Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minu sisekaemuste teekond.
#26
(29-09-2018, 13:55 )Mina Olen Kirjutas: Siit jõuame Kiusamiseni.
Vähe sellest, et meie elus on pidevad kiusatused (Lucifer?)- leiame me oma kiusatuste maha surumiseks teiste kiusamise. Negatiivsed kiusatused. Äratada kiusatus kahelda. Jne. E inimkond on iseenda Lucifer. Ja on hea, et meie teadvuses on moraal, eetika, empaatia jne. (Inglid?). Lohutus ja tänu. Tegelikult on kõik kirja pandud, kõik on mustris ja kõigile silmealla toodud.
Nii nagu taevas (täpsustan: allegooria), nõnda ka maapeal.

Kiusamine - vaimsel teel on testid (kus pead eluliselt näitma kas oled piisavalt moraalne, eetiline, empaatiline, julge, nutikas jne.) ja on tumedad jõud (et inimese valgustumist ära hoida).
Kahtlemine võtab jõu ära. Ainult raudkindel usk endasse annab väe "mägesid liigutada".
"Nii nagu taevas, nõnda ka maapeal." - see tähendab pigem, milline on su sisemaailm, selline ka väliskeskkond, olukorrad e. oma maailma seis. Sisemine peegeldub, loob välise.
(29-09-2018, 13:55 )Mina Olen Kirjutas: Täiendan veel: Siiralt vabandan, et pidin Sind tooma hukatuse näitena! See ei olnud isikuliselt mõeldud.
Ei tundnud puudutatuna. Smile
Vasta
#27
(27-09-2018, 17:12 )Mina Olen Kirjutas: Sest Jumal on üksi.
(29-09-2018, 13:49 )Eithea Kirjutas:
(29-09-2018, 11:44 )kage Kirjutas: Oled sa oma kõrgema mina käest seda küsinud?
erinevalt sinust mina saan oma kõrgema minaga vajadusel suhelda.
Sellepärast ma küsisingi. Mida tema Jumalast arvab ja kas tema arvamusel on midagi ühist teemaalgataja üksiku Jumalaga?
Vasta
#28
(29-09-2018, 14:40 )kage Kirjutas:
(27-09-2018, 17:12 )Mina Olen Kirjutas: Sest Jumal on üksi.
(29-09-2018, 13:49 )Eithea Kirjutas:
(29-09-2018, 11:44 )kage Kirjutas: Oled sa oma kõrgema mina käest seda küsinud?
erinevalt sinust mina saan oma kõrgema minaga vajadusel suhelda.
Sellepärast ma küsisingi. Mida tema Jumalast arvab ja kas tema arvamusel on midagi ühist teemaalgataja üksiku Jumalaga?

Eks mingeid ühiseid jumalikke isikuomadusi kindlasti on, aga kõik on siiski erinevad. Jah, pigem võib olla tegemist oma kõrgema minaga, aga peab ettevaatlik olema sest eksitajaid on ka palju. Võtame või näiteks kehateadvusega suhtlemise sest ka keha, see ei ole sina/mina ( sa ei saa keha käsutada, käsitleda, kalibreerida) sest keha ei kuulu inimesele/mulle...Ühesõnaga, kui hakkad kehateadvusega suhtlema ( liitlane ), siis peab väga jälgima, et ei vastaks nn "lendaja teadvus". Vahest peab suhtlemise käigus vahele pistma mingi lihtsa kontrollküsimise, mis selgitaks, kellega momendil suhtlemine käib. Kehateadvus ei oska valetada( aga tujutseb/omab emotsioone jms), võõras segaja valetab soravalt ja rumalalt.

Kuid siiski, siiski, ma ei taha anda hinnangut, teemaalgataja jumalale, see on tema otsustada kellega või millega on konkreetselt temal tegemist.
Vasta
#29
Lugesin neid mõtteid siin ja mis mul koitis.
Küsimus - mis on jumal, siit teemast tuleb hästi välja, see on kokkuleppe küsimus. Kui me võtame ühe vana puu ja nimetame selle "jumalaks", siis on jumal olemas. Lepime kokku selles, et jumal on kõva, "elutu", puidust ebakorrapärase kujuga objekt (puu). Ja sellisel juhul ongi selline kokkuleppeline jumal olemas.

Olen täiesti kindel, et selliseid ämbreid on kunagi minevikus päris korralikult kolistatud ja tänaseks on inimesed kokku leppinud hoopis muus. Nimelt selles et jumal on omnipotentne entiteet. Selles kokkuleppes sisaldub oma kaval loogikalõks. Keegi ei saa tõestada jumala olemasolu ega mitte olemasolu. Sama moodi ei ole võimalik kellelgi kirjeldada sarnaselt oma minapildist lähtuvat jumalat.

Minu jaoks oli huvitav lugeda kuidas radikaalselt erinevad arusaamad ükshetk nagu mõistaks teineteist - kui tuleb küsimuseks usk. See ongi integratsioon, pane moslemi, haldajakummardaja ja kristlane ühte ruumi ja kage neid küsitlema.... ja järsku kui valgustunult kõik mõistavad teineteist kui suured vennad Laugh
Vasta
#30
(27-09-2018, 17:12 )Mina Olen Kirjutas: Lugesin ekspressisit nn. valgustumise teemat. Ma tean, et väga paljud otsivad oma vaimule valgust. Ma võin teile rääkida, kuidas see minu jaoks läks. Minu isiklik kogemus. Võibolla juhtub see kõik ka Sinuga. Siis tead, mis tulemas. Mina ei teadnud ja see tegi mu teekonna meeletult raskeks.

Kui kellelgi on sama teekond ette rääkida v. sellel teemal asjalikult arutleda, siis mul on selle üle ainult hea meel. Kellelegi midagi tõestama ma kindlasti ei hakka.
Sest ma olen selle teekonna enda jaoks pmst. läbi käinud.

Lihtsalt arvestage, et minul läks Jumala ja Issanda rahu ning õndsuse leidmiseks 22 aastat pidevat tööd iseendaga. Ei viinud mind selle leidmiseni ei lõppkokkuvõttes ei seened ega kivikesed. Ei shamaanid ega võlusõnad, vaid lihtne ausus iseenda vastu.

Nüüd ma tean, et Mina Olen

Nii olgu, nii on ja nii jääb.

Avalalt kirjutatud oma sammudest, otsides vaimsuse teed. Hea, aus ja puhas jagamine.

Sinu pikas kirjas on erinevaid põhjuseid, kahtlusi ja arvamusi missuguseid! Need tsüklid on ainult taipamisele kasuks tulnud, täiendades oma sisult järgnevaid kogemusi.
22 aastaga leidsid rahulolu - see on suurepärane saavutus ja kindlasti pole see tühitallamine. Suure Keskse Päikese seisundi kogemist, leidmist tuleb kõikidel inimestel püüelda. Seega suurendame iga "otsijaga" planeet Maal Heleda energia osakaalu, millega vähendame kurjuse kogumit, sest kuri sakutab meid jätkuvalt ja kipub rebima meie eluplaneeti. Kuid paljud ei suuda terve elu kestel vaimsuse mõtlemisega algustki teha. Usutavasti, ehk siis järgnevates kehastumistes leitakse osis. Areneda ja arendades saame ainult läbi katsumuste ja iga indiviidi (kasutan sinu väljendit) trip saavutus on erinev.
Kui vähe me teame, milleks me elame. Ajame taga materiaalsust, sarnanemist ja meelelisi naudinguid. Võistleme ja võitleme kõige eest, ainult mina, mulle ja minu... . See ei ole rahulolu, see kõik on ajutine!
Kui otsid või tegeled vaimsusega, oled lõpuks mõistnud, miks taaskehastusid.

Rahulolu saavutamiseks on lihtne reegel, jäi kuskilt meelde:
1/3 ööpäevast tegeled tuluga, ehk põhimõttel: "Mis ma selle eest saan?" Jämemateerias (3D) on eksisteerimise põhimõte materiaalsusele paraku üles ehitatud.
1/3 ööpäevast mõtled vaimsusele.
Ja 1/3 ööpäevast magad. Unes oled niikuinii ühenduses Kõrgema Teadvusega, kus antakse sulle lahendada oma pooliolevaid ülesandeid ja tegeleda karmaga.
Seda kasutades saavutad enesega eneses rahulolu ja peagi täheldad, et mingil asjaolul ei puutu sa kokku inimestega, kellel on õelad ja kurjad kavatsused. Enesetunne ja tervis on hea ning oled oma toimetamistega rahul. Sa ei torma enam ülepeakaela kuhugi, sest võtad kõiki tegemisi rahulikult. Sest oled saavutanud - Rahulolu.

Minul oli hiljuti järgnev kaemus:
Tegelesin oma materjaalse töö ülesandega ja ikka mõtled tööd tehes ka muid mõtteid, et neid mõtestada. Kuid millegipärast mõtteid ei esinenud ja vaevalt usutav, et mitte millegist inimesel mõelda pole ja niiviisi kulges antud seisund terve tööaja. Väga imelik tundus. Teadus ju tõdeb, et aju mõtleb kogu aeg... .
Seda tunnet vaagisin hiljem ja avastasin, et kõik on korras, kui millegi peale pole mõelda. Võrratu seisund, puhkus. Tundsin ennast vabana, täis energiat ja õnne. Väga sujuvalt voolav ja kerge oli olla. Lõpuks koju naastes kestis see olek veel paar tundi ja oligi kinni keeratud. Tundsin ennast peale tolle seletamatu üleva tunde ennast uuesti, (nagu Mina Olen oma kirja alguses mainis): "...nõme inimene edasi... ."
Olen veendunud, kui teisel korral uuesti kingitakse relax tunnet, ei mõtle ma enam sellele, miks mõtteid pole, vaid püüan nautida ja olla Taevaste energiate keskmes niikaua, kui seda võimaldatakse.
Meditatsioon tähendabki - Tühjus, mille seisundi omamise saavutust peetakse meditatsioonis esmaseks ja kui pea on segajatest tühi, siis saad alles Loojaga kontakti. Meditatsioon on kommunikatsiooni seisund, aga mitte kusagile minemise ja kadumise meetod. Meditatsioon võimaldab saada informatsiooni ja sattuda kohta, mis kosutab inimese vaimu. Sama tühi oli ka minu pea nn ajuvaba. Vähemalt edaspidi, läbi selle kogemuse tean, millist seisundit mediteerides sisendada tuleb, et olla Kõiksuse Teadvusega üks.
See oli minu üks kogemuste pisike osa 13.dimensioonikobara - Tao kingitus, mille üle olen südamest tänulik.
Üks austatud pühendunu kunagi kõneles, et Universum annab avansina kogeda Taevalikke naudinguid ja mingi perioodi jooksul tuleb endas teha teatud otsus, siis saad Taevalikke külluste osaliseks alati.


Vasta
#31
(29-09-2018, 15:56 )Eithea Kirjutas: ma ei taha anda hinnangut
Selgituseks, et ma küsisin sinu kõrgema mina käest mitte sinu hinnangut.
Vasta
#32
(30-09-2018, 08:59 )kage Kirjutas:
(29-09-2018, 15:56 )Eithea Kirjutas: ma ei taha anda hinnangut
Selgituseks, et ma küsisin sinu kõrgema mina käest mitte sinu hinnangut.


Paistab et sa oled ikka väga äratõusnud maises mõttes, kuid üldiselt on nii, et sul ei ole õigust siin midagi nõuda, rahune maha. wink

NB! Saage ometi üle ükskord sellest ühe jumala teooriast ja enese viimase osaks kujutamisest, vabatahtlikult toiduahelasse kuulumisest ( brokolile või lambale ka võib kõnelda inimese osaks saamisest/olemisest, mis on ju teatud mõttes õige) ja New Age religooni upitamine ka ei vii kusagile.
Vasta
#33
Jah, lisan, et suhtlemine Kõrgema Minaga saab ja võib toimuda väga paljudel eriviisidel. Selleks tuleb arendada endas kujutlusvõimet, et seda näha. Vastus võib tulla läbi tundmuste, sõnaliselt, tajuna, teadmise, helide, värvide, toonide, valguse või olla teie enda hääl. See võib tulla ka sünkroonsustena ehk kokkusattumustena. See võib olla mõnes võimalikus tajutavas keeles. Selleks on väga palju erinevaid võimalusi. See võib olla ka reaalsus ise. Suhelda saadki nii, et pöördud oma Kõrgema Mina poole (ma ise tajun ühendust füüsilise tajuna), esitad küsimuse ja “kuulad”.

2) AFIRMATSIOONID: “Mina olen Mina. Ma olen kõik oma kehad, kõik oma elud, kõikides mõõtmetes. Ma olen Kõrgem Mina. Ma olen valgus ja armastus. Ma olen Looja/Allika püha Kohalolek. Ma tänan.”

http://www.holetta.ee/2-voti-teadvuse-av...ma-minaga/

Vasta
#34
(30-09-2018, 09:57 )Minaelan Kirjutas: AA, küsi vast ikka oma kõrgema mina käest sind huvitavaid küsimusi. Need kõrgemad minad on ju kõik ühenduses mingil tasemel.
Kage vastus on ju olemas: "...kõrgem tasand/kõrgem mina on samasugune Jumala osa kui inimene ainult et vähem eraldatud Jumalast."

Siin on palju tõest infot "maailma-asjade-kohta":
https://soulsisterstruth.com/
Vasta
#35
(30-09-2018, 09:56 )Eithea Kirjutas:
(30-09-2018, 08:59 )kage Kirjutas:
(29-09-2018, 15:56 )Eithea Kirjutas: ma ei taha anda hinnangut
Selgituseks, et ma küsisin sinu kõrgema mina käest mitte sinu hinnangut.


Paistab et sa oled ikka väga äratõusnud maises mõttes, kuid üldiselt on nii, et sul ei ole õigust siin midagi nõuda, rahune maha. wink

NB! Saage ometi üle ükskord sellest ühe jumala teooriast ja enese viimase osaks kujutamisest, vabatahtlikult toiduahelasse kuulumisest ( brokolile või lambale ka võib kõnelda inimese osaks saamisest/olemisest, mis on ju teatud mõttes õige) ja New Age religooni upitamine ka ei vii kusagile.

Soovitan siin küll ettevaatlikum olla. Paistab et hoopis kõrgemaks minaks peetav siin on lendaja tegelikult. See ikka ja jälle vihastab, ülbitseb ja tahab alandada teisi kusjuures ka hirm et keegi sind ära tahab süüa tuleb lendaja meelest. Kui tõesti peaksid saama kõrgema minaga kontakti siis need hirmud ja kombed hajuvad. võib lühidalt öelda et enesetähtsuse kadumisega alles saad esimesed kontaktid kõrgemaga.

Kujutlusvõime ongi kujutlusvõime ja vaid kujutad omale asju ette. Vahest on see tehnikana vajalik kuid nägemist pole enne tähtsuse kadumist. See on hea viis ka testimiseks. Vaatad enda sisse ja tegelikult tead kui isekas oled, igaüks teab. Siis on nagu meditatsiooniga kus tegeled vaikuse ja mõtetest vabanemisega, siis tegeled isekusest vabanemisega. Pole kerge töö aga nägemist selleta ei saabu Smile
Vasta
#36
(29-09-2018, 16:09 )Chaos Kirjutas: Minu jaoks oli huvitav lugeda kuidas radikaalselt erinevad arusaamad ükshetk nagu mõistaks teineteist - kui tuleb küsimuseks usk. See ongi integratsioon, pane moslemi, haldajakummardaja ja kristlane ühte ruumi ja kage neid küsitlema.... ja järsku kui valgustunult kõik mõistavad teineteist kui suured vennad Laugh

Püüan seletada, tõele ei pretendeeri.


Jumal on puhtalt kogemise valdkond (Vasak,tinglikult/Tahte pool. Tahe on vasaku poole "mõiste" nagu jumalgi.). Parem/mõistuse pool kirjeldab, leiab seoseid, analüüsib jne. Hiljem. Jumalakogemuseni jõudmiseks tuleb see osa kõrvale lükata. Analoogselt kui lükatakse kõrvale tunded kui vaja midagi läbi mõelda.
Üldistades äärmusi, on üheltpoolt inimesed kellel probleem tunnete kõrvalelükkamisega. Paraveebilikult öeldes parausklikud. Inimesed keda nö. reaalsus kiusab. Kasvõi paraveebi teadususklike näol. Mõistusepõhised arutlused valmistavad neile peavalu, millega hakkamasaamiseks reageerivad emotsionaalselt.
Teiselt poolt on inimesed kel probleeme mõistuse kõrvalelükkamisega. Teadususklikud.


Küsimus et kes määrab kas suhtlus peaks toimuma ühes või teises keeles.
Ühiskonna kalle on teadagi mis. Isiklikult näen nii et parafoorum võiks toimida tasakaalustajana.
Teadususklikkuse roll - tasakaalustuseta äärmuslik parausk oleks lihtsalt veesogamine, sektantlus ja hullumajaSmile


Teine küsimus et mida puhtalt kogemuse valdkonnas kogetuga pihta hakata.
Muist kogejaist armastavad luua süsteeme. Neis süsteemides püüavad korrastada maailma mida kogevad. Muist selleks et pääseda hullumajast. Muist et maailma parandada.
Muist püüavad omi kogemusi nö maha müües luua sekte ja ususüsteeme. Muist piirduvad iseenda arendamisega. Muist vajavad sest on nõrgad vasakul. Muist...
jne jne jne
Vasaku poole loomaaed on lõputu, nagu paremalgi

Samas kõike seda hullusena võtta ei vii samuti kuhugi. Miski pole tähtsam kui miski muu. Ka maailma hullus on vaid üks tasakaalupoolus mille teisel pool tõsireaalsus mis ootab et temaga tegeletakse. Haritakse.
Vasta
#37
(30-09-2018, 16:54 )Fenkol Kirjutas: Soovitan siin küll ettevaatlikum olla. Paistab et hoopis kõrgemaks minaks peetav siin on lendaja tegelikult. See ikka ja jälle vihastab, ülbitseb ja tahab alandada teisi kusjuures ka hirm et keegi sind ära tahab süüa tuleb lendaja meelest. Kui tõesti peaksid saama kõrgema minaga kontakti siis need hirmud ja kombed hajuvad. võib lühidalt öelda et enesetähtsuse kadumisega alles saad esimesed kontaktid kõrgemaga.

Kujutlusvõime ongi kujutlusvõime ja vaid kujutad omale asju ette. Vahest on see tehnikana vajalik kuid nägemist pole enne tähtsuse kadumist. See on hea viis ka testimiseks. Vaatad enda sisse ja tegelikult tead kui isekas oled, igaüks teab. Siis on nagu meditatsiooniga kus tegeled vaikuse ja mõtetest vabanemisega, siis tegeled isekusest vabanemisega. Pole kerge töö aga nägemist selleta ei saabu Smile

Ooo kelle kõrvad siin paistavad, katsu siis joont hoida...Laugh

Naiivne on arvata, et madalam ei kuulu kõrgema toidulauale ja et üks liik siin Maal ei kuulu üleüldiselt toiduahelasse... Ja sinu ülejäänud tekst isekusest ja isetusest ei ole enamat, kui tavaline eksitav udu. Inimkond ei ole noteeritud esoteerika toel kusagile jõudnud, mis toetab olemasolevat ja see ei ole mitte inimesele arenguks. Aga nägemisega on nüüd nii, et kõrgem mina küll ei tee kedagi nägijaks, see oli sinult mõttetu teema hajutamine, aga ju siis napib valdkonnast teadmisi/ei ole kogetud. Kuna sa juba end "Ema Theresaks " kujutasid, siis katsu nüüd peale minu teksti rahulikult isetu olla, kuid mina võin vabalt sinu jaoks ka lendaja olla.
Tõsiselt siis, ma ei ole kusagil end nägiks kuulutanud ja ma ei taotlegi seda, aga sinu jaoks tundub see tähtis olema, kullake nagu sa ise eelnevas ütlesidki siis "vähenda enesetähtsust" ehk , siis saad soovitu -piiluda teiste eludesse...irwww
Vasta
#38
(30-09-2018, 18:01 )Eithea Kirjutas: ...Aga nägemisega on nüüd nii, et kõrgem mina küll ei tee kedagi nägijaks...
Loomulikult teeb.
Ausalt öeldes mul on piinlik, selline ülbus ühelt veteranilt uustulnuka vastu.Sad

Vasta
#39
(30-09-2018, 18:15 )Tulnukinimene Kirjutas:
(30-09-2018, 18:01 )Eithea Kirjutas: ...Aga nägemisega on nüüd nii, et kõrgem mina küll ei tee kedagi nägijaks...
Loomulikult teeb.
Ausalt öeldes mul on piinlik, selline ülbus ühelt veteranilt uustulnuka vastu.Sad
Ei tee kõrgem mina kedagi nägijaks, kui tahet selleks ei ole ja järelikult me räägime ka absoluutselt erinevatest asjadest.
Kõrgemas minas on väga palju aspekte ja see on pikk tee mida käia ja see ei ole nii, et tema ongi sina, see on ikkagi natuke erinev aspekt ja nägemine on küll vähim mida temalt teada jne üleüldiselt saada.
Ah et uustulnuk ve, regamise kp ei näita veel midagi Laugh, sa tulnukas pidid meil ju eriline olema..???Shock


Vasta
#40
(30-09-2018, 18:29 )Eithea Kirjutas:
(30-09-2018, 18:15 )Tulnukinimene Kirjutas:
(30-09-2018, 18:01 )Eithea Kirjutas: ...Aga nägemisega on nüüd nii, et kõrgem mina küll ei tee kedagi nägijaks...
Loomulikult teeb.
Ausalt öeldes mul on piinlik, selline ülbus ühelt veteranilt uustulnuka vastu.Sad
Ei tee kõrgem mina kedagi nägijaks, kui tahet selleks ei ole ja järelikult me räägime ka absoluutselt erinevatest asjadest.
Kõrgemas minas on väga palju aspekte ja see on pikk tee mida käia ja see ei ole nii, et tema ongi sina, see on ikkagi natuke erinev aspekt ja nägemine on küll vähim mida temalt teada jne üleüldiselt saada.
Ah et uustulnuk ve Laugh, sa tulnukas pidid meil ju eriline olema..???Shock
Fenkol´i pidasin silmas.

Vasta
#41
(30-09-2018, 17:39 )UFO303 Kirjutas: Jumal on puhtalt kogemise valdkond (Vasak,tinglikult/Tahte pool. Tahe on vasaku poole "mõiste" nagu jumalgi.). Parem/mõistuse pool kirjeldab, leiab seoseid, analüüsib jne. Hiljem. Jumalakogemuseni jõudmiseks tuleb see osa kõrvale lükata.
Kogemine vist jah. Sisemine kogemus kellel see jumal on ja palju neid jumalaid olema peab see on ja jääb individuaalseks isikuti või näiteks religiooniti. Siis on veel kultuurijumalad keda ei pea uskuma vaid austama ja sellisena kogeb jumalat parem pool. Mõni ka näiteks ei usu aga kardab ikka Laugh Sellepärast ei saa vist päris kõrvele lükata mõistust. Võimalikult täiuslik kogemus peaks ju olema võimalikult tasakaalus,,,
(30-09-2018, 17:39 )UFO303 Kirjutas: Küsimus et kes määrab kas suhtlus peaks toimuma ühes või teises keeles.
Ühiskonna kalle on teadagi mis.
Kas mitte mõlemale poole kaldu ei ole? Määrab seesama tasakaalupunkt kus kaua ühel küljel olnud kiik keerab teistpidi kaldu kui seda väga suure määramisega tõukama minna või siis leitakse tasakaal,,,
(30-09-2018, 17:39 )UFO303 Kirjutas: Muist kogejaist armastavad luua süsteeme. Neis süsteemides püüavad korrastada maailma mida kogevad.

Süsteemide meisterdamine ja määramise soov enamasti viivadki pudrutamisele ja igasuguste mõistete vahel eksimise segadusse. elamist see kergemaks ei tee ja valgust ei too. Peale selle siin ka enese tähtsustamise libeda tee ots,,,



Eithea vist mõtleb seda selgeltnägemist millega teleproovides saab esineda või spirituaalseid seansse korraldada. Siin teema tehti valgustumise teekonnast, saabus valgus, saabus nägemine, see ju ongi kõrgema minaga kontakt mis muud. Hetkeid on kõigil ja mitmeid. Mõtlen nägemisega juba püsivamat kontakti, mis ka meelde jääb ja on tahtega saavutatav.

Teema tegija jutt on huvitav lugeda ja kogeda, vahvalt kirja pandud kogemised, aitäh jagamast!
Vasta
#42
Paljud noteeritud esoteerikud teevad oma tegemisi ja kasutavad võõrast/ostetud jõudu.

18 selgeltnägijate tuleproovi võitja Константин Гецати selgitas ausalt ja (saate võite ise üles otsida ) analüüsis ilusti, et tema kasutab võõrast jõudu, mille abil ta suudab diagnoosida ja selgeltnäha, kuid pidevalt ta ei saa olla selle jõuga ühenduses, kuna siis sureks väga ruttu sest tasuks on tema eluenergia s.h. hulgas analüüsis ta ka samas sarjas olevat Taroti pealt tegijat, et see paneb oma isikliku jõu pealt, aga inimestel on seda väga vähe seega, eriti kaugele ei jõua, olgu siis oskused või mitte...Mina lisan, et võib ju ka tasuda patsiendi või gurutatavate energiaga juurde rääkides isetusest jne...

Tegelikult ei ole vaja kõrgemalt minalt saada oskust selgeltnägemiseks, see oskus on piisava energiahulga olemasolu korral inimesel olemas ja hakkab tööle, nagu palju muudki, aga kahjuks on enamasti inimestel energiat vähe...

https://www.youtube.com/watch?v=t3j9h26SI4Q
Lingil 18 selgeltnägijate tuleproovi võitja Константин
Vasta
#43
(30-09-2018, 19:46 )Eithea Kirjutas: Tegelikult ei ole vaja kõrgemalt minalt saada oskust selgeltnägemiseks, see oskus on piisava energiahulga olemasolu korral inimesel olemas ja hakkab tööle, nagu palju muudki, aga kahjuks on enamasti inimestel energiat vähe...
Piisav energiahulk- vägi - sisemine päike - kõrgem mina, need kõik on üks, lihtsalt erinev sõnastus.
Vasta
#44
(30-09-2018, 19:56 )Tulnukinimene Kirjutas:
(30-09-2018, 19:46 )Eithea Kirjutas: Tegelikult ei ole vaja kõrgemalt minalt saada oskust selgeltnägemiseks, see oskus on piisava energiahulga olemasolu korral inimesel olemas ja hakkab tööle, nagu palju muudki, aga kahjuks on enamasti inimestel energiat vähe...
Piisav energiahulk- vägi - sisemine päike - kõrgem mina, need kõik on üks, lihtsalt erinev sõnastus.

Ei ole kõik üks, ainult kristlastel on kõik üks.
Sisemine päike ehk reaktor on ainumaliselt keha teatav käsitlemine, mille tulemusel võib (ei pea)keha iseeneslikult süttida ja tekib/luuakse n.ö tähe keha ( ja see ei ole ka südame avamine), mis on võimeline erinevalt astraalkehast kandma teadvust edasi peale siit lahkumist...
Palun ei ole vaja pudrutada...piisav energia hulk on jõud, vägi ón jõud pluss tahe, ja kõrgem mina on kehastunud mina suurem kehastumata osa, teatava jumaliku tasemeni arenenud olendid on jumalad ja looja/ loojad on jumalast kõrgem level.
Vasta
#45
(30-09-2018, 20:17 )Eithea Kirjutas:
(30-09-2018, 19:56 )Tulnukinimene Kirjutas:
(30-09-2018, 19:46 )Eithea Kirjutas: Tegelikult ei ole vaja kõrgemalt minalt saada oskust selgeltnägemiseks, see oskus on piisava energiahulga olemasolu korral inimesel olemas ja hakkab tööle, nagu palju muudki, aga kahjuks on enamasti inimestel energiat vähe...
Piisav energiahulk- vägi - sisemine päike - kõrgem mina, need kõik on üks, lihtsalt erinev sõnastus.

Ei ole kõik üks, ainult kristlastel on kõik üks.
Sisemine päike ehk reaktor on ainumaliselt keha teatav käsitlemine, mille tulemusel võib (ei pea)keha iseeneslikult süttida ja tekib/luuakse n.ö tähe keha ( ja see ei ole ka südame avamine), mis on võimeline erinevalt astraalkehast kandma teadvust edasi peale siit lahkumist...
Palun ei ole vaja pudrutada...piisav energia hulk on jõud, vägi ón jõud pluss tahe, ja kõrgem mina on kehastunud mina suurem kehastumata osa, teatava jumaliku tasemeni arenenud olendid on jumalad ja looja/ loojad on jumalast kõrgem level.
Mainisin hästi lihtsustatult, pikki-laiu-keerulisi teooriaid võib muidugi ka pudrutada aga ei pea vajalikuks. Eespool on inglise keelne link, seal kenasti lahti räägitud k.a. see "müstiline kundalini".
Vasta
#46
(30-09-2018, 20:22 )Tulnukinimene Kirjutas: Mainisin hästi lihtsustatult, pikki-laiu-keerulisi teooriaid võib muidugi ka pudrutada aga ei pea vajalikuks. Eespool on inglise keelne link, seal kenasti lahti räägitud k.a. see "müstiline kundalini".

Teooriaid teooriate pärast ei ole vaja, vaja on praktikat ehk praktilist liikumise juhendit valitud teooria järgi arenemiseks.
Vasta
#47
(30-09-2018, 20:28 )Eithea Kirjutas: Teooriaid teooriate pärast ei ole vaja, vaja on praktikat ehk praktilist liikumise juhendit valitud teooria järgi arenemiseks.

Samane link, seal kõik pm. puhas kuld, võiks ära tõlkida, kas või need:
https://soulsisterstruth.com/2018/02/07/...imensions/
https://soulsisterstruth.com/2018/05/01/...dimension/
Vasta
#48
(30-09-2018, 09:56 )Eithea Kirjutas: kuid üldiselt on nii, et sul ei ole õigust siin midagi nõuda, rahune maha. wink
Ära ärritu ja ära pea küsimusi nõudmiseks - see on ju sinu valik kas sa vastad või mitte. Tuleta meelde ütlust, et küsija suu peale ei lööda ja kui sa vastata ei oska või ei saa, siis ära süüdista küsijat ja ära eputa enda võimalustega.
Tsitaat:NB! Saage ometi üle ükskord sellest ühe jumala teooriast ja enese viimase osaks kujutamisest, vabatahtlikult toiduahelasse kuulumisest ( brokolile või lambale ka võib kõnelda inimese osaks saamisest/olemisest, mis on ju teatud mõttes õige) ja New Age religooni upitamine ka ei vii kusagile.
Ma soovitan ikkagi enda kõrgema minaga suhelda ja see Jumala teema selgeks rääkida/mõelda, siis saad ehk üle ettekujutamisest kuidas teised asju ette kujutavad ja rohkem aimu reaalsusest.
Vasta
#49
(01-10-2018, 08:49 )Fenkol Kirjutas:
(30-09-2018, 20:22 )Tulnukinimene Kirjutas: Piisav energiahulk- vägi - sisemine päike - kõrgem mina, need kõik on üks, lihtsalt erinev sõnastus.
Jah. Oleks vist naiivne arvata, et miski siinilmas poleks ülejäänuga seotud ja seisaks iseseisva asjana eraldi.
Täpsemalt side kõrgema minaga annab valguse ja suurema pildi ja annab ka väge, spiraalne liikumine ja rohkem ikka protsess kui mingi kvantiteet.
Just nimelt. Ja hiljem lisanduvad ka sünkroonsus ja maagia/loomine. See muidugi pole eesmärk omaette, lihtsalt nii ON. (Valgus on algallika/looja/loomise energia)
Vasta
#50
Siin on tabel, pole ise uurinud, keegi tahtis:
https://i0.wp.com/thegoldenlightchannel....E3D1F.jpeg
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu lugu. antiamerikanist 0 1,839 17-11-2020, 01:55
Viimane postitus: antiamerikanist
  Palun aidake minu õde! torukoll 8 5,415 31-07-2016, 17:24
Viimane postitus: erilineelu
  Imelik kuju minu toas muahavee 1 2,082 01-10-2013, 17:50
Viimane postitus: Mannu
  Keegi ei näe minu sisse Dana 11 6,256 17-06-2012, 09:02
Viimane postitus: Dana
  Minu suitsiidilikkus anonymity_himself 36 12,152 12-02-2009, 11:43
Viimane postitus: Indr3k
  Elektripliidi isiklik vaen minu vastu? Tom 9 4,620 15-11-2008, 20:00
Viimane postitus: Estkitty
  Palju juhtumeid minu ja mu vanemate elus. Mori 11 5,524 11-12-2007, 19:53
Viimane postitus: monika999
  Minu eriskummalised võimed. Europe 19 8,569 21-09-2007, 18:37
Viimane postitus: ostankino
  Minu veider saatus Elsara 3 3,010 11-01-2007, 10:21
Viimane postitus: Anonymous

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat