Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Statistika
#1
Para Webil nüüd uus täiustatud statistika.

Vaata ülevalt linki või klõpsuta siia

Ootan kommentaare :ink:
#2
see statistika tuleb ka sina üles tagasi, kes, kkk ja 24h kõrvale???

Aa ja siis üks asi, et browser, mida kasutad, et kas 1 klikk on, et palju üldse on klikitud selle browseriga, et operaga on 8 korda, aga ma siin natust rohkem kui 8 korda klikkind, ja ma ainult operaga käingi?



aga muidu jah tunduvalt parem statistika kui enne


-----------------

no ma ei tea, mida nüüd tehke, kuna ma enam lihtsalt ei suuda, kas mingi skriptiga ei saaks, minu kasutaja puhul sihuse sõna kirjutamise ära keelata nagu ültse:o
#3
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
....on, et palju ültse on klikitud selle browseriga......
Damn you Laugh
#4
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
see statistika tuleb ka sina üles tagasi, kes, kkk ja 24h kõrvale???

Aa ja siis üks asi, et browser, mida kasutad, et kas 1 klikk on, et palju ültse on klikitud selle browseriga, et operaga on 8 korda, aga ma siin natust rohkem kui 8 korda klikkind, ja ma ainult operaga käingi?



aga muidu jah tunduvalt parem statistika kui enne

Statistika tuleb samma kohta kuhu ennegi. Hommikul oli üleval, kuid nüüd võtsin maha, disainin koodi uuesti. Probleeme oli tohutult, alates õäöüž tähtedega kuni andmebaasi salvestamisega.

NB. siiski kõik statistika,salvestatakse tegelikult juba praegu k.a. brauserid, maad jne. Klikkide puhul arvestatakse iga klikki, mis on tehtud operaga või siis mõne kasutaja poolt soomest näiteks.


-edit-

Nüüd korras
#5
Kui ma viimati vaatasin siis kasutasin ikka Ie6 aga statistika näitab mulle: Brauser/Süsteem: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98)

See mingi järjekordne minu bug või milles asi?
#6
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Kuii ma viimati vaatasin siis kasutasin ikka Ie6 aga statistika näitab mulle: Brauser/Süsteem: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98)

See mingi järjekordne minu bug või milles asi?

See on kusjuures väga huvitav tähelepanek. viga pole mitte koodis, vaid IE-6-es endas. Tundub, et microsoft tahab sellega luua ühilduvust vms.

Igatahes, see tekst, mida sinna kuvatakse , on muutuja $HTTP_USER_AGENT , mis pärineb otse sinu arvutist. Skript siin tuvastamisega ei tegele.
#7
hmmz foorumis on 8x käinud mingi tundmatu riigi elanik. Mis selle salapärase riigi nimi võib olla? Ma pakun, et need on:
1) Simbabe kodanikud
2) Ufod
3) Atlantise vabamüürlased

Kust nad võisid meie kohta infot saada? Kas tõesti meie sees on üks nendest kolmest?
#8
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
hmmz foorumis on 8x käinud mingi tundmatu riigi elanik. Mis selle salapärase riigi nimi võib olla? Ma pakun, et need on:
1) Simbabe kodanikud
2) Ufod
3) Atlantise vabamüürlased

Kust nad võisid meie kohta infot saada? Kas tõesti meie sees on üks nendest kolmest?

See tundmatu olin mina Bleh

Nüüd võib oletada milline 3-est mina siis olen Laugh
#9
Kena statistika, aga ehk saavad tegijad vaikselt edasi nikerdada ... nt postide arv kuude kaupa - et kas elame kasvava või kahaneva paraaktiivsuse ajajärgul, millene kuu see kõige paraaktiivsem on jms. Võtsin ise huvi pärast käsitsi kokku liitujate arvud kuude kaupa, see pilt on järgmine:
10.03 - 22 (mittetäielik kuu)
11.03 - 47
12.03 - 28
01.04 - 20
02.04 - 23
03.04 - 10
04.04 - 38
05.04 - 22
06.04 - 41
07.04 - 31
08.04 - 34
09.04 - 19
10.04 - 21
11.04 - 21
12.04 - 17 (mittetäielik kuu)

Eks tegijad ja "vanad kalad" tea paremini, on neil kõikumistel ka mingid põhjused või on nad juhuslikud.
#10
Tahaks seda kipat statistikat tagasi, kus olid igasugu viimase 30 päeva postitused ja asjad ka. Pingeread ja puha.
Kas see tuli selle uue xmb-ga või henzuka minimalistlikest eelistustest?
#11
Võiks lisada statistikasse nt. mitu korda para-webi kokkutulekul osalenud.
See näitab ka aktiivsust.
#12
Muig... Kui see yldse kuhugi panna, siis inimese ankeedile... Statistikasse poleks m6tet panna tervet rodu nimesid...
#13
Tsitaat:Algselt postitas: pipartyt
Muig... Kui see yldse kuhugi panna, siis inimese ankeedile... Statistikasse poleks m6tet panna tervet rodu nimesid...

offtopic:

statistika ongi suhteliselt terve rodu nimesid igalpool, mille järel numbrid ; )

aga ise pooldaks ka seda eelmist statistikat {mar
#14
sihuke statistika siis teile, et meie foorumi tegevusaja jooksul on keskmiselt iga päev liitunud üks uus kasutaja. Ja seda alguses ja ka nüüd. St. uute liikmete vähenemise tendentsi ei ole märgata.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat