Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas kiirelt rämpstoidu sõltuvusest lahti saada
#1
Inimesed, ei jää rämpstoitu sööma kuna see neile maitseb vaid seal on kaks faktorit mis toovad sõltuvuse esile. Endorfiini laks ja näljatunde tekitav aine, et aina juurde sööks.

Endorfiinid annavad mõnutunde, põhimõtteliselt on see elusolenditel olemas selleks, et olendid ikka omavahel seksiks ja tekiks uusi järglasi ja igasuguse tegevuse tasuks poleks ainult väsimus(ellujäämis võitluses) vaid ka mõnutunne. Need on väga olulised ürgsed ained kõigile olenditele, et liik loogiliselt ei häviks.

Nüüd võib küsida, et miks see teema on maagiliste abivahendite all Tegudele?
Vastus väga lihtne inimese keha puhastamine on väga oluline, et oleks mitte ainult füüsiline pool tugevam vaid ka energeetiline. Inimese keha on tugev tööriist/sõiduk millega siin maailmas tegutseme. Nagu kellegil meeldis mulle öelda, et heasse autosse ka ei vala saasta kütust, kui tahta seal tulemusi.

Rämpstoidu sõltuvus võib tunduda vintske vaenlane ilma teadmisteta aga mul on nipp, kuidas saab sellest kiirelt jagu.

Kui käia poes on seal rämpstoidu lett. Ja siis tuleb inimestel tunne, et tahaks võtta sealt. Ja siis hakkab juba peale mingi peas kaalumine kas peaks või mitte.(võib ka nipina, esitada peas mingi resoluutse küsimuse rämpstoidu lettidest möödudes, näiteks kumb ma tahan olla, kas paksmagu või seksikas[õige vastus pole seksikas paksmagu]) Selline konkreetne küsimus või analoogne teeb selle, et lihtsam ei öelda. Sest inimmõistus hakkab peas demagoogiat looma, kui tahab end kiire naudingu poole kallutada.

Inimesed on poes nagu Harakad, neile meeldivad eredad värvid, mis on pakenditel. Poes tuleb kõiki rämpstoidu pakendeid kujutada ette halli värvi. Proovige siis jääb meel täiesti ükskõikseks nende vastu.

Kui juba rämpstoidu sõltuvus on kellegil siis on väga kindel aeg millega see ära läheb. Kui suudab isik olla 2 nädalat ilma rämpstoiduta kaob see. Mingid ained nendega on kehast väljund ja siis on juba suva. Ei teki mingil määral rämpstoidu tahet ja saab muud toitu süüa ja sel ajal juba poes saab halli värvi kõiki pakendeid kujutada.

See oli praktiline soovitus. Nähke pakendeid poes hallidena ja kel see sõltuvus tehke 2 nädalat ilma läbi ja vaadake kuidas on!
Vasta
#2
Mida Sa selle "rämpstoidu leti" all silmas pead? Ja mis on "näljatunnet tekitav aine"?...Smile
Vasta
#3
Kartulikrõpsud ja limonaadid(jne) pannakse ikkagi ühte kohta kokku, mitte eraldi kuskile kurkide ja herneste vahele reeglina.

ma ei mäleta seda täpselt konkreetset nimetust, aga see oli kindel aine mis tekitab tühja kõhu tunde.
Vasta
#4
Seda pead silmas?
https://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/m...maadi-ohud
Vasta
#5
seda näljatunde ainet pandi kunagi eestis ka purgisuppidesse, milalgi 2000 paiku keelustati, krõpsud ja limonaadid magustatakse. Hea näide on enda pealt, et olen joond kevadel mahla ja nüüd suvel ka oma keldrijääkidest ja juba uuest toormest, kui siis ming aastase vahega jõin suure palva peale pooleliitrise limonaadi ,siis oli aisting, et rõvedalt magus. Rõvedalt magusaid tehakse ka nt jooke, mille puhul sa seda ei ootagi - nt toonikud, džinnid - ka sinna lükatakse magustajaid sisse.

Vasta
#6
õige jah ka magustatakse muud ehk siis pannakse suhkrut - to magusa himu tulebki ju sellest, et ka soolasele pannakse sisse suhkrut. Suhkrut ja soola pannakse koos, et tekiks suhkruhaigeid, kes peaks ostma pidevalt - kapitalism julm ja halastamatu.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas saada selgeltnägijaks Lynx Titan 56 11,609 25-05-2022, 04:16
Viimane postitus: isemaag
  Kuidas häälega negatiivset energiat keskkonnas lahustada Tegudele 9 4,617 27-07-2019, 20:25
Viimane postitus: Tegudele

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat