon...l-kusimusi
Hea uudis suitsetajatele:
https://eestinen.fi/2020/04/huvitav-avas...immuunsed/
............
Koroonaviiruse teooriad ja "uudised" on läinud totruseni. Lollused kuubis ja astmel x. Siiani koroonaviirust veel sügeliste ja kimaroiga ei ole seostatud, muud kõik "autoriteetide arvamused" ja "teadlaste seisukohad" on väljendatud! Õige....mandavoskade ja koroonasurmade lineaareset kõverat pole ka siiani "teadusringkondades" veel välja pakutud. Kui aga lollus jätkub sama tempoga küll tuleb ka see kusagil ajalehes ja ikka esikaanel.
Mingi hetk oli juttu, et suitsetamine pidi soodustama koroonahaigust. Ma rääkisin, et just lugesin vastupidist. Siin näidatakse statistikat, et suitsetajatest satub haiglasse koroonaga tunduvalt vähem patsiente: https://twitter.com/kerpen/status/124971...1U_JzYzhqY

Üks veel: https://eestinen.fi/2020/04/huvitav-avas...FmXOu5hVIo
Jäin lugema eestinen.fi-d ja mis ma leian:
Tsitaat:Hiina Wuhani viroloogia instituudi laboris viidi läbi koroonaviiruse eksperimente nahkhiirtega, kellelt arvatakse haigus pärinevat.

Sealhulgas, nagu tuleb välja, viidi katseid läbi USA-st saadud ligi 4 miljoni dollari suuruse teadusstipendiumi abil. Eksperimendid viidi läbi enam kui 1500 kilomeetri kaguselt Yunnan’i koobastest pärit nahkhiirtega, vahendab Daily Mail.

Briti valitsuse liikmed on nüüd üha enam veendunud, et haigus pääses lahti just viroloogia instituudist. Arvatakse, et see oli seotud viroloogia instituudi laboris toimunud õnnetusega. Teadaolevalt olid instituudi teadlased puutunud kokku nahkhiirte verega ja hiljem nakatasid teisi inimesi.

Instituudis tehti katseid nahkhiirtega, kus nahkhiirtelt võetud viirust süstiti seapõrsastele, et uurida viiruse kandumist sigadele. Hiinas on seni arvatud, et koroonaviirus pääses levima Wuhani kalaturult, aga nagu selgus hiljutisest uuringust, polnud suurel osal päris esimestest koroonaviiruse patsientidest Hiinas mingit kokkupuudet kalaturuga. Uuringust tuli välja, et kalaturg polnud ainus viiruse allikas.

Lisaks selgus, et ohtlikke uuringuid nahkhiirte ja koroonaviirusega Wuhani laboris oli toetanud USA terviseamet oma teadusstipendiumitega.

Hiina pole seni viroloogia instituudi seost koroonaviiruse epideemia puhkemisega kinnitanud, aga seda pole ka veenvalt ümber lükatud.
https://eestinen.fi/2020/04/varske-info-...parinevat/
See viimane paksukstehtud lõik tekitab vb küsitavusi seoses sellega:
(14-04-2020, 13:06 )euroruubel Kirjutas: Ja see jutt, et hiina kommudest juhtkond laseks mingil sorosel pidada mürgilaborit kuskil hiinas, on täielik jama. Sellised asjad on julgeolekulised ja strateegilised ja mis uhked sõnad veel ja selliste asjade juurde välismaalaste laskmine lõppeb reeglina kurvalt. Teiseks, hiinaste kihk varastada on üldteada ja sestap püütakse vältida muuhulgas ka oma parema oskusteabe viimist hiinasse ja see labor kuuluks kindlasti sellesse kategooriasse. Kui soros või mõni keegi oleks tahd oma kurjade plaanidega knowhowd anda hiinlastele, siis seda saaks teha paberil ja ehk näidisega juurde.
Ise ma arvaks, et hiinlased eksperimenteerisid omal käel ja omades huvides.
Hiinlased on pragmaatikud.
Kui maksab Soros siis maksku.
Tulemuse saab ka ju endale.
Viirus on elusolend, sest produtseerib endasuguseid. Selles osas on Terviseamet vassinud, et ohtu pisendada. Viirus peaks olema eriotstarbeline elusorganism väga spetsiifiliseks eesmärgiks. Viiruse mõte on levida ja täita eesmärki, aga mitte tappa peremeesorganismi.
Aga järsku polegi seda koroonat? On feik, mingi "koroontüüpiline" (mida on enne olnud, on ja tuleb veel) viirusehakatis mis möödub nagu kerge gripp. Seekord nina ei törise vaid teed köh, köh?
Kurb lugu...aga järsku jäeti ütlemata "mitteoluline fakt", mis üldse surmaga ei seostu, et oli veoki ratta alt läbi ("puutus kokku" rongiga, alternatiivne?) käinud ja laps õnnestus imekombel päästa:
https://eestinen.fi/2020/04/inglismaal-s...us-paasta/
See on kõigest gripp.
Endiselt soovitan kõigil Iskariotist eemale hoida.
Nälg on alles unesegane.
Veel üks video minu väidete tõestuseks, eestikeelsete subtiitritega 15.04:
https://www.youtube.com/watch?v=ANO5t60E...NIgOg16pXw
Arstid teevad suurepäraselt vahet, mis on gripp ja mis ei ole, kopsupildid ja muu selline juurde. Ülevaate grippidest saab siit artiklist, eesti kohta muidugi:

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/e...d=89576405 Iroonia seisneb selles, et karantiini tõttu on nakatunuid vrd tavalisega poole võrra vähem.

Ma ise alguses arvasin ka, et mingit vandenõulist jama keeratakse, aga selleks tuleb ära lollitada liiga palju arste.
(16-04-2020, 19:04 )euroruubel Kirjutas: Arstid teevad suurepäraselt vahet, mis on gripp ja mis ei ole, kopsupildid ja muu selline juurde. Ülevaate grippidest saab siit artiklist, eesti kohta muidugi:

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/e...d=89576405 Iroonia seisneb selles, et karantiini tõttu on nakatunuid vrd tavalisega poole võrra vähem.

Ma ise alguses arvasin ka, et mingit vandenõulist jama keeratakse, aga selleks tuleb ära lollitada liiga palju arste.
SmileSmileSelle viirusega seoses on selline kogus desinformatsiooni, et tõesti paneb mitte ameerika vaid isegi terve mõistuse olemasolu kahtluse alla. Ameerikat kui ei oleks midagi ei muutuks aga TERVE MÕISTUSE kadumise korral on asjad hullusti.AngryAngryÜks "teadlane" räägib teisele "teadlasele" vastupidist juttu. Mis on teada?
1) Piirangute ja garantiinidega mindi liiale
2) Koroonasurmadeks kirjutakse ka muid loomulikke ja teiste haiguste surmasid
3) Mõni riik näiteks venemaa üritab uut tüüpi jälgimissüsteemi juurutada, kas 1984 tsenaarium?
4) Üüratu majanduslik kahju ja sellega kaudselt kaasnevad surmad nii terviserikete kui enesetappude läbi ületab koroonasurmad.... reaalsed mitte need mis juurde kirjutatud
5) Bill ja vaktsiinid? Vägisi tahetakse (vist) sundvaktsineerimist teostada. Selle + ja - pooled on veel teadmata.
6) SUUR ÜMBERJAGAMINE viiruse varjus. See on juba alanud ja "valitsuse toetused" määravad paljugi, kes jääb ärisse, kes mitte.
7) Suur desinformatsiooni kampaania, miks ja milleks? Rahva lollitamine, miks? Paanika vältimise sildi all on ainult paanika õhutamine! Jutud, et "pole midagi endine"? Mida konkreetselt mõeldakse selle "endise" all?ShockShock

"Endist" maailmasüsteemi enam tagasi ei tule. Majanduse tahtlik põhjalaskmine. Kõige naturaalse ja loomuliku üleviimine tehislikule ja geneetiliselt muundatud tasemele ("ei" naturaalsele ja tervislikule toiduainetetööstusele ja looduslikele ravimitele). Uue sõjaväelise maailmakorra astmeline sisseviimine, mis ilmselgelt baseerub vabamüürlikul põhimõttel - Ordo Ab Chao / Uus Kord kerkib esile Kaosest (mida võib ka tõlkida sõnaga "Sügavikust/Põrgust"). "Epideemiaga" venitatakse niikaua kuniks enamus "vanast" töötavast süsteemist on kokku kukkunud, ressurssid ja tagavarad ära kulutatud, inimesed vallandatud ja enamus töötuks jäänud. Sellega kaasnevate massirahutuste, enesetappude ja "epideemia" ärahoidmiseks viimaks väljapakutud vaktsiinid hävitavad ära surrema osa rahvamassist, kes suudaks veel kokku hoides uuele kurjuse süsteemile vastu hakata. Seejärel suure viletsuse ajal kaotatakse paberraha ja digitaalsesse süsteemi üleminekul pakutakse välja kohustuslik märgistamissüsteem (Metsalise/Süsteemi Märk), mis tuleb inimese parema käe või otsaesise sisse ning mis küllap kannab endas 5G alusel aktiveeritavat ja küllap mingit DNA muutust esilekutsuvat nanotehnoloogiat. Piibel ütleb, et 5 kuud mitte keegi ei sure, kuid et kõik "märgistatud" on terve selle aja kohutavates surmapiinades (küllap läks midagi "tahtlikult" valesti) ja tundub, et see kõik haakub kuidagi ka selle uudse märgistamissüsteemiga... elame, näeme, kui me selle üldse üle elame!
(16-04-2020, 21:18 )Arlich Kirjutas: "Endist" maailmasüsteemi enam tagasi ei tule. Majanduse tahtlik põhjalaskmine. Kõige naturaalse ja loomuliku üleviimine tehislikule ja geneetiliselt muundatud tasemele ("ei" naturaalsele ja tervislikule toiduainetetööstusele ja looduslikele ravimitele). Uue sõjaväelise maailmakorra astmeline sisseviimine, mis ilmselgelt baseerub vabamüürlikul põhimõttel - Ordo Ab Chao / Uus Kord kerkib esile Kaosest (mida võib ka tõlkida sõnaga "Sügavikust/Põrgust"). "Epideemiaga" venitatakse niikaua kuniks enamus "vanast" töötavast süsteemist on kokku kukkunud, ressurssid ja tagavarad ära kulutatud, inimesed vallandatud ja enamus töötuks jäänud. Sellega kaasnevate massirahutuste, enesetappude ja "epideemia" ärahoidmiseks viimaks väljapakutud vaktsiinid hävitavad ära surrema osa rahvamassist, kes suudaks veel kokku hoides uuele kurjuse süsteemile vastu hakata. Seejärel suure viletsuse ajal kaotatakse paberraha ja digitaalsesse süsteemi üleminekul pakutakse välja kohustuslik märgistamissüsteem (Metsalise/Süsteemi Märk), mis tuleb inimese parema käe või otsaesise sisse ning mis küllap kannab endas 5G alusel aktiveeritavat ja küllap mingit DNA muutust esilekutsuvat nanotehnoloogiat. Piibel ütleb, et 5 kuud mitte keegi ei sure, kuid et kõik "märgistatud" on terve selle aja kohutavates surmapiinades (küllap läks midagi "tahtlikult" valesti) ja tundub, et see kõik haakub kuidagi ka selle uudse märgistamissüsteemiga... elame, näeme, kui me selle üldse üle elame!
Angry Arvan umbes sama, õigemini on kahtlus. Kas just kõik aga osa eelnevast jutust kindlasti, Moskvas ja Peterburis "katsetatakse"! Ajaloos kõik uus on mingilmääral juba olnud näiteks 1917a. ja oktoobripööre. Siis taheta samuti kõik uueks muuta, ei õnnestunud! Vaja on põhimõtteliselt uut inimest mentaalses plaanis. Seda ei saa ei vaktsiinidega,ega millegi muuga, inimkond kui tervik degenereerub ja lõpuks sureb välja. Seda on juba räägitud, piisab ainult geenimuundatud ja steriilsest toidust. Mida teevad satanistid siis kui on ainult ise järgi jäänud? Ilma loovuseta kaob tehnika, esoteerika, inimene langeb jälle looma tasemele? Kas seda soovitakse, siis need kurjad jõud ka ise lõpuks on looma tasemel! Soros ja tema "fondid", need on hullemad kui islami terrorism, sest viimases on mingi loogika, küll väärastunud aga ikkagi. Kas tõesti on vaja teha kurja (just inimesekeskset, muud nagu ei ole) ainult kurja enda pärast? Kui aga võtta laiemalt ja appi ka inimesest erinevad jõud (arhondid, UFO-d) siis on mõte sees kui vaja maakera inimesest puhastada. Isegi eestis räägitakse kõrgel tasemel "midagi ei ole endine", kas nad rääkijad ka ise teavad? Kas nad loodavd olla need "väljavalitud"?
Viirus tõesti ei ole põhjus, vaid ettekääne. See on juba selge. Iga inimene ja olend on programmeeritud elama, surra ei taha ka bakter! Mulle jääb arusaamatuks valgevene, kuidas nad suudavad või õigemini julgevad olla üksi selle hullusele vastu? Kas Lukašenko ei karda? Kõrval venemaal võtab olukord juba praegu ekstreemseid mõõtmeid just digikoonduslaagri tüüpi jälgimissüsteemi loomisel. Vähe on kirjandust, õigemini infot aga teada on, et valgevenes on alternatiivravi tasemel, mitte nagu meil kus kõiki selle viljelejaid märgistakse kas lolli või veel hullema sildiga.
Ja peamine, kas eesti valitsejad just EKRE tiivalt on nõus terve rahva hävitamisega ja ilma mingi põhjuseta? Või on nad ka teadmatuses mis tuleb? Või mängivad "mängu" kaasa? Küsimusi kerkib palju ja vastused puuduvad, ainult oletused.
....
Ka minu nägemuses peaks toimuma muutus aga mitte selline. Tagasipöördumine naturaalsele toidule, juba koolis inimese energiakeha tugevdamine ja tunnetuse õppimine kohustusliku õppeainena, tervisespordi tegemine kohustuslikuks (iga indiviid on nii laisk kui lastakse olla ...enda kogemuste varasalvest)...ja palju muud mis aitab inimese kui esmajoones energeetilise olendi arenemisele. Tahetakse aga hoopis vastupidist!AngryAngry Lihtsam oleks üks korralik tuumasõda maha pidada (kui tahetakse põhjuse ikka leiaksPh34r2) kui selliselt vindumine. Vaadates paljusid tuttavaid paanitsejaid tekib küsimus kas inimene on ikka mõistuslik olend? Kas oskab põhjus - tagajärje seosest midagi õppida? Kas see kunstlik surmahirm ongi enamuse peamine liikumapanev motivatsioon? Järsku valgevenesse ravile minna ja sinna kuidagi jäädagi kui asjad hakkavad hulluks minema? Mitte, et kardan paaniliselt surma vaid kardan LOLLI surma mis pole mehe vääriline ("suri sügelistesse", vaktsiini tagajärjel, omast loom(u)alikust lollusest ja hirmust)Hrmm
Kurat, kas Kivikantsli lollid jutud hakkavd osaliselt täituma??? Küsimused on, vastused puuduvad!
See süvendab kahtlust, et "ranged piirangud" säilivad mais - juunis! Jutt oli, et 1-se maini....siis tuli, et 1-se juunini...nüüd juba 1-se juulini! Ja siis kindlasti veel ja veel jätkuvad:
https://www.err.ee/1078054/helme-ranged-...-ja-juunis
Jutt sellest, et WHO andmetest lähtudes on tegelik suremus 20x väiksem. WHO valetab meelega ja hirmutab:
https://mvlehti.net/2020/04/16/uusi-tans...nnustanut/
Kurjuse eesmärk on Põrgu loomine Maa peale ehk teisisõnu nende eesmärk on hävitada, rikkuda ja ära korrumpeerida kõik, mis Jumala poolt loodud on. Saatan ja tema inglid vihkavad kõiki inimesi, isegi neid, keda nad on ära suutnud eksitada ja endid teenima meelitada. Nemad kõik usuvad, et Lucifer/Saatan võidab ja selle esmaseks eelduseks on kurjuse kasvatamine maailmas maximumini, mille tulemusel nende uskumuse alusel Jeesus Kristus ütleb lahti sellest maailmast ja see jääb täielikult Saatana valitseda. Kõik, kes teda järginud äratatakse siis surnuist ülesse ja nad valitsevad siin Saatanaga koos igavesti. Muideks need eksituses olevad peavad juba praegu endid jumalateks (seetõttu on ka paljud neist soovahetajad; meenutame siinkohal Zuckenbergi esitlust, kus ta kogemata mainis, et ta pole enam inimene - link Youtube videole). Kahjuks nad on kõik suures eksituses, kuna Saatan on juba ära võidetud. Kuni peatselt saabuva ajastu lõpuni on talle lihtsalt jäetud inimestele pakutava valikuvõimaluse (hea ja kurja valimise) tõttu võim selle ajutise maailmasüsteemi üle. Kurjus saavutab nüüd oma maksimumi ja siis hävitatakse see kõik Kristuse teisel tulemisel koos kõikide kurjamitega ühes täielikult ära. Saatan aheldatakse seejärel 1000 aastaks, mil maailmas valisteb Kristuse 1000 aastane rahuriik ja peale seda toimub Saatana viimane lahtilaskmine, mil ta eksitab taaskord koheselt ära kõik väljaspoole Pühade Linna jäävad rahvad. Seejärel toimub Gog/Magog lahing ja kõik tulevad üles lõplikkusse lahingusse, et Pühade Linn üle võtta, aga nad kõik süüakse ära tule poolt, mis tuleb alla Taevast ... seejärel toimub üleüldine Kohtumõistmine, vana Maa ja Teava hävitamine ja uue Süsteemi loomine... seepärast on veel nüüd inimestele antud natuke aega teha see õige valik Jumala heaks, et mitte sattuda tema vaenlaste sekka, kui Ta Taevakupli nüüd ühel hetkel lahti keerab ja kõik tähed/taevalambid alla kukuvad ning Ta hakkab pisitasa oma Troonilt Põhjanaela juurest alla laskuma, et kõigile suures põlevas vihas kätte maksta...
Seekordsel tulemisel käib tuli ja häving Tema palge ees ja see saab olema kohutav. Üheainsa päeva jooksul hävitatakse kõik kurjus ja oma suu Vaimu ja Valguse kirkusega teeb ta ka lõpu Anti-kristusele ja tema valeprohvetile ...
Haiglad on tegelikkuses patsientidest niivõrd tühjad (videoid sellel teemal juba rahva poolt juba korduvalt välja toodud; yx näide - https://youtu.be/5pIMD1enwd4 ), et arstidel pole lihtsalt vaba ajaga midagi teha ...
või teine võimalus...
... nad kõik rõõmustavad hoopiski iga 13K USD eest, mida haiglad saavad väidetavalt iga väljakuulutatud Coroonaviiruse juhtumi eest USAs.



ja Achy Breaky Dance Edition!



... neist ei paista just keegi eriti nakkuseohu pärast mures olevat! Võimalik, et nad hoopiski püüavad oma tantsimise läbi rahvale mingit sõnumit edasi anda, et mis tegelikkuses toimub!

Samal ajal on Braziilias rahvas juba pettusest üles ärkamas ja tuleb pisitasa tänavatele, et nõuda karantiini lõpetamist ...
(rahvarahutused on algamas; pole siis ime, et USAs juba aknaid jms ennetavalt barrikeeriti)


Oih Arlich, küll ikka sinu peremehele meeldib hirmuenergia, värisege inimesed kõik kes te olete põrm tema jalge ees... Üldiselt Arlich lõpeta ära see siia reaalsusesse kaose ja huku progemine.
Ahet, kohut te saate inimse üle mõistma ja see teile meeldib, kui saab ikka tule ja veega karistada ja siis seda agooniat nautida, kuid et midagi reaalselt maailmas, inimühiskonnas paremaks ja õiglasemaks tegemiseks teha, seda te ei suuda, pthui, ausalt, rahaga on teil ka alati probleeme, seda võib teile tuua alati nagu hr. Maurus ütles "siis toogu ta see härra Mauruse kätte; minu kätte toogu oma raha /-/ Tulge või südaöösi, tulge ja koputage uksele,".
(17-04-2020, 06:40 )Eithea Kirjutas: Oih Arlich, küll ikka sinu peremehele meeldib hirmuenergia, värisege inimesed kõik kes te olete põrm tema jalge ees... Üldiselt Arlich lõpeta ära see siia reaalsusesse kaose ja huku progemine.
Ahet, kohut te saate inimse üle mõistma ja see teile meeldib, kui saab ikka tule ja veega karistada ja siis seda agooniat nautida, kuid et midagi reaalselt maailmas, inimühiskonnas paremaks ja õiglasemaks tegemiseks teha, seda te ei suuda, pthui, ausalt, rahaga on teil ka alati probleeme, seda võib teile tuua alati nagu hr. Maurus ütles "siis toogu ta see härra Mauruse kätte; minu kätte toogu oma raha /-/ Tulge või südaöösi, tulge ja koputage uksele,".
SmileSadBleh Info võib olla tõene, vale või selle vahepealne. Alati on inimesekeskne.....ma mõtlen inimest kui tajuvat olendit. Kui ei saa asjadest aru sina, on see sinu probleem, kui aga enamus? Just viimasega on tegemist ja põhjuseid pole mõtet rääkida neid on isegi ülearu kirjutatud. Olles optimist loodad, et ega nii hulluks ikka minna ei saa!Smile Aga kui saab............ vastab sisemine kahtlev hääl! Mis siis edasi kas nagu lambakari MÄÄÄÄÄÄÄ. Osad kohe kindlasti mina aga mitte mingil juhul! Usud ja ei usu on minu seisukoht, isegi seda mida silmaga näed ja käega kompad on INIMESE, antud juhul minu subjektiivne arvamus ja ei pea olema üldsegi mitte tõde. EKRE? Miks kõik valitsused? Miks ja veel kord miks? Sest "viirus" on tühiasi kõige selle kõrval!BlehBleh See ei tekita stressi vaid SUURT arusaamatust. Isegi kui vares istub oksal ja pöörab pead on mingi põhjus, see küll "varesekeskne" ja ka inimene võib sellest midagi hoomata. Antud JAMA aga kohe kuidagi ei taipa....ja need põhjendused mis nagu sobivad on liiga hullumeelsed, et olla tõde!

(17-04-2020, 08:47 )xcad Kirjutas:
(17-04-2020, 06:40 )Eithea Kirjutas: Oih Arlich, küll ikka sinu peremehele meeldib hirmuenergia, värisege inimesed kõik kes te olete põrm tema jalge ees... Üldiselt Arlich lõpeta ära see siia reaalsusesse kaose ja huku progemine.
Ahet, kohut te saate inimse üle mõistma ja see teile meeldib, kui saab ikka tule ja veega karistada ja siis seda agooniat nautida, kuid et midagi reaalselt maailmas, inimühiskonnas paremaks ja õiglasemaks tegemiseks teha, seda te ei suuda, pthui, ausalt, rahaga on teil ka alati probleeme, seda võib teile tuua alati nagu hr. Maurus ütles "siis toogu ta see härra Mauruse kätte; minu kätte toogu oma raha /-/ Tulge või südaöösi, tulge ja koputage uksele,".
SmileSadBleh Info võib olla tõene, vale või selle vahepealne. Alati on inimesekeskne.....ma mõtlen inimest kui tajuvat olendit. Kui ei saa asjadest aru sina, on see sinu probleem, kui aga enamus? Just viimasega on tegemist ja põhjuseid pole mõtet rääkida neid on isegi ülearu kirjutatud. Olles optimist loodad, et ega nii hulluks ikka minna ei saa!Smile Aga kui saab............ vastab sisemine kahtlev hääl! Mis siis edasi kas nagu lambakari MÄÄÄÄÄÄÄ. Osad kohe kindlasti mina aga mitte mingil juhul! Usud ja ei usu on minu seisukoht, isegi seda mida silmaga näed ja käega kompad on INIMESE, antud juhul minu subjektiivne arvamus ja ei pea olema üldsegi mitte tõde. EKRE? Miks kõik valitsused? Miks ja veel kord miks? Sest "viirus" on tühiasi kõige selle kõrval!BlehBleh See ei tekita stressi vaid SUURT arusaamatust. Isegi kui vares istub oksal ja pöörab pead on mingi põhjus, see küll "varesekeskne" ja ka inimene võib sellest midagi hoomata. Antud JAMA aga kohe kuidagi ei taipa....ja need põhjendused mis nagu sobivad on liiga hullumeelsed, et olla tõde!

Tõega on selline asi, et igas reaalsuses oma tõde ja see mida me usume ja siia kujustame see saabki olema (egregoriaalne seadus). Viirus viiruseks aga maailma lõppu ei ole vaja siia selle abil manada, sama oli ka selle 2012 aasta lõpuga. Jah killukesi tõest on alati, kuid Arlichi esituses on see ka ikka selleks et neid sinu MÄÄsid pöördesse ajada ja selle asemele et aktiivselt muuta olemasolevat reaalsust inimese jaoks paremuse poole teete te Arlich`ga vastupidi.
Muideks tead sa ikka, et reaalsusi on palju ja oled reaalselt oma silma ja füüsisega neid kogenud, nu vot kui ei ole siis on kuhu pürgida... Arlich`l valikuvõimalusi momendil suurt enam ei ole.
Üldiselt ei ole mõtet siin hüsteerikat kruvida sest me ei saa selle vastu selliselt. Ainus vastupanu on rahu ( ei anna energiat ja oma sisemuses kindel "ei" igasugustele maailma valisemistele jne idiootsusele) ja asjade/reaalsuse kujustamine nii nagu meile sobib sest kollapsi juhivad momendil reaalsuse valvurid (Стражи Реальности - в её нынешней версии. Те, кто отгораживает нас от Волшебного Мира)
Kõigepealt tuleks esitada endale küsimus: Miks seda koroonaviirust nii õudsalt kardetakse???
Tundmatu objekt? Nüüdseks on objekt tuvastatud.
Millega objekt tegeleb? Ka seda teatakse juba.
Kuidas selle objekti vastu võidelda? Vaadake , siin saama panna kolm küsimärki???
Praeguseks ei ole välja töötatud ühtegi tõhusat ravi meetodit. (Nii nagu ka kõikkude teiste haiguste puhul. Arstid tegutsevad, ikka ja alati – katse eksituse meetodil). Just see et tõhusat ravi metoodikat, kooroonaviiruse vastu ei ole, hirmutab inimesi kõige rohkem. Tekitab õudust ja paanikat.
Arutame nüüd nii. Niipalju kui ma kuulnud ja lugenud olen, kahjustab viirus kõige rohkem kopse.
Viies need rivist välja. Minu teada on kõik viirusest põhjustatud surmajuhtumid põhjustaud just kopsude funktsionaalse tegevuse lakkamise tõttu. Üksiktetaile pärige spetsialistidelt. Minu teada on ka kahjustatud kopsude piltte netis olemas.
Loogika ütleb nii. Selle viiruse puhul tuleb kõigepealt kaitsta ja ravida kopse. Just seda soovitabki teha DR Haus. Viies läkaköha preparaadid, koos hapnikuga otse kopsudesse. Ja kasutada kõikki kopsude puudulikuse ravi võtteid.
Eilse suhtluse ajal rääkis DR Haus et neil paranes seal 106a vana inimene. Ta oli olnud juba 10 päeva koomas. Täiesti mineja. Siis alustati DR Hausi meetodiga, 4päeva pärast väljus vana koomast. Nüüd on ta haiglast kodus. Terve. Ta rääkis veel ühest väga kummalisest jutumist. Kus koomas olnud naine sünnitas. 2 päeva pärast lapse sündi, väljus naine koomast. Tal ei avastatud mitte ühtegi haiguse tunnust. Laps on jälgimise all.
Nii et ravida tuleb ikkagi otse kopse. Kui kopsud töötavad – saate ka viirusest jagu. Röga tuleb kopsudest eemaldada. Hoidke kopsud rõgast puhtad.
See vastane ei olegi nii hull, kui teada, kuidas temaga võidelda!
Loomulikult on reaalsusel palju variante ning selle nimel ju võitlus käibki et üks või teine või kolmas läbi suruda ja ellu viia.Sellepärast on igasugune teisitimõtlemine ohtlik kunstlikele süsteemidele et see näeb teistsuguseid reaalsuse ja tulevikuvariante.
Paremad tunnetajad võivad näha reaalsuste ja arengute paljususe variante omaenese elus ja neid piisaval osavusel teostada.Ise olen kogenud nii paremate kui halvemate võimalike reaalsuste kujunemist,kujundamist teostumist oma elus olenevalt sellest kuidas parasiitlikel olemustel on õnnestunud oma tahet läbi suruda ja manipuleerida.

PS.Ühtede või teiste reaalsusvariantide õnnestumine sõltub sellest palju ja mis kvaliteediga energiat inimesed suudavad neisse panustada,seepärast igasugused parasiit olemused ja energiavampiirid ründavadki eeskätt inimese energeetikat ja püüavad seda saastada.
„Kõigepealt tuleks esitada endale küsimus: Miks seda koroonaviirust nii õudsalt kardetakse???“
Ta on päris nakkav. Teiseks meditsiinisüsteem ei pea lihtsalt vastu.
„Viies läkaköha preparaadid, koos hapnikuga otse kopsudesse. Ja kasutada kõikki kopsude puudulikuse ravi võtteid.“
Aga kui pole enam niipalju meditsiinipersonali, kes selle toimingu läbi viiksid?
Ja sealt hakkabki tulema see „hirm“
Kuidas teha valik, kes saab abi ja kes mitte?
Kellele anda võimalus ellu jääda ja kellele mitte?...Sad
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31(current)
  • 32
  • 33
  • ...
  • 92
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10 antiamerikanist 2,524 321,295 26-03-2024, 13:06
Viimane postitus: Aadu66
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 280 44,924 17-03-2024, 22:05
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05 xawa 2,645 372,973 31-10-2021, 09:07
Viimane postitus: Mannu
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I hiidlane 2,591 561,783 19-10-2021, 09:31
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 47,768 02-05-2021, 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 227,586 17-04-2021, 09:06
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat