Teema hinnang:
  • 2Hääli - 2.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Õpetussõnad
#76
Numerus stultorum infinitus est!
Vasta
#77
Migrandid on etniline relv.
Vasta
#78
Depresiooni kõige parem ravim on see, kui sul on sõber, kellega aeg ajalt koos on võimalik napakas olla.
Vasta
#79
Igale kilplasele oma aken! See on minu AKEN! Igale eesl(t)asele oma COVID! See on minu COVID!
Vasta
#80
Kedagi lolliks teha on kergem kui teda veenda, et ta on lolliks tehtud.
Vasta
#81
Minumeelest on ikka parim ütlus- tahad maailma parandada- alusta iseendast.

Kui kõike ei jõua- tee pool Smile

Iga sõna, mis on tulnud õigest kohast (südamest) õigel ajal- omab üüratut- kosmilist energiat, mis annab Lootuse (kujutage nüüd pilti, et “lootus sureb viimasena” - ehk siis oli ta esimene, mis tekkis)

Ära hinda (sildista) mitte kedagi- mitte kunagi, sest see paneb aluse enese võrdlemiseks kellegi teisega, mis kas õõnestab (tekivad kompleksid) või muudab sinu tasandit teiste suhtes (üleolevaks) mis omakorda viib sind unustusse, kes sa tegelikult oled.

Kõik on võrdsed- vahet pole, kui palju üks või teine teab/omab vms.

Keegi meist ei ole ideaalne.

Ei ole olemas häid ega halbu inimesi- on vaid teod, mis on määravad.

Takes one to know one- kõike korraga ei saa, aga Kõigest natukene on parajalt

Kõik mis sa ütled siiralt on hea! (isegi, kui keegi tuleb ütleb “sa peeglisse oled vaadanud?” - enamus juhtudest ei suuda see inimene endaga leppida, aga vahest võib olla ka, et sul tatt ripendab kusagil või oled ennast tindiga määrinud- juhtub!)

Mida enam ma mõtlen- seda enam ma saan aru, et Must on uus Valge! (Kuna inimesed, kes ütlevad sulle midagi näkku (mida ei ole hea kuulda, aga on tõsi) siis need osutuvad parimateks, keda sa eal kohanud oled- ja no need, kes teevad alati head nägu- pilluvad komplimente-osutuvad läbinisti mädaks)
Hea=Halb
Halb=Hea
Must-Valge
Valge-Must

Tables have turned...

Vot kus monoloog...
Vasta
#82
Laenust laenu võlast VÕLLA viib meid tee...
Vasta
#83
Tsitaat:Andres Raid:"Üldiselt ma kohe ei salli nn. korralikke inimesi, sest neis ei ole tihtipeale üldse inimlikkust on vaid seaduskuulekus. Vabandust käsukuulekus.
Nad ei ole truualamlikud vaid truualandlikud.
Vasta
#84
Motiveeri jobusid palju tahes, lõpptulemuseks on ikkagi motiveeritud jobud!
Vasta
#85
Pole ilmas hullemat kui agar loll.
J. Smuul
Vasta
#86
Kui märtsikuus on katustel lund, siis on maas ka.
Vasta
#87
Halvad kombed asenduvad tavaliselt, veel halemate huvidega.
Vasta
#88
Vaese mehe rubla on vägevam kui rikka mehe sada.

Pidi olema piiblist pärit, aga ma kindel ei ole. See käib tasumise ja annetuste kohta.
Vasta
#89
Vaikusemüür on tugevaim kilp ning sõna vaikuses on 1000 korda võimsam relv kui karjumine lärmis.
Vasta
#90
Vaikimine on jumala keel, kõik muu on ülihalb tõlge.
Vasta
#91
Targale aitab ühekordsest selgitusast. Lollile on vaja kümmekond korda selgitada. Põmmpea aga ei saa mitte iialgi, mitte ühestki selgitusest aru.
Vasta
#92
Jumal naerab lolli üle...täpselt samamoodi naerab Ta „targa“üle...Smile
Vasta
#93
kordan.
Pidage meeles; - et maailmas kõige kallimaks asjaks saame pidada lollust ja rumalust. See võib kolossaalselt palju maksma minna.
Kui jumal tilgutas inimkonnale teadmisi – siis segati teda, kui oli jobude kord – ups – liiga palju sai – äh – olgu. Nüüd siis maksamegi kolossaalselt kallist hinda – nende jobude tõttu.
Vasta
#94
(10-06-2020, 17:12 )Q11 Kirjutas: Jumal naerab lolli üle...täpselt samamoodi naerab Ta „targa“üle...Smile

Ehk siis naerab enda üle.
Vasta
#95
Kõige võimsam organisatsioon maailmas on debiilikud, nad on igal pool masiliselt esindatud.


Valgus liigub kiiremini kui heli. Sellepärast paistavadki mõned inimesed säravamana, enne kui nad suu lahti teevad.


Õnn on elada eemal negatiivsetest inimestest.
Vasta
#96
.
.


"Marionette on kõige lihtsam puua, sest nöörid on juba olemas."
Stanislaw Jerzy Lec.

Igasuguste püüdlike ideoloogiliste käsilaste kohta.
Vasta
#97
Ükski inimene ei saa kunagi nii vanaks et talle aru pähe tuleks!

Mida vanemaks ma saan – seda geniaalsemaks muutuvad minu lollused!
Vasta
#98
Maffial ei ole ideoloogiat.
Vasta
#99
Ida 7 puhtusereeglit:
1. “Käte puhtus”, mis tähendab, et sa ei võta liiga palju.
See tähendab ka nelja kümnendikku, kümnendikku või muud osa sissetulekust, mis tuleks anda neile, kes seda vajavad.
2. „Kõrvade puhtus” - see tähendab, et sa ei kuula inimesi, kes on hirmunud, tigedad või rahutud. Samuti tuleb kaitsta oma kuulmist ropendamise, kuulujuttude ja tühijuttude eest.
3. „Silmade puhtus”, mis tähendab silmade kaitsmist vihkamise, kurjuse, kadeduse ja iharuse eest.
4. „Suu puhtus” - see tähendab suu kaitsmist liigse lobisemise ja ropendamise eest.
5. „Keha ja riiete puhtus” - see tähendab keha ja riiete puhtana hoidmist.
6. „Mõtete puhtus”, mis tähendab negatiivsete ja kurjade mõtete eemaldamist peast. Ja samuti ära tegele enesehaletsusega. Miks sa haletsed ennast? Hoopis parem on rõõmustada end, alustades helgete ettevõtmistega tegelemist.
7. „Hinge ja südame puhtus“, mis tähendab enda hingetuhinate hoidmist ja kaitsmist ning nende märkamist. Armasta ja ära nõua midagi vastutasuks. Armastus iseenesest juba ongi õnn.
Vasta
Et filisoofiaga üldse kuhugi jõuda, mitte lihtsalt edasi-tagasi sõeluda ja ringiratast tuiata, peab inimene olema terava korrelatiivse pilguga. See tehniline termin märgib Musta ja Valge mängu peensusteni mõistmist, milles saadakee aru, et kõik välieed vastandid on varjatult vennad: korrelatiivsed selles mõttes, et üks "käibkoos" teisega ja eraldi neid olla ei saaks. See on maailma siduv metafüüsiline ühtsus, mitte kõikide erinevuste aurustamine mingisuguseks ülima möga mürgiseks kontiinumiks.
Alan Watts.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat