Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minu sisekaemuste teekond.
Nüüd ma olen See.

Nagu ikka, sattusin mööda. Ja leidsin mingi konto.
Ja ma juba vist ütlesin, et ma ei hakka teile siinöeldut meenutama, et ma pole keegi kes ütleks, et ma ju ütlesin.
Inimkonna ainsaks lohutajaks jäävad veel pikaks ajaks ainult koerad.

Te isegi ei kujuta ette, kui võimas ma juba olen Laugh
Vaadake õue.
Ma lubasin, et ma sean kõik valmis ja siis keerame teineteisele selja.
Keerasingi. Nüüd piilusin korra aknast, pooled on ennast üles poonud... ViisakasLaugh Laugh

Oh teid küll...


Vasta
See foorum on kasutuskõlbmatu. Vähemalt mobiililt ja uue teema postitamine on võimatu.

Lisan siis siia.

______________

 
 
Mu vennad ja õed!
 
Te peate mõistma, et maakera pöörlemine soovitakse taas peatada ja meid soovitakse viia sinna punkti, kus meie sisemised väärtused ning meis kantav võrdsuse, vabaduse ja vendluse idee kuulub hävitamisele. See, mille eest me oleme seisnud, surnud ja ristile naelutatud, on minetamas oma tähtsust, nende ideede sügavust on õõnestanud alpus ja aplus ning nüüd on meie ühine seesmine pimedus saavutamas kogu ilmaruumi ülest võimu.
 
 
Ta ei ela ei taevas ega maapeal, ei kivikirikus ega ole naelutatud ristile, vaid See elab meie sees ja meie teadvuses ning läbi selle on See ka kõikjal ning igavesti, niikaua, kuni kannab Teda viimne inimhing. Kui pole meid, ei ole enam ka Seda. Kui kustub valgus, siis pole enam ka meid.
 
See ongi meie seesmine valgus ja moraalne kompass ning teejuht. Seesama meie seesmine valgus juhib meid läbi mõistmise tarkuse ja õpetava eeskuju. Läbi empaatiavõime ning mõistmise, et mis on õige ja mis on hea, saame me kõndida rahus ja rahulolus. Läbi Tema tarkuse ja kingitud julguse oleme me jõudnud teaduse ajastusse ning sellest seesmisest valgusest juhituna, teadusest, haridusest ja haritusest kantuna, on just täna kõiksus meie ees valla.
 
 
Just nii, nagu völtsvagadus ja ketserlik ebajumala enda hulka kuulutamine mattis sadadeks aastateks inimkonna vaimupimedusse, siis täpselt samamoodi, nüüd ja täna seisame me pöördepunktis, kus me peame suutma seista ajaloo mõistes just äsja leegiks tõusnud tulesädeme säilimise eest.
 
Tagurlik vaimupimedus tõstab pead ning iseendale oma vigade andestamise võim võtab võimust. Enesepettuse ja meelega valesti mõistmise võim, põhjuste ja tagajärgede eiramise võimekus ja saadava võltsrahulolu ihalemine on astunud lavale. Meie seesmine pimedus on võtnud füüsilise vormi ning vallutab maad.
 
 
Inimene seal ei ole Antikristus, aga ta kannab selle seesmise pimeduse vaimsust.
 
Ta on meie seesmise pimeduse esindaja ning taaskord on ta võtmas valguse üle võimust.
 
See ei ole sõda toasooja pärast, vaid see on sõda meie õiguse eest olla vaba, võrdne ning elada vendluses ning me kõik peame mõistma, et valgus on habras ning tulesäde kergesti tuha alla mattuv.
 
 
 
Ma tean, et lõõtspill on oma lugu alati mänginud ja kokku ning lahkutõmbed on pillimängu juures paratamatult määratud, kuid ärge unustage, et inimesel on vaba õigus lõõtspillil mängitavat lugu ise dirigeerida.
 
 
See ongi viimne kohtupäev
 
 
Meie seesmine kohtupäev ning puhastustuli on vallutanud kohtumajad ja jumalakojad ning juba täna tiritakse surnuid haudadest välja, et ka nende üle kohut mõista.
Just nüüd vaadatakse üle meie väärtused ja tõekspidamised, kuid meie ei pea mitte tulevikku kartma, sest õiglaste päralt on saabuv rahuriik.
 
 
Ja ta nägi, et mõistmise ja õpetamise võim on suur ning inimhingele valgust kandev. Ja tai sai aru, et see on Hea.
 
„Sina pead mõistma ja aru saama ning kandku teadmiste ja õpetamise võim nüüd kõiksuse valgust üle kogu ilmaruumi ja laotuse kah. Nii olgu, nii on ja nii jääb!“- viimane testament 7.6
 
Vasta
„... vaid See elab meie sees ja meie teadvuses...“

Teadvus ongi Mina.
Sinna tekkib Mõte.
Kas Mõte on Teadvusest kuidagi eraldi?
Vasta
(07-10-2018, 16:58 )Mannu Kirjutas: Teekond Ruumivärava foorumist, autor Tuulepesa tolteekide taotleja ja Ruumivärava foorumi seesama. midagi Castanedast, aga leitud ise omal käel ja ilma Castanedat lugemata.
 Oma üllatuseks leidsin, et Ruumivärava foorum on uuesti netiavarustesse lugemiseks üles riputatud. 

http://seesama.s2.bizhat.com/seesama.html

Head lugemist!
Vasta
Huvitav lugemine.
Kui see tõele vastab ja ei ole kirjutatud puhtalt mõistusepäraselt,vaid reaalselt inimene on leidnud algallika,siis on see igati positiivne.
Näitab,et sellised kogemused on võimalikud inimesele.
Ise ma ei ole keegi valgustunu,aga palju infot analüüsides siit ja sealt,on mingi arusaam tekkinud kuidas see protsess välja võiks näha.
Meeldib kuidas asja kirjeldatakse lihtsalt ja selgelt,ja ei hakata mingeid x teooriaid ja segaseid kirjeldusi välja aretama.
Just mõnda aega tagasi lõpetasin J.Krishnamurti ''Vabanemine teadaolevast'' lugemise.Netis olemas lugemiseks.
Ka seal autor kirjeldab lihtsalt ja puhtalt sama protsessi.Mis muidugi ei tähenda,et tõe juurde jõudmine oleks lihtne tee,aga vähemalt ei aeta asja mingisuguse hämamisega teelolija jaoks veelgi keerulisemaks.
Teema viimasel leheküljel muidugi teemaalgataja viimane post tekitas kahtlusi.Jäi nagu mulje suurushullustusest ja millestki madalamast kui puhtast teadvusest.
Minu ''ettekujutuse'' järgi valgustunud inimene on vaikne ja rahulik,ja ei püüa paaniliselt maailma muuta enda nägemuse järgi.
Vasta
(22-01-2023, 09:31 )Kayaman Kirjutas: Huvitav lugemine.
Kui see tõele vastab ja ei ole kirjutatud puhtalt mõistusepäraselt,vaid reaalselt inimene on leidnud algallika,siis on see igati positiivne.
Näitab,et sellised kogemused on võimalikud inimesele.
/.../
  Teema viimasel leheküljel muidugi teemaalgataja viimane post tekitas kahtlusi.Jäi nagu mulje suurushullustusest ja millestki madalamast kui puhtast teadvusest.
Minu ''ettekujutuse'' järgi valgustunud inimene on vaikne ja rahulik,ja ei püüa paaniliselt maailma muuta enda nägemuse järgi.


Ma pakun, et see oli öeldud Mina Olen'i kogemuste ja kirjutiste kohta, ja mitte Ruumivärava kohta (sest paraku jah ma olen seda teemat Ruumiväravaga "rikkunud").



Taolisi valgustumise hetki, sähvatusi (pikemaid või lühemaid) nagu Mina Olen on kirjeldanud ikka inimestel esineb, see on täitsa võimalik, eriti kui on veel mingid abistavad ained mängus, kuid probleem on sellesse seisundisse jäämisega. Sellest seisundist kukutakse välja, jääb aga mälestus sellest ning inimese mõistus koos vajadusega "olla keegi" hakkab selle kogemuse ja mälestuse peale ehitama isiksust, mis võib paista suurusehullustusena või lihtsalt hulluna või hakkab inimene maailma parandama ja tänavanurgal plakatiga seisma, sekte rajama ja jüngreid koguma.



Ruumivärava ma aga toppisin seepärast siia, et sealt üks või kaks inimest on vast pisut püsivamas rohkemateadmise seisundis ja ei ole väga aktiivsed, kuigi ka nüüdseks vist enam mitte eriti algallikaga kontaktis. Mingil määral sekt oli seegi.

Aga ega ma pole siin miski hinnangu andja, mul pole teemaalgatajaga sarnast kogemust olnud, niiet otsustage ikka ise.
Vasta
Ei mõelnud ma ruumivärava foorumit.
Seda viimast kodaniku Mina Olen teksti pidasin silmas .
Ruumiväravas on palju väärtuslikku küll jah ja hea et ta uuesti''ülesse leidsid'' SmileArvasin isegi,et too on ammu-ammu kadunud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu lugu. antiamerikanist 0 1,829 17-11-2020, 01:55
Viimane postitus: antiamerikanist
  Palun aidake minu õde! torukoll 8 5,384 31-07-2016, 17:24
Viimane postitus: erilineelu
  Imelik kuju minu toas muahavee 1 2,078 01-10-2013, 17:50
Viimane postitus: Mannu
  Keegi ei näe minu sisse Dana 11 6,224 17-06-2012, 09:02
Viimane postitus: Dana
  Minu suitsiidilikkus anonymity_himself 36 12,075 12-02-2009, 11:43
Viimane postitus: Indr3k
  Elektripliidi isiklik vaen minu vastu? Tom 9 4,605 15-11-2008, 20:00
Viimane postitus: Estkitty
  Palju juhtumeid minu ja mu vanemate elus. Mori 11 5,498 11-12-2007, 19:53
Viimane postitus: monika999
  Minu eriskummalised võimed. Europe 19 8,543 21-09-2007, 18:37
Viimane postitus: ostankino
  Minu veider saatus Elsara 3 3,004 11-01-2007, 10:21
Viimane postitus: Anonymous

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat