•  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 30
 • 31
 • 32(current)
 • 33
 • 34
 • ...
 • 36
 • Järgmine 
Teema hinnang:
 • 0Hääli - 0 keskmine
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Lame Maa!
Atmosfäär, milles on ka aerostaat, pöörleb ju maaga kaasa.
Vasta
(05-03-2023, 22:11 )vasamasa Kirjutas: Atmosfäär, milles on ka aerostaat, pöörleb ju maaga kaasa.
Päikese kõrgus (tavamõistes) oleneb laiuskraadist ja kellaajast.  Kui vaadata horisonti 30 miili ehk 30x1609m= 48km kõrguselt (kõrgemale suurt aerostaadid ei lenda) siis peaks olema maakeral horisondi kumerus tajutav. Oled nagu suurel pallil ja kas pöörled temaga või ei pöörle horisondi kumerus peaks olema tajutav. Objektiiv millega filmitud määrab siin enamuse. 180 kraadise kalasilmaga saab teha reaalseid võtteid ja kõik on ümmargune ehk kerajas. Kui seda ei teaks siis arvad, et nii ongi ka reaalsuses. Usun, et siin on objektiivis peamine küsimus, ehk lihtsalt on tahetud tõestada maa lamedust. Aga mine sa tea? Kui linnud ja lennukid jäävad õhku seisma ja autod purunevad ilma takistuseta on absoluutselt kõik võimalik. Muidugi jälle eeldusel, et pole võltsitud.
Vasta
(05-03-2023, 20:28 )vasamasa Kirjutas: Liiga kitsas vaatenurk. Ilmselt filmiti ikka laiekraani formaadis, lõigati aga ümber 4:3 formaati, et kumerus poleks märgatav.
Laiekraani formaati ei lõigata ümber, muud formaati samuti ei lõigata ümber, õpi optikat! Laiekraani saab kitsaks suruda, tavalise formaadi saab laiaks venitada, selleks on spetsiaalsed objektiivid, olin tööl kinomehaanikuna ja tean seda täpselt.
Vasta
(05-03-2023, 22:54 )xcad Kirjutas: Kui vaadata horisonti 30 miili ehk 30x1609m= 48km kõrguselt (kõrgemale suurt aerostaadid ei lenda) siis peaks olema maakeral horisondi kumerus tajutav.


Tajutav peaks olema jah. See horisont peaks olema näha 3x pikemalt, aga sinu toodud videos on välja lõigatud jupike, kus ei ole enam kumerus tajutav.

[Pilt: Kuvat%C3%B5mmis%202023-03-06%20065202.jpg]
Vasta
(06-03-2023, 07:42 )vasamasa Kirjutas:
(05-03-2023, 22:54 )xcad Kirjutas: Kui vaadata horisonti 30 miili ehk 30x1609m= 48km kõrguselt (kõrgemale suurt aerostaadid ei lenda) siis peaks olema maakeral horisondi kumerus tajutav.


Tajutav peaks olema jah. See horisont peaks olema näha 3x pikemalt, aga sinu toodud videos on välja lõigatud jupike, kus ei ole enam kumerus tajutav.

[Pilt: Kuvat%C3%B5mmis%202023-03-06%20065202.jpg]
Arvan sama. Asi on "tõlgendamises", praegusel digiajastul saab kõike "tõendada" kui on viitsimist ja huvi.
Vasta
Video: Amber Plaster - Maa ei ole Gloobus!

Vasta
Imeline, kas pole?

Vasta
(12-03-2023, 04:10 )Arlich Kirjutas: Imeline, kas pole?

Imeline, kuidas on selle videoga manipuleeritud.
Ära reedavad objektiivi peegeldused päikesest, need peavad olema ümmargused, nagu päike, aga on laiaks litsutud ehk siis videopilti on venitatud horisontaalis.

[Pilt: Kuvat%C3%B5mmis%202023-03-12%20043600.jpg]

[Pilt: fs121093b.jpg]
Vasta
See pole midagi uut, et lainurkobjetiividel esineb ka äärtes moonutusi (väljavenitamist) jms.

Vasta
Uuu, vasamasa õppis videopilti laiaks venitama, juhhuuu!

Otse vastata mind ei lastud, kopin siia detailid täiega: vasamasa vastus vasamasa
, 04:53
Veteran
#783
(, 04:10 )Arlich Kirjutas:
Imeline, kas pole?

Imeline, kuidas on selle videoga manipuleeritud.
Ära reedavad objektiivi peegeldused päikesest, need peavad olema ümmargused, nagu päike, aga on laiaks litsutud ehk siis videopilti on venitatud horisontaalis.

Ja minu poolt varem lisatud info on:
isemaag
06-03-2023, 01:31
Veteran
#778
(05-03-2023, 20:28 )vasamasa Kirjutas:
Liiga kitsas vaatenurk. Ilmselt filmiti ikka laiekraani formaadis, lõigati aga ümber 4:3 formaati, et kumerus poleks märgatav. ,,, EDASI MINU POOLT VASTUS ON:
Laiekraani formaati ei lõigata ümber, muud formaati samuti ei lõigata ümber, õpi optikat! Laiekraani saab kitsaks suruda, tavalise formaadi saab laiaks venitada, selleks on spetsiaalsed objektiivid, olin tööl kinomehaanikuna ja tean seda täpselt.

Vasamasa tudeeris optikat, lahe! Ja foorumi adminnidele kivi kapsta-aeda: Otse vastata ei lastud koos eelnenud textiga, kui ilma eelnevata vastata siis vahel midagi haihtub ja seda võimalust ma ei võimalda mitte mingil juhul omasoovselt, ausust kas on või ei ole, no ja on vahepäälne võimalus nagu ühes juturaamatus, Hodza Nazredin, rahurikkuja, noateral üle silla.
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=1xNuX3-vGss
19 saj kaardist mis tõestab maa kuju, venekeelne. Igaühe oma otsustada.
Vasta
Mo-arust ta väga lame pole, küll aga üsnagi konarlik, aina künkad ja mäed...
Huvitaks selle lameda maa paksus, mitu kilomeetrit see võiks olla. Arlich ehk teab...
Vasta
(16-03-2023, 22:22 )Tehnoloog Kirjutas: Mo-arust ta väga lame pole, küll aga üsnagi konarlik, aina künkad ja mäed...
Huvitaks selle lameda maa paksus, mitu kilomeetrit see võiks olla. Arlich ehk teab...

See pida olenema elevantide või kilpkonnade kandejõust, ehk palju kannatavad. Tuleb järgi küsida. Imelik on see, et kõik need teooriad on erilise hooga alates 2020a ilmnenud? Kas siis muutus maa lamedaks? Või idiopiteek lõplikult lollistus? Vaatad merel aurulaeva ja mida näed...suitsu (järsku seetõttu ongi kivisöe küttel laevad kadunud)? Hiljem tuleb korsten, siis aga laev ise, muidugi oleneb kursist. CC arvab hoopis, et maakera on energiapall mille kujust ja olemusest meil pole aimugi. Ja suurusest samuti. Ehk kõik on energia aga seda tunnetada on ainult valitute privileeg.
Vasta
Alates 2010 umbes algas massiline lameda maa hullus youtuubist pihta.
https://www.youtube.com/watch?v=kCt4-kiO...nel=Dameoz
Vasta
Meie jalge alla jääva Lameda Maa sügavust ei oska keegi öelda, sest Piibli alusel ei saa me seda kunagi teada!

(Jeremija 31:37) Nõnda ütleb Jehoova: kui peaks saama mõõta taevaid ülal ja uurida maa aluseid all, siis hülgaksin ka mina kogu Iisraeli soo kõige selle pärast, mis nad on teinud, ütleb Jehoova!

Pealegi on sügavaim puurauk, mis üleüldse Maa keskme suunas puuritud nüüdseks kuskil 12 kilomeetrit (https://en.wikipedia.org/wiki/Kola_Superdeep_Borehole). Seega sellest sügavamale mitte keegi tavateadlastest tegelikult ei tea, mis seal tegelikult asub. "Teadus" väidab siiski (hoolimata tõestusmaterjalide puudumisest), et Maa kese on ülikuumas sula olekus ja nende uusimad teadusuuringud näitavad, et seal asub 90% kogu Maa Väävlist (https://www.sciencedaily.com/releases/20...92105.htm#). Ehk siis see on taaskorde tõstus Piiblis väidetule - Põrgu asub otse meie jalge all, Maa keskmes ja et seal leegitseva ülikuuma Jumala Viha väljendusvormiks on justnimelt igavesti põlev Väävel (väävlikivi, brimstone) ja sellest koosnevad tulejõed jms. Piibli alusel saavutab vahetevahel see leegitsev Jumala Viha oma haripunkti ja see põhjustab Põrgu ülevoolavuse Maa pinnale sula-laava, vulkaanipursete jms. näol!

---

Lameda Maa esilekerkimine oli üks viimaseid suuri ilmutusi, mida Jumal praegusel lõpuajal taaskord esile kerkida lasi. Me võime vaadata seda ka kui nö. teadvusenihet, mille eesmärk on massilise "globaalse" pettuse ilmsikstoomine ja selle võlts-reaalsuse teadvustamine inimestele!

Fakt on aga hoopiski see, et kogu muinasmaailm uskus Lameda Maa olemusse
https://preview.redd.it/7jwrv32yh6r61.jp...68085d2703

Siin kogumik Lameda Maa raamatuid läbi aegade
- https://drive.google.com/file/d/1gD6h4aK...share_link

Siin link 1900 ajalehe väljavõttele, kus mingi haridustegelane taheti vangi panna, kuna püüdis koolis hakata õpetama Lameda Maa asemel Gloobuselise Maaga kaasnevat võlts-reaalsust
- https://drive.google.com/file/d/1Wp1wBPN...share_link

Ja nüüd siis pärast endistest natsidest koosneva liikmeskonnaga NASA tekkimist on suudetud terve maailm ilusti eksitusse viia!

Piibli tõestuseks on olemas nüüdseks massiline hulk igasugu argeoloogilisi, teaduslikke jms. materjale!
Nagu näteks Piibli tõele vastavuse kinnituseks on meil Noa Laev üles leitud - https://youtu.be/M7iigAMckHc, Punasest Merest läbiminek on ammu tõestatud, Soodoma ja Gomorra tuhastunud linnad on siiani alles - https://youtu.be/m-HNqoJxdkw, Tõeline Seaduselaegas on üles leitud, kuid veelvarjatud kuni teatud sündmuseni; hiiglaste olemasolu on tõestatud hiigelsuurte luukerede jms. avastamisega:

Video: LANGENUD INGLITE näpujäljed on kõikjal nähtavad!

Vasta
(17-03-2023, 18:40 )Arlich Kirjutas: Põrgu asub otse meie jalge all, Maa keskmes ja et seal leegitseva ülikuuma ...
Arlich kas Sa oled nüüd "elu sõnalaseks" hakanud või, et räägid "maa keskmest", mis välistab "lameda maa".Kese (kui üks mõtteline punkt) saab olla "ümaral Maal" (ringjoone, sfääri, kera keskpunkt) ... ehk mitmest erinevast kohast risti maapinnaga kaevatud mõttelised augud/kaevud ühtiks maa keskmes.

Kese (kui üks mõtteline punkt) ei saa olla "lamedal maal" ... ehk kui "lamedal maal" teha mitmest erinevast kohast risti maapinnaga augud/kaevud, siis nad ei lõikuks kunagi (jääksid paralleelseteks).

Kui Eestis kaevata mõtteline sügav auk läbi Maa, siis gloobuse põhjal oleks taolise augu teine ots kuskil UUs-Meramaa kandis Vaiksel ookeanil ... "lameda Maa" kontekstis ei saaks taolise mõttelise sügava augu teine ots asuda maapinnal.Elusõnalaste tõlgendus piiblist on selline, et Maa pole lame, vaid on ümar
https://www.jw.org/et/piibli-%C3%B5petus.../lame-maa/

Ehk kui on 2 uskliku, siis neil on 3 erinevat arusaama piiblis öeldu kohta Smile
Vasta
Ka Lamedal Maal, millel on teatav paksus, on olemas loomulikult selle kese ...
Piibellikul Kosmoloogial on 3 olemustasandit (mitte 7) - Taevas, mis jääb meist ülespoole; Lame Maa, millel me kõik elame + siia all kuulub ka Taveakaare avatud osa, kus linnud ja lennukid lendavad ja kus Päike ja Kuu meie peade kohal tiirlevad ja siis, meie jalge all, (tahke) Maa Keskmes, asub Põrgu koos oma erinevate tasanditega, mille kõige alumisel asuvad need langenud inglid, kes Noa aegu inimtütardega paaritusid ...
ja sellest kõigest allapoole jääb veel Põhjatu Sügavik (Bottomless Pit).

Ma olen sellest kõigest pikalt kirjutanud ju oma Lameda Maa materjalis, mis ka iga postituse allkirjas ju olemas ...

Pealegi sai siin ka koostatud ju Piibli värsside alusel meie Suletud Süsteemist nö. piltlik mudel:

https://drive.google.com/open?id=12o6XNv...43iLB-27CF
Vasta
Veel üks ajalooline ja arheoloogiline tõestus Piibli ja seoses sellega ka Lameda Maa tegelikkuse kohta!
Iisraeli rahva Egiptusest väljarände tõestusmaterjalid:

a) Tänaseni tuhastunud tipuga Siiani mägi, mille otsa Jumal omal ajal Taevast tulesambas alla laskusb) Mooses poolt lõhestatud hiigel-kivi (u. 15 meetrit kõrge), millest omal ajal vesi välja voolas, et iisraeli rahvast veega joota

https://youtu.be/gS2lBVlvZQ4
Vasta
https://youtu.be/fjcCPMWdodg?t=108
Taktikast kuidas lamemaa agenda ründab. &Kristluse agenda, lamemaakate tagant.

1.
Kui sinult on võetud sinu autoriteedid, sa jääd kaitseta ja sulle saab oma jumala sisse toppida.

Kui keegi tahab sulle oma jumalat sisse toppida ta peab esiteks välja ajama või urgitsema kes sinul seal ees on.

Teadlased kaasaarvatult.

Ehket taktika esimeseks sammuks on autoriteetide ründamine.

-Sa tõesti usud see ümara maa jura? Sind on lihtsalt treenitud uskuma. Sinu õpetajad koolis.
Kust sa seda jura kuulsid? - AA. Neilt "teadlastelt".
NASA? -Haahaa.

___
Ehket pole ilmaasjata et jesuiidid suured eksortsismispetsid.. välja-ajamis-spetsid.. usku-pööramis-spetsid.

-Sest nemad selle taktika paika panidki,
sest see just nende töö ongi, kristluse vastastest nende autoriteetide&jumalate välja rookimine,
tühja ruumi tekitamine kuhu ainujumal sisse toppida.
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=UmgoY_ldGdY
Kõik lameda maa hüpoteesid ühes 22min videos
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=yLNTXnrGZEU
https://www.youtube.com/watch?v=UvvEZ_HvsmU
Uued venekeelsed jutud maa lamedusest, ei kommentaari kuna pole vaadanud!
Vasta
https://www.youtube.com/shorts/XU0kJIi-JN8

See video näitab, miks lamemaalastega pole mõtet vaielda.
Vasta
Päike nii madalal, et mäe vari on taevas. 
Lameda maa puhul oleks see võimatu, olgu see päike ükskõik kui kaugel, vari ei saaks taeva tekkida.

[Pilt: 338737845_1197375391151063_2810803781495191889_n.jpg]
Vasta
Lameda Maa puhul saab ikka tekitada sellise varju ja ka altpoolt valgustada pilvi!
Olen selle näite juba korra vast ka välja toonud, aga võib olla teise teema all.
Testi tulemused näitavad, et see on võimalik!
Nii nagu ka kõik need Maa kumeruse testid, mida olen korduvalt välja toonud, mis ei suuda kuidagi Maa kumerust leida NASA poolt etteantud Maa kumeruse mõõtmete alusel ...

Vasta
+ veel ka Lameda Maa täielik Youtube playlist, tõestamaks, et me tõepoolest elame Lamedal Maal, ehk Taevakupliga kaetud suletud süsteemis. Kajastamist leiavad NASA enda, valitsuste, sõjaväe jms siiani salastatud dokumendid, mis kõik teevad oma arvutusi jms Lameda Maa mudelite põhjal; kõrg-suurenduskaameratega ja infrapunakaameratega läbiviidud Maa kumeruse (puudumise) testimised; Päikese ja Kuu ja tähtede tegelik olemus; Piibellik Lameda Maa mudel; vabamüürlased ja Lame Maa; Põhjapolus ja seal asetsev hiiglaslik magneetiline Sumeru/Meru mägi ehk Rupes Nigra +  põhjapoolusel elav Arianni rass; Hiiglaslikud muinasmaailma puud ja nende siiani nähtavad puukännud; Lameda Maa kaart Kuu pinnal; Veeuputus ja Hüdroplaatide teooria; tegelik Atlantis ja selle siiani nähtavad jäänused; NASA saatanlikkus ja sümboolika + ISS kosmosejaama pettus; dinosauruste noor iga ja luudest leitud siiani pehme kude jne jne ...
https://www.youtube.com/playlist?list=PL...XyLCy9ybwA
Vasta
  
 •  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 30
 • 31
 • 32(current)
 • 33
 • 34
 • ...
 • 36
 • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis asjad on Maa dimensioonid või sagedused? ragingliz 59 28,652 30-11-2020, 20:12
Viimane postitus: Q11
  Algab Maa-taoliste planeetide otsing Tutanhamon 92 31,451 27-02-2017, 16:26
Viimane postitus: Nielander
  Kas maa tiirleb ümber päikese? vasamasa 52 21,428 08-02-2013, 22:20
Viimane postitus: kage
  Avastati super-Maa - Gliese 581 c postimees 38 12,692 15-10-2008, 20:22
Viimane postitus: j2nsy
  Kui Maa oleks suurem kurk 3 3,129 10-02-2008, 06:24
Viimane postitus: lendorav
  Kuu pole ainus Maa kaaslane Hallucigenia 0 2,246 09-06-2006, 21:38
Viimane postitus: Hallucigenia
  Cern - must auk Maa peal pixel3 2 4,402 27-04-2006, 16:57
Viimane postitus: zed

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat