•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi personal muutub
Ma arvan, et isiklikud postitused käivad isiklikes postkastides. Pigem oli see sõnum sinu parunile, et "vaata kui hästi ma teda hammustan" wink

Ja kuus sõna? Kas sa arvad, et tühi postitus sõltub sõnade arvust?
Vasta
(29-11-2019, 19:46 )Temimoor Kirjutas: Ma arvan, et isiklikud postitused käivad isiklikes postkastides. Pigem oli see sõnum sinu parunile, et "vaata kui hästi ma teda hammustan" wink

Ja kuus sõna? Kas sa arvad, et tühi postitus sõltub sõnade arvust?

Shock Ma ei saanud midagi aru. Aga ok, liigume edasi.
Vasta
(29-11-2019, 19:49 )Minaelan Kirjutas: Aga ok, liigume edasi...

Vasta
(29-11-2019, 19:46 )Temimoor Kirjutas: Kas sa arvad, et tühi postitus sõltub sõnade arvust?

Aga sa proovi õige midagi ühesõnalist siin foorumis!
Vasta
Kallis sinaelad - sa mõjud väga intelligentselt, kui sa teravmeelitsed. Mulle tundub üha enam, et sa oled üks ingeligentne inimene.

Vasta
(29-11-2019, 20:04 )KuKr Kirjutas:
(29-11-2019, 19:46 )Temimoor Kirjutas: Kas sa arvad, et tühi postitus sõltub sõnade arvust?

Aga sa proovi õige midagi ühesõnalist siin foorumis!

http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid258834

Vasta
Kui pikk see mõni aeg on? Kas pead siiani foorumlasi nõrkadeks, kes ei jõua oma mõistust talitseda või lihtsalt on see su subjektiivne arvamus?
Kas "Foorumi personal muutub" erineb kuidagi sellest "Vabast" jututeemast?

http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid235118
Vasta
(30-11-2019, 13:58 )Minaelan Kirjutas: Kui pikk see mõni aeg on? Kas pead siiani foorumlasi nõrkadeks, kes ei jõua oma mõistust talitseda või lihtsalt on see su subjektiivne arvamus?
Kas "Foorumi personal muutub" erineb kuidagi sellest "Vabast" jututeemast?

http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid235118

Kestab, kuni liberaalsots Nieländer vägesi kamandab.

Vasta
(30-11-2019, 14:30 )igihali Kirjutas: Kestab, kuni liberaalsots Nielander vägesi kamandab.

Tegelikult oleks tõesti vaja rohkem infot selle kohta:

(17-11-2019, 14:50 )Thorondor Kirjutas: Otsustasime muuta foorumi administraatoreid ja moderaatoreid sedasi, et see peegeldaks rohkem tegelikku olukorda.

Xawa, Mannu ja Nielander on nüüd administraatorid ja saavad nüüd vabamalt ostustada, kuidas foorumis asjad käivad. Juba on foorumisse tekkinud uus alamfoorum Internetimüsteeriumid Smile

Sesoses vähenenud huviga foorumi vastu eemaldun ma administraatori positsioonilt. Jään veel uut administratsiooni toetama peamiselt tehnilistes küsimustes.

Mis on see tegelik olukord? Millistesse parteidesse need kolm kuuluvad? Kelle maailmavaateid nad kajastada lubavad ja kelle omi nad bännivad?


Kas see nö hääbuv on Para-Web???

Kes leiab veel midagi, mis mängu praegu Para-webiga mängitakse ja kes on tegelikud nukujuhid?
Vasta
Kutsuge Exubitor tagasi, siis läheb foorum raginal käima. See mida tema tegi oli vinge. Kummaline et foorumi juhtkond ei suud nii kaua aega koostööd teinud inimesega järsku enam läbi saada.
Vasta
(30-11-2019, 16:01 )Punahabe Kirjutas: Kutsuge Exubitor tagasi, siis läheb foorum raginal käima. See mida tema tegi oli vinge. Kummaline et foorumi juhtkond ei suud nii kaua aega koostööd teinud inimesega järsku enam läbi saada.

Excu pole kuhugi kadunud. Samuti Müstik ja paljud teised. Nende postitused on tõeline vara-ait, mida võib lõpmatuseni lugeda ja alati midagi uut leida.

http://www.para-web.org/search.php?actio...56d4e1f766

http://www.para-web.org/search.php?actio...378390d7ca

Kuid keda huvitab eriliselt, et see foorum hääbuks? Ja miks?
Vasta
(30-11-2019, 15:26 )Minaelan Kirjutas: Vaatasin järele, et Para-Webi juhatuses on kaks inimest:

Teeme ikka nii, et inimeste isikukoode avalikus ruumis ei avalda. Muutsin su postituse ära.
Vasta
(30-11-2019, 17:41 )Nielander Kirjutas:
(30-11-2019, 15:26 )Minaelan Kirjutas: Vaatasin järele, et Para-Webi juhatuses on kaks inimest:

Teeme ikka nii, et inimeste isikukoode avalikus ruumis ei avalda. Muutsin su postituse ära.

See on avalik info. Kes iganes tahab teada, kes on PARA-FEB juhatuses, tuleb vaid minna https://www.rik.ee/, sealt edasi panna PARA-WEB-i reg kood, mille leiab siit http://www.para-web.org/mty.php , mis on 80275679, ja sealt saab teada mis iganes firma andmed ja majandusnäitajad.

Nielander, ma arvasin, et oled taibukam. Mis sind tegelikult häiris? Et avastasin, et olete määranud PARA-WEBi hääbumisele?
Vasta
(30-11-2019, 17:41 )Nielander Kirjutas:
(30-11-2019, 15:26 )Minaelan Kirjutas: Vaatasin järele, et Para-Webi juhatuses on kaks inimest:

Teeme ikka nii, et inimeste isikukoode avalikus ruumis ei avalda. Muutsin su postituse ära.

Meist kordi "edumeelsemas" Norras olid minu sinna elama asumise järel netis leitavad nii nimi, isikukood, aadress, perekonnaseis, tegevusala ja ka päritolumaa. Ainult meil, tänu susserdajatele rk-s on puha salastatud.

Vasta
Tõepoolest, see kõik on avalik info ning pole põhjust seda peita. Äriregistris asumisega olete ise sella avalikusega nõustunud.
Vasta
(30-11-2019, 17:47 )Minaelan Kirjutas: See on avalik info.


Üks asi on midagi leida otsides ja teine asi seda avalikult foorumis presenteerida.

Tsitaat:Nielander, ma arvasin, et oled taibukam. Mis sind tegelikult häiris? Et avastasin, et olete määranud PARA-WEBi hääbumisele?

Foorum hääbub ainult siis, kui kasutajad siia enam ei postita ja oma jutte teistes keskkondades ja formaatides kirjutavad. Mis on ka üle maailma juhtumas.
Vasta
(30-11-2019, 17:59 )Nielander Kirjutas: [quote='Minaelan' pid='258936' dateline='1575128851']
See on avalik info.


Üks asi on midagi leida otsides ja teine asi seda avalikult foorumis presenteerida.

Tsitaat:Nielander, ma arvasin, et oled taibukam. Mis sind tegelikult häiris? Et avastasin, et olete määranud PARA-WEBi hääbumisele?

Foorum hääbub ainult siis, kui kasutajad siia enam ei postita ja oma jutte teistes keskkondades ja formaatides kirjutavad. Mis on ka üle maailma juhtumas.
Vasta
(30-11-2019, 17:59 )Nielander Kirjutas: Üks asi on midagi leida otsides ja teine asi seda avalikult foorumis presenteerida.

OK, kuna olen finants-alane töötaja, leian andmeid kergemini, seega mind häiris see, et üks meie PARA-WEB-i juhatuse liige oli märkinud meie foorumi kui hääbumisele määratud. Kas seda saab mulle süüks panna?
(30-11-2019, 18:00 )Nielander Kirjutas: Foorum hääbub ainult siis, kui kasutajad siia enam ei postita ja oma jutte teistes keskkondades ja formaatides kirjutavad. Mis on ka üle maailma juhtumas.

Meie foorum ei saa hääbuda juba seetõttu, et siin on imeliste ja vaimsete inimeste postitused ehk super-varamu, mis ei aegu.

Ja küll veel tuleb siia midagi imelist juurde. Lootus sureb viimasena Smile
Vasta
(30-11-2019, 18:00 )Nielander Kirjutas:
(30-11-2019, 17:59 )Nielander Kirjutas: [quote='Minaelan' pid='258936' dateline='1575128851']
See on avalik info.


Üks asi on midagi leida otsides ja teine asi seda avalikult foorumis presenteerida.

Tsitaat:Nielander, ma arvasin, et oled taibukam. Mis sind tegelikult häiris? Et avastasin, et olete määranud PARA-WEBi hääbumisele?

Foorum hääbub ainult siis, kui kasutajad siia enam ei postita ja oma jutte teistes keskkondades ja formaatides kirjutavad. Mis on ka üle maailma juhtumas.

Keskkondade ja formaatide vahetamise põhjuseid tuleb adminnidel oma tegevusest otsida. Kui ikka vähegi krõbedama väljaütlemise pärast pännitakse kaob isu foorumis tegutseda. Ja pännitakse just laiema silmaringiga isikuid. Teaduslikult lähenejad võivad ülbitseda niiet vähe pole.

Vasta
(30-11-2019, 16:01 )Punahabe Kirjutas: Kutsuge Exubitor tagasi, siis läheb foorum raginal käima. See mida tema tegi oli vinge. Kummaline et foorumi juhtkond ei suud nii kaua aega koostööd teinud inimesega järsku enam läbi saada.

See suur laste sõber elab siin teise nime all: Tyto Alba
Vasta
(30-11-2019, 18:17 )Temimoor Kirjutas:
(30-11-2019, 16:01 )Punahabe Kirjutas: Kutsuge Exubitor tagasi, siis läheb foorum raginal käima. See mida tema tegi oli vinge. Kummaline et foorumi juhtkond ei suud nii kaua aega koostööd teinud inimesega järsku enam läbi saada.

See suur laste sõber elab siin teise nime all: Tyto Alba

Kas sa tulid foorumisse panustama midagi müstilist või lihtsalt Lemettit mängima?
Vasta
Teema läheb hetkel lukku.
Vasta
(30-11-2019, 17:47 )Minaelan Kirjutas: Nielander, ma arvasin, et oled taibukam. Mis sind tegelikult häiris? Et avastasin, et olete määranud PARA-WEBi hääbumisele?

Teema on küll lukus, aga kommenteerin veel tühjast tüli õhutajatele, et see, et keegi googeldab Para-web'i MTÜ kohta (juhatuse liikmeid jms) on tore, aga need hääbumise andmed on paraku genereerinud mingi scorestorybook vms, mitte keegi ei ole Para-web'i hääbuvaks "kirjutanud" vaid automaatprogrammid on selle suvalise teksti ise loonud majandustegevuse baasil.

MTÜ ja foorum ei ole enam seotud ja MTÜ on hetkel likvideerimisel, sest endised administraatorid ei soovinud enam sellega tegeleda, seetõttu saigi siin välja toodud ka info uue personali kohta (uus personal ei soovinud MTÜ-d hallata ja selle tõttu otsustati see likvideerida).

Norijatele veel, et äriandmetele ligipääsu osatakse kasutada, aga kainet mõistust vist mitte wink

Kõike head ja jõudu uuele personalile!
Vasta
Foorumil on nüüdsest lisaks uus moderaator euroruubel kes aitab siinsel tegevusel silma peal hoida. Niiet käitume siis kõik mõistlikult Smile
Vasta
(28-02-2021, 14:00 )xawa Kirjutas: Foorumil on nüüdsest lisaks uus moderaator euroruubel kes aitab siinsel tegevusel silma peal hoida. Niiet käitume siis kõik mõistlikult Smile

Kas ta tuli foorumit sulgema (?) keelamistega alustades niigi vähestes elavates teemades, noja keelata on ju kerge, katsu sa midagi ideede puudusel lubada.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus foorumi tarkvara Imotep 49 17,440 21-09-2022, 16:59
Viimane postitus: levis
  Foorumi reeglid Thorondor 84 53,348 13-02-2022, 20:33
Viimane postitus: isemaag
  Foorumi statistika uudised Thorondor 53 41,088 28-12-2018, 23:58
Viimane postitus: Naut
  Foorumi personal otsib abilisi Cassiopeia 81 71,132 13-09-2018, 08:57
Viimane postitus: Thorondor
  Foorumi väljanägemine Lenore 3 8,433 23-04-2016, 12:00
Viimane postitus: Wilholmensis
  Foorumi kasutajaküsitlus Skarre 1 7,234 04-12-2015, 00:01
Viimane postitus: Skarre
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,309 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Vana foorumi jutukas Thorondor 22 20,744 13-08-2013, 20:20
Viimane postitus: Jõhvikas
  Viirustest ja pahavarast, mis takistavad foorumi kasutamist Stella 76 51,048 13-02-2012, 00:44
Viimane postitus: hulkuv hing
  Foorumi tarkvara vahetus 17.-19. detsember Thorondor 34 16,960 21-12-2010, 12:48
Viimane postitus: zepac

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat