Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eksortsism
#76
(06-11-2017, 20:55 )isemaag Kirjutas:
(06-11-2017, 20:25 )Wilholmensis Kirjutas:
(06-11-2017, 12:43 )Nofretete Kirjutas:
(04-11-2017, 21:27 )Wilholmensis Kirjutas: Kui aga on tegemist tõsise eksortsismiepisoodiga, siis kutsutakse selleks ametialane eksortsist-preester või eksortsist demonoloog, neid on väga vähe, selleks on vaja spetsiaalselt õppida lisaks baasteoloogiale ning pälvida Vatikani ametlik tunnustus. Kui näed vajadust eksortsismi järgi, siis võta esmalt kontakti lähima preestriga (Tallinn, Tartu, Valga), kes siis ütleb, et kas üldse ongi tegemist seestumisega.

Seestumine pidavat olema see, kui kurat on täielikult inimese isiksuse üle võtnud. Lisaks sellele on eksortsism (kurjade vaimude välja ajamine) noortele Itaalia preestritele liiga hirmutav töö.
Eelmise aasta artikkel:

https://maailm.postimees.ee/3876715/ekso...rmutav-too
Kurat ei võta inimest üle, ta saadab deemoni. Vaid ühe korra on Saatan ise inimesse läinud - Juudasesse. Demonoloogia väidab, et Saatanal pole jumalikke võimeid, on vaid üleinimlikud võimed. Miks aga ta kord Juudasesse sai, see oli Jumala ettekirjutatud plaanis (Uues Testamendis). Veel kord: Saatan ei saa minna inimese siise ja Saatan ei saa lugeda inimese mõtteid, küll aga ta näeb inimese elulugu ja patte. Eksortsismiga aetaksegi välja deemonid mitte Saatan.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Maailmalõpu kohta ja kuraati kohta on mul alles jäänud ammu savetud kirjaread. Vene keeles ja kirillitsas. Ennustajaid on väga palju siginud, kuid piibli kaudu ennustajail alati on miski kummaline toetuspunkt, too raamatuteraamat on nii osavasti kokku pandud et kääna või pööra, alati leitakse vastus et kedagisid ässitada üksteiste kallale. Kui mulle siin teemas otse luba antakse, lisan piiblikirjade kommentaare ja see kõik on vene keeles. Kellegile tõlkima ei hakka. Vene keeles lugeda võiks ikka osata.

Piibli kontekstuaalsuses seisnebki selle universaalsus ja kui see väljendab alati ässitust ja vaenu, siis pole see piibli viga vaid inimloomuse väljendus. Kui piibel jutustab inimeste kurjusest, siis pole piibel kuri vaid inimkond. Vene keelt ma ei valda ega tunnegi selle järgi vajadust, ma saan saksa-, vana-kreeka-, ladina-, ja itaalia keelegagi hakkama.
Vasta
#77
Allan Kardec'i "informandid" seestumisest:
Tsitaat:473. Kas mingi vaim võib hetkeks asuda elavasse kehasse ja tegutseda selles kehas kehastunud vaimu asemel?
Vaim ei sisene kehasse, nii nagu sisenetakse majja. Ta samastab end kehastunud vaimuga, omandades temaga samad tõekspidamised ja halvad omadused selleks, et nad võiksid tegutseda koos. Mitte teine vaim, vaid kehastunud vaim tegutseb kehas, millest ta on ümbritsetud. Teine vaim ei saa kehastunud vaimu asendada, sest vaim on kehaga ühendatud aja jooksul, mille määrab mateeria eksistents."
474. Juhul, kui ei saa olla kahte vaimu ühes kehas, kas hing võib olla teise vaimu mõju, või rõhutud sellise tasemeni, et tema tahe on halvatud?
"Jah, selline on nn kuradi mõju all viibimine. Aga teadke, et selline mõju ei saa kunagi teoks ilma asjaosalise nõrkuse või vastava soovita. Sageli on võetud ülemvõimu alla langetõbiseid või hullumeelseid, kes vajavad ning eelistavad arstimisele vaimude väljaajamist."
475. Kas on võimalik ise halbu vaime ära ajada ning end nende ülemvõimust vabastada?
"Alati on võimalik ikkest vabaneda, kui seda ainult kindlasti tahetakse."
476. Kas võib juhtuda, et inimene ise ei ole teadlik halva vaimu põhjustatud mõjust? Kas mingisugustel tingimustel oleks võimalik sellise alluvuse lõpetamine kolmanda isiku poolt?
"Kui see kolmas isik on vooruslik inimene, siis võib tema tahe olla abiks, sest see kutsub häid vaime koostööle. Mida vooruslikum keegi on, seda suuremad võimed tal on halbade vaimude minemaajamiseks ning heade appikutsumiseks. Ometi oleks selline isik võimetu, kui mõjualune inimene ei soovi abi vastu võtta. Mõned inimesed tunnevad lõbu sõltuvusest, see vastab nende maitsele ning soovidele. Igal juhul isikul, kelle süda pole puhas, ei ole mingit mõju antud olukorras: head vaimud ei austa teda ning kurjad ei karda."
477. Kas vaimudest vaevatud inimesed ise võivad avaldada halbadele vaimudele mõju?
"Ei, kui need vaimud näevad mõnd inimest asja tõsiselt võtvat, naeravad nad teda ning muutuvad kangekaelseks."
479. Kas palve on mõjuv vahend kellegi päästmiseks halbade vaimude vaevamisest?
"Palve on võimas abivahend kõige jaoks. Ent uskuge, soovide rahuldamiseks ei ole küllalt sõnade pomisemisest. Jumal aitab neid, kes tegutsevad, mitte neid, kes piirduvad palvetega. Hädavajalikuks tingimuseks on, et vaevatu ise teeks kõik vajaliku selleks, et kõrvaldada endast põhjus, mis tõmbab ligi halbu vaime."

See, et seestav vaim ei sisene kehasse nagu majja, see on ka mu enda kogemustele vastav kirjeldus. Ma kirjeldan seda nii, et seestav vaim veenab kehaasustavat vaimu nii et see võtab ajutiselt omaks seestaja tõekspidamise, tavaliselt mingi kinnisidee või mitu. Ja keha asustav vaim jääb uskuma, kuna on nõrk ja andnud ise mingi masohhistlikku kalduvuse ajel selleks loa. See ajend võib olla tulnud ka suguvõsast. A la, et meie suguvõsas ongi raske elu, hullud enesetapjad vms.

Ja et väljaajaja hing peab olema puhast, tugev, austusväärne - eks seepärast neid väljaajajaid vähe ongi.
Vasta
#78
Mäletan juhtumit, kui esimeses klassis veel käisin.
Siis oli talveaeg ja minul juhtus räige kurgupõletik. Mul oli ka hullemaid tervisega seisundeid olnud, kuid kunagi pärast ei ole sellist kurguvalu veel esinenud. Ei saanud ei rääkida ega süüa, isegi hingata oli valus. Kuid mis minule siis rohkem muret tekitas, oli võõra hääle invasioon minu pea sisse. See algas kohe esimesel haiguse päeval. Hääl kuulus nii umbes 30-40. aastates mehele. Hääle sõnavara ei ületanud minu keelekasutust, s.t ta ei ropendanud. Ka ei hirmutanud hääl nii väga, ei rääkinud ähvardusi. Kõlas vene keeles.
Seda häält võin võrrelda ärritunud poliitikuga, kuna oli toonilt pahur ja kuri, aga püsis enam-vähem eeskujulikus sõnakasutuses. Küll aga oli see tüütu!
Ei tea mis seos oli kurguvalul ja häälel, pärast ei tulnud mul kunagi sarnaseid juhtumeid ette, ei normaalseisundis, ega ka haiguses olemise ajal.
No ei tea, äkki oli see hoopis vastupidine värk: esmalt keegi lõi minuga kontakti ja juba sellest andis keha reaktsiooni kurgu kaudu. Hrmm
Vasta
#79
"No ei tea, äkki oli see hoopis vastupidine värk: esmalt keegi lõi minuga kontakti "

Selleks, et keegi saaks luua kontakti peab olema „sina ja mina“. Kas „sina“ oled?
Ainult eksisteerib „Mina Olen.“ Niiet...
Aga sundmõtted ja „hääled“ loomulikult sellise raske haigusega võivad ilmneda. Muidugi tekkib siis tundmus, et „midagi väljast“ tuli.
Vasta
#80
Umbes 100 aastat tagasi hakkas üks mees kuulma hääli peas, raadio juba oli olemas juba sel ajal. Läks arstile, ümises kõik lood ette, mis ta kuulis. Mingi komisjon tuli kokku ja selgus, et mees laulab täpselt vist oli Viini sümfoonia raadio palasid. Hiljem selgus, et mehel oli ajuvähk.
Vasta
#81
(12-05-2021, 17:48 )seffe Kirjutas: Umbes 100 aastat tagasi hakkas üks mees kuulma hääli peas, raadio juba oli olemas juba sel ajal. Läks arstile, ümises kõik lood ette, mis ta kuulis. Mingi komisjon tuli kokku ja selgus, et mees laulab täpselt vist oli Viini sümfoonia raadio palasid. Hiljem selgus, et mehel oli ajuvähk.

Tegelt minule ka teatsaid kaks sensitiivi (üks alguses, ja teine tema jutu järgi, nagu kordas) et mul olevat aju eesotsas mingi orgaaniline kõrvalekalle. Aga see ei tähenda et ma ei ole kogenud reaalseid paranormaalseid asju.
Muidugi kobin ajuuringule, kui aega ja raha üle jääb, pealegi seda nad soovitasid mulle väga. Aga eks suurem hulk inimesi pole kunagi ajuuringul ka käinud, äkki igaügel on ona anomaalia seal pea sees
Bleh
Vasta
#82
(12-05-2021, 22:21 )antiamerikanist Kirjutas:
(12-05-2021, 17:48 )seffe Kirjutas: Umbes 100 aastat tagasi hakkas üks mees kuulma hääli peas, raadio juba oli olemas juba sel ajal. Läks arstile, ümises kõik lood ette, mis ta kuulis. Mingi komisjon tuli kokku ja selgus, et mees laulab täpselt vist oli Viini sümfoonia raadio palasid. Hiljem selgus, et mehel oli ajuvähk.

Tegelt minule ka teatsaid kaks sensitiivi (üks alguses, ja teine tema jutu järgi, nagu kordas) et mul olevat aju eesotsas mingi orgaaniline kõrvalekalle. Aga see ei tähenda et ma ei ole kogenud reaalseid paranormaalseid asju.
Muidugi kobin ajuuringule, kui aega ja raha üle jääb, pealegi seda nad soovitasid mulle väga. Aga eks suurem hulk inimesi pole kunagi ajuuringul ka käinud, äkki igaügel on ona anomaalia seal pea sees
Bleh
Kõrvalekalded ei ole eksortsism. Palju on eestis juhuseid? Õudusfilme sellel teemal on hulgi aga reaalsed juhused? Vatikanis pidid olema eksortsistid arvel, igal vaimulikul see asi ei õnestu. Võõrastes keeltes rääkima hakkamine võiks sinna alla kuuluda?
Vasta
#83
Tegemist on alati Deemoni nähtusega. Kui Esimene Ingel läheneb, siis inimene hakkab „seest“ põlema. Tuli ja Raev on Deemoni peamine karakteristika. Miks ei saa sellisel juhul kirikusse minna või nö „jeesuse sõna“ vastu võtta on väga lihtne. Deemon nimelt ei kannata valet. Ta on puhas energia mis saavutas Eneseteadvuse Hetkes. Tuli tuleneb energiast ja Raev Hetkest (Isast) eemal olles.
Näiteks selles videos:
https://www.youtube.com/watch?v=S1u8EPwN...el=ABCNews
Vasta
#84
(12-05-2021, 23:02 )xcad Kirjutas: Kõrvalekalded ei ole eksortsism. Palju on eestis juhuseid? Õudusfilme sellel teemal on hulgi aga reaalsed juhused? Vatikanis pidid olema eksortsistid arvel, igal vaimulikul see asi ei õnestu. Võõrastes keeltes rääkima hakkamine võiks sinna alla kuuluda?

Võõras keeles rääkisin ka üks kord, jällegi lapsena. See juhtus unes, isa hommikul teatas et ma ajasin mingit udujuttu talle tundmatus keeles. Laugh
Vasta
#85
(14-05-2021, 21:24 )antiamerikanist Kirjutas:
(12-05-2021, 23:02 )xcad Kirjutas: Kõrvalekalded ei ole eksortsism. Palju on eestis juhuseid? Õudusfilme sellel teemal on hulgi aga reaalsed juhused? Vatikanis pidid olema eksortsistid arvel, igal vaimulikul see asi ei õnestu. Võõrastes keeltes rääkima hakkamine võiks sinna alla kuuluda?

Võõras keeles rääkisin ka üks kord, jällegi lapsena. See juhtus unes, isa hommikul teatas et ma ajasin mingit udujuttu talle tundmatus keeles. Laugh
Ma ei mäleta millises usulahus on keeled ja madudel lasta hammustada. Transs? Võõras keeles rääkimine mida pole enne isegi kuulnud on huvitav fenomen mis pole lahti seletatud. Maohammustused võivad enesesugestioni alla liigitada või mürkidega harjutamise alla. India fakiirid on selle ala meistrid.
Vasta
#86
„Võõras keeles“ rääkimine tuleneb nö. energia ülejäägist/vabanemisest. Kuna see väljendub sisisemisena, möirgamisena, siis kõrvalvaatajale tundub nagu inimene oleks Deemoni poolt vallutatud.
Mida ta muidugi ongi.
Kas lapsele võib Deemon ligineda? Hästi nagu ei usu, ta ego pinge pole veel kriitilist piiri saavutanud.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat