Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suure Ilvese (6 G, Lynx Titan) teooriad
#1
Enne aasta lõppu oli mõte uut keelt alustada tegema.

Kahedimensiooniliste sümbolite asemel kasutada kolmedimensioonilisi sümboleid.

Sümbol 8 on näide sellest.

Kolmedimensioonilisena sümbolina see on sadul. Nagu Pringlesi küpsise äärjooned. Neljast vaatepildist näib sama aga köikidest muudest vaatepiltidest näib erinev ehk ääretu kogus muid kahedimensioonilisi sümboleid sisaldav kolmedimensiooniline sümbol. Või ääretu kogus erinevaid ja neli samasugust mis on siiski samasugused ainult eri vaatepildist.

Kokku kolmedimensioonilisi sümboleid 27 ehk 26 veel.

Kasutus? Piltlik telepaatia.
Vasta
#2
Kahtlemata huvitav.
Kuigi esimene näide sümbol 8 = sadul = pringles - sellest ei saanud ma aru.
Pringelsi snäki äärejooned ei moodustu justkui 8-st? Pigem 0-st. Ka misiganes painutatuse, korrutuse, pööramise ehk 3D puhul.
Või ehk minu ruumiline mõtlemine erineb sinu omast...
Või sööme me erinevaid Pringelseid...

Teiseks ja see on ehk peamine: kus antud telepaatiline pildikeel oleks kasutatav? Ja kelle vahel?
Ehk siis püüan tabada funktsiooni, kus uue telepaatilise keele otstarbekus ületaks senise nn. tavatelepaatia kujundi- või mõttekeele.
Hüpoteetilise näitena: ma ei leia tallist oma hobuse sadulat (toome just nimetatud sadula mängu).
Saadan tallimehele telepaatilise mõtte: kus krt mu hobuse sadul on?
Tallimees saadab mõtte vastu: Vaata kolmandast talliboksist.

Kas selline "dialoog" oleks uue keelega reaalne?
Kuidas see välja näeks?
Ja veel: miks senine telepaatiline keel on sinu jaoks osutunud ebaefektiivseks ja on tekkinud vajadus uue järgi?

Vasta
#3
http://ee.gbtimes.com/kultuur/onne-ja-eb...ad-numbrid


Numeroloogia on alati olnud midagi sellist, millele hiinlased plaane tehes suurt tähelepanu pööravad.

Maja või autot ostes hoolitsetakse selle eest, et tänavanumber ja numbrimärk ei sisaldaks ebaõnne toovaid arve.

Hiina numeroloogias kehtib kaks põhitõde: osad numbrid on teistest tähtsamad ning erinevaid arve omavahel kombineerides peab olema ettevaatlik, sest osad kooslused võivad tuua harmooniat ja teised jällegi paksu pahandust.

Paaritud arvud (1, 3, 5, 7, 9) on yangi numbrid ja sisaldavad seega mehelikku energiat.

Paarisarvud (2, 4, 6, 8) on yini numbrid ehk naiseliku energia esindajad. Yini ja yangi numbrite kombinatsioone peetakse hästi tasakaalustatud arvudeks.

Paarituid arve peetakse Hiinas üldiselt ebasoodsamaks kui paarisarve, sest hiinlased usuvad, et häid asju peaks alati kordama.

Seetõttu on kombeks kinkida sünnipäevalisele või küllakutsujale vähemalt kaks kingitust, kuid kuu teist päeva ei valita näiteks kunagi matuste korraldamiseks. Ebausu kohaselt võib muidu juhtuda, et kurb sündmus kordub veel sama päeva jooksul.
Numbrite tähendused Hiinas
Üks: tähendab üksindust, algusi, mehelikkust. Üks on täis energiat, mis soodustab uut kasvu ja potentsiaali. Hiina astroloogias tähistab üks Roti tähtkuju. Feng shuis märgib see aga põhja suunda.

Kaks: seda peetakse Hiina kultuuris soodsaks arvuks, sest usutakse, et see toob topeltkoguses õnne. Kaks on ka naiselikkuse sümboliks. Hiina sodiaagis tähistab kaks Pühvlit ja feng shuis põhja ja ka kirde suunda.

Kolm: ka see on õnnenumber, sest see on sarnane hiina hieroglüüfile, mis tähendab „sündi“. Kolm on Tiigri tähtkuju sümboliks. Feng shuis esindab see ida ja kirde suundi.

Neli: on õnnetu number ning see tähendab surma. Sellepärast ei ole Hiinas tavaliselt hoonetel neljandat korrust. Hiina sodiaagis on number neli Jänese tähiseks ja feng shuis märgib see ida suunda.

Viis: see on õnnetoov number ja esindab rikkust, õnnelikkust, pikaealisust, vedamist ja õitsengut. Viis tähistab Draakoni tähtkuju ja feng shuis ida ja kagu.

Kuus: number kuus tähendab tavaliselt sujuvust, õnnistusi ning head äriõnne. Hiinas peetakse seda head õnne soodustavaks arvuks. Hiina horoskoobis esindab kuus Madu ja feng shuis määrab see lõuna ja kagu suundi.

Seitse: kui Läänes peetakse seitset õnnenumbriks, siis Hiinas toob see hoopis ebaõnne. Seitse on Hobuse tähtkuju numbriks ning feng shuis kasutatakse seda lõuna suuna tähistamiseks.

Kaheksa: see on hiinlaste jaoks üheksa järel populaarsuselt teine õnnenumber ning tähistab heaolu. Hiina horoskoobis on kaheksa Kitse numbriks. Feng shuis on see aga lõuna ja edela suunaks.

Üheksa: on Hiinas numbrite keisriks. Üheksat isegi seostatakse keisriga, sest valitseja rüüd kaunistas alati üheksa draakonit. Seda peetakse kõige majesteetlikumaks numbriks, sest see on ühekohalistest arvudest kõige suurem. Üheksa on õnnenumber, mis seostub pikaealisuse, hea õnne ja õnnelikkusega. Hiina astroloogias on üheksa Ahvi tähtkuju numbriks ning feng shuis on see lääne ja kagu suunaks.

Ka kahekohaliste ja suuremate arvude puhul eristatakse õnne ja õnnetust toovaid arve. Samas omistatakse neile tihti erinevaid tähendusi vastavalt sellele, millistest ühekohalistest numbritest need koosnevad.

Näiteks on Hiinas kombeks kinkida pruudile 999 roosi või osta auto, mille numbrimärgiks on 888.

Ebausk ja numeroloogia pole riigist kuhugi kadunud ning seda tuleks hiinlastega suheldes või äri tehes kindlasti arvesse võtta.


Vasta
#4
Minaelan
See on nn. klassikaline numeroloogia. 6 G 6 G 6 G 6 rääkis ilmselt rohkem telepaatiast ja selle sees kolmedimensiooniliste sümbolite kasutusest.
8 oli pigem sümbol. Mitte number. Ta võib mind siinkohal parandada.
Seda enam, et neid tema uusi 3D sümboleid oli kokku 27.
Jäi seos Sinu copy-paste tektiga seega arusaamatuks. Kas võid seletada?
Vasta
#5
(28-12-2018, 18:18 )Naut Kirjutas: Kahtlemata huvitav.


Ja veel: miks senine telepaatiline keel on sinu jaoks osutunud ebaefektiivseks ja on tekkinud vajadus uue järgi?

Tõepoolest - miks? Juba on ju olemas Mandalate keel, mis on telepaatiline ning kõigile arusaadav.
Mandalad on ka kosmilised diagrammid, mis viivad rännakule teadvuse avarustesse.
Efektiivse mõju pärast üli- ja alateadvusele on mandalaid kasutatud kõigis maailma kultuurides - meditatsiooni abivahenditena, tervendamiseks, pühitsemiseks, taotlustele jõu andmiseks, selguse saamiseks, oma sisemiste mustrite muutmiseks, blokeeringute vabastamiseks jne.

http://alkeemia.delfi.ee/eneseareng/meel...d=73069383
Vasta
#6
Nofretete
Minu küsimus vihjas isegi veel primitiivsematele "vahenditele". Ehk siis lihtsalt suunatud mõttele, mida on näiteks soov teisele isikule edasi anda.
(Ilmselt linnastunud indiviidile täiesti metsikus olukorras, kus telefonid on konfiskeeritud või liinid maas.)
Ehk siis telepaatia kui lihtsaim kommunikatsioonivahend.
Primitiivse näitena on ilmselt enamikul olnud olukorrad, kus mõtlete kellestki ja see inimene veidi aja pärast ka helistab.
Keerukamad olukorrad, ilmseid sisulisi muutusi tekitavad projitsioonid on jah, juba aste edasi.
Vasta
#7
Nojah...ma muidugi ei kommenteeri neid algpostitajaid. Kahtlaselt tuttavlik kirjastiil. Onu Pähhi kõrvad paistavad..Smile
Aga palun ütle Nofretete kas Tead Seda või oled lugenud? Sest see tegelikult pole nii keeruline. Need "mandalad" ja "mis viivad rännakule" või "tervendavad", "blokeeringute vabastamised". Alati tekkib ju küsimus "aga kellele" seda vaja on?? Kui ma nüüd küsimuse küllalt selgelt formuleerisin...Smile
Vasta
#8
(28-12-2018, 19:25 )Q11 Kirjutas: Nojah...ma muidugi ei kommenteeri neid algpostitajaid. Kahtlaselt tuttavlik kirjastiil. Onu Pähhi kõrvad paistavad..Smile

Kuna mainitud olid isikuid mitmuses, siis peale 6G ma rohkem "algseid" postitajaid peale enda ei fikseerinud. Kui sa midagi ütelda soovid (kuigi ütled, et sa "ei kommenteeri", kuid teed seda siiski), siis ütle. Vihjekesed jäägu ehk sinna, kus asuvad kõik ülejäänud Sinu isiklikud "pähhid". Ehk siis mida Sa nende "kõrvadega" öelda soovisid?

Minaelan
Küsisin, miks tõid copy-paste tavanumeroloogia teema uue telepaatilise keele teemasse.
Kas küsimuste esitamine on siin foorumis keelatud?
Vasta
#9
(28-12-2018, 19:25 )Naut Kirjutas: Nofretete
Minu küsimus vihjas isegi veel primitiivsematele "vahenditele". Ehk siis lihtsalt suunatud mõttele, mida on näiteks soov teisele isikule edasi anda.
Suunatud mõte toimib kui teine inimene on samal teadvustasandil. Mandalad aitavad teadvust avardada neil, kel selleks soov on. Telepaatia kohta on siin ka teemasid, samuti mandalate kohta.

Selle teema juures häirib ebaloogiline sissejuhatus.
Mida peaks tähendama lause: Enne aasta lõppu oli mõte uut keelt alustada tegema?
Et oli mõte enne aasta lõppu ja siis enam ei ole? Keeled ju kujunevad. Neid ei tehta. V.a. kunstlikud keeled nagu näiteks Navi keel.
https://et.wikipedia.org/wiki/Na%27vi_keel


Vasta
#10
Nefrotete
[/quote]
..
Selle teema juures häirib ebaloogiline sissejuhatus.
Mida peaks tähendama lause: Enne aasta lõppu oli mõte uut keelt alustada tegema?
Et oli mõte enne aasta lõppu ja siis enam ei ole? Keeled ju kujunevad. Neid ei tehta. V.a. kunstlikud keeled nagu näiteks Navi keel.
https://et.wikipedia.org/wiki/Na%27vi_keel
[/quote]

No ma ka ootan tõepoolest vastuseid 6G-lt (sry see nimelühendus).
Sest mind ka tegelikult huvitab. Miks uus keel? Miks just 27 sümbolit? Kuidas ja kus kasutada?
Ebaloogilisust on minu jaoks nii palju, et kipun eeldama ka igasuguseid asju, kuid kui jätta "müra" (eelkõige sisemine) kõrvale, siis äkki mu väike aju lihtsalt ei taba geniaalsust?
Et pole mõtet välistada miskit, nagu siin ühes teises teemas jutuks tuli. : )

Pealegi keel (ka tavaline) kui kommunikatsioonivahend, mõistmise ja ka valestimõistmise vahend, on üüratult põnev teema.
Vasta
#11
Paranormaalseid teemasid mängudesse pannakse, kuna neid ei mõisteta ja sellega inimesi huvitatakse nende aega kulutades.

Inimeste looduna on neil kuskil allikas.

Videos, milles suur psühholoogiline mõju kuvab maailma enne praegust ja maailma enne seda.

https://www.youtube.com/watch?v=adBj5_lXngE
.
.
.
Vasta
#12
(29-12-2018, 08:30 )6 G 6 G 6 G 6 Kirjutas: https://www.youtube.com/watch?v=adBj5_lXngE
Lõpp on hea, selliselt 3D "kanalisatsiooni" lähebki.Smile
Vasta
#13
Mõte sellest et kui enne aasta lõppu tegema ei hakka siis lõpuni asja ei vii.

Pringlesi küpsis on 0 kahest punktist aga 8 neljast punktist. Külili võib ka keerata. Igal neljal punktil on kaks varianti. Kõige lähedam äärejoon võib olla ka kõige kaugem äärejoon.

Sümbolitest paarituid võib kontrollida aga paarilisi mitte.

Sümbolitest järgmine on paariline.    

Kolm esimestest piltidest on võimalikud. Neljas on võimatu variant.


Kolmas sümbol.    

Pildil on kaks varianti. Kas kõige lähedam punkt on endast kõige lähedam või kõige kaugem? Kui se on kõige lähedam siis on pildil neli teist samasugust punkti. Kui kõige kaugem siis pildil on lisaks kaks punkti.    

Ehk pildil on neli samasugust punkti millel on kõigil kaks erinevat varianti.
Vasta
#14
Ainult Üks Punkt on Olemas niiet....muud küsimused sellest tulenevalt ka langevad...Smile
Vasta
#15
Kas teemaalgataja teise sümboli neljanda pildi peal mitte üks joon üleliigne pole? Esimestel piltidel on 4 ringi, viimase moodustaks justkui mingi perspektiiv viiest ringist.
Kolmanda sümboli puhul peaks vist alterntiivseid perspektiive olema kolm (mitte kaks või neli). Nii juhul kui tetraheeder on vaataja poole nurgaga, kui ka juhul kui tetraheeder on vaataja poole küljega. Mis takistab neile kahele nummerdatud noolele lisamast kolmandat, suunaga alt üles?
Vasta
#16
Midagi ka mul nagu päris ei jookse kokku nende tetraeedri vaadetega...
Aga hea küll.
Kas sümbolid on sinu keelesüsteemis alati telje suhtes muutumatud?

Ja tegelt ruumilise keele koostamiseks ehk oleks sul lihtsam, kui kasutaksid mõnda 3D programmi? Näiteks on Scetchup suht kerge käsitluses, mobiilne ja algversioonis ka vabavaraline.
https://www.sketchup.com/

Vasta
#17
Eelmisest on aega. Nüüd on jälle aeg. Neljas täht. Teised on pärast seda niiöelda suvereensed, need on enda peaga võimalik välja leiutada. 4 on kindlad. Ülejäänt 23 kirjutan ka siia, aga väikse haaval.

Neljas. Kontrollimine ei ole võimalik.Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#18
Viies täht on tähtis, see viib arusaamisine keele väljanditest. Viies dimensioon on teadvuse dimensioon, sellega peaks kaasnema see, et sellest keelest tuleb teadlikuks.
See on kuues täht, sellest märkab, et keel ei ole raske, ja ootan ka küsimusi teilt, kes on huvitatud kuidas seda keelt vöib vöi on võimalik kasutada arukalt.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#19
(25-08-2020, 12:13 )äikesepoiss Kirjutas:
(25-08-2020, 10:31 )6 G 6 G 6 G 6 Kirjutas: See on kuues täht, sellest märkab, et keel ei ole raske, ja ootan ka küsimusi teilt, kes on huvitatud kuidas seda keelt vöib vöi on võimalik kasutada arukalt.

See on hea küsimus. Täht on instrument. Sõna on mõtestatud asi. Keel jajah... teate isegi. Kõlbab ka minetiks.

Millise kanali kaudu sa tahad seda oma uut tähestikku kasutada?

Peamiselt vaid ja ainult mõtte teel, aga kõik objektid, millel on teadlikkus, võivad seda vabalt kasutada, kas kassid, koerad, linnud või kasvõi jääkuubikud ; D
Järgmiste tähtedega proovid kiirustada, kirjutada siia üks postitus vähemalt korra päevas, et saan kõik tähed kahekümne ühe päevaga siiga postitatud.

Seitsmes täht on nimega " Silm ". See on paaritu, ehk seda on võimalik silmaga kontrollida.

Tähte vaadates võib tulla kogemus, et see elab ja vaatab vastu kui seda vaadata.
Lisan siia viimase tähe, mis on kahekümnes seitsmes täht, lihtsalt et selgitada, millega on tegu.

Tähte tuntakse Mustlaste keskonnas nimega " Ratas ", või " Vaknri Ratas ".

Nimetan seda siiski nimega " 81uF ", ehk " BLuF ".

Lisan jooniseks kaa enda pildi, kus on ka kiri, mis sisaldab kergelt ühes tähes kõik 27 tähte. Selle nimi on " 81uFF0 ".
Kui seda tähte jälgida, või vaadata kakskümmend seitse sekundit, ilmuvad tähed järjekorras 8 - 26 silme ette, üks korraga ja sekundi ajaks.

Siiski kirjutan või postitan need siia foorumile hiljem ise kahekümne ühe päeva jooksul viimasemalt.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
#20
https://patents.google.com/patent/US6506148B2/en

Link ise-enesest juba räägib palju. Aastal 2001 taotleti õnnestunusti patenti meelekontrolli ideele vanade CRT näitude kaudu. Uute LCD näitudega see enam ei tööta aga seda oli tollal ajal jätkunud üle kümne aasta enne kui CRT näidud ära turult müstiliselt kadusid pärast Jaapani insenöri LED valguse avastust.

Kõik info mis internetis ja meedias liigub, on Matrixi kontrolli all, mida patendis otse teada ei antud aga see on selle kõige eelalgus.

Sellel suvel meelekontrolli patent sai endaga aja suhtes täis ja jääme ootama milliseid meelekontrolli meetodeid nüüd on turule võimalik näitude kaudu tuua, sest auk on ju valmis kui 20 aastat vana patent saab otsa.
Vasta
#21
Teemast huvitunutule lisan PDF faili, kus lisaks veel mõttekontrolli puudutavaid patente.

https://www.ohchr.org/Documents/Issues/T...CAnnex.pdf

Kirjuta googlesse patent ja patendi number ja peaks leiduma.
Vasta
#22
Teooria on isiklik, sellepärast soovin kriitilist suhtumist ja mõtlemist;

Temperatuurist allpool absoluutset nullpunkti:
Absoluutne nullpunkt on temperatuuri mõõde, kus väiksed partiklid nagu aatomid lakkavad lõplikult liikumast. Oletades, et temperatuur säilib. Kui temperatuur kasvad, aatomid põrkavad. Seda enam mida rohkem temperatuur kasvad kuni ääretuni.

Teooria järgi aatomid allpool absoluutset nullpunkti ei põrka, vaid väldivad seda. Mida enam temperatuur langeb absoluutse nullpunkti allpoole, seda kiiremini nad liiguvad. Täiesti analoogselt esimese versiooniga, partikli kiirus kasvad kui temperatuur kasvab.

Seda võib kutsuda esimese versiooni puhun kaaoseks, ja teise versiooni puhul ordineerimiseks ( Eesti keelest puudub sõna Inglise keelest "Order" ).

   

Tumedast ainest ja energiast

Tume aine koosneb mateeriast, mille temperatuur on absoluutse nullpunkti allpool. Samamoodi tume energia on selle tumeda mateeriumi väline side.

Tume mateerium eksisteerib igal pool kus nähtab mateerium jätab vahemaa suuremate objektide vahel. Võiks öelda, et kui tänaval kõnnime, ujume tumedas aines.

Tume aine ei ole valguse kaudu nähtav, sest see väldib igasuguseid kokkupõrkeid.
Mõned kasutavad sellest reaalsusest allpool absoluutset nulli ka nimetust " Void ".


Ajast ja informatsioonist

Aeg sünnib kahe reaalsuse välisest sidemest, mis on see allpoolne ja ülevalpoolne temperatuur absoluutset nulli. Mida suuremaks positiivse temperatuuriga ( ülevalpool absoluutset nulli ) mass kasvab, seda kiiremaks selle objekti koetud aeg kasvab.

Informatsioon koosneb sidemest absoluutse nullpunkti allpool oleva reaalsuse ja absoluutse nullpunkti ülevalpool oleva reaalsuse vahel. Ehk lühidamalt õelduna tumeda ja nähtava aine vahelisest sidemest. Sidet võiks kutsuda ka energiaks.

Lisaks mida rohkem on informatsiooni muutusi, seda aeglasemaks aeg muutub. Sellest näiteid järgmises peatükis.

Näiteid elust

Massist ja ajast : Võrdleme inimest ja sipelgat. Sipelga suhteline aeg on palju aeglasem, kuna tema mass on väiksem kui inimese ja sama teistpidi.

Kui jälgid sipelgat liikumas kasvõi killustiku peal, ta liigub kiirelt. Siiski sipelga teadvuses tema sammud on hoolikad ja kindlad. Ta paistab liikuvat ainult kiiresti selle tõttu, et tema mass on inimese omast suurelt väiksem. Sipelga reaalsuses jälle inimese liikumine on aeglane ja jäik, kuna tema mass on väiksem.


Informatsioonist ja ajast : Võrdleme igaühe elukogemust, kes on juba umber 30 - 40 aastat vana. Kui vanem on, siis on veel parem, oletades et dementia ei ole peale hakanud, et lapsepõlve mälestada. Lapse, kes on 3 - 4 aastat vana, tunneb aega aeglasemana kui mida 80 aastane vanem inimene tunneb, sest temale sissetulev informatsioon on suurem.

Teine näide aja aeglustumisest on õnnetuse kohal. Kui auto sõidab sinule kõnniteel peaaegu otsa suure kiirusega peatudes sinu ette, tunduvad sekundid pikemana kui mida kui nii ei oleks juhtunud. Informatsiooni sissetulek on suurem, ja see põhjustab aja aeglustumise.
Vasta
#23
1) Negatiivsest temperatuurist ....

Laserite füüsikas on "negatiivne temperatuur" valemite tasandil eksisteeriv reaalsus: temperatuuri mõiste seotakse ergastuste jaotusega, ning kui laseris tekitatakse ebatavaline ergastuste jaotus (energia pumbatakse erinevate trikkidega kõrgematele ergastus-tasemetele), siis näitavad valemid justkui oleks laseri sees nö "negatiivne temperatuur" (reaalselt on laser käega katsudes soe/kuum, kuid valemite põhiselt omab laser nö "negatiivset temperatuuri") ... analoogia "ala-palvikuga": keha on mitu kraadi ala-jahtunud ala-plaviku tõttu (+34C) võrreldes normaalse +36.6C, kuid käega katsudes kuumab keha palavikust (tavaliselt seostatakse keha kuumust +40C palavikuga, kuid alapalavikus kuumab kah keha sama tugevalt - ehk lisaks temperatuurile peab olema veel muid parameeteid, mis kirjeldavad kuumust).

Optika on huvitav veel selle poolest, et lisaks "negatiivsetele väärtustele" kasutatakse ka "komplekseid väärtusi" ... näiteks "kompleks-arvulise murdumis-näitaja" reaalosa on tavaline murdumisnäitaja, kuid murdumisnäitaja imaginaarosa on neeldumis-koefitsent.

Seega võiksid geeniused tegeleda pigem sellega, mida võiks tähendada "kompleks-arvuline temperatuur" - ehk mis oleks temperatuuri imaginaarosa füüsikaline sisu.


2) Tume-aine olemus on üsna lihtne ... ehk 3+1 ja 1+3 sümmeetria: 1 nähtava/mittevangistatud leptoni (elektroni, neutriino) kohta on 3 mittenähtavat/vangistatud kvarki (3 kvargi värvi-laengut, mida eraldi näha pole: punane, roheline, sinine) .... sarnaselt on ka 3 nähtava pere/generatsiooni (elektron, müüon taoun & neile vastavad kvargid) kohta 1 mittenähtav/tume generatsioon, mis ongi nö "tumeaine" (ehk tumeaines on elektroni ja neutriino analoog ja 2 kvarki koos 3-värvilaenguga analoogid) ... nii nagu eraldiseisvat värvi-laenguga kvarki pole võimalik "näha" (vaid 3 värvilaengut korraga, mis annavad summaarselt kokku valge), nii pole võimalik ka tumeainet "näha" (kuid omadused nagu mass ja muud kvant-laengud on tumeainel olemas, ehk tumeaine mõjutab maailmakõiksust).Teadlaste juurde poel mõtet taoliste teemadega minna ... reeglina on teadlased hõivatud oma kohustusliku "kahe teadus-artikli vorpimisega aastas", ning isegi kui teadlastel peaks aega üle jääma, siis ei viitsi nad arutleda üldlevinud füüsika raamidest väljapoole jääva maailma üle.
Vasta
#24
seega valemid, imaginaarosad ja geeniused kinnitavad teise reaalsuse olemasolu wink
Vasta
#25
Usund on isiklik

See ütleb lühidalt ja selgelt, et igas asjas on bluffi rohkem kui null.

Bluff tähendab teavet, mis on isiklike kavatsuste tõttu moonutatud valeks.

Mitte üksgi hing ei ole suuteline kirjeldama absoluutset tõde, peamiselt isiklike kavatsuste tõttu.

Universaalset tõde on võimalik lahendada kirjelduse ehk kommunikatsiooni negatsioonist ehk täielikust vastandist iga sõna osas.

Võtame näite : " Mina pole kummaline "
Negatsioon : " Teised on arusaadavad ".

Kuhu see kõik viib? : Arusaamiseni elus ja kui see piisavalt kaugele viia siis emotsioonidest lahtipääsemini.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat