Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas keegi käib minuga kaasas?
#1
Mu veidrad kogemused said alguse natuke vähem kui 2 aasta eest, sügise hakul. Mainin kohe ka ära, et enne seda ma olin skeptiline selliste asjade suhtes.
Kolisin suve alguses (2 aastat tagasi siis) ajutiselt elama suurde puumajja, terve suve ei märganud ma seal üldiselt midagi. Elasin seal enamasti üksi (pool ajast lapsega). Kui hakkas lähenema sügis, otsustasin majja otsida kaasüürniku. Kui tulevane üürnik esimest korda maja käis vaatamas, kuulsin samal õhtul magama jäädes tugevaid koputusi. Läks mõni päev mööda ning neiu tuli veel korra enne sisse kolimist külla ning samal õhtul jällegi koputused kusagil majas. Sisse kolides hakkas aga toimuma asju vähe tihemini. Näiteks esimesel hommikul kuulsin ukselingile vajutust ja tema toa kõrval oleva konku uks avanes, neiu ise aga alles magas. Sama uks hakkas edaspidi üpriski tihti ise avanema (natuke asja uurides selgus, et samas ruumis poos end kunagine maja omanik üles). Tavaliseks sai nagistamine erinevates kohtades, asjad hakkasid ise liikuma jne. Veider on ka see, et üldiselt toimusid need asjad siis, kui ma olin üksi. Kuigi ka kaasüürnik märkas mõningal määral neid asju, eriti selle ukse avanemist.
Olen ka kuulnud, et lapsed on vaimudele jms tundlikumad. Veidral kombel päris mitmel korral vaatas mu 3a laps ühe suure peegli poole (mis oli nurga all ja peegeldas nurga taha) ja küsis, kes see on ning läks siis nurga taha vaatama. Samuti muutus lapse uni tihtipeale väga rahutuks, soigus läbi une ja nuttis. Enne oli see väga harv nähtus. Enne, kui edasi lähen, mainin ka ära, et neiu, kes majja kolis, on spirituaalne inimene ning ta ema tegeleb selgeltnägemisega.
Järgmise aasta talvel kolisin teise linna, paneelmajja korterisse. Seal ma üpriski pikka aega ei märganud mingeid veidraid helisid/liikumisi, küll aga hakkasin igalpool nägema "911" numbrite kombinatsiooni. Guugeldades leidsin, et tegemist võib olla inglinumbritega ning ka vastava numbri seletus tundus vastavat sellele, mis mu elus oli toimumas. Natuke vähem, kui aasta selles korteris elades, hakkas ka seal mõningaid veidrusi juhtuma. Hommikul vannitoas olles kukkus iseenesest puhastusvahendi pudel pikali. Kahe päeva jooksul põles kolm lambi pirni läbi jne.
Selle aasta alguses kolisin taaskord järgmisesse korterisse, vanasse puumajja ning ka siin on mul nähtamatu sõber kaasas. On päevi, kus on täielik vaikus ja siis on päevad, kus tulevad erinevatest kohtadest ja samuti asjad hakkavad iseenesest liikuma.
Aga vähe sellest, et kodus veidrused toimuvad, on veidraid asju juhtunud ka töö juures. Viimati istusin tööbussis (ei sõitnud), kui paari sekundise vahega käis kõigepealt bussi taga osas kolksakas ja siis juhipoolses uksetaskus.
Kui majas elades need juhtumid hirmutasid mind esialgu omajagu, siis nüüd ma pigem ei tee välja. Vahepeal, kui midagi ei toimunud, igatsesin isegi taga neid veidrusi.
Tekkis aga lihtsalt huvi, et mida see tähendada võiks. Saan aru, kui sellised asjad toimuksid ühes kindlas kohas, aga see tundub minu jaoks müstika, kuidas ma kõike seda erinevates kohtades kuulen/näen. Enda arust on psüühikaga kõik korras ja hull ei ole, või siiski? ????
Vasta
#2
Kõigepealt lugege see teema läbi.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9136
Erilist tähelepanu pöörake Postitus: #4
Kui see ei aita, on sul vaja selgeltnägija poole pöörduda.
Tundub et sa oled hakanud sellele olevusele meeldima.
Niisama sa temast lahti ei saa. Selleks tuleb kõvasti tööd teha.
Head nad sulle küll ei soovi. See on kindel.
Vasta
#3
Kes iganes Sind aitab- raha küsija on petis.
Vasta
#4
Huvitaval kombel, ei tea, kas juhus või mitte, on see "sõber" pärast mu postituse tegemist kuidagi rohkem mind lollitama hakanud. Asjad kukuvad iseenesest ümber/või maha kuskilt jne. Praegu toimetasin köögis, tee karp kukkus iseenesest ümber. Eile samuti köögis toimetades kukkus nuga kausi pealt. Mõni päev tagasi kukkus shampoonipubel ümber. Naljakas on aga see, et tihtipeale juhtuvad need asjad just siis, kui ma nende nö ise liikuvate objektide lähedalt oma käega vms mööda lähen. See tekitab tunde, nagu oleksin ma ise nendele vastu läinud, aga tegelikult kohe kindlasti see nii pole.
Tahab mind vist ikka hulluks ajada
Vasta
#5
Mul oli ka hiljuti kolistajavaimuga tegu.
Üks võimalus on see, et praegu on selline ... noh ... ma ütleksin, et maailma ümbertegemise aeg. Suuremas plaanis ja mõnel inimesel tõenäoliselt ka isiklikus plaanis. Siis juhtub ka selliseid asju. Mul oli u aasta tagasi suurem isikliku plaani ümbertegemise aeg ja siis oli asjade müstilisi juhtumisi, kadumisi, väljatulemisi. Skeptikutele rahustuseks: neile asjadele oli võimalik leida ka materialistlikke, kuid üsnagi ebatõenäoliseid seletusi - seega lihtsalt oli mul valida kummas märgisüsteemis elada. Ja ühes märgisüsteemis on imed, teises juhused. Valik on sinu Smile
Vasta
#6
(28-05-2019, 20:22 )BL69 Kirjutas: Tahab mind vist ikka hulluks ajada
Sa ei ole hull ja sa ei lähe ka. Harju ära veidra ja mõistusele mittealluva eluga.
Distsipliin on a ja o. Ära luba endale kahjulikke mõtteid. Nt. on soovitav loobuda mõttest "ma lähen hulluks". Ja muidu järgi selles mõttes ka distsipliini, et teravad asjad paned alati oma kohale, noaga köögis töötades ei unusta ennast nina sügama, nii et nuga on käes, jne.

(17-05-2019, 22:40 )Mina Olen Kirjutas: Kes iganes Sind aitab- raha küsija on petis.
Kas sa sellest saad kirjutada täpsemalt midagi?

Vasta
#7
(29-05-2019, 09:09 )filo Kirjutas:
(28-05-2019, 20:22 )BL69 Kirjutas: Tahab mind vist ikka hulluks ajada
Sa ei ole hull ja sa ei lähe ka. Harju ära veidra ja mõistusele mittealluva eluga.
Distsipliin on a ja o. Ära luba endale kahjulikke mõtteid. Nt. on soovitav loobuda mõttest "ma lähen hulluks". Ja muidu järgi selles mõttes ka distsipliini, et teravad asjad paned alati oma kohale, noaga köögis töötades ei unusta ennast nina sügama, nii et nuga on käes, jne.

Ise arvan ka, et ei ole, kuna lihtsalt kõikide nende juhuste puhul ma ei suuda leida ühtegi füüsilist seletust asjale. Kui ma aga kõiki neid asju omale tõesti ette kujutan, siis ma peaks ikka täiesti segi olema, aga ise end sellisena ei tunne.
Küll aga need vähesed, kellele ma sellest rääkinud olen, peavad mind põhimõtteliselt hulluks, kellel on lihtsalt parakad. Kuigi mõnes mõttes saan ma neist aru, kuna paar aastat tagasi olid mu elus sündmused, mis mõjusid mulle päris karmilt. Ning ise end teiste olukorda panna, kes pole selliseid paranormaalsusi kogenud, arvaksin samuti, mul lihtsalt parakad. Sest enne kõige selle müstilise kogemist ei uskunud absoluutselt, et midagi sellist on võimalik.
Vasta
#8
BL69 .Hull sa ei ole,vaid uks vaheseid kes julgeb sellest kirjutada.Neid on palju rohkem aga nad ei moista nagu sinagi.Selle protsessi nimi on NÄLJAEMA,teadjate jaoks Invasioon.Hommikul olgu puhtad motted ,öpi.Kui opid temaga läbi saama siis laabub köik.Käsklusi anna enne magama minekut valju häälega.Talle on vaja sinu energiat ja olemust, sulle tasakaalustatud harmooniat,see on Inimeseks olemise alus.Ära endas kunagi kahtle jaliigu ainult edasi.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas filmisin orbe? Beatrice 2 3,617 20-01-2016, 17:10
Viimane postitus: Nielander
  Aastane laps ja "keegi" kkat 4 4,458 02-09-2013, 11:22
Viimane postitus: Müstik
  Keegi teab? Gforce 4 3,405 31-03-2013, 13:24
Viimane postitus: CPC
  Kas lähedase hing läheduses? (külm ohk, saan kõikjalt elektrit) Grissuu 3 3,513 23-12-2012, 14:42
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Keegi on minuga kaasas! IceyFall 21 10,669 06-12-2012, 15:42
Viimane postitus: -Kellu-
  Keegi kõndis Fakkyee 9 5,113 16-10-2012, 09:56
Viimane postitus: Pirx
  Kas see saab olla reaalne? omaspilves 18 8,532 28-09-2012, 12:45
Viimane postitus: Mandariin
  Käib kaasas? Rooland^^ 8 4,272 22-09-2012, 15:20
Viimane postitus: Rooland^^
  Kas keegi on sellist asa kogenud ? Kahtlused 6 4,610 12-05-2012, 19:45
Viimane postitus: TheBerit
  Kas tõesti helistamine teistpoolsusest? Piret27 15 10,280 26-04-2012, 14:39
Viimane postitus: Piret27

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat